WooCommerce - en to et translation catalogue (1552 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
et: (makse hinnanguliselt %s)

en:  ago
et: tagasi

en: "%s" Shipping Class Cost
et: "%s" tarneklassi hind

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
et: Näitan %1$d&ndash;%2$d / %3$d tulemusest

en: %s - API %s (created on %s at %s).
et: %s - API %s (loodud %s kell %s).

en: %s - Order #%s
et: %s - tellimus #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
et: %s - Eeltellimus "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
et: %s - Tellimus "%s"

en: %s customer review | %s customer reviews
et[0]: %s ülevaade
et[1]: %s arvustused

en: %s download remaining | %s downloads remaining
et[0]: %s allalaadimine alles
et[1]: %s allalaadimist alles

en: %s for %s item | %s for %s items
et[0]: %s %s toote eest
et[1]: %s %s toote eest

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
et[0]: %s lisati sinu ostukorvi.
et[1]: %s lisati sinu ostukorvi.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
et: %s on sinu ostukorvist eemaldatud kuna seda ei saa enam osta. Kui vajad abi, võta palun meiega ühendust.

en: %s in stock
et: %s laos

en: %s is a required field | %s are required fields
et[0]: %s on nõutud väli
et[1]: %s on nõutud väljad

en: %s is low in stock.
et: %s on laos vähe järgi.

en: %s is out of stock.
et: %s on laost otsas.

en: %s parameter is missing
et: %s parameeter on märkimata

en: %s removed. %sUndo?%s
et: %s eemaldati. %sTühista?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
et[0]: %s ülevaade tootele %s
et[1]: %s arvustust tootele %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
et: %s ühikut toodet %s on tellimusega #%s esitatud järeltellimuseks.

en: %s would like to connect to your store
et: %s soovib sinu poega ühendada

en: &#197;land Islands
et: Ahvenamaa

en: &Aacute;vila
et: Ávila

en: &nbsp;&ndash; Page %s
et: &nbsp;&ndash; Leht %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
et: &nbsp;<small>%s-- %s</small>

en: (Includes %s)
et: (Sisaldab %s)

en: (Order #%s)
et: (Tellimus #%s)

en: (can be backordered)
et: (saab järeltellida)

en: (ex. VAT)
et: (ei sis. KM)

en: (ex. tax)
et: (maksudeta)

en: (incl. VAT)
et: (sis. KM)

en: (incl. tax)
et: (maksudega)

en: + Add Account
et: + Lisa konto

en: A Coru&ntilde;a
et: A Coruña

en: A Search box for products only.
et: Ainult toodetele mõeldud otsingukast.

en: A list or dropdown of product categories.
et: Nimekiri või rippmenüü tootekategooriatega.

en: A minimum order amount (defined below)
et: Minimaalne tellimuse summa (määratud allpool)

en: A minimum order amount AND a coupon
et: Minimaalne tellimuse summa JA kupong

en: A minimum order amount OR a coupon
et: Minimaalne tellimuse summa VÕI kupong

en: A note has been added to your order
et: Sinu tellimusele on lisatud märkus

en: A product attribute with the provided ID could not be found
et: Antud ID-ga tooteomadust ei õnnestunud leida

en: A product category with the provided ID could not be found
et: Antud ID-ga tootekategooriat ei õnnestunud leida

en: A user could not be found with this email address.
et: Sellise e-posti aadressiga kasutajat ei leitud.

en: A valid free shipping coupon
et: Kehtiv tasuta transpordi kupong

en: AND
et: JA

en: API Credentials
et: API ligipääsuandmed

en: API Docs
et: API dokumentatsioon

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
et: API võti edukalt genereeritud. Kopeeri see endale kuhugi kohe praegu. Hiljem seda uuesti näha pole võimalik!

en: API Key updated successfully.
et: API võtme uuendamine õnnestus.

en: API Password
et: API parool

en: API Signature
et: API signatuur

en: API Username
et: API kasutajanimi

en: API disabled!
et: API välja lülitatud!

en: API user is invalid
et: API kasutaja on vigane

en: ASC
et: Kasvav

en: Accept COD if the order is virtual
et: Luba virtuaalsete tellimuste eest tasumist sularahas, kohapeal

en: Accept for virtual orders
et: Luba virtuaalsetele tellimustele

en: Access Denied
et: Ligipääs keelatud

en: Account Details
et: Konto andmed

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Account Number
et: Konto number

en: Account details changed successfully.
et: Konto andmeid muudeti edukalt.

en: Account password
et: Konto parool

en: Account username
et: Konto kasutajanimi

en: Acre
et: Aaker

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
et: Tegevus ebaõnnestus. Palun värskenda lehte ja proovi veelkord.

en: Active
et: Aktiivne

en: Active Filters
et: Aktiivsed filtrid

en: Add Coupon
et: Lisa kupong

en: Add New %s
et: Lisa uus %s

en: Add New Coupon
et: Lisa uus kupong

en: Add New Order
et: Lisa uus tellimus

en: Add New Product
et: Lisa uus toode

en: Add New Product Category
et: Lisa uus tootekategooria

en: Add New Product Tag
et: Lisa uus tootesilt

en: Add New Shipping Class
et: Lisa uus tarneklass

en: Add New Webhook
et: Lisa uus veebikonks

en: Add Order
et: Lisa tellimus

en: Add Payment Method
et: Lisa makseviis

en: Add Product
et: Lisa toode

en: Add Webhook
et: Lisa veebikonks

en: Add a new payment method.
et: Lisa uus makseviis

en: Add a review
et: Lisa arvustus

en: Add or remove Product Tags
et: Lisa või eemalda tootesilte

en: Add to cart
et: Lisa korvi

en: Additional Information
et: Lisainfo

en: Additional Rates
et: Lisatasud

en: Address
et: Aadress

en: Address Override
et: Aadressi ülekirjutamine

en: Address changed successfully.
et: Addressi muudeti edukalt.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
et: Kategooriad

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
et: Kupongid

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
et: Tellimused

[ctx: Admin menu name]
en: Products
et: Tooted

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
et: Tarneklassid

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
et: Veebikonksud

en: Advanced options
et: Lisavõimalused

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: All %s
et: Kõik %s

en: All Product Categories
et: Kõik tootekategooriad

en: All Product Tags
et: Kõik tootesildid

en: All Products
et: Kõik tooted

en: All Shipping Classes
et: Kõik tarneklassid

en: All allowed countries
et: Kõik lubatud riigid

en: Allow
et: Luba

en: Allow, but notify customer
et: Luba, aga teavita klienti

en: Allowed Zip/Post Codes
et: Lubatud postiindeksid

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
et: Luba tellimuste eest tšekiga maksmist. Aga tegelikult - miks sa peaksid tänapäeval tšekkide abil maksmist taluma? Ilmselt ei peagi, aga see võimaldab sul testida, kuidas tellimuse protsess, e-kirjad jms. töötavad.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
et: Luba tellimuste eest maksmine pangaülekandega.

en: Almer&iacute;a
et: Almería

en: Amap&aacute;
et: Amapá

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Amnat Charoen (&#3629;&#3635;&#3609;&#3634;&#3592;&#3648;&#3592;&#3619;&#3636;&#3597;)
et: Amnat Charoen (อำนาจเจริญ)

en: Amount Refunded
et: Tagasi makstud summa

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
et: Selle kasutajanimega konto on juba registreeritud. Palun vali teistsugune kasutajanimi.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
et: Selle e-posti aadressiga konto on juba registreeritud. Palun logi sisse.

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
et: Tõlke uuendamisel esines autentimisviga. Palun proovi uuesti või seadista oma %suuenduste seadeid%s

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
et: E-kaubanduse tööriist, mis võimaldab sul müüa ükskõik mida. Kaunilt.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
et: Makseviisi APIt kasutades tekkis tagasimakse loomisel viga

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
et: Üks toode, mida pole enam saadaval, eemaldati sinu ostukorvist.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
et: Sulle on tehtud lehel %s tellimus. Tellimuse eest maksmiseks kasuta palun järgnevat linki: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
et: Antud ID-ga tellimuse märkust ei suudetud leida

en: An order refund with the provided ID could not be found
et: Antud ID-ga tellimuse tagasimakset ei suudetud leida

en: Andaman and Nicobar Islands
et: Andamani ja Nicobarid

en: Andhra Pradesh
et: Andra Pradesh

en: Ang Thong (&#3629;&#3656;&#3634;&#3591;&#3607;&#3629;&#3591;)
et: Ang Thong (อ่างทอง)

en: Anhui / &#23433;&#24509;
et: Anhui / 安徽

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Anti-spam
et: Rämpsutõrje

en: Anti-spam field was filled in.
et: Rämpsuvastane väli täidetid.

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Any %s
et: Ükskõik milline %s

en: Application Authentication Request
et: Rakenduse autentimise päring

en: Apply Coupon
et: Kasuta kupongi

en: Approve
et: Kinnita

en: Ardabil (اردبیل)
et: Ardabil

en: Are you sure you want to delete this template file?
et: Oled kindel, et soovid selle mallifaili kustutada?

en: Argentina
et: Argentiina

en: Argentine Peso
et: Argentiina peeso

en: Armed Forces (AA)
et: Relvajõudude (AA)

en: Armed Forces (AE)
et: Relvajõudude (AE)

en: Armed Forces (AP)
et: Relvajõudude (AP)

en: Armenia
et: Armeenia

en: Aruba
et: Aruuba

en: Asturias
et: Astuuria

en: Attribute
et: Omadus

en: Australia
et: Austraalia

en: Australian Dollars
et: Austraalia dollar

en: Author: %s
et: Autor: %s

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Availability
et: Saadavus

en: Available Downloads
et: Saadaval olevad allalaadimised

en: Available on backorder
et: Saadaval järeltellimisel

en: Average
et: Keskmine

en: Awaiting BACS payment
et: Ootame pangaülekandega maksmist

en: Awaiting cheque payment
et: Ootame tšekiga maksmist

en: Ayutthaya (&#3614;&#3619;&#3632;&#3609;&#3588;&#3619;&#3624;&#3619;&#3637;&#3629;&#3618;&#3640;&#3608;&#3618;&#3634;)
et: Ayutthaya

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: BACS
et: Pangaülekanne

en: BIC / Swift
et: SWIFT/BIC

en: Backordered
et: Järeltellimusel

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Baleares
et: Baleaaride

en: Bangkok (&#3585;&#3619;&#3640;&#3591;&#3648;&#3607;&#3614;&#3617;&#3627;&#3634;&#3609;&#3588;&#3619;)
et: Bangkok (กรุงเทพ มหา น ค ร)

en: Bank Code
et: Panga kood

en: Bank Name
et: Panga nimi

en: Bank Transit Number
et: Panga transiitnumber

en: Be the first to review
et: Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse

en: Beijing / &#21271;&#20140;
et: Beijing / 北京

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Billing &amp; Shipping
et: Arveldus &amp; transport

en: Billing Address
et: Arveaadress

en: Billing Details
et: Arvelduse andmed

en: Billing Email
et: Arve e-post

en: Billing address
et: Arveaadress

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
et: Bonaire, Saint Eustatius ja Saba

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bouvet Island
et: Bouvet 'saar

en: Branch Code
et: Haru liigituskood

en: Branch Sort
et: Haru liigituskood

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Brazilian Real
et: Brasiilia reaal

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Bueng Kan (&#3610;&#3638;&#3591;&#3585;&#3634;&#3628;)
et: Bueng Kan (บึงกาฬ)

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bulgarian Lev
et: Bulgaaria leev

en: Buri Ram (&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;&#3619;&#3633;&#3617;&#3618;&#3660;)
et: Buri Ram (บุรีรัมย์)

en: Bushehr (بوشهر)
et: Hushehr

en: Buy product
et: Osta toode

en: C&aacute;ceres
et: Cáceres

en: C&aacute;diz
et: Cádiz

en: C&oacute;rdoba
et: Córdoba

en: Calculate Shipping
et: Arvuta transpordikulud

en: Calculation Type
et: Arvutusmeetod

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Canadian Dollars
et: Kanada dollarit

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel order &amp; restore cart
et: Tühista tellimus &amp; taasta ostukorv

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
et: Tühistatud tellimus

en: Cannot create coupon, try again
et: Kupongi ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create fee, try again
et: Tasu ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create line item, try again
et: Tellimuse rida ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create order note, please try again
et: Tellimuse märkust ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create order refund, please try again
et: Tagasimakset ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create order: %s
et: Ei suuda luua tellimust: %s

en: Cannot create shipping method, try again
et: Tarneviisi ei õnnestu luua, proovi uuesti

en: Cannot create webhook: %s
et: Veebikonksu %s ei õnnestu luua

en: Cannot update coupon, try again
et: Kupongi ei õnnestunud uuendada, proovi uuesti

en: Cannot update fee, try again
et: Tasu ei õnnestu uuendada, proovi uuesti

en: Cannot update line item, try again
et: Tellimuse rida ei õnnestu uuendada, proovi uuesti

en: Cannot update shipping method, try again
et: Tarneviisi ei õnnestu uuendada, proovi uuesti

en: Canton
et: Kanton

en: Capture
et: Võta raha

en: Card Code
et: Kaardi kood

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Cart
et: Ostukorv

en: Cart % Discount
et: Ostukorvi allahindluse %

en: Cart Discount
et: Ostukorvi allahindlus

en: Cart Totals
et: Ostukorvi summa

en: Cart updated.
et: Ostukorvi uuendati.

en: Cash on Delivery
et: Tasumine kohaletoimetamisel

en: Castell&oacute;n
et: Castellón

en: Category Order
et: Kategooria järjestus

en: Category: | Categories:
et[0]: Kategooria:
et[1]: Kategooriad:

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Cear&aacute;
et: Ceará

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chachoengsao (&#3593;&#3632;&#3648;&#3594;&#3636;&#3591;&#3648;&#3607;&#3619;&#3634;)
et: Chachoengsao (ฉะเชิงเทรา)

en: Chad
et: Tšaad

en: Chai Nat (&#3594;&#3633;&#3618;&#3609;&#3634;&#3607;)
et: Chai Nat (ชัยนาท)

en: Chaiyaphum (&#3594;&#3633;&#3618;&#3616;&#3641;&#3617;&#3636;)
et: Chaiyaphum (ชัยภูมิ)

en: Chanthaburi (&#3592;&#3633;&#3609;&#3607;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Chanthaburi (จันทบุรี)

en: Cheatin&#8217; huh?
et: Üritad tõmmata?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
et: Kontrolli oma e-posti, sinna peaks olema tulnud kinnituslink.

en: Checkout
et: Kassa

en: Cheque
et: Tšekk

en: Cheque Payment
et: Tšekk

en: Chiang Mai (&#3648;&#3594;&#3637;&#3618;&#3591;&#3651;&#3627;&#3617;&#3656;)
et: Chiang Mai (เชียงใหม่)

en: Chiang Rai (&#3648;&#3594;&#3637;&#3618;&#3591;&#3619;&#3634;&#3618;)
et: Chiang Rai (เชียงราย)

en: Chile
et: Tšiili

en: Chilean Peso
et: Tšiili peeso

en: China
et: Hiina

en: Chinese Yuan
et: Hiina jüaani

en: Chonburi (&#3594;&#3621;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Chonburi (ชลบุรี)

en: Chongqing / &#37325;&#24198;
et: Chongqing / 重庆

en: Choose an option
et: Vali

en: Choose from the most used Product tags
et: Vali enimkasutatud tootesiltide seast

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
et: Vali, kas soovid kohe kontolt raha võtta või lihtsalt makset autoriseerida.

en: Choose which format of email to send.
et: Vali, millises formaadis soovid e-kirju saata.

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Chumphon (&#3594;&#3640;&#3617;&#3614;&#3619;)
et: Chumphon (ชุมพร)

en: City
et: Linn

en: Clear selection
et: Tühista valik

en: Click here to enter your code
et: Kliki siia, et sisestada oma kood

en: Click here to login
et: Sisse logimiseks kliki siia

en: Click here to reset your password
et: Parooli vahetamiseks kliki siia

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared (Keelingi saared)

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Colombian Peso
et: Kolumbia peeso

en: Comoros
et: Komoorid

en: Company Name
et: Ettevõtte nimi

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Täidetud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Täidetud <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
et: Tellimus täidetud

en: Compostela Valley
et: Compostela org

en: Confirm New Password
et: Kinnita uus parool

en: Congo (Brazzaville)
et: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
et: Kongo (Kinshasa)

en: Consumer Key is invalid
et: Tarbija Võti on vigane

en: Consumer Key is missing
et: Tarbija Võti on puudu

en: Consumer Secret is invalid
et: Tarbija Saladus on vigane

en: Consumer Secret is missing
et: Tarbija Saladus on puudu

en: Consumption tax
et: Käibemaks

en: Continue Shopping
et: Jätka ostmist

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Copy file to theme
et: Kopeeri mall teemasse

en: Cost
et: Tasu

en: Cost: %s
et: Kulu: %s

en: Could not delete the attribute
et: Omaduse kustutamine ei õnnestunud

en: Could not edit the attribute
et: Omaduse muutmine ei õnnestunud

en: Could not write to template file.
et: Ajutist faili ei õnnestunud kirjutada.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
et: Registreerimine ebaõnnestus&hellip; kui sul on jätkuvalt probleeme, võta palun meiega ühendust.

en: Country
et: Riik

en: Coupon
et: Kupong

en: Coupon "%s" does not exist!
et: Kupongi "%s" pole olemas!

en: Coupon code
et: Kupongi kood

en: Coupon code already applied!
et: Kupongi kood on juba rakendatud!

en: Coupon code applied successfully.
et: Kupongi kood rakendati edukalt.

en: Coupon code is required
et: Kunpongi kood on nõutud

en: Coupon code removed successfully.
et: Kupongi kood eemaldati edukalt.

en: Coupon discount total must be a positive amount
et: Kunpongi allahindluse summa peab olema positiivne arv

en: Coupon does not exist!
et: Kupongi ei ole olemas!

en: Coupon has been removed.
et: Kupong on eemaldatud.

en: Coupon is not valid.
et: Kupong ei kehti.

en: Coupon usage limit has been reached.
et: Kupongi kasutuskordade arv on täis.

en: Coupon:
et: Kupong:

en: Coupons
et: Kupongid

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
et: Loo endale konto sisestades enda andmed allolevale vormile. Kui sa oled juba klient, siis palun logi lehe ülaosas oleva vormi kaudu sisse.

en: Create an account?
et: Loo konto?

en: Create coupons
et: Loo kuponge

en: Create customers
et: Loo kliente

en: Create orders
et: Loo tellimusi

en: Create products
et: Loo tooteid

en: Create webhooks
et: Loo veebikonkse

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Croatia kuna
et: Horvaatia kuna

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cura&Ccedil;ao
et: Curaçao

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
et: Praegune parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: Customer
et: Klient

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
et: Kliendi "uue konto" kiri saadetakse juhul, kui klient registreerub kassas või "minu konto" lehel.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
et: Kliendi "parooli taastamise" kiri saadetakse kliendile juhul, kui klient soovib oma parooli taastada.

en: Customer Details
et: Kliendi andmed

en: Customer ID is invalid
et: Kliendi ID on vigane

en: Customer details
et: Kliendi andmed

en: Customer invoice
et: Kliendi arve

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
et: Kliendile võib saata ka arve kirja, mis sisaldab tellimuse andmeid ja viiteid maksmiseks.

en: Customer not found
et: Kliendi ei leitud

en: Customer note
et: Märkus kliendile

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
et: Kliendile saadetakse e-kiri, kui sa lisad tellimusele kliendile nähtava märkme.

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Koruna
et: Tšehhi kroon

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: DESC
et: Kahanev

en: Dadar and Nagar Haveli
et: Dadar ja Nagar Haveli

en: Daman and Diu
et: Daman ja Diu

en: Danish Krone
et: Taani kroon

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Davao Occidental
et: Läänemaine Davao

en: Davao Oriental
et: Idamaine Davao

en: Debug Log
et: Vealogi

en: Default sorting
et: Vaikimisi järjestus

en: Defaults to <code>%s</code>
et: Vaikimisi <code>%s</code>

en: Delete note
et: Kustuta märkus

en: Delete template file
et: Kustuta mallifail

en: Deleted %s
et: %s kustutati

en: Delivery Fee
et: Kohaletoimetamise tasu

en: Denmark
et: Taani

en: Deny
et: Keela

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description is missing.
et: Kirjeldus on puudu.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
et: Arendajad: Palun veenduge, et lisate lehele jQuery ning et lehel ei oleks JavaScripti vigu.

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Dinagat Islands
et: Dinagat saared

en: Direct Bank Transfer
et: Pangaülekanne

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Discount:
et: Allahindlus:

en: Dismiss this notice.
et: Peida see teade.

en: Display a list of recently viewed products.
et: Näita nimekirja hiljuti ülevaate saanud toodetega.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
et: Näita oma lehel nimekirja värskeimate arvustustega.

en: Display a list of your products on your site.
et: Näita oma lehele toodete nimekirja.

en: Display a list of your top rated products on your site.
et: Näita oma lehel nimekirja kõrgeimalt hinnatud toodetega.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
et: Näita kasutaja ostukorvi küljepaanil.

en: Display type
et: Esitlusviis

en: District
et: Piirkond

en: District Of Columbia
et: District of Columbia

en: Do not allow
et: Ära luba

en: Docs
et: Dokumentatsioon

en: Dominican Peso
et: Dominikaani peeso

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Download
et: Laadi alla

en: Download %d
et: Laadi alla %d

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: ERROR
et: VIGA

en: Eastern Samar
et: Idapoolne Samar

en: Edit
et: Muuda

en: Edit %s
et: Muuda %s

en: Edit Account Details
et: Muuda konto andmeid

en: Edit Address
et: Aadressi muutmine

en: Edit Coupon
et: Muuda kupongi

en: Edit Order
et: Muuda tellimust

en: Edit Product
et: Muuda toodet

en: Edit Product Category
et: Muuda tootekategooriat

en: Edit Product Tag
et: Muuda tootesilti

en: Edit Shipping Class
et: Muuda tarneklass

en: Edit Webhook
et: Muuda veebikonksu

en: Egypt
et: Egiptus

en: Egyptian Pound
et: Egiptuse nael

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email Heading
et: E-kirja pealkiri

en: Email Heading (downloadable)
et: E-kirja pealkiri (allalaaditav)

en: Email Heading (paid)
et: E-kirja pealkiri (makstud)

en: Email Subject
et: E-kirja teema

en: Email Subject (paid)
et: E-kirja teema (makstud)

en: Email Type
et: E-kirja tüüp

en: Email address
et: E-posti aadress:

en: Email type
et: E-kirja tüüp

en: Email you used during checkout.
et: E-posti aadress, mida kasutasid kassas.

en: Email:
et: E-post:

en: Enable
et: Luba

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
et: Lülita "address_override" sisse, et kaitsta aadressi infot muutmise eest.

en: Enable Bank Transfer
et: Luba pangaülekanne

en: Enable COD
et: Luba tasumine kohaletoimetamisel

en: Enable Cash on Delivery
et: Tasumine kättesaamisel

en: Enable Cheque Payment
et: Luba tšekiga maksmine

en: Enable Free Shipping
et: Luba tasuta transport

en: Enable Hosted Payments
et: Luba võõrustatud maksed

en: Enable PayPal sandbox
et: Lülita PayPali liivakast sisse

en: Enable PayPal standard
et: Luba PayPal standard

en: Enable Sandbox Mode
et: Lülita Sandbox (testrežiim) sisse

en: Enable Simplify Commerce
et: Lülita Simplify Commerce sisse

en: Enable for shipping methods
et: Luba tarneviisidele

en: Enable local delivery
et: Luba kohalik transport

en: Enable local pickup
et: Luba ise järgi tulemine

en: Enable logging
et: Lülita logimine sisse

en: Enable this email notification
et: Lülita see e-posti teel saadetav teavitus sisse

en: Enable this shipping method
et: Kasuta seda tarneviisi

en: Enable/Disable
et: Luba/Keela

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
et: Sisesta hind (ilma maksudeta) või summa, näiteks <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a new password below.
et: Sisesta enda uus parool.

en: Enter a username or e-mail address.
et: Sisesta kasutajanimi või e-posti aadress.

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
et: Sisesta selle e-kirja saajad (komadega eraldatult). Vaikimisi saaja(d) on <code>%s</code>.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
et: PayPali kaudu tasgimaksete teostamiseks sisesta oma PayPali API ligipääsuandmed. Õpi, kuidas leida oma PayPali API ligipääsudandmed, %ssiin%s.

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Error
et: Viga

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
et: Error %d: Tellimuse loomine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

en: Error 404
et: Viga 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
et: Simply Commerce kasutaja loomisel tekkis viga.

en: Error getting remote image %s
et: Pildi %s laadimisel tekkis viga

en: Error processing checkout. Please try again.
et: Viga kassa andmete töötlemisel. Palun proovige uuesti.

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Esp&iacute;rito Santo
et: Espírito Santo

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Euros
et: Euro

en: Excluding selected countries
et: Kõik, välja arvatud valitud riigid

en: Expiry (MM/YY)
et: Aegumiskuupäev (KK/AA)

en: Expiry Month
et: Aegumise kuu

en: Expiry Year
et: Aegumise aasta

en: External/Affiliate product
et: Väline/partneri toode

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Ebaõnnestunud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Ebaõnnestunud <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to install/update the translation:
et: Järgneva tõlke paigaldus/uuendus ebaõnnestus:

en: Failed to update coupon
et: Kupongi uuendamine ebaõnnestus

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fars (فارس)
et: Farsi (فارس)

en: Featured Products
et: Esiletõstetud tooted

en: Fee
et: Tasu

en: Fee Type
et: Tasu liik

en: Fee tax class is required when fee is taxable
et: Tasu maksuklass on nõutud, kui tasu on maksustatav

en: Fee title is required
et: Tasu pealkiri on nõutud

en: Fiji
et: Fidži

en: File %d
et: Fail %d

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: File was not found.
et: Faili ei leitud.

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Filter by price
et: Filtreeri hinna alusel

en: Finland
et: Soome

en: First Name
et: Eesnimi

en: First name
et: Eesnimi

en: Fixed amount
et: Kindel summa

en: Fixed amount per product
et: Kindel summa toote kohta

en: Flat Rate
et: Fikseeritud maksumus

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
et: Fikseeritud hinnaga transport laseb sul küsida tarne eest fikseeritud summa.

en: For your reference, your order details are shown below.
et: Sinu tellimuse andmed on näidatud allpool.

en: Found in your order confirmation email.
et: Selle leiad oma tellimuse kinnituse e-kirjast.

en: France
et: Prantsusmaa

en: Free
et: Tasuta

en: Free Shipping
et: Tasuta transport

en: Free Shipping Requires...
et: Tasuta transpordi jaoks on vajalik…

en: Free shipping coupon
et: Tasuta transpordi kupong

en: Free!
et: Tasuta!

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
et: Oma konto töölaualt saad näha oma viimaseid tellimusi, muuta arvelduse ja transpordi aadresse ning <a href="%s">muuta oma parooli ja konto andmeid</a>.

en: Fujian / &#31119;&#24314;
et: Fujian / 福建

en: Full Refund Email Heading
et: Täieliku tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Full Refund Subject
et: Täieliku tagasimakse teema

en: Gansu / &#29976;&#32899;
et: Gansu / 甘肃

en: Gateway Disabled
et: Makseviis on välja lülitatud

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
et: Funktsiooni get_cart ei tohiks kasutada enne kui tegevus wp_loaded on toimunud.

en: Get your API credentials from PayPal.
et: Oma API kasutajaandmed saad PayPalist

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
et: Leia oma API võtmed enda Simplify kontolt: Settings > API Keys.

en: Getting started
et: Alustamine

en: Go to homepage
et: Mine avalehele

en: Goi&aacute;s
et: Goiás

en: Good
et: Hea

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Grouped product
et: Rühmitatud toode

en: Guangdong / &#24191;&#19996;
et: Guangdong / 广东

en: Guangxi Zhuang / &#24191;&#35199;&#22766;&#26063;
et: Guangxi Zhuang / 广西 壮族

en: Guizhou / &#36149;&#24030;
et: Guizhou / 贵州

en: HTML template
et: HTML mall

en: Hainan / &#28023;&#21335;
et: Hainan / 海南

en: Have a coupon?
et: On sul kupong?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
et: Luba klientidel tasuda sularahas (või muul moel) kauba kättesaamisel.

en: Hawke&rsquo;s Bay
et: Hawke 's Bay

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hebei / &#27827;&#21271;
et: Hebei / 河北

en: Heilongjiang / &#40657;&#40857;&#27743;
et: Heilongjiang / 黑龙江

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
et: Tere <strong>%1$s</strong> (ei ole %1$s? <a href="%2$s">Logi välja</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
et: Tere, sinu tellimusele lisati just märkus:

en: Henan / &#27827;&#21335;
et: Henan / 河南

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
et: Tere. Sinu tellimus lehel %s on osaliselt tagasi makstud.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
et: Tere. Sinu tellimus lehel %s on tagasi makstud.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
et: Tere. Sinu tellimus lehel %s on tagasi makstud. Allpool leiad oma tellimuse andmed:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
et: Hei. Sinu hiljutine %s tellimus on nüüd täidetud. Siin on tellimuse andmed:

en: Hide free products
et: Peida tasuta tooted

en: Hide if cart is empty
et: Ära näita tühja ostukorvi

en: Hide template
et: Peida mall

en: Hong Kong
et: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
et: Hongkongi dollar

en: Hong Kong Island
et: Hongkongi saar

en: Hosted Payments
et: Võõrustatud maksed

en: How to calculate delivery charges
et: Kuidas arvutada transpordikulusid

en: Hubei / &#28246;&#21271;
et: Hubei / 湖北

en: Hunan / &#28246;&#21335;
et: Hunan / 湖南

en: Hungarian Forint
et: Ungari forint

en: Hungary
et: Ungari

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
et: Olen lugenud ning nõustun <a href="%s" target="_blank">tingimustega</a>

en: IPN payment completed
et: IPN-makse on sooritatud

en: Iceland
et: Island

en: Icelandic krona
et: Islandi kroon

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
et: Kui tasumine kättesaamisel on kasutatav ainult mõnede tarneviiside korral, seadista need siin. Jäta tühjaks, kui soovid lubada seda kõikide tarneviiside korral.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
et: Kui see oli viga, siis lihtsalt ignoreeri seda sõnumit ja midagi ei juhtu.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
et: Kui sa oled meilt varem ostnud, siis sisesta oma andmed allolevatesse kastidesse. Kui sa oled uus klient, siis palun liigu edasi arvelduse ja transpordi infot sisestama.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
et: Kui sinu peamine PayPali e-posti aadress erineb ülalpool sisestatud PayPali e-posti aadressist, sisesta siia oma PayPali konto peamine saaja e-posti aadress. Seda kasutatakse IPN-päringute valideerimiseks.

en: Ilaam (ایلام)
et: Ilaam

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
et: Selleks, et <strong>andmebaasi puhverdamine</strong> töötaks WooCommerce'iga, pead lisama <code>_wc_session_</code>  "Ignored Query Strings" valikusse W3 Total Cache seadetes <a href="%s">siin</a>.

en: In stock
et: Laos

en: Indian Rupee
et: India ruupia

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Indonesia Rupiah
et: Indoneesia ruupia

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
et: Inner Mongolia / 内蒙古

en: Instructions
et: Juhised

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
et: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele ja e-kirjadele.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
et: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele.

en: International Flat Rate
et: Rahvusvaheline fikseeritud tasu

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
et: Rahvusvaheline fikseeritud hinnaga transport laseb sul küsida tarne eest fikseeritud summa.

en: Invalid %s
et: Vigane %s

en: Invalid %s ID
et: Vigane %s ID

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
et: Vigane Allkiri - parameetrite sorteerimine ebaõnnestus

en: Invalid Signature - provided signature does not match
et: Vigane Allkiri - antud allkiri ei kattu

en: Invalid Signature - signature method is invalid
et: Vigane Allkiri - allkirja meetod on vigane

en: Invalid URL %s
et: Vigane URL %s

en: Invalid authentication method
et: Vigane autentimisviis

en: Invalid coupon ID
et: Vigane kupongi ID

en: Invalid coupon code
et: Kehtetu kupongi kood

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
et: Vigane kupongi tüüp - kupongi tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid customer
et: Vigane klient

en: Invalid customer Email
et: Kehtetu ostja e-mail

en: Invalid customer ID
et: Vigane kliendi ID

en: Invalid download link.
et: Vigane allalaadimise link.

en: Invalid key
et: Vigane võti

en: Invalid nonce - nonce has already been used
et: Vigane nonce - nonce'i on juba kasutatud

en: Invalid nonce verification
et: Nonce ei ole korrektne

en: Invalid order ID
et: Vigane tellimuse ID

en: Invalid order note ID
et: Vigane tellimuse märkuse ID

en: Invalid order refund ID
et: Vigane tellimuse tagasimakse ID

en: Invalid order status
et: Vigane tellimuse staatus

en: Invalid order.
et: Vigane tellimus.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
et: Vigane tellimus. Kui sul on konto, logi palun sisse ja proovi uuesti.

en: Invalid payment method.
et: Vigane makseviis.

en: Invalid product SKU
et: Vigane tootekood (SKU)

en: Invalid product attribute ID
et: Vigane toote omaduse ID

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
et: Vigane toote omaduse order_by tüüp - toote omaduse order_by tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
et: Vigane toote omaduse tüüp - toote omaduse tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid product category ID
et: Vigane tootekategooria ID

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
et: Vigane toote tüüp - toote tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid refund amount
et: Vigane tagasimakse summa

en: Invalid scope %s
et: Ebakorrektne skoop %s

en: Invalid shipping method.
et: Vigane tarneviis.

en: Invalid timestamp
et: Vigane ajatempel

en: Invalid username or e-mail.
et: Vigane kasutajanimi või e-posti aadress.

en: Invalid webhook delivery
et: Vigane veebikonksu edastus

en: Invalid webhook delivery ID
et: Vigane veebikonksu edastuse ID

en: Invoice Prefix
et: Arve prefiks

en: Invoice for order {order_number}
et: Arve tellimuse {order_number} eest

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
et: Arve tellimusele {order_number}, kuupäevaga {order_date}

en: Iran
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Isfahan (اصفهان)
et: Isfahan

en: Israel
et: Iisrael

en: Israeli Shekel
et: Iisraeli uus seekel

en: Italy
et: Itaalia

en: Item
et: Toode

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
et: Toote #%s laoseisu vähendati %s pealt tasemele %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
et: Toote #%s laoseisu vähendati %s pealt tasemel %s.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
et: Toote #%s variatsiooni %s laoseisu vähendati %s pealt tasemele %s.

en: Ivory Coast
et: Elevandiluurannik

en: JSONP support is disabled on this site
et: JSONP tugi on välja lülitatud

en: Ja&eacute;n
et: Jaén

en: Jamaica
et: Jamaika

en: Jammu and Kashmir
et: Jammu ja Kashmiri

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese Yen
et: Jaapani jeen

en: Jiangsu / &#27743;&#33487;
et: Jiangsu / 江苏

en: Jiangxi / &#27743;&#35199;
et: Jiangxi / 江西

en: Jilin / &#21513;&#26519;
et: Jilin / 吉林

en: Kalasin (&#3585;&#3634;&#3628;&#3626;&#3636;&#3609;&#3608;&#3640;&#3660;)
et: Kalasin (กาฬสินธุ์)

en: Kamphaeng Phet (&#3585;&#3635;&#3649;&#3614;&#3591;&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;)
et: Kamphaeng Phet (กำแพงเพชร)

en: Kanchanaburi (&#3585;&#3634;&#3597;&#3592;&#3609;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Kanchanaburi (กาญจนบุรี)

en: Kathmandu
et: Katmandu

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kerman (کرمان)
et: Kerman

en: Kermanshah (کرمانشاه)
et: Kermanshah

en: Khon Kaen (&#3586;&#3629;&#3609;&#3649;&#3585;&#3656;&#3609;)
et: Khon Kaen (ขอนแก่น)

en: Khuzestan  (خوزستان)
et: Khuzestan

en: Krabi (&#3585;&#3619;&#3632;&#3610;&#3637;&#3656;)
et: Krabi (กระบี่)

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Lampang (&#3621;&#3635;&#3611;&#3634;&#3591;)
et: Lampang (ลำปาง)

en: Lamphun (&#3621;&#3635;&#3614;&#3641;&#3609;)
et: Lamphun (ลำพูน)

en: Lao Kip
et: Lao kip

en: Last Name
et: Perenimi

en: Last name
et: Perenimi

en: Latvia
et: Läti

en: Le&oacute;n
et: León

en: Learn more
et: Loe veel

en: Leave a Reply to %s
et: Vasta %s-le

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liaoning / &#36797;&#23425;
et: Liaoning / 辽宁

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: List
et: Nimekiri

en: Lithuania
et: Leedu

en: Local Delivery
et: Kohalik transport

en: Local Pickup
et: Tulen ise järgi

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
et: Kohalik transport on lihtne tarneviis tellimuste kohalikuks kohaletoimetamiseks.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
et: Ise järgi tulemine on lihtne tarneviis, mis võimaldab klientidel oma tellimusele ise järgi tulla.

en: Loei (&#3648;&#3621;&#3618;)
et: Loei (เลย)

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
et: Logi PayPali sündmused, näiteks IPN pärinud, faili <code>%s</code>

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log in to Download Files
et: Failide allalaadimiseks logi sisse

en: Logged in as %s
et: Sisse logitud kui %s

en: Login
et: Logi sisse

en: Logout
et: Väljalogimine

en: Lopburi (&#3621;&#3614;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Lopburi (ลพบุรี)

en: Lost Password
et: Kadunud parool

en: Lost your password?
et: Kaotasid parooli?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
et: Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: M&aacute;laga
et: Malaga

en: MM / YY
et: KK / AA

en: Macao S.A.R., China
et: Aomeni erihalduspiirkond, Hiina

en: Macau / &#28595;&#38376;
et: Macau / 澳门

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Mae Hong Son (&#3649;&#3617;&#3656;&#3630;&#3656;&#3629;&#3591;&#3626;&#3629;&#3609;)
et: Mae Hong Son (แม่ฮ่องสอน)

en: Maha Sarakham (&#3617;&#3627;&#3634;&#3626;&#3634;&#3619;&#3588;&#3634;&#3617;)
et: Maha Sarakham (มหาสารคาม)

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
et: Tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Malaysian Ringgits
et: Malaisia ​​Ringgits

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Maranh&atilde;o
et: Maranhão

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Max
et: Maksimum

en: Max price
et: Maksimaalne hind

en: Meghalaya
et: Meghālaya

en: Method Title
et: Tarneviisi pealkiri

en: Method availability
et: Tarneviisi saadavus

en: Mexican Peso
et: Mehhiko peeso

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Min
et: Minimaalne

en: Min price
et: Minimaalne hind

en: Minimum Order Amount
et: Minimaalne tellimuse summa

en: Misamis Occidental
et: Läänemaine Misamis

en: Misamis Oriental
et: Idamaine Misamis

en: Missing parameter %s
et: Puuduv parameeter %s

en: Modal Color
et: Modaalakna värv

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mountain Province
et: Mäe Provints

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Mukdahan (&#3617;&#3640;&#3585;&#3604;&#3634;&#3627;&#3634;&#3619;)
et: Mukdahan (มุกดาหาร)

en: Multipart
et: Mitmeosaline (Multipart)

en: Municipality
et: Omavalitsus

en: My Account
et: Minu konto

en: My Address
et: Minu aadress

en: My Addresses
et: Minu aadressid

en: N/A
et: pole saadaval

en: Nakhon Nayok (&#3609;&#3588;&#3619;&#3609;&#3634;&#3618;&#3585;)
et: Nakhon Nayok (นครนายก)

en: Nakhon Pathom (&#3609;&#3588;&#3619;&#3611;&#3600;&#3617;)
et: Nakhon Pathom (นครปฐม)

en: Nakhon Phanom (&#3609;&#3588;&#3619;&#3614;&#3609;&#3617;)
et: Nakhon Phanom (นครพนม)

en: Nakhon Ratchasima (&#3609;&#3588;&#3619;&#3619;&#3634;&#3594;&#3626;&#3637;&#3617;&#3634;)
et: Nakhon Ratchasima (นครราชสีมา)

en: Nakhon Sawan (&#3609;&#3588;&#3619;&#3626;&#3623;&#3619;&#3619;&#3588;&#3660;)
et: Nakhon Sawan (นครสวรรค์)

en: Nakhon Si Thammarat (&#3609;&#3588;&#3619;&#3624;&#3619;&#3637;&#3608;&#3619;&#3619;&#3617;&#3619;&#3634;&#3594;)
et: Nakhon Si Thammarat (นคร ศรี ธรรม ร & # 3634; ช)

en: Name
et: Nimi

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nan (&#3609;&#3656;&#3634;&#3609;)
et: Nan (น่าน)

en: Narathiwat (&#3609;&#3619;&#3634;&#3608;&#3636;&#3623;&#3634;&#3626;)
et: Narathiwat (นราธิวาส)

en: Negros Occidental
et: Läänemaine Negros

en: Negros Oriental
et: Idamaine Negros

en: Nepali Rupee
et: Nepali ruupia

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New %s
et: Uus %s

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Coupon
et: Uus kupong

en: New Order
et: Uus tellimus

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
et: Uus parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: New Product
et: Uus toode

en: New Product Category Name
et: Uue tootekategooria nimi

en: New Product Tag Name
et: Uue tootesildi nimi

en: New Shipping Class Name
et: Uue tarneklassi nimi

en: New Webhook
et: Uus veebikonks

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New Zealand Dollar
et: Uus-Meremaa dollar

en: New account
et: Uus konto

en: New customer order
et: Uus kliendi tellimus

en: New order
et: Uus tellimus

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
et: Uue tellimuse saamisel saadetakse kogu saajate nimekirjale tellimuse kohta e-kiri.

en: New password
et: Uus parool

en: New passwords do not match.
et: Uued paroolid ei klapi.

en: New products
et: Uued tooted

en: New products added to %s
et: Uued tooted lisati %s

en: New products tagged %s
et: Uutele toodetele pandi sildid %s

en: Newfoundland and Labrador
et: Newfoundland ja Labrador

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Nigerian Naira
et: Nigeeria naira

en: Ningxia Hui / &#23425;&#22799;
et: Ningxia Hui / 宁夏

en: No %1$s data specified to create %1$s
et: %1$s loomiseks on %1$s andmed määramata

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
et: %1$s loomiseks/muutmiseks on %1$s andmed määramata

en: No %1$s data specified to edit %1$s
et: %1$s muutmiseks on %1$s andmed määramata

en: No %s found with the ID equal to %s
et: Ressurssi %s ID-ga %s ei leitud

en: No Coupons found
et: Kuponge ei leitud

en: No Coupons found in trash
et: Prügikastis pole kuponge.

en: No Orders found
et: Tellimusi ei leitud

en: No Orders found in trash
et: Prügikastis pole tellimusi.

en: No Product Tags found
et: Tootesilte ei leitud

en: No Products found
et: Tooteid ei leitud

en: No Products found in trash
et: Prügikastis ei ole tooteid

en: No Shipping Class Cost
et: Tarneklassil pole hinda

en: No Webhooks found
et: Veebikonkse ei leitud

en: No Webhooks found in trash
et: Prügikastis ei ole veebikonkse

en: No file defined
et: Fail on määramata.

en: No product categories exist.
et: Tootekategooriaid ei ole veel.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
et: Laoseisu ei suurendatud ühelgi tootel - võibolla ei ole neil toodetel laoseisu haldus sisse lülitatud.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
et: Laoseisu ei vähendatud ühelgi tootel - võibolla ei ole neil toodetel laoseisu haldus sisse lülitatud.

en: No products in the cart.
et: Ostukorvis ei ole tooteid.

en: No products were found matching your selection.
et: Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

en: No route was found matching the URL and request method
et: Sellele URLile ja päringumeetodile vastavat marsruuti ei leitud

en: Nong Bua Lam Phu (&#3627;&#3609;&#3629;&#3591;&#3610;&#3633;&#3623;&#3621;&#3635;&#3616;&#3641;)
et: Nong Bua Lam Phu (หนองบัวลำภู)

en: Nong Khai (&#3627;&#3609;&#3629;&#3591;&#3588;&#3634;&#3618;)
et: Nong Khai (หนองคาย)

en: Nonthaburi (&#3609;&#3609;&#3607;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Nonthaburi (นนทบุรี)

en: North Carolina
et: Põhja-Carolina

en: North Dakota
et: Põhja-Dakota

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Northern Samar
et: Põhjapoolne Samar

en: Northland
et: Põhjamaa

en: Norway
et: Norra

en: Norwegian Krone
et: Norra kroon

en: Not that bad
et: Pole paha

en: Note
et: Märkus

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
et: Sinu {site_title} tellimusele kuupäevaga {order_date} lisati märkus

en: Note:
et: Märkus:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
et: Märkus: Transpordi- ja maksukulud on hinnangulised%s ja need arvutatakse kassas uuesti tuginedes sinu arve- ja tarneaadressile.

en: Number of products to show
et: Näidatavate toodete arv:

en: Number of reviews to show
et: Näidatavate arvustuste arv:

en: OR
et: VÕI

en: Occidental Mindoro
et: Läänemaine Mindoro

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: On-sale Products
et: Allahindlusgea tooted

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
et: Üks rea kohta: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item) Näide: <code>Lennupost | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Only %s left in stock
et: Ainult %s laos

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
et: Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

en: Only show children of the current category
et: Näita ainult käesoleva kategooria alamkategooriaid

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
et: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item)

en: Optional
et: Valikuline

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
et: Valikuline - sisesta lehe stiili nimi, mida soovid kasutada. Need on defineeritud sinu PayPali kontol.

en: Order
et: Tellimus

en: Order #%s
et: Tellimus #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
et: Tellimus #%s on märgitud tagasi makstuks - PayPali põhjuse kood: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
et: Tellimus #%s on pandud ootele kuna makse tagastati - PayPali põhjuse kood: %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
et: Tellimusel #%s on tagasimaksmine tühistatud. Palun kontrolli makse laekumist ja vastavalt sellele uuenda tellimuse olekut siin: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
et: Tellimus %s, mis tehti kuupäeval %s, on olekuga &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
et: Tellimus <mark class="order-number">%s</mark> tehti <mark class="order-date">%s</mark> ja on hetkel <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order &ndash; %s
et: Tellimus &ndash; %s

en: Order Again
et: Telli uuesti

en: Order Details
et: Tellimuse andmed

en: Order Fully Refunded
et: Tellimus täielikult tagasi makstud

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Order ID is invalid
et: Tellimuse ID on vigane

en: Order Notes
et: Tellimuse märkused

en: Order Number
et: Tellimuse number

en: Order Number:
et: Tellimuse number:

en: Order Received
et: Tellimus vastu võetud

en: Order Updates
et: Tellimuse uuendused

en: Order by
et: Järjesta

en: Order cancelled by customer.
et: Klient tühistas tellimuse

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
et: Täidetud tellimuse kiri saadetakse kliendile juhul, kui tellimus märgitakse täidetuks. Tavaliselt tähendab see seda, et tellimus on kliendile teele pandud.

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
et: %d %b %Y @ %k:%M

en: Order item ID is required
et: Tellimuse ID on nõutud

en: Order item ID provided is not associated with order
et: Antud toote rea ID ei ole tellimusega seotud

en: Order note is required
et: Tellimuse märkus on nõutud

en: Order number: %s
et: Tellimuse number: %s

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
et: Tellimuse osalise tagasimakse kiri saadetakse kliendile siis, kui tema tellimus märgitakse osaliselt tagasi makstuks.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
et: Tellimuse tagasimakse kiri saadetakse kliendile siis, kui tema tellimus märgitakse tagasi makstuks.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
et: Tühistatud

[ctx: Order status]
en: Completed
et: Täidetud

[ctx: Order status]
en: Failed
et: Ebaõnnestunud

[ctx: Order status]
en: On Hold
et: Ootel

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
et: Ootab maksmist

[ctx: Order status]
en: Processing
et: Töötluses

[ctx: Order status]
en: Refunded
et: Tagasi makstud

en: Order status changed from %s to %s.
et: Tellimuse olekut muudeti %s olekust %s olekusse.

en: Order {order_number} details
et: Tellimuse {order_number} andmed

en: Order: %s
et: Tellimus: %s

en: Orders
et: Tellimused

en: Oriental Mindoro
et: Idamaine Mindoro

en: Our Bank Details
et: Meie panga andmed

en: Out of stock
et: Otsas

en: PDT payment completed
et: PDT-makse sooritatud

en: Page %d
et: Lehekülg %d

en: Page Style
et: Lehe stiil

[ctx: Page slug]
en: cart
et: ostukorv

[ctx: Page slug]
en: checkout
et: kassa

[ctx: Page slug]
en: my-account
et: minu-konto

[ctx: Page slug]
en: shop
et: pood

[ctx: Page title]
en: Cart
et: Ostukorv

[ctx: Page title]
en: Checkout
et: Kassa

[ctx: Page title]
en: My Account
et: Minu konto

[ctx: Page title]
en: Shop
et: Pood

en: Pahang
et: Pahangi

en: Palestinian Territory
et: Palestiina

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Par&aacute;
et: Pará

en: Para&iacute;ba
et: Paraíba

en: Paraguay
et: Paraguai

en: Paraguayan Guaraní
et: Paraguai guaranii

en: Paran&aacute;
et: Paraná

en: Parent %s
et: Ülemine %s

en: Parent %s:
et: Ülemine %s:

en: Parent Coupon
et: Peakupong

en: Parent Orders
et: Peatellimused

en: Parent Product
et: Peatoode

en: Parent Product Category
et: Peakategooria

en: Parent Product Category:
et: Peakategooria:

en: Parent Shipping Class
et: Peamine tarneklass

en: Parent Shipping Class:
et: Peamine tarneklass:

en: Parent Webhook
et: Ülema taseme veebikonks

en: Partial Refund Email Heading
et: Osalise tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Partial Refund Subject
et: Osalise tagasimakse teema

en: Partially Refunded order
et: Osaliselt tagasi makstud tellimus

en: Password
et: Parool

en: Password Change
et: Parooli muutmine

en: Password Reset Instructions
et: Parooli lähtestamise juhised

en: Password Reset for {site_title}
et: {site_title} parooli lähtestamine

en: Password is required.
et: Parool on nõutud.

en: Password reset is not allowed for this user
et: Selle kasutaja puhul ei ole parooli lähtestamine lubatud

en: Passwords do not match.
et: Paroolid ei klapi.

en: Pathum Thani (&#3611;&#3607;&#3640;&#3617;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Pathum Thani (ปทุมธานี)

en: Pattani (&#3611;&#3633;&#3605;&#3605;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Pattani (ปัตตานี)

en: Paused
et: Peatatud

en: Pay
et: Maksa

en: Pay Now
et: Maksa

en: Pay for Order
et: Maksa tellimuse eest

en: Pay for order
et: Maksa tellimuse eest

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
et: Maksa PayPaliga; kui sul ei ole PayPali kontot, saad maksta oma krediitkaardiga.

en: Pay with cash upon delivery.
et: Maksa sularahas, kui saad kauba kätte.

en: PayPal Acceptance Mark
et: Paypali vastuvõtmise märk

en: PayPal Email
et: PayPali e-post

en: PayPal Identity Token
et: PayPali identifitseerimistunnus

en: PayPal Sandbox
et: PayPali liivakast

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
et: PayPali on võimalik saata vaid 1 aadress. Kui sa kasutad PayPali tarnekleepsude jaoks, siis ilmselt tahad sa neile saata tarneaadressi, mitte arveaadressi.

en: PayPal does not support your store currency.
et: PayPal ei toeta sinu poe valuutat.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
et: PayPali liivakasti saab kasutada maksete testimiseks. Selleks loo endale <a href="%s">siin</a> arendaja konto.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
et: PayPal kontrollib aadresse, mistõttu see valik võib põhjustada vigu (me soovitame hoida see valik välja lülitatuna).

en: Payment
et: Makse

en: Payment %s via IPN.
et: Makse %s IPNi kaudu

en: Payment Action
et: Makse tegevus

en: Payment Method:
et: Makseviis:

en: Payment Mode
et: Makseviis

en: Payment for order #%s refunded/reversed
et: Makse tellimuse #%s eest tagasi makstud

en: Payment for order #%s reversed
et: Makse tellimuse #%s eest tagasi makstud

en: Payment method ID and title are required
et: Makseviisi ID ja pealkiri on nõutud

en: Payment method added.
et: Makseviis lisatud.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
et: Makseviisi kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
et: Makseviisi kirjeldus, mida klient sinu kodulehel näeb.

en: Payment pending: %s
et: Makse ootel: %s

en: Payment to be made upon delivery.
et: Tasumine toimub kättesaamisel.

en: Payment was declined - please try another card.
et: Makse lükati tagasi - palun proovi teist kaart.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
et: Makse lükati tagasi - klient peab proovime teist kaarti.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
et: Simply Commerce keeldus makse teostamisest.

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Makse ootel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Makse ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
et: Klassi kohta: iga transpordiklassi eest võetakse eraldi tasu

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
et: Tellimuse kohta: tasu võetakse kõige kallima tarneklassi eest

en: Perak
et: Perakin

en: Percentage of cart total
et: Protsent ostukorvi maksumusest

en: Perfect
et: Ideaalne

en: Permanently deleted %s
et: %s kustutati jäädavalt

en: Permanently deleted customer
et: Klient kustutati jäädavalt

en: Permanently deleted order note
et: Tellimuse märkus kustutati jäädavalt

en: Permissions is missing.
et: Õigused on puudu.

en: Peru
et: Peruu

en: Phang Nga (&#3614;&#3633;&#3591;&#3591;&#3634;)
et: Phang Nga (พังงา)

en: Phatthalung (&#3614;&#3633;&#3607;&#3621;&#3640;&#3591;)
et: Phatthalung (พัทลุง)

en: Phayao (&#3614;&#3632;&#3648;&#3618;&#3634;)
et: Phayao (พะเยา)

en: Phetchabun (&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;&#3610;&#3641;&#3619;&#3603;&#3660;)
et: Phetchabun (เพชรบูรณ์)

en: Phetchaburi (&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Phetchaburi (เพชรบุรี)

en: Phichit (&#3614;&#3636;&#3592;&#3636;&#3605;&#3619;)
et: Phichit (พิจิตร)

en: Philippine Pesos
et: Filipiini peesot

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Phitsanulok (&#3614;&#3636;&#3625;&#3603;&#3640;&#3650;&#3621;&#3585;)
et: Phitsanulok (พิษณุโลก)

en: Phone
et: Telefon

en: Phrae (&#3649;&#3614;&#3619;&#3656;)
et: Phrae (แพร่)

en: Phuket (&#3616;&#3641;&#3648;&#3585;&#3655;&#3605;)
et: Phuket (ภูเก็ต)

en: Piau&iacute;
et: Piauí

en: Place order
et: Esita tellimus

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
et: Paiguta makseviis testrežiimi kasutades oma test (sanbox) API võtmeid (päris makseid ei võeta).

en: Placeholder
et: Kohatäide

en: Plain text
et: Ainult tekst

en: Plain text template
et: Tekstimall

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
et: Palun proovi oma ostu uuesti sooritada või mine oma konto lehele.

en: Please attempt your purchase again.
et: Palun proovi ostu uuesti sooritada.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
et: Palun vali toode, mida soovid ostukorvi lisada&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
et: Palun vali toote valikutest&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
et: Palun määra kogus, mida soovid oma ostukorvi lisada&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
et: Võimalike transpordiviiside nägemiseks mine palun kassasse ja sisesta oma täielik aadress.

en: Please enter a coupon code.
et: Palun sisesta kupongi kood.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
et: Palun sisesta arve numbri prefiks. Kui sa kasutad oma PayPali kontot mitme erineva poe jaoks, siis veendu, et see prefiks on unikaalne, kuna PayPal ei luba mitut sama numbriga tellimust.

en: Please enter a valid account username.
et: Palun sisesta korrektne kasutajanimi

en: Please enter a valid order ID
et: Palun sisesta korrektne tellimuse ID

en: Please enter a valid order email
et: Palun sisesta korrektne tellimuse e-posti aadress

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
et: Palun sisesta korrektne postiindeks.

en: Please enter an account password.
et: Palun sisesta parool

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
et: Palun sisesta oma PayPali e-posti aadress; seda on tarvis maksete vastuvõtmiseks.

en: Please enter your current password.
et: Palun sisesta oma praegune, kehtiv parool.

en: Please enter your name.
et: Palun sisesta oma nimi.

en: Please enter your password.
et: Palun sisesta oma parool.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
et: Palun sisesta ülal oma andmed, et näha maksevõimalusi.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
et: Palun sisesta oma andmed, et näha transpordivõimalusi.

en: Please fill out all password fields.
et: Palun täida kõik parooli väljad.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
et: Palun veendu, et oled oma kaardiandmed sisestanud korrektselt ja et sinu brauser toetab Javascripti.

en: Please provide a valid email address.
et: Palun sisesta korrektne e-posti aadress.

en: Please rate the product.
et: Palun hinda seda toodet.

en: Please re-enter your password.
et: Palun sisesta parool uuesti.

en: Please select a rating
et: Palun vali hinnang

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
et: Palun saada tšekk aadressile: Poe nimi, aadress, riik, postiindeks.

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
et: Võimalike transpordiviiside nägemiseks kasuta palun transpordikulude kalkulaatorit.

en: Poland
et: Poola

en: Polish Zloty
et: Poola zlott

en: Popular Product Tags
et: Enimkasutatud tootesildid

en: Postcode
et: Postiindeks

en: Postcode / Zip
et: Postiindeks

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
et: Postitused siltidega &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
et: Naelsterling

en: Prachin Buri (&#3611;&#3619;&#3634;&#3592;&#3637;&#3609;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Prachin Buri (ปราจีนบุรี)

en: Prachuap Khiri Khan (&#3611;&#3619;&#3632;&#3592;&#3623;&#3610;&#3588;&#3637;&#3619;&#3637;&#3586;&#3633;&#3609;&#3608;&#3660;)
et: Prachuap Khiri Khan

en: Prefecture
et: Prefektuur

en: Premium Support
et: Preemium-tugi

en: Price
et: Hind

en: Price:
et: Hind:

en: Prince Edward Island
et: Prints Edwardi saar

en: Private Key
et: Salajane võti

en: Proceed to Checkout
et: Mine kassasse

en: Proceed to PayPal
et: Mine edasi PayPali

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
et: Tellimust töödeldakse

en: Product
et: Toode

en: Product % Discount
et: Toote allahindluse %

en: Product Backorder
et: Toote järeltellimus

en: Product Categories
et: Tootekategooriad

en: Product Category
et: Tootekategooria

en: Product Description
et: Toote kirjeldus

en: Product Discount
et: Toote allahindlus

en: Product ID or SKU is required
et: Toote ID või SKU on nõutud

en: Product ID provided does not match this line item
et: Antud toote ID ei kattu tellimuse reaga

en: Product Image
et: Toote pilt

en: Product Tag
et: Tootesilt

en: Product Tags
et: Tootesildid

en: Product is invalid
et: Toode on vigane

en: Product low in stock
et: Toodet on laos vähe järgi

en: Product out of stock
et: Toode on laost otsas

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
et: Kogus

en: Product quantity is required
et: Toote kogus on nõutud

en: Product quantity must be a positive float
et: Toote kogud peab olema positiivne arv

en: Products
et: Tooted

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
et: Tooted siltidega &ldquo;%s&rdquo;

en: Provided order currency is invalid
et: Antud tellimuse valuuta on vigane

en: Province
et: Provints

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Qatar
et: Katar

en: Qinghai / &#38738;&#28023;
et: Qinghai / 青海

en: Qty
et: Kogus

en: Quantity
et: Kogus

en: Quantity: %s
et: Kogus: %s

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Random
et: Juhuslik

en: Ranong (&#3619;&#3632;&#3609;&#3629;&#3591;)
et: Ranong (ระนอง)

en: Ratchaburi (&#3619;&#3634;&#3594;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Ratchaburi (ราชบุรี)

en: Rate&hellip;
et: Hinda&hellip;

en: Rated %d out of 5
et: Hinnang: %d / 5

en: Rated %s out of 5
et: Hinnanguga %s / 5

en: Rayong (&#3619;&#3632;&#3618;&#3629;&#3591;)
et: Rayong (ระยอง)

en: Re-enter new password
et: Sisesta uus parool teist korda

en: Read
et: Lugemine

en: Read More
et: Loe edasi

en: Read more
et: Loe edasi

en: Read/Write
et: Lugemine/Kirjutamine

en: Receiver Email
et: Saaja e-post

en: Recent Orders
et: Hiljutised tellimused

en: Recent Reviews
et: Viimased arvustused

en: Recently Viewed Products
et: Hiljuti ülevaate saanud tooted

en: Recipient(s)
et: Saaja(d)

en: Refund &ndash; %s
et: Tagasimakse &ndash; %s

en: Refund amount is required
et: Tagasimakse summa on nõutud

en: Refund amount must be positive
et: Tagasimakse summa peab olema positiivne

en: Refund failed
et: Tagasimakse ebaõnnestus

en: Refund was declined.
et: Tagasimaksest keelduti.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
et: Tagasi makstud %s - tagasimakse ID: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
et: Tagasi makstud tellimus

en: Refunds
et: Tagasimaksed

en: Region
et: Regioon

en: Register
et: Registreeru

en: Related Products
et: Seotud tooted

en: Remember me
et: Jäta mind meelde

en: Remove filter
et: Eemalda filter

en: Remove product image
et: Eemalda toote pilt

en: Remove selected account(s)
et: Eemalda valitud konto(d)

en: Remove this item
et: Eemalda see toode

en: Republic of Ireland
et: Iirimaa

en: Reset Password
et: Lähtesta parool

en: Reset password
et: Lähtesta parool

en: Return To Cart
et: Tagasi ostukorvi

en: Return To Shop
et: Tagasi poodi

en: Return to homepage
et: Mine avalehele

en: Returning customer?
et: Oled juba klient?

en: Reversal cancelled for order #%s
et: Tellimuse #%s tagasimaksmine tühistatud

en: Reviews
et: Arvustused

en: Reviews (%d)
et: Arvustused (%d)

en: Revoke Key
et: Tühista võti

en: Roi Et (&#3619;&#3657;&#3629;&#3618;&#3648;&#3629;&#3655;&#3604;)
et: Roi Et (ร้อยเอ็ด)

en: Romania
et: Rumeenia

en: Romanian Leu
et: Rumeenia leud

en: Rond&ocirc;nia
et: Rondônia

en: Routing Number
et: Suunakood

en: Russia
et: Venemaa

en: Russian Ruble
et: Venemaa rubla

en: S&atilde;o Paulo
et: São Paulo

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
et: São Tomé ja Príncipe

en: SKU:
et: Tootekood:

en: Sa Kaeo (&#3626;&#3619;&#3632;&#3649;&#3585;&#3657;&#3623;)
et: Sa Kaeo (สระแก้ว)

en: Saga
et: Saaga

en: Saint Barth&eacute;lemy
et: Saint Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
et: Saint Martin (Hollandi osa)

en: Saint Martin (French part)
et: Saint Martin (Prantsuse osa)

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint-Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Sakon Nakhon (&#3626;&#3585;&#3621;&#3609;&#3588;&#3619;)
et: Sakon Nakhon (สกลนคร)

en: Sale!
et: Allahindlus!

en: Sales
et: Müük

en: Samut Prakan (&#3626;&#3617;&#3640;&#3607;&#3619;&#3611;&#3619;&#3634;&#3585;&#3634;&#3619;)
et: Samut Prakan (สมุทรปราการ)

en: Samut Sakhon (&#3626;&#3617;&#3640;&#3607;&#3619;&#3626;&#3634;&#3588;&#3619;)
et: Samut Sakhon (สมุทรสาคร)

en: Samut Songkhram (&#3626;&#3617;&#3640;&#3607;&#3619;&#3626;&#3591;&#3588;&#3619;&#3634;&#3617;)
et: Samut Songkhram (สมุทรสงคราม)

en: Sandbox
et: Testrežiim

en: Sandbox Private Key
et: Testimise (sandbox) privaatvõti

en: Sandbox Public Key
et: Testimise (sandbox) avalik võti

en: Saraburi (&#3626;&#3619;&#3632;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Saraburi (สระบุรี)

en: Satun (&#3626;&#3605;&#3641;&#3621;)
et: Satun (สตูล)

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save Address
et: Salvesta aadress

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Search %s
et: Otsi %s

en: Search Coupons
et: Otsi kupongidest

en: Search Orders
et: Otsi tellimustest

en: Search Product Categories
et: Otsi tootekategooriatest

en: Search Product Tags
et: Otsi toote siltide hulgast

en: Search Products
et: Otsi toodetest

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
et: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
et: Otsi tarneklassidest

en: Search Webhooks
et: Otsi veebikonksudest

en: Search for:
et: Otsi:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
et: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

en: Seems you don't have permission to do this!
et: Tundub, et sul ei ole õigusi seda teha!

en: Select
et: Valik

en: Select a category
et: Vali kategooria

en: Select a country&hellip;
et: Vali riik&hellip;

en: Select a state&hellip;
et: Vali maakond&hellip;

en: Select an option&hellip;
et: Vali&hellip;

en: Select options
et: Vali

en: Select shipping methods
et: Vali tarneviisid

en: Select some countries
et: Vali mõned riigid

en: Selected countries
et: Valitud riigid

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
et: Saada PayPali tarneinfo makseinfo asemel.

en: Separate Product Tags with commas
et: Eralda tootesildid komadega

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
et: Eralda koodid komadega. Võid kasutada ka tärne, näiteks <code>P*</code> vastab ka postikoodile PE30. Võid kasutada ka mustreid, näiteks mustrile <code>NG1___</code> vastab NG1 1AA, aga mitte NG10 1AA

en: Set product image
et: Määra toote pildiks

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
et: Määra modaalakna nuppude ja pealkirjade värv.

en: Settings
et: Seaded

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Shaanxi / &#38485;&#35199;
et: Shaanxi / 陕西

en: Shandong / &#23665;&#19996;
et: Shandong / 山东

en: Shanghai / &#19978;&#28023;
et: Shanghai / 上海

en: Shanxi / &#23665;&#35199;
et: Shanxi / 山西

en: Ship to a different address?
et: Saada teisele aadressile?

en: Shipping
et: Transport

en: Shipping #%d
et: Tarne #%d

en: Shipping Address
et: Tarneaadress

en: Shipping Class
et: Tarneklass

en: Shipping Class Costs
et: Tarneklasside hinnad

en: Shipping Classes
et: Tarneklassid

en: Shipping Details
et: Transpordi üksikasjad

en: Shipping address
et: Tarneaadress

en: Shipping costs updated.
et: Transpordikulusi uuendati.

en: Shipping method ID is required
et: Tarneviisi ID on nõutud

en: Shipping total must be a positive amount
et: Tarne kogusumma peab olema positiivne arv

en: Shipping via %s
et: Transport: %s

en: Shipping:
et: Transport:

en: Shop Manager
et: Poe haldur

en: Show
et: Näita

en: Show as dropdown
et: Näita rippmenüüna

en: Show hidden products
et: Näita tasuta tooteid

en: Show hierarchy
et: Näita hierarhiat

en: Show product counts
et: Näita toodete arvu

en: Showing all %d results
et: Näitan kõiki %d tulemust

en: Showing the single result
et: Näitan ainukest tulemust

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
et: Näitab vabalt valitud omadust vidinas. Võimaldab tooteid selle omaduse järgi filtreerida.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
et: Näitab hinnafiltrit, mille abil saab tootekategooriat vaadates filtreerida tooteid hinna alusel.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
et: Näitab aktiivseid kihilise navigatsiooni filtreid, et kasutajad saaksid neid näha ja välja lülitada.

en: Sichuan / &#22235;&#24029;
et: Sichuan / 四川

en: Sign up for Simplify Commerce
et: Loo Simplify Commerce konto

en: Simple product
et: Lihtne toode

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
et: Simplify Commerce'i viga: palun sisesta oma avalik ja privaatne võti.

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
et: Simplify Commerce'i viga: Simplify Commerce nõuab PHP versiooni 5.3 või uuemat. Sina kasutad versiooni %s.

en: Simplify Commerce by Mastercard
et: Simplify Commerce - Mastercardilt

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
et: Simplify Commerce on sisse lülitatud, aga <a href="%s">nõua SSLi valik</a> on välja lülitatud; sinu kassa leht ei pruugi olla turvaline! Palun lülita SSL sisse ja veendu, et su serveril oleks kehtiv SSL sertifikaat - Simplify Commerce töötab hetkel ainult testrežiimis.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
et: Simplify Commerce on kaupmehekonto ja makselahendus ühes. Kasutades Simplify Commerce'i oma WooCommerce'i makselahendusena, saad oma rahale kiiresti ligi võimsa ja turvalise makselahenduse abil, mille taga seisab Mastercard,

en: Simplify Transaction Failed (%s)
et: Simplify tehing ebaõnnestus (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
et: Simplify makse vastu võetud (ID: %s, autentimiskood: %s)

en: Simplify payment declined
et: Simplify makse tagasi lükatud

en: Simplify payment error: %s
et: Simplify makse viga: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
et: Kuna sinu brauser ei toeta Javascripti või see on välja lülitatud, siis palun veendu, et sa vajutad <em>Uuenda ostukorvi</em> nuppu enne, kui esitad oma tellimuse. Kui sa seda ei tee, siis võib juhtuda, et sinult võetakse rohkem raha, kui ülal välja toodud.

en: Sing Buri (&#3626;&#3636;&#3591;&#3627;&#3660;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Sing Buri (สิงห์บุรี)

en: Singapore
et: Singapur

en: Singapore Dollar
et: Singapuri dollar

en: Sisaket (&#3624;&#3619;&#3637;&#3626;&#3632;&#3648;&#3585;&#3625;)
et: Sisaket (ศรีสะเกษ)

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
et: Püsiviide "%s" on juba kasutusel. Palun muuda.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
et: Püsiviide "%s" ei ole lubatud, kuna see on reserveeritud. Palun muuda.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
et: Püsiviide "%s" on liiga pikk (maksimaalselt lubatud 28 tähemärki). Palun tee see lühemaks.

en: Solomon Islands
et: Saalomoni saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
et: Keegi palus järgmise kasutaja parooli ära vahetada:

en: Songkhla (&#3626;&#3591;&#3586;&#3621;&#3634;)
et: Songkhla (สงขลา)

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
et: Vabandust, aga sinu keeles ei ole tõlget saadaval =/

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
et: Vabandame, kupongi eemaldamisel esines probleeme.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
et: Vabandust, toodet "%s" ei ole laos. Palun muuda oma ostukorvi sisu ja proovi uuesti. Me vabandame võimaliku ebamugavuse pärast.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
et: Vabandame, kupong "%s" on juba rakendatud ja seda ei saa kasutada koos koos teiste kupongitega.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et: Vabandame - tundub, et sinu asukoha jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et: Vabandame - tundub, et sinu maakonna/osariigi jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et: Vabandame, tundub et ei leidu ühtegi makseviisi, mis võimaldaks lisada uut makseviisi. Kui vajad veel abi või tahad teha erikokkulepet võta meiega palun ühendust.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
et: Vabandame, aga kupong "%s" ei kehti - see on nüüd sinu tellimuselt eemaldatud.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
et: Vabandame, aga kupong "%s" ei kuulu sulle - see on nüüd sinu tellimuselt eemaldatud.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
et: Vabandame, sinu valikule ei vasta ükski toode. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
et: Vabandust, minimaalne lubatud tellimuse väärtus on selle makseviisi puhul 0.50.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
et: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele tootekategooriatele: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
et: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
et: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
et: Vabandame, see kupong ei kehti allahindlusega toodetele.

en: Sorry, this download has expired
et: Vabandame, allalaadimine on kehtetu

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
et: Vabandame, see tellimus on kehtetu ja selle eest ei saa maksta.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
et: Vabandust, seda toodet ei saa osta

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
et: Vabandame, see toode ei ole saadaval. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
et: Vabandame, me ei suutnud sellist tellimuse ID-d oma andmebaasist leida.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
et: Vabadust, aga meil ei ole sinu tellimuse täitmiseks laos piisavalt toodet "%s" (%s laos). Palun muuda koguseid oma ostukorvis ja proovi uuesti. Me vabandame võimaliku ebamugavuse pärast.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
et: Vabadust, aga meil ei ole sinu tellimuse koheseks täitmiseks piisavalt toodet "%s" laos. Palun proovi uuesti %d minuti pärast või muuda ostukorvis koguseid ja proovi siis uuesti. Me vabandame võimaliku ebamugavuse pärast.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
et: Vabandame, sa oled ära kasutanud kõik oma allalaadmise korrad

en: Sorry, your session has expired.
et: Vabandame, sinu sessioon on aegunud.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
et: Vabandame, sinu sessioon on aegunud. <a href="%s" class="wc-backward">Mine avalehele</a>

en: Sort Code
et: Panga kood

en: Sort by average rating
et: Järjesta keskmise hinnangu järgi

en: Sort by newness
et: Järjesta uudsuse alusel

en: Sort by popularity
et: Järjesta populaarsuse alusel

en: Sort by price: high to low
et: Järjesta hinna alusel: kallimast odavamani

en: Sort by price: low to high
et: Järjesta hinna alusel: odavamast kallimani

[ctx: Sorting order]
en: Order
et: Järjestus

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South African rand
et: Lõuna-Aafrika rand

en: South Australia
et: Lõuna-Austraalia

en: South Carolina
et: Lõuna-Carolina

en: South Dakota
et: Lõuna-Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia / Sandwichi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: South Korean Won
et: Lõuna-Korea vonn

en: South Sudan
et: Lõuna-Sudaan

en: Spain
et: Hispaania

en: Specific Countries
et: Valitud riigid

en: Standard
et: Standardne

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
et: Standard näitab sinu poe kassas krediitkaardiandmete välju (selleks on vajalik SSL). %1$s võõrustatud maksed näitavad sinu poes Simplify Commerce modaalakent (kui SSL on olemas) või suunab kliendi Simplify Commerce makselehele (kui SSLi ei ole). %1$s Märkus: Võõrustatud maksed nõuavad uut API võtmepaari, millel oleks võõrustatud maksete lipuke sisse lülitatud. %2$sTäpsem info Simplify Commerce dokumentatsioonist%3$s.

en: State
et: Maakond

en: State / County
et: Maakond

en: State / county
et: Maakond

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Subject (downloadable)
et: Teema (allalaaditav)

en: Submit
et: Sisesta

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Suburb
et: Eeslinn

en: Sudan
et: Sudaani

en: Sukhothai (&#3626;&#3640;&#3650;&#3586;&#3607;&#3633;&#3618;)
et: Sukhothai (สุโขทัย)

en: Suphan Buri (&#3626;&#3640;&#3614;&#3619;&#3619;&#3603;&#3610;&#3640;&#3619;&#3637;)
et: Suphan Buri (สุพรรณบุรี)

en: Surat Thani (&#3626;&#3640;&#3619;&#3634;&#3625;&#3598;&#3619;&#3660;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Surat Thani (สุราษฎร์ธานี ;)

en: Surin (&#3626;&#3640;&#3619;&#3636;&#3609;&#3607;&#3619;&#3660;)
et: Surin (สุรินทร์)

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Swedish Krona
et: Rootsi kroon

en: Swiss Franc
et: Šveitsi frank

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
et: TESTREŽIIM. Kasuta testkaarti %s

en: Tag: | Tags:
et[0]: Silt:
et[1]: Sildid:

en: Taiwan New Dollars
et: Taiwan New dollarit

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tak (&#3605;&#3634;&#3585;)
et: Tak (ตาก)

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
et: Võta vastu makseid Simplify Commerce'i abil. Kasutab simplify.js faili, et luua krediitkaardi tähiseid ja Simplify Commerce SDK-d. Kui sandbox (testimine) on välja lülitatud, nõuab SSLi.

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Tasmania
et: Tasmaania

en: Tax
et: Maks

en: Tax Status
et: Maksustamine

[ctx: Tax status]
en: None
et: -

en: Taxable
et: Maksustatav

en: Tehran  (تهران)
et: Tehran

en: Telephone:
et: Telefon:

en: Template file copied to theme.
et: Malli fail kopeeriti teemasse.

en: Template file deleted from theme.
et: Malli fail kustutati teemast.

en: Text
et: Tekst

en: Thai Baht
et: Tai baht

en: Thailand
et: Tai

en: Thank you for your order
et: Täname tellimuse eest

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
et: Täname tellimuse eest. Krediitkaardiga maksmiseks kliki palun alloleval nupul, et maksta MasterCardi Simplify Commerce kaudu.

en: Thank you. Your order has been received.
et: Aitäh! Sinu tellimus on vastu võetud.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
et: Aitäh, et lõid endale %s konto.Sinu kasutajanimi on <strtong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
et: "avalda" tellimuse staatust ei ole enam WooCommerce 2.2-s! Sa peaksid selle asemel kasutama uut WooCommerce'i post_status parameetrit. <a href="%s">Loe edasi...</a>

en: The %s is not a valid URL
et: %s ei ole korrektne URL

en: The API key provided does not have read permissions
et: Antud API võtmel ei ole lugemisõigusi

en: The API key provided does not have write permissions
et: Antud API võtmel ei ole kirjutamisõigusi

en: The JSONP callback function is invalid
et: JSONP callback funktsioon on vigane

en: The SKU already exists on another product
et: Sellise tootekoodiga (SKU-ga) toode on juba olemas

en: The callback_url need to be over SSL
et: callback_url peab kasutama SSL ühendust

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
et: Ostukorvi pandi samad tooted, mis olid eelneval tellimusel.

en: The coupon code already exists
et: Sellise koodiga kupong on juba olemas

en: The customer cannot be deleted
et: Klienti ei saa kustutada

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
et: Järgnevaid aadresse kasutatakse kassas.

en: The handler for the route is invalid
et: Selle marsruudi käsitleja on vigane

en: The maximum spend for this coupon is %s.
et: Selle kupongiga saab maksimaalselt osta %s väärtuses.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
et: Minimaalne ostusumma selle kupongi kasutamiseks on %s.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
et: Tellimus #%d kliendilt %s on tühistatud. Tellimus oli järgmine:

en: The order note ID provided is not associated with the order
et: Antud tellimuse märkme ID ei ole tellimusega seotud

en: The order refund ID provided is not associated with the order
et: Antud tagasimakse ID ei ole tellimusega seotud

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
et: Tellimuse summad on uuendatud. Palun kinnita oma tellimus vajutades lehe lõpus olevale Esita tellimus nupule.

en: The product variation is invalid
et: Toote variatsioon on vigane

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
et: shop_order_status taksonoomia puudub WooCommerce 2.2-s! Sa peaksid selle asemel kasutama uut WooCommerce'i post_status parameetrit. <a href="%s">Loe edasi...</a>

en: There are %d left
et: %d jäänud

en: There are no reviews yet.
et: Tooteülevaateid veel ei ole.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
et: Sobivaid tarneviise ei leitud. Palun kontrolli oma aadressi või võta vajadusel meiega ühendust.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
et: Sinu korvis olevate toodetega on mõningad probleemid (näidatud allpool). Palun mine tagasi ostukorvi lehele ja lahenda need probleemid enne, kui tuled kassasse.

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
et: Neid hindu saab soovi korral lisada sõltuvalt %stoote tarneklassist%s.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
et: Need hinnad on tarne lisavõimalused koos lisanduvate hindadega (põhinevad fikseeritud hinnal).

en: This %s cannot be deleted
et: Seda %s ei saa kustutada

en: This controls the description which the user sees during checkout.
et: Kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
et: E-kirja teema. Jäta tühjaks, kui soovid kasutada vaikimisi väärtust: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
et: Peamine pealkiri e-kirja sees. Jäta tühjaks kui soovid kasutada vaikimisi väärtust: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
et: Siin saad määrata, millist nimetust näeb kasutaja kassas.

en: This coupon has expired.
et: Kupong on kehtivuse kaotanud.

en: This email address is already registered.
et: See e-postiaadress on juba registreeritud.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
et: Seda funktsiooni ei tohiks kasutada enne kui tegevus woocommerce_init on toimunud.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
et: See on näidispood testimise jaoks &mdash; ühtegi tellimust ei täideta.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
et: See on teavitus, mis saadetakse klientidele peale maksmist ning sisaldab infot tellimuse kohta.

en: This is not your download link.
et: See ei ole sinu allalaadimise link.

en: This is where store orders are stored.
et: Siia salvestatakse tellimused.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
et: Siit saad lisada uusi kuponge, mida külastajad sinu poes kasutada saavad.

en: This is where you can add new products to your store.
et: Siit saad oma poodi lisada uusi tooteid.

en: This order note cannot be deleted
et: Tellimuse märkust ei saa kustutada

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
et: Selle tellimuse olek on &ldquo;%s&rdquo;&mdash;selle eest ei saa maksta. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
et: Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

en: This product is protected and cannot be purchased.
et: See toode on kaitstud ja seda ei saa osta.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
et: See mallifail on sinu teema poolt üle kirjutatud ja selle leiab siit: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
et: Sellel varieeruval tootel ei ole aktiivseid variatsioone, mistõttu seda ei saa avaldada. Toode määrati mustandiks.

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
et: See annab kasutajale "%s" <strong>%s</strong> ligipääsu, mis laseb tal:

en: Tianjin / &#22825;&#27941;
et: Tianjin / 天津

en: Tibet / &#35199;&#34255;
et: Tiibet / 西藏

en: Timor-Leste
et: Ida-Timor

en: Title
et: Pealkiri

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
et: Selle e-kirja malli ülekirjutamiseks kopeeri <code>%s</code> oma teema kausta: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
et: Parooli vahetamiseks külasta järgnevat aadressi:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
et: Oma tellimuse jälgimiseks sisesta palun oma tellimuse number allolevasse kasti ja vajuta sisestusklahvi. Tellimuse numbri leiad oma kviitungilt, mille said tellimuse kinnitusega e-posti teel.

en: Top Rated Products
et: Kõrgeimalt hinnatud tooted

en: Total
et: Kokku

en: Total:
et: Kokku:

en: Totals
et: Kokku

en: Town / City
et: Linn/Alev/Küla

en: Town / District
et: Linn/Alev/Küla

en: Track
et: Jälgi

en: Trang (&#3605;&#3619;&#3633;&#3591;)
et: Trang (ตรัง)

en: Translations installed/updated successfully!
et: Tõlked paigaldati/uuendati edukalt!

en: Trat (&#3605;&#3619;&#3634;&#3604;)
et: Trat (ตราด)

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkish Lira
et: Türgi liir

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: US Dollars
et: USA dollarit

en: US Minor Outlying Islands
et:  Ühendriikide hajasaared

en: US Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
et: Gruusia

en: Ubon Ratchathani (&#3629;&#3640;&#3610;&#3621;&#3619;&#3634;&#3594;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Ubon Ratchathani (อุบลราชธานี)

en: Udon Thani (&#3629;&#3640;&#3604;&#3619;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Udon Thani (อุดรธานี)

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Ukrainian Hryvnia
et: Ukraina grivna

en: Unable to accept more than %s items for this request
et: Selles päringus ei võeta vastu rohkem %s elementi

en: Uncategorized
et: Määratlemata

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
et: Kahjuks <strong>ei tarni me asukohta %s</strong>. Palun sisesta teistsugune tarneaadress.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
et: Kahjuks ei õnnestu sinu tellimust töödelda, kuna pank või kaupmees keeldus tehingu sooritamisest.

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Arab Emirates Dirham
et: Araabia Ühendemiraadid Dirham

en: United Kingdom (UK)
et: Ühendkuningriik (UK)

en: United States (US)
et: Ameerika Ühendriigid (US)

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
et: Maksmata tellimus tühistati - aja piirmäär ületati.

en: Unsupported request method
et: Päringumeetod ei ole toetatud

en: Update %s
et: Uuenda %s

en: Update Cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Update Product Category
et: Uuenda tootekategooriat

en: Update Product Tag
et: Uuenda tootesilti

en: Update Shipping Class
et: Uuenda tarneklassi

en: Update Totals
et: Uuenda summasid

en: Update country
et: Uuenda riiki

en: Update totals
et: Uuenda summasid

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
et: Kasuta hoopis $args argumenti massiivina. Vananenud argument eemaldatakse versioonis WC 2.2.

en: Use as product image
et: Kasuta toote pildina

en: User is missing.
et: Kasutaja on puudu.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username is required.
et: Kasutajanimi on nõutud.

en: Username or email
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Username: %s
et: Kasutajanimi: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
et: Kasutajad peavad ostma vähemalt selle summa eest, et saada tasuta transporti (kui see on ülalpool sisse lülitatud).

en: Uthai Thani (&#3629;&#3640;&#3607;&#3633;&#3618;&#3608;&#3634;&#3609;&#3637;)
et: Uthai Thani (อุทัยธานี)

en: Uttaradit (&#3629;&#3640;&#3605;&#3619;&#3604;&#3636;&#3605;&#3606;&#3660;)
et: Uttaradit (อุตรดิตถ์)

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VAT
et: KM

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
et: Valideerimise viga: PayPali IPN vastus tuli teiselt e-posti aadressilt (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
et: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (summa %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
et: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
et: Valideerimise viga: PayPali valuutad ei kattu (kood %s).

en: Value
et: Väärtus

en: Variable product
et: Varieeruv toode

en: Variation #%s of %s
et: Variatsioon nr. #%s / %s

en: Variations
et: Variatsioonid

en: Vatican
et: Vatikan

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Very Poor
et: Väga nõrk

en: Vietnamese Dong
et: Vietnami dong

en: View
et: Vaata

en: View Cart
et: Vaata ostukorvi

en: View Coupon
et: Vaata kupongi

en: View Coupons
et: Vaata kuponge

en: View Order
et: Vaata tellimust

en: View Product
et: Vaata toodet

en: View Webhook
et: Vaata veebikonksu

en: View Webhooks
et: Vaata veebikonkse

en: View WooCommerce API Docs
et: Vaata WooCommerce'i API dokumentatsiooni

en: View WooCommerce Documentation
et: Vaata WooCommerce'i dokumentatsiooni

en: View WooCommerce Settings
et: Vaata WooCommerce'i seadeid

en: View and manage coupons
et: Vaata ja halda kuponge

en: View and manage customers
et: Vaata ja halda kliente

en: View and manage orders and sales reports
et: Vaata ja halda tellimusi ning müügiraporteid

en: View and manage products
et: Vaata ja halda tooteid

en: View coupons
et: Vaata kuponge

en: View customers
et: Vaata kliente

en: View order: %s
et: Vaata tellimust: %s

en: View orders and sales reports
et: Vaata tellimusi ja müügiraporteid

en: View products
et: Vaata tooteid

en: View template
et: Vaata malli

en: Visit Premium Customer Support Forum
et: Külasta preemium-toe foorumit

en: W.P. Kuala Lumpur
et: WP Kuala Lumpur

en: W.P. Labuan
et: WP Labuan

en: W.P. Putrajaya
et: WP Putrajaya

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: We were unable to process your order, please try again.
et: Tellimuse töötlemine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

en: Webhook
et: Veebikonks

en: Webhook created on %s
et: Veebikonks loodud %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
et: %d %b %Y @ %k:%M

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
et: Veebikonksu edastusaadress peab olema korrektne URL ja algama http:// või https:// -ga

en: Webhook topic is required and must be valid
et: Veebikonksu teema on nõutud ja peab olema korrektne

en: Webhook topic must be valid
et: Veebikonksu teema peab olema korrektne

en: Webhooks
et: Veebikonksud

en: Weight
et: Kaal

en: Welcome to {site_title}
et: Tere tulemast lehele {site_title}

en: West Virginia
et: Lääne-Virginia

en: Western Sahara
et: Lääne-Saharas

en: Western Samoa
et: Lääne-Samoa

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
et: Millist summat soovid sa küsida kohaliku transpordi eest. Kui oled valinud tasuta transpordi, siis seda eiratakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: What is PayPal?
et: Mis on PayPal?

en: What zip/post codes are available for local pickup?
et: Millistele postikoodidele ise järgitulemist pakud?

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
et: WooCommerce API. Kasuta tarbija võtit kasutajanime väljal ning kasutaja saladust parooli väljal

en: WooCommerce Cart
et: WooCommerce'i ostukorv

en: WooCommerce Layered Nav
et: WooCommerce'i kihtidega navigatsioon

en: WooCommerce Layered Nav Filters
et: WooCommerce'i kihilise navigatsiooni filtrid

en: WooCommerce Price Filter
et: WooCommerce'i hinnafilter

en: WooCommerce Product Categories
et: WooCommerce'i tootekategooriad

en: WooCommerce Product Search
et: WooCommerce'i toodete otsing

en: WooCommerce Product Tags
et: WooCommerce'i tootesildid

en: WooCommerce Products
et: WooCommerce'i tooted

en: WooCommerce Recent Reviews
et: WooCommerce'i viimased arvustused

en: WooCommerce Recently Viewed
et: WooCommerce'i hiljuti ülevaadatud

en: WooCommerce Top Rated Products
et: WooCommerce'i kõrgeimalt hinnatud tooted

en: Write
et: Kirjutamine

en: Xinjiang / &#26032;&#30086;
et: Xinjiang / 新疆

en: Yala (&#3618;&#3632;&#3621;&#3634;)
et: Yala (ยะลา)

en: Yasothon (&#3618;&#3650;&#3626;&#3608;&#3619;)
et: Yasothon (ยโสธร)

en: Yazd (یزد)
et: Yazd

en: Yemen
et: Jeemen

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
et: Oled nüüd sisse logitud kasutajana <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
et: Oma tellimuste vaatamiseks ja parooli muutmiseks saad oma kontole ligi siit: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
et: Sinu ostukorvis on ainult 1 %s.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
et: Sa ei saa lisada toodet &quot;%s&quot; ostukorvi, kuna seda ei ole laos.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
et: Sa ei saa lisada veel ühte toodet &quot;%s&quot; ostukorvi.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
et: Sa ei saa lisada toodet &quot;%s&quot; soovitud koguses ostukorvi, kuna seda ei ole laos piisavalt (%s järgi).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
et: Sa ei saa seda kogust ostukorvi lisada &mdash; meil on laos %s ja sul on juba %s korvis.

en: You do not have permission to create coupons
et: Sul ei ole kupongide loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create order notes
et: Sul ei ole tellimuse märkmete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create order refunds
et: Sul ei ole tellimuse tagasimaksete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create orders
et: Sul ei ole tellimuste loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create product attributes
et: Sul ei ole toote omaduste loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create products
et: Sul ei ole toodete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create this customer
et: Sul ei ole kliendi loomiseks piisavalt õigusi.

en: You do not have permission to create webhooks
et: Sul ei ole veebikonksude loomiseks õigusi

en: You do not have permission to delete product attributes
et: Sul ei ole toote omaduste kustutamiseks õigusi

en: You do not have permission to delete this %s
et: Sul ei ole selle %s kustutamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to delete this customer
et: Sul ei ole selle kliendi kustutamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to edit product attributes
et: Sul ei ole toote omaduste muutmiseks õigusi

en: You do not have permission to edit this %s
et: Sul ei ole selle %s muutmiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to edit this customer
et: Sul ei ole selle kliendi muutmiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read product attributes
et: Sul ei ole toote omaduste lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read product categories
et: Sul ei ole tootekategooriate lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read the coupons count
et: Sul ei ole kupongide arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the customers count
et: Sul ei ole klientide arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the orders count
et: Sul ei ole tellimuste arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the products count
et: Sul ei ole toodete arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the webhooks count
et: Sul ei ole veebikonksude koguse lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read this %s
et: Sul ei ole selle %s nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read this customer
et: Sul ei ole selle kliendi nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read this report
et: Sul ei ole selle raporti vaatamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permissions to access this page!
et: Sul ei ole selle lehe vaatamiseks õigusi!

en: You have not set up this type of address yet.
et: Sa ei ole veel seda tüüpi aadressi sisestanud.

en: You have received an order from %s.
et: Sulle on tehtud tellimus kliendilt %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
et: Sulle on tehtud tellimus kliendilt %s. Tellimus on järgmine:

en: You may also like&hellip;
et: Sulle võib meeldida ka&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
et: Sulle võib huvi pakkuda&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
et: Pead nõustuma meie tingimustega.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
et: Arvustuste kirjutamiseks pead olema <a href="%s">sisse logitud</a>.

en: You must be logged in to checkout.
et: Kassasse minekuks pead olema sisse logitud.

en: You must be logged in to download files.
et: Failide allalaadmiseks pead olema sisse logitud.

en: Your Rating
et: Sinu hinnang

en: Your Review
et: Sinu arvustus

en: Your account on {site_title}
et: Sinu {site_title} konto

en: Your cart is currently empty.
et: Sinu ostukorv on hetkel tühi.

en: Your comment is awaiting approval
et: Sinu kommentaar ootab modereerimist

en: Your current password is incorrect.
et: Sinu praegune parool on ebakorrektne.

en: Your details
et: Sinu andmed

en: Your most used product tags in cloud format.
et: Sinu enim kasutatud tootesildid pilveformaadis.

en: Your order
et: Sinu tellimus

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
et: Sinu tellimust ei saa enam tühistada. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: Your order has been fully refunded
et: Sinu tellimus on täielikult tagasi makstud

en: Your order has been partially refunded
et: Sinu tellimus on osaliselt tagasi makstud

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
et: Sinu tellimus on vastu võetud ja sellega tegeletakse. Allpool on näha sinu tellimuse andmed:

en: Your order is complete
et: Sinu tellimus on täidetud

en: Your order is complete - download your files
et: Sinu tellimus on täidetud - laadi oma failid alla

en: Your order was cancelled.
et: Sinu tellimus tühistati.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
et: Sulle genereeriti automaatselt parool: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
et: Sinu parool on lähtestatud.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
et: Sinu parool on <strong>%s</strong>.

en: Your {site_title} order from {order_date}
et: Sinu {site_title} tellimus, mis tehti {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
et: Sinu {site_title} tellimus kuupäeval {order_date} maksti osaliselt tagasi

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
et: Sinu {site_title} tellimus kuupäeval {order_date} maksti tagasi

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
et: Sinu {site_title} tellimus kuupäevaga {order_date} on täidetud

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
et: Sinu {site_title} tellimus kuupäevaga {order_date} on täidetud - laadi failid alla

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
et: Kviitung sinu {site_title} tellimusele kuupäevaga {order_date}

en: Yunnan / &#20113;&#21335;
et: Yunnan / 云南

en: Zambia
et: Sambia

en: Zero size file downloaded
et: Allalaetud fail on tühi

en: Zhejiang / &#27993;&#27743;
et: Zhejiang / 浙江

en: Zip
et: Postiindeks

en: [Remove]
et: [Kustuta]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
et: [{site_title}] Tühistatud tellimus ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
et: [{site_title}] Uus klienditellimus ({order_number}) - {order_date}

en: ago
et: tagasi

en: and
et: ja

en: and was completed
et: ja täideti

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
et[0]: põhineb %s kliendi hinnangul
et[1]: põhineb %s kliendi hinnangul

[ctx: breadcrumb]
en: Home
et: Esileht

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
et: kirjutas %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
et: arve

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
et: tarne

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
et: %qty% tulemust, navigeerimiseks kasuta nooleklahve.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
et: Laadimine ebaõnnestus

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
et: Laadin rohkem tulemusi&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
et: Tulemusi pole

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
et: Üks tulemus, selle valimiseks vajuta Enter-klahvi.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
et: Palun kustuta %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
et: Palun kustuta 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
et: Palun sisesta vähemalt %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
et: Palun sisesta vähemalt 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
et: Otsin&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
et: Sa võid valida ainult %qty% varianti

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
et: Sa võid valida ainult 1 variandi

en: is a required field.
et: on nõutud väli.

en: is invalid
et: on vigane

en: is not a valid email address.
et: ei ole korrektne e-posti aadress.

en: is not a valid phone number.
et: ei ole korrektne telefoninumber.

en: is not valid. Please enter one of the following:
et: ei ole kehtiv. Palun sisesta üks neist:

en: jS F Y
et: j. M Y

en: l jS \o\f F Y, h:ia
et: l j. F Y H:i:s

[ctx: label]
en: Search for:
et: Otsi:

[ctx: min_price]
en: From:
et: Alates:

en: out of %s5%s
et: võimalikust %s5%s

en: out of 5
et: 5-st

en: pay
et: maksa

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
et: Korter, sviit, üksus vms. (valikuline)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
et: Märkused sinu tellimuse kohta, näiteks juhised kohaletoimetamise kohta.

[ctx: placeholder]
en: Password
et: Parool

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
et: Otsi tooteid&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
et: Tänava aadress

[ctx: placeholder]
en: Username
et: Kasutajanimi

en: required
et: nõutav

[ctx: slug]
en: product
et: toode

[ctx: slug]
en: product-category
et: tootekategooria

[ctx: slug]
en: product-tag
et: tootesilt

[ctx: slug]
en: uncategorized
et: maaratlemata

[ctx: submit button]
en: Search
et: Otsi

en: the
et: -

en: to
et: ->

en: to the
et: ->

en: verified owner
et: toote omanik
