WooCommerce - en to he_IL translation catalogue (2059 entries)

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: &#197;land Islands
he_IL: איי אולנד

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Algeria
he_IL: אלג'יריה

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Antarctica
he_IL: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Azerbaijan
he_IL: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he_IL: איי הבהאמה

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Belarus
he_IL: בלרוס

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belau
he_IL: באילו

en: Belize
he_IL: בליז

en: Benin
he_IL: בנין

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Bhutan
he_IL: בהוטן

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he_IL: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he_IL: האי בובה

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הטריטוריה הבריטית באוקינוס ההודי

en: British Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה הבריטים

en: Brunei
he_IL: ברוניי

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cape Verde
he_IL: קייפ ורדה

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז אפריקנית

en: Chad
he_IL: צ'אד

en: Chile
he_IL: צ'ילה

en: China
he_IL: סין

en: Christmas Island
he_IL: אי חג המולד

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Comoros
he_IL: איי קומורו

en: Congo (Brazzaville)
he_IL: קונגו (ברזוויל)

en: Congo (Kinshasa)
he_IL: קונגו (קינשאסה)

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Croatia
he_IL: קרואטיה

en: Cuba
he_IL: תת-מחוז קובה

en: Cura&Ccedil;ao
he_IL: קוראסאו

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Djibouti
he_IL: ג'יבוטי

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he_IL: אקוודור

en: Egypt
he_IL: מצרים

en: El Salvador
he_IL: אל סלוודור

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Falkland Islands
he_IL: איי פוקלנד

en: Faroe Islands
he_IL: איי פארו

en: Fiji
he_IL: פיג'י

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: France
he_IL: צרפת

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he_IL: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Gabon
he_IL: גאבון

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Georgia
he_IL: גאורגיה

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Greece
he_IL: יוון

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Guadeloupe
he_IL: גואדאלופ

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guernsey
he_IL: גרנזי

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה ביסאו

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he_IL: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Iceland
he_IL: איסלנד

en: India
he_IL: הודו

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: Iran
he_IL: איראן

en: Iraq
he_IL: עירק

en: Republic of Ireland
he_IL: רפובליקה של אירלנד

en: Isle of Man
he_IL: האי מאן

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Ivory Coast
he_IL: חוף שנהב

en: Jamaica
he_IL: ג'מייקה

en: Japan
he_IL: יפן

en: Jersey
he_IL: ג'רזי

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kiribati
he_IL: קיריבטי

en: Kuwait
he_IL: כוויית

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיסטן

en: Laos
he_IL: לאוס

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Libya
he_IL: לוב

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he_IL: ליטא

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Macao S.A.R., China
he_IL: מקאו SAR, סין

en: Macedonia
he_IL: מקדוניה

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Malawi
he_IL: מלאווי

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשל

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Mayotte
he_IL: מאיוט

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Micronesia
he_IL: מיקרונזיה

en: Moldova
he_IL: מולדובה

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Montserrat
he_IL: מונסראט

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Netherlands Antilles
he_IL: האנטילים ההולנדיים

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגוואה

en: Niger
he_IL: ניז'ר

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Niue
he_IL: נואי

en: Norfolk Island
he_IL: האי נורפולק

en: North Korea
he_IL: צפון קוריאה

en: Norway
he_IL: נורווגיה

en: Oman
he_IL: עומאן

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Palestinian Territory
he_IL: השטחים הפלשתינים

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Papua New Guinea
he_IL: פפואה-גינאה החדשה

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Peru
he_IL: פרו

en: Philippines
he_IL: הפיליפינים

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Poland
he_IL: פולין

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Qatar
he_IL: קטר

en: Reunion
he_IL: ראוניון

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Russia
he_IL: רוסיה

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Saint Barth&eacute;lemy
he_IL: סנט ברתלמי

en: Saint Helena
he_IL: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he_IL: סנט לוצ'יה

en: Saint Martin (French part)
he_IL: סנט מרטין (חלק צרפתי)

en: Saint Martin (Dutch part)
he_IL: סנט מרטין (חלק הולנדי)

en: Saint Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: סנט וינסנט והגרנדינים

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה ליאון

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Slovakia
he_IL: סלובקיה

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Solomon Islands
he_IL: איי שלמה

en: Somalia
he_IL: סומליה

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: South Georgia/Sandwich Islands
he_IL: ג'ורג'יה הדרומית / איים סנדוויץ'

en: South Korea
he_IL: דרום קוריאה

en: South Sudan
he_IL: דרום סודן

en: Spain
he_IL: ספרד

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: Sudan
he_IL: סודן

en: Suriname
he_IL: סורינם

en: Svalbard and Jan Mayen
he_IL: איי סבלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he_IL: סווזילנד

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Syria
he_IL: סוריה

en: Taiwan
he_IL: טייוואן

en: Tajikistan
he_IL: טג'יקיסטן

en: Tanzania
he_IL: טנזניה

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Timor-Leste
he_IL: מזרח טימור

en: Togo
he_IL: טוגו

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he_IL: טוניסיה

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקס וקייקוס

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות

en: United Kingdom (UK)
he_IL: אנגליה

en: United States (US)
he_IL: ארה&quot;ב

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he_IL: ונאוטו

en: Vatican
he_IL: הוותיקן

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Vietnam
he_IL: ויטנאם

en: Wallis and Futuna
he_IL: איי ווליס ופוטונה

en: Western Sahara
he_IL: מערב הסהרה

en: Western Samoa
he_IL: סמואה המערבית

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Buenos Aires
he_IL: בואנוס איירס

en: C&oacute;rdoba
he_IL: ב

en: La Rioja
he_IL: לה ריוחה

en: Australian Capital Territory
he_IL: טריטוריית בירה אוסטרלית

en: New South Wales
he_IL: ניו סאות' וויילס

en: Northern Territory
he_IL: טריטוריה צפונית

en: Queensland
he_IL: קווינסלנד

en: South Australia
he_IL: דרום אוסטרליה

en: Tasmania
he_IL: טסמניה

en: Victoria
he_IL: ויקטוריה

en: Western Australia
he_IL: מערב אוסטרליה

en: Bagerhat
he_IL: בג'ראט

en: Bandarban
he_IL: בנדרבן

en: Barguna
he_IL: בארגונה

en: Barisal
he_IL: באריסל

en: Bhola
he_IL: בולה

en: Bogra
he_IL: בוגרה

en: Brahmanbaria
he_IL: ברהונבריה

en: Chandpur
he_IL: צ'אנדפור

en: Chittagong
he_IL: צ'יטגונג

en: Chuadanga
he_IL: צ'ואדנגה

en: Comilla
he_IL: קומילה

en: Cox's Bazar
he_IL: קוקס בזאר

en: Dhaka
he_IL: דאקה

en: Faridpur
he_IL: פארידפור

en: Feni
he_IL: פני

en: Gaibandha
he_IL: גאיבנדה

en: Gazipur
he_IL: גזיפור

en: Habiganj
he_IL: האביגאנג '

en: Jamalpur
he_IL: ג'מלפור

en: Jessore
he_IL: ג'סורה

en: Joypurhat
he_IL: ג'איפורהאט

en: Kurigram
he_IL: קוריגראם

en: Kushtia
he_IL: קושטיה

en: Lakshmipur
he_IL: לקשמיפור

en: Lalmonirhat
he_IL: לאלמונירהאט

en: Madaripur
he_IL: מדריפור

en: Manikganj
he_IL: מניקגאנג'

en: Meherpur
he_IL: מהרפור

en: Munshiganj
he_IL: מונשיגאנג'

en: Mymensingh
he_IL: מימנסינג

en: Naogaon
he_IL: נאוגאון

en: Narail
he_IL: נראיל

en: Narayanganj
he_IL: נאראיאנגנג'

en: Narsingdi
he_IL: נרשינגדי

en: Nilphamari
he_IL: נילפמארי

en: Noakhali
he_IL: נואחלי

en: Pabna
he_IL: פבנה

en: Panchagarh
he_IL: פנצ'גר

en: Pirojpur
he_IL: פירוז'פור

en: Rajbari
he_IL: ראג'בארי

en: Rangamati
he_IL: רנגמטי

en: Rangpur
he_IL: ראנגפור

en: Satkhira
he_IL: סטקירה

en: Shariatpur
he_IL: שאריאטפור

en: Sherpur
he_IL: שרפור

en: Sunamganj
he_IL: סונאמגאנג'

en: Sylhet
he_IL: סילהט

en: Tangail
he_IL: טנגאלי

en: Thakurgaon
he_IL: תאקורגאון

en: Blagoevgrad
he_IL: בלגואבגרד

en: Burgas
he_IL: בורגס

en: Dobrich
he_IL: דובריץ'

en: Gabrovo
he_IL: גברובו

en: Haskovo
he_IL: חאסקובו

en: Kardzhali
he_IL: קרדז'אלי

en: Kyustendil
he_IL: קיוסטנדיל

en: Lovech
he_IL: לובץ'

en: Montana
he_IL: מונטנה

en: Pazardzhik
he_IL: פאזארדז'יק

en: Pernik
he_IL: פרניק

en: Pleven
he_IL: פלבן

en: Plovdiv
he_IL: פלובדיב

en: Razgrad
he_IL: ראזגרד

en: Ruse
he_IL: רוסה

en: Shumen
he_IL: שומן

en: Sliven
he_IL: סליבן

en: Smolyan
he_IL: סמוליאן

en: Sofia
he_IL: סופיה

en: Sofia-Grad
he_IL: סופיה

en: Stara Zagora
he_IL: סטארה זאגורה

en: Targovishte
he_IL: טרגובישטה

en: Varna
he_IL: וארנה

en: Veliko Tarnovo
he_IL: וליקו טרנובו

en: Vidin
he_IL: וידין

en: Vratsa
he_IL: וראצה

en: Yambol
he_IL: ימבול

en: Acre
he_IL: אקר

en: Alagoas
he_IL: אלגואס

en: Amap&aacute;
he_IL: אמאפה

en: Amazonas
he_IL: אמזונס

en: Bahia
he_IL: באהיה

en: Cear&aacute;
he_IL: סיארה

en: Distrito Federal
he_IL: מחוז פדרלי

en: Esp&iacute;rito Santo
he_IL: אספיריטו סנטו

en: Goi&aacute;s
he_IL: גויאס

en: Maranh&atilde;o
he_IL: רניאו

en: Mato Grosso
he_IL: מאטו גרוסו

en: Mato Grosso do Sul
he_IL: מאטו גרוסו דו סול

en: Par&aacute;
he_IL: פארה

en: Para&iacute;ba
he_IL: פאראיבה

en: Paran&aacute;
he_IL: פרנה

en: Pernambuco
he_IL: פרנמבוקו

en: Piau&iacute;
he_IL: פיאאוי

en: Rio de Janeiro
he_IL: ריו דה ז'נרו

en: Rio Grande do Norte
he_IL: ריו גרנדה דו נורטה

en: Rio Grande do Sul
he_IL: ריו גרנדה דו סול

en: Rond&ocirc;nia
he_IL: רונדוניה

en: Roraima
he_IL: רוריימה

en: Santa Catarina
he_IL: סנטה קטרינה

en: S&atilde;o Paulo
he_IL: סאו פאולו

en: Sergipe
he_IL: סרגיפה

en: Tocantins
he_IL: טוקנטינס

en: Alberta
he_IL: אלברטה

en: British Columbia
he_IL: קולומביה הבריטית

en: Manitoba
he_IL: מניטובה

en: New Brunswick
he_IL: ניו ברונסוויק

en: Northwest Territories
he_IL: טריטוריות הצפון מערביים

en: Nova Scotia
he_IL: נובה סקוטיה

en: Nunavut
he_IL: נונאווט

en: Ontario
he_IL: אונטריו

en: Prince Edward Island
he_IL: אי נסיך אדוארד

en: Quebec
he_IL: קוויבק

en: Saskatchewan
he_IL: ססקצ'ואן

en: Yukon Territory
he_IL: טריטוריה של יוקון

en: Yunnan / &#20113;&#21335;
he_IL: יונאן / 云南

en: Beijing / &#21271;&#20140;
he_IL: בייג'ינג / 北京

en: Tianjin / &#22825;&#27941;
he_IL: טיאנג'ין / 天津

en: Hebei / &#27827;&#21271;
he_IL: הביי / 河北

en: Shanxi / &#23665;&#35199;
he_IL: שאנשים / 山西

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
he_IL: מונגוליה פנימית / 内蒙古

en: Liaoning / &#36797;&#23425;
he_IL: ליאונינג / 辽宁

en: Jilin / &#21513;&#26519;
he_IL: ג'ילין / 吉林

en: Heilongjiang / &#40657;&#40857;&#27743;
he_IL: Heilongjiang / 黑龙江

en: Shanghai / &#19978;&#28023;
he_IL: שנחאי / 上海

en: Jiangsu / &#27743;&#33487;
he_IL: Jiangsu / 江苏

en: Zhejiang / &#27993;&#27743;
he_IL: Zhejiang / 浙江

en: Anhui / &#23433;&#24509;
he_IL: Anhui / 安徽

en: Fujian / &#31119;&#24314;
he_IL: Fujian / 福建

en: Jiangxi / &#27743;&#35199;
he_IL: יאנגשי / 江西

en: Shandong / &#23665;&#19996;
he_IL: אנדונג / 山东

en: Henan / &#27827;&#21335;
he_IL: הנאן / 河南

en: Hubei / &#28246;&#21271;
he_IL: הוביי / 湖北

en: Hunan / &#28246;&#21335;
he_IL: הונאן / 湖南

en: Guangdong / &#24191;&#19996;
he_IL: גואנגדונג / 广东

en: Guangxi Zhuang / &#24191;&#35199;&#22766;&#26063;
he_IL: גואנגשי ג'ואנג / 广西 壮族

en: Hainan / &#28023;&#21335;
he_IL: האינאן / 海南

en: Chongqing / &#37325;&#24198;
he_IL: צ'ונגצ'ינג / 重庆

en: Sichuan / &#22235;&#24029;
he_IL: סיצ'ואן / 四川

en: Guizhou / &#36149;&#24030;
he_IL: Guizhou / 贵州

en: Shaanxi / &#38485;&#35199;
he_IL: שאאנשי / 陕西

en: Gansu / &#29976;&#32899;
he_IL: גאנסו / 甘肃

en: Qinghai / &#38738;&#28023;
he_IL: צ'ינגהאי / 青海

en: Ningxia Hui / &#23425;&#22799;
he_IL: נינג הואי / 宁夏

en: Macau / &#28595;&#38376;
he_IL: מקאו / 澳门

en: Tibet / &#35199;&#34255;
he_IL: טיבט / 西藏

en: Xinjiang / &#26032;&#30086;
he_IL: שינג'יאנג / 新疆

en: A Coru&ntilde;a
he_IL: א קורוניה

en: Araba/&Aacute;lava
he_IL: אראבה/אלאבה

en: Albacete
he_IL: אלבסטה

en: Alicante
he_IL: אליקנטה

en: Almer&iacute;a
he_IL: אלמריה

en: Asturias
he_IL: אסטוריאס

en: &Aacute;vila
he_IL: אווילה

en: Badajoz
he_IL: בדחוס

en: Baleares
he_IL: האיים הבלאריים

en: Barcelona
he_IL: ברצלונה

en: Burgos
he_IL: בורגוס

en: C&aacute;ceres
he_IL: קסרס

en: C&aacute;diz
he_IL: קדיס

en: Cantabria
he_IL: קנטבריה

en: Castell&oacute;n
he_IL: קאסטיון

en: Ceuta
he_IL: סאוטה

en: Ciudad Real
he_IL: סיודאד ריאל

en: Cuenca
he_IL: קואנקה

en: Girona
he_IL: גירונה

en: Granada
he_IL: גרנדה

en: Guadalajara
he_IL: גואדלחרה

en: Gipuzkoa
he_IL: גיפוזקואה

en: Huelva
he_IL: הואלבה

en: Huesca
he_IL: הואסקה

en: Ja&eacute;n
he_IL: חאאן

en: Las Palmas
he_IL: לאס פאלמאס

en: Le&oacute;n
he_IL: לאון

en: Lleida
he_IL: ליידה

en: Lugo
he_IL: לוגו

en: Madrid
he_IL: מדריד

en: M&aacute;laga
he_IL: מאלגה

en: Melilla
he_IL: מלייה

en: Murcia
he_IL: מורסיה

en: Navarra
he_IL: נווארה

en: Ourense
he_IL: אורנסה

en: Palencia
he_IL: פלנסיה

en: Pontevedra
he_IL: פונטוודרה

en: Salamanca
he_IL: סלמנקה

en: Santa Cruz de Tenerife
he_IL: סנטה קרוז דה טנריף

en: Segovia
he_IL: סגוביה

en: Sevilla
he_IL: סביליה

en: Soria
he_IL: סוׂרִיה

en: Tarragona
he_IL: טרגונה

en: Teruel
he_IL: טרואל

en: Toledo
he_IL: טולדו

en: Valencia
he_IL: ולנסיה

en: Valladolid
he_IL: ויאדוליד

en: Bizkaia
he_IL: ויזקאיה

en: Zamora
he_IL: זאמורה

en: Zaragoza
he_IL: סראגוסה

en: Hong Kong Island
he_IL: אי הונג קונג

en: Kowloon
he_IL: קאולון

en: New Territories
he_IL: שטחים חדשים

en: Békés
he_IL: קש

en: Baranya
he_IL: ארניה

en: Budapest
he_IL: בודפשט

en: Csongrád
he_IL: קסונגראד

en: Győr-Moson-Sopron
he_IL: Győr-Moson-שופרון

en: Hajdú-Bihar
he_IL: היידו-ביהאר

en: Heves
he_IL: הווס

en: Jász-Nagykun-Szolnok
he_IL: Jász-Nagykun-ז'ולנוק

en: Komárom-Esztergom
he_IL: קומרום-Esztergom

en: Nógrád
he_IL: נוגראד

en: Pest
he_IL: טרדן

en: Somogy
he_IL: סומוגי

en: Tolna
he_IL: טול

en: Zala
he_IL: זלה

en: Daerah Istimewa Aceh
he_IL: Daerah Istimewa אצ'ה

en: Sumatera Utara
he_IL: סומטרה אוטרה

en: Sumatera Barat
he_IL: סומטרה בראט

en: Kepulauan Riau
he_IL: קפולאון קיאו

en: Jambi
he_IL: ג'מבי

en: Sumatera Selatan
he_IL: דרום סומטרה

en: Bangka Belitung
he_IL: באנגקה ליטונג

en: Bengkulu
he_IL: נגקולו

en: DKI Jakarta
he_IL: DKI ג'קרטה

en: Banten
he_IL: נטן

en: Jawa Tengah
he_IL: ג'אווה טנגה

en: Jawa Timur
he_IL: ג'אווה טימור

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
he_IL: Daerah Istimewa יוגיאקרטה

en: Bali
he_IL: באלי

en: Nusa Tenggara Barat
he_IL: נוסה טנגרה בראט

en: Nusa Tenggara Timur
he_IL: נוסה טנגרה טימור

en: Kalimantan Barat
he_IL: קלימנטן בארט

en: Kalimantan Tengah
he_IL: קלימנטן טנגה

en: Kalimantan Timur
he_IL: קלימנטן טימור

en: Kalimantan Selatan
he_IL: קלימנטאן סלטאן

en: Kalimantan Utara
he_IL: קלימנטן אוטרה

en: Sulawesi Utara
he_IL: סולאווסי אוטרה

en: Sulawesi Tengah
he_IL: מרכז סולאווסי

en: Sulawesi Tenggara
he_IL: סולאווסי טנגארה

en: Sulawesi Barat
he_IL: סלווזי בראט

en: Sulawesi Selatan
he_IL: סולווזי סלטאן

en: Gorontalo
he_IL: גורונטלו

en: Maluku
he_IL: אלוקו

en: Maluku Utara
he_IL: צפון מלוקו

en: Papua
he_IL: פפואה

en: Papua Barat
he_IL: פפואה ראט

en: Arunachal Pradesh
he_IL: ארונצ'אל פראדש

en: Assam
he_IL: אסאם

en: Bihar
he_IL: ביהאר

en: Chhattisgarh
he_IL: צ'האטיסגאר

en: Goa
he_IL: גואה

en: Gujarat
he_IL: גוג'ראט

en: Haryana
he_IL: הריאנה

en: Himachal Pradesh
he_IL: הימצ'אל פראדש

en: Jammu and Kashmir
he_IL: ג'אמו וקשמיר

en: Karnataka
he_IL: קרנטקה

en: Kerala
he_IL: קראלה

en: Madhya Pradesh
he_IL: פרדש

en: Maharashtra
he_IL: מהרשטרה

en: Manipur
he_IL: מאניפור

en: Mizoram
he_IL: מיזורם

en: Orissa
he_IL: אוריסה

en: Punjab
he_IL: פנג'אב

en: Rajasthan
he_IL: רג'סטאן

en: Sikkim
he_IL: סיקים

en: Tamil Nadu
he_IL: טמיל נאדו

en: Telangana
he_IL: טלנגאנה

en: Tripura
he_IL: טריפורה

en: Uttarakhand
he_IL: אוטראקהאנד

en: Uttar Pradesh
he_IL: אוטר פראדש

en: West Bengal
he_IL: המערב בנגל

en: Andaman and Nicobar Islands
he_IL: אנדמן וניקובר איי

en: Dadar and Nagar Haveli
he_IL: Dadar וניגר הבלי

en: Daman and Diu
he_IL: דאמאן ודיו

en: Delhi
he_IL: דלהי

en: Pondicherry (Puducherry)
he_IL: פונדיצ'רי (Puducherry)

en: Khuzestan  (خوزستان)
he_IL: ח'וזסתאן (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
he_IL: טהרן (تهران)

en: Bushehr (بوشهر)
he_IL: בושהר (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
he_IL: ארדביל (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
he_IL: אספהאן (اصفهان)

en: Yazd (یزد)
he_IL: יזד (یزد)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
he_IL: כרמאנשאה (کرمانشاه)

en: Kerman (کرمان)
he_IL: כרמאן (کرمان)

en: Hamadan (همدان)
he_IL: המדאן (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
he_IL: קזבין (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
he_IL: זנג'אן (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
he_IL: לורסתאן (لرستان)

en: Alborz (البرز)
he_IL: אלבורז (البرز)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
he_IL: מזרח אזרבייג'ן (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
he_IL: מערב אזרבייג'ן (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
he_IL: צ'הארמחאל ובח'תיארי (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
he_IL: דרום ח'וראסאן (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
he_IL: ח'וראסאן רזאווי (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
he_IL: צפון ח'וראסאן (خراسان جنوبی)

en: Semnan (سمنان)
he_IL: סמנאן (سمنان)

en: Fars (فارس)
he_IL: פארס (فارس)

en: Qom (قم)
he_IL: קום (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
he_IL: קורדיסטן / کردستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
he_IL: כהגילויה ובויראחמד (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Golestan (گلستان)
he_IL: גולסתאן (گلستان)

en: Gilan (گیلان)
he_IL: גילאן (گیلان)

en: Mazandaran (مازندران)
he_IL: מאזנדראן (مازندران)

en: Markazi (مرکزی)
he_IL: מַרְכַּ‏זי (مرکزی)

en: Hormozgan (هرمزگان)
he_IL: הורמוזגאן (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
he_IL: סיסתאן ובלוצ'סתאן (سیستان و بلوچستان)

en: Agrigento
he_IL: אגריג'נטו

en: Alessandria
he_IL: אלסנדריה

en: Ancona
he_IL: אנקונה

en: Aosta
he_IL: אאוסטה

en: Arezzo
he_IL: ארזו

en: Ascoli Piceno
he_IL: אסקולי פיסנו

en: Asti
he_IL: אסטי

en: Avellino
he_IL: אבלינו

en: Bari
he_IL: בארי

en: Barletta-Andria-Trani
he_IL: ברלטה-אנדריה-טראני

en: Belluno
he_IL: בלונו

en: Benevento
he_IL: נוונטו

en: Bergamo
he_IL: ברגמו

en: Biella
he_IL: ביאלה

en: Bologna
he_IL: בולוניה

en: Bolzano
he_IL: בּוׂלְצָנוׂ

en: Brescia
he_IL: בְּרֶשִיָה

en: Brindisi
he_IL: ברינדיזי

en: Caltanissetta
he_IL: קלטניסטה

en: Campobasso
he_IL: קמפובאסו

en: Carbonia-Iglesias
he_IL: קרבוניה איגלסיס

en: Caserta
he_IL: קאזרטה

en: Catania
he_IL: קטאניה

en: Catanzaro
he_IL: קטנזארו

en: Chieti
he_IL: קיאטי

en: Como
he_IL: קומו

en: Cosenza
he_IL: קוזנצה

en: Cremona
he_IL: קרמונה

en: Crotone
he_IL: קרוטונה

en: Cuneo
he_IL: קונאו

en: Enna
he_IL: אנה

en: Fermo
he_IL: פרמו

en: Ferrara
he_IL: פרארה

en: Firenze
he_IL: פירנצה

en: Foggia
he_IL: פוג'יה

en: Forlì-Cesena
he_IL: פורלי-צסנה

en: Frosinone
he_IL: פרוסינונה

en: Genova
he_IL: גנואה

en: Gorizia
he_IL: גוריציה

en: Grosseto
he_IL: גרוסטו

en: Imperia
he_IL: אימפריה

en: Isernia
he_IL: איסרניה

en: La Spezia
he_IL: לה ספציה

en: L&apos;Aquila
he_IL: ל'אקווילה

en: Latina
he_IL: לטינה

en: Lecce
he_IL: לצ'ה

en: Lecco
he_IL: לקו

en: Livorno
he_IL: ליבורנו

en: Lodi
he_IL: לודי

en: Napoli
he_IL: נאפולי

en: Novara
he_IL: נובארה

en: Nuoro
he_IL: נואורו

en: Olbia-Tempio
he_IL: אולביה-טמפיו

en: Oristano
he_IL: אוריסטאנו

en: Padova
he_IL: פדובה

en: Palermo
he_IL: פאלרמו

en: Parma
he_IL: פארמה

en: Pavia
he_IL: פאביה

en: Perugia
he_IL: פרוג'ה

en: Pesaro e Urbino
he_IL: פזארו אה אורבינו

en: Pescara
he_IL: פסקארה

en: Piacenza
he_IL: פיאצ'נזה

en: Pisa
he_IL: פיזה

en: Pistoia
he_IL: פיסטויה

en: Pordenone
he_IL: פורדנונה

en: Potenza
he_IL: פוטנצה

en: Prato
he_IL: פראטו

en: Ragusa
he_IL: רגוזה

en: Ravenna
he_IL: רוונה

en: Reggio Calabria
he_IL: רג'יו קלבריה

en: Reggio Emilia
he_IL: רג'יו אמיליה

en: Rieti
he_IL: ריאטי

en: Rimini
he_IL: רימיני

en: Roma
he_IL: רומא

en: Rovigo
he_IL: רוביגו

en: Salerno
he_IL: סלרנו

en: Medio Campidano
he_IL: מדיו קמפידנו

en: Sassari
he_IL: ססארי

en: Savona
he_IL: סבונה

en: Siracusa
he_IL: סירקוזה

en: Sondrio
he_IL: סונדריו

en: Taranto
he_IL: טרנטו

en: Teramo
he_IL: טראמו

en: Terni
he_IL: טרני

en: Torino
he_IL: טורינו

en: Ogliastra
he_IL: אוגליאסטרה

en: Trapani
he_IL: טראפאני

en: Trento
he_IL: טרנטו

en: Treviso
he_IL: טרוויזו

en: Trieste
he_IL: טריאסטה

en: Udine
he_IL: אודינה

en: Varese
he_IL: וארזה

en: Venezia
he_IL: ונציה

en: Verbano-Cusio-Ossola
he_IL: ורבאנו-קוציו-אוסולה

en: Vercelli
he_IL: ורצ'לי

en: Verona
he_IL: ורונה

en: Vibo Valentia
he_IL: ויבו ולנטיה

en: Vicenza
he_IL: ויצ'נזה

en: Viterbo
he_IL: ויטרבו

en: Hokkaido
he_IL: הוקאידו

en: Aomori
he_IL: אומורי

en: Iwate
he_IL: איווטה

en: Miyagi
he_IL: מיאגי

en: Akita
he_IL: אקיטה

en: Yamagata
he_IL: יאמאגטה

en: Fukushima
he_IL: פוקושימה

en: Ibaraki
he_IL: איבראקי

en: Tochigi
he_IL: טוצ'יגי

en: Gunma
he_IL: גאנמה

en: Saitama
he_IL: סאיטמה

en: Chiba
he_IL: צ'יבה

en: Tokyo
he_IL: טוקיו

en: Kanagawa
he_IL: קאנאגאווה

en: Niigata
he_IL: נייגטה

en: Toyama
he_IL: טויאמה

en: Ishikawa
he_IL: אישיקאווה

en: Fukui
he_IL: פוקוי

en: Yamanashi
he_IL: יאמאנאשי

en: Nagano
he_IL: נאגאנו

en: Gifu
he_IL: גיפו

en: Shizuoka
he_IL: שיזואוקה

en: Aichi
he_IL: אייצ'י

en: Shiga
he_IL: שיגה

en: Osaka
he_IL: אוסקה

en: Nara
he_IL: נארה

en: Wakayama
he_IL: וואקאיאמה

en: Tottori
he_IL: טוטורי

en: Shimane
he_IL: שימאנה

en: Okayama
he_IL: אוקיאמה

en: Hiroshima
he_IL: הירושימה

en: Yamaguchi
he_IL: יאמגוצ'י

en: Tokushima
he_IL: טוקושימה

en: Kagawa
he_IL: קגאווה

en: Ehime
he_IL: אהימה

en: Kochi
he_IL: קוצ'י

en: Fukuoka
he_IL: פוקוקה

en: Saga
he_IL: סאגה

en: Nagasaki
he_IL: נגסאקי

en: Kumamoto
he_IL: קומהמוטו

en: Oita
he_IL: אויטה

en: Miyazaki
he_IL: מיהזקאי

en: Kagoshima
he_IL: קאגושימה

en: Okinawa
he_IL: אוקינאווה

en: Jalisco
he_IL: חליסקו

en: Nuevo León
he_IL: נואבו לאון

en: Aguascalientes
he_IL: אגואסקליינטס

en: Baja California
he_IL: באחה קליפורניה

en: Baja California Sur
he_IL: באחה קליפורניה סור

en: Campeche
he_IL: קמפצ'ה

en: Chiapas
he_IL: צ'יאפס

en: Chihuahua
he_IL: צ'יוואווה

en: Coahuila
he_IL: קואווילה

en: Colima
he_IL: קולימה

en: Durango
he_IL: דורנגו

en: Guanajuato
he_IL: גואנחואטו

en: Guerrero
he_IL: גררו

en: Hidalgo
he_IL: אידלגו

en: Edo. de México
he_IL: אדו. דה מקסיקו

en: Michoacán
he_IL: מיצ'ואקאן

en: Morelos
he_IL: מורלוס

en: Nayarit
he_IL: נאיאריט

en: Oaxaca
he_IL: אואחאקה

en: Puebla
he_IL: פואבלה

en: Querétaro
he_IL: קרטרו

en: Quintana Roo
he_IL: קינטנה רו

en: San Luis Potosí
he_IL: סן לואיס פוטוסי

en: Sinaloa
he_IL: סינלואה

en: Sonora
he_IL: סונורה

en: Tabasco
he_IL: טבאסקו

en: Tamaulipas
he_IL: טמאוליפס

en: Tlaxcala
he_IL: טלקסקלה

en: Veracruz
he_IL: וראקרוס

en: Yucatán
he_IL: יוקטן

en: Zacatecas
he_IL: סקטקס

en: Kedah
he_IL: קדה

en: Kelantan
he_IL: קלנטאן

en: Negeri Sembilan
he_IL: ניגרי סמבילאן

en: Perak
he_IL: פראק

en: Perlis
he_IL: פרליס

en: Pulau Pinang
he_IL: פולאו פיננג

en: Sabah
he_IL: סבאח

en: Selangor
he_IL: סלנגור

en: W.P. Kuala Lumpur
he_IL: WP קואלה לומפור

en: W.P. Labuan
he_IL: לבואן WP

en: Taplejung
he_IL: טאפלג'ונג

en: Dhankuta
he_IL: דהנקוטה

en: Morang
he_IL: מורנג

en: Sunsari
he_IL: סונסרי

en: Sankhuwa
he_IL: סנקהווה

en: Terhathum
he_IL: טרהטום

en: Khotang
he_IL: קהוטנג

en: Okhaldhunga
he_IL: אוקהלדונגה

en: Saptari
he_IL: ספטארי

en: Siraha
he_IL: סירהא

en: Sarlahi
he_IL: סארלהי

en: Bara
he_IL: בארה

en: Parsa
he_IL: פארסה

en: Rautahat
he_IL: ראוטאהט

en: Kaski
he_IL: קאסקי

en: Parbat
he_IL: פרבאט

en: Mustang
he_IL: מוסטאנג

en: Gulmi
he_IL: גוּלְמי

en: Palpa
he_IL: פאלפה

en: Jumla
he_IL: ג'ומלה

en: Northland
he_IL: נורת'לנד

en: Auckland
he_IL: אוקלנד

en: Bay of Plenty
he_IL: מפרץ עושר

en: Taranaki
he_IL: טראנאקי

en: Hawke&rsquo;s Bay
he_IL: הוקס ביי

en: Wellington
he_IL: וולינגטון

en: Nelson
he_IL: נלסון

en: Marlborough
he_IL: מרלבורו

en: Tasman
he_IL: טסמן

en: West Coast
he_IL: החוף המערבי

en: Canterbury
he_IL: קנטרברי

en: Otago
he_IL: אוטאגו

en: El Callao
he_IL: קלאו

en: Ancash
he_IL: אנקש

en: Apur&iacute;mac
he_IL: אפורימק

en: Arequipa
he_IL: ארקיפה

en: Ayacucho
he_IL: אייקוצ'ו

en: Cajamarca
he_IL: קחמרקה

en: Cusco
he_IL: קוסקו

en: Huancavelica
he_IL: הואנקווליקה

en: Hu&aacute;nuco
he_IL: הואנוקו

en: Ica
he_IL: איקה

en: Jun&iacute;n
he_IL: ג'ונין

en: La Libertad
he_IL: לה ליברטד

en: Lambayeque
he_IL: לאמבאייק

en: Lima
he_IL: לימה

en: Loreto
he_IL: לורטו

en: Madre de Dios
he_IL: מדרה דה דיוס

en: Pasco
he_IL: פסקו

en: Piura
he_IL: פיורה

en: Puno
he_IL: פונו

en: San Mart&iacute;n
he_IL: סן מרטין

en: Tacna
he_IL: טקנהטקנה

en: Tumbes
he_IL: טומבס

en: Ucayali
he_IL: אוקאיאלי

en: Amnat Charoen (&#3629;&#3635;&#3609;&#3634;&#3592;&#3648;&#3592;&#3619;&#3636;&#3597;)
he_IL: אמנט הקרון (อำนาจเจริญ)

en: Ang Thong (&#3629;&#3656;&#3634;&#3591;&#3607;&#3629;&#3591;)
he_IL: אנג תונג (อ่างทอง)

en: Ayutthaya (&#3614;&#3619;&#3632;&#3609;&#3588;&#3619;&#3624;&#3619;&#3637;&#3629;&#3618;&#3640;&#3608;&#3618;&#3634;)
he_IL: איאטטאיה

en: Bangkok (&#3585;&#3619;&#3640;&#3591;&#3648;&#3607;&#3614;&#3617;&#3627;&#3634;&#3609;&#3588;&#3619;)
he_IL: בנגקוק (กรุงเทพ มหา น ค ร)

en: Bueng Kan (&#3610;&#3638;&#3591;&#3585;&#3634;&#3628;)
he_IL: Bueng קאן (บึงกาฬ)

en: Buri Ram (&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;&#3619;&#3633;&#3617;&#3618;&#3660;)
he_IL: בורים רמים (บุรีรัมย์)

en: Chachoengsao (&#3593;&#3632;&#3648;&#3594;&#3636;&#3591;&#3648;&#3607;&#3619;&#3634;)
he_IL: צ'צ'ונגסאו (ฉะเชิงเทรา)

en: Chai Nat (&#3594;&#3633;&#3618;&#3609;&#3634;&#3607;)
he_IL: צ'אי יאט (ชัยนาท)

en: Chaiyaphum (&#3594;&#3633;&#3618;&#3616;&#3641;&#3617;&#3636;)
he_IL: צ'איאפום (ชัยภูมิ)

en: Chanthaburi (&#3592;&#3633;&#3609;&#3607;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: Chanthaburi (จันทบุรี)

en: Chiang Mai (&#3648;&#3594;&#3637;&#3618;&#3591;&#3651;&#3627;&#3617;&#3656;)
he_IL: צ'יאנג מאי (เชียงใหม่)

en: Chiang Rai (&#3648;&#3594;&#3637;&#3618;&#3591;&#3619;&#3634;&#3618;)
he_IL: צ'יאנג ראי (เชียงราย)

en: Chonburi (&#3594;&#3621;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: Chonburi (ชลบุรี)

en: Chumphon (&#3594;&#3640;&#3617;&#3614;&#3619;)
he_IL: צ'ומפון (ชุมพร)

en: Kalasin (&#3585;&#3634;&#3628;&#3626;&#3636;&#3609;&#3608;&#3640;&#3660;)
he_IL: Kalasin (กาฬสินธุ์)

en: Kamphaeng Phet (&#3585;&#3635;&#3649;&#3614;&#3591;&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;)
he_IL: קאמפאנג פט (กำแพงเพชร)

en: Kanchanaburi (&#3585;&#3634;&#3597;&#3592;&#3609;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: קנצ'נבורי (กาญจนบุรี)

en: Khon Kaen (&#3586;&#3629;&#3609;&#3649;&#3585;&#3656;&#3609;)
he_IL: Khon Kaen (ขอนแก่น)

en: Krabi (&#3585;&#3619;&#3632;&#3610;&#3637;&#3656;)
he_IL: קראבי (กระบี่)

en: Lampang (&#3621;&#3635;&#3611;&#3634;&#3591;)
he_IL: Lampang (ลำปาง)

en: Lamphun (&#3621;&#3635;&#3614;&#3641;&#3609;)
he_IL: אמפון (ลำพูน)

en: Loei (&#3648;&#3621;&#3618;)
he_IL: Loei (เลย)

en: Lopburi (&#3621;&#3614;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: Lopburi (ลพบุรี)

en: Mae Hong Son (&#3649;&#3617;&#3656;&#3630;&#3656;&#3629;&#3591;&#3626;&#3629;&#3609;)
he_IL: מיי הונג סון (แม่ฮ่องสอน)

en: Maha Sarakham (&#3617;&#3627;&#3634;&#3626;&#3634;&#3619;&#3588;&#3634;&#3617;)
he_IL: מהא סאראקאם (มหาสารคาม)

en: Mukdahan (&#3617;&#3640;&#3585;&#3604;&#3634;&#3627;&#3634;&#3619;)
he_IL: וקדאהן (มุกดาหาร)

en: Nakhon Nayok (&#3609;&#3588;&#3619;&#3609;&#3634;&#3618;&#3585;)
he_IL: נקון נאיוק (นครนายก)

en: Nakhon Pathom (&#3609;&#3588;&#3619;&#3611;&#3600;&#3617;)
he_IL: נקון פאתום (นครปฐม)

en: Nakhon Phanom (&#3609;&#3588;&#3619;&#3614;&#3609;&#3617;)
he_IL: תיחון פנום (นครพนม)

en: Nakhon Ratchasima (&#3609;&#3588;&#3619;&#3619;&#3634;&#3594;&#3626;&#3637;&#3617;&#3634;)
he_IL: Nakhon Ratchasima (นครราชสีมา)

en: Nakhon Sawan (&#3609;&#3588;&#3619;&#3626;&#3623;&#3619;&#3619;&#3588;&#3660;)
he_IL: תיחון סאוואן (นครสวรรค์)

en: Nakhon Si Thammarat (&#3609;&#3588;&#3619;&#3624;&#3619;&#3637;&#3608;&#3619;&#3619;&#3617;&#3619;&#3634;&#3594;)
he_IL: תיחון סי טמאראת (นคร ศรี ธรรม ร & # 3634; ช)

en: Nan (&#3609;&#3656;&#3634;&#3609;)
he_IL: נאן (น่าน)

en: Narathiwat (&#3609;&#3619;&#3634;&#3608;&#3636;&#3623;&#3634;&#3626;)
he_IL: נרתיוואט (นราธิวาส)

en: Nong Bua Lam Phu (&#3627;&#3609;&#3629;&#3591;&#3610;&#3633;&#3623;&#3621;&#3635;&#3616;&#3641;)
he_IL: נונג בא פו (หนองบัวลำภู)

en: Nong Khai (&#3627;&#3609;&#3629;&#3591;&#3588;&#3634;&#3618;)
he_IL: נונג חאי (หนองคาย)

en: Nonthaburi (&#3609;&#3609;&#3607;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: נונטבורי (นนทบุรี)

en: Pathum Thani (&#3611;&#3607;&#3640;&#3617;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: Pathum Thani (ปทุมธานี)

en: Pattani (&#3611;&#3633;&#3605;&#3605;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: פאתני (ปัตตานี)

en: Phang Nga (&#3614;&#3633;&#3591;&#3591;&#3634;)
he_IL: Phang Nga (พังงา)

en: Phatthalung (&#3614;&#3633;&#3607;&#3621;&#3640;&#3591;)
he_IL: פאתאלונג (พัทลุง)

en: Phayao (&#3614;&#3632;&#3648;&#3618;&#3634;)
he_IL: פאיאו (พะเยา)

en: Phetchabun (&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;&#3610;&#3641;&#3619;&#3603;&#3660;)
he_IL: פטצ'בון (เพชรบูรณ์)

en: Phetchaburi (&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: Phetchaburi (เพชรบุรี)

en: Phichit (&#3614;&#3636;&#3592;&#3636;&#3605;&#3619;)
he_IL: פיצ'יט (พิจิตร)

en: Phitsanulok (&#3614;&#3636;&#3625;&#3603;&#3640;&#3650;&#3621;&#3585;)
he_IL: Phitsanulok (พิษณุโลก)

en: Phrae (&#3649;&#3614;&#3619;&#3656;)
he_IL: פראה (แพร่)

en: Phuket (&#3616;&#3641;&#3648;&#3585;&#3655;&#3605;)
he_IL: פוקט (ภูเก็ต)

en: Prachin Buri (&#3611;&#3619;&#3634;&#3592;&#3637;&#3609;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: פרצ'ינבורי (ปราจีนบุรี)

en: Prachuap Khiri Khan (&#3611;&#3619;&#3632;&#3592;&#3623;&#3610;&#3588;&#3637;&#3619;&#3637;&#3586;&#3633;&#3609;&#3608;&#3660;)
he_IL: פראצ'ואפ קהירי קהאן

en: Ranong (&#3619;&#3632;&#3609;&#3629;&#3591;)
he_IL: Ranong (ระนอง)

en: Ratchaburi (&#3619;&#3634;&#3594;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: ראטצ'אבורי (ราชบุรี)

en: Rayong (&#3619;&#3632;&#3618;&#3629;&#3591;)
he_IL: ראיונג (ระยอง)

en: Roi Et (&#3619;&#3657;&#3629;&#3618;&#3648;&#3629;&#3655;&#3604;)
he_IL: הרועים Et (ร้อยเอ็ด)

en: Sa Kaeo (&#3626;&#3619;&#3632;&#3649;&#3585;&#3657;&#3623;)
he_IL: Sa Kaeo (สระแก้ว)

en: Sakon Nakhon (&#3626;&#3585;&#3621;&#3609;&#3588;&#3619;)
he_IL: סקון יחנון (สกลนคร)

en: Saraburi (&#3626;&#3619;&#3632;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: סרבורי (สระบุรี)

en: Satun (&#3626;&#3605;&#3641;&#3621;)
he_IL: סטון (สตูล)

en: Sing Buri (&#3626;&#3636;&#3591;&#3627;&#3660;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: סינג בורי (สิงห์บุรี)

en: Sisaket (&#3624;&#3619;&#3637;&#3626;&#3632;&#3648;&#3585;&#3625;)
he_IL: Sisaket (ศรีสะเกษ)

en: Songkhla (&#3626;&#3591;&#3586;&#3621;&#3634;)
he_IL: סונגקלה (สงขลา)

en: Sukhothai (&#3626;&#3640;&#3650;&#3586;&#3607;&#3633;&#3618;)
he_IL: סוקוטאי (สุโขทัย)

en: Suphan Buri (&#3626;&#3640;&#3614;&#3619;&#3619;&#3603;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
he_IL: סופאנבורי (สุพรรณบุรี)

en: Surat Thani (&#3626;&#3640;&#3619;&#3634;&#3625;&#3598;&#3619;&#3660;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: סוראט תאנה (สุราษฎร์ธานี ;)

en: Surin (&#3626;&#3640;&#3619;&#3636;&#3609;&#3607;&#3619;&#3660;)
he_IL: סורין (สุรินทร์)

en: Tak (&#3605;&#3634;&#3585;)
he_IL: טאק (ตาก)

en: Trang (&#3605;&#3619;&#3633;&#3591;)
he_IL: טראנג (ตรัง)

en: Trat (&#3605;&#3619;&#3634;&#3604;)
he_IL: טראט (ตราด)

en: Ubon Ratchathani (&#3629;&#3640;&#3610;&#3621;&#3619;&#3634;&#3594;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: Ubon Ratchathani (อุบลราชธานี)

en: Udon Thani (&#3629;&#3640;&#3604;&#3619;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: אודון תאנה (อุดรธานี)

en: Uthai Thani (&#3629;&#3640;&#3607;&#3633;&#3618;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
he_IL: אוטאי תאנה (อุทัยธานี)

en: Uttaradit (&#3629;&#3640;&#3605;&#3619;&#3604;&#3636;&#3605;&#3606;&#3660;)
he_IL: אוטרדיט (อุตรดิตถ์)

en: Yala (&#3618;&#3632;&#3621;&#3634;)
he_IL: Yala (ยะลา)

en: Yasothon (&#3618;&#3650;&#3626;&#3608;&#3619;)
he_IL: יאסוטון (ยโสธร)

en: Adana
he_IL: אדנה

en: Ad&#305;yaman
he_IL: אדיאמן

en: Afyon
he_IL: אפיון

en: A&#287;r&#305;
he_IL: אגרי

en: Amasya
he_IL: אמסיה

en: Ankara
he_IL: אנקארה

en: Antalya
he_IL: אנטליה

en: Artvin
he_IL: ארטווין

en: Ayd&#305;n
he_IL: איידין

en: Bal&#305;kesir
he_IL: באליקסיר

en: Bilecik
he_IL: בילסיק

en: Bing&#246;l
he_IL: בינגול

en: Bitlis
he_IL: ביטליס

en: Bolu
he_IL: בולו

en: Burdur
he_IL: בורדור

en: Bursa
he_IL: בורסה

en: &#199;anakkale
he_IL: צ'נקלה

en: &#199;ank&#305;r&#305;
he_IL: קנקירי

en: &#199;orum
he_IL: צורום

en: Denizli
he_IL: דניזלי

en: Diyarbak&#305;r
he_IL: דיארבקיר

en: Edirne
he_IL: אדירנה

en: Elaz&#305;&#287;
he_IL: אלאזיג

en: Erzincan
he_IL: ארזינקאן

en: Erzurum
he_IL: ארזורום

en: Eski&#351;ehir
he_IL: אסקישהיר

en: Gaziantep
he_IL: גזיאנטפ

en: Giresun
he_IL: גירסון

en: G&#252;m&#252;&#351;hane
he_IL: גומושנה

en: Hakkari
he_IL: האקארי

en: Hatay
he_IL: הטאי

en: Isparta
he_IL: אספרטה

en: &#304;&#231;el
he_IL: איצ'ל (מרסין)

en: &#304;stanbul
he_IL: איסטנבול

en: &#304;zmir
he_IL: איזמיר

en: Kars
he_IL: קארס

en: Kastamonu
he_IL: קסטמונו

en: Kayseri
he_IL: קייסרי

en: K&#305;rklareli
he_IL: קירקלרלי

en: K&#305;r&#351;ehir
he_IL: קירסהיר

en: Kocaeli
he_IL: קוג'אלי

en: Konya
he_IL: קוניה

en: K&#252;tahya
he_IL: קוטאיה

en: Malatya
he_IL: מלטיה

en: Manisa
he_IL: מניסה

en: Kahramanmara&#351;
he_IL: קהרמאנמרש

en: Mardin
he_IL: מרדין

en: Mu&#351;
he_IL: מוס

en: Nev&#351;ehir
he_IL: נבסהיר

en: Ni&#287;de
he_IL: ניגדה

en: Ordu
he_IL: אורדו

en: Rize
he_IL: רייז

en: Sakarya
he_IL: סקריה

en: Samsun
he_IL: סמסון

en: Siirt
he_IL: סיאירט

en: Sinop
he_IL: סינופ

en: Sivas
he_IL: סיווס

en: Tekirda&#287;
he_IL: טקירדא

en: Tokat
he_IL: טוקאט

en: Trabzon
he_IL: טרבזון

en: Tunceli
he_IL: טונסלי

en: &#350;anl&#305;urfa
he_IL: אורפה

en: U&#351;ak
he_IL: אוסאק

en: Van
he_IL: ואן

en: Yozgat
he_IL: יוזגט

en: Zonguldak
he_IL: זונגולדאק

en: Aksaray
he_IL: אקסראי

en: Bayburt
he_IL: בייבורט

en: Karaman
he_IL: קרמאן

en: K&#305;r&#305;kkale
he_IL: קיריקאלה

en: Batman
he_IL: באטמן

en: &#350;&#305;rnak
he_IL: סירנאק

en: Bart&#305;n
he_IL: ברטין

en: Ardahan
he_IL: ארדהאן

en: I&#287;d&#305;r
he_IL: איגדיר

en: Yalova
he_IL: יאלובה

en: Karab&#252;k
he_IL: קרבוק

en: Kilis
he_IL: קיליס

en: Osmaniye
he_IL: אוסמנייה

en: D&#252;zce
he_IL: דוצ'ה

en: Alabama
he_IL: אלבמה

en: Alaska
he_IL: אלסקה

en: Arizona
he_IL: אריזונה

en: Arkansas
he_IL: ארקנסו

en: California
he_IL: קליפורניה

en: Colorado
he_IL: קולורדו

en: Connecticut
he_IL: קונטיקט

en: Delaware
he_IL: דלוור

en: District Of Columbia
he_IL: מחוז קולומביה

en: Florida
he_IL: פלורידה

en: Hawaii
he_IL: הוואי

en: Idaho
he_IL: איידהו

en: Illinois
he_IL: אילינוי

en: Indiana
he_IL: אינדיאנה

en: Iowa
he_IL: איווה

en: Kansas
he_IL: קנזס

en: Kentucky
he_IL: קנטאקי

en: Louisiana
he_IL: לואיזיאנה

en: Maine
he_IL: מיין.

en: Maryland
he_IL: מרילנד

en: Massachusetts
he_IL: מסצ'וסטס

en: Michigan
he_IL: מישיגן

en: Minnesota
he_IL: מינסוטה

en: Mississippi
he_IL: מיסיסיפי

en: Missouri
he_IL: מיזורי

en: Nebraska
he_IL: נברסקה

en: Nevada
he_IL: נבאדה

en: New Hampshire
he_IL: ניו המפשייר

en: New Jersey
he_IL: ניו ג'רזי

en: New Mexico
he_IL: ניו מקסיקו

en: New York
he_IL: ניו יורק

en: North Carolina
he_IL: צפון קרוליינה

en: North Dakota
he_IL: צפון דקוטה

en: Ohio
he_IL: אוהיו

en: Oklahoma
he_IL: אוקלהומה

en: Oregon
he_IL: אורגון

en: Pennsylvania
he_IL: פנסילבניה

en: Rhode Island
he_IL: רוד איילנד

en: South Carolina
he_IL: דרום קרוליינה

en: South Dakota
he_IL: דרום דקוטה

en: Tennessee
he_IL: טנסי

en: Texas
he_IL: טקסס

en: Utah
he_IL: יוטה

en: Vermont
he_IL: רמונט

en: Virginia
he_IL: וירג'יניה

en: Washington
he_IL: וושינגטון

en: West Virginia
he_IL: מערב וירג'יניה

en: Wisconsin
he_IL: ויסקונסין

en: Wyoming
he_IL: ויומינג

en: Armed Forces (AA)
he_IL: כוחות מזוינים (AA)

en: Armed Forces (AE)
he_IL: כוחות מזוינים (AE)

en: Armed Forces (AP)
he_IL: כוחות מזוינים (AP)

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Guam
he_IL: גואם

en: Northern Mariana Islands
he_IL: אי מריאנה הצפוניים

en: Puerto Rico
he_IL: פורטו ריקו

en: US Minor Outlying Islands
he_IL: איים קטנים מרוחקים בארצות הברית

en: US Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה ארצות הברית

en: Eastern Cape
he_IL: מחוז כף מזרחית

en: Free State
he_IL: מדינה חופשיה

en: Gauteng
he_IL: גאוטנג

en: KwaZulu-Natal
he_IL: קוואזולו נטאל

en: Limpopo
he_IL: לימפופו

en: Northern Cape
he_IL: כף הצפונית

en: North West
he_IL: צפון מערב

en: Western Cape
he_IL: כף מערבית

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Backordered
he_IL: הזמנה מראש

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
he_IL: &nbsp;<small>%sדרך %s</small>

en: Free!
he_IL: חינם!

en: Subtotal:
he_IL: סכום ביניים:

en: Discount:
he_IL: הנחה:

en: Shipping:
he_IL: משלוח:

en: Fee
he_IL: חיוב

en: Payment Method:
he_IL: אמצעי תשלום:

en: Total:
he_IL: סך הכל:

en: Download %d
he_IL: הורדת %d

en: Download
he_IL: הורדה

en: Order status changed from %s to %s.
he_IL: מצב ההזמנה שונה מהמצב %s למצב  %s

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
he_IL: המלאי של פריט מספר %s ירד מ%s ל %s

en: Card Number
he_IL: מספר כרטיס

en: Expiry (MM/YY)
he_IL: תאריך תפוגה (MM/YY)

en: Card Code
he_IL: קוד כרטיס

en: CVC
he_IL: קוד אבטחה

en: Add to cart
he_IL: הוסף לסל

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: In stock
he_IL: במלאי

en: Only %s left in stock
he_IL: נשארו במלאי רק %s

en: (can be backordered)
he_IL: (ניתן להזמנה מוקדמת)

en: %s in stock
he_IL: %s במלאי

en: Available on backorder
he_IL: זמין להזמנה מראש

en: Out of stock
he_IL: חסר במלאי

en: Rated %s out of 5
he_IL: דורג %s מתוך 5

en: out of 5
he_IL: מתוך 5

en: Consumer Secret is invalid
he_IL: סוד צרכן אינו תקין

en: %s parameter is missing
he_IL: הפרמטר %s חסר

en: Consumer Key is invalid
he_IL: מפתח צרכן לא תקין

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
he_IL: חתימה לא תקינה - מיון פרמטרים נכשל

en: Invalid Signature - signature method is invalid
he_IL: חתימה לא תקינה - שיטת החתימה אינה תקינה

en: Invalid Signature - provided signature does not match
he_IL: חתימה לא תקינה - החתימה שסופקה אינה תואמת

en: Invalid timestamp
he_IL: חותמת זמן לא תקינה

en: Invalid nonce - nonce has already been used
he_IL: nonce לא תקין - נעשה כבר שימוש בnonce זה

en: The API key provided does not have read permissions
he_IL: למפתח הAPI שהוזן אין הרשאות קריאה

en: The API key provided does not have write permissions
he_IL: למפתח ה- API הנתון אין הרשאות כתיבה

en: Invalid coupon ID
he_IL: ערך קופון שגוי

en: You do not have permission to read the coupons count
he_IL: אין לך הרשאות לצפיה בכמות הקופון

en: Invalid coupon code
he_IL: קוד קופון לא תקין

en: You do not have permission to create coupons
he_IL: אין לך הרשאות ליצירת קופונים

en: Missing parameter %s
he_IL: פרמטר %s חסר

en: The coupon code already exists
he_IL: קוד הקופון כבר קיים

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
he_IL: סוג קופון לא תקין - סוג הקופון חייב להיות אחד מהבאים: %s

en: Failed to update coupon
he_IL: עדכון קופון נכשל

en: Invalid customer Email
he_IL: אימייל לקוח לא חוקי

en: You do not have permission to read the customers count
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא את ספירת הלקוחות

en: You do not have permission to create this customer
he_IL: אין לך הרשאה ליצור לקוח זה

en: Invalid customer ID
he_IL: מזהה לקוח לא תקין

en: Invalid customer
he_IL: לקוח לא תקין

en: You do not have permission to read this customer
he_IL: אין לך הרשאות מתאימות לצפות בעמוד הזה.

en: You do not have permission to edit this customer
he_IL: אין לך הרשאה לערוך את העמוד הזה

en: You do not have permission to delete this customer
he_IL: אין לך הרשאות למחוק את העמוד הזה

en: JSONP support is disabled on this site
he_IL: תמיכת JSONP אינה פועלת באתר זה

en: The JSONP callback function is invalid
he_IL: פונקציית JSONP חזור אינה תקינה

en: You do not have permission to read the orders count
he_IL: אין לך הרשאות מתאימות לצפיות במספר הזמנות

en: You do not have permission to create orders
he_IL: אין לך הרשאות עבור יצירת הזמנות

en: Customer ID is invalid
he_IL: מזהה הלקוח אינו תקין

en: Cannot create order: %s
he_IL: לט ניתן ליצור הזמנה: %s

en: Payment method ID and title are required
he_IL: דרושים מזהה וכותרת שיטת תשלום

en: Provided order currency is invalid
he_IL: מטבע ההזנה שסופק אינו תקין

en: Order ID is invalid
he_IL: מזהה הזמנה אינו תקין

en: Order item ID is required
he_IL: דרוש מזהה פריט הזמנה

en: Order item ID provided is not associated with order
he_IL: מזהה פריט ההזמנה שצוין אינו משויך להזמנה

en: Product ID provided does not match this line item
he_IL: מזהה מוצר שצוין אינו תואם את פריט השואה הזה

en: The product variation is invalid
he_IL: וריאציית המוצר אינה תקינה

en: Product is invalid
he_IL: המוצר אינו תקין

en: Product quantity must be a positive float
he_IL: כמות המוצר חייבת להיותשבר חיובי

en: Product quantity is required
he_IL: דרושה כמות המוצר

en: Cannot create line item, try again
he_IL: לא ניתן ליצור פריט שורה, נסה שוב

en: Cannot update line item, try again
he_IL: לא ניתן לעדכן פריט שורה, נסה שוב

en: Shipping total must be a positive amount
he_IL: על סך המשלוח להיות מספר חיובי

en: Shipping method ID is required
he_IL: דרוש מזהה שיטת משלוח

en: Cannot create shipping method, try again
he_IL: לא ניתן ליצור שיטת משלוח, נסה שוב

en: Cannot update shipping method, try again
he_IL: לא ניתן לעדכן שיטת משלוח, נסה שוב

en: Fee title is required
he_IL: דרושה כותרת תעריף

en: Fee tax class is required when fee is taxable
he_IL: חובה להגדיר קלאס מיסים כאשר התשלום חייב במס

en: Cannot create fee, try again
he_IL: לא ניתן ליצור תעריף, נסה שוב

en: Cannot update fee, try again
he_IL: לא ניתן לעדכן תעריף, נסה שוב

en: Coupon discount total must be a positive amount
he_IL: סכום הנחת קופון חייב להיות כמות חיובית

en: Coupon code is required
he_IL: דרוש קוד קופון

en: Cannot create coupon, try again
he_IL: לא ניתן ליצור קופון, נסה שוב

en: Cannot update coupon, try again
he_IL: לא ניתן לעדכן קופון, נסה שוב

en: Invalid order note ID
he_IL: מזהה הערת הזמנה לא תקין

en: An order note with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצאה הערת הזמנה עם המזהה שצויין

en: You do not have permission to create order notes
he_IL: אין לך הרשאות ליצירת הערות הזמנה

en: Order note is required
he_IL: דרושה הערת הזמנה

en: Cannot create order note, please try again
he_IL: לא ניתן ליצור הערת הזמנה, נסה שוב

en: The order note ID provided is not associated with the order
he_IL: מזהה הערת ההזמנה שצוין אינו משויך אל ההזמנה

en: This order note cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק הערת הזמנה זו

en: Permanently deleted order note
he_IL: הערת הזמנה נמחקה לצמיתות

en: Invalid order refund ID
he_IL: מזהה החזר כספי לא תקין

en: An order refund with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצא החזר כספי עם המזהה שצויין

en: You do not have permission to create order refunds
he_IL: אין לך הרשאות ליצירת החזרים כספיים

en: Refund amount is required
he_IL: דרוש סכום החזר כספי

en: Refund amount must be positive
he_IL: סכום החזר כספי חייב להיות חיובי

en: Cannot create order refund, please try again
he_IL: לא ניתן ליצור החזר כספי עבור הזמנה, נסה שוב

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
he_IL: התרחשה שגיאה בעת הניסיון ליצירת הזיכוי באמצעות ה-API של שער הסליקה

en: The order refund ID provided is not associated with the order
he_IL: מזהה הזיכוי שהוזן אינו משוייך להזמנה זו

en: You do not have permission to read the products count
he_IL: אין לך הרשאות לצפיה בכמות המוצר

en: You do not have permission to create products
he_IL: אין לך הרשאה ליצור מוצרים

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
he_IL: סוג מוצר לא תקני - סוג המוצר חייב להיות אחד מאלה: %s

en: You do not have permission to read product categories
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא קטגוריות מוצרים

en: Invalid product category ID
he_IL: מזהה קטגוריית מוצר לא תקין

en: A product category with the provided ID could not be found
he_IL: לא נמצאה קטגוריית מוצרים עם המזהה שצויין

en: The SKU already exists on another product
he_IL: המק"ט כבר משויך למוצר אחר

en: Variation #%s of %s
he_IL: וריאציה מספר %s מתוך %s

en: Placeholder
he_IL: ממלא מקום

en: Invalid URL %s
he_IL: כתובת URL %s לא תקינה

en: Error getting remote image %s
he_IL: שגיאה בשליפת תמונה חיצונית %s

en: Zero size file downloaded
he_IL: קובץ בעל גודל אפסי הורד

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" הוא ארוך מדי (28 תווים מקסימום). אנא קצר אותו.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" אינו מורשה מכיוון שזהו מונח שמור. אנא שנה אותו.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
he_IL: מזהה הכתובת "%s" כבר נמצא בשימוש. אנא שנה אותו.

en: Deleted %s
he_IL: %s נמחק

en: You do not have permission to read this report
he_IL: אין לך הרשאות מתאימות לצפייה בדוח זה.

en: Invalid %s ID
he_IL: מזהה %s לא תקין

en: No %s found with the ID equal to %s
he_IL: לא נמצא/ה %s עם מזהה השווה ל%s

en: Invalid %s
he_IL: %s לא תקין

en: You do not have permission to read this %s
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא %s זה

en: You do not have permission to edit this %s
he_IL: אין לך הרשאה לערוך %s זה

en: You do not have permission to delete this %s
he_IL: אין לך הרשאה למחוק %s זה

en: Permanently deleted customer
he_IL: לקוח נמחק לצמיתות

en: The customer cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק את הלקוח

en: This %s cannot be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק %s זה

en: Permanently deleted %s
he_IL: %s נמחק לצמיתות

en: Invalid authentication method
he_IL: שיטת אימות בלתי תקינה

en: Unsupported request method
he_IL: שיטת בקשה שאינה נתמכת

en: The handler for the route is invalid
he_IL: המטפל למסלול אינו חוקי

en: No route was found matching the URL and request method
he_IL: לא נמצא נתיב אשר תואם את הURL ושיטת הבקשה

en: You do not have permission to read the webhooks count
he_IL: אין לך הרשאה לקרוא את ספירת ה-webhooks

en: You do not have permission to create webhooks
he_IL: אין לך הרשאה ליצור webhooks

en: Webhook topic is required and must be valid
he_IL: נושא Webhook חייב להיות בתוקף

en: Consumer Key is missing
he_IL: מפתח צרכן חסר

en: Consumer Secret is missing
he_IL: סוד צרכן חסר

en: Invalid product SKU
he_IL: מק"ט מוצר לא תקין

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
he_IL: אנו מצטערים, אך התרחשה תקלה בעת הסרת קופון זה.

en: Coupon has been removed.
he_IL: הקופון הוסר.

en: Sorry, your session has expired.
he_IL: אנו מצטערים, אך פג תוקף החיבור שלך.

en: Return to homepage
he_IL: חזרה לדף הבית

en: Standard
he_IL: סטנטדרטי

en: Do not allow
he_IL: אל תאפשר

en: Allow, but notify customer
he_IL: הפעל, אבל תודיע ללקוח

en: Allow
he_IL: הפעל

en: File %d
he_IL: קובץ %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
he_IL: אין מוצרי המניות שלהם היו מופחתים - הם לא יכולים להיות מניית ניהול פעיל.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
he_IL: המלאי של #%s עלה מ %s ל %s

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
he_IL: לאף מוצר לא הוגדל המלאי - ייתכן כי לא אופשר להם ניהול מלאי.

en: Name
he_IL: שם

en: Value
he_IL: ערך

en: Delete note
he_IL: מחק הערה

en: Invalid refund amount
he_IL: סכום החזר כספי לא תקין

en: Refund failed
he_IL: החזר כספי נכשל

en: Description is missing.
he_IL: חסר תיאור.

en: User is missing.
he_IL: חסר משתמש.

en: Permissions is missing.
he_IL: חסר הרשאות.

en: Dismiss this notice.
he_IL: להסתיר הודעה זו.

en: Read
he_IL: קריאה

en: Write
he_IL: כתיבה

en: Read/Write
he_IL: קריאה/כתיבה

en: View coupons
he_IL: הצגת קופונים

en: View customers
he_IL: הצגת לקוחות

en: View products
he_IL: הצג מוצרים

en: Create coupons
he_IL: יצירת קופונים

en: Create customers
he_IL: יצירת לקוחות

en: Create orders
he_IL: יצירת הזמנות

en: Create products
he_IL: יצירת מוצרים

en: View and manage coupons
he_IL: תצוגה וניהול קופונים

en: View and manage customers
he_IL: תצוגה וניהול לקוחות

en: View and manage orders and sales reports
he_IL: תצוגה וניהול הזמנות ודוח רכישות

en: View and manage products
he_IL: תצוגה וניהול מוצרים

en: You do not have permissions to access this page!
he_IL: אין לך הרשאות כדי לגשת לעמוד זה!

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: Access Denied
he_IL: גישה נדחתה

en: Error 404
he_IL: שגיאה העמוד לא נמצא 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: מוצרים המתויגים &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
he_IL: עמוד %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
he_IL: ורבאנו-קוציו-אוסולה

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
he_IL: %s הוסר מהעגלה שלך מכיוון שהמוצר כבר לא ניתן לרכישה. אנא צור קשר לסיוע נוסף.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
he_IL: מוצר שכבר לא זמין הוסר מהעגלה שלך.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
he_IL: אנו מצטערים, אך "%s" לא במלאי. יש לערוך את ההזמנה ולנסות שנית. אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
he_IL: אנו מצטערים, אך אין מספיק "%s" במלאי כדי למלא את הזמנתך (%s במלאי). אנא ערוך את ההזמנה שלך ונסה שנית. אנו מתנצלים על כל אי נוחות שנגרמה.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
he_IL: אנו מצטערים, אך אין לנו מספיק "%s" במלאי בכדי למלא את הזמנתך כרגע. אנא נסה שנית בעוד %d דקות או ערוך את העגלה שלך ונסה שוב. אנו מתנצלים עבור כל אי-נוחות שנגרמה.

en: View Cart
he_IL: הצג סל קניות

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
he_IL: אתה לא יכול להוסיף עוד &quote;%s&quote; לעגלה.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
he_IL: מצטערים, לא ניתן לרכוש מוצר זה.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
he_IL: לא ניתן להוסיף את %s לעגלה - המוצר אזל מהמלאי.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
he_IL: לא ניתן להוסיף כמות זו של &quote;%s&quote; לעגלה - לא נותר מספיר במלאי (נותר %s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
he_IL: אתה לא יכול להוסיף כמות זו לסל הקניות &mdash; יש %s במלאי ויש לך כבר %s בסל הקניות.

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: מרמה, הא?

en: Account username
he_IL: חשבון משתמש

en: Account password
he_IL: סיסמת החשבון

en: Order Notes
he_IL: הערות הזמנה

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
he_IL: שגיאה %d: לא ניתן ליצור הזמנה. אנא נסה שוב.

en: We were unable to process your order, please try again.
he_IL: לא הצלחנו לעבד את ההזמנה שלך, אנא נסה שוב.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
he_IL: אנו מצטערים, אך פג תוקף החיבור שלך. <a href="%s" class="wc-backward">חזור אל דף הבית</a>

en: is a required field.
he_IL: שדה חובה.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
he_IL: אנא הכנס מיקוד חוקי.

en: is not a valid phone number.
he_IL: אינו מספר תקני.

en: is not a valid email address.
he_IL: כתובת האימייל אינה תקנית.

en: is not valid. Please enter one of the following:
he_IL: לא תקין. יש לכתוב:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
he_IL: עליך לאשר את תנאי השימוש.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
he_IL: לצערנו <strong>איננו מבצעים משלוחים אל %s</strong>. אנא הזן כתובת חילופית למשלוח.

en: Invalid shipping method.
he_IL: צורת המשלוח אינה תקנית.

en: Invalid payment method.
he_IL: צורת התשלום אינה תקנית.

en: Please rate the product.
he_IL: אנא דרג את המוצר.

en: to the
he_IL: כדי

en: to
he_IL: אל

en: the
he_IL: ה-

en: VAT
he_IL: מע&quot;מ

en: Tax
he_IL: מיסים

en: (incl. VAT)
he_IL: (כולל מע&quot;מ)

en: (incl. tax)
he_IL: (כולל מיסים)

en: (ex. VAT)
he_IL: (לא כולל מע&quot;מ)

en: (ex. tax)
he_IL: (לא כולל מיסים)

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Company Name
he_IL: שם חברה

en: Country
he_IL: ארץ

en: Address
he_IL: כתובת

en: Town / City
he_IL: עיר

en: State / County
he_IL: מדינה / ארץ

en: Postcode / Zip
he_IL: מיקוד

en: Suburb
he_IL: פרוור

en: Postcode
he_IL: תא דואר

en: State
he_IL: מדינה

en: District
he_IL: מחוז

en: Province
he_IL: מחוז

en: Canton
he_IL: קנטון

en: Region
he_IL: אזור

en: Town / District
he_IL: עיירה / רובע

en: County
he_IL: ארץ

en: Prefecture
he_IL: מחוז

en: Municipality
he_IL: רשות מקומית

en: Zip
he_IL: מיקוד

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Coupon code applied successfully.
he_IL: קוד קופון הוזן בהצלחה.

en: Coupon code removed successfully.
he_IL: קוד קופון הוסר בהצלחה.

en: Coupon is not valid.
he_IL: הקופון אינו תקני.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
he_IL: אנו מצטערים, אך ניראה כי הקופון "%s" לא תקין - הוא הוסר מההזמנה שלך.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
he_IL: אנו מצטערים, אך נראה כי הקופון "%s" אינו שלך - הוא הוסר מההזמנה שלך.

en: Coupon code already applied!
he_IL: קוד הקופון הזה כבר שומש.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
he_IL: מצטערים, הקופון "%s" כבר שומש, ולא ניתן להשתמש בו בשילוב עם קופונים אחרים.

en: Coupon usage limit has been reached.
he_IL: הגעת למגבלת הכמות לשימוש בקופונים.

en: This coupon has expired.
he_IL: הקופון פג תוקף.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
he_IL: הקנייה המינימלית לקופון זה היא %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
he_IL: הקנייה המקסימלית לקופון זה היא %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
he_IL: אנו מצטערים, אך לא ניתן לממש קופון זה לתוכן ההזמנה שלך.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
he_IL: אנו מצטערים, אך קופון זה אינו ניתן למימוש עבור המוצרים: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
he_IL: אנו מצטערים, אך קופון זה אינו ניתן למימוש עבור הקטגוריות: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
he_IL: לא ניתן לממש את הקופון הזה למוצרים במבצע.

en: Coupon does not exist!
he_IL: הקופון אינו קיים!

en: Please enter a coupon code.
he_IL: יש להזין קוד קופון.

en: Invalid download link.
he_IL: קישור הורדה לא תקין.

en: Invalid order.
he_IL: מפתח לא תקין

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
he_IL: סליחה, יש לך הגיע למגבלת ההורדה שלך לקובץ זה

en: Sorry, this download has expired
he_IL: סליחה, פג תוקף להורדה זו

en: You must be logged in to download files.
he_IL: אתה חייב להיות מחובר כדי להוריד קבצים.

en: Login
he_IL: התחבר

en: Log in to Download Files
he_IL: התחבר כדי להוריד קבצים

en: This is not your download link.
he_IL: זה לא הקישור להורדה שלך.

en: No file defined
he_IL: לא הוגדר קובץ

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: Go to homepage
he_IL: לעבור אל דף הבית

en: Note
he_IL: הערה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Tel
he_IL: טלפון

en: Customer details
he_IL: פרטי לקוח

en: Your details
he_IL: הפרטים שלך

en: Product low in stock
he_IL: כמות היחידות של המוצר במלאי נמוכה

en: %s is low in stock.
he_IL: %s נמוך במלאי.

en: Product out of stock
he_IL: המוצר לא נמצא במלאי.

en: %s is out of stock.
he_IL: %s אזל מן המלאי.

en: Product Backorder
he_IL: הזמנת מוצר מראש

en: Address changed successfully.
he_IL: הכתובה שונתה בהצלחה.

en: Please enter your name.
he_IL: אנא הזן את שמך

en: Please provide a valid email address.
he_IL: אנא הזן כתובת מייל תקנית.

en: This email address is already registered.
he_IL: כתובת אימייל זו כבר רשומה.

en: Your current password is incorrect.
he_IL: הסיסמא הנוכחית שלך שגויה.

en: Please fill out all password fields.
he_IL: אנא מלא את כל שדות הסיסמאות.

en: Please enter your current password.
he_IL: אא הזן את הסיסמא הנוכחית שלך.

en: Please re-enter your password.
he_IL: אנא הזן סיסמא בשנית.

en: Account details changed successfully.
he_IL: פרטי החשבון שונו בהצלחה.

en: Payment method added.
he_IL: נוספה אפשרות תשלום.

en: %s removed. %sUndo?%s
he_IL: %s הוסר. %sלבטל?%s

en: Item
he_IL: פריט

en: You can only have 1 %s in your cart.
he_IL: יכול להיות רק %s 1 בעגלה שלך

en: Cart updated.
he_IL: עגלה עודכנה.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
he_IL: העגלה כבר מלאה בפריטים מההזמנה הקודמת שלך.

en: Order cancelled by customer.
he_IL: הזמנה בוטלה על ידי לקוח.

en: Your order was cancelled.
he_IL: ההזמנה שלך בוטלה.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
he_IL: ההזמנה שלך כבר לא ניתנת לביטול. אנא צור קשר במידה ואתה זקוק לסיוע נוסף.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
he_IL: נא לבחור את כמות הפריטים שברצונך להוסיף לסל הקניות שלך&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
he_IL: אנא בחר במוצר שברצונך להוסיף לסל הקניות שלך&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
he_IL[0]: %s הם שדות נחוצים
he_IL[1]: %s הם שדות חובה

en: Please choose product options&hellip;
he_IL: אנא בחר אפשרויות מוצר&hellip;

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Username is required.
he_IL: נדרש שם משתמש.

en: Password is required.
he_IL: נדרשת סיסמא.

en: A user could not be found with this email address.
he_IL: לא נמצא משתמש עם כתובת אימייל זו.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
he_IL: אתה מחובר כרגע בתור <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
he_IL: אנא הזן את הסיסמא שלך.

en: Passwords do not match.
he_IL: לא נמצאה התאמה בין הסיסמאות.

en: Anti-spam field was filled in.
he_IL: התחום אנטי ספאם היה מלא פנימה

en: Please select a rating
he_IL: בחר דירוג

en: required
he_IL: נדרש

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
he_IL: אנו מתנצלים, אך לא נמצאו מוצרים שעונים על הבחירה שלך. אנא בחר קומבינציה אחרת.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
he_IL: מצטערים, מוצר זה אינו זמין כרגע. אנא בחר שילוב אחר.

en: Select an option&hellip;
he_IL: בחר אפשרות&hellip;

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Shop Manager
he_IL: מנהל חנות

en: View WooCommerce Settings
he_IL: הצג הגדרות WooCommerce

en: View WooCommerce Documentation
he_IL: הצג מסמכי תיעוד של WooCommerce

en: Docs
he_IL: תיעוד

en: View WooCommerce API Docs
he_IL: הצג מסמכי תיעוד API של WooCommerce

en: API Docs
he_IL: מסמכי API

en: Visit Premium Customer Support Forum
he_IL: בקר/י בפורום תמיכה ללקוחות משלמים.

en: Premium Support
he_IL: תמיכה בתשלום

en: Failed to install/update the translation:
he_IL: התקנת/עדכון התרגום נכשל/ה:

en: Seems you don't have permission to do this!
he_IL: נראה כי אין לך הרשאות לעשות זאת!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
he_IL: אירעה שגיאה באימות בעת עדכון התרגום. אנא נסה שוב או להגדיר את %sUpgrade Constants%s.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
he_IL: מצטערים, אך אין תרגום זמין עבור השפה שלך =/

en: Translations installed/updated successfully!
he_IL: תרגומים הותקנו/עודכנו בהצלחה!

en: (Includes %s)
he_IL: (כולל %s)

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות המוצרים

en: Product Category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Search Product Categories
he_IL: חיפוש קטגוריות מוצר

en: All Product Categories
he_IL: כל קטגוריות המוצרים

en: Parent Product Category
he_IL: קטגוריית מוצר אב

en: Parent Product Category:
he_IL: קטגוריית מוצר אב:

en: Edit Product Category
he_IL: עריכת קטגוריית מוצר

en: Update Product Category
he_IL: עדכון קטגוריית מוצר

en: Add New Product Category
he_IL: הוסף קטגוריית מוצר חדשה

en: New Product Category Name
he_IL: שם קטגוריית המוצר החדשה

en: Product Tags
he_IL: תגיות מוצרים

en: Product Tag
he_IL: תגית המוצר

en: Search Product Tags
he_IL: חיפוש תגיות מוצר

en: All Product Tags
he_IL: כל תגיות המוצרים

en: Edit Product Tag
he_IL: עריכת תגית מוצר

en: Update Product Tag
he_IL: עדכון תגית מוצר

en: Add New Product Tag
he_IL: הוסף תגית מוצר חדשה

en: New Product Tag Name
he_IL: שם תגית המוצר החדשה

en: Popular Product Tags
he_IL: תגיות מוצרים פופולריות

en: Separate Product Tags with commas
he_IL: הפרד תגיות מוצרים בפסיקים

en: Add or remove Product Tags
he_IL: הוסף או הסר תגיות מוצרים

en: Choose from the most used Product tags
he_IL: בחר מתוך תגיות המוצרים הכי משומשות

en: No Product Tags found
he_IL: לא נמצאו תגיות מוצרים

en: Shipping Classes
he_IL: סוגי משלוח

en: Shipping Class
he_IL: סוג משלוח

en: Search Shipping Classes
he_IL: חיפוש סוגי משלוח

en: All Shipping Classes
he_IL: כל סוגי המשלוח

en: Parent Shipping Class
he_IL: סוג משלוח אב

en: Parent Shipping Class:
he_IL: סוג משלוח אב:

en: Edit Shipping Class
he_IL: עריכת סוג המשלוח

en: Update Shipping Class
he_IL: עדכון סוג משלוח

en: Add New Shipping Class
he_IL: סוג משלוח חדש

en: New Shipping Class Name
he_IL: שם סוג המשלוח החדש

en: Search %s
he_IL: חיפוש %s

en: All %s
he_IL: כל ה%s

en: Parent %s
he_IL: %s אב

en: Parent %s:
he_IL: %s אב:

en: Edit %s
he_IL: ערוך %s

en: Update %s
he_IL: עדכן %s

en: Add New %s
he_IL: הוסף %s חדש

en: New %s
he_IL: %s חדש

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Product
he_IL: מוצר

en: Add Product
he_IL: הוסף מוצר

en: Add New Product
he_IL: הוסף מוצר חדש

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Product
he_IL: עריכת מוצר

en: New Product
he_IL: מוצר חדש

en: View Product
he_IL: הצג מוצר

en: Search Products
he_IL: חיפוש מוצרים

en: No Products found
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: No Products found in trash
he_IL: לא נמצאו מוצרים באשפה

en: Parent Product
he_IL: מוצר אב

en: Product Image
he_IL: תמונת מוצר

en: Set product image
he_IL: הצמד תמונת מוצר

en: Remove product image
he_IL: הסר תמונת מוצר

en: This is where you can add new products to your store.
he_IL: כאן אתה יכול להוסיף מוצרים לחנות שלך.

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Add Order
he_IL: הוסף הזמנה

en: Add New Order
he_IL: הוסף הזמנה חדשה

en: Edit Order
he_IL: עריכת הזמנה

en: New Order
he_IL: הזמנה חדשה

en: View Order
he_IL: הצגת הזמנה

en: Search Orders
he_IL: חיפוש הזמנות

en: No Orders found
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: No Orders found in trash
he_IL: לא נמצאו הזמנות באשפה

en: Parent Orders
he_IL: הזמנת אב

en: This is where store orders are stored.
he_IL: כאן מאוחסנים הזמנות החנות.

en: Refunds
he_IL: החזרים כספיים

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Coupon
he_IL: קופון

en: Add Coupon
he_IL: הוספת קופון

en: Add New Coupon
he_IL: הוספת קופון חדש

en: Edit Coupon
he_IL: עריכת קופון

en: New Coupon
he_IL: קופון חדש

en: View Coupons
he_IL: צפייה בקופונים

en: View Coupon
he_IL: הצג קופון

en: Search Coupons
he_IL: חיפוש קופונים

en: No Coupons found
he_IL: לא נמצאו קופונים

en: No Coupons found in trash
he_IL: לא נמצאו קופונים באשפה

en: Parent Coupon
he_IL: קופון אב

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
he_IL: כאן אתה יכול ליצור קופונים שלקוחות ישתמשו בהם בחנות שלך.

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בעיבוד <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בעיבוד <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הושלמו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הושלמו <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: בוטלו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: בוטלו <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הוחזרו כספית <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הוחזרו כספית <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: נכשלו <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: נכשלו <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
he_IL: קניית המוצר

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Select options
he_IL: בחר אפשרויות

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
he_IL: למוצר עם וריאציות זה אין וריאציות מוגדרות ולכן לא ניתן לפרסום. משנה לטיוטה.

en: %s &ndash; %s%s
he_IL: %s &ndash; %s %s

en: Pay for Order
he_IL: שלם עבור ההזמנה

en: Order Received
he_IL: הזמנה התקבלה

en: Order #%s
he_IL: הזמנה #%s

en: Edit Account Details
he_IL: ערוך את פרטי החשבון

en: Edit Address
he_IL: עריכת כתובת

en: Add Payment Method
he_IL: הוספת אמצעי תשלום

en: Lost Password
he_IL: שכחתי את סיסמא

en: Cancelled order
he_IL: הזמנה מבוטלת

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
he_IL: [{site_title}] הזמנה מבוטלת ({order_number})

en: Enable/Disable
he_IL: הפעלה/כיבוי

en: Enable this email notification
he_IL: להפעיל התראות אימייל

en: Recipient(s)
he_IL: נמען(ים)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
he_IL: כתוב נמענים (מופרדים בפסיקים) למייל זה. ברירת המחדל היא <code>%s</code>

en: Subject
he_IL: נושא

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
he_IL: זה קובע את שורת הנושא של האימייל. השאר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל: <code>%s</code>.

en: Email Heading
he_IL: כותרת אימייל

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
he_IL: זה קובע את כותרת הראשית הכלולה בהודעת האימייל. השאר ריק כדי להשתמש בברירת מחדל: <code>%s</ code>.

en: Email type
he_IL: סוג אימייל

en: Choose which format of email to send.
he_IL: בחר סוג אימייל לשליחה

en: Completed order
he_IL: ההזמנה הושלמה

en: Your order is complete
he_IL: ההזמנה שלך הושלמה בהצלחה

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
he_IL: הזמנתך מ- {site_title} מתאריך {order_date} הושלמה

en: Your order is complete - download your files
he_IL: ההזמנה שלך הושלמה - הורד את הקבצים שלך

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
he_IL: הזמנתך מ- {site_title} מתאריך {order_date} הושלמה - הורד את הקבצים שלך

en: Defaults to <code>%s</code>
he_IL: ברירת המחדל היא <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
he_IL: נושא (להורדה)

en: Email Heading (downloadable)
he_IL: כותרת מייל (להורדה)

en: Customer invoice
he_IL: חשבונית ללקוח

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
he_IL: חשבונית עבור הזמנה מספר {order_number} מתאריך {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
he_IL: חשבונית עבור הזמנה מספר {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
he_IL: הזמנתך מ- {site_title} מתאריך {order_date}

en: Order {order_number} details
he_IL: פרטי הזמנה מספר {order_number}

en: Email Subject
he_IL: כותרת נושא אימייל

en: Email Subject (paid)
he_IL: כותרת נושא אימייל (תשלום)

en: Email Heading (paid)
he_IL: כותרת אימייל (תשלום)

en: Email Type
he_IL: סוג אימייל

en: New account
he_IL: חשבון חדש

en: Your account on {site_title}
he_IL: החשבון שלך ב{site_title}

en: Welcome to {site_title}
he_IL: ברוך הבא אל {site_title}

en: Customer note
he_IL: הערות לקוח

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
he_IL: מייל הערת לקוח נשלחים בעת הוספת הערה להזמנה.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
he_IL: הערה נוספה להזמנתך ב- {site_title} מהתאריך {order_date}

en: A note has been added to your order
he_IL: הערה נוספה להזמנה שלך

en: Processing order
he_IL: ההזמנה בטיפול

en: Thank you for your order
he_IL: תודה על הזמנתך

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
he_IL: הזמנתך מ- {site_title} מתאריך {order_date}

en: Refunded order
he_IL: הזמנות שהוחזרו

en: Reset password
he_IL: אפס סיסמא

en: Password Reset for {site_title}
he_IL: איפוס סיסמא עבור {site_title}

en: Password Reset Instructions
he_IL: הוראות איפוס סיסמא

en: New order
he_IL: הזמנה חדשה

en: New customer order
he_IL: הזמנת לקוח חדשה

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
he_IL: [{site_title}] הזמנת לקוח חדש ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
he_IL: טקסט פשוט

en: Could not write to template file.
he_IL: הכתיבה לקובץ התבנית לא עברה בהצלחה

en: Template file copied to theme.
he_IL: קובץ התבנית הועתק לערכת העיצוב.

en: Template file deleted from theme.
he_IL: קובץ התבנית נמחק מערכת העיצוב.

en: HTML template
he_IL: תבנית HTML

en: Plain text template
he_IL: תבנית טקסט פשוט

en: Delete template file
he_IL: מחק קובץ תבנית

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
he_IL: קובץ התבנית זה נדרס על ידי ערכת העיצוב שלך וניתן למצוא אותו ב: <code>%s</code>

en: Copy file to theme
he_IL: העתק קובץ לערכת העיצוב

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
he_IL: כדי לדרוס את תבנית האי-מייל הזו ולערוך אותה, העתק את <code>%s</code> לתיקיית ערכת העיצוב שלך: <code>%s</code>

en: File was not found.
he_IL: הקובץ לא נמצא.

en: View template
he_IL: צפה בתבנית

en: Hide template
he_IL: הסתר תבנית

en: Are you sure you want to delete this template file?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קובץ התבנית הזה?

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
he_IL: מאפשר תשלומים באמצעות BACS, מוכר יותר בתור העברה בנקאית ישירה.

en: Enable Bank Transfer
he_IL: אפשר העברה בנקאית

en: Title
he_IL: כותרת

en: This controls the title which the user sees during checkout.
he_IL: זה קובע את הכותרת שהמשתמש רואה בשלב הקופה.

en: Direct Bank Transfer
he_IL: העברה בנקאית

en: Description
he_IL: תיאור

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
he_IL: תיאור שיטת התשלום שהלקוח יראה בתהליך התשלום.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
he_IL: בצע את התשלום שלך ישירות לחשבון הבנק שלנו. אנא השתמש במזהה ההזמנה שלך כסימוכין התשלום. ההזמנה שלך לא תישלח עד שהכספים יועברו לחשבון שלנו.

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
he_IL: הוראות אשר יתווספו לעמוד התודה והודעות אי-מייל.

en: Sort Code
he_IL: סוג מיון

en: Account Details
he_IL: פרטי לקוח

en: Account Name
he_IL: שם חשבון

en: Account Number
he_IL: מספר חשבון

en: Bank Name
he_IL: שם בנק

en: + Add Account
he_IL: + הוסף חשבון

en: Remove selected account(s)
he_IL: הסר חשבונות מסומנים

en: Our Bank Details
he_IL: פרטי חשבון הבנק שלנו

en: Awaiting BACS payment
he_IL: ממתין לתשלום באמצעות BACS (העברה בנקאית)

en: Bank Code
he_IL: קוד בנק

en: Branch Code
he_IL: קוד סניף

en: Cheque
he_IL: צ'ק

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
he_IL: מאפשר תשלומים בהמחאות. למה אתה לוקח את הצ'קים ביום ובגיל הזה? טוב אתה כנראה לא אבל זה מאפשר לך לבצע רכישות בדיקה למייל סדר בדיקות ודפים 'ההצלחה' וכו '

en: Enable Cheque Payment
he_IL: אפשר תשלום בצ'ק

en: Cheque Payment
he_IL: תשלום בצ'ק

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
he_IL: נא לשלוח את הצ'ק שלך ל שם החנות, חנות רחוב, חנות בעיר, חנות המדינה / מחוז, חנות מיקוד.

en: Awaiting cheque payment
he_IL: ממתקין לתשלום צ'ק

en: Cash on Delivery
he_IL: תשלום במזומן

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
he_IL: האם הלקוחות שלך לשלם במזומן (או באמצעים אחרים) עם מסירה.

en: Enable COD
he_IL: אפשר COD

en: Enable Cash on Delivery
he_IL: אפשר תשלום מזומן בעת ​​המסירה

en: Payment method description that the customer will see on your website.
he_IL:  תיאור שיטת התשלום שהלקוח יראה באתר האינטרנט שלך.

en: Pay with cash upon delivery.
he_IL: תשלום במזומן בעת ​​המסירה.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
he_IL: הוראות שתתווספנה לדף תודה.

en: Enable for shipping methods
he_IL: אפשר לשיטת משלוח

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
he_IL: אם COD הוא זמין רק לשיטות מסוימות, להגדיר אותו כאן. שאר ריק על מנת לאפשר לכל השיטות.

en: Select shipping methods
he_IL: בחר שיטות משלוח

en: Payment to be made upon delivery.
he_IL: תשלום יבוצע בעת הלידה.

en: Proceed to PayPal
he_IL: המשך ל-PayPal

en: What is PayPal?
he_IL: מה זה PayPal?

en: Gateway Disabled
he_IL: שיטת תשלום לא זמינה

en: PayPal does not support your store currency.
he_IL: PayPal לא תומך במטבע החנות שלך.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
he_IL: בוצע החזר כספי עבור %s - מזהה החזר: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
he_IL: שגיאת תיקוף: מטבעות PayPal אינם תואמים (קוד %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
he_IL: שגיאת אימות: כמויות PayPal אינן תואמת %s

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
he_IL: שגיאת וידוא: תגובת IPN של PayPal מכתובת אימייל שונה (%s).

en: IPN payment completed
he_IL: תשלום IPN הושלם

en: Payment pending: %s
he_IL: ממתין לתשלום: %s

en: Payment %s via IPN.
he_IL: תשלום %s באמצעות IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
he_IL: תשלום להזמנה #%s הוחזר/זוכה

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
he_IL: שגיאת וידוא: חשבונות PayPal אינם תואמים (amt %s).

en: PDT payment completed
he_IL: תשלום PDT בוצע

en: Shipping via %s
he_IL: משלוח דרך %s

en: Enable PayPal standard
he_IL: אפשר PayPal סטנדרטי

en: This controls the description which the user sees during checkout.
he_IL: זה קובע את הכותרת שהמשתמש רואה בשלב הקופה.

en: PayPal Email
he_IL: מייל של חשבון PayPal

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
he_IL: אנא הכנס את כתובת המייל שלך ב PayPal, זה נדרש על מנת לקבל את התשלום.

en: Enable PayPal sandbox
he_IL: אפשר PayPal ארגז חול

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
he_IL: מצב ארגז החול של PayPal יכול לשמש כדי לבדוק תשלומים. הרשם לחשבון מפתח <a href="%s">כאן</a>.

en: Debug Log
he_IL: יומן באגים

en: Enable logging
he_IL: לאפשר רישום

en: Advanced options
he_IL: אפשרויות מתקדמות

en: Receiver Email
he_IL: אימייל המקבל

en: Invoice Prefix
he_IL: קידומת חשבונית

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
he_IL: אנא הכנס קידומת למספרי החשבוניות שלך. אם אתה משתמש בחשבון PayPal שלך לחנויות מרובות, בדוק שהקידומת הזו היא ייחודית לכל חנות כי פייפל לא יאפשר הזמנות עם אותו מספר החשבונית.

en: Shipping Details
he_IL: פרטי משלוח

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
he_IL: שלח כתובת משלוח לPayPal במקום כתובת החיוב.

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
he_IL: אפשר "address_override" כדי למנוע שינוי בכתובת.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
he_IL: PayPal מאמת כתובות לכן הגדרה זו עשויה לגרום לשגיאות (אנו ממליצים לשמור אותו לא זמינים).

en: Payment Action
he_IL: פעולת תשלום

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
he_IL: בחר האם ברצונך ללכוד כספים מיידית או לאשר תשלום בלבד.

en: Capture
he_IL: לכידה

en: Authorize
he_IL: הרשאה

en: Page Style
he_IL: סגנון העמוד

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
he_IL: לזכותך אפשרות להזין את שם סגנון הדף שאתה רוצה להשתמש. זה מוגדר בחשבון הPayPal שלך.

en: Optional
he_IL: לא חובה

en: API Credentials
he_IL: אסמכתות API

en: API Username
he_IL: שם משתמש API

en: API Password
he_IL: סיסמאת API

en: API Signature
he_IL: חתימת API

en: Error creating user in Simplify Commerce.
he_IL: שגיאה ביצירת משתמש Simplify Commerce.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
he_IL: מצטערים, סך ההזמנה המינימלי המותר הוא 0.50 על מנת להשתמש בשיטת תשלום זו.

en: Customer not found
he_IL: לקוח לא נמצא

en: %s - Order #%s
he_IL: %s - הזמנה #%s

en: Simplify payment declined
he_IL: תשלום במערכת Simplify נדחה

en: Payment was declined - please try another card.
he_IL: התשלום סורב - אנא נסה כרטיס אחר.

en: (Order #%s)
he_IL: (הזמנה#%s)

en: Getting started
he_IL: התחלה

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Credit card
he_IL: כרטיס אשראי

en: Payment Mode
he_IL: מצב תשלום

en: Sandbox
he_IL: ארגז חול

en: Enable Sandbox Mode
he_IL: אפשר מצב ארגז חול

en: Sandbox Public Key
he_IL: מפתח ציבורי של ארגז החול

en: Sandbox Private Key
he_IL: מפתח פרטי של ארגז חול

en: Public Key
he_IL: מפתח ציבורי

en: Private Key
he_IL: מפתח פרטי

en: Expiry Month
he_IL: חודש תפוגה

en: Expiry Year
he_IL: שנת תפוגה

en: is invalid
he_IL: אינו תקין

en: Pay Now
he_IL: שלם עכשיו

en: Cancel order &amp; restore cart
he_IL: ביטול ההזמנה ושיחזור עגלה

en: Refund was declined.
he_IL: החזר כספי נדחה.

en: %s - Subscription for "%s"
he_IL: %s - מנוי עבור "%s"

en: Flat Rate
he_IL: תעריף אחיד

en: Enable this shipping method
he_IL: אפשר משלוחים

en: Method Title
he_IL: כותרת שיטה

en: Availability
he_IL: זמינות

en: All allowed countries
he_IL: לכל הארצות המותרות

en: Specific Countries
he_IL: ארצות ספציפיות

en: Select some countries
he_IL: בחר במספר מדינות

en: Tax Status
he_IL: מצב המיסים

en: Taxable
he_IL: חייב במס

en: Cost
he_IL: עלות

en: N/A
he_IL: לא ישים

en: Additional Rates
he_IL: חיובים נוספים

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
he_IL: שם האפשרות | מחיר [+- אחוזים] | סוג עבור כל מחיר (הזמנה, סוג [class], או פריט)

en: Free Shipping
he_IL: משלוח חינם

en: Enable Free Shipping
he_IL: אפשר משלוח חינם

en: Method availability
he_IL: זמינות שיטה

en: Free Shipping Requires...
he_IL: משלוח חינם דורש ...

en: A valid free shipping coupon
he_IL: הקופון משלוח חינם בתוקף

en: A minimum order amount (defined below)
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית (מוגדר להלן)

en: A minimum order amount OR a coupon
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית או קופון

en: A minimum order amount AND a coupon
he_IL: כמות הזמנה מינימאלית והקופון

en: Minimum Order Amount
he_IL: מינימום כמות הזמנה

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
he_IL: משתמשים יצטרכו להוציא את הסכום הזה כדי לקבל משלוח חינם (אם הופעל לעיל).

en: Selected countries
he_IL: ארצות נבחרות

en: Excluding selected countries
he_IL: לא כולל הארצות שנבחרו

en: Local Delivery
he_IL: משלוח מקומי

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
he_IL: משלוח מקומי הוא שיטה פשוטה להעברת משלוח הזמנות באופן מקומי.

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Enable local delivery
he_IL: אפשר משלוח מקומי

en: Fee Type
he_IL: סוג עלות

en: How to calculate delivery charges
he_IL: כיצד לחשב את דמי משלוח

en: Fixed amount
he_IL: סכום קבוע

en: Percentage of cart total
he_IL: אחוז מסך העגלה

en: Fixed amount per product
he_IL: סכום קבוע למוצר

en: Delivery Fee
he_IL: עלות משלוח

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
he_IL: מה תשלום שרוצה לגבות תשלום עבור משלוח מקומי, אם תבחר להתעלם חופשי. שאר ריק כדי לבטל.

en: Allowed Zip/Post Codes
he_IL: מיקודים מורשים

en: Local Pickup
he_IL: איסוף עצמי

en: Enable local pickup
he_IL: אפשר איסוף עצמי

en: What zip/post codes are available for local pickup?
he_IL: אילו מיקודים זמינים לאיסוף מקומי?

en: Shipping costs updated.
he_IL: עלות משלוח עודכנה.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
he_IL: הזמנה לא תקינה. אם יש לך חשבון יש להתחבר ולנסות שוב.

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
he_IL: הזמנה זו נמצאת במצב &ldquo;%s&rdquo;&mdash;לא ניתן לשלם עבורה. אנא צור עימנו קשר אם אתה זקוק לעזרה.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
he_IL: מצטערים, הזמנה זו אינה תקינה ולא ניתן לשלם עליה.

en: Order Number:
he_IL: מספר הזמנה:

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
he_IL: הסכומים עודכנו. נא לאשר את ההזמנה על ידי לחיצה על כפתור ההזמנה בחלק התחתון של הדף.

en: Your password has been reset.
he_IL: הסיסמא שלך אופסה.

en: Log in
he_IL: התחבר

en: Enter a username or e-mail address.
he_IL: הזן שם משתמש או כתובת מייל.

en: Invalid username or e-mail.
he_IL: שם משתמש או מייל לא תקין.

en: Password reset is not allowed for this user
he_IL: לא ניתן לאפס את הסיסמא למשתמש זה

en: Check your e-mail for the confirmation link.
he_IL: בדוק את תיבת הדואר שלך לקישור אישור.

en: Invalid key
he_IL: מפתח לא תקין

en: Add a new payment method.
he_IL: הוסף שיטת תשלום חדשה.

en: Please enter a valid order ID
he_IL: זן מזהה צו תקף

en: Please enter a valid order email
he_IL: אנא הכנס דואר אלקטרוני בתוקף

en: Select
he_IL: בחר

en: Text
he_IL: טקסט

en: This product is protected and cannot be purchased.
he_IL: המוצר מוגן ואינו ניתן לרכישה.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
he_IL[0]: %s נוסף לסל הקניות שלך.
he_IL[1]: %s נוספו לסל הקניות שלך.

en: Continue Shopping
he_IL: המשך בקניה

en: Coupon:
he_IL: קופון:

en: Free shipping coupon
he_IL: קופון משלוח חינם

en: [Remove]
he_IL: [הסר]

en: Free
he_IL: חינם

en: Order &ndash; %s
he_IL: הזמנה &ndash; %s

en: Invalid order status
he_IL: סטטוס הזמנה לא תקין

en: Invalid order ID
he_IL: מזהה הזמנה לא תקין

en: United Arab Emirates Dirham
he_IL: דירהם איחוד האמירויות

en: Australian Dollars
he_IL: דולר אוסטרלי

en: Bangladeshi Taka
he_IL: טאקה בנגלדשי

en: Brazilian Real
he_IL: ריאל ברזילאי

en: Bulgarian Lev
he_IL: לב בולגרי

en: Canadian Dollars
he_IL: דולר קנדי

en: Chilean Peso
he_IL: פזו צ'יליאני

en: Chinese Yuan
he_IL: יואן

en: Colombian Peso
he_IL: פזו קולומביאני

en: Czech Koruna
he_IL: קורונה צ 'כי

en: Danish Krone
he_IL: כתר דני

en: Dominican Peso
he_IL: פזו דומיניקני

en: Euros
he_IL: הורה

en: Hong Kong Dollar
he_IL: דולר הונג קונגי

en: Croatia kuna
he_IL: קונה קרואטית

en: Hungarian Forint
he_IL: פורינט הונגרי

en: Icelandic krona
he_IL: קרונה איסלנדית

en: Indonesia Rupiah
he_IL: אינדונזיה רופים

en: Indian Rupee
he_IL: רופי הודי

en: Nepali Rupee
he_IL: רופי נפאלי

en: Israeli Shekel
he_IL: שקל ישראלי

en: Japanese Yen
he_IL: ין יפני

en: Lao Kip
he_IL: לאו קיפ

en: South Korean Won
he_IL: וון דרום-קוריאני

en: Malaysian Ringgits
he_IL: מלזי מלזי

en: Mexican Peso
he_IL: פזו מקסיקני

en: Nigerian Naira
he_IL: נאירה ניגרי

en: Norwegian Krone
he_IL: כתר נורבגי

en: New Zealand Dollar
he_IL: דולר ניו זילנד

en: Paraguayan Guaraní
he_IL: גוארני פרגוואני

en: Philippine Pesos
he_IL: פזו פיליפיני

en: Polish Zloty
he_IL: הזלוטי פולני

en: Pounds Sterling
he_IL: פאונד סטרלינג

en: Romanian Leu
he_IL: לאו רומני

en: Russian Ruble
he_IL: רובל רוסי

en: Singapore Dollar
he_IL: דולר סינגפורי

en: South African rand
he_IL: ראנד הדרום האפריקאי

en: Swedish Krona
he_IL: כתר שבדי

en: Swiss Franc
he_IL: פרנק שויצרי

en: Taiwan New Dollars
he_IL: חדש הדולר טייוואני

en: Thai Baht
he_IL: בהט התאילנדי

en: Turkish Lira
he_IL: לירה טורקית

en: US Dollars
he_IL: דולר ארצות הברית

en: Vietnamese Dong
he_IL: דונג ויאטנמי

en: Egyptian Pound
he_IL: פאונד מצרי

en: Cart Discount
he_IL: הנחת עגלה

en: Cart % Discount
he_IL: אחוז הנחת עגלה

en: Product Discount
he_IL: הנחת מוצר

en: Product % Discount
he_IL: אחוז הנחת המוצר

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
he_IL: הזמנה שלא שולמה בוטלה - מסגרת הזמן הסתיימה.

en: Refund &ndash; %s
he_IL: החזר כספי &ndash; %s

en: Simple product
he_IL: מוצר רגיל

en: Grouped product
he_IL: קבוצת מוצרים

en: External/Affiliate product
he_IL: תוכנית שותפים/חיצוני

en: Variable product
he_IL: מוצר עם וריאציות

en: New products
he_IL: מוצרים חדשים

en: New products added to %s
he_IL: מוצרים חדשים נוספו ל  %s

en: New products tagged %s
he_IL: מוצרים חדשים תויגו %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
he_IL: זוהי חנות ההדגמה למטרות בדיקה - לא יתקבלו הזמנות.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: תוצאות חיפוש: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
he_IL: &nbsp;&nbsp; עמוד %s

en: Default sorting
he_IL: סידור ברירת מחדל

en: Sort by popularity
he_IL: סדר לפי פופולריות

en: Sort by average rating
he_IL: סדר לפי דירוג ממוצע

en: Sort by newness
he_IL: סדר מהחדש לישן

en: Sort by price: low to high
he_IL: סדר מהזול ליקר

en: Sort by price: high to low
he_IL: סדר מהיקר לזול

en: Additional Information
he_IL: מידע נוסף

en: Reviews (%d)
he_IL: חוות דעת (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
he_IL: השתמש במשתנה $args בתור מערך במקום. משתנה מיושן יוסר ב-WC 2.2.

en: Place order
he_IL: שליחת הזמנה

en: Select a country&hellip;
he_IL: בחירת ארץ&hellip;

en: Update country
he_IL: עדכן ארץ

en: Select a state&hellip;
he_IL: בחר מדינה&hellip;

en: Choose an option
he_IL: בחירת אפשרות

en: Select a category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Uncategorized
he_IL: לא מקוטלג

en: An account is already registered with your email address. Please login.
he_IL: נמצא כבר חשבון שרשום באמצעות כתובת האימייל הזאת. יש להתחבר.

en: Please enter a valid account username.
he_IL: אנא הכנס שם משתמש קיים

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
he_IL: קיים כבר משתמש שרשום תחת שם משתמש זה. יש לבחור שם אחר.

en: Please enter an account password.
he_IL: יש להזין את סיסמת החשבון.

en: ERROR
he_IL: שגיאה

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
he_IL: לא הצלחנו לרשום אותך&hellip; אנא צור איתנו קשר אם אתה ממשיך לחוות בעיות.

en: Active
he_IL: פעיל

en: Paused
he_IL: מושהה

en: Disabled
he_IL: כבוי

en: Display the user's Cart in the sidebar.
he_IL: הצג את העגלה של המשתמש בסרגל הצידי.

en: WooCommerce Cart
he_IL: סל קניות WooConmmerce

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Hide if cart is empty
he_IL: הסתר אם העגלה ריקה

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
he_IL: הצג מסנני ניווט שכבתי פעילים כך שמשתמשים יכולים לראות ולבטל אותם.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
he_IL: מסנני WooCommerce Layered Nav

en: Active Filters
he_IL: מסננים פעילים

en: Remove filter
he_IL: הסר מסנן

en: Min
he_IL: מינימום

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
he_IL: מראה תכונה מותאמת אישית ביישומון המאפשר לך לצמצם את הרשימה של מוצרים בעת הצגת קטגוריות מוצר.

en: Filter by
he_IL: סנן לפי

en: Attribute
he_IL: תכונה

en: Display type
he_IL: סוג תצוגה

en: List
he_IL: רשימה

en: Dropdown
he_IL: רשימה נפתחת

en: Query type
he_IL: סוג שאילתא

en: AND
he_IL: גם וגם

en: OR
he_IL: או או

en: Any %s
he_IL: %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
he_IL:  מסנן מחיר המאפשר לך לצמצם את רשימת המוצרים המוצגים בעת הצגת קטגוריות מוצר.

en: WooCommerce Price Filter
he_IL: WooCommerce מחיר הסינון

en: Filter by price
he_IL: סנן לפי מחיר

en: Min price
he_IL: מחיר מינימלי

en: Max price
he_IL: מחיר מקסימלי

en: Filter
he_IL: סנן

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: A list or dropdown of product categories.
he_IL: רשימה או רשימה נפתחת של קטגוריות המוצרים.

en: WooCommerce Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצרים בחנות

en: Order by
he_IL: מיון

en: Category Order
he_IL: סדר קטגוריות

en: Show as dropdown
he_IL: הצג ברשימה נפתחת

en: Show product counts
he_IL: הצג ספירות מוצרים

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Only show children of the current category
he_IL: הצג ילדים של קטגוריה נוכחית בלבד

en: No product categories exist.
he_IL: אין קטגוריות מוצרים קיימים.

en: A Search box for products only.
he_IL: תיבת חיפוש למוצרים בלבד

en: WooCommerce Product Search
he_IL: חיפוש מוצר

en: Your most used product tags in cloud format.
he_IL: תגיות מוצר שהכי בשימוש בתצורת ענן.

en: WooCommerce Product Tags
he_IL: תגיות מוצר

en: Display a list of your products on your site.
he_IL: הצג רשימה של המוצרים באתר.

en: WooCommerce Products
he_IL: מוצרי WooCommerce

en: Number of products to show
he_IL: מספר מוצרים להציג

en: Show
he_IL: הצגה

en: All Products
he_IL: כל המוצרים

en: Featured Products
he_IL: מוצרים מומלצים

en: On-sale Products
he_IL: מוצרים במבצע

en: Date
he_IL: תאריך

en: Price
he_IL: מחיר

en: Random
he_IL: אקראי

en: Sales
he_IL: מכירות

en: ASC
he_IL: בסדר עולה

en: DESC
he_IL: בסדר יורד

en: Hide free products
he_IL: הסתר מוצרים חינמיים

en: Show hidden products
he_IL: הצג מוצרים מוסתרים

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
he_IL: הצגת רשימה של חוות הדעת האחרונות שלך באתר שלך.

en: WooCommerce Recent Reviews
he_IL: חוות דעת אחרונות של WooCommerce

en: Recent Reviews
he_IL: חוות דעת אחרונות

en: Number of reviews to show
he_IL: מספר חוות דעת להציג

en: Display a list of recently viewed products.
he_IL: הצגת רשימה של מוצרים שנצפו לאחרונה.

en: WooCommerce Recently Viewed
he_IL: נצפו לאחרונה WooCommerce

en: Recently Viewed Products
he_IL: מוצרים שנצפו לאחרונה

en: Display a list of your top rated products on your site.
he_IL: הצג רשימה של המוצרים המדורגים הכי גבוה באתר

en: WooCommerce Top Rated Products
he_IL:  מוצרים מדורג ראשון

en: Top Rated Products
he_IL: מוצרים מובילים

en: Logged in as %s
he_IL: מחובר כ %s

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Approve
he_IL: אשר

en: Deny
he_IL: דחה

en: Username or email address
he_IL: שם משתמש או כתובת אימייל

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Your cart is currently empty.
he_IL: העגלה שלך ריקה כרגע.

en: Return To Shop
he_IL: חזור לחנות

en: Shipping #%d
he_IL: משלוח #%d

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
he_IL: אנא השתמש במחשבון המשלוח כדי לראות שיטות משלוח זמינות.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
he_IL: אנא המשך לקופה והזן את כתובתך המלאה כדי לראות אם ישנם שיטות משלוח זמינות כלשהן.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
he_IL: אנא מלא את פרטיך כדי לראות אפשרויות אספקה.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
he_IL: אין שיטות משלוח זמינות. בבקשה בדוק שנית את הכתובת שלך, או צור עימנו קשר לתמיכה.

en: Cart Totals
he_IL: סכום עגלה

en: Subtotal
he_IL: סכום ביניים

en: Total
he_IL: סך הכל

en:  (taxes estimated for %s)
he_IL: (הערכת מיסים עבור %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
he_IL: הערה: דמי משלוח ומיסים הינם משוערים %s ויעודכנו במהלך התשלום בהתאם לפרטי החיוב והמשלוח שלך.

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Remove this item
he_IL: הסר פריט זה

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Apply Coupon
he_IL: החל קופון

en: Update Cart
he_IL: עדכון סל קניות

en: You may be interested in&hellip;
he_IL: אתה עשוי להיות מעוניין ...

en: No products in the cart.
he_IL: אין מוצרים בעגלה.

en: Checkout
he_IL: לתשלום

en: Proceed to Checkout
he_IL: המשך לתשלום

en: Calculate Shipping
he_IL: חישוב משלוח

en: State / county
he_IL: ארץ / מדינה

en: City
he_IL: עיר

en: Update Totals
he_IL: עדכן סכום

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
he_IL: יש כמה בעיות עם פריטים בעגלה (המוצג תלעיל). אנא חזור לדף העגלה כדי לפתור את הבעיות האלה לפני התשלום.

en: Return To Cart
he_IL: חזור אל סל הקניות

en: Billing &amp; Shipping
he_IL: חיוב ומשלוח

en: Billing Details
he_IL: פרטי חיוב

en: Create an account?
he_IL: פתיחת חשבון?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
he_IL: פתיחת חשבון על ידי מילוי הפרטים הבאים. אם אתה לקוח חוזר אנא התחבר בראש העמוד.

en: You must be logged in to checkout.
he_IL: אתה חייב ליהיות מחובר כדי לשלם.

en: Your order
he_IL: ההזמנה שלך

en: Have a coupon?
he_IL: יש לך קופון?

en: Click here to enter your code
he_IL: לחץ כאן כדי להזין את קוד הקופון

en: Returning customer?
he_IL: קנית כאן בעבר?

en: Click here to login
he_IL: לחץ כאן כדי להתחבר

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
he_IL: אם קנית כאן בעבר, אנא הכנס את שם המשתמש והסיסמא שלך בתיבות הבאות. אם אתה לקוח חדש אנא המשך לסעיף חיוב ומשלוח.

en: Qty
he_IL: כמות

en: Totals
he_IL: סך הכל

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: סליחה, נראה כי אין אפשרויות תשלום הזמינות עבור המיקום שלך.

en: Pay for order
he_IL: שלם על ההזמנה

en: Ship to a different address?
he_IL: משלוח לכתובת אחרת?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
he_IL: אנא מלא את הפרטים שלך למעלה כדי לראות את אפשרויות התשלום הזמינות.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: סליחה, נראה כי אין אפשרויות משלוח הזמינות עבור המדינה שלך. אנא צור קשר אם אתה זקוק לסיוע או רוצה לעשות הזמנה חלופית.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
he_IL: הדפדפן שלך לא תומך ב JavaScript, או שהוא מכובה, אנא ודא שאתה לוחץ על <em>עדכן סכום</em> לפני ביצוע ההזמנה. אתה עשוי להיות מחויב יותר מהסכום האמור לעיל, אם לא תצליח לעשות זאת.

en: Update totals
he_IL: עדכן סכום

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
he_IL: קראתי והנני מסכים/ה <a href="%s" target="_blank">לתנאי השימוש</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
he_IL: למרבה הצער לא ניתן לבצע את ההזמנה  הבנק דחה את הבקשה שלך.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
he_IL: נא לנסות שוב את הרכישה או לעבור אל דף החשבון שלך.

en: Please attempt your purchase again.
he_IL: אנא תנסה שוב לבצע את הרכישה.

en: Pay
he_IL: תשלום

en: Thank you. Your order has been received.
he_IL: תודה לך. ההזמנה שלך התקבלה בהצלחה.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
he_IL: הזמנה מספר %d מ-%s בוטלה. פרטי ההזמנה הינם:

en: Order: %s
he_IL: הזמנה: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
he_IL: יש לך הזמנה חדשה מאת %s. להלן תוכן ההזמנה:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
he_IL: היי. ההזמנה האחרונה שלך מ- %s הושלמה. להלן פרטי ההזמנה שלך:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
he_IL: נוצרה הזמנה עבורך ב %s. כדי לשלם עבור הזמנה זו אנא השתמש בקישור: %s

en: pay
he_IL: שלם

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
he_IL: תודה שפתחת חשבון ב%s. שם המשתמש שלך הוא: <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
he_IL: הסיסמא שלך נוצרה באופן אוטומטי: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
he_IL: באפשרותך לגשת לחשבונך על מנת לצפות בהזמנות שלך ולשנות את סיסמתך כאן: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
he_IL: שלום, שים לב הערה התווספה לעגלה שלך:

en: For your reference, your order details are shown below.
he_IL: לעיונך, פרטי ההזמנה שלך מוצגים להלן.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
he_IL: הזמנתך התקבלה וכעת נמצאת בטיפול. פרטי ההזמנה מופיעים להלן:

en: Amount Refunded
he_IL: סכום הזיכוי

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
he_IL: מישהו ביקש לאפס את הסיסמא עבור החשבון שלהלן:

en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
he_IL: אם זו טעות, פשוט התעלם מאימייל זה ודבר לא יקרה.

en: To reset your password, visit the following address:
he_IL: כדי לאפס את הססמה שלך, יש לעבור אל הכתובת הבאה:

en: Click here to reset your password
he_IL: לחץ כאן כדי לאפס את הסיסמא שלך

en: Billing address
he_IL: כתובת חיוב

en: Shipping address
he_IL: כתובת משלוח

en: Order number: %s
he_IL: מספר הזמנה: %s

en: jS F Y
he_IL: j F Y

en: View order: %s
he_IL: צפה בהזמנה: %s

en: You have received an order from %s.
he_IL: יש לך הזמנה חדשה מאת %s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
he_IL: השיסמה שלך היא: <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
he_IL: כמות: %s

en: Cost: %s
he_IL: מחיר: %s

en: Username or email
he_IL: שם משתמש או כתובת מייל

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Lost your password?
he_IL: שכחת סיסמא?

en: No products were found matching your selection.
he_IL: לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

en: Showing the single result
he_IL: מציג תוצאה אחת

en: Showing all %d results
he_IL: מציג את כל %d התוצאות

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: מצטערים, מסתבר כי אין שיטות תשלום אשר תומכות בהוספת שיטת תשלום חדשה. אנא צור עמנו קשר אם אתה זקוק לעזרה או מבקש ליצור סידורים חלופיים.

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Password Change
he_IL: שינוי סיסמה

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
he_IL: סיסמא נוכחית (השאר ריק כדי לא לשנות)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
he_IL: סיסמה חדשה (השאר ריק כדי להשאיר ללא שינוי)

en: Confirm New Password
he_IL: אשר את הסיסמה החדשה

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Billing Address
he_IL: כתובת חיוב

en: Shipping Address
he_IL: כתובת משלוח

en: Save Address
he_IL: שמור כתובת

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Anti-spam
he_IL: אנטי-ספאם

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
he_IL: שכח את הסיסמא שלך? הזן את שם המשתמש שלך או כתובת הדואר אלקטרוני. אתה תקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה באמצעות דואר אלקטרוני.

en: Enter a new password below.
he_IL: כתוב סיסמא חדשה למטה.

en: New password
he_IL: סיסמא חדשה

en: Re-enter new password
he_IL: הכנס מחדש את הסיסמא החדשה

en: Reset Password
he_IL: איפוס סיסמא

en: Save
he_IL: שמור

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
he_IL: שלום <strong>%1$s</strong> (לא %1$s? <a href="%2$s">התנתק</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
he_IL: מעמוד החשבון שלך ניתן לצפות בהזמנות אחרונות, לנהל את כתובת המשלוח והחיוב שלך <a href="%s">ולערוך את הסיסמא ופרטי החשבון שלך</a>.

en: My Addresses
he_IL: הכתובות שלי

en: My Address
he_IL: הכתובת שלי

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
he_IL: הכתובות הנ&quot;ל ישמשו בעת התשלום כברירת מחדל.

en: You have not set up this type of address yet.
he_IL: לא הגדרת כתובת זאת עדיין.

en: Available Downloads
he_IL: הורדות זמינות

en: %s download remaining | %s downloads remaining
he_IL[0]: %s הורדה שנותרה
he_IL[1]: %s הורדות נותרו

en: Recent Orders
he_IL: הזמנות אחרונות

en: Status
he_IL: מצב

en: Order Number
he_IL: מספר הזמנה

en: %s for %s item | %s for %s items
he_IL[0]: %s עבור פריט %s
he_IL[1]: %s עבור %s פריטים

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: View
he_IL: צפייה

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
he_IL: הזמנה #<mark class="order-number">%s</mark> נלקחה בתאריך <mark class="order-date">%s</mark> וכרגע הינה <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
he_IL: עדכוני הזמנה

en: l jS \o\f F Y, h:ia
he_IL: l j \בF Y, h:ia

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
he_IL: כדי לעקוב אחר ההזמנה שלך, אנא הזן את מזהה ההזמנה בתיבה למטה ולחץ אנטר. קיבלת את המזהה בחשבונית ובמייל האישור שהיית אמור לקבל.

en: Order ID
he_IL: מזהה הזמנה

en: Found in your order confirmation email.
he_IL: נמצא במייל אישור ההזמנה שלך.

en: Billing Email
he_IL: כתובת אימייל לחיוב

en: Email you used during checkout.
he_IL: כתובת המייל בה השתמשת בעת התשלום בקופה.

en: Track
he_IL: מעקב

en: Order Again
he_IL: הזמן שוב

en: Customer Details
he_IL: פרטי לקוח

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Telephone:
he_IL: טלפון:

en: Order Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: ago
he_IL: לפני

en: and was completed
he_IL: והושלם

en:  ago
he_IL:  לפני

en: Search for:
he_IL: חיפוש עבור:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
he_IL: מוצר זה חסר כרגע במלאי ואינו זמין.

en: Clear selection
he_IL: נקה בחירה

en: SKU:
he_IL: מק&quot;ט:

en: Category: | Categories:
he_IL[0]: קטגוריה:
he_IL[1]: קטגוריות:

en: Tag: | Tags:
he_IL[0]: תגית:
he_IL[1]: תגיות:

en: Weight
he_IL: משקל

en: Dimensions
he_IL: מידות

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
he_IL[0]: מבוסס על %s דירוגי לקוח
he_IL[1]: מבוסס על %s דירוגי לקוח

en: %s customer review | %s customer reviews
he_IL[0]: חוות דעת לקוח %s
he_IL[1]: %s חוות דעת לקוח

en: Related Products
he_IL: מוצרים קשורים

en: Rated %d out of 5
he_IL: דורג %d מתוך 5

en: Your comment is awaiting approval
he_IL: תגובתך ממתינה לאישור

en: verified owner
he_IL: בעלים מאומתים

en: Product Description
he_IL: תיאור מוצר

en: You may also like&hellip;
he_IL: ייתכן ותאהב גם&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
he_IL[0]: %s חוות דעת עבור %s
he_IL[1]: %s חוות דעת עבור %s

en: Reviews
he_IL: חוות דעת

en: There are no reviews yet.
he_IL: אין עדיין חוות דעת.

en: Add a review
he_IL: הוסף חוות דעת

en: Be the first to review
he_IL: היה הראשון לחוות דעת

en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאר תגובה ל%s

en: Submit
he_IL: שלח

en: Your Rating
he_IL: הדירוג שלך

en: Rate&hellip;
he_IL: דרג&hellip;

en: Perfect
he_IL: מצויין

en: Good
he_IL: טוב

en: Average
he_IL: ממוצע

en: Not that bad
he_IL: לא כזה רע

en: Very Poor
he_IL: ממצב גרוע

en: Your Review
he_IL: חוות דעתך

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
he_IL: רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
he_IL: ערכת מסחר אלקטרוני שעוזרת לכם למכור כל דבר. בצורה יפיפיה.

[ctx: min_price]
en: From:
he_IL: החל מ:

[ctx: placeholder]
en: Username
he_IL: שם משתמש

[ctx: placeholder]
en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
he_IL: הערות להזמנה שלך, לדוגמא הוראות מיוחדות למשלוח.

[ctx: placeholder]
en: Street address
he_IL: כתובת

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
he_IL: דירה, קומה כניסה וכו' (לא חובה)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
he_IL: חפש מוצרים&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
he_IL: תוצאה אחת זמינה, לחץ על אנטר כדי לבחור אותה.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
he_IL: טעינה נכשלה

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
he_IL: אנא הזן תו 1 או יותר

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
he_IL: אנא הזן %qty% תווים נוספים

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
he_IL: אנא מחק תו 1

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
he_IL: אנא מחק %qty% תווים

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
he_IL: באפשרותך לבחור פריט 1 בלבד

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
he_IL: באפשרותך לבחור %qty% פריטים בלבד

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
he_IL: טוען תוצאות נוספות&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
he_IL: מחפש&hellip;

[ctx: Page slug]
en: checkout
he_IL: קופה

[ctx: Page title]
en: Shop
he_IL: חנות

[ctx: Page title]
en: Cart
he_IL: עגלה

[ctx: Page title]
en: Checkout
he_IL: קופה

[ctx: Page title]
en: My Account
he_IL: החשבון שלי

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
he_IL: קטגוריות

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
he_IL: תגיות

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
he_IL: סוגי משלוח

[ctx: Admin menu name]
en: Products
he_IL: מוצרים

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
he_IL: הזמנות

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
he_IL: קופונים

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
he_IL: ממתינה לתשלום

[ctx: Order status]
en: Processing
he_IL: בטיפול

[ctx: Order status]
en: On Hold
he_IL: בהשהייה

[ctx: Order status]
en: Completed
he_IL: הושלם

[ctx: Order status]
en: Cancelled
he_IL: בוטל

[ctx: Order status]
en: Refunded
he_IL: כסף הוחזר

[ctx: Order status]
en: Failed
he_IL: נכשל

[ctx: Tax status]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
he_IL: חיוב

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
he_IL: משלוח

[ctx: breadcrumb]
en: Home
he_IL: עמוד הבית

[ctx: Sorting order]
en: Order
he_IL: הזמנה

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
he_IL: מאת %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
he_IL: כמות

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
he_IL: מציג %1$d&ndash;%2$d מתוך %3$d תוצאות

[ctx: hash before order number]
en: #
he_IL: מספר

[ctx: label]
en: Search for:
he_IL: חפש:

[ctx: submit button]
en: Search
he_IL: חיפוש
