WooCommerce - en to fa_IR translation catalogue (1479 entries)

en: Afghanistan
fa_IR: افغانستان

en: Albania
fa_IR: آلبانى

en: Algeria
fa_IR: الجزيره

en: Andorra
fa_IR: آندورا

en: Angola
fa_IR: آنگولا

en: Anguilla
fa_IR: آنگویلا

en: Antarctica
fa_IR: قطب جنوب

en: Antigua and Barbuda
fa_IR: آنتیگوا و باربودا

en: Argentina
fa_IR: آرژانتين

en: Armenia
fa_IR: ارمنستان

en: Aruba
fa_IR: آروبا

en: Australia
fa_IR: استرالیا

en: Austria
fa_IR: اتریش

en: Azerbaijan
fa_IR: آذربایجان

en: Bahamas
fa_IR: باهاما

en: Bahrain
fa_IR: بحرين

en: Bangladesh
fa_IR: بنگلادش

en: Barbados
fa_IR: باربادوس

en: Belarus
fa_IR: بلاروس

en: Belgium
fa_IR: بلژيك

en: Belau
fa_IR: پالائو

en: Belize
fa_IR: بلیز

en: Benin
fa_IR: بنین

en: Bermuda
fa_IR: برمودا

en: Bhutan
fa_IR: بوتان

en: Bolivia
fa_IR: بوليوي

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
fa_IR: بونیر ، سینت یوستیشس و سابا

en: Bosnia and Herzegovina
fa_IR: بوسني و هرزگوين

en: Botswana
fa_IR: بوتسوانا

en: Bouvet Island
fa_IR: جزیره بووه

en: Brazil
fa_IR: برزيل

en: British Indian Ocean Territory
fa_IR: محدوده اقیانوس هند تحت سیطره بریتانیا

en: British Virgin Islands
fa_IR: جزایر بریتیش ویرجین

en: Brunei
fa_IR: برونئی

en: Bulgaria
fa_IR: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa_IR: بورکینافاسو

en: Burundi
fa_IR: بوروندی

en: Cambodia
fa_IR: کامبوج

en: Cameroon
fa_IR: كامرون

en: Canada
fa_IR: كانادا

en: Cape Verde
fa_IR: کیپ ورد

en: Cayman Islands
fa_IR: جزابر کیمن

en: Central African Republic
fa_IR: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Chad
fa_IR: چاد

en: Chile
fa_IR: شيلي

en: China
fa_IR: چين

en: Christmas Island
fa_IR: جزیره کریسمس

en: Cocos (Keeling) Islands
fa_IR: جزایر کوکوس

en: Colombia
fa_IR: كلمبيا

en: Comoros
fa_IR: کومور

en: Congo (Brazzaville)
fa_IR: کنگو (برازاویل)

en: Congo (Kinshasa)
fa_IR: کنگو (کینشازا)

en: Cook Islands
fa_IR: جزایر کوک

en: Costa Rica
fa_IR: كاستا ريكا

en: Croatia
fa_IR: كرواسي

en: Cuba
fa_IR: كوبا

en: Cura&Ccedil;ao
fa_IR: کورا و سدیل؛ آئو

en: Cyprus
fa_IR: قبرس

en: Czech Republic
fa_IR: جمهوري چك

en: Denmark
fa_IR: دانمارك

en: Djibouti
fa_IR: جیبوتی

en: Dominica
fa_IR: دومنيكا

en: Dominican Republic
fa_IR: جمهوري دومنيكا

en: Ecuador
fa_IR: اكوادر

en: Egypt
fa_IR: مصر

en: El Salvador
fa_IR: الساوادر

en: Equatorial Guinea
fa_IR: گینه استوایی

en: Eritrea
fa_IR: اریتره

en: Estonia
fa_IR: استوني

en: Ethiopia
fa_IR: اتيوپي

en: Falkland Islands
fa_IR: جزایر فالکلند

en: Faroe Islands
fa_IR: جزایر فارو

en: Fiji
fa_IR: فیجی

en: Finland
fa_IR: فنلاند

en: France
fa_IR: فرانسه

en: French Guiana
fa_IR: گویان فرانسه

en: French Polynesia
fa_IR: پلی نزی فرانسه

en: French Southern Territories
fa_IR: محدوده جنوبی تحت سیطره فرانسه

en: Gabon
fa_IR: گابون

en: Gambia
fa_IR: گامبيا

en: Georgia
fa_IR: گرجستان

en: Germany
fa_IR: آلمان

en: Ghana
fa_IR: غنا

en: Gibraltar
fa_IR: جبل الطارق

en: Greece
fa_IR: يونان

en: Greenland
fa_IR: گرینلند

en: Grenada
fa_IR: گرانادا

en: Guadeloupe
fa_IR: گوادولوپ

en: Guatemala
fa_IR: گواتمالا

en: Guernsey
fa_IR: گرنزی

en: Guinea
fa_IR: گينه

en: Guinea-Bissau
fa_IR: گينه بي سائو

en: Guyana
fa_IR: گویان

en: Haiti
fa_IR: هائيتي

en: Heard Island and McDonald Islands
fa_IR: جزیره هرد و جزایر مک‌دونالد

en: Honduras
fa_IR: هندوراس

en: Hong Kong
fa_IR: هنگ كنگ

en: Hungary
fa_IR: مجارستان

en: Iceland
fa_IR: ایسلند

en: India
fa_IR: هند

en: Indonesia
fa_IR: اندونزي

en: Iran
fa_IR: ایران

en: Iraq
fa_IR: عراق

en: Republic of Ireland
fa_IR: جمهوری ایرلند

en: Isle of Man
fa_IR: جزیره انسان

en: Israel
fa_IR: رژيم صهيونيستي

en: Italy
fa_IR: ايتاليا

en: Ivory Coast
fa_IR: ساحل عاج

en: Jamaica
fa_IR: جامائيكا

en: Japan
fa_IR: ژاپن

en: Jersey
fa_IR: جرسي

en: Jordan
fa_IR: اردن

en: Kazakhstan
fa_IR: قزاقستان

en: Kenya
fa_IR: كنيا

en: Kiribati
fa_IR: كيريبيتي

en: Kuwait
fa_IR: كويت

en: Kyrgyzstan
fa_IR: قرقیزستان

en: Laos
fa_IR: لائوس

en: Latvia
fa_IR: لتونی

en: Lebanon
fa_IR: لبنان

en: Lesotho
fa_IR: لسوتو

en: Liberia
fa_IR: لیبریا

en: Libya
fa_IR: ليبي

en: Liechtenstein
fa_IR: لیختن اشتاین

en: Lithuania
fa_IR: ليتواني

en: Luxembourg
fa_IR: لوكسامبورگ

en: Macao S.A.R., China
fa_IR: ماکائو

en: Macedonia
fa_IR: مقدونيه

en: Madagascar
fa_IR: ماداگاسكار

en: Malawi
fa_IR: مالاوی

en: Malaysia
fa_IR: مالزي

en: Maldives
fa_IR: مالديو

en: Mali
fa_IR: مالي

en: Malta
fa_IR: مالتا

en: Marshall Islands
fa_IR: جزایر مارشال

en: Martinique
fa_IR: مارتینیک

en: Mauritania
fa_IR: موریتانی

en: Mauritius
fa_IR: موریس

en: Mayotte
fa_IR: مایوت

en: Mexico
fa_IR: مكزيك

en: Micronesia
fa_IR: میکرونزی

en: Moldova
fa_IR: مالديو

en: Monaco
fa_IR: موناکو

en: Mongolia
fa_IR: مغولستان

en: Montenegro
fa_IR: مونته نگرو

en: Montserrat
fa_IR: مونتسرات

en: Morocco
fa_IR: مراكش

en: Mozambique
fa_IR: موزامبيك

en: Myanmar
fa_IR: ميانمار

en: Namibia
fa_IR: نامیبیا

en: Nauru
fa_IR: نائورو

en: Nepal
fa_IR: نپال

en: Netherlands
fa_IR: هلند

en: Netherlands Antilles
fa_IR: آنتیل هلند

en: New Caledonia
fa_IR: کالدونیای جدید

en: New Zealand
fa_IR: نيوزلند

en: Nicaragua
fa_IR: نیکاراگوئه

en: Niger
fa_IR: نیجر

en: Nigeria
fa_IR: نيجريه

en: Niue
fa_IR: نیوئه

en: Norfolk Island
fa_IR: جزیره نورفولک

en: North Korea
fa_IR: كره ي شمالي

en: Norway
fa_IR: نروژ

en: Oman
fa_IR: عمان

en: Pakistan
fa_IR: پاكستان

en: Palestinian Territory
fa_IR: سرزمینهای فلسطین

en: Panama
fa_IR: پاناما

en: Papua New Guinea
fa_IR: پاپوا گينه ي نو

en: Paraguay
fa_IR: پاراگوئه

en: Peru
fa_IR: پرو

en: Philippines
fa_IR: فيليپين

en: Pitcairn
fa_IR: پیتکارین

en: Poland
fa_IR: لهستان

en: Portugal
fa_IR: پرتغال

en: Qatar
fa_IR: قطر

en: Reunion
fa_IR: رئونیون

en: Romania
fa_IR: روماني

en: Russia
fa_IR: روسيه

en: Rwanda
fa_IR: رواندا

en: Saint Barth&eacute;lemy
fa_IR: سنت بارثلمی

en: Saint Helena
fa_IR: سنت هلن

en: Saint Kitts and Nevis
fa_IR: سنت کیتس و نویس

en: Saint Lucia
fa_IR: سنت لوسیا

en: Saint Martin (French part)
fa_IR: سنت مارتین (قسمت فرانسه)

en: Saint Martin (Dutch part)
fa_IR: سنت مارتین (قسمت هلند)

en: Saint Pierre and Miquelon
fa_IR: سنت پیر و میکلون

en: Saint Vincent and the Grenadines
fa_IR: سنت وینسنت و گرنادین

en: San Marino
fa_IR: سن مارینو

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
fa_IR: سائوتومه و پرینسیپ

en: Saudi Arabia
fa_IR: عربستان سعودی

en: Senegal
fa_IR: سنگال

en: Serbia
fa_IR: صربستان

en: Seychelles
fa_IR: سیشل

en: Sierra Leone
fa_IR: سیرالئون

en: Singapore
fa_IR: سنگاپور

en: Slovakia
fa_IR: اسلواکی

en: Slovenia
fa_IR: اسلونی

en: Solomon Islands
fa_IR: جزاير سليمان

en: Somalia
fa_IR: سومالی

en: South Africa
fa_IR: آفريقای جنوبي

en: South Georgia/Sandwich Islands
fa_IR: گرجستان جنوبی / جزایر ساندویچ

en: South Korea
fa_IR: كره ی جنوبي

en: South Sudan
fa_IR: سودان جنوبی

en: Spain
fa_IR: اسپانيا

en: Sri Lanka
fa_IR: سريلانكا

en: Sudan
fa_IR: سودان

en: Suriname
fa_IR: سورینام

en: Svalbard and Jan Mayen
fa_IR: اسوالبارد و جان ماین

en: Swaziland
fa_IR: سوازیلند

en: Sweden
fa_IR: سوئد

en: Switzerland
fa_IR: سوييس

en: Syria
fa_IR: سوريه

en: Taiwan
fa_IR: تايوان

en: Tajikistan
fa_IR: تاجيكستان

en: Tanzania
fa_IR: تانزانيا

en: Thailand
fa_IR: تايلند

en: Timor-Leste
fa_IR: تیمور

en: Togo
fa_IR: توگو

en: Tokelau
fa_IR: توکلائو

en: Tonga
fa_IR: تونگا

en: Trinidad and Tobago
fa_IR: ترینیداد و توباگو

en: Tunisia
fa_IR: تونس

en: Turkey
fa_IR: تركيه

en: Turkmenistan
fa_IR: تركمنستان

en: Turks and Caicos Islands
fa_IR: جزایر تورکس و کایکوس

en: Tuvalu
fa_IR: تووالو

en: Uganda
fa_IR: اوگاندا

en: Ukraine
fa_IR: اوكراين

en: United Arab Emirates
fa_IR: امارات متحده ي عربي

en: United Kingdom (UK)
fa_IR: انگلستان

en: United States (US)
fa_IR: آمريكا

en: Uruguay
fa_IR: اوروگوئه

en: Uzbekistan
fa_IR: ازبكستان

en: Vanuatu
fa_IR: وانواتو

en: Vatican
fa_IR: واتيكان

en: Venezuela
fa_IR: ونزوئلا

en: Vietnam
fa_IR: ويتنام

en: Wallis and Futuna
fa_IR: والیس و فوتونا

en: Western Sahara
fa_IR: صحرای غربی

en: Western Samoa
fa_IR: صحرای غربی

en: Yemen
fa_IR: يمن

en: Zambia
fa_IR: زامبیا

en: Zimbabwe
fa_IR: زیمباوه

en: Consumption tax
fa_IR: مالیات بر مصرف

en: Mendoza
fa_IR: مندوزا

en: Salta
fa_IR: سالتا

en: San Juan
fa_IR: سن جان

en: San Luis
fa_IR: سن لوییس

en: Santa Cruz
fa_IR: سانتا کروز

en: Santa Fe
fa_IR: سانتافه

en: Santiago del Estero
fa_IR: سانتیاگو دل استرو

en: Tierra del Fuego
fa_IR: تیرا دل فیوگو

en: Granada
fa_IR: گرانادا

en: Pest
fa_IR: پست

en: Khuzestan  (خوزستان)
fa_IR: خوزستان

en: Tehran  (تهران)
fa_IR: تهران

en: Ilaam (ایلام)
fa_IR: ایلام

en: Bushehr (بوشهر)
fa_IR: بوشهر

en: Ardabil (اردبیل)
fa_IR: اردبیل

en: Isfahan (اصفهان)
fa_IR: اصفهان

en: Yazd (یزد)
fa_IR: یزد

en: Kermanshah (کرمانشاه)
fa_IR: کرمانشاه

en: Kerman (کرمان)
fa_IR: کرمان

en: Hamadan (همدان)
fa_IR: همدان

en: Ghazvin (قزوین)
fa_IR: قزوین

en: Zanjan (زنجان)
fa_IR: زنجان

en: Luristan (لرستان)
fa_IR: لرستان

en: Alborz (البرز)
fa_IR: البرز

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
fa_IR: آذربایجان شرقی

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
fa_IR: آذربایجان غربی

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
fa_IR: چهارمحال و بختیاری

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
fa_IR: خراسان جنوبی

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
fa_IR: خراسان رضوی

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
fa_IR: خراسان جنوبی

en: Semnan (سمنان)
fa_IR: سمنان

en: Fars (فارس)
fa_IR: فارس

en: Qom (قم)
fa_IR: قم

en: Kurdistan / کردستان)
fa_IR: کردستان

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
fa_IR: کهگیلوییه و بویراحمد

en: Golestan (گلستان)
fa_IR: گلستان

en: Gilan (گیلان)
fa_IR: گیلان

en: Mazandaran (مازندران)
fa_IR: مازندران

en: Markazi (مرکزی)
fa_IR: مرکزی

en: Hormozgan (هرمزگان)
fa_IR: هرمزگان

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
fa_IR: سیستان و بلوچستان

en: Roma
fa_IR: رم

en: Kyoto
fa_IR: کیوتو

en: Hyogo
fa_IR: هیوگو

en: Baja California
fa_IR: باجا کایفرنیا

en: Dhankuta
fa_IR: دانکوتا

en: Gisborne
fa_IR: گیسبورن

en: Arequipa
fa_IR: ضروری

en: Abra
fa_IR: آبرا

en: Agusan del Norte
fa_IR: آگوسان شمالی

en: Agusan del Sur
fa_IR: آگوسان جنوبی

en: Aklan
fa_IR: آکلان

en: Albay
fa_IR: آلبای

en: Antique
fa_IR: آنتیکو

en: Apayao
fa_IR: آپایائو

en: Aurora
fa_IR: آئورا

en: Basilan
fa_IR: باسیلان

en: Bataan
fa_IR: باتان

en: Batanes
fa_IR: باتانس

en: Batangas
fa_IR: باتانگاس

en: Benguet
fa_IR: بنگوئه

en: Biliran
fa_IR: بیلیران

en: Bohol
fa_IR: بهل (فیلیپین)

en: Bukidnon
fa_IR: بوکیدنون

en: Bulacan
fa_IR: بولاکان

en: Cagayan
fa_IR: کاگایان

en: Camarines Norte
fa_IR: کامارینه شمالی

en: Camarines Sur
fa_IR: کامارینه جنوبی

en: Camiguin
fa_IR: کامیگوئین

en: Capiz
fa_IR: کاپیز

en: Cebu
fa_IR: سبو

en: Cotabato
fa_IR: کوتاباتو

en: Iloilo
fa_IR: ایویلو

en: Isabela
fa_IR: ایزابلا

en: Kalinga
fa_IR: کالینگا

en: Laguna
fa_IR: لاگونا

en: Rizal
fa_IR: ریزال

en: Romblon
fa_IR: رومبلون

en: Samar
fa_IR: سامار

en: South Cotabato
fa_IR: کوتاباتو جنوبی

en: Sultan Kudarat
fa_IR: سلطان قدرت

en: Sulu
fa_IR: سولو

en: Settings
fa_IR: پیکربندی

en: Backordered
fa_IR: پیش‌خرید شده

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
fa_IR: <small>%s از طریق %s</small>

en: Free!
fa_IR: رایگان!

en: Subtotal:
fa_IR: مجموع

en: Discount:
fa_IR: تخفیف:

en: Shipping:
fa_IR: ارسال

en: Fee
fa_IR: هزینه نگهداری

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت :

en: Total:
fa_IR: قیمت نهایی:

en: Download %d
fa_IR: دانلود %d

en: Download
fa_IR: دانلود

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: Order status changed from %s to %s.
fa_IR: وضعیت سفارش از %s به %s تغییر کرد.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
fa_IR: مورد #%s متغیر #%s از %s به %s انبار کم شد.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
fa_IR: موجودی کالای #%s  از %s به %s کاهش یافت

en: Card Number
fa_IR: شماره کارت

en: Expiry (MM/YY)
fa_IR: انقضا (MM/YY)

en: Card Code
fa_IR: کد کارت

en: Add to cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Read more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: In stock
fa_IR: موجود در انبار

en: Only %s left in stock
fa_IR: فقط %s عدد در انبار موجود است

en: (can be backordered)
fa_IR: (می توان پیش خرید کرد)

en: %s in stock
fa_IR: %s در انبار

en: Available on backorder
fa_IR: هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

en: Out of stock
fa_IR: در انبار موجود نمی باشد

en: Rated %s out of 5
fa_IR: نمره %s از 5

en: out of 5
fa_IR: از 5

en: Consumer Secret is invalid
fa_IR: رمز مصرف کننده نامعتبر است.

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
fa_IR: API ووکامرس. یک کلید مصرف کننده در فیلد نام کاربری و یک رمز مصرف کننده در فیلد پسورد بکار ببرید

en: %s parameter is missing
fa_IR: پارامتر %s یافت نشد.

en: Consumer Key is invalid
fa_IR: کلید مصرف کننده نامعتبر است

en: API user is invalid
fa_IR: API کاربر نادرست است

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
fa_IR: امضا نامعتبر است - موفق به مرتب کردن پارامتر ها نشد

en: Invalid Signature - signature method is invalid
fa_IR: امضا نامعتبر است - روش امضا نامعتبر است

en: Invalid Signature - provided signature does not match
fa_IR: امضا نامعتبر است - ارائه امضا مطابقت ندارد

en: Invalid timestamp
fa_IR: برچسب زمان نامعتبر است

en: Invalid nonce - nonce has already been used
fa_IR: اشتباه است - قبلا استفاده شده است.

en: The API key provided does not have read permissions
fa_IR: کلید API ارائه شده مجوز خواندن ندارد

en: The API key provided does not have write permissions
fa_IR: کلید API ارائه شده مجوز نوشتن ندارد

en: Invalid coupon ID
fa_IR: شناسه کوپن نامعتبر است

en: You do not have permission to read the coupons count
fa_IR: شما اجازه دسترسی به خواندن تعداد کوپن ها ندارید

en: Invalid coupon code
fa_IR: کد تخفیف نامعتبر است

en: No %1$s data specified to create %1$s
fa_IR: %1$s داده‌ای برای ایجاد %1$s مشخص نشده است

en: You do not have permission to create coupons
fa_IR: شما هیچ دسترسی برای ساخت کوپن ندارید

en: Missing parameter %s
fa_IR: پارامتر %s گم شده است.

en: The coupon code already exists
fa_IR: کد کوپن از قبل وجود دارد

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
fa_IR: نوع کوپن نامعتبر است - نوع کوپن می بایست یکی از این ها باشد: %s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
fa_IR: %1$s داده‌ای برای ویرایش %1$s مشخص نشده است

en: Failed to update coupon
fa_IR: در بروزرسانی کوپن خطایی رخ داده است

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
fa_IR: %1$s داده‌ای برای ایجاد/ویرایش %1$s مشخص نشده است

en: Unable to accept more than %s items for this request
fa_IR: برای این درخواست بیشتر از %s تعداد امکان قبول وجود ندارد

en: Invalid customer Email
fa_IR: ایمیل مشتری نامعتبر است

en: You do not have permission to read the customers count
fa_IR: شما اجازه دسترسی به خواندن تعداد مشتری ها ندارید

en: You do not have permission to create this customer
fa_IR: شما اجازه دسترسی به ایحاد این مشتری ندارید

en: Invalid customer ID
fa_IR: شناسه نامعتبر مشتری

en: Invalid customer
fa_IR: مشتری نامعتبر

en: You do not have permission to read this customer
fa_IR: شما اجازه دسترسی به  خواندن این مشتری ندارید

en: You do not have permission to edit this customer
fa_IR: شما اجازه دسترسی به ویرایش این مشتری ندارید

en: You do not have permission to delete this customer
fa_IR: شما اجازه دسترسی به حذف این مشتری ندارید

en: JSONP support is disabled on this site
fa_IR: پشتیبانی از JSONP در این سایت غیر فعال است

en: The JSONP callback function is invalid
fa_IR: تابع پاسخ دهنده JSONP  نامعتبر است.

en: You do not have permission to read the orders count
fa_IR: شما اجازه دسترسی به نمایش تعداد سفارشات ندارید

en: You do not have permission to create orders
fa_IR: شما دسترسی لازم برای ساخت سفارش را ندارید

en: Customer ID is invalid
fa_IR: شناسه مشتری نامعتبر است

en: Cannot create order: %s
fa_IR: ساخت سفارش امکان پذیر نیست: %s

en: Payment method ID and title are required
fa_IR: شناسه روش پرداخت و عنوان آن الزامی است

en: Provided order currency is invalid
fa_IR: واحد پولی ارائه شده نامعتبر است

en: Order ID is invalid
fa_IR: شناسه محصول معتبر نیست

en: Order item ID is required
fa_IR: شناسه سفارش مورد نظر الزامی است

en: Order item ID provided is not associated with order
fa_IR: شناسه مورد سفارش ارائه شده با سفارش مورد نظر وجود ندارد

en: Product ID or SKU is required
fa_IR: شناسه محصول یا SKU ضروری است

en: Product ID provided does not match this line item
fa_IR: شناسه محصول ارائه شده با این خط مورد همخوانی ندارد

en: The product variation is invalid
fa_IR: محصول متغیر نامعتبر است

en: Product is invalid
fa_IR: محصول معتبر نیست

en: Product quantity must be a positive float
fa_IR: تعداد محصول باید یک مقدار مثبت اعشاری باشد

en: Product quantity is required
fa_IR: مقدار محصول الزامی است

en: Cannot create line item, try again
fa_IR: نمی توان مورد خطی ساخت، دوباره تلاش کنید

en: Cannot update line item, try again
fa_IR: قادر به بروزرسانی خط مورد نیستیم ، دوباره تلاش کنید

en: Shipping total must be a positive amount
fa_IR: مجموع حمل و نقل باید یک مقدار مثبت باشد

en: Shipping method ID is required
fa_IR: شناسه نحوه حمل و نقل الزامی است

en: Cannot create shipping method, try again
fa_IR: قادر به ساخت روش حمل و نقل نیستیم ، دوباره تلاش کنید

en: Cannot update shipping method, try again
fa_IR: قادر به بروزرسانی روش حمل و نقل نیستیم ، دوباره تلاش کنید

en: Fee title is required
fa_IR: عنوان هزینه الزامی است

en: Fee tax class is required when fee is taxable
fa_IR: کلاس مالیات بر هزینه در هنگامی که مشمول مالیات است الزامی می باشد

en: Cannot create fee, try again
fa_IR: امکان ساخت هزینه وجود ندارد. دوباره تلاش کنید

en: Cannot update fee, try again
fa_IR: امکان بروزرسانی هزینه وجود ندارد. دوباره تلاش کنید

en: Coupon discount total must be a positive amount
fa_IR: مجموع تخفیف سبد خرید می بایست یک مقدار مثبت باشد

en: Coupon code is required
fa_IR: کد کوپن الزامی است

en: Cannot create coupon, try again
fa_IR: امکان ساخت کوپن تخفیف وجود ندار. دوباره تلاش کنید

en: Cannot update coupon, try again
fa_IR: امکان بروزرسانی کوپن وجود ندارد. دوباره تلاش کنید

en: Invalid order note ID
fa_IR: شناسه یادداشت سفارش نامعتبر است

en: An order note with the provided ID could not be found
fa_IR: یادداشت سفارش با شناسه ارائه شده وجود ندارد

en: You do not have permission to create order notes
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای ساخت یادداشت کاربری ندارید

en: Order note is required
fa_IR: یادداشت سفارش الزامی است

en: Cannot create order note, please try again
fa_IR: امکان ساخت یادداشت سفارش وجود ندارد ، دوباره تلاش کنید

en: The order note ID provided is not associated with the order
fa_IR: شناسه یادداشت سفارش با سفارش مورد نظر همخوانی ندارد

en: This order note cannot be deleted
fa_IR: قادر به حذف یادداشت سفارش نیستیم

en: Permanently deleted order note
fa_IR: یادداشت سفارش به صورت همیشگی حذف شد

en: Invalid order refund ID
fa_IR: شناسه استرداد سفارش نامعتبر است

en: An order refund with the provided ID could not be found
fa_IR: یک استرداد سفارش با شناسه ارائه شده وجود ندارد

en: You do not have permission to create order refunds
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای ساخت استرداد سفارش ندارید

en: Refund amount is required
fa_IR: مقدار مسترد کردن الزامی است

en: Refund amount must be positive
fa_IR: مبلغ مسترد شده باید مثبت باشد

en: Cannot create order refund, please try again
fa_IR: قادر به مسترد کردن سفارش نیستیم ، دوباره تلاش کنید

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
fa_IR: در حال تلاش برای ساخت استرداد وجه با استفاده از API دروازه پرداخت یک خطا رخ داده است

en: The order refund ID provided is not associated with the order
fa_IR: شناسه استرداد سفارش ارائه شده با سفارش مرتبط نیست

en: You do not have permission to read the products count
fa_IR: شما اجازه دسترسی به نمایش تعداد محصولات ندارید

en: You do not have permission to create products
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای ساخت محصول جدید را ندارید

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
fa_IR: نوع محصول نامعتبر است - نوع محصول می بایست یکی از این ها باشد: %s

en: You do not have permission to read product categories
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای خواندن دسته بندی های محصول ندارید

en: Invalid product category ID
fa_IR: شناسه دسته بندی محصول نامعتبر است

en: A product category with the provided ID could not be found
fa_IR: دسته محصول با شناسه ارائه شده را نمی توان یافت کرد

en: The SKU already exists on another product
fa_IR: شناسه محصول، در یک محصول دیگر وجود دارد

en: Variation #%s of %s
fa_IR: متغیر شماره  %s از %s

en: Invalid URL %s
fa_IR: آدرس %s نامعتبر است

en: Error getting remote image %s
fa_IR: خطا در دریافت تصویر %s از راه دور

en: Zero size file downloaded
fa_IR: اندازه هیچ فایل دانلود شده است

en: You do not have permission to read product attributes
fa_IR: شما مجوز کافی برای خواندن ویژگی محصولات ندارید

en: Invalid product attribute ID
fa_IR: شناسه ویژگی محصول نادرست است

en: A product attribute with the provided ID could not be found
fa_IR: ویژگی محصول با شناسه داده شده را نمی توان پیدا کرد

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
fa_IR: نامک "%s" بسیار طولانی است (بیشینه 28 کاراکتر). خواهشمندیم آنرا کوتاهتر کنید.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
fa_IR: نامک "%s" درست نیست زیرا این مورد پیش از این بکار رفته است. خواهشمند است نامک دیگری بنویسید.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
fa_IR: نامک "%s" پپیش از این بکار رفته است. خواهشمند است آنرا تغییر دهید.

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
fa_IR: نوع ویژگی محصول نامعتبر است - ویژگی محصولات باید یکی از این موارد باشد: %s

en: You do not have permission to create product attributes
fa_IR: شما مجوز کافی برای ایجاد ویژگی‌های محصول ندارید

en: You do not have permission to edit product attributes
fa_IR: شما مجوز کافی برای ویرایش ویژگی‌های محصول ندارید

en: Could not edit the attribute
fa_IR: نمی توان ویژگی را ویرایش کرد

en: You do not have permission to delete product attributes
fa_IR: شما مجوز کافی برای حذف ویژگی‌های محصول ندارید

en: Could not delete the attribute
fa_IR: نمی توان ویژگی را پاک کرد

en: Deleted %s
fa_IR: % حذف شده

en: You do not have permission to read this report
fa_IR: شما اجازه دسترسی به نمایش این گزارش ندارید

en: Invalid %s ID
fa_IR: شناسه %s نامعتبر است

en: No %s found with the ID equal to %s
fa_IR: %s یافت نشد با شناسه یکسان با %s

en: Invalid %s
fa_IR: %s نامعتبر است

en: You do not have permission to read this %s
fa_IR: شما اجازه دسترسی به نمایش %s ندارید.

en: You do not have permission to edit this %s
fa_IR: شما اجازه دسترسی به ویرایش %s ندارید.

en: You do not have permission to delete this %s
fa_IR: شما اجازه دسترسی به حذف %s ندارید.

en: Permanently deleted customer
fa_IR: مشتری برای همیشه حذف شد

en: The customer cannot be deleted
fa_IR: مشتری قادر به حذف شدن نیست.

en: This %s cannot be deleted
fa_IR: %s قابل حذف نیست!

en: Permanently deleted %s
fa_IR: %s برای همیشه حذف شد

en: Invalid authentication method
fa_IR: روش های تأیید هویت اشتباه است

en: Unsupported request method
fa_IR: روش درخواست پشتیبانی نمی شود

en: The handler for the route is invalid
fa_IR: برنامه کنترل برای مسیر نامعتبر است

en: No route was found matching the URL and request method
fa_IR: هیچ مسیر تطبیق URL و روش درخواست پیدا شد

en: You do not have permission to read the webhooks count
fa_IR: شما اجازه دسترسی به خواندن تعداد  Webhook ها ندارید

en: You do not have permission to create webhooks
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای ساخت وب هوک ها را ندارید

en: Webhook topic is required and must be valid
fa_IR: موضوع Webhook الزامی است و باید معتبر باشد

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
fa_IR: آدرس برگشتی به وب هوک باید درست باشد و با http:// یا https:// شروع شود

en: Webhook created on %s
fa_IR: وب هوک در %s ساخته شد

en: Cannot create webhook: %s
fa_IR: نمی توان وب هوک را ساخت: %s

en: Webhook topic must be valid
fa_IR: موضوع Webhook باید معتبر باشد

en: Invalid webhook delivery ID
fa_IR: شناسه روش تحویل webhook نادرست است

en: Invalid webhook delivery
fa_IR: روش تحویل webhook  نادرست است

en: Consumer Key is missing
fa_IR: کلید مصرف کننده گم شده است

en: Consumer Secret is missing
fa_IR: رمز مصرف کننده گم شده است

en: Invalid product SKU
fa_IR: شناسه محصول نادرست است

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
fa_IR: ببخشید، ایرادی در پاک کردن کوپن وجود دارد.

en: Coupon has been removed.
fa_IR: کوپن پاک شده است.

en: Sorry, your session has expired.
fa_IR: متاسفانه زمان شما به اتمام رسید

en: Return to homepage
fa_IR: بازگشت به برگه اصلی

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Do not allow
fa_IR: مجاز نیستید

en: Allow, but notify customer
fa_IR: مجاز ، اما با اطلاع مشتری

en: Allow
fa_IR: مجاز

en: File %d
fa_IR: فایل %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
fa_IR: هیچ محصولی موجودی خود را کاهش نداده است - ممکن است مدیریت موجودی را فعال نکرده باشد.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
fa_IR: موجودی انبار آیتم شماره  %s از %s به %s افزایش یافت.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
fa_IR: هیچ محصولی موجودی خود را افزایش نداده است - ممکن است مدیریت موجودی را فعال نکرده باشد.

en: Name
fa_IR: نام

en: Value
fa_IR: ارزش

en: Delete note
fa_IR: حذف یادداشت

en: Invalid refund amount
fa_IR: مبلغ استرداد نادرست است

en: Refund failed
fa_IR: استرداد انجام نشد

en: Description is missing.
fa_IR: توضیحات گم شده اند.

en: User is missing.
fa_IR: کاربر گم شده است.

en: Permissions is missing.
fa_IR: مجوز ها گم شده اند.

en: API Key updated successfully.
fa_IR: کلید API بخوبی بروزرسانی شد.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
fa_IR: کلید API بخوبی ساخته شد. مطمئن شوید که هم اکنون یک کپی از کلیدهای API جدید را دارید. شما نمی توانید دوباره آنها را ببینید!

en: Revoke Key
fa_IR: کلید ابطال

en: Dismiss this notice.
fa_IR: پنهان کردن این آگهی.

en: Read
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Write
fa_IR: نوشتن

en: Read/Write
fa_IR: خواندن/نوشتن

en: View coupons
fa_IR: نمایش کوپن‌ها

en: View customers
fa_IR: نمایش خریداران

en: View orders and sales reports
fa_IR: نمایش سفارش ها و گزارش فروش ها

en: View products
fa_IR: نمایش محصولات

en: Create webhooks
fa_IR: ساخت وب هوک ها

en: Create coupons
fa_IR: ساخت کوپن ها

en: Create customers
fa_IR: ساخت خریدارها

en: Create orders
fa_IR: ساخت سفارش ها

en: Create products
fa_IR: ساخت محصولات

en: View and manage coupons
fa_IR: نمایش و مدیریت کوپن ها

en: View and manage customers
fa_IR: نمایش و مدیریت خریداران

en: View and manage orders and sales reports
fa_IR: نمایش و مدیریت سفارش ها و گزارش فروش ها

en: View and manage products
fa_IR: نمایش و مدیریت محصولات

en: Invalid scope %s
fa_IR: گستره نامعتبر %s

en: The %s is not a valid URL
fa_IR: %s یک آدرس معتبر نیست

en: The callback_url need to be over SSL
fa_IR: callback_url نیاز به پیش از SSL دارد

en: %s - API %s (created on %s at %s).
fa_IR: %s - API %s (ایجاد شده در تاریخ %s در %s).

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
fa_IR: یک خطا در هنگام درخواست رخ داده است و در آن زمان قادر به ارسال داده های مشتری نبود

en: API disabled!
fa_IR: API غیرفعال شد!

en: Invalid nonce verification
fa_IR: راستی آزمایی کنونی نادرست است

en: You do not have permissions to access this page!
fa_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به این برگه را ندارید!

en: Error: %s
fa_IR: ایراد: %s

en: Access Denied
fa_IR: دسترسی ممکن نیست

en: Error 404
fa_IR: 404 یافت نشد

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: محصولات برچسب خورده  &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: نوشته های برچسب شده &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
fa_IR: نویسنده: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: نتیجه جستجو برای &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
fa_IR: برگه %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
fa_IR: به منظور اینکه <strong>ذخیره دیتابیس (کش)</strong> در ووکامرس کار کند شما باید کد <code>_wc_session_</code>را در  "نادیده گرفتن پرس و جوی رشته" را در پیکربندی W3 Total Cache بیفزایید. <a href="%s">کلیک کنید</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
fa_IR: %s از سبد خرید شما به دلیل اینکه دیگر قادر به خریداری آن نیستیند حذف شده است. اگر نیاز به کمکی دارید با ما در تماس باشید

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
fa_IR: این ایتم دیگر در دسترس نیست و از سبد خرید شما حذف گردید.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
fa_IR: متاسفانه تعداد کافی %s در انبار موجود نیست. خواهشمندیم سبد خرید خود را ویرایش کنید. عذرخواهی ما را بابت این مشکل پذیرا باشید.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
fa_IR: متاسفانه  تعداد کافی %s در انبار موجود نیست تا برای شما ارسال شود، تعداد موجود در انبار ما %s است. خواهشمندیم سبد خرید خود را ویرایش کنید و دوباره تلاش کنید، عذرخواهی ما را بابت این مشکل پذیرا باشید.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
fa_IR: متاسفانه تعداد کافی %s در انبار موجود نیست تا برای شما ارسال شود، تعداد موجود در انبار ما %s است. خواهشمندیم سبد خرید خود را ویرایش کنید و دوباره تلاش کنید، عذرخواهی ما را بابت این مشکل پذیرا باشید.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
fa_IR: گرفتن سبد خرید نباید قبل از صدا زدن wp-load باشد.

en: View Cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
fa_IR: شما نمی توانید یک &quot;%s&quot; دیگر به سبد خرید خود اضافه کنید.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
fa_IR: متاسفیم ، این محصول قابل پرداخت نیست

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
fa_IR: شما نمی توانید &quot;%s&quot; را به سبد خرید خود اضافه کنید، این محصول در انبار موجود نیست.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
fa_IR: شما نمی توانید این تعداد از &quot;%s&quot; را به سبد خرید خود اضافه کنید. موجودی انبار به این میزان نیست

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
fa_IR: شما نمی توانید این مقدار را به سبد خرید خود بیافزایید &mdash; ما مجموعا%s موجودی در انبار داریم و قبلا %s در سبد خرید شما موجود می باشد

en: Account username
fa_IR: نام کاربری

en: Account password
fa_IR: گذرواژه

en: Order Notes
fa_IR: توضیحات سفارش

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
fa_IR: ایراد %d: نمی توان سفارش را ساخت. دوباره تلاش کنید.

en: We were unable to process your order, please try again.
fa_IR: ما نمی توانیم سفارش را بررسی کنیم، خواهشمند دوباره تلاش کنید.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
fa_IR: متاسفانه وقت شما به اتمام رسید، <a href="%s" class="wc-backward">به برگه اصلی بازگردید</a>.

en: is a required field.
fa_IR: فید الزامی است.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
fa_IR: خواهشمند است کدپستی درستی را بنویسید

en: is not a valid phone number.
fa_IR: تلفن تماس نامعتبر است.

en: is not a valid email address.
fa_IR: ایمیل معتبر نیست

en: is not valid. Please enter one of the following:
fa_IR: معتبر نیست. خواهشمندیم یکی از موارد زیر را کامل کنید

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
fa_IR: شما می بایست شرایط و مقررات ما را بپذیرید.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
fa_IR: متاسفانه <strong>ما قادر به ارسال به %s نیستیم</strong>. خواهشمندیم یک آدرس دیگر وارد کنید

en: Invalid shipping method.
fa_IR: روش حمل و نقل معتبر نمی باشد

en: Invalid payment method.
fa_IR: روش پرداخت معتبر نمی باشد .

en: Please rate the product.
fa_IR: به این محصول امتیاز دهید.

en: to the
fa_IR: به

en: to
fa_IR: به

en: VAT
fa_IR: مالیات بر ارزش افزوده

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: (incl. VAT)
fa_IR: (شامل مالیات بر ارزش افزوده)

en: (incl. tax)
fa_IR: (شامل مالیات)

en: (ex. VAT)
fa_IR: (به عنوان مثال، مالیات بر ارزش افزوده)

en: (ex. tax)
fa_IR: مالیات

en: First Name
fa_IR: نام

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Country
fa_IR: کشور

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Town / City
fa_IR: شهر

en: State / County
fa_IR: استان / ایالت

en: Postcode / Zip
fa_IR: کدپستی

en: Suburb
fa_IR: حومه

en: Postcode
fa_IR: کد پستی

en: State
fa_IR: استان

en: District
fa_IR: منطقه

en: Province
fa_IR: استان

en: Canton
fa_IR: بخش

en: Region
fa_IR: منطقه

en: Town / District
fa_IR: شهر / ناحیه

en: County
fa_IR: شهرستان

en: Prefecture
fa_IR: ریاست

en: Municipality
fa_IR: شهرداری

en: Zip
fa_IR: کدپستی

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Coupon code applied successfully.
fa_IR: کد کوپن با موفقیت اعمال شد

en: Coupon code removed successfully.
fa_IR: کد کوپن با موفقیت حذف شد.

en: Coupon is not valid.
fa_IR: کوپن معتبر نیست

en: Coupon "%s" does not exist!
fa_IR: کوپن "%s" وجود ندارد!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
fa_IR: ببخشید، به نظر میرسد کوپن "%s" معتبر نیست - کوپن از درخواست خرید شما پاک میشود.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
fa_IR: ببخشید، به نظر میرسد کوپن "%s" متعلق به شما نیست - کوپن از درخواست خرید شما پاک میشود.

en: Coupon code already applied!
fa_IR: کوپن در حال حاضر در حال استفاده است!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
fa_IR: ببخشید، کوپن "%s" در حال استفاده است و نمی تواند همراه با کوپن های دیگر استفاده شود.

en: Coupon usage limit has been reached.
fa_IR: مهلت استفاده از کوپن به پایان رسیده است.

en: This coupon has expired.
fa_IR: این کوپن منقضی شده است.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
fa_IR: کمترین میزان استفاده از این کوپن "%s" است

en: The maximum spend for this coupon is %s.
fa_IR: بیشتر مقدار قابل استفاده از این کوپن %s است.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
fa_IR: متاسفیم، این کد تخفیف با محتویات سبد خرید شما همخوانی ندارد.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
fa_IR: ببخشید، این کوپن با محصول %s همخوانی ندارد.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
fa_IR: ببخشید، این کوپن با دسته های %s همخوانی ندارد.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
fa_IR: ببخشید، این کد تخفیف برای موارد فروخته شده معتبر نیست.

en: Coupon does not exist!
fa_IR: این کوپن وجود ندارد !

en: Please enter a coupon code.
fa_IR: خواهشمندیم یک کد تخفیف وارد کنید.

en: Invalid download link.
fa_IR: پیوند دانلود نادرست است.

en: Invalid order.
fa_IR: سفارش نامعتبر

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
fa_IR: متاسفانه محدودیت دانلود شما برای این فایل به اتمام رسیده است .

en: Sorry, this download has expired
fa_IR: .متاسفانه زمان دانلود شما به اتمام رسیده است

en: You must be logged in to download files.
fa_IR: براي دانلود فایل ها بايد وارد سايت شويد.

en: Login
fa_IR: ورود

en: Log in to Download Files
fa_IR: براي دانلود فایل ها بايد وارد سايت شويد.

en: This is not your download link.
fa_IR: این لینک دانلود متعلق به شما نیست.

en: No file defined
fa_IR: فایلی تعریف نشده است

en: File not found
fa_IR: فايل مورد نظر يافت نشد.

en: Go to homepage
fa_IR: رفتن به برگه خانه

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Tel
fa_IR: تلفن

en: Customer details
fa_IR: مشخصات مشتری :

en: Your details
fa_IR: جزییات شما

en: Product low in stock
fa_IR: کمبود محصول در انبار

en: %s is low in stock.
fa_IR: %s در انبار کم می باشد

en: There are %d left
fa_IR: هنوز %d وجود دارد

en: Product out of stock
fa_IR: محصول موجود نیست

en: %s is out of stock.
fa_IR: %s در انبار موجود نیست.

en: Product Backorder
fa_IR: پیش‌خرید محصول

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
fa_IR: %s واحد از %s در سفارش شماره %s پیش‌خرید شده‌اند.

en: Address changed successfully.
fa_IR: آدرس با موفقیت تغییر یافت.

en: Please enter your name.
fa_IR: خواهشمندیم نام خود را بنویسید.

en: Please provide a valid email address.
fa_IR: خواهشمندیم یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: This email address is already registered.
fa_IR: این آدرس ایمیل قبلا در سایت عضو شده است.

en: Your current password is incorrect.
fa_IR: گذرواژه پیشین شما نادرست است.

en: Please fill out all password fields.
fa_IR: خواهشمندیم تمامی فیلد های گذرواژه را تکمیل کنید.

en: Please enter your current password.
fa_IR: خواهشمندیم گذرواژه پیشین خود را وارد کنید.

en: Please re-enter your password.
fa_IR: خواهشمندیم گذرواژه خود را دوباره وارد کنید.

en: New passwords do not match.
fa_IR: گذرواژه های تازه یکسان نیستند.

en: Account details changed successfully.
fa_IR: مشخصات حساب کاربری با موفقیت تغییر یافت.

en: Payment method added.
fa_IR: روش پرداخت افزوده شد.

en: %s removed. %sUndo?%s
fa_IR: %s حذف شد. %s بازگردانده شود؟ %s

en: Item
fa_IR: مورد

en: You can only have 1 %s in your cart.
fa_IR: شما تنها می‌توانید یک %s در سبد خرید خود داشته باشید

en: Cart updated.
fa_IR: سبد خرید به روز شد

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
fa_IR: سبد خرید با مشخصات سفارش قبلی شما پر شده است.

en: Order cancelled by customer.
fa_IR: سفارش توسط مشتری لغو شد

en: Your order was cancelled.
fa_IR: سفارش شما لغو شد.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
fa_IR: سفارش شما دیگر نمی تواند لفو شود. لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
fa_IR: خواهشمندیمً تعداد مواردی که می‌خواهید به سبد خرید خود اضافه کنید را انتخاب کنید&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
fa_IR: خواهشمندیمً یک محصول برای اضافه کردن به سبد خرید انتخاب کنید&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
fa_IR[0]: فیلد %s الزامی است

en: Please choose product options&hellip;
fa_IR: خواهشمندیم گزینه های محصول را انتحاب کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Username is required.
fa_IR: نام کاربری مورد نیاز است

en: Password is required.
fa_IR: گذرواژه مورد نیاز است

en: A user could not be found with this email address.
fa_IR: هیچ حساب کاربری با این آدرس ایمیل یافت نشد.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
fa_IR: شما هم اکنون با نام <strong>%s</strong> وارد شده اید

en: Please enter your password.
fa_IR: خواهشمندیم گذرواژه خود را وارد کنید .

en: Passwords do not match.
fa_IR: گذرواژه ها با یکدیگر تطبیق ندارند.

en: Anti-spam field was filled in.
fa_IR: بخش ضد‌اسپم در آن پر شده بود

en: Please select a rating
fa_IR: خواهشمندیم یک رتبه را انتخاب کنید

en: Error processing checkout. Please try again.
fa_IR: ایراد در پردازش تسویه حساب. خواهشمند است دوباره تلاش کنید.

en: required
fa_IR: ضروری

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
fa_IR: با عرض پوزش، هیچ محصولی مطابق انتخاب شما یافت نشد. خواهشمندیمً ترکیب دیگری را انتخاب کنید.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
fa_IR: با عرض پوزش، این محصول در دسترس نیست. خواهشمندیمً ترکیب دیگری را انتخاب کنید.

en: Select an option&hellip;
fa_IR: انتخاب کنید

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Shop Manager
fa_IR: مدیر فروشگاه

en: View WooCommerce Settings
fa_IR: نمایش پیکربندی ووکامرس

en: View WooCommerce Documentation
fa_IR: نمایش اسناد ووکامرس

en: Docs
fa_IR: اسناد

en: View WooCommerce API Docs
fa_IR: نمایش اسناد API ووکامرس

en: API Docs
fa_IR: اسناد API

en: Visit Premium Customer Support Forum
fa_IR: نمایش تالار پشتیبانی کاربران ویژه

en: Premium Support
fa_IR: پشتیبانی ویژه

en: Failed to install/update the translation:
fa_IR: شکست در برپاسازی/بروزرسانی برگردان:

en: Seems you don't have permission to do this!
fa_IR: شما دسترسی به این را ندارید!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
fa_IR: یک شکست احراز هویت در هنگام بروزرسانی برگردان روی داده است. خواهشمند است دوباره تلاش کنید یا %sبروزرسانی درونمایه ها%s را پیکربندی کنید.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
fa_IR: ببخشید هیچ برگردان در دسترسی برای زبان شما نیست =/

en: Translations installed/updated successfully!
fa_IR: برگردان برپاسازی شد/بروزرسانی پایان یافت!

en: (Includes %s)
fa_IR: (شامل %s)

en: Product Categories
fa_IR: دسته های محصولات

en: Product Category
fa_IR: دسته‌بندی محصولات

en: Search Product Categories
fa_IR: جستجوی دسته‌بندی‌های محصولات

en: All Product Categories
fa_IR: تمام دسته‌بندی‌های محصولات

en: Parent Product Category
fa_IR: دسته‌بندی محصولات اصلی

en: Parent Product Category:
fa_IR: دسته‌بندی محصولات اصلی

en: Edit Product Category
fa_IR: ویرایش دسته‌بندی محصولات

en: Update Product Category
fa_IR: به روز رسانی دسته‌بندی محصولات

en: Add New Product Category
fa_IR: افزودن دسته محصول جدید

en: New Product Category Name
fa_IR: نام دسته محصول

en: Product Tags
fa_IR: برچسب محصولات

en: Product Tag
fa_IR: برچسب محصول

en: Search Product Tags
fa_IR: جستجوی برچسب محصولات

en: All Product Tags
fa_IR: تمام برچسبهای محصول

en: Edit Product Tag
fa_IR: ویرایش برچسب محصول

en: Update Product Tag
fa_IR: بروز رسانی برچسب محصول

en: Add New Product Tag
fa_IR: افزودن برچسب محصول

en: New Product Tag Name
fa_IR: نام برچسب محصول

en: Popular Product Tags
fa_IR: برچسب های محصول دوست داشتنی

en: Separate Product Tags with commas
fa_IR: برچسب های محصول را با کاما از هم سوا کنید.

en: Add or remove Product Tags
fa_IR: افزودن یا پاک کردن برچسب های محصول

en: Choose from the most used Product tags
fa_IR: از بیشترین برچسب های  بکار رفته محصول گزینش کنید

en: No Product Tags found
fa_IR: برچسب های محصول یافت نشد

en: Shipping Classes
fa_IR: کلاس‌های حمل و نقل

en: Shipping Class
fa_IR: کلاس ارسال

en: Search Shipping Classes
fa_IR: جستجوی کلاس‌های حمل و نقل

en: All Shipping Classes
fa_IR: همه کلاس‌های حمل و نقل

en: Parent Shipping Class
fa_IR: کلاس حمل و نقل مادر

en: Parent Shipping Class:
fa_IR: کلاس حمل و نقل مادر

en: Edit Shipping Class
fa_IR: ویرایش کلاس حمل و نقل

en: Update Shipping Class
fa_IR: آپدیت کلاس حمل و نقل

en: Add New Shipping Class
fa_IR: افزودن کلاس جدید حمل و نقل

en: New Shipping Class Name
fa_IR: نام کلاس ارسال جدید حمل و نقل

en: Search %s
fa_IR: جستجو %s

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: Parent %s
fa_IR: والد %s

en: Parent %s:
fa_IR: والد %s:

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Update %s
fa_IR: بروزرسانی %s

en: Add New %s
fa_IR: افزودن %s تازه

en: New %s
fa_IR: %s جدید

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Product
fa_IR: محصول

en: Add Product
fa_IR: افزودن محصول

en: Add New Product
fa_IR: افزودن محصول جدید

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Product
fa_IR: ویرایش محصول

en: New Product
fa_IR: محصول جدید

en: View Product
fa_IR: نمایش محصول

en: Search Products
fa_IR: جستجوی محصولات

en: No Products found
fa_IR: محصولی یافت نشد

en: No Products found in trash
fa_IR: محصولی در زباله‌دان پیدا نشد

en: Parent Product
fa_IR: محصول مادر

en: Product Image
fa_IR: تصویر محصول

en: Set product image
fa_IR: گزینش نگاره محصول

en: Remove product image
fa_IR: پاک کردن نگاره

en: Use as product image
fa_IR: بکارگیری به عنوان عکس محصول

en: This is where you can add new products to your store.
fa_IR: اینجا محلی است که می‌توانید محصول را به فروشگاه خود اضافه کنید

en: Variations
fa_IR: متغیرها

en: Orders
fa_IR: سفارش ها

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Add Order
fa_IR: افزودن سفارش

en: Add New Order
fa_IR: افزودن سفارش جدید

en: Edit Order
fa_IR: ویرایش سفارش

en: New Order
fa_IR: سفارش جدید

en: View Order
fa_IR: نمایش سفارش

en: Search Orders
fa_IR: جستجوی سفارش ها

en: No Orders found
fa_IR: سفارشی یافت نشد

en: No Orders found in trash
fa_IR: سفارشی در زباله‌دان  یافت نشد

en: Parent Orders
fa_IR: سفارش های مادر

en: This is where store orders are stored.
fa_IR: محل ذخیره سفارشات

en: Refunds
fa_IR: استردادها

en: Coupons
fa_IR: کوپن ها

en: Coupon
fa_IR: کوپن

en: Add Coupon
fa_IR: افزودن کوپن

en: Add New Coupon
fa_IR: افزودن کوپن جدید

en: Edit Coupon
fa_IR: ویرایش کوپن

en: New Coupon
fa_IR: کوپن جدید

en: View Coupons
fa_IR: نمایش کوپن‌ها

en: View Coupon
fa_IR: نمایش کوپن

en: Search Coupons
fa_IR: جستجوی کوپن ها

en: No Coupons found
fa_IR: کوپنی یافت نشد

en: No Coupons found in trash
fa_IR: کوپنی در زباله‌دان پیدا نشد

en: Parent Coupon
fa_IR: کوپن مادر

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
fa_IR: محل افزودن کوپن های خرید مشتری

en: Webhook
fa_IR: وب هوک

en: Add Webhook
fa_IR: افزودن وب هوک

en: Add New Webhook
fa_IR: افزودن وب هوک تازه

en: Edit Webhook
fa_IR: ویرایش وب هوک

en: New Webhook
fa_IR: وب هوک تازه

en: View Webhooks
fa_IR: نمایش وب هوک ها

en: View Webhook
fa_IR: نمایش وب هوک

en: Search Webhooks
fa_IR: جستجوی وب هوک ها

en: No Webhooks found
fa_IR: وب هوکی پیدا نشد

en: No Webhooks found in trash
fa_IR: وب هوکی در سطل زباله پیدا نشد

en: Parent Webhook
fa_IR: وب هوک مادر

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در انتظار پرداخت <span class="count">(%s)</span>

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در حال انجام <span class="count">(%s)</span>

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در انتظار بررسی <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: تکمیل شده <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: لغو شده <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: مسترد شده <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ناموفق شده <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
fa_IR: خرید محصول

en: Read More
fa_IR: ویژگی های محصول

en: Select options
fa_IR: انتخاب گزینه ها

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
fa_IR: این محصول متغیر است و متغیرها فعال نیستند بنابراین نمی تواند منتشر شود. خواهشمندیم وضعیت را به پیش نویس تغییر دهید.

en: Pay for Order
fa_IR: پرداخت برای سفارش

en: Order Received
fa_IR: سفارش دریافت شد

en: Order #%s
fa_IR: سفارش #%s

en: Edit Account Details
fa_IR: ویرایش ریز حساب كاربری

en: Edit Address
fa_IR: ویرایش آدرس

en: Add Payment Method
fa_IR: افزودن روش پرداخت

en: Lost Password
fa_IR: فراموشی گذر واژه

en: Cancelled order
fa_IR: سفارش لفو شد

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
fa_IR: ایمیل های سفارش های لغو شده هنگامی به لیست دریافت کنندگان ارسال می شود که آن ها به عنوان لغو شده علامت گذاری شده باشند (اگر قبلا وضعیت سفارش در حالت در انتظار باشد)

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
fa_IR: [{site_title}] سفارش لغو شد ({order_number})

en: Enable/Disable
fa_IR: فعال/غیرفعال

en: Enable this email notification
fa_IR: فعال سازی اطلاع رسانی از طریق ایمیل

en: Recipient(s)
fa_IR: گیرنده

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
fa_IR: گیرندگان ایمیل را وارد (بوسیله کاما از هم جدا کنید). به طور پیش فرض <code>%s</code>

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
fa_IR: کنترل موضوع ایمیل ها. اگر مایل به استفاده از حالت پیش فرض هستید، خالی بگذارید <code>%s</code>

en: Email Heading
fa_IR: عنوان ایمیل

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
fa_IR: کنترل عنوان اصلی ایمیل ها که شامل ایمیل های اطلاع رسانی هم میشود. جهت استفاده از حالت پیش فرض خالی بگذارید <code>%s</code>

en: Email type
fa_IR: نوع ایمیل

en: Choose which format of email to send.
fa_IR: انتخاب کنید چه نوع ساختاری برای ایمیل فرستاده شده استفاده شود

en: Completed order
fa_IR: سفارش های تکمیل شده

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
fa_IR: ایمیل های سفارشات تکمیل شده، وقتی که سفارش آنها برچسب تکمیل شده دریافت میکند ارسال می شود، 
    و معمولا به معنی ارسال شدن سفارش آنها است.

en: Your order is complete
fa_IR: درخواست خرید کامل شد.

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
fa_IR: سفارش شما از {site_title} در تاریخ {order_date} تکمیل شده ( ارسال شده ) است

en: Your order is complete - download your files
fa_IR: درخواست خرید شما کامل شد. فایل مورد نظر را دانلود کنید.

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
fa_IR: سفارش شما در {site_title} از {order_date} کامل شد. فایل مرد نظر را دانلود کنید

en: Defaults to <code>%s</code>
fa_IR: پیشفرض به <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
fa_IR: موضوع (دانلودی)

en: Email Heading (downloadable)
fa_IR: عنوان ایمیل (دانلودی)

en: Customer invoice
fa_IR: صورتحساب مشتری

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
fa_IR: ایمیل فاکتور مشتری به همراه جزییات سفارش و پیوندهای پرداخت است که می تواند به مشتری فرستاده شود.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
fa_IR: صورتحساب برای خرید {order_number} از {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
fa_IR: صورتحساب برای خرید {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
fa_IR: خرید {site_title} شما از {order_date}

en: Order {order_number} details
fa_IR: جزییات خرید {order_number}

en: Email Subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Email Subject (paid)
fa_IR: موضوع ایمیل (پرداخت)

en: Email Heading (paid)
fa_IR: عنوان ایمیل (پرداخت)

en: Email Type
fa_IR: نوع ایمیل

en: New account
fa_IR: حساب کاربری جدید

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
fa_IR: ایمیل "حساب کاربری تازه" مشتری است، هنگامیکه مشتری در برگه پرداخت یا حساب کاربری نام نویسی کرده است، به مشتری فرستاده شده است.

en: Your account on {site_title}
fa_IR: حساب کاربری شما در {site_title}

en: Welcome to {site_title}
fa_IR: به {site_title} خوش آمدید

en: Customer note
fa_IR: یادداشت مشتری

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
fa_IR: ایمیل های یاداشت مشتری وقتی شما یک یادداشت به درخواست اضافه کردید، فرستاده شد.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
fa_IR: یادداشت شما به درخواست {site_title} از {order_date} اضافه شد.

en: A note has been added to your order
fa_IR: یادداشت به درخواست خرید شما اضافه شد.

en: Processing order
fa_IR: پردازش درخواست خرید

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
fa_IR: این یک آگهی سفارش فرستاده شده به مشتری پس از پرداخت می باشد که محتوی جزییات سفارش است.

en: Thank you for your order
fa_IR: از خرید شما متشکریم

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
fa_IR: رسید خرید {site_title} شما از {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
fa_IR: سفارش شما از {site_title} در تاریخ {order_date} به صورت نیمه بازپرداخت شده است

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
fa_IR: سفارش شما از {site_title} در تاریخ {order_date} بازپرداخت شده است

en: Your order has been fully refunded
fa_IR: سفارش شما به طور کامل مسترد شد

en: Your order has been partially refunded
fa_IR: سفارش شما به طور ناقص مسترد شد

en: Partially Refunded order
fa_IR: سفارش نیمه بازپرداخت‌شده

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
fa_IR: ایمیل‌های سفارش نیمه بازپرداخت‌شده هنگامی که سفارشی نیمه بازپرداختی برچسب خورد به مشتریان فرستاده شود.

en: Refunded order
fa_IR: سفارش برگشت خورده

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
fa_IR: ایمیل‌های سفارش بازپرداخت‌شده هنگامی که سفارشی بازپرداختی برچسب خورد به مشتریان فرستاده شود.

en: Full Refund Subject
fa_IR: موضوع بازپرداخت کامل

en: Partial Refund Subject
fa_IR: موضوع بازپرداخت نیمه

en: Full Refund Email Heading
fa_IR: سربرگ ایمیل برای بازپرداخت کامل

en: Partial Refund Email Heading
fa_IR: سربرگ ایمیل برای بازپرداخت نیمه

en: Reset password
fa_IR: بازگردانی گذرواژه

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
fa_IR: ایمیل های "نوسازی گذرواژه" زمانی فرستاده می شود که خریدار درخواست نوسازی گذرواژه را بکند.

en: Password Reset for {site_title}
fa_IR: بازیابی گذرواژه در {site_title}

en: Password Reset Instructions
fa_IR: مراحل بازگردانی گذرواژه

en: New order
fa_IR: سفارش جدید

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
fa_IR: ایمیل سفارش جدید هنگامی که سفارش به دست دریافت کنندگان رسیده بود ارسال می شود.

en: New customer order
fa_IR: درخواست جدید خرید مشتری

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
fa_IR: [{site_title}] سفارش جدید مشتری ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
fa_IR: متن ساده

en: Multipart
fa_IR: چند بخشی

en: Could not write to template file.
fa_IR: در فایل الگو نمیتوانید بنویسید

en: Template file copied to theme.
fa_IR: فایل الگو به عنوان زمینه کپی شد.

en: Template file deleted from theme.
fa_IR: فایل الگو از زمینه پاک شد

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
fa_IR: عملیات شکست خورد. خواهشمندیم برگه را دوباره بارگذاری نمایید.

en: HTML template
fa_IR: الگوی HTML

en: Plain text template
fa_IR: الگوی متنی ساده

en: Delete template file
fa_IR: پاک کردن فایل الگو

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
fa_IR: الگو بر روی زمینه شما بازنویسی شد و در اینجا قابل دسترس است <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
fa_IR: کپی کردن فایل به زمینه

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
fa_IR: برای بازنویسی و ویرایش این الگوی ایمیل پوشه الگو را<code>%s</code> کپی کنید <code>%s</code>.

en: File was not found.
fa_IR: فایل مورد نظر یافت نشد

en: View template
fa_IR: دیدن الگو

en: Hide template
fa_IR: مخفی کردن الگو

en: Are you sure you want to delete this template file?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید این فایل الگو را پاک کنید؟

en: BACS
fa_IR: خرید BACS

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
fa_IR: اجازه پرداخت توسط BACS معمولا بعنوان انتقال مستقیم به بانک معروف می باشد.

en: Enable Bank Transfer
fa_IR: فعال کردن خرید از طریق انتقال به کارت یا حساب

en: Title
fa_IR: عنوان

en: This controls the title which the user sees during checkout.
fa_IR: متن نمایشی هنگام پرداخت صورتحساب

en: Direct Bank Transfer
fa_IR: انتقال مستقیم بانکی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
fa_IR: توضیحات پرداخت برای خریدار در هنگام انتخاب درگاه نمایش داده می‌شود.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
fa_IR: پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید . خواهشمندیم شماره سفارش خود را بعنوان کد ارجاع پرداخت استفاده کنید. سفارش شما تا زمانی که وجوه به حساب ما وارد نشود ارسال نخواهد شد.

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل‌ها

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
fa_IR: دستور العمل ها در برگه تشکر و ایمیل ها افزوده می شود.

en: Sort Code
fa_IR: شماره حساب

en: Account Details
fa_IR: اطلاعات حساب كاربری

en: Account Name
fa_IR: نام حساب

en: Account Number
fa_IR: شماره کارت

en: Bank Name
fa_IR: نام بانک

en: IBAN
fa_IR: شماره حساب بانک بین المللی

en: BIC / Swift
fa_IR: BIC (قبلا به نام سوییفت شناخته میشد)

en: + Add Account
fa_IR: + افزودن حساب کاربری

en: Remove selected account(s)
fa_IR: حذف حساب کاربری های انتخاب شده

en: Our Bank Details
fa_IR: مشخصات بانکی

en: Awaiting BACS payment
fa_IR: در انتظار واریز مبلغ به حساب

en: Bank Transit Number
fa_IR: شماره تراکنش بانک

en: Branch Sort
fa_IR: چینش شاخه

en: Bank Code
fa_IR: کد بانک

en: Routing Number
fa_IR: شماره مسیریابی

en: Branch Code
fa_IR: کد شاخه

en: Cheque
fa_IR: چک

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
fa_IR: اجازه پرداخت با چک. چرا در دوره از تاریخ از چک استفاده میکنید؟! در هر حال این کار باعث میشود شما اجازه تست خرید موفق محصول خریداری شده را داشته باشید.

en: Enable Cheque Payment
fa_IR: فعال کردن پرداخت از طریق چک

en: Cheque Payment
fa_IR: پرداخت از طریق چک

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
fa_IR: خواهشمندیم چک خود را به نام فروشگاه، خیابان فروشگاه، شهر فروشگاه، ایالت/کشور فروشگاه، کدپستی فروشگاه بفرستید.

en: Awaiting cheque payment
fa_IR: انتظار برای پاس شدن چك

en: Cash on Delivery
fa_IR: پرداخت هنگام دریافت

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
fa_IR: پرداخت هزینه خرید هنگام تحویل در محل

en: Enable COD
fa_IR: پرداخت هنگام دریافت فعال است

en: Enable Cash on Delivery
fa_IR: فعال کردن پرداخت هنگام تحویل

en: Payment method description that the customer will see on your website.
fa_IR: توضیحات پرداخت برای خریدار در هنگام انتخاب درگاه نمایش داده می‌شود.

en: Pay with cash upon delivery.
fa_IR: پرداخت نقدی پس از تحویل.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
fa_IR: توضیحات در برگه تشکر، بعد از پرداخت.

en: Enable for shipping methods
fa_IR: فعال کردن روشهای ارسال

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
fa_IR: اگر میخواهید پرداخت هنگام دریافت فقط در موارد خاصی فعال باشد، از اینجا پیکربندی آن را انجام دهید. اگر خالی بگذارید، برای تمام روشها اعمال میشود.

en: Select shipping methods
fa_IR: انتخاب روشهای ارسال

en: Accept for virtual orders
fa_IR: تایید برای سفارش های مجازی

en: Accept COD if the order is virtual
fa_IR: پذیرش حمل و نقل COD در صورت مجازی بودن سفارش

en: Payment to be made upon delivery.
fa_IR: پرداخت پس از تحویل

en: Proceed to PayPal
fa_IR: انتقال به پی پال

en: PayPal
fa_IR: پی‌پال

en: PayPal Acceptance Mark
fa_IR: نشانه گذاری پذیرش پی پال

en: What is PayPal?
fa_IR: پی پال چیست؟

en: Gateway Disabled
fa_IR: درگاه غيرفعال شده است

en: PayPal does not support your store currency.
fa_IR: پی‌پل واحد پول فروشگاه شما را قبول نمیکند.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
fa_IR: مسترد شده %s - شناسه استرداد: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
fa_IR: خطای معتبرسازی: مقادیر پی‌پل همخوانی ندارند. (کد %s )

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
fa_IR: خطای معتبرسازی: مقادیر پی‌پل همخوانی ندارند. ( %s )

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
fa_IR: خطای معتبرسازی: مقادیر پی‌پل همخوانی ندارند. ( %s )

en: IPN payment completed
fa_IR: پرداخت IPN تکمیل شد

en: Payment pending: %s
fa_IR: در انتظار پرداخت: %s

en: Payment %s via IPN.
fa_IR: پرداخت %s از طریق IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
fa_IR: پرداخت برای سفارش %s برگشت شده/بازگشت خورده

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
fa_IR: سفارش #%s به عنوان بازپرداختی برچسب خورد - کد علت پی‌پل: %s

en: Payment for order #%s reversed
fa_IR: پرداخت برای سفارش %s برگشت شده

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
fa_IR: سفارش #%s به عنوان متوقف‌شده به دلیل بازگشت برچسب خورد - کد علت پی‌پل: %s

en: Reversal cancelled for order #%s
fa_IR: برگشت های لغو شده برای سفارش %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
fa_IR: درخواست برگشت سفارش #%s رد شده است. خواهشمند است وضعیت پرداخت را بررسی کرده و وضعیت سفارش را بر این اساس: %s بروزرسانی نمایید.

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
fa_IR: خطای معتبرسازی: مقادیر پی‌پل همخوانی ندارند. ( %s )

en: PDT payment completed
fa_IR: پرداخت PDTتکمیل شد

en: Shipping via %s
fa_IR: حمل و نقل از طریق %s

en: Enable PayPal standard
fa_IR: فعال کردن پی پال استاندارد

en: This controls the description which the user sees during checkout.
fa_IR: این کنترل ها مشخص میکنند که کاربر طی فرایند پرداخت چه چیزهایی میبیند

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
fa_IR: پرداخت از راه پی‌پال، اگر حساب کاربری پی‌پال ندارید، می توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید.

en: PayPal Email
fa_IR: ايميل پی‌پل

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
fa_IR: خواهشمندیم ايميل پی‌پل خود را وارد کنید. این کار برای پرداخت لازم است.

en: PayPal Sandbox
fa_IR: سندباکس پی‌پال

en: Enable PayPal sandbox
fa_IR: فعال کردن سندباکس پی‌پال

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
fa_IR: سندباکس پی‌پال را می توان برای آزمایش پرداخت ها استفاده کرد. برای یک حساب برنامه نویس <a href="%s">اینجا</a> نام نویسی کنید

en: Debug Log
fa_IR: گزارش عیب یابی

en: Enable logging
fa_IR: فعال کردن گزارش گیری

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
fa_IR: گزارش رویدادهای پی‌پال، نظیر درخواست آی پی ان درون <code>%s</code>

en: Advanced options
fa_IR: گزینه های پیشرفته

en: Receiver Email
fa_IR: ایمیل دریافت کننده

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
fa_IR: برای فعال کردن "انتقال داده های پرداخت" به (پروفایل > پروفایل و تنظیمات > ابزار فروش من > عملکرد وب سایت) رفته و رمز هویت را در اینجا کپی کنید. اینکار اجازه پرداخت تایید شده بدون نیاز به IPN پی پال را خواهد داد.

en: Invoice Prefix
fa_IR: پیش فاکتور

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
fa_IR: خواهشمندیم پیشوند برای شماره فاکتور خود را وارد کنید. اگر شما استفاده از حساب پی‌پل خود را برای فروشگاه های مختلف استفاده می کنید، مطمئن شوید این پیشوند منحصر به فرد است در غیر اینصورت پی‌پل سفارشات را با شماره صورتحساب درج شده را اجازه نمی دهد.

en: Shipping Details
fa_IR: ریز باربری

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
fa_IR: ارسال جزئیات بیشتر حمل و نقل به پی‌پل جای استفاده از صدور صورت حساب.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
fa_IR: پی‌پال به ما برای فرستادن یک آدرس اجازه می دهد. اگر شما از پی‌پال برای برچسب های حمل و نقل استفاده میکنید، ممکن است فرستادن آدرس حمل و نقل را به جای آدرس صورت‌حساب ترجیح دهید.

en: Address Override
fa_IR: بازنویسی آدرس

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
fa_IR: برای جلوگیری از تغییر اطلاعات آدرس "address_override" را فعال کنید.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
fa_IR: پی‌پال آدرس ها را بررسی و تایید میکند بنابراین این پیکربندی ممکن است خطا بسازد (ما پیشنهاد میکنیم این تنظیم را غیرفعال کنید)

en: Payment Action
fa_IR: عملیات پرداخت

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
fa_IR: انتخاب کنید که آیا شما مایل به گرفتن بودجه هستید و یا فقط اجازه پرداخت می دهید.

en: Capture
fa_IR: گرفتن

en: Authorize
fa_IR: اجازه دادن

en: Page Style
fa_IR: طراحی برگه

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
fa_IR: در صورت تمایل نام سبک برگه‌ای که مایل به استفاده از آن هستید را وارد کنید. این تعاریف در حساب کاربری پی‌پل شما استفاده میشود.

en: Optional
fa_IR: دلخواه

en: API Credentials
fa_IR: مدارک API

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
fa_IR:  برای روند برگشتی ها توسط پی پل، مجوز API پی پل خود را بنویسید. برای یادگیری درباره چگونگی دسترسی به مجوز  API پی پل به %shere%s بروید.

en: API Username
fa_IR: نام کاربری API

en: Get your API credentials from PayPal.
fa_IR: دریافت اعتبارهای API شما از پی پال.

en: API Password
fa_IR: گذرواژه API

en: API Signature
fa_IR: امضای API

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
fa_IR: خواهشمند است دل استوار شوید که داده های کارت خود را به درستی نوشته اید و مرورگر شما از جاوا اسکریپت پشتیبانی می کند.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
fa_IR: برنامه نویس ها: خواهشمند است دل استوار باشید که برگه دارای ایراد jQuery و جاوااسکریپت نباشد.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
fa_IR: خطای ساخت کاربر در سیمپلیفای کامرس.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
fa_IR: متاسفیم ، حداقل مجاز مجموع سفارش 0.50 برای استفاده از این روش پرداخت است

en: Customer not found
fa_IR: مشتری وجود ندارد

en: %s - Order #%s
fa_IR: %s - سفارش #%s

en: Simplify payment error: %s
fa_IR: پرداخت سیمپلیفی خطا داد: %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
fa_IR: پرداخت Simplify تایید شد (ID: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
fa_IR: پرداخت ساده مورد پذیرش قرار نگرفته است

en: Payment was declined - please try another card.
fa_IR: پرداخت رد شده است - خواهشمندیم از کارت دیگری استفاده کنید

en: Simplify Transaction Failed (%s)
fa_IR: تراکنش ساده شکست خورد (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
fa_IR: %s - پیش خرید برای "%s"

en: (Order #%s)
fa_IR: (سفارش #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
fa_IR: پرداخت برگشت خورده است - مشتری نیازمند استفاده از کارت دیگری است

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
fa_IR: پرداخت توسط Simplify Commerce پذیرفته نشد

en: Simplify Commerce
fa_IR: تجارت ساده

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
fa_IR: گرفتن پرداخت ها از Simplify Commerce -  بکارگیری simplify.js برای ساخت توکن های کارت و SDK از Simplify Commerce . هنگامیکه جعبه شنی غیرفعال است SSL می خواهد.

en: Simplify Commerce by Mastercard
fa_IR: تجارت ساده با مسترکارت

en: Getting started
fa_IR: شروع به کار

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
fa_IR: Simplify Commerce حساب کاربری بازرگانی شما می باشد که درگاه پرداخت همه گردش ها را یکسان سازی کرده است. گزینش Simplify Commerce برای درگاه پرداخت ووکامرس ، دسترسی آنی به پول خود با یک نیرو و موتور پرداخت امن با مسنتر کارت را صورت می دهد.

en: Sign up for Simplify Commerce
fa_IR: عضویت برای تجارت ساده

en: Learn more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
fa_IR: ایراد Simplify Commerce: Simplify commerce با PHP 5.3 و بالاتر کار می کند. شما نگارش %s را بکار برده اید.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
fa_IR: ایراد Simplify Commerce: خواهشمند است کلید عمومی و کلید خصوصی را بنویسید

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
fa_IR: Simplify Commerce فعال شد، ولی <a href="%s">گزینش به زور SSL</a> غیرفعال می باشد. که پرداخت امنی نخواهید داشت! خواهشمند است SSL را فعال کرده و دل استوار باشید که سرور دارای یک گواهینامه SSL معتبر می باشد - Simplify Commerce فقط در حالت جعبه شنی کار می کند.

en: Enable Simplify Commerce
fa_IR: فعال سازی تجارت ساده

en: Credit card
fa_IR: کارت اعتباری

en: Payment Mode
fa_IR: حالت پرداخت

en: Enable Hosted Payments
fa_IR: فعال کردن پرداخت میزبانی

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
fa_IR: فیلدهای استاندارد کارت اعتباری بر روی فروشگاه شما نمایش داده خواهند شد (نیاز به SSL). پرداخت های %1$s غیرمستقیم، یک دیالوگ سیمپلیفای کامرس بر روی فروشگاه شما نمایش خواهند داد (اگر SSL باشد). یا مشتری را به برگه سیمپلیفای کامرس هدایت خواهند کرد (اگر SSL نباشد).گوشزد %1$s: پرداخت های غیرمستقیم نیازمند یک کلید پرداخت API با پرچم پرداخت های غیرمستقیم برگزیده هستند.%2$s برای جزییات بیشتر دستک های %3$s سیمپلیفای کامرس را بخوانید.

en: Hosted Payments
fa_IR: پرداختهای میزبانی

en: Modal Color
fa_IR: رنگ مدل

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
fa_IR: پیکربندی رنگ دکمه ها و سرنویسها در کادرها.

en: Enable Sandbox Mode
fa_IR: فعال کردن سندباکس پی‌پال

en: Sandbox Public Key
fa_IR: کلید عمومی سندباکس

en: Sandbox Private Key
fa_IR: کلید خصوصی سندباکس

en: Public Key
fa_IR: کلید عمومی

en: Private Key
fa_IR: کلید خصوصی

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
fa_IR: حالت تست فعال شد. از کارت تست %s استفاده کنید

en: Expiry Month
fa_IR: ماه انقضا

en: Expiry Year
fa_IR: سال انقضا

en: is invalid
fa_IR: نامعتبر است

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
fa_IR: از شما برای سفارش سپاسگذاریم. خواهشمند است روی دکمه زیر برای پرداخت با کردیت کارت با بکارگیری سیمپلی فای، توسط مسترکارت کلیک کنید.

en: Pay Now
fa_IR: هم اکنون پرداخت کن

en: Cancel order &amp; restore cart
fa_IR: لغو خرید &amp; بازگرداندن به سبد خرید

en: Refund was declined.
fa_IR: استرداد رد شده است.

en: %s - Subscription for "%s"
fa_IR: %s - اشتراک برای "%s"

en: Flat Rate
fa_IR: نرخ ثابت

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
fa_IR: نرخ حمل و نقل ثابت به شما اجازه حمل و نقل با نرخ ثابت را می دهد.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
fa_IR: وارد کردن مبلغ (بدون مالیات) یا میانگین، مثال:  <code>10.00 * [تعداد]</code>.

en: Enable this shipping method
fa_IR: فعال کردن این روش ارسال

en: Method Title
fa_IR: عنوان روش

en: Availability
fa_IR: دسترسی

en: All allowed countries
fa_IR: تمام کشورهای مجاز

en: Specific Countries
fa_IR: کشورهای خاص

en: Select some countries
fa_IR: انتخاب برخی از کشور ها

en: Tax Status
fa_IR: وضعیت مالیات

en: Taxable
fa_IR: مشمول ماليات

en: Cost
fa_IR: هزینه

en: Shipping Class Costs
fa_IR: هزینه های کلاس حمل و نقل

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
fa_IR: این هزینه ها می توانند به صورت اختیاری در پایه ی %sروش حمل و نقل محصول%s افزوده شوند.

en: "%s" Shipping Class Cost
fa_IR: "%s" هزینه کلاس حمل و نقل

en: N/A
fa_IR: نامعلوم

en: No Shipping Class Cost
fa_IR: هزینه کلاس حمل و نقل وجود ندارد

en: Calculation Type
fa_IR: نوع محاسبه

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
fa_IR: برا اساس روش: هزینه حمل و نقل برای هر روش به صورت حمل و نقل جداگانه

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
fa_IR: بر اساس هر سفارش: تغییر حمل و نقل بر اساس گران ترین روش حمل و نقل

en: Additional Rates
fa_IR: نرخ افزوده

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
fa_IR: این نرخ ها، گزینه های افزوده بر حمل و نقل هستند با هزینه های افزوده (بر اساس نرخ ثابت).

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
fa_IR: هر خط یکی: نام گزینه | هزینه های افزوده [+- درصد] | در هر چگونگی هزینه (سفارش, رده, یا عنوان) نمونه: <code>پست پیشتاز | 6.95 [+ 0.2%] | سفارش</code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
fa_IR: نام انتخاب | هزینه اضافی | در هر نوع هزینه (سفارش، کلاس یا آیتم)

en: Free Shipping
fa_IR: حمل و نقل رایگان

en: Enable Free Shipping
fa_IR: فعال کردن حمل و نقل رایگان

en: Method availability
fa_IR:  روش های موجود

en: Free Shipping Requires...
fa_IR: حمل و نقل رایگان نیازمند ...

en: A valid free shipping coupon
fa_IR: کوپن حمل و نقل رایگان

en: A minimum order amount (defined below)
fa_IR: کمترین میزان درخواست خرید (اینجا تعیین کنید)

en: A minimum order amount OR a coupon
fa_IR: کمترین میزان خرید یا کوپن

en: A minimum order amount AND a coupon
fa_IR: کمترین میزان خرید و کوپن

en: Minimum Order Amount
fa_IR: حداقل مبلغ سفارش

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
fa_IR: کاربران ملزم به هزینه کردن این مقدار هستند تا حمل و نقل رایگان بدست بیاورند (اگر فعال کنید)

en: International Flat Rate
fa_IR: نرخ ثابت بین المللی

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
fa_IR: نرخ حمل و نقل ثابت بین المللی به شما اجازه حمل با نرخ ثابت را می دهد.

en: Selected countries
fa_IR: کشور‌های منتخب

en: Excluding selected countries
fa_IR: به جز کشور‌های انتخاب شده

en: Local Delivery
fa_IR: تحویل محلی

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
fa_IR: تحویل محلی یک روش ساده حمل و نقل برای رساندن درخواست های خرید به صورتمحلی می باشد.

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable local delivery
fa_IR: فعال کردن تحویل محلی

en: Fee Type
fa_IR: روش پرداخت

en: How to calculate delivery charges
fa_IR: چگونه هزینه های تحویل را محاسبه کنید

en: Fixed amount
fa_IR: مقدار ثابت

en: Percentage of cart total
fa_IR: درصد از کل سبد خرید

en: Fixed amount per product
fa_IR: مقدار ثابت از هر محصول

en: Delivery Fee
fa_IR: هزینه تحویل

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
fa_IR: چه هزینه ای می خواهید برای تحویل محلی در نظر بگیرید.اگر نر خالی بگذارید برای غیر فعال کردن.

en: Allowed Zip/Post Codes
fa_IR: کدپستی پذیرفته شده

en: What zip/post codes are available for local delivery?
fa_IR: چه کدهای پستی برای حمل و نقل محلی مجاز هستد؟

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
fa_IR: کدها با یک کاما از هم جدا می شوند. با نویسه های عام تایید می شوند. نمونه <code>P*</code>  یکسان خواهد شد با کدپستی از PE30. همچنین با الگو نیز تایید می شوند. نمونه <code>NG1___</code> یکسان می شود با NG1 1AA ولی با NG10 1AA یکسان نمی شود.

en: Local Pickup
fa_IR: انتخاب محلی

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
fa_IR: گزینش محلی یک روش ساده برای خریداران است تا سفارش را خودشان بردارند.

en: Enable local pickup
fa_IR: فعال کردن انتخاب محلی

en: What zip/post codes are available for local pickup?
fa_IR: چه کدهای پستی برای انتخاب محلی مجاز هستد؟

en: Shipping costs updated.
fa_IR: هزینه حمل و نقل به روز شد.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
fa_IR: سفارش نامعتبر است. اگر دارای حساب کاربری هستید وارد شوید و دوباره تلاش کنید

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
fa_IR: این سفارش&rsquo;هست در وضعیت &ldquo;%s&rdquo;&mdash;امکان پرداخت وجود ندارد. اگر کمک نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
fa_IR: متاسفانه این سفارش نامعتبر است و اجازه پرداخت ندارید.

en: Order Number:
fa_IR: شماره سفارش:

en: Date:
fa_IR: تاریخ :

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
fa_IR: مجموع سفارش به روز شده است. در صورتیکه مورد تایید است دکمه " قرار دادن سفارش " را در پایین برگه فشار دهید.

en: Your password has been reset.
fa_IR: گذرواژه شما بازگردانده شد

en: Log in
fa_IR: ورود

en: Enter a username or e-mail address.
fa_IR: نام کاربری یا پست الکترونیک را وارد کنید

en: Invalid username or e-mail.
fa_IR: نام کاربری یا گذرواژه صحیح نیست

en: Password reset is not allowed for this user
fa_IR: ریست گذرواژه برای این کاربر مجاز نیست

en: Check your e-mail for the confirmation link.
fa_IR: پست الکترونیک خود را برای ایمیل تایید چک کنید.

en: Invalid key
fa_IR: کلید بی اعتبار

en: Add a new payment method.
fa_IR: افزودن یک روش پرداخت جدید.

en: Please enter a valid order ID
fa_IR: خواهشمندیم یک کد سفارش معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid order email
fa_IR: خواهشمندیم یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
fa_IR: ببخشید شناسه سفارش در پایگاه ما پیدا نشد.

en: Order Fully Refunded
fa_IR: استرداد کامل سفارش

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Text
fa_IR: متن

en: This product is protected and cannot be purchased.
fa_IR: این محصول محافظت شده است و شما قادر به پرداخت نیستید.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
fa_IR[0]: %s به سبد شما افزوده شد.

en: Continue Shopping
fa_IR: خرید را ادامه دهید

en: and
fa_IR: و

en: Coupon:
fa_IR: کوپن:

en: Free shipping coupon
fa_IR: کوپن حمل و نقل رایگان

en: [Remove]
fa_IR: [حذف]

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Order &ndash; %s
fa_IR: سفارش %s

en: Invalid order status
fa_IR: وضعیت سفارش نامعتبر است

en: Invalid order ID
fa_IR: شماره سفارش نامعتبر است

en: United Arab Emirates Dirham
fa_IR: امارات متحده ي عربي

en: Argentine Peso
fa_IR: پزوی آرژانتین

en: Russian Ruble
fa_IR: روبل روسیه

en: Ukrainian Hryvnia
fa_IR: هریونیای اکراینی

en: Egyptian Pound
fa_IR: پوند مصر

en: Cart Discount
fa_IR: تخفيف سبد خريد

en: Cart % Discount
fa_IR: سبد خرید  % تخفیف

en: Product Discount
fa_IR: تخفيف كالا

en: Product % Discount
fa_IR: درصد تخفیف محصول

en: This function should not be called before woocommerce_init.
fa_IR: این وظیفه نباید قبل از  woocommerce_init صدا زده شود.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
fa_IR: سفارش پرداخت نشده لغو شد - حد زمانی پایان یافت

en: Refund &ndash; %s
fa_IR: مسترد &ndash; %s

en: Simple product
fa_IR: محصول ساده

en: Grouped product
fa_IR: محصول گروهی

en: External/Affiliate product
fa_IR: محصول خارجی/همکاری در فروش

en: Variable product
fa_IR: محصول متغیر

en: New products
fa_IR: محصولات جدید

en: New products added to %s
fa_IR: محصولات جدید به %s افزوده شد.

en: New products tagged %s
fa_IR: محصولات جدید برچسب شدند %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
fa_IR: این یک فروشگاه نمایشی برای اهداف آزمایشی است &mdash; هیچ سفارشی نباید پر شود

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: نتیجه جستجو &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
fa_IR: &nbsp;&ndash; برگه %s

en: Default sorting
fa_IR: مرتب سازی پیش فرض

en: Sort by popularity
fa_IR: مرتب سازی بر اساس محبوبیت

en: Sort by average rating
fa_IR: مرتب سازی بر اساس میانگین رتبه

en: Sort by newness
fa_IR: مرتب سازی بر اساس جدیدترین

en: Sort by price: low to high
fa_IR: مرتب سازی بر اساس هزینه: کم به زیاد

en: Sort by price: high to low
fa_IR: مرتب سازی بر اساس هزینه: زیاد به کم

en: Additional Information
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Reviews (%d)
fa_IR: نظرات (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
fa_IR: از $args به جای آرایه استفاده کنید. این مورد در ووکامرس 2.2 حذف می شود .

en: Place order
fa_IR: ثبت سفارش

en: Select a country&hellip;
fa_IR: انتخاب کشور

en: Update country
fa_IR: بروز رسانی کشور

en: Select a state&hellip;
fa_IR: استان مورد نظر را انتخاب کنید

en: Choose an option
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید

en: Select a category
fa_IR: یک دسته بندی انتخاب کنید

en: Uncategorized
fa_IR: دسته‌بندی نشده

en: An account is already registered with your email address. Please login.
fa_IR: قبلا یک حساب با این آدرس ایمیل نام نویسی شده است. خواهشمندیم وارد شوید .

en: Please enter a valid account username.
fa_IR: خواهشمندیم یک نام کاربری معتبر برای حساب کاربری وارد کنید.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
fa_IR: قبلا این نام کاربری ثبت شده است . خواهشمندیم یک نام کاربری دیگر انتخاب کنید

en: Please enter an account password.
fa_IR: خواهشمندیم گذرواژه حساب خود را وارد کنید

en: ERROR
fa_IR: خطا

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
fa_IR: &#8217;t نمی توانیم شما را نام نویسی کنیم &hellip; در صورت ادامه مشکل خواهشمندیم با ما تماس بگیرید

en: Active
fa_IR: فعال

en: Paused
fa_IR: متوقف شد

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال شد

en: Display the user's Cart in the sidebar.
fa_IR: نمایش سبد خرید کاربر در نوار ساید بار

en: WooCommerce Cart
fa_IR: سبد خرید WooCommerce

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Hide if cart is empty
fa_IR: اگر سبد خرید خالی بود مخفی شود

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
fa_IR: لایه های فیلتر فعال را نشان بده تا کاربران بتوانند آن ها را ببینند و غیرفعال کنند

en: WooCommerce Layered Nav Filters
fa_IR: لایه های فیلتر ووکامرس

en: Active Filters
fa_IR: فیلترهای فعال

en: Remove filter
fa_IR: پاک کردن فیلتر

en: Min
fa_IR: کمترین

en: Max
fa_IR: بیشترین

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
fa_IR: یک سری ویژگی سفارشی را در یک ویجت نشان میدهد که امکان محدود کردن فهرست محصولات را در هنگام نمایش دسته بندی محصول به شما ارائه میکند.

en: WooCommerce Layered Nav
fa_IR: لایه کنترل ووکامرس

en: Filter by
fa_IR: صافی

en: Attribute
fa_IR: خاصیت

en: Display type
fa_IR: نوع نمایش

en: List
fa_IR: ليست

en: Dropdown
fa_IR: کرکره ای

en: Query type
fa_IR: نوع جستجو

en: AND
fa_IR: و

en: OR
fa_IR: يا

en: Any %s
fa_IR: هر %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
fa_IR: اسلایدر فیلتر قیمتی را نشان میدهد در ویجتی که امکان محدود کردن فهرست محصولات به نمایش درآمده را در حین نمایش دسته بندی محصول در اختیار شما میگذارد.

en: WooCommerce Price Filter
fa_IR: فیلتر هزینه ووکامرس

en: Filter by price
fa_IR: فیلتر براساس قیمت :

en: Min price
fa_IR: حداقل قیمت

en: Max price
fa_IR: حداكثر قيمت

en: Filter
fa_IR: صافی

en: Price:
fa_IR: قيمت:

en: A list or dropdown of product categories.
fa_IR: لیستی از دسته بندی های محصولات .

en: WooCommerce Product Categories
fa_IR: دسته بندی محصولات ووکامرس

en: Order by
fa_IR: نمایش بر اساس

en: Category Order
fa_IR: دسته‌بندی سفارش

en: Show as dropdown
fa_IR: به صورت دراپ داون نشان بده

en: Show product counts
fa_IR: نمایش شمارگان محصول

en: Show hierarchy
fa_IR: سلسله مراتب را نشان بده

en: Only show children of the current category
fa_IR: فقط زیر مجموعه دسته بندی حاضر را نمایش بده

en: No product categories exist.
fa_IR: هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

en: A Search box for products only.
fa_IR: جستجو فقط برای محصولات

en: WooCommerce Product Search
fa_IR: جستجوی محصول WooCommerce

en: Your most used product tags in cloud format.
fa_IR: پراستفاده ترین تگ محصولات شما در قالب ابری

en: WooCommerce Product Tags
fa_IR: تگ های محصولات WooCommerce

en: Display a list of your products on your site.
fa_IR: نمایش یک لیست از محصولات در سایت شما.

en: WooCommerce Products
fa_IR: محصولات ووکامرس

en: Number of products to show
fa_IR: تعداد محصولات برای نمایش

en: Show
fa_IR: نمایش

en: All Products
fa_IR: همه محصولات

en: Featured Products
fa_IR: محصولات برجسته

en: On-sale Products
fa_IR: محصولات در فروش ویژه

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Sales
fa_IR: فروش

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: Hide free products
fa_IR: مخفی کردن محصولات رایگان

en: Show hidden products
fa_IR: نمایش محصولات مخفی

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
fa_IR: نمایش لیستی از آخرین دیدگاه‌ها به روی سایت

en: WooCommerce Recent Reviews
fa_IR: آخرین دیدگاه‌های WooCommerce

en: Recent Reviews
fa_IR: آخرین دیدگاه‌ها

en: Number of reviews to show
fa_IR: تعداد نقد و بررسی ها (دیدگاه ها) برای نمایش

en: Display a list of recently viewed products.
fa_IR: نمایش لیستی از آخرین محصولات نمایش شده

en: WooCommerce Recently Viewed
fa_IR: آخرین محصولات نمایش شده در ووکامرس

en: Recently Viewed Products
fa_IR: آخرین محصولات نمایش شده در ووکامرس

en: Display a list of your top rated products on your site.
fa_IR: نمایش لیستی از محصولات پر امتیاز به روی سایت شما

en: WooCommerce Top Rated Products
fa_IR: پرامتیازترین محصولات ووکامرس

en: Top Rated Products
fa_IR: پر امتیازترین محصولات

en: %s would like to connect to your store
fa_IR: %s میخواهد به فروشگاه شما متصل شود

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
fa_IR: این کار به "%s" <strong>%s</strong> اجازه دسترسی به این ها را می دهد:

en: Logged in as %s
fa_IR: وارد شده با %s

en: Logout
fa_IR: خروج از سيستم

en: Approve
fa_IR: تایید

en: Deny
fa_IR: رد

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
fa_IR: برای اتصال به %1$s شما نیاز به ورود دارید. ورود به فروشگاه شما از طریق زیر یا %2$s لغو و بازگشت به %1$s%3$s

en: Username or email address
fa_IR: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: Application Authentication Request
fa_IR: درخواست تأیید اعتبار برنامه

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

en: Return To Shop
fa_IR: بازگشت به فروشگاه

en: Shipping #%d
fa_IR: حمل و نقل #%d

en: Shipping
fa_IR: ارسال

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
fa_IR: خواهشمندیم مشخصات خود را وارد کنید تا روش‌های موجود برای ارسال کالا را نمایش کنید

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
fa_IR: برای نمایش روشهای حمل و نقل، خواهشمندیم به برگه تسویه حساب رفته و آدرس خود را بنویسید

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
fa_IR: خواهشمندیم مشخصات خود را وارد کنید تا روش‌های موجود برای ارسال کالا را نمایش کنید

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
fa_IR: روش های حمل و نقل در دسترس نیستند. خواهشمند است دوباره آدرس خود را بررسی کنید و یا چنانچه هر کمکی می خواهید با ما تماس بگیرید.

en: Cart Totals
fa_IR: جمع کل سبد خرید

en: Subtotal
fa_IR:  قیمت کل

en: Total
fa_IR: مجموع

en:  (taxes estimated for %s)
fa_IR: مالیات ها تخمین زده شده برای %s

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
fa_IR: توجه : جمع مالیات و حمل و نقل محاسبه شده %s و در صورتحساب با توجه به اطلاعات ارسال و پرداخت شما به روز می شود.

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Remove this item
fa_IR: حذف کردن این آیتم

en: Coupon code
fa_IR: كد تخفيف:

en: Apply Coupon
fa_IR: اعمال کوپن

en: Update Cart
fa_IR: به روز رسانی سبد خرید

en: You may be interested in&hellip;
fa_IR: ممکن است به این محصول نیز علاقه مند باشید

en: No products in the cart.
fa_IR: سبد خرید شما خالی است.

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Proceed to Checkout
fa_IR: اتمام خرید - ادامه

en: Calculate Shipping
fa_IR: محاسبه هزینه حمل و نقل

en: State / county
fa_IR: استان / کشور

en: City
fa_IR: شهر

en: Update Totals
fa_IR: به روز رسانی جمع کل

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
fa_IR: مشکلاتی در اقلام سبد خرید شما وجود دارد (که در بالا آمده اند). خواهشمندیمً به برگه سبد خرید بازگشته و پیش از تسویه حساب این مشکلات را رفع کنید.

en: Return To Cart
fa_IR: بازگشت به سبدخرید

en: Billing &amp; Shipping
fa_IR: اطلاعات شما

en: Billing Details
fa_IR: اطلاعات شما

en: Create an account?
fa_IR: می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
fa_IR: بوسیله وارد کردن اطلاعات در اینجا یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلا عضو شده ایید از بالای صفحه میتوانید وارید شوید.

en: You must be logged in to checkout.
fa_IR: برای تسویه حساب باید وارد شوید.

en: Your order
fa_IR: سفارش شما

en: Have a coupon?
fa_IR: کوپن تخفیف دارید؟

en: Click here to enter your code
fa_IR: برای نوشتن کد اینجا کلیک کنید

en: Returning customer?
fa_IR: مشتری بازگشتی؟

en: Click here to login
fa_IR: برای ورود اینجا را کلیک کنید

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
fa_IR: اگر قبلا از ما خرید داشته اید، خواهشمندیم جزییات را در کادر های پایین بنویسید. اگر مشتری جدید هستید به مرحله پرداخت و ارسال بروید

en: Qty
fa_IR: تعداد

en: Totals
fa_IR: جمع کل

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa_IR: متاسفانه به نظر می رسد در حال حاضر هیچ روش پرداختی برای مکانی که انتخاب کرده اید موجود نمی باشد . در صورتیکه نیاز به کمک داشتید با ما تماس بگیرید

en: Pay for order
fa_IR: پرداخت برای سفارش

en: Ship to a different address?
fa_IR: سفارشات به همین آدرس ارسال شود.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
fa_IR: خواهشمندیم مشخصات خود را در بالا وارد کنید تا روش های موجود برای پرداخت را نمایش کنید

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa_IR: متاسفانه به نظر می رسد در حال حاضر هیچ روش پرداختی برای استان شما موجود نمی باشد. در صورتیکه نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
fa_IR: به دلیل اینکه براوزر شما جاوا اسکریپت را ساپورت نمی کند ، یا غیر فعال است ، خواهشمندیم قبل از اینکه سفارش خود را بگذارید دکمه به روز رسانی جمع کل را کلیک کنید. در صورتیکه این کار را نکنید ممکن است مبلغ قابل پرداخت شما بیش از چیزی که در بالا مشخص شده است باشد

en: Update totals
fa_IR: به روز رسانی جمع کل

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
fa_IR: من  <a href="%s" target="_blank">شرایط و مقررات</a> را خواندم و مورد پذیرشم می باشد

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
fa_IR: متاسفانه به دلیل رد شدن تراکنش از سمت بانک سفارش شما نمی تواند پردازش شود

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
fa_IR: خواهشمندیم خرید خود را دوباره انجام دهید یا به برگه حساب خود بروید.

en: Please attempt your purchase again.
fa_IR: خواهشمندیم خرید خود را دوباره انجام دهید.

en: Pay
fa_IR: پرداخت

en: Thank you. Your order has been received.
fa_IR: متشکریم ، سفارش شما دریافت شد.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
fa_IR: سفارش %d از %s لغو شد.  سفارش به شرح زیر است:

en: Order: %s
fa_IR: سفارش: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
fa_IR: شما یک سفارش  از %s دریافت کرده اید. سفارش به شرح زیر است:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
fa_IR: سلام. سفارش اخیر شما در %s در وضعیت تکمیل شده ( ارسال شده ) قرار گرفته است. اطلاعات سفارش شما در زیر فهرست شده است.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
fa_IR: سفارشی برای شما در شماره %s ساخته شده است. برای پرداخت این سفارش به لینک مقابل مراجعه کنید: %s

en: pay
fa_IR: پرداخت

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
fa_IR: با سپاس از ساخت حساب کاربری شماره %s . نام کاربری شما <strong>%s</strong> است

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
fa_IR: گذرواژه شما به صورت خودکار ساخته شده است: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
fa_IR: شما از این ناحیه می توانید به حساب کاربری خود دسترسی یابید: %s

en: Hello, a note has just been added to your order:
fa_IR: سلام، یک یادداشت به سفارش شما اضافه شده است:

en: For your reference, your order details are shown below.
fa_IR: جزییات سفارش به شرح زیر می باشد.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
fa_IR: سفارش شما دریافت شده و در حال پردازش است. اطلاعات سفارش شما در زیر نشان داده شده است:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
fa_IR: سلام. سفارش شما در %s تا حدی برگشت خورده است.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
fa_IR: سلام. سفارش شما در %s برگشت خورده است.

en: Amount Refunded
fa_IR: وجه برگشت خورده

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
fa_IR: کسی درخواست ریست گذرواژه حساب کاربری پیرو را داده است:

en: Username: %s
fa_IR: نام کاربری: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
fa_IR: اگر این اشتباه است، فقط این ایمیل را نادیده بگیرید و هیچ اتفاقی نمی افتد

en: To reset your password, visit the following address:
fa_IR: برای ریست کردن گذرواژه خود، به آدرس زیر بروید:

en: Click here to reset your password
fa_IR: برای ریست کردن گذرواژه خود اینجا را کلیک کنید

en: Billing address
fa_IR: آدرس صورتحساب

en: Shipping address
fa_IR: آدرس برای ارسال بار :

en: Order number: %s
fa_IR: شماره سفارش: %s

en: jS F Y
fa_IR: j F Y

en: View order: %s
fa_IR: نمایش سفارش: %s

en: You have received an order from %s.
fa_IR: شما یک سفارش  از %s دریافت کرده اید.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
fa_IR: گذرواژه شما <strong>%s</strong>

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
fa_IR: خوش آمدید . سفارش شما در %s برگشت خورده است. جزئیات سفارش شما در زیر ارجاع داده می شود:

en: Quantity: %s
fa_IR: تعداد %s

en: Cost: %s
fa_IR: هزینه: %s

en: Username or email
fa_IR: کلمه کاربری یا ایمیل

en: Remember me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Lost your password?
fa_IR: گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

en: No products were found matching your selection.
fa_IR: هیچ محصولی یافت نشد.

en: Showing the single result
fa_IR: نمایش یک نتیجه

en: Showing all %d results
fa_IR: نمایش همه %d نتیجه ها

en: Sale!
fa_IR: حراج!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa_IR: متاسفانه به نظر می رسد در حال حاضر هیچ روش پرداختی برای مکانی که انتخاب کرده اید موجود نمی باشد . در صورتیکه نیاز به کمک داشتید با ما تماس بگیرید

en: First name
fa_IR: نام

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Password Change
fa_IR: تغییر گذرواژه

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
fa_IR: گذرواژه پیشین (در صورتی که قصد تغییر ندارید خالی بگذارید)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
fa_IR: گذرواژه جدید (در صورتی که قصد تغییر ندارید خالی بگذارید)

en: Confirm New Password
fa_IR: تکرار رمز تازه

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Billing Address
fa_IR: آدرس صورتحساب

en: Shipping Address
fa_IR: آدرس ارسال بار

en: Save Address
fa_IR: ذخیره آدرس

en: Register
fa_IR: عضویت

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Anti-spam
fa_IR: ضد اسپم

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
fa_IR: گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن رمز جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد

en: Enter a new password below.
fa_IR: گذرواژه جدید را بنویسید

en: New password
fa_IR: گذرواژه جدید

en: Re-enter new password
fa_IR: تکرار گذرواژه جدید

en: Reset Password
fa_IR: بازگردانی گذرواژه

en: Save
fa_IR: ذخیره کردن

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
fa_IR: سلام <strong>%1$s</strong> (%1$s نیستید؟ <a href="%2$s">خارج شوید</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
fa_IR: ، از برگه حساب خود می توانید آخرین سفارشات را نمایش کرده ، نحوه حمل و نقل و ارسال محصول و آدرس های مربوط به باربری و صورت حساب را مدیریت کنید و در صورت لزوم  <a href="%s">رمز عبورتان را تغییر دهید</a>.

en: My Addresses
fa_IR: آدرس های من

en: My Address
fa_IR: آدرس من

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
fa_IR: آدرس‌های زیر برای ارسال فاکتور و صورت حساب استفاده خواهند شد.

en: You have not set up this type of address yet.
fa_IR: شما هنوز آدرسی ثبت نکرده اید.

en: Available Downloads
fa_IR: دانلودهای در دسترس

en: %s download remaining | %s downloads remaining
fa_IR[0]: %s از دانلود باقی مانده

en: Recent Orders
fa_IR: آخرین سفارشات

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Order Number
fa_IR: شماره سفارش

en: %s for %s item | %s for %s items
fa_IR[0]: %s برای %s مورد

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: View
fa_IR: نمایش

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
fa_IR: سفارش #<mark class="order-number">%s</mark> در تاریخ <mark class="order-date">%s</mark> ثبت شده است و در حال حاضر در وضعیت <mark class="order-status">%s</mark> می باشد.

en: Order Updates
fa_IR: به روز رسانی های سفارش

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
fa_IR: برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

en: Order ID
fa_IR: شماره سفارش

en: Found in your order confirmation email.
fa_IR: شماره سفارش در ایمیل ارسال شده به شما موجود است.

en: Billing Email
fa_IR: ایمیل صورتحساب

en: Email you used during checkout.
fa_IR: ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش وارد کردید

en: Track
fa_IR: رهگیری

en: Order Again
fa_IR: سفارش دوباره

en: Customer Details
fa_IR: مشخصات خریدار

en: Note:
fa_IR: یادداشت:

en: Email:
fa_IR: ایمیل :

en: Telephone:
fa_IR: تلفن :

en: Order Details
fa_IR: مشخصات سفارش

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: سفارش %s هنگامیکه درست شده %s در وضعیت &ldquo;%s&rdquo; است

en: ago
fa_IR: قبل

en: and was completed
fa_IR: و ارسال گردید.

en:  ago
fa_IR:  قبل

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa_IR: در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

en: Clear selection
fa_IR: قسمت انتخاب شده را پاک کن

en: SKU:
fa_IR: شناسه محصول:

en: Category: | Categories:
fa_IR[0]: دسته:

en: Tag: | Tags:
fa_IR[0]: برچسب:

en: Weight
fa_IR: وزن

en: Dimensions
fa_IR: ابعاد

en: out of %s5%s
fa_IR: خارج از %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
fa_IR[0]: امتیاز بر اساس مشتری %s

en: %s customer review | %s customer reviews
fa_IR[0]: نقد و بررسی %s کاربر

en: Related Products
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Rated %d out of 5
fa_IR: رتبه بندی شده %d از 5

en: Your comment is awaiting approval
fa_IR: دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده می شود

en: verified owner
fa_IR: مالک تایید شده

en: Product Description
fa_IR: توضیحات محصول

en: You may also like&hellip;
fa_IR: شما شاید این را هم دوست داشته باشید

en: %s review for %s | %s reviews for %s
fa_IR[0]: %s نقد و بررسی %s

en: Reviews
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: There are no reviews yet.
fa_IR: هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

en: Add a review
fa_IR: دیدگاه خود را بنویسید

en: Be the first to review
fa_IR: اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد.

en: Leave a Reply to %s
fa_IR: ارسال یک پاسخ به %s

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
fa_IR: برای نمایش نوشته شما باید <a href="%s">وارد</a> شوید.

en: Your Rating
fa_IR: امتیاز شما

en: Rate&hellip;
fa_IR: رای دهید

en: Perfect
fa_IR: عالی

en: Good
fa_IR: خوب

en: Average
fa_IR: متوسط

en: Not that bad
fa_IR: نه خیلی بد

en: Very Poor
fa_IR: خیلی بد

en: Your Review
fa_IR: دیدگاه شما

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
fa_IR: .فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: http://www.woothemes.com/woocommerce/
fa_IR: http://www.woocommerce.ir

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
fa_IR: یک فروشگاه اینترنتی که به شما کمک می کند به راحتی هر چیزی را بفروشید. به زیبایی

note: Author of the plugin/theme
en: WooThemes
fa_IR: ووکامرس فارسی

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://woothemes.com
fa_IR: http://www.woocommerce.ir

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
fa_IR: گرجستان

[ctx: min_price]
en: From:
fa_IR: از:

[ctx: placeholder]
en: Username
fa_IR: نام کاربری

[ctx: placeholder]
en: Password
fa_IR: گذرواژه

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
fa_IR: یادداشت ها درباره سفارش شما ، برای مثال نکات مهم برای تحویل بار

[ctx: placeholder]
en: Street address
fa_IR: خیابان

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
fa_IR: شماره پلاک، واحد، بلوک

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
fa_IR: جستجوی محصولات&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
fa_IR: یک نتیجه در دسترس میباشد، برای گزینش آن enter را فشاردهید.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa_IR: %qty% نایه در دسترسی هستند، برای پیمایش از کلیدهای بالا و پایین را بکار گیرید.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
fa_IR: یافت نشد

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
fa_IR: بارگزاری ناموفق

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
fa_IR: خواهشمند است 1 یا چند کاراکتر بنویسید

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
fa_IR: خواشمند است %qty% یا کارکترهای بیشتری را بنویسید

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
fa_IR: خواشمند است 1 کاراکتر رو پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
fa_IR: خواشمند است کاراکترهای %qty% را پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
fa_IR: شما تنها 1 مورد را می توانید گزینش کنید

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
fa_IR: شما تنها می توانید موارد %qty% را گزینش کنید

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
fa_IR: بارگیری ادامه نتایج&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
fa_IR: جستجو &hellip;

[ctx: Page title]
en: Shop
fa_IR: فروشگاه

[ctx: Page title]
en: Cart
fa_IR: سبد خرید

[ctx: Page title]
en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

[ctx: Page title]
en: My Account
fa_IR: حساب من

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌ها

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
fa_IR: برچسب ها

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
fa_IR: کلاس‌های حمل و نقل

[ctx: Admin menu name]
en: Products
fa_IR: محصولات

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
fa_IR: سفارشات

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
fa_IR: کوپن ها

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
fa_IR: وب هوک ها

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
fa_IR: در انتظار پرداخت

[ctx: Order status]
en: Processing
fa_IR: در حال انجام

[ctx: Order status]
en: On Hold
fa_IR: در انتظار بررسی

[ctx: Order status]
en: Completed
fa_IR: تکمیل شده

[ctx: Order status]
en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

[ctx: Order status]
en: Refunded
fa_IR: مسترد شده

[ctx: Order status]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

[ctx: Tax status]
en: None
fa_IR: هيچ كدام

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
fa_IR: %b %d, %Y در %I:%M %p [تاریخ سفارش با استفاده از strftimep

[ctx: breadcrumb]
en: Home
fa_IR: خانه

[ctx: Sorting order]
en: Order
fa_IR: سفارش

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
fa_IR: توسط %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
fa_IR: تعداد

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
fa_IR: در حال نمایش %1$d&ndash;%2$d از %3$d نتیجه

[ctx: label]
en: Search for:
fa_IR: جستجو برای

[ctx: submit button]
en: Search
fa_IR: جستجو
