WooCommerce - en to hy translation catalogue (217 entries)

en: Albania
hy: Ալբանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: Andorra
hy: Անդորրա

en: Angola
hy: Անգոլա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Armenia
hy: Հայաստան

en: Aruba
hy: Արուբա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Azerbaijan
hy: Ադրբեջան

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy: Բարբադոս

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Benin
hy: Բենին

en: Bermuda
hy: Բերմուդա

en: Bhutan
hy: Բութան

en: Bolivia
hy: Բոլիվիա

en: Botswana
hy: Բոտսվանա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Brunei
hy: Բրունեյ

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Burundi
hy: Բուրունդի

en: Cambodia
hy: Կամբոջա

en: Cameroon
hy: Կամերուն

en: Canada
hy: Կանադա

en: Central African Republic
hy: Հարավաֆրիկյան Հանրապետություն

en: Chad
hy: Չադ

en: Chile
hy: Չիլի

en: China
hy: Չինաստան

en: Cuba
hy: Կուբա

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: Eritrea
hy: Էրիթրեա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Ghana
hy: Գանա

en: Gibraltar
hy: Ջիբրալթար

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Greenland
hy: Գրենլանդիա

en: Haiti
hy: Հաիթի

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Iran
hy: Իրան

en: Iraq
hy: Իրաք

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy: Ղազախստան

en: Laos
hy: Լաոս

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Libya
hy: Լիբիա

en: Liechtenstein
hy: Լիխտենշտեյն

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Macedonia
hy: Մակեդոնիա

en: Madagascar
hy: Մադագասկար

en: Malawi
hy: Մալավի

en: Maldives
hy: Մալդիվներ

en: Mali
hy: Մալի

en: Malta
hy: Մալթա

en: Marshall Islands
hy: Մարշալի կղզիներ

en: Martinique
hy: Մարտինիկ

en: Mauritania
hy: Մավրիտանիա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Micronesia
hy: Միկրոնեզիա

en: Moldova
hy: Մոլդովա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Mongolia
hy: Մոնղոլիա

en: Montenegro
hy: Մոնտենեգրո

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Morocco
hy: Մարոկո

en: Mozambique
hy: Մոզամբիկ

en: Myanmar
hy: Մյանմար

en: Nepal
hy: Նեպալ

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Palestinian Territory
hy: Պաղեստինի տարածք

en: Panama
hy: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy: Պապուա Նոր Գվինեա

en: Paraguay
hy: Պարագվայ

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Reunion
hy: Ռեյունիոն

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Rwanda
hy: Ռուանդա

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: Senegal
hy: Սենեգալ

en: Serbia
hy: Սերբիա

en: Somalia
hy: Սոմալի

en: South Georgia/Sandwich Islands
hy: Հարավային Ջորջիա/Սենդվիչ կղզիներ

en: South Korea
hy: Հարավային Կորեա

en: South Sudan
hy: Հարավային Սուդան

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sri Lanka
hy: Շրի Լանկա

en: Sudan
hy: Սուդան

en: Suriname
hy: Սուրինամ

en: Swaziland
hy: Սվազիլենդ

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Syria
hy: Սիրիա

en: Tanzania
hy: Տանզանիա

en: Togo
hy: Տոգո

en: Tokelau
hy: Տոկելաու

en: Tonga
hy: Տոնգա

en: Trinidad and Tobago
hy: Տրինիդատ եւ Տոբագո

en: Tunisia
hy: Թունիս

en: Turkey
hy: Թուրքիա

en: Turkmenistan
hy: Թուրքմենստան

en: Ukraine
hy: Ուկրաինա

en: Settings
hy: Կառավարում

en: Free!
hy: Անվճար

en: Download %d
hy: Ներբերռնել %d

en: Download
hy: Ներբեռնել

en: In stock
hy: Պահեստում

en: Out of stock
hy: Վերջացել

en: Invalid coupon code
hy: Կուպոնի սխալ կոդ

en: You do not have permission to create coupons
hy: Դուք կուպոն ստեղծելու իրավասություն չունեք

en: The coupon code already exists
hy: Կուպոնի այդպիսի կոդ արդեն կա

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
hy: Կուպոնի սխալ տեսակ. կուպոնը պետք է լինի հետեւյալ տիպերի՝ %s

en: Order ID is invalid
hy: Պատվերի ID սխալ է

en: Product quantity is required
hy: Ապրանքի քանակը նշելը պարտադիր է

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Allow
hy: Թույլատրել

en: Name
hy: Անուն

en: View products
hy: Դիտել ապրանքը

en: First Name
hy: Անուն

en: Last Name
hy: Ազգանուն

en: Address
hy: Հասցե

en: Phone
hy: Հեռախոս

en: Item
hy: Ապրանք

en: Docs
hy: Փաստաթղթեր

en: Products
hy: Ապրանքներ

en: Product
hy: Ապրանք

en: Add Product
hy: Ավելացնել ապրանք

en: Add New Product
hy: Ավելացնել Նոր ապրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edit Product
hy: Խմբագրել ապրանքը

en: New Product
hy: Նոր ապրանք

en: View Product
hy: Դիտել ապրանքը

en: Search Products
hy: Որոնել ապրանքներ

en: No Products found
hy: Ապրանք չի գտնվել

en: Orders
hy: Պատվերներ

en: Order
hy: Պատվիրել

en: Add Order
hy: Ավելացնե պատվեր

en: Add New Order
hy: Ավելացնել նոր պատվեր

en: Edit Order
hy: Խմբագրել պատվերը

en: New Order
hy: Նոր պատվեր

en: View Order
hy: Դիտել պատվերը

en: Search Orders
hy: Գտնել պատվերներ

en: No Orders found
hy: Պատվերներ չի գտնվել

en: Buy product
hy: Գնել ապրանքը

en: Read More
hy: Ավելին

en: Order Received
hy: Պատվերն ընդունված է

en: Completed order
hy: Ավարտված պատվեր

en: New order
hy: Նոր պատվեր

en: Description
hy: Նկարագիրը

en: Proceed to PayPal
hy: Անցնել PayPal

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hy: Վավերացման սխալ: PayPal արժույթները չեն համընկնում (code %s).

en: Learn more
hy: Իմանալ ավելին

en: Taxable
hy: Հարկման ենթակա

en: Free Shipping
hy: Անվճար առաքում

en: Selected countries
hy: Ընտրել պետություններ

en: My Account
hy: Իմ հաշիվը

en: Coupon:
hy: Արժեկտրոն:

en: Nigerian Naira
hy: Նիգերիայի Նաիրա

en: Simple product
hy: Պարզ ապրանք

en: New products
hy: Նոր ապրանքներ

en: Cart
hy: Զամբյուղ

en: Price:
hy: Գին:

en: Order by
hy: Դասավորել

en: On-sale Products
hy: Զեղչված ապրանքներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Price
hy: Գինը

en: Random
hy: Պատահական

en: Password
hy: Ծածկագիր

en: Return To Shop
hy: Վերադառնալ խանութ

en: Shipping
hy: Առաքում

en: Cart Totals
hy: Ընդամենը

en: Total
hy: Ընդամենը

en: Quantity
hy: Քանակ

en: Checkout
hy: Վճարել

en: City
hy: Քաղաք

en: Totals
hy: Ընդամենը

en: Order: %s
hy: Պատվեր: %s

en: Remember me
hy: Հիշել ինձ

en: Sale!
hy: Զեղջ!

en: First name
hy: Անուն

en: Last name
hy: Ազգանուն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: View
hy: Դիտել

en: Order ID
hy: Պատվերի ID

en: Email:
hy: Էլ-Հասցե:

en: Order Details
hy: Պատվերի մանրամասները

en: Weight
hy: Զանգվածը

en: Good
hy: Լավ

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hy: Վրաստան

[ctx: placeholder]
en: Password
hy: Ծածկագիր

[ctx: Page slug]
en: cart
hy: զամբյուղ

[ctx: Page title]
en: Cart
hy: Զամբյուղ

[ctx: Page title]
en: Checkout
hy: Վճարել

[ctx: Page title]
en: My Account
hy: Իմ հաշիվը

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hy: Ապրանքներ

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hy: Պատվերներ

[ctx: slug]
en: product-category
hy: ապրանք-կարգավիճակ

[ctx: slug]
en: product-tag
hy: ապրանք-պիտակ

[ctx: slug]
en: product
hy: Ապրանք

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hy: առաքում

[ctx: Sorting order]
en: Order
hy: Պատվիրել

[ctx: submit button]
en: Search
hy: Որոնել
