WooCommerce - en to km translation catalogue (135 entries)

en: Albania
km: អាល់បានី

en: Algeria
km: អាល់ហ្សេរី

en: Andorra
km: អង់ដូរ៉ា

en: Angola
km: អង់ហ្គូឡា

en: Antarctica
km: អង់តាក់ទិក

en: Argentina
km: អាហ្សង់ទីន

en: Armenia
km: អាមេនី

en: Australia
km: អាស្ត្រាលី

en: Austria
km: អូសទ្រីស

en: Bahrain
km: បារ៉ែន

en: Bangladesh
km: បង់ក្លាដេស

en: Belarus
km: បេឡារុស

en: Bhutan
km: ប៊ូតង់

en: Bolivia
km: បូលីវី

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Cambodia
km: កម្ពុជា

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: Colombia
km: កូឡុំប៊ី

en: Costa Rica
km: កូស្តារីកា

en: Cuba
km: គុយបា

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Egypt
km: អេហ្ស៊ីប

en: France
km: បារាំង

en: Gabon
km: ហ្គាបុង

en: Gambia
km: ហ្គាំប៊ី

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Ghana
km: ហ្គាណា

en: Greece
km: ក្រិច

en: Haiti
km: ហៃទី

en: Hong Kong
km: ហុងកុង

en: Iceland
km: អ៊ីស្លង់

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Indonesia
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

en: Iraq
km: អ៊ីរ៉ាក់

en: Israel
km: អ៊ីស្រាអែល

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Laos
km: ឡាវ

en: Malaysia
km: ម៉ាលេស៊ី

en: Mali
km: ម៉ាលី

en: Malta
km: ម៉ាល់តា

en: Monaco
km: ម៉ូណាកូ

en: Mongolia
km: ម៉ុងហ្គូលី

en: Myanmar
km: មីយ៉ាន់ម៉ា

en: Netherlands
km: ហូឡង់

en: North Korea
km: កូរ៉េខាងជើង

en: Oman
km: អូម៉ង់

en: Panama
km: ប៉ាណាម៉ា

en: Philippines
km: ហ្វីលីពីន

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Russia
km: រុស៊ី

en: Settings
km: ការកំណត់

en: Total:
km: សរុប៖

en: Add to cart
km: ដាក់​ចូល​រទេះ

en: In stock
km: មាន​ស្តុក

en: Out of stock
km: អស់​ពី​ស្តុក

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Delete note
km: កំណត់ត្រា​នៃ​ការ​លុប

en: Order Notes
km: កំណត់​ត្រា​បញ្ជា​ទិញ

en: Tax
km: ពន្ធ

en: First Name
km: នាម

en: Last Name
km: គោត្តនាម

en: Country
km: ប្រទេស

en: Address
km: អាសយដ្ឋាន

en: Postcode / Zip
km: កូដ​ប្រៃសណីយ៍

en: Postcode
km: កូដ​ប្រៃសណីយ៍

en: Zip
km: កូដ​ប្រៃសណីយ៍

en: Email Address
km: អ៊ីមែល

en: Phone
km: ទូរសព្ទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Item
km: ផលិតផល

en: Customer
km: អតិថិជន

en: Product Category
km: ប្រភេទ​ផលិតផល

en: Product Tag
km: ស្លាក​ផលិតផល

en: Products
km: ផលិតផល

en: Product
km: ផលិតផល

en: Edit
km: កែប្រែ

en: Orders
km: បញ្ជា​ទាញ

en: Order
km: បញ្ជា​ទិញ

en: Coupons
km: គូប៉ុង

en: Coupon
km: គូប៉ុង

en: Customer note
km: កំណត់ត្រា​អតិថិជន

en: Description
km: ការអធិប្បាយ

en: Specific Countries
km: ប្រទេស​ជាក់លាក់

en: Tax Status
km: ស្ថានភាព​ពន្ធ

en: N/A
km: គ្មាន

en: My Account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Select a country&hellip;
km: ជ្រើស​ប្រទេស&hellip;

en: Cart
km: រទេះ

en: Attribute
km: គុណ​លក្ខណៈ

en: Order by
km: បញ្ជាទិញ​ដោយ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Price
km: តម្លៃ

en: Sales
km: ការ​លក់

en: Shipping
km: ការ​ដឹក​ជញ្ជូន

en: Cart Totals
km: សរុប

en: Subtotal
km: សរុប​តាម​ផ្នែក

en: Total
km: សរុប

en: Quantity
km: ចំនួន

en: Coupon code
km: កូដ​គូប៉ុង

en: Checkout
km: គិត​ប្រាក់

en: City
km: ក្រុង

en: Qty
km: ចំនួន

en: Totals
km: សរុប

en: Pay
km: បង់​ប្រាក់

en: Billing address
km: អាសយដ្ឋាន​ចុះ​វិក្កយបត្រ

en: Shipping address
km: អាសយដ្ឋាន​ដឹក​ជញ្ជូន

en: First name
km: នាម

en: Last name
km: គោត្តនាម

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Save changes
km: រក្សាទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ

en: Billing Address
km: អាសយដ្ឋាន​ចុះ​បញ្ជី

en: Shipping Address
km: អាសយដ្ឋាន​ដឹក​ជញ្ជូន

en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Cancel
km: បោះបង់

en: View
km: មើល

en: Email:
km: អ៊ីមែល៖

en: Weight
km: ទម្ងន់

[ctx: placeholder]
en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ

[ctx: Page title]
en: Cart
km: រទេះ

[ctx: Page title]
en: Checkout
km: គិត​ប្រាក់

[ctx: Page title]
en: My Account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

[ctx: Admin menu name]
en: Products
km: ផលិតផល

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
km: បញ្ជា​ទិញ

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
km: គូប៉ុង

[ctx: slug]
en: product
km: ផលិតផល

[ctx: Sorting order]
en: Order
km: បញ្ជា​ទិញ

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
km: ចំនួន

[ctx: submit button]
en: Search
km: ស្វែងរក
