WooCommerce - en to ka_GE translation catalogue (275 entries)

en: Add Payment Method
ka_GE: გადახდის მეთოდის დამატება

en: Add to cart
ka_GE: კალათში დამატება

en: Address
ka_GE: მისამართი

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ka_GE: კატეგორიები

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ka_GE: კუპონები

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ka_GE: შეკვეთები

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ka_GE: პროდუქტები

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ka_GE: ტაგები

en: Afghanistan
ka_GE: ავღანეთი

en: Albania
ka_GE: ალბანეთი

en: Algeria
ka_GE: ალჟირი

en: Andorra
ka_GE: ანდორა

en: Angola
ka_GE: ანგოლა

en: Anguilla
ka_GE: ანგილია

en: Antarctica
ka_GE: ანტარქტიკა

en: Antigua and Barbuda
ka_GE: ანტიგუა და ბარბუდა

en: Argentina
ka_GE: არგენტინა

en: Armenia
ka_GE: სომხეთი

en: Aruba
ka_GE: არუბა

en: Attribute
ka_GE: ატრიბუტი

en: Australia
ka_GE: ავსტრალია

en: Austria
ka_GE: ავსტრია

en: Average
ka_GE: საშუალო

en: Azerbaijan
ka_GE: აზერბაიჯანი

en: Bahamas
ka_GE: ბაჰამი

en: Bahrain
ka_GE: ბაჰრეინი

en: Bangladesh
ka_GE: ბანგლადეში

en: Barbados
ka_GE: ბარბადოსი

en: Belarus
ka_GE: ბელორუსია

en: Belau
ka_GE: ბელაუ

en: Belgium
ka_GE: ბელგია

en: Belize
ka_GE: ბელიზი

en: Benin
ka_GE: ბენინი

en: Bermuda
ka_GE: ბერმუდი

en: Bhutan
ka_GE: ბუტანი

en: Billing Address
ka_GE: გადახდის მისამართი

en: Bolivia
ka_GE: ბოლივია

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
ka_GE: ბონეირი, სინტ ესტატუსი და საბა

en: Bosnia and Herzegovina
ka_GE: ბოსნია და ჰერცოგოვინა

en: Botswana
ka_GE: ბოცვანა

en: Bouvet Island
ka_GE: ბუვე (კუნძული)

en: Brazil
ka_GE: ბრაზილია

en: British Indian Ocean Territory
ka_GE: ბრიტანეთის ინდოეთის ოკეანის ტერიტორია

en: British Virgin Islands
ka_GE: ბრიტანეთის ვირჯინიის კუნძულები

en: Brunei
ka_GE: ბრუნეი

en: Bulgaria
ka_GE: ბულგარეთი

en: Burkina Faso
ka_GE: ბურკინა ფასო

en: Burundi
ka_GE: ბურუნდი

en: Cambodia
ka_GE: კამბოჯა

en: Cameroon
ka_GE: კამერული

en: Canada
ka_GE: კანადა

en: Cancel
ka_GE: უარყოფა

en: Cape Verde
ka_GE: კაპე ვერდე

en: Cart
ka_GE: კალათა

en: Cart Totals
ka_GE: სულ

en: Category: | Categories:
ka_GE[0]: კატეგორიები:

en: Cayman Islands
ka_GE: კაიმანის კუნძულები

en: Central African Republic
ka_GE: ცენტრალური აფრიკის რესპუბლიკა

en: Chad
ka_GE: ჩადი

en: Checkout
ka_GE: შემოწმება

en: Chile
ka_GE: ჩილე

en: China
ka_GE: ჩინეთი

en: Christmas Island
ka_GE: შობის კუნძული

en: City
ka_GE: ქალაქი

en: Colombia
ka_GE: კოლუმბია

en: Confirm New Password
ka_GE: ახალი პაროლის დადასტურება

en: Congo (Brazzaville)
ka_GE: კონგო(ბრაზავილი)

en: Congo (Kinshasa)
ka_GE: კონგო(კინშასა)

en: Costa Rica
ka_GE: კოსტა რიკა

en: Country
ka_GE: ქვეყანა

en: Coupon
ka_GE: კუპონი

en: Coupon code
ka_GE: კუპონის კოდი

en: Coupons
ka_GE: კუპონები

en: Croatia
ka_GE: ხორვატია

en: Cuba
ka_GE: კუბა

en: Customer
ka_GE: მომხმარებელი

en: Customer details
ka_GE: მომხმარებლის დეტალები

en: Customer invoice
ka_GE: მომხმარებლის ინვოისი

en: Cyprus
ka_GE: კვიპროსი

en: Czech Republic
ka_GE: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Date
ka_GE: თარიღი

en: Denmark
ka_GE: დანია

en: Description
ka_GE: აღწერილობა

en: Dimensions
ka_GE: ზომები

en: Djibouti
ka_GE: ჯიბუტი

en: Docs
ka_GE: დოკუმენტი

en: Dominica
ka_GE: დომინიკა

en: Download
ka_GE: გადმოწერა

en: Ecuador
ka_GE: ეკვადორი

en: Edit
ka_GE: რედაქტირება

en: Egypt
ka_GE: ეგვიპტე

en: El Salvador
ka_GE: ელ სალვადორი

en: Email
ka_GE: მეილი

en: Email Address
ka_GE: მეილი

en: Email address
ka_GE: მისამართი

en: Email:
ka_GE: მეილი:

en: Enable
ka_GE: ჩართვა

en: Enable/Disable
ka_GE: ჩართვა/გამორთვა

en: Estonia
ka_GE: ესტონეთი

en: Ethiopia
ka_GE: ეთიოპია

en: Fiji
ka_GE: ფიჯი

en: Finland
ka_GE: ფინეთი

en: First Name
ka_GE: სახელი

en: First name
ka_GE: სახელი

en: France
ka_GE: საფრანგეთი

en: Gabon
ka_GE: გაბონი

en: Gambia
ka_GE: გამბია

en: Georgia
ka_GE: საქართველო

en: Germany
ka_GE: გერმანია

en: Ghana
ka_GE: განა

en: Gibraltar
ka_GE: გიბრალტარის რესპუბლიკა

en: Good
ka_GE: კარგი

en: Granada
ka_GE: გრენადა

en: Greece
ka_GE: საბერძნეთი

en: Greenland
ka_GE: გრელანდია

en: Grenada
ka_GE: გრენადა

en: Guadeloupe
ka_GE: გვადალუპეს რესპუბლიკა

en: Guatemala
ka_GE: გვატემალა

en: Guinea
ka_GE: გვინია

en: Haiti
ka_GE: ჰაიტი

en: Honduras
ka_GE: ჰონდურასი

en: Hong Kong
ka_GE: ჰონკონგი

en: Hong Kong Island
ka_GE: ჰონკონგი

en: Hungary
ka_GE: უნგრეთი

en: Iceland
ka_GE: ისლანდია

en: In stock
ka_GE: საწყობშია

en: India
ka_GE: ინდოეთი

en: Indonesia
ka_GE: ინდონეზია

en: Invoice for order {order_number}
ka_GE: ინვოისი შეკვეთისთვის {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
ka_GE: ინვოისი შეკვეთისთვის {order_number} თარიღი {order_date}

en: Iran
ka_GE: ირანი

en: Iraq
ka_GE: ერაყი

en: Israel
ka_GE: ისრაელი

en: Italy
ka_GE: იტალია

en: Item
ka_GE: პროდუქტი

en: Jamaica
ka_GE: იამაიკა

en: Japan
ka_GE: იაპონია

en: Jordan
ka_GE: იორდანია

en: Kazakhstan
ka_GE: ყაზახეთი

en: Kenya
ka_GE: კენია

en: Kiribati
ka_GE: კირიბატი

en: Kuwait
ka_GE: ქუვეითი

en: Kyrgyzstan
ka_GE: ყირგიზეთი

en: Laos
ka_GE: ლაოსი

en: Last Name
ka_GE: გვარი

en: Last name
ka_GE: გვარი

en: Latvia
ka_GE: ლატვია

en: Lebanon
ka_GE: ლიბანი

en: Lesotho
ka_GE: ლესოტო

en: Liberia
ka_GE: ლიბერია

en: Libya
ka_GE: ლიბია

en: Liechtenstein
ka_GE: ლიხტენშტეინი

en: Lithuania
ka_GE: ლიტვა

en: Lost your password?
ka_GE: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Luxembourg
ka_GE: ლუქსემბურგი

en: Macedonia
ka_GE: მაკედონია

en: Madagascar
ka_GE: მადაგასკარი

en: Malawi
ka_GE: მალავი

en: Malaysia
ka_GE: მალაიზია

en: Maldives
ka_GE: მალდივები

en: Malta
ka_GE: მალტა

en: Marshall Islands
ka_GE: მარშალის კუნძულები

en: Martinique
ka_GE: მარტინიკა

en: Mauritania
ka_GE: მავრიტანია

en: Mauritius
ka_GE: მავრიკი

en: Mexico
ka_GE: მექსიკა

en: Micronesia
ka_GE: მიკრონეზია

en: Moldova
ka_GE: მოლდავეთი

en: Monaco
ka_GE: მონაკო

en: Mongolia
ka_GE: მონღოლეთი

en: Montenegro
ka_GE: მონტენეგრო

en: Montserrat
ka_GE: მონსერატი

en: Morocco
ka_GE: მაროკო

en: Mozambique
ka_GE: მოზამბიკი

en: My Account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

en: My Address
ka_GE: ჩემი მისამართი

en: Myanmar
ka_GE: მიანმარი

en: Name
ka_GE: სახელი

en: Namibia
ka_GE: ნამიბია

en: Nauru
ka_GE: ნაურუ

en: Nepal
ka_GE: ნეპალი

en: Netherlands
ka_GE: ჰოლანდია

en: New Caledonia
ka_GE: ახლი კალედონია

en: New Zealand
ka_GE: ახლი ზელანდია

en: Nicaragua
ka_GE: ნიკარაგუა

en: Niger
ka_GE: ნიგერია

en: Nigeria
ka_GE: ნიგერია

en: Norfolk Island
ka_GE: ნორფოლკის კუნძული

en: North Korea
ka_GE: ჩრდილოეთ კორეა

en: Norway
ka_GE: ნორვეგია

en: Oman
ka_GE: ომანი

en: Order
ka_GE: შეკვეთა

en: Order Details
ka_GE: შეკვეთის დეტალები

en: Order ID
ka_GE: შეკვეტის ID:

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ka_GE: გაუქმებული

[ctx: Order status]
en: Completed
ka_GE: შესრულებული

[ctx: Order status]
en: Processing
ka_GE: პროცესში

en: Orders
ka_GE: შეკვეთები

en: Out of stock
ka_GE: მარაგი ამოწურულია

[ctx: Page slug]
en: checkout
ka_GE: გადახდა

[ctx: Page slug]
en: my-account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

[ctx: Page title]
en: Cart
ka_GE: კალათა

[ctx: Page title]
en: Checkout
ka_GE: შემოწმება

[ctx: Page title]
en: My Account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

[ctx: Page title]
en: Shop
ka_GE: მაღაზია

en: Pakistan
ka_GE: პაკისტანი

en: Palestinian Territory
ka_GE: პალესტინის ტერიტოტია

en: Panama
ka_GE: პანამა

en: Papua New Guinea
ka_GE: პაპუა ახალი გვინეა

en: Paraguay
ka_GE: პარაგვაი

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Pay
ka_GE: გადახდა

en: Peru
ka_GE: პერუ

en: Philippines
ka_GE: ფილიპინები

en: Phone
ka_GE: ტელეფონი

en: Pitcairn
ka_GE: პიტკერნი

en: Poland
ka_GE: პოლონეთი

en: Portugal
ka_GE: პორტუგალია

en: Postcode
ka_GE: საფოსტო ინდექსი

en: Postcode / Zip
ka_GE: საფოსტო ინდექსი

en: Price
ka_GE: ფასი

en: Product
ka_GE: პროდუქტი

en: Product Category
ka_GE: პროდუქტის კატეგორია

en: Product Description
ka_GE: პროდუქტის აღწერა

en: Product Image
ka_GE: პროდუქტის სურათი

en: Product Tag
ka_GE: პროდუქტის თეგი

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
ka_GE: რაოდ

en: Products
ka_GE: პროდუქტები

en: Qatar
ka_GE: კატარი

en: Qty
ka_GE: რაოდ

en: Quantity
ka_GE: რაოდენობა

en: Register
ka_GE: რეგისტრაცია

en: Remember me
ka_GE: დამიმახსოვრე

en: Republic of Ireland
ka_GE: ირლანდიის რესპუბლიკა

en: Reunion
ka_GE: რეიუნიონი

en: Reviews
ka_GE: განხილვა

en: Romania
ka_GE: რუმინეთი

en: Russia
ka_GE: რუსეთი

en: Rwanda
ka_GE: რუანდა

en: Saint Kitts and Nevis
ka_GE: სენტ კიტსი და ნევისი

en: Saint Pierre and Miquelon
ka_GE: წმინდა პიერი მიქელონი

en: Saint Vincent and the Grenadines
ka_GE: სენტ ვინსეტი და გრენადები

en: Sale!
ka_GE: ფასდაკლება!

en: Sales
ka_GE: გაყიდვები

en: San Marino
ka_GE: სანმარინო

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Save Address
ka_GE: მისამართის შენახვა

en: Save changes
ka_GE: ცვლილებების შენახვა

en: Settings
ka_GE: პარამეტრები

en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

en: Shipping Address
ka_GE: მისამართი

en: Show
ka_GE: ჩვენება

[ctx: Sorting order]
en: Order
ka_GE: შეკვეთა

en: Specific Countries
ka_GE: სპეციფიური ქვეყნები

en: Standard
ka_GE: სტანდარტული

en: Status
ka_GE: სტატუსი

en: Subject (downloadable)
ka_GE: თემა (გადმოწერადი)

en: Subtotal
ka_GE: სულ

en: Tag: | Tags:
ka_GE[0]: ტაგები:

en: Telephone:
ka_GE: ტელეფონი:

en: Total
ka_GE: სულ

en: Total:
ka_GE: სულ

en: Totals
ka_GE: სულ

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
ka_GE: საქართველო

en: Username
ka_GE: მომხმარებლის სახელი

en: View
ka_GE: დათვალიერება

en: Weight
ka_GE: წონა

en: Zip
ka_GE: საფოსტო ინდექსი

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ka_GE: მთავარი

[ctx: placeholder]
en: Password
ka_GE: პაროლი

[ctx: placeholder]
en: Street address
ka_GE: ქუჩის მისამართი

[ctx: placeholder]
en: Username
ka_GE: მომხმარებლის სახელი

[ctx: slug]
en: product
ka_GE: პროდუქტი

[ctx: slug]
en: product-category
ka_GE: პროდუქტების-კატეგორია

[ctx: submit button]
en: Search
ka_GE: ძიება
