WooCommerce - en to lt_LT translation catalogue (1428 entries)

en: Afghanistan
lt_LT: Afganistanas

en: &#197;land Islands
lt_LT: Alandų salynas

en: Albania
lt_LT: Albanija

en: Algeria
lt_LT: Alžyras

en: Andorra
lt_LT: Andora

en: Anguilla
lt_LT: Angilija

en: Antarctica
lt_LT: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt_LT: Antigva ir Barbuda

en: Armenia
lt_LT: Armėnija

en: Australia
lt_LT: Australija

en: Austria
lt_LT: Austrija

en: Azerbaijan
lt_LT: Azerbaidžanas

en: Bahamas
lt_LT: Bahamai

en: Bahrain
lt_LT: Bahreinas

en: Bangladesh
lt_LT: Bangladešas

en: Barbados
lt_LT: Barbadosas

en: Belarus
lt_LT: Baltarusija

en: Belgium
lt_LT: Belgija

en: Belize
lt_LT: Belizas

en: Benin
lt_LT: Beninas

en: Bermuda
lt_LT: Bermudai

en: Bhutan
lt_LT: Butanas

en: Bolivia
lt_LT: Bolivija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lt_LT: BES salos (Karibų Nyderlandai)

en: Bosnia and Herzegovina
lt_LT: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt_LT: Botsvana

en: Bouvet Island
lt_LT: Buvė sala

en: Brazil
lt_LT: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt_LT: Indijos Vandenyno Britų Sritis

en: British Virgin Islands
lt_LT: Mergelių salos

en: Brunei
lt_LT: Brunėjus

en: Bulgaria
lt_LT: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt_LT: Burkina Fasas

en: Burundi
lt_LT: Burundis

en: Cambodia
lt_LT: Kambodža

en: Cameroon
lt_LT: Kamerūnas

en: Canada
lt_LT: Kanada

en: Cape Verde
lt_LT: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt_LT: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt_LT: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt_LT: Čadas

en: Chile
lt_LT: Čilė

en: China
lt_LT: Kinija

en: Christmas Island
lt_LT: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt_LT: Kokosų sala

en: Colombia
lt_LT: Kolumbija

en: Comoros
lt_LT: Komorai

en: Congo (Brazzaville)
lt_LT: Kongas (Brazivilis)

en: Congo (Kinshasa)
lt_LT: Kongas (Kinšasa)

en: Cook Islands
lt_LT: Kuko salos

en: Costa Rica
lt_LT: Kosta Rika

en: Croatia
lt_LT: Kroatija

en: Cuba
lt_LT: Kuba

en: Cura&Ccedil;ao
lt_LT: Kiurasao

en: Cyprus
lt_LT: Kipras

en: Czech Republic
lt_LT: Čekija

en: Denmark
lt_LT: Danija

en: Djibouti
lt_LT: Džibutis

en: Dominica
lt_LT: Dominika

en: Dominican Republic
lt_LT: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt_LT: Ekvadoras

en: Egypt
lt_LT: Egiptas

en: El Salvador
lt_LT: Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt_LT: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt_LT: Eritrėja

en: Estonia
lt_LT: Estija

en: Ethiopia
lt_LT: Etiopija

en: Falkland Islands
lt_LT: Folklando salos

en: Faroe Islands
lt_LT: Farerų salos

en: Fiji
lt_LT: Fidžis

en: Finland
lt_LT: Suomija

en: France
lt_LT: Prancūzija

en: French Guiana
lt_LT: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt_LT: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt_LT: Prancūzijos Pietų Sritys

en: Gabon
lt_LT: Gabonas

en: Gambia
lt_LT: Gambija

en: Georgia
lt_LT: Gruzija

en: Germany
lt_LT: Vokietija

en: Ghana
lt_LT: Gana

en: Gibraltar
lt_LT: Gibraltaras

en: Greece
lt_LT: Graikija

en: Greenland
lt_LT: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt_LT: Gvadelupa

en: Guatemala
lt_LT: Gvatemala

en: Guernsey
lt_LT: Gernsis

en: Guinea
lt_LT: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt_LT: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt_LT: Gajana

en: Haiti
lt_LT: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt_LT: Herdas ir Makdonaldas

en: Honduras
lt_LT: Hondūras

en: Hong Kong
lt_LT: Honkongas

en: Hungary
lt_LT: Verngrija

en: Iceland
lt_LT: Islandija

en: India
lt_LT: Indija

en: Indonesia
lt_LT: Indonezija

en: Iran
lt_LT: Iranas

en: Iraq
lt_LT: Irakas

en: Republic of Ireland
lt_LT: Airija

en: Isle of Man
lt_LT: Meno sala

en: Israel
lt_LT: Izraelis

en: Italy
lt_LT: Italija

en: Ivory Coast
lt_LT: Dramblio Kaulo Krantas

en: Jamaica
lt_LT: Jamaika

en: Japan
lt_LT: Japonija

en: Jersey
lt_LT: Džersis

en: Jordan
lt_LT: Jordanija

en: Kazakhstan
lt_LT: Kazachstanas

en: Kenya
lt_LT: Kenija

en: Kiribati
lt_LT: Kiribatis

en: Kuwait
lt_LT: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt_LT: Kirgizija

en: Laos
lt_LT: Laosas

en: Latvia
lt_LT: Latvija

en: Lebanon
lt_LT: Libanas

en: Lesotho
lt_LT: Lesotas

en: Liberia
lt_LT: Liberija

en: Libya
lt_LT: Libija

en: Liechtenstein
lt_LT: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt_LT: Lietuva

en: Luxembourg
lt_LT: Liuksemburgas

en: Macao S.A.R., China
lt_LT: Makao

en: Macedonia
lt_LT: Makedonija

en: Madagascar
lt_LT: Madagaskaras

en: Malawi
lt_LT: Malavis

en: Malaysia
lt_LT: Malaizija

en: Maldives
lt_LT: Maldyvai

en: Mali
lt_LT: Malis

en: Marshall Islands
lt_LT: Maršalo salos

en: Martinique
lt_LT: Martinika

en: Mauritania
lt_LT: Mauritanija

en: Mauritius
lt_LT: Mauricijus

en: Mayotte
lt_LT: Majotas

en: Mexico
lt_LT: Meksika

en: Micronesia
lt_LT: Mikronezija

en: Monaco
lt_LT: Monakas

en: Mongolia
lt_LT: Mongolija

en: Montenegro
lt_LT: Juodkalnija

en: Montserrat
lt_LT: Montseratas

en: Morocco
lt_LT: Marokas

en: Mozambique
lt_LT: Mozambikas

en: Myanmar
lt_LT: Mianmaras

en: Namibia
lt_LT: Namibija

en: Nepal
lt_LT: Nepalas

en: Netherlands
lt_LT: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt_LT: Nyderlandų Antilai

en: New Caledonia
lt_LT: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt_LT: Naujoji Zelandija

en: Nicaragua
lt_LT: Nikaragva

en: Niger
lt_LT: Nigeris

en: Nigeria
lt_LT: Nigerija

en: Niue
lt_LT: Niujė

en: Norfolk Island
lt_LT: Norfolkas

en: North Korea
lt_LT: Šiaurės Korėja

en: Norway
lt_LT: Norvegija

en: Oman
lt_LT: Omanas

en: Pakistan
lt_LT: Pakistanas

en: Palestinian Territory
lt_LT: Palestina

en: Papua New Guinea
lt_LT: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt_LT: Paragvajus

en: Philippines
lt_LT: Filipinai

en: Pitcairn
lt_LT: Pitkerno salos

en: Poland
lt_LT: Lenkija

en: Portugal
lt_LT: Portugalija

en: Qatar
lt_LT: Kataras

en: Reunion
lt_LT: Reunjonas

en: Romania
lt_LT: Rumunija

en: Russia
lt_LT: Rusija

en: Rwanda
lt_LT: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
lt_LT: Šv. Bartolomėjaus sala

en: Saint Helena
lt_LT: Šv. Elenos sala

en: Saint Kitts and Nevis
lt_LT: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt_LT: Sent Lusija

en: Saint Martin (French part)
lt_LT: San Martenas (prancūzų dalis)

en: Saint Martin (Dutch part)
lt_LT: San Martenas (olandų dalis)

en: Saint Pierre and Miquelon
lt_LT: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt_LT: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt_LT: San Marinas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lt_LT: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt_LT: Saudo Arabija

en: Senegal
lt_LT: Senegalas

en: Serbia
lt_LT: Serbija

en: Seychelles
lt_LT: Seišeliai

en: Sierra Leone
lt_LT: Siera Leonė

en: Singapore
lt_LT: Singapūras

en: Slovakia
lt_LT: Slovakija

en: Slovenia
lt_LT: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt_LT: Saliamono salos

en: Somalia
lt_LT: Somalis

en: South Africa
lt_LT: Pietų Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
lt_LT: Pietų Džordžijos / Sandvičo salos

en: South Korea
lt_LT: Pietų Korėja

en: South Sudan
lt_LT: Pietų Sudanas

en: Spain
lt_LT: Ispanija

en: Sri Lanka
lt_LT: Šri Lanka

en: Sudan
lt_LT: Sudanas

en: Suriname
lt_LT: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt_LT: Svalbardas ir Jan Majenas

en: Swaziland
lt_LT: Svazilandas

en: Sweden
lt_LT: Švedija

en: Switzerland
lt_LT: Šveicarija

en: Syria
lt_LT: Sirija

en: Taiwan
lt_LT: Taivanas

en: Tajikistan
lt_LT: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt_LT: Tanzanija

en: Thailand
lt_LT: Tailandas

en: Timor-Leste
lt_LT: Rytų Timoras

en: Togo
lt_LT: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt_LT: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt_LT: Tunisas

en: Turkey
lt_LT: Turkija

en: Turkmenistan
lt_LT: Turkmenistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt_LT: Terksas ir Kaikosas

en: Ukraine
lt_LT: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt_LT: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom (UK)
lt_LT: Jungtinė Karalystė (JK)

en: United States (US)
lt_LT: Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

en: Uruguay
lt_LT: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt_LT: Uzbekistanas

en: Vatican
lt_LT: Vatikanas

en: Venezuela
lt_LT: Venesuela

en: Vietnam
lt_LT: Vietnamas

en: Wallis and Futuna
lt_LT: Volisas ir Futūna

en: Western Sahara
lt_LT: Vakarų Sachara

en: Western Samoa
lt_LT: Vakarų Samoa

en: Yemen
lt_LT: Jemenas

en: Zambia
lt_LT: Zambija

en: Zimbabwe
lt_LT: Zimbabvė

en: Australian Capital Territory
lt_LT: Australijos sostinės teritorija

en: New South Wales
lt_LT: Naujasis Pietų Velsas

en: Northern Territory
lt_LT: Šiaurinė Teritorija

en: Queensland
lt_LT: Kvinslandas

en: South Australia
lt_LT: Pietų Australija

en: Tasmania
lt_LT: Tasmanija

en: Victoria
lt_LT: Viktorija

en: Western Australia
lt_LT: Vakarų Australija

en: Bagerhat
lt_LT: Bageratas

en: Bandarban
lt_LT: Bandarbanas

en: Barisal
lt_LT: Barisalas

en: Bhola
lt_LT: Bola

en: Bogra
lt_LT: Bogora

en: Brahmanbaria
lt_LT: Brahmanbarija

en: Chandpur
lt_LT: Čandpūras

en: Chittagong
lt_LT: Čitagongas

en: Chuadanga
lt_LT: Čiuadanga

en: Comilla
lt_LT: Komila

en: Cox's Bazar
lt_LT: Koks Bazaras

en: Dhaka
lt_LT: Daka

en: Dinajpur
lt_LT: Dinadžpuras

en: Faridpur
lt_LT: Faridpuras

en: Gaibandha
lt_LT: Gaibanda

en: Gazipur
lt_LT: Gazipuras

en: Gopalganj
lt_LT: Gopalgandžas

en: Habiganj
lt_LT: Habigandžas

en: Jamalpur
lt_LT: Džamalpuras

en: Jessore
lt_LT: Džesoras

en: Jhalokati
lt_LT: Džalokatis

en: Jhenaidah
lt_LT: Dženaida

en: Joypurhat
lt_LT: Džaipuratas

en: Khagrachhari
lt_LT: Kagračchari

en: Kishoreganj
lt_LT: Kišograndžas

en: Kurigram
lt_LT: Kurigramas

en: Kushtia
lt_LT: Kuštija

en: Lakshmipur
lt_LT: Lakšmipuras

en: Lalmonirhat
lt_LT: Lalmoniratas

en: Madaripur
lt_LT: Madaripuras

en: Manikganj
lt_LT: Manikgandžas

en: Meherpur
lt_LT: Meherpuras

en: Moulvibazar
lt_LT: Moulvibazaras

en: Munshiganj
lt_LT: Munšigandžas

en: Mymensingh
lt_LT: Maimansingas

en: Naogaon
lt_LT: Naogaonas

en: Narail
lt_LT: Narailas

en: Narayanganj
lt_LT: Narajangandžas

en: Narsingdi
lt_LT: Narsingdis

en: Natore
lt_LT: Natoras

en: Nawabganj
lt_LT: Navabgandžas

en: Nilphamari
lt_LT: Nilphamaris

en: Hong Kong Island
lt_LT: Honkongas

en: Alaska
lt_LT: Aliaska

en: Arkansas
lt_LT: Arkanzasas

en: California
lt_LT: Kalifornija

en: Colorado
lt_LT: Koloradas

en: Connecticut
lt_LT: Konektikutas

en: Delaware
lt_LT: Delaveras

en: District Of Columbia
lt_LT: Kolumbijos apygarda

en: Hawaii
lt_LT: Havajai

en: Idaho
lt_LT: Aidahas

en: Illinois
lt_LT: Ilinojus

en: Iowa
lt_LT: Ajova

en: Kansas
lt_LT: Kanzasas

en: Kentucky
lt_LT: Kentukis

en: Louisiana
lt_LT: Luiziana

en: Maine
lt_LT: Meinas

en: Maryland
lt_LT: Merilandas

en: Massachusetts
lt_LT: Masačusetsas

en: Michigan
lt_LT: Mičiganas

en: Minnesota
lt_LT: Minesota

en: Mississippi
lt_LT: Misisipė

en: Missouri
lt_LT: Misūris

en: New Hampshire
lt_LT: Naujasis Hampšyras

en: New Jersey
lt_LT: Naujasis Džersis

en: New Mexico
lt_LT: Naujoji Meksika

en: New York
lt_LT: Niujorkas

en: North Carolina
lt_LT: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt_LT: Šiaurės Dakota

en: Ohio
lt_LT: Ohajas

en: Oregon
lt_LT: Oregonas

en: Pennsylvania
lt_LT: Pensilvanija

en: Rhode Island
lt_LT: Rod Ailandas

en: South Carolina
lt_LT: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt_LT: Pietų Dakota

en: Tennessee
lt_LT: Tenesis

en: Texas
lt_LT: Teksasas

en: Utah
lt_LT: Juta

en: Vermont
lt_LT: Vermontas

en: Virginia
lt_LT: Virdžinija

en: Washington
lt_LT: Vašingtonas

en: West Virginia
lt_LT: Vakarų Virdžinija

en: Wisconsin
lt_LT: Viskonsinas

en: Wyoming
lt_LT: Vajomingas

en: Armed Forces (AA)
lt_LT: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AA)

en: Armed Forces (AE)
lt_LT: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AE)

en: Armed Forces (AP)
lt_LT: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AP)

en: American Samoa
lt_LT: Amerikos Samoa

en: Guam
lt_LT: Guamas

en: Northern Mariana Islands
lt_LT: Šiaurės Marianų salos

en: Puerto Rico
lt_LT: Puerto Rikas

en: US Minor Outlying Islands
lt_LT: JAV Išorinės Mažosios salos

en: US Virgin Islands
lt_LT: JAV Mergelių salos

en: Eastern Cape
lt_LT: Rytų Kapas

en: Free State
lt_LT: Laisvoji valstija

en: Gauteng
lt_LT: Gautengas

en: KwaZulu-Natal
lt_LT: Kvazulu-Natalis

en: Northern Cape
lt_LT: Šiaurės Kapas

en: North West
lt_LT: Šiaurės vakarai

en: Western Cape
lt_LT: Vakarų Kapas

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Backordered
lt_LT: Išankstinis užsakymas

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
lt_LT: &nbsp;<small>%s– %s</small>

en: Free!
lt_LT: Nemokamai!

en: Subtotal:
lt_LT: Suma:

en: Discount:
lt_LT: Nuolaida:

en: Shipping:
lt_LT: Pristatymas:

en: Fee
lt_LT: Priemoka

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Total:
lt_LT: Viso:

en: Download %d
lt_LT: Parsisiųsti %d

en: Download
lt_LT: Parsisiųsti

en: Order status changed from %s to %s.
lt_LT: Užsakymo statusas pakeistas iš %s į %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
lt_LT: Produkto #%s kiekis sumažėjo nuo %s iki %s.

en: Card Number
lt_LT: Kortelės numeris

en: Expiry (MM/YY)
lt_LT: Galioja iki (mm/MM)

en: MM / YY
lt_LT: mm / MM

en: Card Code
lt_LT: Kortelės kodas

en: Add to cart
lt_LT: Į krepšelį

en: Read more
lt_LT: Daugiau

en: In stock
lt_LT: Turime

en: Only %s left in stock
lt_LT: Liko tik %s

en: (can be backordered)
lt_LT: (galime užsakyti)

en: %s in stock
lt_LT: Liko %s

en: Available on backorder
lt_LT: Išankstinis užsakymas

en: Out of stock
lt_LT: Neturime

en: Rated %s out of 5
lt_LT: Įvertinimas: %s iš 5

en: out of 5
lt_LT: iš 5

en: Consumer Secret is invalid
lt_LT: Vartotojo slaptasis kodas yra klaidingas

en: %s parameter is missing
lt_LT: Trūksta parametro %s

en: Consumer Key is invalid
lt_LT: Vartotojo raktas yra klaidingas

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
lt_LT: Klaidingas parašas - nepavyko surūšiuoti parametrų

en: Invalid Signature - signature method is invalid
lt_LT: Klaidingas parašas - parašo metodas yra klaidingas

en: Invalid Signature - provided signature does not match
lt_LT: Klaidingas parašas - pateiktas parašas nesutampa

en: Invalid timestamp
lt_LT: Klaidinga laiko žyma

en: Invalid nonce - nonce has already been used
lt_LT: Klaidingas nonsas - toks jau buvo panaudotas seniau

en: The API key provided does not have read permissions
lt_LT: Pateiktas API raktas neturi skaitymo leidimo

en: The API key provided does not have write permissions
lt_LT: Pateiktas API raktas neturi įrašymo leidimo

en: Invalid coupon ID
lt_LT: Neteisingas nuolaidos ID

en: You do not have permission to read the coupons count
lt_LT: Jūs neturite leidimo matyti nuolaidų kiekį

en: Invalid coupon code
lt_LT: Neteisingas nuolaidos kodas

en: You do not have permission to create coupons
lt_LT: Jūs neturite teisių kurti nuolaidas

en: Missing parameter %s
lt_LT: Trūksta parametro %s

en: The coupon code already exists
lt_LT: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
lt_LT: Neteisingas nuolaidos tipas - nuolaidos tipas turi būti vienas iš šių: %s

en: Failed to update coupon
lt_LT: Nepavyko atnaujinti nuolaidos

en: Invalid customer Email
lt_LT: Neteisingas pirkėjo el.paštas

en: You do not have permission to read the customers count
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti klientų kiekį

en: You do not have permission to create this customer
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte sukurti šį pirkėją

en: Invalid customer ID
lt_LT: Neteisingas pirkėjo ID

en: Invalid customer
lt_LT: Neteisingas pirkėjas

en: You do not have permission to read this customer
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to edit this customer
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte keisti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to delete this customer
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte ištrinti šį pirkėją

en: JSONP support is disabled on this site
lt_LT: JSONP palaikymas šiame tinklalapyje yra išjungtas

en: The JSONP callback function is invalid
lt_LT: JSONP gražinimo funkcija yra neteisinga

en: You do not have permission to read the orders count
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti užsakymų kiekį

en: You do not have permission to create orders
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymus

en: Customer ID is invalid
lt_LT: Pirkėjo ID yra neteisingas

en: Cannot create order: %s
lt_LT: Nepavyko sukurti užsakymo: %s

en: Payment method ID and title are required
lt_LT: Mokėjimo būdo ID ir pavadinimas yra privalomi

en: Provided order currency is invalid
lt_LT: Užsakyme pateiktas piniginis vienetas yra neteisingas

en: Order ID is invalid
lt_LT: Užsakymo ID neteisingas

en: Order item ID is required
lt_LT: Užsakytos prekės ID yra privalomas

en: Order item ID provided is not associated with order
lt_LT: Nurodytas užsakytos prekės ID nėra susietas su užsakymu

en: Product ID provided does not match this line item
lt_LT: Pateiktas produkto ID neatitinka šios prekės

en: The product variation is invalid
lt_LT: Produkto variacija neteisinga

en: Product is invalid
lt_LT: Produktas neteisingas

en: Product quantity must be a positive float
lt_LT: Produkto kiekis turi būti teigimas skaičius

en: Product quantity is required
lt_LT: Produkto kiekis privalomas

en: Cannot create line item, try again
lt_LT: Nepavyko pridėti prekės į užsakymą, pabandykite dar kartą

en: Cannot update line item, try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti prekės užsakyme, pabandykite dar kartą

en: Shipping total must be a positive amount
lt_LT: Pristatymo kaina turi būti teigiamas skaičius

en: Shipping method ID is required
lt_LT: Pristatymo būdo ID yra privalomas

en: Cannot create shipping method, try again
lt_LT: Nepavyko sukurti pristatymo būdo, pabandykite dar kartą

en: Cannot update shipping method, try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti pristatymo būdo, pabandykite dar kartą

en: Fee title is required
lt_LT: Mokesčio pavadinimas yra privalomas

en: Fee tax class is required when fee is taxable
lt_LT: Priemokos mokesčių klasė yra privaloma, kai priemoka apmokestinama

en: Cannot create fee, try again
lt_LT: Nepavyko sukurti priemokos, pabandykite dar kartą

en: Cannot update fee, try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti priemokos, pabandykite dar kartą

en: Coupon discount total must be a positive amount
lt_LT: Bendra nuolaidos suma turi būti teigimas skaičius

en: Coupon code is required
lt_LT: Nuolaidos kodas privalomas

en: Cannot create coupon, try again
lt_LT: Nepavyko sukurti nuolaidos, pabandykite dar kartą

en: Cannot update coupon, try again
lt_LT: Nepavyko atnaujinti nuolaidos, pabandykite dar kartą

en: Invalid order note ID
lt_LT: Netinkamas užsakymo pastabos ID

en: An order note with the provided ID could not be found
lt_LT: Užsakymo pastaba su pateiktu ID nerasta

en: You do not have permission to create order notes
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymo pastabas

en: Order note is required
lt_LT: Užsakymo pastaba yra privaloma

en: Cannot create order note, please try again
lt_LT: Nepavyko sukurti užsakymo pastabos, prašome pabandykite dar kartą

en: The order note ID provided is not associated with the order
lt_LT: Pateiktas užsakymo pastabos ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: This order note cannot be deleted
lt_LT: Ši užsakymo pastaba negali būti ištrinta

en: Permanently deleted order note
lt_LT: Visam laikui ištrinta užsakymo pastaba

en: Invalid order refund ID
lt_LT: Netinkamas užsakymo grąžinimo ID

en: An order refund with the provided ID could not be found
lt_LT: Užsakymo grąžinimas su pateiktu ID nerastas

en: You do not have permission to create order refunds
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymų grąžinimus

en: Refund amount is required
lt_LT: Grąžinimo suma yra privaloma

en: Refund amount must be positive
lt_LT: Grąžinimo suma turi būti teigiamas skaičius

en: Cannot create order refund, please try again
lt_LT: Nepavyko sukurti užsakymo grąžinimo, pabandykite dar kartą

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
lt_LT: Vykdant grąžinimą per mokėjimo operatoriaus API įvyko klaida

en: The order refund ID provided is not associated with the order
lt_LT: Pateiktas užsakymo grąžinimo ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: You do not have permission to read the products count
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti produktų kiekį

en: You do not have permission to create products
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių produktų kūrimui

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
lt_LT: Netinkamas produkto tipas - jis turi būti vienas iš šių: %s

en: You do not have permission to read product categories
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte peržiūrėti produktų kategorijas

en: Invalid product category ID
lt_LT: Netinkamas produktų kategorijos ID

en: A product category with the provided ID could not be found
lt_LT: Produktų kategorija su pateiktu ID nerasta

en: The SKU already exists on another product
lt_LT: Toks produkto kodas jau egzistuoja kitame produkte

en: Variation #%s of %s
lt_LT: Variantas #%s – %s

en: Placeholder
lt_LT: Paskirtoji vieta

en: Invalid URL %s
lt_LT: Netinkamas URL %s

en: Error getting remote image %s
lt_LT: Klaida bandant išsaugoti išorinį paveikslėlį: %s

en: Zero size file downloaded
lt_LT: Parsiųstas failas yra tuščias

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" yra per ilga (leidžiama iki 28 simbolių). Prašome sutrumpinti.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" yra negalima, nes ji jau rezervuota. Prašome pakeisti.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lt_LT: Nuoroda "%s" jau naudojama. Prašome pakeisti.

en: Deleted %s
lt_LT: Ištrintas %s

en: You do not have permission to read this report
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių šios ataskaitos peržiūrai

en: Invalid %s ID
lt_LT: Netinkamas %s ID

en: No %s found with the ID equal to %s
lt_LT: Nerasta %s, kurių ID būtų lygus %s

en: Invalid %s
lt_LT: Netinkamas %s

en: You do not have permission to read this %s
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte peržiūrėti šį %s

en: You do not have permission to edit this %s
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte redaguoti šį %s

en: You do not have permission to delete this %s
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte ištrinti šį %s

en: Permanently deleted customer
lt_LT: Visam laikui ištrintas pirkėjas

en: The customer cannot be deleted
lt_LT: Šis pirkėjas negali būti ištrintas

en: This %s cannot be deleted
lt_LT: Šis %s negali būti ištrintas

en: Permanently deleted %s
lt_LT: Visam laikui ištrintas %s

en: Invalid authentication method
lt_LT: Netinkamas autentifikacijos būdas

en: Unsupported request method
lt_LT: Nepalaikomas užklausos būdas

en: Consumer Key is missing
lt_LT: Trūksta vartotojo rakto

en: Consumer Secret is missing
lt_LT: Trūksta slaptojo vartotojo kodo

en: Invalid product SKU
lt_LT: Netinkamas produkto kodas

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lt_LT: Deja, įvyko klaida bandant pašalinti šią nuolaidą

en: Coupon has been removed.
lt_LT: Nuolaida pašalinta

en: Sorry, your session has expired.
lt_LT: Atsiprašome, Jūsų sesija baigėsi.

en: Return to homepage
lt_LT: Grįžti į pradinį puslapį

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Do not allow
lt_LT: Neleisti

en: Allow, but notify customer
lt_LT: Leisti, bet informuoti pirkėją

en: Allow
lt_LT: Leisti

en: File %d
lt_LT: Failas %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
lt_LT: Jokių produktų kiekis nesumažėjo - jiems tikriausiai neįjungta atsargų valdymo galimybė.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
lt_LT: Produkto #%s kiekis padidėjo nuo %s iki %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
lt_LT: Jokių produktų kiekis nepadidėjo - jiems tikriausiai neįjungta atsargų valdymo galimybė.

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Value
lt_LT: Vertė

en: Delete note
lt_LT: Ištrinti pastabą

en: Invalid refund amount
lt_LT: Netinkama grąžinimo suma

en: Refund failed
lt_LT: Grąžinimas nepavyko

en: Read
lt_LT: Peržiūrėti

en: Write
lt_LT: Atnaujinti

en: Read/Write
lt_LT: Peržiūrėti ir atnaujinti

en: View products
lt_LT: Peržiūrėti produktus

en: Error: %s
lt_LT: Klaida: %s

en: Error 404
lt_LT: Klaida 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt_LT: Produktai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt_LT: Įrašai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
lt_LT: Autorius: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lt_LT: Paieškos rezultatai pagal &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
lt_LT: Puslapis %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
lt_LT: Norint, kad <strong>duomenų bazės cache funkcija</strong> veiktų su WooCommerce, reikia pridėti<code>_wc_session_</code> į „Ignoruojamas užklausų eilutes“ įskiepio W3 Total Cache nustatymuose <a href="%s">čia</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lt_LT: %s: šis produktas pašalintas iš Jūsų krepšelio, nes jo jau nebegalima nusipirkti. Prašome susisiekite su parduotuvės adminstracija, jei reikalinga pagalba ar daugiau informacijos.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lt_LT: Prekė, kurios jau nebeturime, buvo pašalinta iš Jūsų krepšelio.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lt_LT: Atsiprašome, šiuo metu neturime produkto „%s“. Prašome atnaujinkite savo krepšelį ir pabandykite dar kartą. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lt_LT: Atsiprašome, šiuo metu neturime pakankamai produkto „%s“, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą (turime %s). Pakoreguokite savo krepšelį ir bandykite vėl. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
lt_LT: Atsiprašome, neturime pakankamai produkto „%s“, kad šiuo metu galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą. Prašome pabandyti dar kartą už  %d  minučių arba pakoreguokite savo krepšelį ir pabandykite dar kartą. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
lt_LT: "Get cart" neturėtų būti iškviečiamas pirmiau veiksmo wp_loaded.

en: View Cart
lt_LT: Peržiūrėti krepšelį

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
lt_LT: Jūs negalite pridėti dar vieno &quot;%s&quot; į savo krepšelį.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lt_LT: Atsiprašome, šis produktas neparduodamas.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lt_LT: Jūs negalite įdėti produkto &quot;%s&quot; į krepšelį, nes šio produkto šiuo metu neturime.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
lt_LT: Jūs negalite įdėti tokio produkto &quot;%s&quot; kiekio į krepšelį, nes jo tiek neturime (liko %s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
lt_LT: Jūs negalite pridėti tokio kiekio į krepšelį  &mdash; turime %s ir Jūs jau turite %s savo krepšelyje.

en: Cheatin&#8217; huh?
lt_LT: Veiksmas negalimas.

en: Account username
lt_LT: Paskyros vartotojo vardas

en: Account password
lt_LT: Paskyros slaptažodis

en: Order Notes
lt_LT: Užsakymo pastabos

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
lt_LT: Klaida %d: nepavyko sukurti užsakymo. Pabandykite dar kartą.

en: We were unable to process your order, please try again.
lt_LT: Nepavyko priimti Jūsų užsakymo, prašome pabandykite dar kartą.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
lt_LT: Deja, Jūsų sesija baigėsi. <a href="%s" class="wc-backward">Grįžti į pradinį puslapį</a>

en: is a required field.
lt_LT: yra būtinas laukelis.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
lt_LT: Įveskite teisingą pašto kodą.

en: is not a valid phone number.
lt_LT: yra netinkamas telefono numeris.

en: is not a valid email address.
lt_LT: yra netinkamas el. pašto adresas.

en: is not valid. Please enter one of the following:
lt_LT: yra netinkamas. Įveskite vieną iš šių:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
lt_LT: Turite sutikti su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
lt_LT: Deja, <strong>mes nepristatome prekių į %s</strong>. Prašome įvesti kitokį pristatymo adresą.

en: Invalid shipping method.
lt_LT: Netinkamas pristatymo būdas.

en: Invalid payment method.
lt_LT: Netinkamas mokėjimo būdas.

en: Please rate the product.
lt_LT: Prašome įvertinti produktą.

en: to the
lt_LT: į

en: to
lt_LT: į

en: the
lt_LT: <!-- -->

en: VAT
lt_LT: PVM

en: Tax
lt_LT: Mokesčiai

en: (incl. VAT)
lt_LT: (su PVM)

en: (incl. tax)
lt_LT: (su mokesčiais)

en: (ex. VAT)
lt_LT: (be PVM)

en: (ex. tax)
lt_LT: (be mokesčių)

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Company Name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: Country
lt_LT: Valstybė

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Town / City
lt_LT: Miestas

en: State / County
lt_LT: Apskritis

en: Postcode / Zip
lt_LT: Pašto kodas

en: Suburb
lt_LT: Priemiestis

en: Postcode
lt_LT: Pašto kodas

en: State
lt_LT: Valstija

en: District
lt_LT: Apygarda

en: Province
lt_LT: Provincija

en: Canton
lt_LT: Kantonas

en: Region
lt_LT: Regionas

en: Town / District
lt_LT: Miestas / Rajonas

en: County
lt_LT: Grafystė

en: Prefecture
lt_LT: Prefektūra

en: Municipality
lt_LT: Savivaldybė

en: Zip
lt_LT: Pašto kodas

en: Email Address
lt_LT: El. paštas

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Coupon code applied successfully.
lt_LT: Nuolaidos kodas sėkmingai pritaikytas.

en: Coupon code removed successfully.
lt_LT: Nuolaidos kodas sėkmingai pašalintas.

en: Coupon is not valid.
lt_LT: Ši nuolaida jau negalioja.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lt_LT: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ yra neteisingas - jis pašalintas iš Jūsų užsakymo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
lt_LT: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ negali būti Jums pritaikytas - jis pašalintas iš užsakymo.

en: Coupon code already applied!
lt_LT: Toks nuolaidos kodas jau pritaikytas!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lt_LT: Deja, nuolaidos kosas „%s“ jau pritaikytas ir negali būti panaudotas kartu su kitomis nuolaidomis.

en: Coupon usage limit has been reached.
lt_LT: Pasiektas šio nuolaidos kodo naudojimo limitas.

en: This coupon has expired.
lt_LT: Ši nuolaida jau nebegalioja.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
lt_LT: Mažiausia užsakymo suma, būtina norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
lt_LT: Didžiausia užsakymo suma, galima norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lt_LT: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas produktams esantiems Jūsų krepšelyje.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lt_LT: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šiems produktams: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
lt_LT: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šioms produktų kategorijoms: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lt_LT: Deja, šis nuolaidos kodas negalioja akcijinėms prekėms.

en: Coupon does not exist!
lt_LT: Tokia nuolaida neegzistuoja!

en: Please enter a coupon code.
lt_LT: Prašome įvesti nuolaidos kodą.

en: Invalid download link.
lt_LT: Netinkama parsisiuntimo nuoroda.

en: Invalid order.
lt_LT: Netinkamas užsakymas.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
lt_LT: Atsiprašome, pasiekėte šio failo atsisiuntimų limitą.

en: Sorry, this download has expired
lt_LT: Atsiprašome, šis atsisiuntimas nebegalioja

en: You must be logged in to download files.
lt_LT: Prisijunkite, jei norite atsisiųsti failus.

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Log in to Download Files
lt_LT: Prisijunkite ir parsisiųskite failus

en: This is not your download link.
lt_LT: Tai nėra Jūsų atsisiuntimo nuoroda.

en: No file defined
lt_LT: Failas nenurodytas

en: File not found
lt_LT: Failas nerastas

en: Go to homepage
lt_LT: Grįžti į pradinį puslapį

en: Note
lt_LT: Pastaba

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Tel
lt_LT: Telefonas

en: Customer details
lt_LT: Pirkėjo informacija

en: Your details
lt_LT: Jūsų duomenys

en: Product low in stock
lt_LT: Liko nedidelis kiekis

en: %s is low in stock.
lt_LT: Liko nedidelis kiekis: %s

en: Product out of stock
lt_LT: Produkto neturime

en: %s is out of stock.
lt_LT: Produkto neturime: %s

en: Product Backorder
lt_LT: Produkto išankstinis užsakymas

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
lt_LT: Produktas %s: užsakyme #%s išankstiniu būdu užsakytas kiekis %s

en: Address changed successfully.
lt_LT: Adresas pakeistas sėkmingai.

en: Please enter your name.
lt_LT: Prašome įvesti savo vardą.

en: Please provide a valid email address.
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį el.pašto adresą.

en: This email address is already registered.
lt_LT: Pirkėjas su tokiu el.pašto adresu jau egzistuoja.

en: Your current password is incorrect.
lt_LT: Jūsų dabartinis slaptažodis yra neteisingas.

en: Please fill out all password fields.
lt_LT: Prašome užpildyti visus slaptažodžio laukelius.

en: Please enter your current password.
lt_LT: Prašome įvesti savo dabartinį slaptažodį.

en: Please re-enter your password.
lt_LT: Prašome pakartoti savo slaptažodį.

en: Account details changed successfully.
lt_LT: Paskyros duomenys sėkmingai pakeisti.

en: Payment method added.
lt_LT: Mokėjimo būdas pridėtas.

en: %s removed. %sUndo?%s
lt_LT: Pašalinta: %s. %sAtšaukti?%s

en: Item
lt_LT: Produktas

en: You can only have 1 %s in your cart.
lt_LT: Krepšelyje galite turėti tik 1 %s.

en: Cart updated.
lt_LT: Krepšelis atnaujintas.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lt_LT: Krepšelis užpildytas produktais iš Jūsų ankstesnio užsakymo.

en: Order cancelled by customer.
lt_LT: Pirkėjas atšaukė užsakymą.

en: Your order was cancelled.
lt_LT: Užsakymas atšauktas.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
lt_LT: Jūsų užsakymas jau nebegali būti atšauktas, Prašome susisiekti su administracija, jei reikia pagalbos.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
lt_LT: Pasirinkite, kiek produktų norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
lt_LT: Pasirinkite produktą, kurį norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
lt_LT[0]: Privalomas laukas: %s
lt_LT[1]: Privalomi laukai: %s
lt_LT[2]: Privalomi laukai: %s

en: Please choose product options&hellip;
lt_LT: Pasirinkite &hellip;

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Username is required.
lt_LT: Vartotojo vardas yra privalomas.

en: Password is required.
lt_LT: Slaptažodis yra privalomas.

en: A user could not be found with this email address.
lt_LT: Nėra tokiu el. pašto adresu registruoto vartotojo.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
lt_LT: Prisijungta kaip: <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
lt_LT: Įveskite savo slaptažodį.

en: Passwords do not match.
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Anti-spam field was filled in.
lt_LT: Buvo užpildytas apsaugos nuo brukalų laukelis.

en: Please select a rating
lt_LT: Pasirinkite įvertinimą

en: required
lt_LT: privaloma

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
lt_LT: Deja, Jūsų užklausos neatitiko jokie produktai. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
lt_LT: Deja, šis produktas neprieinamas. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Select an option&hellip;
lt_LT: Pasirinkite &hellip;

en: Customer
lt_LT: Pirkėjas

en: Shop Manager
lt_LT: Parduotuvės valdytojas

en: View WooCommerce Settings
lt_LT: Peržiūrėti WooCommerce nustatymus

en: View WooCommerce Documentation
lt_LT: Peržiūrėti WooCommerce dokumentaciją

en: Docs
lt_LT: Dokumentacija

en: View WooCommerce API Docs
lt_LT: Peržiūrėti WooCommerce API dokumentaciją

en: API Docs
lt_LT: API dokumentacija

en: Visit Premium Customer Support Forum
lt_LT: Aplankyti mokamos pagalbos forumą

en: Premium Support
lt_LT: Mokama pagalba

en: Failed to install/update the translation:
lt_LT: Nepavyko instaliuoti/atnaujinti vertimo:

en: Seems you don't have permission to do this!
lt_LT: Jūs neturite reikiamų teisių šiam veiksmui atlikti.

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
lt_LT: Atnaujinant vertimą įvyko autentifikacijos klaida. Prašome pabandyti dar kartą arba %sPakeisti pastoviuosius nustatymus%s.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
lt_LT: Deja, nėra vertimo Jūsų kalba =/

en: Translations installed/updated successfully!
lt_LT: Vertimai sėkmingai įdiegti/atnaujinti!

en: (Includes %s)
lt_LT: (įskaitant %s)

en: Product Categories
lt_LT: Produktų kategorijos

en: Product Category
lt_LT: Produkto kategorija

en: Search Product Categories
lt_LT: Ieškoti produktų kategorijų

en: All Product Categories
lt_LT: Visos produktų kategorijos

en: Parent Product Category
lt_LT: Tėvinė produktų kategorija

en: Parent Product Category:
lt_LT: Tėvinė produktų kategorija:

en: Edit Product Category
lt_LT: Redaguoti produktų kategoriją

en: Update Product Category
lt_LT: Atnaujinti produktų kategoriją

en: Add New Product Category
lt_LT: Pridėti naują produktų kategoriją

en: New Product Category Name
lt_LT: Naujos produkto kategorijos pavadinimas

en: Product Tags
lt_LT: Produktų žymos

en: Product Tag
lt_LT: Produkto žyma

en: Search Product Tags
lt_LT: Ieškoti produkto žymų

en: All Product Tags
lt_LT: Visos produkto žymos

en: Edit Product Tag
lt_LT: Redaguoti produkto žymą

en: Update Product Tag
lt_LT: Atnaujinti produkto žymą

en: Add New Product Tag
lt_LT: Pridėti naują produkto žymą

en: New Product Tag Name
lt_LT: Naujos produkto žymos pavadinimas

en: Popular Product Tags
lt_LT: Dažniausiai naudojamos produktų žymos

en: Separate Product Tags with commas
lt_LT: Atskirkite produkto žymas kableliais

en: Add or remove Product Tags
lt_LT: Pridėti ar pašalinti produkto žymas

en: Choose from the most used Product tags
lt_LT: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų produktų žymų

en: No Product Tags found
lt_LT: Nerasta produkto žymų

en: Shipping Classes
lt_LT: Pristatymo klasės

en: Shipping Class
lt_LT: Pristatymo klasė

en: Search Shipping Classes
lt_LT: Ieškoti pristatymo klasių

en: All Shipping Classes
lt_LT: Visos pristatymo klasės

en: Parent Shipping Class
lt_LT: Tėvinė pristatymo klasė

en: Parent Shipping Class:
lt_LT: Tėvinė pristatymo klasė:

en: Edit Shipping Class
lt_LT: Redaguoti pristatymo klasę

en: Update Shipping Class
lt_LT: Atnaujinti pristatymo klasę

en: Add New Shipping Class
lt_LT: Pridėti naują pristatymo klasę

en: New Shipping Class Name
lt_LT: Naujos pristatymo klasės pavadinimas

en: Search %s
lt_LT: Ieškoti %s

en: All %s
lt_LT: Visi %s

en: Parent %s
lt_LT: Tėvinis %s

en: Parent %s:
lt_LT: Tėvinis %s:

en: Edit %s
lt_LT: Redaguoti %s

en: Update %s
lt_LT: Atnaujinti %s

en: Add New %s
lt_LT: Pridėti naują %s

en: New %s
lt_LT: Naujas %s

en: Products
lt_LT: Produktai

en: Product
lt_LT: Produktas

en: Add Product
lt_LT: Pridėti produktą

en: Add New Product
lt_LT: Pridėti naują produktą

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Product
lt_LT: Redaguoti produktą

en: New Product
lt_LT: Naujas produktas

en: View Product
lt_LT: Peržiūrėti produktą

en: Search Products
lt_LT: Ieškoti produktų

en: No Products found
lt_LT: Produktų nerasta

en: No Products found in trash
lt_LT: Šiukšlinėje produktų nerasta

en: Parent Product
lt_LT: Tėvinis produktas

en: Product Image
lt_LT: Produkto nuotrauka

en: This is where you can add new products to your store.
lt_LT: Čia galite pridėti naujus Jūsų parduotuvės produktus.

en: Variations
lt_LT: Variantai

en: Orders
lt_LT: Užsakymai

en: Order
lt_LT: Užsakymas

en: Add Order
lt_LT: Pridėti užsakymą

en: Add New Order
lt_LT: Pridėti naują užsakymą

en: Edit Order
lt_LT: Redaguoti užsakymą

en: New Order
lt_LT: Naujas užsakymas

en: View Order
lt_LT: Peržiūrėti užsakymą

en: Search Orders
lt_LT: Ieškoti užsakymų

en: No Orders found
lt_LT: Užsakymų nerasta

en: No Orders found in trash
lt_LT: Šiukšlinėje užsakymų nerasta

en: Parent Orders
lt_LT: Tėviniai užsakymai

en: This is where store orders are stored.
lt_LT: Čia saugomi parduotuvės užsakymai.

en: Refunds
lt_LT: Grąžinimai

en: Coupons
lt_LT: Nuolaidos

en: Coupon
lt_LT: Nuolaida

en: Add Coupon
lt_LT: Sukurti nuolaidą

en: Add New Coupon
lt_LT: Sukurti naują nuolaidą

en: Edit Coupon
lt_LT: Keisti nuolaidą

en: New Coupon
lt_LT: Nauja nuolaida

en: View Coupons
lt_LT: Peržiūrėti nuolaidas

en: View Coupon
lt_LT: Peržiūrėti nuolaidą

en: Search Coupons
lt_LT: Ieškoti nuolaidų

en: No Coupons found
lt_LT: Nuolaidų nerasta

en: No Coupons found in trash
lt_LT: Šiukšlinėje nuolaidų nerasta

en: Parent Coupon
lt_LT: Tėvinė nuolaida

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lt_LT: Čia galite sukurti naujus nuolaidų kodus, kuriuos pirkėjai galės panaudoti Jūsų parduotuvėje.

en: Webhooks
lt_LT: Webhook'ai

en: Webhook
lt_LT: Webhook'as

en: Add Webhook
lt_LT: Pridėti webhook'ą

en: Add New Webhook
lt_LT: Pridėti naują webhook'ą

en: Edit Webhook
lt_LT: Redaguoti webhook'ą

en: New Webhook
lt_LT: Naujas webhook'as

en: View Webhooks
lt_LT: Peržiūrėti webhook'us

en: View Webhook
lt_LT: Peržiūrėti webhook'ą

en: Search Webhooks
lt_LT: Ieškoti webhook'ų

en: No Webhooks found
lt_LT: Webhook'ų nerasta

en: No Webhooks found in trash
lt_LT: Šiukšlinėje webhook'ų nerasta

en: Parent Webhook
lt_LT: Tėvinis webhook'as

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
lt_LT: Pirkti produktą

en: Read More
lt_LT: Peržiūrėti

en: Select options
lt_LT: Pasirinkti savybes

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
lt_LT: Šis variantų produktas neturi aktyvių variantų, todėl jis negali būti paskelbtas. Produkto statusas pakeistas į juodraštį.

en: Pay for Order
lt_LT: Apmokėti užsakymą

en: Order Received
lt_LT: Užsakymas gautas

en: Order #%s
lt_LT: Užsakymas #%s

en: Edit Account Details
lt_LT: Redaguoti paskyros duomenis

en: Edit Address
lt_LT: Redaguoti adresą

en: Add Payment Method
lt_LT: Pridėti mokėjimo būdą

en: Lost Password
lt_LT: Priminti slaptažodį

en: Cancelled order
lt_LT: Atšauktas užsakymas

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
lt_LT: [{site_title}] Užsakymas atšauktas ({order_number})

en: Enable/Disable
lt_LT: Įjungti/Išjungti

en: Enable this email notification
lt_LT: Įjungti šį el.laišką

en: Recipient(s)
lt_LT: Gavėjas (-ai)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
lt_LT: Įveskite šio el.laiško gavėjus (atskirkite kableliais). Numatytieji gavėjai: <code>%s</code>.

en: Subject
lt_LT: Tema

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
lt_LT: Tai kontroliuoja el. laiško temos laukelį. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją temą: <code>%s</code>.

en: Email Heading
lt_LT: El. laiško antraštė

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
lt_LT: Čia nustatoma pagrindinė antraštė, siunčiama kartu su el. laišku. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją: <code>%s</code>.

en: Email type
lt_LT: El. laiško tipas

en: Choose which format of email to send.
lt_LT: Pasirinkite, kokio formato el. laišką siųsti.

en: Completed order
lt_LT: Įvykdytas užsakymas

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
lt_LT: El.laiškas apie įvykdytą užsakymą išsiunčiamas, kai užsakymo statusas pakeičiamas į Įvykdyta; tai dažniausiai reiškia, kad užsakymas pirkėjui jau išsiųstas.

en: Your order is complete
lt_LT: Jūsų užsakymas įvykdytas

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
lt_LT: {site_title}: Jūsų užsakymas įvykdytas (užsakymo data: {order_date})

en: Your order is complete - download your files
lt_LT: Jūsų užsakymas įvykdytas - atsisiųskite savo failus

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
lt_LT: {site_title}: Jūsų užsakymas įvykdytas (užsakymo data: {order_date}) - atsisiųskite savo failus

en: Defaults to <code>%s</code>
lt_LT: Numatyta: <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
lt_LT: Tema (atsisiunčiamiems produktams)

en: Email Heading (downloadable)
lt_LT: El. laiško antraštė (atsisiunčiamiems produktams)

en: Customer invoice
lt_LT: Sąskaita pirkėjui

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
lt_LT: Pirkėjams gali būti siunčiamas el.laiškas su sąskaita, kuriame yra užsakymo informacija ir nuoroda į apmokėjimą.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
lt_LT: Užsakymo {order_number} sąskaita; užsakymo data: {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
lt_LT: Užsakymo {order_number} sąskaita

en: Your {site_title} order from {order_date}
lt_LT: {site_title}: Jūsų užsakymas (data: {order_date})

en: Order {order_number} details
lt_LT: Užsakymo {order_number} informacija

en: New account
lt_LT: Nauja paskyra

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
lt_LT: El.laiškas "Nauja paskyra" yra siunčiamas pirkėjui, kai jis užsiregistruoja apmokėjimo metu arba paskyros puslapyje.

en: Your account on {site_title}
lt_LT: Jūsų paskyra e-parduotuvėje {site_title}

en: Welcome to {site_title}
lt_LT: Dėkojame, kad užsiregistravote e-parduotuvėje {site_title}

en: Customer note
lt_LT: Pirkėjo pastaba

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
lt_LT: El. laiškas su pirkėjo pastaba yra siunčiamas, kai Jūs prie užsakymo pridedate pastabą.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
lt_LT: {site_title}: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba (užsakymo data {order_date})

en: A note has been added to your order
lt_LT: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba

en: Processing order
lt_LT: Užsakymas vykdomas

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
lt_LT: Tai pranešimas pirkėjui, siunčiamas po apmokėjimo; jame pateikiama visa užsakymo informacija.

en: Thank you for your order
lt_LT: Dėkojame už užsakymą

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
lt_LT: {site_title}: Jūsų užsakymo informacija (užsakymo data {order_date})

en: Reset password
lt_LT: Atkurti slaptažodį

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
lt_LT: El.laiškas "Atkurti slaptažodį" siunčiamas pirkėjams, norintiems atkurti savo slaptažodį.

en: Password Reset for {site_title}
lt_LT:  {site_title}: Slaptažodžio atkūrimas

en: Password Reset Instructions
lt_LT: Slaptažodžio atkūrimo instrukcija

en: New order
lt_LT: Naujas užsakymas

en: New customer order
lt_LT: Naujas pirkėjo užsakymas

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
lt_LT: [{site_title}] Naujas užsakymas (Nr.: {order_number}, data: {order_date})

en: Plain text
lt_LT: Paprastasis tekstas

en: Multipart
lt_LT: Įvairiapusis

en: Could not write to template file.
lt_LT: Nepavyko įrašyti į šablono failą.

en: Template file copied to theme.
lt_LT: Šablono failas nukopijuotas į temą.

en: Template file deleted from theme.
lt_LT: Šablono failas ištrintas iš temos.

en: HTML template
lt_LT: HTML šablonas

en: Plain text template
lt_LT: Paprastojo teksto šablonas

en: Delete template file
lt_LT: Ištrinti šablono failą

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
lt_LT: Šį šabloną valdo Jūsų tema, jis gali būti rastas : <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
lt_LT: Kopijuoti failą į temą

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
lt_LT: Norėdami redaguoti ir perduoti valdyti temai šį el. laiško šabloną, nukopijuokite <code>%s</code> į temos aplanką: <code>%s</code>.

en: File was not found.
lt_LT: Failas nerastas.

en: View template
lt_LT: Peržiūrėti šabloną

en: Hide template
lt_LT: Paslėpti šabloną

en: Are you sure you want to delete this template file?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį šablono failą?

en: BACS
lt_LT: Bankinis pavedimas

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
lt_LT: Įjungia bankinio pavedimo apmokėjimą būdą

en: Enable Bank Transfer
lt_LT: Įjungti bankinius pavedimus

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: This controls the title which the user sees during checkout.
lt_LT: Čia nustatomas pavadinimas, kurį pirkėjas mato atsiskaitydamas.

en: Direct Bank Transfer
lt_LT: Bankinis pavedimas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
lt_LT: Mokėjimo būdo aprašymas - pirkėjas jį matys atsiskaitymo metu.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
lt_LT: Apmokėkite padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus išsiųstas kai pavedimas pasieks mūsų banko sąskaitą.

en: Instructions
lt_LT: Instrukcija

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
lt_LT: Instrukcija, kuri bus pridėta puslapyje "Dėkojame už užsakymą" ir el.laiškuose.

en: Sort Code
lt_LT: Banko kodas

en: Account Details
lt_LT: Gavėjo kodas

en: Account Name
lt_LT: Gavėjas

en: Account Number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Bank Name
lt_LT: Banko pavadinimas

en: IBAN
lt_LT: Banko sąskaitos numeris IBAN formatu

en: BIC / Swift
lt_LT: BIC arba Swift kodas

en: + Add Account
lt_LT: + Pridėti banko sąskaitą

en: Remove selected account(s)
lt_LT: Ištrinti pažymėtas banko sąskaitas

en: Our Bank Details
lt_LT: Mūsų banko sąskaitos duomenys

en: Awaiting BACS payment
lt_LT: Laukiama bankinio pavedimo

en: Bank Transit Number
lt_LT: Banko tranzitinis numeris

en: Branch Sort
lt_LT: Banko filialo kodas

en: Bank Code
lt_LT: Banko kodas

en: Routing Number
lt_LT: Banko sąskaitos numeris

en: Branch Code
lt_LT: Banko filialo kodas

en: Cheque
lt_LT: Čekis

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
lt_LT: įjungia mokėjimus čekiais. Šiais laikais to tikriausiai nenaudosite, bet galite su šiuo mokėjimo būdu patestuoti užsakymų el. laiškus, "dėkojame už užsakymą" puslapius ir pan.

en: Enable Cheque Payment
lt_LT: Įjungti apmokėjimą čekiu

en: Cheque Payment
lt_LT: Apmokėjimas čekiu

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lt_LT: Siųskite savo čekį adresu: Pavadinimas/Vardas Pavardė, Adresas, Miestas, Pašto kodas.

en: Awaiting cheque payment
lt_LT: Laukiama apmokėjimo čekiu

en: Cash on Delivery
lt_LT: Apmokėjimas grynais atsiimant (COD)

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
lt_LT: Leiskite pirkėjams apmokėti grynais (ar kitaip) atsiimant užsakymą.

en: Enable COD
lt_LT: Įjungti apmokėjimą grynais atsiimant (COD)

en: Enable Cash on Delivery
lt_LT: Įjungti apmokėjimą grynais atsiimant (COD)

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lt_LT: Apmokėjimo būdo aprašymas, kurį pirkėjas matys Jūsų tinklalapyje.

en: Pay with cash upon delivery.
lt_LT: Apmokėti atsiimant užsakymą.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
lt_LT: Instrukcija, kuri bus įrašyta "Dėkojame už užsakymą" puslapyje.

en: Enable for shipping methods
lt_LT: Įjungti šiems pristatymo būdams

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
lt_LT: Jei apmokėjimas grynais galimas tik tam tikriems būdams, nurodykite tai čia. Palikite tuščią, jei norite įjungti visiems.

en: Select shipping methods
lt_LT: Pasirinkite pristatymo būdus

en: Payment to be made upon delivery.
lt_LT: Apmokėjimas atliekamas pristatant.

en: Proceed to PayPal
lt_LT: Apmokėti per PayPal

en: PayPal Acceptance Mark
lt_LT: Ženklelis, kad priimami apmokėjimai per PayPal

en: What is PayPal?
lt_LT: Kas yra PayPal?

en: Gateway Disabled
lt_LT: Mokėjimų operatorius išjungtas

en: PayPal does not support your store currency.
lt_LT: PayPal nepalaiko Jūsų parduotuvės piniginio vieneto.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
lt_LT: Grąžinta %s - Grąžinimo ID: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
lt_LT: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų parduotuvės ir PayPal piniginiai vienetai (klaidos kodas %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
lt_LT: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (bruto %s).

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
lt_LT: Validacijos klaida: PayPal IPN atsakas gautas iš kito el. pašto adreso (%s).

en: IPN payment completed
lt_LT: IPN mokėjimas atliktas

en: Payment pending: %s
lt_LT: Laukiama apmokėjimo: %s

en: Payment %s via IPN.
lt_LT: Mokėjimas %s per IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
lt_LT: Apmokėjimas už užsakyma #%s grąžintas/nepriimtas

en: Payment for order #%s reversed
lt_LT: Apmokėjimas už užsakymą #%s nepriimtas

en: Reversal cancelled for order #%s
lt_LT: Apmokėjimo grąžinimas užsakymui #%s atšauktas

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
lt_LT: Užsakymui #%s apmokėjimo grąžinimas atšauktas. Prašome pasitikrinkite, ar gavote apmokėjimą ir atitinkamai pakeiskite šio užsakymo statusą čia: %s

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
lt_LT: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (skirtumas %s).

en: PDT payment completed
lt_LT: PDT apmokėjimas įvykdytas

en: Shipping via %s
lt_LT: Pristatymo būdas: %s

en: Enable PayPal standard
lt_LT: Įjungti standartinį PayPal apmokėjimą

en: This controls the description which the user sees during checkout.
lt_LT: Tai aprašymas, kurį pirkėjas matus atsiskaitydamas.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
lt_LT: Apmokėkite per PayPal

en: PayPal Email
lt_LT: PayPal el. paštas

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
lt_LT: Įveskite savo PayPal el. pašto adresą; to reikia norint priimti apmokėjimą.

en: PayPal Sandbox
lt_LT: PayPal testavimo režimas

en: Enable PayPal sandbox
lt_LT: Įjungti PayPal testavimo režimą

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
lt_LT: PayPal testavimo režimas leidžia testuoti mokėjimus. Užregistruokite programuotojo paskyrą <a href="%s">čia</a>.

en: Debug Log
lt_LT: Testavimo log'ai

en: Enable logging
lt_LT: Įjungti log'us

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
lt_LT: Įrašyti PayPal veiksmus, tokius kaip IPN užklausos, į log'ą, esantį <code>%s</code>

en: Advanced options
lt_LT: Sudėtingesni nustatymai

en: Receiver Email
lt_LT: Gavėjo el. paštas

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
lt_LT: Jei Jūsų PayPal paskyros pagrindinis el.paštas skiriasi nuo el.pašto, kurį įvedėte aukščiau, čia įveskite Jūsų pagrindinį PayPal paskyros el.pašto adresą. Jis naudojamas tikrinant IPN užklausas.

en: PayPal Identity Token
lt_LT: PayPal identifikacijos žyma

en: Invoice Prefix
lt_LT: Sąskaitos numerio priešdėlis

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
lt_LT: Įveskite priešdėlį, kuris bus naudojamas generuojant sąskaitos numerius. Jei savo PayPal paskyrą naudojate surinkti apmokėjimams keliose e-parduotuvėse, įsitikinkite, kad priešdėlis kiekvienoje jų unikalus, nes PayPal nepriima užsakymų, kurie turi vienodus sąskaitų numerius.

en: Shipping Details
lt_LT: Pristatymo duomenys

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
lt_LT: Į PayPal siųsti pristatymo, o ne registracijos adreso duomenis.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
lt_LT: PayPal priima tik vieną pirkėjo adresą. Jei Jūs naudojate PayPal paslaugą pristatymo etiketėms kurti, Jums reikėtų įjungti šį nustatymą, kad būtų siunčiamas pristatymo, o ne registracijos adresas.

en: Address Override
lt_LT: Adreso fiksavimas

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
lt_LT: Įjunkite adreso fiksavimą, jei norite, kad šios informacijos nebūtų galima keisti.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
lt_LT: PayPal tikrina adresus, todėl įjungus šį nustatymą, gali įvykti klaidų (rekomenduojame šios funkcijos nenaudoti).

en: Payment Action
lt_LT: Apmokėjimo veiksmas

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
lt_LT: Pasirinkite, ar Jūs norite iš karto gauti lėšas, ar tik autorizuoti apmokėjimą vėlesniam laikui.

en: Capture
lt_LT: Gauti lėšas

en: Authorize
lt_LT: Autorizuoti

en: Page Style
lt_LT: PayPal puslapio stilius

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
lt_LT: Galite įvesti norimo naudoti PayPal puslapio stiliaus pavadinimą. Tokie puslapiai kuriami per PayPal paskyrą.

en: Optional
lt_LT: Nebūtinas

en: API Credentials
lt_LT: API duomenys

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
lt_LT: Įveskite savo PayPal API duomenis, kad galėtumėte atlikti grąžinimus per PayPal. Kaip sužinoti šiuos duomenis, paaiškinta  %sčia%s.

en: API Username
lt_LT: API vartotojo vardas

en: Get your API credentials from PayPal.
lt_LT: Gaukite savo API duomenis iš PayPal.

en: API Password
lt_LT: API slaptažodis

en: API Signature
lt_LT: API parašas

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
lt_LT: Prašome patikrinti, ar tikrai teisingai įvedėte kortelės duomenis, bei ar Jūsų naršyklė palaiko JavaScript.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
lt_LT: Programuotojams: Prašome įsitikinti, kad tinklalapyje veikia jQuery ir kad nėra jokių JavaScript klaidų.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
lt_LT: Nepavyko sukurti vartotojo pas Simplify Commerce.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
lt_LT: Atsiprašome, mažiausia užsakymo suma šiam apmokėjimo būdui yra 0.50.

en: Customer not found
lt_LT: Pirkėjas nerastas

en: %s - Order #%s
lt_LT: %s - Užsakymas #%s

en: Simplify payment error: %s
lt_LT: Simplify mokėjimo klaida: %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
lt_LT: Apmokėjimas per Simplify patvirtintas (ID: %s, Autorizavimo kodas: %s)

en: Simplify payment declined
lt_LT: Apmokėjimas per Simplify atmestas

en: Payment was declined - please try another card.
lt_LT: Apmokėjimas atmestas - prašome pabandyti naudoti kitokią kortelę

en: Simplify Transaction Failed (%s)
lt_LT: Transakcija per Simplify nepavyko (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
lt_LT: %s - Išankstinis užsakymas "%s"

en: (Order #%s)
lt_LT: (Užsakymas #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
lt_LT: Apmokėjimas atmestas - pirkėjas turi pabandyti naudoti kitokią kortelę

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
lt_LT: Simplify Commerce atmetė apmokėjimą

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
lt_LT: Priimkite apmokėjimus per Simplify Commerce. Naudojant simplify.js bei Simplify Commerce SDK sukuriamos laikinosios kriptografinės žymos mokėjimo kortelėms. Kai išjungtas testavimo režimas, būtinas SSL.

en: Simplify Commerce by Mastercard
lt_LT: Simplify Commerce -  Mastercard paslauga

en: Getting started
lt_LT: Pradžia

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
lt_LT: Simplify Commerce yra pardavėjo paskyra ir apmokėjimų operatorius viename. Pasirinkite šį apmokėjimo būdą savo WooCommerce parduotuvei, ir visuomet turėsite laisvą priėjimą prie savo pajamų. Šią galingą ir saugią mokėjimų sistemą plėtoja MasterCard.

en: Sign up for Simplify Commerce
lt_LT: Užsiregistruokite pas Simplify Commerce

en: Learn more
lt_LT: Daugiau informacijos

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
lt_LT: Simplify Commerce klaida: Simplify Commerce būtina PHP 5.3 arba aukštesnė versija. Jūs naudojate %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
lt_LT: Simplify Commerce klaida: prašome įvesti savo viešąjį ir privatųjį raktą

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
lt_LT: Simplify Commerce yra įjungtas, tačiau <a href="%s">būtinas SSL nustatymas</a> yra išjungtas; Jūsų apmokėjimo procesas gali būti nesaugus! Prašome įjungti SSL bei įsitikinti, kad Jūsų serveris turi galiojantį SSL sertifikatą - Simplify Commerce be SSL veiks tik testavimo režimu.

en: Enable Simplify Commerce
lt_LT: Įjungti Simplify Commerce

en: Credit card
lt_LT: Mokėjimo kortelė

en: Payment Mode
lt_LT: Mokėjimo režimas

en: Enable Hosted Payments
lt_LT: Įjungti apmokėjimo procesą mūsų serveryje - hosted payments

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
lt_LT: Standartinis mokėjimo režimas rodys mokėjimo kortelės informacijos laukelius Jūsų parduotuvėje (tam būtinas SSL). %1$s Mūsų serverio mokėjimo režimas rodys Simplify Commerce iššokantį langą (jei yra SSL) arba peradresuos pirkėją į Simplify Commerce puslapį (jei nėra SSl). %1$s Pastaba: Serverio mokėjimo režimui įjungti reikės naujos API raktų poros, kurią generuojant būtina pasirinkti nustatymą Hosted Payments.  %2$sNorėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Simplify Commerce dokumentacijoje%3$s.

en: Hosted Payments
lt_LT: Apmokėjimo režimas mūsų serveryje

en: Modal Color
lt_LT: Iššokančio lango spalva

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
lt_LT: Nustatykite mygtukų ir antraščių spalvas iššokančiame lange.

en: Sandbox
lt_LT: Testavimo režimas

en: Enable Sandbox Mode
lt_LT: Įjungti testavimo režima

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
lt_LT: Įjunkite apmokėjimo operatorių testavimo režimu, naudojant testinius API raktus (tikri pinigai nebus nuskaičiuoti),

en: Sandbox Public Key
lt_LT: Testavimo režimo viešasis raktas

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
lt_LT: API raktus galite gauti savo Simplify paskyroje: Settings > API Keys

en: Sandbox Private Key
lt_LT: Testavimo režimo privatusis raktas

en: Public Key
lt_LT: Viešasis raktas

en: Private Key
lt_LT: Privatusis raktas

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
lt_LT: ĮJUNGTAS TESTAVIMO REŽIMAS. Naudokite testinę kortelę: %s

en: Expiry Month
lt_LT: Galiojimo pabaigos mėnesis

en: Expiry Year
lt_LT: Galiojimo pabaigos metai

en: is invalid
lt_LT: neatitinka

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
lt_LT: Dėkojame už Jūsų užsakymą, prašome paspauskite mygtuką, esantį žemiau, ir apmokėkite mokėjimo kortele per MasterCard paslaugą Simplify Commerce.

en: Pay Now
lt_LT: Apmokėti

en: Cancel order &amp; restore cart
lt_LT: Atšaukti užsakymą &amp; atkurti krepšelį

en: Refund was declined.
lt_LT: Grąžinimas nepriimtas.

en: %s - Subscription for "%s"
lt_LT: %s - Prenumerata "%s"

en: Flat Rate
lt_LT: Fiksuotas tarifas

en: Enable this shipping method
lt_LT: Įjungti šį pristatymo būdą

en: Method Title
lt_LT: Būdo pavadinimas

en: Availability
lt_LT: Galimybė

en: All allowed countries
lt_LT: Visos galimos valstybės

en: Specific Countries
lt_LT: Tam tikros valstybės

en: Select some countries
lt_LT: Pasirinkite šalis

en: Tax Status
lt_LT: Mokesčių statusas

en: Taxable
lt_LT: Apmokestinamas

en: Cost
lt_LT: Kaina

en: Additional Rates
lt_LT: Papildomi tarifai

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
lt_LT: Po vieną eilutėje: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui) Pavyzdys: <code>Skubusis pristatymas | 6.95 [+ 0.2%] | užsakymas</code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
lt_LT: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai%] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui)

en: Free Shipping
lt_LT: Nemokamas pristatymas

en: Enable Free Shipping
lt_LT: įjungti nemokamą pristatymą

en: Method availability
lt_LT: Būdo galimumas

en: Free Shipping Requires...
lt_LT: Nemokamam pristatymui reikia...

en: A valid free shipping coupon
lt_LT: Galiojančio nuolaidos kodo nemokamam pristatymui

en: A minimum order amount (defined below)
lt_LT: Minimalios užsakymo sumos (nurodoma žemiau)

en: A minimum order amount OR a coupon
lt_LT: Mažiausios užsakymo sumos ARBA nuolaidos kodo

en: A minimum order amount AND a coupon
lt_LT: Mažiausios užsakymo sumos IR nuolaidos kodo

en: Minimum Order Amount
lt_LT: Minimali užsakymo suma

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
lt_LT: Pirkėjai turės užsisakyti už tokią sumą, jei norės nemokamo pristatymo (jei įjungta aukščiau)

en: Selected countries
lt_LT: Pasirinktos valstybės

en: Excluding selected countries
lt_LT: Išskyrus pasirinktas valstybes

en: Local Delivery
lt_LT: Vietinis pristatymas

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
lt_LT: Tai pristatymo būdas skirtas vietiniams pristatymams.

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Enable local delivery
lt_LT: Įjungti vietinį pristatymą

en: Fee Type
lt_LT: Tarifo tipas

en: How to calculate delivery charges
lt_LT: Kaip apskaičiuoti pristatymo kainą

en: Fixed amount
lt_LT: Fiksuota suma

en: Percentage of cart total
lt_LT: Procentinis dydis nuo krepšelio vertės

en: Fixed amount per product
lt_LT: Fiksuota suma kiekvienam produktui

en: Delivery Fee
lt_LT: Pristatymo mokestis

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
lt_LT: Koks vietinio pristatymo mokestis (jei nėra nemokamas)? Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: Allowed Zip/Post Codes
lt_LT: Leidžiami pašto kodai

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
lt_LT: Atskirkite pašto kodus kableliais. Priimami pakeitimo ženklai, pvz. įvedus <code>P*</code> atitiks toks kodas kaip PE30. Taip pat priimami modeliai, pvz. <code>NG1___</code> atitiks toks kodas kaip NG1 1AA, tačiau neatitiks tokio kaip NG10 1AA

en: Local Pickup
lt_LT: Atsiėmimas vietoje

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
lt_LT: Tai pristatymo būdas kai pirkėjai patys atsiima prekes Jūsų nurodytoje vietoje.

en: Enable local pickup
lt_LT: Įjungti atsiėmimą vietoje

en: What zip/post codes are available for local pickup?
lt_LT: Kokiems pašto kodams galimas atsiėmimas vietoje?

en: Shipping costs updated.
lt_LT: Pristatymo kaina atnaujinta.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
lt_LT: Netinkamas užsakymas. Jei turite savo paskyrą, prašome prisijungti ir pabandyti dar kartą.

en: My Account
lt_LT: Paskyra

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lt_LT: Šio užsakymo&rsquo;s statusas yra &ldquo;%s&rdquo;&mdash;apmokėjimas negalimas. Prašome susisiekti su administracija, jei Jums reikia pagalbos.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
lt_LT: Deja, šis užsakymas netinkamas ir jo apmokėjimas negalimas.

en: Order Number:
lt_LT: Užsakymo numeris:

en: Date:
lt_LT: Data:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
lt_LT: Užsakymo suma atnaujinta. Paspauskite mygtuką „Apmokėti“ esantį šiek tiek žemiau.

en: Your password has been reset.
lt_LT: Jūsų slaptažodis buvo pakeistas.

en: Log in
lt_LT: Prisijungti

en: Enter a username or e-mail address.
lt_LT: Įveskite vartotojo vardą ar el.pašto adresą.

en: Invalid username or e-mail.
lt_LT: Netinkamas vartotojo vardas ar el. pašto adresas.

en: Password reset is not allowed for this user
lt_LT: Slaptažodžio atkūrimas šiam vartotojui negalimas

en: Check your e-mail for the confirmation link.
lt_LT: Patvirtinimo nuoroda nusiųsta į Jūsų el. pašto dėžutę.

en: Invalid key
lt_LT: Netinkamas raktas

en: Add a new payment method.
lt_LT: Pridėti naują apmokėjimo būdą.

en: Please enter a valid order ID
lt_LT: Įveskite tinkamą užsakymo ID

en: Please enter a valid order email
lt_LT: Įveskite tinkamą el. pašto adresą

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
lt_LT: Deja, tokio užsakymo ID rasti nepavyko.

en: Select
lt_LT: Pasirinkimas

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: This product is protected and cannot be purchased.
lt_LT: Šis produktas neparduodamas.

en: Continue Shopping
lt_LT: Tęsti apsipirkimą

en: Coupon:
lt_LT: Nuolaida:

en: Free shipping coupon
lt_LT: Nemokamo pristatymo nuolaidos kodas

en: [Remove]
lt_LT: [Pašalinti]

en: Free
lt_LT: Nemokamai

en: Order &ndash; %s
lt_LT: Užsakymas &ndash; %s

en: Invalid order status
lt_LT: Netinkamas užsakymo statusas

en: Invalid order ID
lt_LT: Netinkamas užsakymo ID

en: United Arab Emirates Dirham
lt_LT: Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas

en: Australian Dollars
lt_LT: Australijos doleris

en: Bangladeshi Taka
lt_LT: Bangladešo taka

en: Brazilian Real
lt_LT: Brazilijos realas

en: Bulgarian Lev
lt_LT: Bulgarijos levas

en: Canadian Dollars
lt_LT: Kanados doleris

en: Chilean Peso
lt_LT: Čilės pesas

en: Chinese Yuan
lt_LT: Kinijos juanis

en: Colombian Peso
lt_LT: Kolumbijos pesas

en: Czech Koruna
lt_LT: Čekijos krona

en: Danish Krone
lt_LT: Danijos krona

en: Dominican Peso
lt_LT: Dominikos pesas

en: Euros
lt_LT: Euras

en: Hong Kong Dollar
lt_LT: Honkongo doleris

en: Croatia kuna
lt_LT: Kroatijos kuna

en: Hungarian Forint
lt_LT: Vengrijos forintas

en: Icelandic krona
lt_LT: Islandijos krona

en: Indonesia Rupiah
lt_LT: Indonezijos rupija

en: Indian Rupee
lt_LT: Indijos rupija

en: Nepali Rupee
lt_LT: Nepalo rupija

en: Israeli Shekel
lt_LT: Izraelio šekelis

en: Japanese Yen
lt_LT: Japonijos jena

en: Lao Kip
lt_LT: Laoso kipas

en: South Korean Won
lt_LT: Pietų Korėjos vona

en: Malaysian Ringgits
lt_LT: Malaizijos ringitas

en: Mexican Peso
lt_LT: Meksikos pesas

en: Nigerian Naira
lt_LT: Nigerijos naira

en: Norwegian Krone
lt_LT: Norvegijos krona

en: New Zealand Dollar
lt_LT: N. Zelandijos doleris

en: Paraguayan Guaraní
lt_LT: Paragvajaus guaranis

en: Philippine Pesos
lt_LT: Filipinų pesas

en: Polish Zloty
lt_LT: Lenkijos zlotas

en: Pounds Sterling
lt_LT: Svaras sterlingų

en: Romanian Leu
lt_LT: Rumunijos lėja

en: Russian Ruble
lt_LT: Rusijos rublis

en: Singapore Dollar
lt_LT: Singapūro doleris

en: South African rand
lt_LT: Pietų Afrikos randas

en: Swedish Krona
lt_LT: Švedijos krona

en: Swiss Franc
lt_LT: Šveicarijos frankas

en: Taiwan New Dollars
lt_LT: Taivano naujasis doleris

en: Thai Baht
lt_LT: Tailando batas

en: Turkish Lira
lt_LT: Turkijos lira

en: Ukrainian Hryvnia
lt_LT: Ukrainos grivina

en: US Dollars
lt_LT: JAV doleris

en: Vietnamese Dong
lt_LT: Vietnamo dongas

en: Egyptian Pound
lt_LT: Egipto svaras

en: Cart Discount
lt_LT: Krepšelio nuolaida

en: Cart % Discount
lt_LT: Krepšelio % nuolaida

en: Product Discount
lt_LT: Produkto nuolaida

en: Product % Discount
lt_LT: Produkto % nuolaida

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
lt_LT: shop_order_status taksonomija nuo WooCommerce 2.2 versijos nenaudojama! Vietoje jos naudokite naujają post_status - <a href="%s">daugiau informacijos...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
lt_LT: Užsakymo statusas "paskelbta" nuo WooCommerce 2.2 versijos nenaudojamas! Vietoje jo naudokite post_status - <a href="%s">daugiau informacijos...</a>

en: This function should not be called before woocommerce_init.
lt_LT: Ši funkcija neturėtų būti iškviečiama anksčiau nei woocommerce_init.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
lt_LT: Neapmokėtas užsakymas atšauktas, baigėsi laukimo laikas.

en: Refund &ndash; %s
lt_LT: Grąžinti &ndash; %s

en: Simple product
lt_LT: Paprastas produktas

en: Grouped product
lt_LT: Sugrupuotas produktas

en: External/Affiliate product
lt_LT: Išorinis/Partnerio produktas

en: Variable product
lt_LT: Produktas su variantais

en: New products
lt_LT: Nauji produktai

en: New products added to %s
lt_LT: Nauji produktai pridėti į %s

en: New products tagged %s
lt_LT: Nauji produktai pažymėti %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lt_LT: Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti &mdash; užsakymai nebus vykdomi.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
lt_LT: Paieškos rezultatai: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
lt_LT: &nbsp;&ndash; Puslapis %s

en: Default sorting
lt_LT: Numatytasis rikiavimas

en: Sort by popularity
lt_LT: Rikiuoti pagal populiarumą

en: Sort by average rating
lt_LT: Rikiuoti pagal vertinimą

en: Sort by newness
lt_LT: Rikiuoti pagal naujumą

en: Sort by price: low to high
lt_LT: Rikiuoti pagal kainą (min → maks)

en: Sort by price: high to low
lt_LT: Rikiuoti pagal kainą (maks → min)

en: Additional Information
lt_LT: Papildoma informacija

en: Reviews (%d)
lt_LT: Atsiliepimai (%d)

en: Place order
lt_LT: Apmokėti

en: Select a country&hellip;
lt_LT: Pasirinkite valstybę&hellip;

en: Update country
lt_LT: Atnaujinti valstybę

en: Select a state&hellip;
lt_LT: Pasirinkite valstiją&hellip;

en: Choose an option
lt_LT: Pasirinkite savybę

en: Select a category
lt_LT: Pasirinkite kategoriją

en: Uncategorized
lt_LT: Be kategorijos

en: An account is already registered with your email address. Please login.
lt_LT: Paskyra su tokiu el.pašto adresu jau yra. Prisijunkite.

en: Please enter a valid account username.
lt_LT: Prašome įvesti tinkamą paskyros vartotojo vardą.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
lt_LT: Toks vartotojo vardas jau turi paskyrą. Pasirinkite kitą.

en: Please enter an account password.
lt_LT: Įveskite paskyros slaptažodį.

en: ERROR
lt_LT: KLAIDA

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
lt_LT: Registracija nepavyko&hellip;susisiekite su mumis, jei nepavyks dar kartą.

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Paused
lt_LT: Sustabdytas

en: Disabled
lt_LT: Išjungtas

en: Display the user's Cart in the sidebar.
lt_LT: Valdiklių srityje rodo pirkėjo krepšelį.

en: WooCommerce Cart
lt_LT: WooCommerce krepšelis

en: Cart
lt_LT: Krepšelis

en: Hide if cart is empty
lt_LT: Slėpti, jei krepšelis tuščias

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
lt_LT: Rodo aktyvius produktų filtrus, kad vartotojai galėtų juos matyti ir išjungti.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
lt_LT: WooCommerce produktų filtrai

en: Active Filters
lt_LT: Įjungti filtrai

en: Remove filter
lt_LT: Pašalinti filtrą

en: Max
lt_LT: Maks

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
lt_LT: Valdiklyje rodo tam tikrą atributą, kuris leidžia susiaurinti rodomų produktų sąrašą peržiūrint kategorijas.

en: WooCommerce Layered Nav
lt_LT: WooCommerce produktų filtrai

en: Filter by
lt_LT: Filtruoti pagal

en: Attribute
lt_LT: Atributas

en: Display type
lt_LT: Rodymo tipas

en: List
lt_LT: Sąrašas

en: Dropdown
lt_LT: Išskl. sąrašas

en: Query type
lt_LT: Užklausos tipas

en: AND
lt_LT: IR

en: OR
lt_LT: AR

en: Any %s
lt_LT: Bet kuris %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
lt_LT: Valdiklyje rodo kainos filtrą, kuris susiaurina produktų sąrašą, kai jie peržiūrimi kategorijose.

en: WooCommerce Price Filter
lt_LT: WooCommerce kainos filtras

en: Filter by price
lt_LT: Filtruoti pagal kainą

en: Min price
lt_LT: Min kaina

en: Max price
lt_LT: Maks kaina

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Price:
lt_LT: Kaina:

en: A list or dropdown of product categories.
lt_LT: Papr. ar išskl. produktų kategorijų sąrašas.

en: WooCommerce Product Categories
lt_LT: WooCommerce produktų kategorijos

en: Order by
lt_LT: Rikiuoti pagal

en: Category Order
lt_LT: Kategorijų rikiavimas

en: Show as dropdown
lt_LT: Rodyti kaip išskl. sąrašą

en: Show product counts
lt_LT: Rodyti produktų kiekius kategorijose

en: Show hierarchy
lt_LT: Rodyti hierarchiją

en: Only show children of the current category
lt_LT: Rodyti tik peržiūrimos kategorijos subkategorijas

en: No product categories exist.
lt_LT: Produktų kategorijų nėra.

en: A Search box for products only.
lt_LT: Produktų paieškos laukelis.

en: WooCommerce Product Search
lt_LT: WooCommerce produktų paieška

en: Your most used product tags in cloud format.
lt_LT: Dažniausių produktų žymų debesis.

en: WooCommerce Product Tags
lt_LT: WooCommerce produktų žymos

en: Display a list of your products on your site.
lt_LT: Rodo produktų sąrašą

en: WooCommerce Products
lt_LT: WooCommerce produktai

en: Number of products to show
lt_LT: Kiek produktų rodyti?

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: All Products
lt_LT: Visi produktai

en: Featured Products
lt_LT: Rekomenduojami produktai

en: On-sale Products
lt_LT: Akcijiniai produktai

en: Date
lt_LT: Data

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Random
lt_LT: Atsitiktinis

en: Sales
lt_LT: Pardavimai

en: ASC
lt_LT: Nuo mažiausio

en: DESC
lt_LT: Nuo didžiausio

en: Hide free products
lt_LT: Slėpti nemokamus produktus

en: Show hidden products
lt_LT: Rodyti paslėptus produktus

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
lt_LT: Rodo Jūsų naujausių atsiliepimų sąrašą.

en: WooCommerce Recent Reviews
lt_LT: WooCommerce naujausi atsiliepimai

en: Recent Reviews
lt_LT: Naujausi atsiliepimai

en: Number of reviews to show
lt_LT: Kiek atsiliepimų rodyti?

en: Display a list of recently viewed products.
lt_LT: Rodo neseniai peržiūrėtus produktus.

en: WooCommerce Recently Viewed
lt_LT: WooCommerce neseniai peržiūrėti

en: Recently Viewed Products
lt_LT: Neseniai peržiūrėti produktai

en: Display a list of your top rated products on your site.
lt_LT: Rodyti geriausiai vertinamų produktų sąrašą puslapyje.

en: WooCommerce Top Rated Products
lt_LT: WooCommerce geriausiai įvertinti produktai

en: Top Rated Products
lt_LT: Geriausiai įvertinti produktai

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Username or email address
lt_LT: Vartotojo vardas arba el.pašto adresas

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Your cart is currently empty.
lt_LT: Krepšelis dar tuščias.

en: Return To Shop
lt_LT: Grįžti į parduotuvę

en: Shipping #%d
lt_LT: Pristatymas #%d

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
lt_LT: Prašome naudotis pristatymo kalkuliatoriumi, kad pamatytumėte galimus pristatymo būdus.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
lt_LT: Prašome eiti į apmokėjimo puslapį, jame suvesti savo adresą, ir tuomet pamatysite, kokie pristatymo būdai galimi.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
lt_LT: Norėdami pamatyti galimus pristatymo būdus, įveskite savo duomenis.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lt_LT: Nėra galimų pristatymo metodų. Prašome patikrinti, ar teisingai įvestas adresas, arba susisiekti su mumis jei Jums reikia pagalbos.

en: Cart Totals
lt_LT: Krepšelio galutinė suma

en: Subtotal
lt_LT: Suma

en: Total
lt_LT: Viso

en:  (taxes estimated for %s)
lt_LT:  (apytiksliai mokesčiai: %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
lt_LT: Pastaba: Pristatymas ir mokesčiai yra apytiksliai%s ir bus atnaujinti apmokėjimo etape pagal Jūsų pateiktą registracijos ir pristatymo informaciją.

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Remove this item
lt_LT: Pašalinti šį produktą

en: Coupon code
lt_LT: Nuolaidos kodas

en: Apply Coupon
lt_LT: Pritaikyti

en: Update Cart
lt_LT: Atnaujinti krepšelį

en: You may be interested in&hellip;
lt_LT: Jums gali patikti&hellip;

en: No products in the cart.
lt_LT: Krepšelyje nėra produktų.

en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

en: Proceed to Checkout
lt_LT: Apmokėti

en: Calculate Shipping
lt_LT: Skaičiuoti pristatymą

en: State / county
lt_LT: Valstija / grafystė

en: City
lt_LT: Miestas

en: Update Totals
lt_LT: Atnaujinti galutinę sumą

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
lt_LT: Yra problemų su Jūsų krepšelyje esančiais produktais (rodoma viršuje). Prieš apmokėdami grįžkite į krepšelį ir išspręskite šias problemas.

en: Return To Cart
lt_LT: Grįžti į krepšelį

en: Billing &amp; Shipping
lt_LT: Registracijos ir pristatymo adresai

en: Billing Details
lt_LT: Registracijos adresas

en: Create an account?
lt_LT: Sukurti paskyrą?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
lt_LT: Sukurkite paskyrą žemiau įvesdami prašomą informaciją. Jei paskyrą jau turite, tiesiog prisijunkite šio puslapio viršuje.

en: You must be logged in to checkout.
lt_LT: Norėdami apmokėti, turite prisijungti.

en: Your order
lt_LT: Jūsų užsakymas

en: Have a coupon?
lt_LT: Turite nuolaidos kodą?

en: Click here to enter your code
lt_LT: Paspauskite čia ir įveskite kodą

en: Returning customer?
lt_LT: Registruotas pirkėjas?

en: Click here to login
lt_LT: Prisijunkite čia

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
lt_LT: Jei pas mus jau esate pirkę, žemiau įveskite savo duomenis. Jei esate naujas pirkėjas, eikite į skiltį Registracijos ir Pristatymo adresai.

en: Qty
lt_LT: Kiekis

en: Totals
lt_LT: Viso

en: Payment
lt_LT: Apmokėjimas

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt_LT: Deja, Jūsų nurodytam adresui nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Pay for order
lt_LT: Apmokėti užsakymą

en: Ship to a different address?
lt_LT: Siųsti kitu adresu?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
lt_LT: Įveskite savo duomenis, kad pamatytumėte galimus apmokėjimo būdus.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt_LT: Deja, Jūsų valstijai nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
lt_LT: Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript arba jis išjungtas, todėl nepamirškite paspausti <em>Atnaujinti galutinę sumą</em> prieš pateikdami užsakymą. Jei to nepadarysite, sistema gali netyčia pareikalauti iš jūsų daugiau nei reikia.

en: Update totals
lt_LT: Atnaujinti galutinę sumą

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
lt_LT: Perskaičiau ir sutinku su <a href="%s" target="_blank">Taisyklėmis ir sąlygomis</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
lt_LT: Deja, Jūsų užsakymas negali būti apmokėtas, nes bankas (ar mokėjimo tarpininkas) nepriėmė apmokėjimo prašymo.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
lt_LT: Bandykite apmokėti užsakymą dar kartą arba eikite į savo paskyros puslapį.

en: Please attempt your purchase again.
lt_LT: Bandykite apmokėti užsakymą dar kartą

en: Pay
lt_LT: Mokėti

en: Thank you. Your order has been received.
lt_LT: Dėkojame. Jūsų užsakymas gautas.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
lt_LT: Užsakymas #%d (užsakyta %s) atšauktas. Užsakymo informacija:

en: Order: %s
lt_LT: Užsakymas: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
lt_LT: Gavote užsakymą iš %s. Užsakymo informacija:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
lt_LT: Sveiki, Jūsų užsakymas parduotuvėje %s yra įvykdytas. Jūsų užsakymo informacija:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
lt_LT: Jūs sukūrėte užsakymą parduotuvėje %s. Norėdami apmokėti šį užsakymą, paspauskite šią nuorodą: %s

en: pay
lt_LT: apmokėti

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
lt_LT: Dėkojame, kad sukūrėte paskyrą parduotuvėje %s. Jūsų vartotojo vardas yra <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
lt_LT: Jūsų slaptažodis buvo sugeneruotas automatiškai: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
lt_LT: Jūsų paskyra, kurioje galite matyti savo užsakymus bei pasikeisti slaptažodį, yra čia: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
lt_LT: Sveiki, prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba:

en: For your reference, your order details are shown below.
lt_LT: Žemiau rodoma Jūsų užsakymo informacija.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
lt_LT: Jūsų užsakymas gautas ir pradėtas vykdyti. Užsakymo informacija:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
lt_LT: Kažkas paprašė, kad šiai paskyrai būtų atkurtas slaptažodis:

en: Username: %s
lt_LT: Vartotojo vardas: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
lt_LT: Jei tai klaida, tiesiog ignoruokite šį laišką ir nieko nenutiks.

en: To reset your password, visit the following address:
lt_LT: Paspauskite šią nuorodą, jei norite atkurti slaptažodį:

en: Click here to reset your password
lt_LT: Paspauskite, jei norite atkurti slaptažodį

en: Billing address
lt_LT: Registracijos adresas

en: Shipping address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Order number: %s
lt_LT: Užsakymo numeris: %s

en: jS F Y
lt_LT: Y-m-d

en: View order: %s
lt_LT: Peržiūrėti užsakymą: %s

en: You have received an order from %s.
lt_LT: Jūs gavote užsakymą nuo: %s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
lt_LT: Jūsų slaptažodis yra <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
lt_LT: Kiekis: %s

en: Cost: %s
lt_LT: Kaina: %s

en: Username or email
lt_LT: Vartotojo vardas arba el.paštas

en: Remember me
lt_LT: Prisiminti mane

en: Lost your password?
lt_LT: Praradote savo slaptažodį?

en: No products were found matching your selection.
lt_LT: Produktų nerasta.

en: Showing the single result
lt_LT: Rodomas vienintelis rezultatas

en: Showing all %d results
lt_LT: Rodomi visi rezultatai: %d

en: Sale!
lt_LT: Akcija!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt_LT: Deja, mes nesiūlome apmokėjimų būdų, kuriuos galėtumėte aktyvuoti. Prašome susisiekti su mumis jei reikia pagalbos arba norite susitarti kitaip.

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Email address
lt_LT: El.pašto adresas

en: Password Change
lt_LT: Keisti slaptažodį

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
lt_LT: Esamas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
lt_LT: Naujas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: Confirm New Password
lt_LT: Patvirtinti naują slaptažodį

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Billing Address
lt_LT: Registracijos adresas

en: Shipping Address
lt_LT: Pristatymo adresas

en: Save Address
lt_LT: Išsaugoti adresą

en: Register
lt_LT: Registruotis

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Anti-spam
lt_LT: Apsauga nuo brukalų

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lt_LT: Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

en: Enter a new password below.
lt_LT: Žemiau įveskite naują slaptažodį.

en: New password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: Re-enter new password
lt_LT: Naujas slaptažodis (dar kartą)

en: Reset Password
lt_LT: Atkurti slaptažodį

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
lt_LT: Sveiki <strong>%1$s</strong> (ne %1$s? <a href="%2$s">Atsijungti</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
lt_LT: Savo paskyroje galite matyti užsakymus, redaguoti registracijos ir pristatymo adresus bei <a href="%s">keisti slaptažodį ar kitą informaciją</a>.

en: My Addresses
lt_LT: Jūsų adresai

en: My Address
lt_LT: Jūsų adresas

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lt_LT: Šie adresai bus naudojami apmokėjimo puslapyje.

en: You have not set up this type of address yet.
lt_LT: Tokio adreso dar nenurodėte.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
lt_LT[0]: liko %s atsisiuntimas
lt_LT[1]: liko %s atsisiuntimai
lt_LT[2]: liko %s atsisiuntimų

en: Recent Orders
lt_LT: Naujausi užsakymai

en: Status
lt_LT: Statusas

en: Order Number
lt_LT: Užsakymo numeris

en: %s for %s item | %s for %s items
lt_LT[0]: %s už %s produktą
lt_LT[1]: %s už %s produktus
lt_LT[2]: %s už %s produktų

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
lt_LT: Užsakymas #<mark class="order-number">%s</mark> buvo sukurtas <mark class="order-date">%s</mark> ir šiuo metu yra <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
lt_LT: Užsakymo atnaujinimai

en: l jS \o\f F Y, h:ia
lt_LT: Y-m-d G:i (l)

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
lt_LT: Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

en: Order ID
lt_LT: Užsakymo ID

en: Found in your order confirmation email.
lt_LT: Rasite užsakymo patvirtinimo el.laiške.

en: Billing Email
lt_LT: Registracijos el.paštas

en: Email you used during checkout.
lt_LT: Apmokant naudotas el.pašto adresas.

en: Track
lt_LT: Rasti

en: Order Again
lt_LT: Užsakyti dar kartą

en: Note:
lt_LT: Pastaba:

en: Email:
lt_LT: El.paštas:

en: Telephone:
lt_LT: Telefonas:

en: Order Details
lt_LT: Užsakymo informacija

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
lt_LT: Užsakymas #%s sukurtas %s ir turi statusą &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
lt_LT: prieš

en: and was completed
lt_LT: ir buvo įvykdytas

en:  ago
lt_LT:  prieš

en: Search for:
lt_LT: Ieškoti:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lt_LT: Šios prekės šiuo metu neturime.

en: Clear selection
lt_LT: Išvalyti pasirinkimą

en: SKU:
lt_LT: Produkto kodas:

en: Category: | Categories:
lt_LT[0]: Kategorija:
lt_LT[1]: Kategorijos:
lt_LT[2]: Kategorijų:

en: Tag: | Tags:
lt_LT[0]: Žyma:
lt_LT[1]: Žymos:
lt_LT[2]: Žymų:

en: Weight
lt_LT: Svoris

en: Dimensions
lt_LT: Išmatavimai

en: out of %s5%s
lt_LT: iš %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
lt_LT[0]: pagal %s pirkėjo įvertinimą
lt_LT[1]: pagal %s pirkėjų įvertinimus
lt_LT[2]: pagal %s pirkėjų įvertinimus

en: %s customer review | %s customer reviews
lt_LT[0]: %s kliento atsiliepimas
lt_LT[1]: %s klientų atsiliepimai
lt_LT[2]: %s klientų atsiliepimai

en: Related Products
lt_LT: Panašūs produktai

en: Rated %d out of 5
lt_LT: Įvertinta %d iš 5

en: Your comment is awaiting approval
lt_LT: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo

en: verified owner
lt_LT: įsigijo produktą

en: Product Description
lt_LT: Produkto aprašymas

en: You may also like&hellip;
lt_LT: Jums taip pat gali patikti&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
lt_LT[0]: %s atsiliepimas – %s
lt_LT[1]: %s atsiliepimai – %s
lt_LT[2]: %s atsiliepimų – %s

en: Reviews
lt_LT: Atsiliepimai

en: There are no reviews yet.
lt_LT: Atsiliepimų dar nėra.

en: Add a review
lt_LT: Pridėti atsiliepimą

en: Be the first to review
lt_LT: Parašykite pirmą atsiliepimą apie

en: Leave a Reply to %s
lt_LT: Atsakyti %s

en: Submit
lt_LT: Paskelbti

en: Your Rating
lt_LT: Jūsų įvertinimas

en: Rate&hellip;
lt_LT: Įvertinti&hellip;

en: Perfect
lt_LT: Tobulas

en: Good
lt_LT: Geras

en: Average
lt_LT: Vidutinis

en: Not that bad
lt_LT: Patenkinamas

en: Very Poor
lt_LT: Niekam tikęs

en: Your Review
lt_LT: Jūsų atsiliepimas

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
lt_LT: Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
lt_LT: E-komercijos įrankių rinkinys, kuriuo naudojantis galite pardavinėti bet ką.

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lt_LT: Gruzija

[ctx: min_price]
en: From:
lt_LT: Nuo:

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
lt_LT: %Y-%m-%d | %G:%i (%l)

[ctx: placeholder]
en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

[ctx: placeholder]
en: Password
lt_LT: Slaptažodis

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lt_LT: Pastabos apie Jūsų užsakymą, pvz., pristatymo pastabos.

[ctx: placeholder]
en: Street address
lt_LT: Adresas

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
lt_LT: Buto numeris, kambario numeris ir pan. (nebūtina)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
lt_LT: Ieškoti produktų&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
lt_LT: Rastas vienas rezultatas, paspauskite Enter, norėdami jį pasirinkti.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
lt_LT: Rasta rezultatų: %qty%; naudokite klaviatūros rodykles viršun-žemyn norėdami peržiūrėti.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lt_LT: Nerasta

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lt_LT: Nepavyko užkrauti

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lt_LT: Prašome įvesti 1 ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lt_LT: Prašome įvesti %qty% ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lt_LT: Prašome ištrinti 1 simbolį

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lt_LT: Prašome ištrinti %qty% simbolių

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lt_LT: Galima pasirinkti tik 1 produktą

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lt_LT: Galima pasirinkti tik %qty% produktų

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lt_LT: Kraunama daugiau rezultatų&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lt_LT: Ieškoma&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
lt_LT: parduotuve

[ctx: Page slug]
en: cart
lt_LT: krepselis

[ctx: Page slug]
en: checkout
lt_LT: apmokejimas

[ctx: Page slug]
en: my-account
lt_LT: paskyra

[ctx: Page title]
en: Shop
lt_LT: Parduotuvė

[ctx: Page title]
en: Cart
lt_LT: Krepšelis

[ctx: Page title]
en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

[ctx: Page title]
en: My Account
lt_LT: Paskyra

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lt_LT: Kategorijos

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lt_LT: Žymos

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
lt_LT: Pristatymo klasės

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lt_LT: Produktai

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lt_LT: Užsakymai

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lt_LT: Nuolaidos

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
lt_LT: Webhook'ai

[ctx: slug]
en: product-category
lt_LT: produkto-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lt_LT: produkto-zyma

[ctx: slug]
en: product
lt_LT: produktas

[ctx: slug]
en: uncategorized
lt_LT: be-kategorijos

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
lt_LT: Laukiama apmokėjimo

[ctx: Order status]
en: Processing
lt_LT: Vykdoma

[ctx: Order status]
en: On Hold
lt_LT: Sustabdyta

[ctx: Order status]
en: Completed
lt_LT: Įvykdyta

[ctx: Order status]
en: Cancelled
lt_LT: Atšaukta

[ctx: Order status]
en: Refunded
lt_LT: Grąžinta

[ctx: Order status]
en: Failed
lt_LT: Nepavyko

[ctx: Tax status]
en: None
lt_LT: Nieko

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
lt_LT: %Y-%m-%d | %G:%i (%l)

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lt_LT: registracija

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lt_LT: pristatymas

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lt_LT: Pradžia

[ctx: Sorting order]
en: Order
lt_LT: Užsakymas

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
lt_LT: (%1$s)

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
lt_LT: Kiekis

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
lt_LT: Rodoma %1$d&ndash;%2$d iš %3$d rezultatų

[ctx: label]
en: Search for:
lt_LT: Ieškoti:

[ctx: submit button]
en: Search
lt_LT: Paieška
