WooCommerce - en to el translation catalogue (1852 entries)

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: &#197;land Islands
el: Νήσοι &#197;λαντ

en: Albania
el: Αλβανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρα

en: Angola
el: Αγκόλα

en: Anguilla
el: Ανγκουίλα

en: Antarctica
el: Ανταρκτική

en: Antigua and Barbuda
el: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Armenia
el: Αρμενία

en: Aruba
el: Αρούμπα

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Azerbaijan
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Bahamas
el: Μπαχάμες

en: Bahrain
el: Μπαχρέιν

en: Bangladesh
el: Μπανγκλαντές

en: Barbados
el: Μπαρμπάντος

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Belau
el: Μπελάου

en: Belize
el: Μπελίσε

en: Benin
el: Μπενίν

en: Bermuda
el: Βερμούδες

en: Bhutan
el: Μπουτάν

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Bosnia and Herzegovina
el: Βοσνία-Ερζεγοβίνη

en: Botswana
el: Μποτσουάνα

en: Bouvet Island
el: Μπουβέ Νησί

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: British Indian Ocean Territory
el: Βρετανικό Έδαφος του Ινδικού Ωκεανού

en: British Virgin Islands
el: Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι

en: Brunei
el: Μπρουνέι

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Burkina Faso
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: Burundi
el: Μπουρουντί

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Cameroon
el: Καμερούν

en: Canada
el: Καναδάς

en: Cape Verde
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: Cayman Islands
el: Νησιά Κέιμαν

en: Central African Republic
el: Κεντροαφρικανική Δημοκρατία

en: Chad
el: Τσαντ

en: Chile
el: Χιλή

en: China
el: Κίνα

en: Christmas Island
el: Νήσος Χριστουγέννων

en: Cocos (Keeling) Islands
el: Νήσοι Κόκος

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Comoros
el: Κόμορος

en: Congo (Brazzaville)
el: Κονγκό (Μπραζαβίλ)

en: Congo (Kinshasa)
el: Κονγκό (Κινσάσα)

en: Cook Islands
el: Νήσοι Κουκ

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Croatia
el: Κροατία

en: Cuba
el: Κούβα

en: Cyprus
el: Κύπρος

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Dominica
el: Ντομίνικα

en: Dominican Republic
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: Ecuador
el: Εκουαδόρ

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: El Salvador
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: Equatorial Guinea
el: Ισημερινή Γουινέα

en: Eritrea
el: Ερυθραία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: Falkland Islands
el: Νήσοι Φώκλαντ

en: Faroe Islands
el: Νήσοι Φερόε

en: Fiji
el: Φίτζι

en: Finland
el: Φινλανδία

en: France
el: Γαλλία

en: French Guiana
el: Γαλλική Γουιάνα

en: French Polynesia
el: Γαλλική Πολυνησία

en: French Southern Territories
el: Γαλλικά Νότια Εδάφη

en: Gabon
el: Γκαμπόν

en: Gambia
el: Γκάμπια

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Ghana
el: Γκάνα

en: Gibraltar
el: Γιβραλτάρ

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Greenland
el: Γροιλανδία

en: Grenada
el: Γρενάδα

en: Guadeloupe
el: Γουαδελούπη

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Guernsey
el: Γκέρνσεϊ

en: Guinea
el: Γουινέα

en: Guinea-Bissau
el: Γουϊνέα-Μπισάου

en: Guyana
el: Γουιάνα

en: Haiti
el: Αϊτή

en: Heard Island and McDonald Islands
el: Νήσοι Χερντ και Μακ Ντόναλντ

en: Honduras
el: Ονδούρα

en: Hong Kong
el: Χονγκ Κονγκ

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: India
el: Ινδία

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Iran
el: Ιράν

en: Iraq
el: Ιράκ

en: Republic of Ireland
el: Ιρλανδία

en: Isle of Man
el: Νήσος του Μαν

en: Israel
el: Ισραήλ

en: Italy
el: Ιταλία

en: Ivory Coast
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: Jamaica
el: Τζαμάικα

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Jersey
el: Τζέρσεϊ

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kenya
el: Κένυα

en: Kiribati
el: Κιριμπάτι

en: Kuwait
el: Κουβέιτ

en: Kyrgyzstan
el: Κιργιστάν

en: Laos
el: Λάος

en: Latvia
el: Λετονία

en: Lebanon
el: Λίβανος

en: Lesotho
el: Λεσότο

en: Liberia
el: Λιβερία

en: Libya
el: Λιβύη

en: Liechtenstein
el: Λιχτενστάιν

en: Lithuania
el: Λιθουανία

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Macao S.A.R., China
el: Μακάο ΕΔΠ Κίνας

en: Macedonia
el: ΠΓΔ Μακεδονίας

en: Madagascar
el: Μαδαγασκάρη

en: Malawi
el: Μαλάουι

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Maldives
el: Μαλδίβες

en: Mali
el: Μάλι

en: Malta
el: Μάλτα

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Martinique
el: Μαρτινίκα

en: Mauritania
el: Μαυριτανία

en: Mauritius
el: Μαυρίκιος

en: Mayotte
el: Μαγιότ

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Micronesia
el: Μικρονησία

en: Moldova
el: Μολδαβία

en: Monaco
el: Μονακό

en: Mongolia
el: Μογγολία

en: Montenegro
el: Μαυροβούνιο

en: Montserrat
el: Μοντσερά

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: Mozambique
el: Μοζαμβίκη

en: Myanmar
el: Μιανμάρ

en: Namibia
el: Ναμίμπια

en: Nauru
el: Ναουρού

en: Nepal
el: Νεπάλ

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Netherlands Antilles
el: Ολλανδικές Αντίλλες

en: New Caledonia
el: Νέα Καληδονία

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Nicaragua
el: Νικαράγουα

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: Niue
el: Νιούε

en: Norfolk Island
el: Νήσος Νόρφολκ

en: North Korea
el: Βόρεια Κορέα

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Oman
el: Ομάν

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Palestinian Territory
el: Παλαιστίνη

en: Panama
el: Παναμάς

en: Papua New Guinea
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: Paraguay
el: Παραγουάη

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Pitcairn
el: Πίτκαιρν

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Reunion
el: Ρεουνιόν

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Rwanda
el: Ρουάντα

en: Saint Barth&eacute;lemy
el: Αγιος Βαρθολομαίος &eacute;

en: Saint Helena
el: Αγία Ελένη

en: Saint Kitts and Nevis
el: Αγιος Χριστόφορος και Νέβις

en: Saint Lucia
el: Αγία Λουκία

en: Saint Martin (French part)
el: Αγιος Μαρτίνος (Γαλλική περιοχή)

en: Saint Martin (Dutch part)
el: Αγιος Μαρτίνος (Ολλανδική περιοχή)

en: Saint Pierre and Miquelon
el: Σεν Πιερ και Μικελόν

en: Saint Vincent and the Grenadines
el: Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες

en: San Marino
el: Σαν Μαρίνο

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
el: Σ&atilde;ο Τομ&eacute; και Πρ&iacute;νσίπε

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Senegal
el: Σενεγάλη

en: Serbia
el: Σερβία

en: Seychelles
el: Σεϋχέλλες

en: Sierra Leone
el: Σιέρα Λεόνε

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Slovakia
el: Σλοβακία

en: Slovenia
el: Σλοβενία

en: Solomon Islands
el: Νησιά Σολομώντα

en: Somalia
el: Σομαλία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: South Georgia/Sandwich Islands
el: Νότια Γεωργία / Νότιοι Νήσοι Σάντουιτς

en: South Korea
el: Νότια Κορέα

en: South Sudan
el: Νότιο Σουδάν

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sri Lanka
el: Σρι Λάνκα

en: Sudan
el: Σουδάν

en: Suriname
el: Σουρινάμ

en: Svalbard and Jan Mayen
el: Σβάλμπαρντ και Γιαν Μαγιέν

en: Swaziland
el: Σουαζιλάνδη

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Syria
el: Συρία

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: Tajikistan
el: Τατζικιστάν

en: Tanzania
el: Τανζανία

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: Timor-Leste
el: Τιμόρ-Λέστε

en: Togo
el: Τόγκο

en: Tokelau
el: Τοκελάου

en: Tonga
el: Τόνγκα

en: Trinidad and Tobago
el: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: Tunisia
el: Τυνησία

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Turkmenistan
el: Τουρκμενιστάν

en: Turks and Caicos Islands
el: Τουρκ και Κάικος Νήσοι

en: Tuvalu
el: Τουβαλού

en: Uganda
el: Ουγκάντα

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: United Arab Emirates
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom (UK)
el: Ηνωμένο Βασίλειο (ΗΒ)

en: United States (US)
el: Ηνωμένες Πολιτείες (ΗΠΑ)

en: Uruguay
el: Ουρουγουάη

en: Uzbekistan
el: Ουζμπεκιστάν

en: Vanuatu
el: Βανουάτου

en: Vatican
el: Βατικανό

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Wallis and Futuna
el: Νήσοι Ουαλλίς και Φουτουνά

en: Western Sahara
el: Δυτική Σαχάρα

en: Western Samoa
el: Δυτική Σαμόα

en: Yemen
el: Υεμένη

en: Zambia
el: Ζάμπια

en: Zimbabwe
el: Ζιμπάμπουε

en: Buenos Aires
el: Μπουένος Άιρες

en: C&oacute;rdoba
el: Κ&oacute;ρδοβα

en: Formosa
el: Φορμόζα

en: La Rioja
el: Λα Ριόχα

en: San Juan
el: Σαν Χουάν

en: San Luis
el: Σαν Λουίς

en: Santa Cruz
el: Σάντα Κρουζ

en: Santa Fe
el: Σάντα Φε

en: Australian Capital Territory
el: Περιοχή πρωτεύουσας Αυστραλίας

en: New South Wales
el: Νέα Νότια Ουαλία

en: Northern Territory
el: Νόρδερν Τέριτόρι Αυστραλία

en: Queensland
el: Κουίνσλαντ Αυστραλία

en: South Australia
el: Νότια Αυστραλία

en: Tasmania
el: Τασμανία

en: Victoria
el: Βικτώρια

en: Western Australia
el: Δυτική Αυστραλία

en: Bagerhat
el: Μπαγκεράτ

en: Bandarban
el: Μπανταρμπάν

en: Barguna
el: Μπαργκουνα

en: Barisal
el: Μπαρισάλ

en: Bhola
el: Μπόλα

en: Bogra
el: Μπογρα

en: Brahmanbaria
el: Μπραχμανμπάρια

en: Chandpur
el: Τσαντπούρ

en: Chittagong
el: Τσιταγκόνγκ

en: Chuadanga
el: Τσουαντανα

en: Comilla
el: Κομίλλα

en: Cox's Bazar
el: Κοξ Μπαζάρ

en: Dhaka
el: Ντάκα

en: Dinajpur
el: Ντιναχπούρ

en: Faridpur
el: Φαριντπούρ

en: Feni
el: Φένι

en: Gaibandha
el: Γκαϊμπάντα

en: Gazipur
el: Γκαζιπούρ

en: Gopalganj
el: Γκοπαλγκάν

en: Habiganj
el: Χαμπιγάν

en: Jamalpur
el: Τζαμαλπούρ

en: Jessore
el: Γέσορε

en: Jhalokati
el: Τζαλοκατί

en: Jhenaidah
el: Τζεναϊδάχ

en: Joypurhat
el: Τζαϊπουράτ

en: Khagrachhari
el: Καγραχάρι

en: Khulna
el: Χούλνα

en: Kishoreganj
el: Κισορεγκάν

en: Kurigram
el: Κουριγκράμ

en: Kushtia
el: Κούστια

en: Lakshmipur
el: Λαξμιπούρ

en: Lalmonirhat
el: Λαλμονιρχάτ

en: Madaripur
el: Μανταριπούρ

en: Magura
el: Μαγουρά

en: Manikganj
el: Μανιγκάν

en: Meherpur
el: Μεχερπούρ

en: Moulvibazar
el: Μουλβιμπαζάρ

en: Munshiganj
el: Μουνσιγκάν

en: Mymensingh
el: Μιμενσίνγκ

en: Naogaon
el: Ναογκαόν

en: Narail
el: Ναραΐλ

en: Narayanganj
el: Ναραγιανγκάν

en: Narsingdi
el: Ναρσιγδί

en: Natore
el: Νατορέ

en: Nawabganj
el: Ναβαμπγκάν

en: Netrakona
el: Νετρακονά

en: Nilphamari
el: Νιλφαμαρί

en: Noakhali
el: Νοακχαλί

en: Pabna
el: Παμπνά

en: Panchagarh
el: Πανχαγκάρ

en: Patuakhali
el: Πατουακχαλί

en: Pirojpur
el: Πιροχπούρ

en: Rajbari
el: Ραχμπαρί

en: Rajshahi
el: Ραχσαχί

en: Rangamati
el: Ρανγκαματί

en: Rangpur
el: Ρανγκπούρ

en: Satkhira
el: Σατχιρά

en: Shariatpur
el: Σαριατπούρ

en: Sherpur
el: Σερπούρ

en: Sirajganj
el: Σιραγκάνι

en: Sunamganj
el: Σουναμγκάν

en: Sylhet
el: Σιλχέτ

en: Tangail
el: Τανγκαΐλ

en: Thakurgaon
el: Τακουργκαόν

en: Blagoevgrad
el: Μπλαγκόεβγκραντ

en: Burgas
el: Μπουργκάς

en: Dobrich
el: Ντόμπριτς

en: Gabrovo
el: Γκάμπροβο

en: Haskovo
el: Χάσκοβο

en: Kardzhali
el: Κάρτζαλι

en: Kyustendil
el: Κιουστεντίλ

en: Lovech
el: Λόβετσ

en: Montana
el: Μοντάνα

en: Pazardzhik
el: Πάζαρτζικ

en: Pernik
el: Πέρνικ

en: Pleven
el: Πλέβεν

en: Plovdiv
el: Φιλιππούπολη

en: Razgrad
el: Ράζγκραντ

en: Ruse
el: Ρούσε

en: Shumen
el: Σούμεν

en: Silistra
el: Σιλίστρα

en: Sliven
el: Σλίβεν

en: Smolyan
el: Σμόλιαν

en: Sofia
el: Σόφια

en: Sofia-Grad
el: Σόφια Πολη

en: Stara Zagora
el: Στάρα Ζαγκόρα

en: Targovishte
el: Ταργκόβιστε

en: Varna
el: Βάρνα

en: Veliko Tarnovo
el: Βέλικο Τάρνοβο

en: Vidin
el: Βίντιν

en: Vratsa
el: Βράτσα

en: Yambol
el: Γιάμπολ

en: Acre
el: Ακρε

en: Alagoas
el: Αλαγκόας

en: Amap&aacute;
el: Αμάπα

en: Amazonas
el: Αμαζόνας

en: Bahia
el: Μπάχια

en: Cear&aacute;
el: Τσεάρα

en: Distrito Federal
el: Ομοσπονδιακή Περιφέρεια Βραζιλίας

en: Esp&iacute;rito Santo
el: Εσπίριτο Σάντο Βραζιλία

en: Goi&aacute;s
el: Γκοϊάς

en: Maranh&atilde;o
el: Μαρανάο

en: Mato Grosso
el: Μάτο Γκρόσο

en: Mato Grosso do Sul
el: Πάτο Γκρόσο δο Σουλ

en: Minas Gerais
el: Μινάς Γκεραίς

en: Par&aacute;
el: Παρά

en: Para&iacute;ba
el: Παραίμπα

en: Paran&aacute;
el: Παρανά

en: Pernambuco
el: Περναμπούκο

en: Piau&iacute;
el: Πιαούι

en: Rio de Janeiro
el: Ρίο ντε Τζανέιρο

en: Rio Grande do Norte
el: Ρίο Γκράντε Βόρειο

en: Rio Grande do Sul
el: Ρίο Γκράντε Νότιο

en: Rond&ocirc;nia
el: Ροντόνια

en: Roraima
el: Ροράιμα

en: Santa Catarina
el: Σάντα Καταρίνα

en: S&atilde;o Paulo
el: Σάο Πάολο

en: Sergipe
el: Σεργκίπ

en: Tocantins
el: Τόκαντινς

en: Alberta
el: Αλπέρτα

en: British Columbia
el: Βρετανική Κολούμπια

en: Manitoba
el: Μανιτόμπα

en: New Brunswick
el: Νέο Μπράνζουικ

en: Newfoundland and Labrador
el: Νέα Γη και Λαμπραντόρ

en: Northwest Territories
el: Βορειοδυτικές Περιφέρειες Καναδά

en: Nova Scotia
el: Νέα Σκωτία

en: Nunavut
el: Νουναβούτ

en: Ontario
el: Οντάριο

en: Prince Edward Island
el: Νησί Πρίγκιπα Εδουάρδου

en: Quebec
el: Κεμπέκ

en: Saskatchewan
el: Σασκάτσουαν

en: Yukon Territory
el: Γιούκον Περιοχή

en: Yunnan / &#20113;&#21335;
el: Γιουνάν / &#20113;&#21335;

en: Beijing / &#21271;&#20140;
el: Πεκίνο / &#21271;&#20140;

en: Tianjin / &#22825;&#27941;
el: Τιαντζίν / &#22825;&#27941;

en: Hebei / &#27827;&#21271;
el: Χεμπέι / &#27827;&#21271;

en: Shanxi / &#23665;&#35199;
el: Σάνζι / &#23665;&#35199;

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
el: Μογγολία Εσωτερική / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Liaoning / &#36797;&#23425;
el: Λιαονίνγκ / &#36797;&#23425;

en: Jilin / &#21513;&#26519;
el: Τζιλίν / &#21513;&#26519;

en: Heilongjiang / &#40657;&#40857;&#27743;
el: Χεϊλονγκτσιάνγκ / &#40657;&#40857;&#27743;

en: Shanghai / &#19978;&#28023;
el: Σανγκάη / &#19978;&#28023;

en: Jiangsu / &#27743;&#33487;
el: Τσιανγκσού / &#27743;&#33487;

en: Zhejiang / &#27993;&#27743;
el: Τσετσιάνγκ / &#27993;&#27743;

en: Anhui / &#23433;&#24509;
el: Ανχουέι / &#23433;&#24509;

en: Fujian / &#31119;&#24314;
el: Φουτσιάν / &#31119;&#24314;

en: Jiangxi / &#27743;&#35199;
el: Τσιανγκσί / &#27743;&#35199;

en: Shandong / &#23665;&#19996;
el: Σανντόνγκ / &#23665;&#19996;

en: Henan / &#27827;&#21335;
el: Χενάν / &#27827;&#21335;

en: Hubei / &#28246;&#21271;
el: Χουμπέι / &#28246;&#21271;

en: Hunan / &#28246;&#21335;
el: Χουνάν / &#28246;&#21335;

en: Guangdong / &#24191;&#19996;
el: Γκουανγκντόνγκ / &#24191;&#19996;

en: Chongqing / &#37325;&#24198;
el: Τσονγκίνγκ / &#37325;&#24198;

en: Sichuan / &#22235;&#24029;
el: Σετσουάν / &#22235;&#24029;

en: Guizhou / &#36149;&#24030;
el: Γκουεϊτζόου / &#36149;&#24030;

en: Shaanxi / &#38485;&#35199;
el: Σαανσί / &#38485;&#35199;

en: Gansu / &#29976;&#32899;
el: Γκάνσου / &#29976;&#32899;

en: Qinghai / &#38738;&#28023;
el: Κινχάι / &#38738;&#28023;

en: Ningxia Hui / &#23425;&#22799;
el: Νινγζιά / &#23425;&#22799;

en: Macau / &#28595;&#38376;
el: Μακάου / &#28595;&#38376;

en: Tibet / &#35199;&#34255;
el: Θιβέτ / &#35199;&#34255;

en: Xinjiang / &#26032;&#30086;
el: Σιντζιάνγκ / &#26032;&#30086;

en: A Coru&ntilde;a
el: Λα Κορούνια &ntilde;

en: Araba/&Aacute;lava
el: Αράμπα/&Aacute;λάβα

en: Albacete
el: Αλμπαθέτε

en: Alicante
el: Αλικάντε

en: Almer&iacute;a
el: Αλμερ&iacute;α

en: Asturias
el: Αστούριας

en: Badajoz
el: Μπανταχόθ

en: Baleares
el: Μπελεάρες

en: Barcelona
el: Βαρκελώνη

en: Burgos
el: Μπουργκός

en: Cantabria
el: Καντάμπρια

en: Castell&oacute;n
el: Καστεγι&oacute;ν

en: Ceuta
el: Κέουτα

en: Cuenca
el: Κουένκα

en: Girona
el: Τζιρόνα

en: Granada
el: Γρανάδα

en: Guadalajara
el: Γκουανταλαχάρα

en: Gipuzkoa
el: Γκιπούθκοα

en: Huelva
el: Ουέλβα

en: Huesca
el: Χουέσκα

en: Ja&eacute;n
el: Χα&eacute;ν

en: Las Palmas
el: Λας Πάλμας

en: Le&oacute;n
el: Λε&oacute;ν

en: Lleida
el: Λέιδα

en: Lugo
el: Λούγκο

en: Madrid
el: Μαδρίτη

en: M&aacute;laga
el: Μ&aacute;λαγκα

en: Melilla
el: Μελίγια

en: Murcia
el: Μούρθια

en: Navarra
el: Ναβάρα

en: Ourense
el: Ουρένσε

en: Palencia
el: Παλένθια

en: Pontevedra
el: Ποντεβέντρα

en: Salamanca
el: Σαλαμάνκα

en: Santa Cruz de Tenerife
el: Σάντα Κρουζ Τενερίφης

en: Segovia
el: Σεγόβια

en: Sevilla
el: Σεβίλλη

en: Soria
el: Σόρια

en: Tarragona
el: Ταραγόνα

en: Teruel
el: Τερουέλ

en: Toledo
el: Τολέντο

en: Valencia
el: Βαλένθια

en: Valladolid
el: Βαγιαδολίδ

en: Bizkaia
el: Βιζκάγια

en: Zamora
el: Ζαμόρα

en: Zaragoza
el: Σαραγόσα

en: Hong Kong Island
el: Νήσος Χονγκ Κονγκ

en: Kowloon
el: Κοουλούν

en: New Territories
el: Νέα Περιοχή Χονγκ Κονγκ

en: Bács-Kiskun
el: Μπακς-Κισκούν

en: Békés
el: Βεκίς

en: Baranya
el: Μπαράνυα

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
el: Μπορσόντ-Αμπαόυ-Ζεμπλέν

en: Budapest
el: Βουδαπέστη

en: Csongrád
el: Τσόνγκραντ

en: Fejér
el: Φεγέρ

en: Győr-Moson-Sopron
el: Győr-Moson-Σοπρόν

en: Hajdú-Bihar
el: Χατζμπού-Μπιχάρ

en: Heves
el: Χέβες

en: Jász-Nagykun-Szolnok
el: Γιας-Ναγκικούν-Σζόλνοκ

en: Nógrád
el: Νογκράντ

en: Pest
el: Πεστ

en: Tolna
el: Τόλνα

en: Vas
el: Βας

en: Telangana
el: Τελανγκάνα

en: Khuzestan  (خوزستان)
el: Κουζεστάν (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
el: Τεχεράνη

en: Ilaam (ایلام)
el: Ιλάμ (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
el: Μπουσέχρ (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
el: Αρνταμπίλ (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
el: Εσφαχάν (اصفهان)

en: Yazd (یزد)
el: Γιαζντ (یزد)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
el: Κερμανσάχ (کرمانشاه)

en: Kerman (کرمان)
el: Κεμάν (کرمان)

en: Hamadan (همدان)
el: Χαμαντάν (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
el: Καζβίν (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
el: Ζανάν (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
el: Λορεστάν (لرستان)

en: Alborz (البرز)
el: Αλμπορζ (البرز)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
el: Ανατολικό Αζερμπαϊτζάν

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
el: Δυτικό Αζερμπαϊτζάν

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
el: Χαχαρμαχάλ και Μπαχτιαρί (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
el: Νότια Κχορασάν (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
el: Ραζαβί Κχορασάν (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
el: Βόρεια Κχορασάν (خراسان رضوی)

en: Semnan (سمنان)
el: Σεμνάν (سمنان)

en: Fars (فارس)
el: Φαρς (فارس)

en: Qom (قم)
el: Κομ (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
el: Κουρδιστάν / کردستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
el: Κοχγκιλούγεχ και Μπόγιερ Αχμάντ (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Golestan (گلستان)
el: Γκόλεσταν (گلستان)

en: Gilan (گیلان)
el: Γκιλάν (گیلان)

en: Mazandaran (مازندران)
el: Μαζανταράν (مازندران)

en: Markazi (مرکزی)
el: Μαρκάζι (مرکزی)

en: Hormozgan (هرمزگان)
el: Ορμοζγκάν (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
el: Σιστάν και Μπαλουχεστάν (سیستان و بلوچستان)

en: Alessandria
el: Αλεξάνδρεια

en: Ancona
el: Ανκόνα

en: Arezzo
el: Αρέτσο

en: Ascoli Piceno
el: Άσκολι Πιτσένο

en: Avellino
el: Αβελίνο

en: Bari
el: Μπάρι

en: Bergamo
el: Μπέργκαμο

en: Brescia
el: Μπρέσια

en: Brindisi
el: Μπρίντισι

en: Cagliari
el: Κάλιαρι

en: Catania
el: Κατάνια

en: Crotone
el: Κροτόνε

en: Ferrara
el: Φερράρα

en: Firenze
el: Φιρένζε

en: Genova
el: Γένοβα

en: Grosseto
el: Γκροσσέτο

en: Lecce
el: Λέτσε

en: Livorno
el: Λιβόρνο

en: Mantova
el: Μάντοβα

en: Messina
el: Μεσίνα

en: Milano
el: Μιλάνο

en: Modena
el: Μοντένα

en: Napoli
el: Νάπολη

en: Padova
el: Πάντοβα

en: Palermo
el: Παλέρμο

en: Parma
el: Πάρμα

en: Perugia
el: Περούτζια

en: Pescara
el: Πεσκάρα

en: Piacenza
el: Πιασέντζα

en: Pisa
el: Πίζα

en: Potenza
el: Ποτένζα

en: Rimini
el: Ρίμινι

en: Roma
el: Ρώμη

en: Siena
el: Σιένα

en: Siracusa
el: Συρακούσες

en: Taranto
el: Τάραντας

en: Teramo
el: Τέραμο

en: Torino
el: Τορίνο

en: Trapani
el: Τράπανι

en: Treviso
el: Τρεβίζο

en: Trieste
el: Τεργέστη

en: Udine
el: Ούντινε

en: Varese
el: Βαρέζε

en: Venezia
el: Βενετία

en: Verona
el: Βερόνα

en: Vicenza
el: Βιτσέντζα

en: Akita
el: Ακίτα

en: Fukushima
el: Φουκοσίμα

en: Ibaraki
el: Ιμπαράκι

en: Gunma
el: Γκούνμα

en: Tokyo
el: Τόκυο

en: Kyoto
el: Κιότο

en: Hiroshima
el: Χειροσίμα

en: Nagasaki
el: Ναγκασάκι

en: Jalisco
el: Χαλίσκο

en: Nuevo León
el: Νουέβο Λεόν

en: Aguascalientes
el: Αγκουασκαλιέντες

en: Baja California
el: Μπάχα Καλιφόρνια

en: Baja California Sur
el: Μπάχα Καλιφόρνια Νότια

en: Campeche
el: Καμπέτσε

en: Chiapas
el: Τσιάπας

en: Chihuahua
el: Τσιουάουα

en: Coahuila
el: Κοαχουίλα

en: Colima
el: Κολίμα

en: Durango
el: Ντουράνγκο

en: Guanajuato
el: Γκουαναχουάτο

en: Guerrero
el: Γκουερέρο

en: Hidalgo
el: Χιντάλγκο

en: Edo. de México
el: Εντο. του Μεξικού

en: Michoacán
el: Μιχοακάν

en: Morelos
el: Μορέλος

en: Nayarit
el: Ναγιαρίτ

en: Oaxaca
el: Οαχάκα

en: Puebla
el: Πουέμπλα

en: Querétaro
el: Κερέταρο

en: Quintana Roo
el: Κουνιντάνα Ροο

en: San Luis Potosí
el: Σαν Λουίς Ποτοσί

en: Sinaloa
el: Σιναλόα

en: Sonora
el: Σονόρα

en: Tabasco
el: Ταμπάσκο

en: Tamaulipas
el: Ταμαουλίπας

en: Tlaxcala
el: Τλαξκάλα

en: Veracruz
el: Βερακρούζ

en: Yucatán
el: Γιουκατάν

en: Zacatecas
el: Ζακατέκας

en: Johor
el: Τζοχόρ

en: Kedah
el: Κεντάχ

en: Kelantan
el: Κελαντάν

en: Melaka
el: Μελάκα

en: Negeri Sembilan
el: Νεγκέρι Σεμπιλάν

en: Pahang
el: Παχάνγκ

en: Perak
el: Περάκ

en: Perlis
el: Περλίς

en: Pulau Pinang
el: Πουλάου Πινάγκ

en: Sabah
el: Σαμπάχ

en: Sarawak
el: Σάραγουακ

en: Selangor
el: Σελανγκόρ

en: Terengganu
el: Τερενγκάνου

en: W.P. Kuala Lumpur
el: Κουάλα Λουμπούρ

en: W.P. Labuan
el: Λαμπουάν

en: W.P. Putrajaya
el: Πουρτατζάγια

en: Illam
el: Ιλλάμ

en: Jhapa
el: Ζάπα

en: Panchthar
el: Πάνχτχαρ

en: Taplejung
el: Ταπλεζούνγ

en: Bhojpur
el: Μπχόζπουρ

en: Dhankuta
el: Ντχανκούτα

en: Morang
el: Μόρανγκ

en: Sunsari
el: Σανσάρι

en: Sankhuwa
el: Σανκχούγουα

en: Terhathum
el: Τερχάθουμ

en: Khotang
el: Κχότανγκ

en: Okhaldhunga
el: Οκχαλντχούνγκα

en: Saptari
el: Σαπτάρι

en: Siraha
el: Σιράχα

en: Solukhumbu
el: Σολουκχούμπου

en: Udayapur
el: Ουνταγιαπούρ

en: Dhanusa
el: Ντχάνουσα

en: Dolakha
el: Ντολόκχα

en: Mohottari
el: Μοχοττάρι

en: Ramechha
el: Παμέκχα

en: Sarlahi
el: Σάρλαχι

en: Sindhuli
el: Σίντχουλι

en: Bhaktapur
el: Μπχακταρούρ

en: Dhading
el: Ντχάντινγκ

en: Kathmandu
el: Κατμαντού

en: Kavrepalanchowk
el: Καβρεπαλανχογκ

en: Lalitpur
el: Λαλιτπούρ

en: Nuwakot
el: Νουγουακότ

en: Rasuwa
el: Ρασούγουα

en: Sindhupalchowk
el: Σιντουπαλχογκ

en: Bara
el: Μπάρα

en: Chitwan
el: Τσιτγουάν

en: Makwanpur
el: Μακγουανπούρ

en: Parsa
el: Πάρσα

en: Rautahat
el: Ραουταχάτ

en: Gorkha
el: Γκόρκχα

en: Kaski
el: Κάσκι

en: Lamjung
el: Λαμζουνγκ

en: Manang
el: Μάνανγκ

en: Syangja
el: Σουάνγκζα

en: Tanahun
el: Ταναχούν

en: Baglung
el: Μπαγκλούνγκ

en: Parbat
el: Παρμπάτ

en: Mustang
el: Μούστανγκ

en: Myagdi
el: Μουάγκντι

en: Agrghakanchi
el: Αγκργκχακάντσι

en: Gulmi
el: Γκούλμι

en: Kapilbastu
el: Καπιλμπαστου

en: Nawalparasi
el: Ναγουαλπάρασι

en: Palpa
el: Πάλπα

en: Rupandehi
el: Ρουπανντέχι

en: Dang
el: Ντανγκ

en: Pyuthan
el: Πουιθάν

en: Rolpa
el: Ρόλπα

en: Rukum
el: Ρουκούμ

en: Salyan
el: Σαλουάν

en: Banke
el: Μπάνκε

en: Bardiya
el: Μπαρντιούα

en: Dailekh
el: Νταιλέκχ

en: Jajarkot
el: Τζατζαρκότ

en: Surkhet
el: Σούρκχετ

en: Dolpa
el: Ντόλπα

en: Humla
el: Χούμλα

en: Jumla
el: Ζούμλα

en: Kalikot
el: Καλικότ

en: Mugu
el: Μούγκου

en: Achham
el: Ακχάμ

en: Bajhang
el: Μπαζχάνγκ

en: Bajura
el: Μπαζούρα

en: Doti
el: Ντότι

en: Kailali
el: Καϊλάλι

en: Baitadi
el: Μπαϊταντί

en: Dadeldhura
el: Νταντελντχούρα

en: Darchula
el: Νταρκχούλα

en: Kanchanpur
el: Κανκχανπούρ

en: Northland
el: Νόρθλαντ

en: Auckland
el: Όκλαντ

en: Waikato
el: Γαϊκάτο

en: Bay of Plenty
el: Μπέϋ οφ πλέντι

en: Taranaki
el: Ταρανάκι

en: Gisborne
el: Γκίσμπορν

en: Manawatu-Wanganui
el: Μαναγάτου-γανγκανούι

en: Wellington
el: Γουέλινγκτον

en: Nelson
el: Νέλσον

en: Marlborough
el: Μάρλμπορουφ

en: Tasman
el: Τάσμαν

en: West Coast
el: Δυτική Ακτή

en: Canterbury
el: Κάντερμπερι

en: Otago
el: Οτάγκο

en: Southland
el: Σάουθλαντ

en: El Callao
el: Ελ Καλλάο

en: Ancash
el: Ανκάς

en: Arequipa
el: Αρεκουίπα

en: Ayacucho
el: Αγιακούτσο

en: Cajamarca
el: Καγιαμάρκα

en: Cusco
el: Κούσκο

en: Huancavelica
el: Χουανκαβέλικα

en: Ica
el: Ίκα

en: La Libertad
el: Λα λιμπερτάν

en: Lambayeque
el: Λαμπαγιέκε

en: Lima
el: Λίμα

en: Loreto
el: Λορέτο

en: Madre de Dios
el: Μαδρε ντε διος

en: Moquegua
el: Μοσκουέκα

en: Pasco
el: Πάσκο

en: Piura
el: Πιούρα

en: Puno
el: Πούνο

en: Tacna
el: Τάκνα

en: Tumbes
el: Τάμπες

en: Ucayali
el: Ουκαγιάλι

en: Abra
el: Άμπρα

en: Agusan del Norte
el: Αγκούζαν ντελ Νόρτε

en: Agusan del Sur
el: Αγκούζαν ντελ Σούρ

en: Aklan
el: Ακλάν

en: Albay
el: Αλμπέυ

en: Antique
el: Αντίκ

en: Apayao
el: Απαγιάο

en: Aurora
el: Ορόρα

en: Basilan
el: Μπασιλάν

en: Bataan
el: Μπατάαν

en: Batanes
el: Μπατάνες

en: Batangas
el: Μπατάνγκας

en: American Samoa
el: Αμερικανική Σαμόα

en: Guam
el: Γκουάμ

en: Northern Mariana Islands
el: Βόρειες Μαριάνες Νήσοι

en: Puerto Rico
el: Πουέρτο Ρίκο

en: US Minor Outlying Islands
el: Απομακρυσμένες Νησίδες Η.Π.Α.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Backordered
el: Έγινε προ παραγγελία για όταν υπάρξει διαθέσιμο απόθεμα του προϊόντος

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
el: &nbsp;<small>%sμέσω %s</small>

en: Free!
el: Δωρεάν!

en: Subtotal:
el: Υποσύνολο:

en: Discount:
el: Έκπτωση Καλαθιού:

en: Shipping:
el: Αποστολή:

en: Fee
el: Χρέωση

en: Payment Method:
el: Τρόπος Πληρωμής:

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Download %d
el: Μεταφόρτωση %d

en: Download
el: Μεταφόρτωση

en: Order status changed from %s to %s.
el: Η κατάσταση της παραγγελίας άλλαξε από %s σε %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
el: Το απόθεμα του Προϊόντος #%s μειώθηκε από %s σε %s.

en: Card Number
el: Αριθμός Κάρτας

en: Expiry (MM/YY)
el: Λήξη (ΜΜ/ΕΕ)

en: MM / YY
el: Μήνας / Έτος

en: Card Code
el: Κωδικός Κάρτας

en: CVC
el: Κωδικός Επαλήθευσης Κάρτας (3-ψήφιο νούμερο στο πίσω μέρος της κάρτας σας)

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Read more
el: Διαβάστε Περισσότερα

en: In stock
el: Διαθέσιμο

en: Only %s left in stock
el: Μόνο %s σε απόθεμα

en: (can be backordered)
el: (μπορεί να ζητηθεί κατόπιν παραγγελίας)

en: %s in stock
el: %s σε απόθεμα

en: Available on backorder
el: Διατίθεται για προ παραγγελία όταν υπάρξει διαθέσιμο απόθεμα.

en: Out of stock
el: Εξαντλήθηκε

en: Rated %s out of 5
el: Αξιολόγηση %s από 5

en: out of 5
el: από 5

en: Consumer Secret is invalid
el: Λείπει το κλειδί πελάτη

en: %s parameter is missing
el: Λείπει η παράμετρος %s

en: Consumer Key is invalid
el: Το κλειδί πελάτη είναι άκυρο

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
el: Λάθος Υπογραφή - αδυναμία ταξινόμησης παραμέτρων

en: Invalid Signature - signature method is invalid
el: Λάθος Υπογραφή - η μέθοδος υπογραφής είναι λανθασμένη

en: Invalid Signature - provided signature does not match
el: Λάθος Υπογραφή - η παρεχόμενη υπογραφή δεν ταιριάζει

en: Invalid timestamp
el: Μη έγκυρο χρονο-αποτύπωμα

en: Invalid nonce - nonce has already been used
el: Μη έγκυρος μοναδικός αριθμός  - Ο μοναδικός αριθμός της συνεδρίας σας έχει ξαναχρησιμοποιηθεί

en: The API key provided does not have read permissions
el: Το κλειδί API που εισάγατε δεν έχει δικαιώματα ανάγνωσης

en: The API key provided does not have write permissions
el: Το κλειδί API που εισάγατε δεν έχει δικαιώματα εγγραφής

en: Invalid coupon ID
el: Μη έγκυρο ID κουπονιού

en: You do not have permission to read the coupons count
el: Δεν έχετε δικαιώματα ανάγνωσης του αριθμού των κουπονιών

en: Invalid coupon code
el: Μη έγκυρος κωδικός κουπονιού

en: You do not have permission to create coupons
el: Δεν έχετε την δυνατότητα να δημιουργήσετε κουπόνια

en: Missing parameter %s
el: Λείπει η παράμετρος %s

en: The coupon code already exists
el: Ο κωδικός κουπονιού υπάρχει ήδη

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
el: Λανθασμένος τύπος κουπονιού - ο τύπος κουπονιού πρέπει να είναι κάποιος από αυτά: %s

en: Failed to update coupon
el: Απέτυχε η ενημέρωση κουπονιού

en: Unable to accept more than %s items for this request
el: Μη δυνατό να δεχτεί περισσότερα %s αντικείμενα για αυτό το αίτημα

en: Invalid customer Email
el: Λανθασμένο Email πελάτη

en: You do not have permission to read the customers count
el: Δεν έχετε δικαιώματα ανάγνωσης του αριθμού των πελατών

en: You do not have permission to create this customer
el: Δεν έχετε δικαίωμα να δημιουργήσετε αυτόν τον πελάτη

en: Invalid customer ID
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό πελάτη

en: Invalid customer
el: Μη έγκυρος πελάτης

en: You do not have permission to read this customer
el: Δεν έχετε δικαίωμα να δείτε αυτόν τον πελάτη

en: You do not have permission to edit this customer
el: Δεν έχετε δικαίωμα να επεξεργαστείτε αυτόν τον πελάτη

en: You do not have permission to delete this customer
el: Δεν έχετε δικαίωμα να διαγράψετε αυτόν τον πελάτη

en: JSONP support is disabled on this site
el: Η υποστήριξη JSONP είναι απενεργοποιημένη σε αυτό τον ιστοχώρο.

en: The JSONP callback function is invalid
el: Η function επανάκλησης JSONP δεν είναι έγκυρη

en: You do not have permission to read the orders count
el: Δεν έχετε δικαίωμα να διαβάσετε τον αριθμό των παραγγελιών

en: You do not have permission to create orders
el: Δεν έχετε την άδεια να δημιουργήσετε παραγγελίες

en: Customer ID is invalid
el: Το ID πελάτη είναι λαναθασμένο

en: Cannot create order: %s
el: Δεν μπορεί να δημιουργηθεί παραγγελία: %s

en: Payment method ID and title are required
el: Απαιτείται ο Αριθμός Αναγνώρισης της Πληρωμής (Payment method ID) και ο τίτλος.

en: Provided order currency is invalid
el: Το νόμισμα που θέλετε να χρησιμοποιήσετε για τη συναλλαγή είναι άκυρο.

en: Order ID is invalid
el: То ID της παραγγελίας δεν ισχύει

en: Order item ID is required
el: Απαιτείται ο Αριθμός Αναγνώρισης του Προϊόντος της Παραγγελίας.

en: Order item ID provided is not associated with order
el: Ο Αριθμός Αναγνώρισης του Προϊόντος της Παραγγελίας που εισάγατε, δεν μπορεί να συσχετιστεί με την παραγγελία σας.

en: Product ID provided does not match this line item
el: Ο Αριθμός Αναγνώρισης του Προϊόντος που εισάγατε, δεν αντιστοιχεί με το συγκεκριμένο προϊόν.

en: The product variation is invalid
el: Η παραλλαγή του προϊόντος δεν είναι έγκυρη.

en: Product is invalid
el: Το προϊόν είναι άκυρο.

en: Product quantity must be a positive float
el: Η ποσότητα του προϊόντος πρέπει να έχει θετικό πρόσημο.

en: Product quantity is required
el: Απαιτείται η ποσότητα του προϊόντος.

en: Cannot create line item, try again
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του στοιχείου, ξανά προσπαθήστε.

en: Cannot update line item, try again
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του στοιχείου, ξανά προσπαθήστε

en: Shipping total must be a positive amount
el: Τα κόστος μεταφοράς πρέπει να ειναι μεγαλύτερο του μηδενός

en: Shipping method ID is required
el: Το πεδίο ID είναι απαραίτητο για κάθε τρόπο αποστολής

en: Cannot create shipping method, try again
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία τρόπου αποστολής, προσπαθήστε ξανά

en: Cannot update shipping method, try again
el: Δεν ήταν δυνατή η ενημέρωση του τρόπου αποστολής, προσπαθήστε ξανά

en: Fee title is required
el: Τίτλος χρέωσης απαιτείται

en: Fee tax class is required when fee is taxable
el: Το ποσό της φορολογικής κλάσης είναι απαραίτητο όταν είναι φορολογητέο.

en: Cannot create fee, try again
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία του ποσού, προσπαθήστε ξανά

en: Cannot update fee, try again
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του ποσού, προσπαθηστε ξανά

en: Coupon discount total must be a positive amount
el: Το τελικό ποσό έκπτωσης του κουπονιού πρέπει να είναι μεγαλύτερο του μηδενός

en: Coupon code is required
el: Απαιτείται ο κωδικός του κουπονιού

en: Cannot create coupon, try again
el: Αδυναμία δημιουργίας κουπονιού, προσπαθήστε ξανά

en: Cannot update coupon, try again
el: Αδυναμία ενημέρωσης κουπονιού, προσπαθήστε ξανά

en: Invalid order note ID
el: Ακυρο ID σημειώματος παραγγελίας

en: An order note with the provided ID could not be found
el: Το παρεχόμενο ID δεν αντιστοιχεί σε κάποιο σημείωμα παραγγελίας

en: You do not have permission to create order notes
el: Δεν έχετε άδεια να δημιουργήσετε σημειώματα παραγγελίας

en: Order note is required
el: Είναι απαραίτητη η ύπαρξη σημειώματος παραγγελίας

en: Cannot create order note, please try again
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία σημειώματος παραγγελίας, ξανα προσπάθηστε

en: The order note ID provided is not associated with the order
el: Το ID του σημειώματος παραγγελίας που δόθηκε δεν σχετίζεται με την παραγγελία

en: This order note cannot be deleted
el: Αυτό σημείωμα παραγγελίας δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Permanently deleted order note
el: Οριστικά διαγραμμένο σημείωμα παραγγελίας

en: Invalid order refund ID
el: Ακυρο ID εντολής επιστροφής χρημάτων

en: An order refund with the provided ID could not be found
el: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση μιας εντολής επιστροφής χρημάτων με το παρεχόμενο ID

en: You do not have permission to create order refunds
el: Δεν έχετε την άδεια να δημιουργήσετε εντολές επιστροφής χρημάτων

en: Refund amount is required
el: Η εισαγωγή του ποσού της επιστροφής χρημάτων είναι απαραίτητη

en: Refund amount must be positive
el: Το επιστρεφόμενο ποσό πρέπει να είναι μεγαλύτερο του μηδενός

en: Cannot create order refund, please try again
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργια εντολής επιστροφής χρημάτων, ξανα προσπαθήστε

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
el: Ένα σφλάμα συνέβη κατά την προσπάθεια δημιουργίας της επιστροφής χρημάτων με την  χρήση του payment gateway API

en: The order refund ID provided is not associated with the order
el: Το ID της εντολής επιστροφής χρημάτων που δόθηκε δεν σχετίζεται με την παραγγελία

en: You do not have permission to read the products count
el: Δεν έχετε δικαίωμα να διαβάσετε τον αριθμό των προϊόντων

en: You do not have permission to create products
el: Δέν έχετε άδεια να δημιουργήσετε προϊόντα

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
el: Ακυρος τύπος προϊόντος - ο τύπος προϊοντος πρέπει να είναι κάποιος από τους ακόλουθους: %s

en: You do not have permission to read product categories
el: Δεν έχετε άδεια να δείτε τις κατηγορίες προϊόντων

en: Invalid product category ID
el: Εσφαλμένο ID κατηγορίας προϊόντος

en: A product category with the provided ID could not be found
el: Το παρεχόμενο ID δεν αντιστοιχεί σε κάποια κατηγορία προϊόντων

en: The SKU already exists on another product
el: Ο κωδικός SKU χρησιμοποιείται σε άλλον προϊόν

en: Variation #%s of %s
el: Παραλλαγή #%s από %s

en: Placeholder
el: Ενδεικτικό στοιχείο

en: Invalid URL %s
el: Λάθος σύνδεσμος (URL) %s

en: Error getting remote image %s
el: Σφάλμα κατά την λήψη της εξ αποστάσεως εικόνας %s

en: Zero size file downloaded
el: Μηδενικού μεγέθους αρχείο ελήφθη

en: You do not have permission to read product attributes
el: Δεν έχετε την άδεια να διαβάσετε τα χαρακτηριστικά του προϊόντος

en: Invalid product attribute ID
el: Μη έγκυρο αναγνωριστικό χαρακτηριστικού προϊόντος

en: A product attribute with the provided ID could not be found
el: Κανένα χαρακτηριστικό προϊόντος με το δοθέν αναγνωριστικό δεν βρέθηκε

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
el: Το slug "%s" είναι μακροσκελές.(Χρησιμοποιήστε μέχρι 28 χαρακτήρες)

en: You do not have permission to create product attributes
el: Δεν έχετε τα δικαιώματα για να δημιουργήσετε χαρακτηριστικά προϊόντος

en: You do not have permission to edit product attributes
el: Δεν έχετε την άδεια να επεξεργαστείτε τα χαρακτηριστικά του προϊόντος

en: Could not edit the attribute
el: Δεν μπόρεσε να γίνει η επεξεργασία του χαρακτηριστικού

en: You do not have permission to delete product attributes
el: Δεν έχετε την άδεια να διαγράψετε τα χαρακτηριστικά του προϊόντος

en: Could not delete the attribute
el: Δεν μπόρεσε να γίνει η διαγραφή του χαρακτηριστικού

en: Deleted %s
el: Διαγράφηκε %s

en: You do not have permission to read this report
el: Δεν έχετε δικαίωμα να διαβάσετε αυτή την αναφορά

en: Invalid %s ID
el: Μη έγκυρο %s ID

en: No %s found with the ID equal to %s
el: Δε βρέθηκε %s με ID που αντιστοιχεί σε %s

en: Invalid %s
el: Μη έγκυρο %s

en: You do not have permission to read this %s
el: Δεν έχετε δικαίωμα να διαβάσετε το %s

en: You do not have permission to edit this %s
el: Δεν έχετε το δικαίωμα να επεξεργαστείτε το %s

en: You do not have permission to delete this %s
el: Δεν έχετε το δικαίωμα να διαγράψετε το %s

en: Permanently deleted customer
el: Ο πελάτης διαγράφηκε μόνιμα

en: The customer cannot be deleted
el: Ο πελάτης δεν μπορεί να διαγραφεί

en: This %s cannot be deleted
el: Αυτό το %s δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Permanently deleted %s
el: Διαγράφηκε μόνιμα %s

en: Invalid authentication method
el: Μη έγκυρος τρόπος εξουσιοδότησης

en: Unsupported request method
el: Μη υποστηριζόμετνς τρόπος αιτήματος

en: The handler for the route is invalid
el: Ο χειριστής για αυτήν την διαδρομή δεν είναι έγκυρος

en: No route was found matching the URL and request method
el: Δεν βρέθηκε διαδρομή που να ταιριάζει με  τη διεύθυνση URL και τη μέθοδο του αιτήματος

en: You do not have permission to read the webhooks count
el: Δεν έχετε άδεια να δείτε την καταμέτρηση των webhooks

en: You do not have permission to create webhooks
el: Δεν έχετε άδεια να δημιουργήσετε webhooks

en: Webhook topic is required and must be valid
el: Το θέμα του webhook είναι απαραίτητο και πρέπει να είναι έγκυρο

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
el: Η URL παράδοσης του Webhook πρέπει να είναι μια έγκυρη URL και να ξεκινά μέ http:// ή https://

en: Webhook created on %s
el: Το webhook δημιουργήθηκε στις %s

en: Cannot create webhook: %s
el: Δεν είναι δυνατή η δημιουργία του webhook: %s

en: Webhook topic must be valid
el: Το webhook πρέπει να είναι έγκυρο

en: Invalid webhook delivery ID
el: Ακυρο ID παράδοσης του webhook

en: Invalid webhook delivery
el: Ακυρη παράδοση του webhook

en: Consumer Key is missing
el: Λείπει το κλειδί πελάτη

en: Consumer Secret is missing
el: Λείπει

en: Invalid product SKU
el: Μη έγκυρο SKU

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
el: Λυπάμαι, υπήρξε πρόβλημα κατά την αφαίρεση του κουπονιού.

en: Coupon has been removed.
el: Το κουπόνι αφαιρέθηκε.

en: Sorry, your session has expired.
el: Μας συγχωρείτε, η περίοδος χρήσης έχει λήξει.

en: Return to homepage
el: Επιστροφή στην αρχική σελίδα

en: Standard
el: Κανονική

en: Do not allow
el: Να μην επιτρέπεται

en: Allow, but notify customer
el: Επέτρεψε, αλλά ενημέρωσε τον πελάτη

en: Allow
el: Να επιτρέπεται

en: File %d
el: Αρχείο %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
el: Δεν έγινε μείωση αποθέματος σε κανένα προϊόν - ίσως δεν έχουν ενεργοποιημένη τη δυνατότητα διαχείρισης αποθεμάτων.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
el: Το απόθεμα του Προϊόντος #%s αυξήθηκε από %s σε %s.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
el: Δεν έγινε αύξηση αποθέματος σε κανένα προϊόν - ίσως δεν έχουν ενεργοποιημένη τη δυνατότητα διαχείρισης αποθεμάτων.

en: Name
el: Όνομα

en: Value
el: Ποσότητα

en: Delete note
el: Διαγραφή σημείωσης

en: Invalid refund amount
el: Ακυρο χρηματικό ποσό επιστροφής

en: Refund failed
el: Η επιστροφή χρημάτων απέτυχε

en: Description is missing.
el: Λείπει περιγραφή

en: User is missing.
el: Λείπει χρήστης

en: Permissions is missing.
el: Λείπουν οι άδειες

en: Dismiss this notice.
el: Απόρριψη σημειώματος

en: Read
el: Ανάγνωση

en: Write
el: Γράφοντας

en: Read/Write
el: Διαβάζοντας/Γράφοντας

en: View coupons
el: Προβολή κουπονιών

en: View customers
el: Δες τους πελάτες

en: View orders and sales reports
el: Δες τις παραγγελίες και τις αναφορές των πωλήσεων

en: View products
el: Εμφάνιση Προϊόντων

en: Create coupons
el: Δημιούργησε κουπόνια

en: Create customers
el: Δημιουργία Πελάτη

en: Create orders
el: Δημιούργησε παραγγελίες

en: Create products
el: Δημιούργησε προϊόντα

en: View and manage coupons
el: Δες και διαχειρίσου τα κουπόνια

en: View and manage customers
el: Δες και διαχειρίσου τους πελάτες

en: View and manage orders and sales reports
el: Δες και διαχειρίσου τις παραγγελίες και τις αναφορές των πωλήσεων

en: View and manage products
el: Δες και διαχειρίσου τα προϊόντα

en: The %s is not a valid URL
el: Το %s δεν είναι έγκυρος σύνδεσμος

en: The callback_url need to be over SSL
el: Το callback_url πρέπει να γίνει μέσω SSL

en: API disabled!
el: Το API δεν είναι ενεργοποιημένο

en: You do not have permissions to access this page!
el: Δεν έχετε την άδεια για πρόσβαση σε αυτή την σελίδα

en: Error: %s
el: Λάθος: %s

en: Access Denied
el: Μη επιτρεπτή πρόσβαση

en: Error 404
el: Σφάλμα 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
el: Προϊόντα με ετικέτα &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
el: Προϊόντα με ετικέτα &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
el: Συντάκτης:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
el: Αποτελέσματα αναζήτησης για &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
el: Σελίδα %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
el: Προκειμένου να λειτουργίσει το <strong>caching της βάσης δεδομένων</strong> με το WooCommerce πρέπει να προσθέσετε <code>_wc_session_</code> στην επιλογή "Ignored Query Strings" των ρυθμίσεων του W3 Total Cache <a href="%s">εδώ</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
el: Το προϊόν %s αφαιρέθηκε από το καλάθι σας γιατί δεν είναι πλέον διαθέσιμο για πώληση. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
el: Το αντικείμενο το οποίο δεν είναι πλέον διαθέσιμο αφαιρέθηκε από το καλάθι σας.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
el: Λυπούμαστε, "%s" δεν υπάρχει σε απόθεμα. Παρακαλούμε ενημερώστε το καλάθι σας και δοκιμάστε ξανά. Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
el: Λυπούμαστε, δεν διαθέτουμε αρκετή ποσότητα του προϊόντος "%s" σε απόθεμα για να εκτελέσουμε την παραγγελία σας (%s σε απόθεμα). Παρακαλούμε ενημερώστε το καλάθι σας και προσπαθήστε ξανά. Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
el: Συγγνώμη, δεν υπάρχει αρκετό "%s" σε απόθεμα για να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας τώρα. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά σε %d λεπτά ή επεξεργαστείτε το καλάθι σας και δοκιμάστε ξανά. Ζητούμε συγγνώμη για την όποια ταλαιπωρία.

en: View Cart
el: Προβολή Καλαθιού

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε &quot;%s&quot; στο καλάθι σας.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
el: Μας συγχωρείτε, αυτό το προϊόν δεν μπορεί να αγοραστεί

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε &quot;%s&quot; στο καλάθι γιατί δεν υπάρχει απόθεμα αυτού του προϊόντος.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε αυτή την ποσότητα &quot;%s&quot; στο καλάθι, διότι δεν υπάρχει αρκετό απόθεμα (%s απομένουν).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε αυτή την ποσότητα στο καλάθι &mdash; Υπάρχουν %s διαθέσιμα και έχετε στο καλάθι σας ήδη %s.

en: Cheatin&#8217; huh?
el: Προσπαθείς να κλέψεις;

en: Account username
el: Όνομα χρήστη Λογαριασμού

en: Account password
el: Συνθηματικό Λογαριασμού

en: Order Notes
el: Σημειώσεις παραγγελίας

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
el: Σφάλμα%d: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία παραγγελίας. Προσπαθήστε ξανά.

en: We were unable to process your order, please try again.
el: Δεν μπορούμε να καταχωρήσουμε την παραγγελία σας, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
el: Συγγνώμη, η συνεδρία σας έχει λήξει. <a href="%s" class="wc-backward">Επιστροφή στην Αρχική</a>

en: is a required field.
el: είναι απαιτούμενο πεδίο.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
el: Παρακαλώ πληκτρολογήστε ένα έγκυρο Τ.Κ.

en: is not a valid phone number.
el: δεν είναι έγκυρος αριθμός τηλεφώνου.

en: is not a valid email address.
el: δεν είναι έγκυρη διεύθυνση email.

en: is not valid. Please enter one of the following:
el: δεν είναι έγκυρο. Παρακαλούμε εισάγετε ένα από τα παρακάτω:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
el: Πρέπει να αποδεχτείτε τους Όρους &amp; Προϋποθέσεις μας.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
el: Δυστυχώς <strong>δεν αποστέλλουμε σε %s</strong>. Παρακαλούμε εισάγετε εναλλακτική διεύθυνση αποστολής.

en: Invalid shipping method.
el: Μη έγκυρος τρόπος αποστολής.

en: Invalid payment method.
el: Μη έγκυρος τρόπος πληρωμής.

en: Please rate the product.
el: Παρακαλούμε αξιολογήστε το προίόν.

en: to the
el: εις τον

en: to
el: εις

en: the
el: τον

en: VAT
el: ΦΠΑ

en: Tax
el: Φόρος

en: (incl. VAT)
el: (με ΦΠΑ)

en: (incl. tax)
el: (με φόρους)

en: (ex. VAT)
el: (προ ΦΠΑ)

en: (ex. tax)
el: (προ φόρου)

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Company Name
el: Όνομα Εταιρίας

en: Country
el: Χώρα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Town / City
el: Πόλη

en: State / County
el: Περιφέρεια

en: Postcode / Zip
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Suburb
el: Προάστιο

en: Postcode
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: State
el: Περιφέρεια

en: District
el: Περιοχή

en: Province
el: Επαρχία

en: Region
el: Περιοχή

en: Town / District
el: Πόλη / Επαρχία

en: County
el: Περιφέρεια

en: Prefecture
el: Νομός

en: Municipality
el: Δήμος

en: Zip
el: Ταχ. Κώδ.

en: Email Address
el: Διεύθυνση Email

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Coupon code applied successfully.
el: Ο κωδικός έκπτωσης εφαρμόστηκε επιτυχώς.

en: Coupon code removed successfully.
el: Ο Κωδικός του κουπονιού έχει αφαιρεθεί επιτυχώς.

en: Coupon is not valid.
el: Το κουπόνι δεν είναι έγκυρο.

en: Coupon "%s" does not exist!
el: Το κουπόνι "%s" δεν υπάρχει!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι το κουπόνι "%s" δεν είναι έγκυρο - έχει αφαιρεθεί από την παραγγελία σας.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι το κουπόνι "%s" δεν είναι δικό σας - έχει αφαιρεθεί από την παραγγελία σας.

en: Coupon code already applied!
el: ο κωδικός έκπτωσης έχει χρησιμοποιηθεί!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
el: Δυστυχώς, το κουπόνι "% s" έχει ήδη εφαρμοστεί και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με άλλα κουπόνια.

en: Coupon usage limit has been reached.
el: Αυτό το κουπόνι έχει εξαντληθεί.

en: This coupon has expired.
el: Αυτό το κουπόνι έχει λήξει.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
el: Η ελάχιστη δαπάνη γι αυτό το κουπόνι είναι %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
el: Το μέγιστο ποσό αγοράς γι΄αυτό το κουπόνι είναι %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
el: Λυπούμαστε, αλλά αυτό το κουπόνι δεν ισχύει για το περιεχόμενο του καλαθιού σας.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
el: Λυπούμαστε, αυτό το κουπόνι δεν είναι έγκυρο για τα προϊόντα: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
el: Λυπούμαστε, αυτό το κουπόνι δεν είναι έγκυρο για τις κατηγορίες: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
el: Λυπούμαστε, αυτό το κουπόνι δεν ισχύει για προϊόντα με έκπτωση.

en: Coupon does not exist!
el: Το κουπόνι δεν υπάρχει!

en: Please enter a coupon code.
el: Παρακαλούμε εισάγετε τον κωδικό κουπονιού.

en: Invalid download link.
el: Μη έγκυρο αντικείμενο λήψης.

en: Invalid order.
el: Λανθασμένη Παραγγελία

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
el: Λυπούμαστε, έχετε φτάσει το όριο λήψης αυτού του αρχείου

en: Sorry, this download has expired
el: Λυπούμαστε, η περίοδος λήψης αυτού του αρχείου έχει λήξει

en: You must be logged in to download files.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένος για να κατεβάσετε αρχεία.

en: Login
el: Είσοδος

en: Log in to Download Files
el: Συνδεθείτε για να Κατεβάσετε Αρχεία

en: This is not your download link.
el: Αυτός δεν είναι δικός σας σύνδεσμος λήψης.

en: No file defined
el: Δεν έχει οριστεί αρχείο

en: File not found
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε

en: Go to homepage
el: Πηγαίνετε στην αρχική σελίδα.

en: Note
el: Σημείωση

en: Tel
el: Τηλ

en: Customer details
el: Λεπτομέρειες Πελάτη

en: Your details
el: Τα στοιχεία σας

en: Product low in stock
el: Το προϊόν έχει χαμηλό απόθεμα

en: %s is low in stock.
el: %s έχει χαμηλό απόθεμα.

en: There are %d left
el: Έχουν απομείνει %d

en: Product out of stock
el: Το προίόν εξαντλήθηκε

en: %s is out of stock.
el: %s εξαντλήθηκε.

en: Product Backorder
el: Προ παραγγελία προϊόντος όταν υπάρξει διαθέσιμο απόθεμα

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
el: %s μονάδες της %s έχουν επιστραφεί στην παραγγελία %s.

en: Address changed successfully.
el: Η διεύθυνση άλλαξε με επιτυχία.

en: Please enter your name.
el: Παρακαλούμε εισάγετε το όνομα σας.

en: Please provide a valid email address.
el: Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη διεύθυνση email.

en: This email address is already registered.
el: Αυτή η διεύθυνση email έχει ήδη εγγραφεί.

en: Your current password is incorrect.
el: Ο Κωδικός Πρόσβασης που εισάγατε είναι λανθασμένος.

en: Please fill out all password fields.
el: Παρακαλούμε συμπληρώστε όλα τα πεδία του κωδικού.

en: Please enter your current password.
el: Παρακαλούμε, εισάγετε τον ισχύων κωδικό.

en: Please re-enter your password.
el: Εισαγάγετε ξανά τον κωδικό πρόσβασής σας.

en: New passwords do not match.
el: Οι κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν

en: Account details changed successfully.
el: Οι πληροφορίες του λογαριασμού αλλάξαν επιτυχώς.

en: Payment method added.
el: Προστέθηκε μέθοδος πληρωμής.

en: %s removed. %sUndo?%s
el: %s αφαιρέθηκε. %sΑναίρεση;%s

en: Item
el: Τεμάχιο

en: You can only have 1 %s in your cart.
el: Μπορείτε να έχετε μόνο 1 %s στο καλάθι σας.

en: Cart updated.
el: Το καλάθι ανανεώθηκε.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
el: Το καλάθι έχει γεμίσει με προϊόντα από την προηγούμενη παραγγελία σας.

en: Order cancelled by customer.
el: Η παραγγελίας ακυρώθηκε από τον πελάτη.

en: Your order was cancelled.
el: Η παραγγελίας σας ακυρώθηκε.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
el: Η παραγγελία σας δεν μπορεί πλέον να ακυρωθεί. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
el: Παρακαλώ επιλέξτε την ποσότητα των προϊόντων που θέλετε να προσθέσετε στο καλάθι σας&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα προϊόν για να προστεθεί στο καλάθι σας&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
el[0]: είναι απαιτούμενο πεδίο.
el[1]: είναι απαιτούμενα πεδία.

en: Please choose product options&hellip;
el: Παρακαλώ επιλέξτε επιλογές προϊόντος&hellip;

en: Error
el: Σφάλμα

en: Username is required.
el: Το Όνομα Χρήστη απαιτείται.

en: Password is required.
el: Ο Κωδικός Πρόσβασης απαιτείται.

en: A user could not be found with this email address.
el: Δεν βρέθηκε χρήστης με αυτήν την διεύθυνση email.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
el: Είστε συνδεδεμένος ως <strong>%s</ strong>

en: Please enter your password.
el: Παρακαλούμε εισάγετε τον κωδικό σας

en: Passwords do not match.
el: Τα συνθηματικά δεν ταυτίζονται.

en: Anti-spam field was filled in.
el: Το πεδίο Anti-spam έχει συμπληρωθεί.

en: Please select a rating
el: Παρακαλούμε επιλέξτε μια βαθμολογία

en: Error processing checkout. Please try again.
el: Υπήρξε σφάλμα στην επεξεργασία της παραγγελίας. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά

en: required
el: απαραίτητο

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
el: Λυπούμαστε, κανένα προϊόν δεν ταιριάζει στην επιλογή σας. Παρακαλώ επιλέξτε ένα διαφορετικό συνδυασμό.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
el: Λυπούμαστε, αυτό το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Παρακαλώ επιλέξτε ένα διαφορετικό συνδιασμό.

en: Select an option&hellip;
el: Επιλέξτε ένα&hellip;

en: Customer
el: Πελάτης

en: Shop Manager
el: Διαχειριστής Καταστήματος

en: View WooCommerce Settings
el: Δείτε τις ρυθμίσεις του WooCommerce

en: View WooCommerce Documentation
el: Δείτε την τεκμηρίωση του WooCommerce

en: Docs
el: Έγγραφα

en: View WooCommerce API Docs
el: Δείτε τα API έγγραφα του WooCommerce

en: API Docs
el: API έγγραφα

en: Visit Premium Customer Support Forum
el: Επισκεφτείτε το φόρουμ εξυπηρέτησης για Premium πελάτες

en: Premium Support
el: Υποστήριξη Premium

en: Failed to install/update the translation:
el: Αποτυχία στην εγκατάσταση/ενημέρωση της μετάφρρασης:

en: Seems you don't have permission to do this!
el: Φαίνεται ότι δεν έχετε άδεια να το κάνετε αυτό!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
el: Συνέβει ένα σφάλμα πιστοποίησης κατά την διάρκεια ενημέρωσης της μετάφρασης. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά ή ρυθμίστε τα %sUpgrade Constants%s σας.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
el: Συγνώμη αλλά δεν υπάρχει διαθέσιμη μετάφραση για την γλώσσα σας =/

en: Translations installed/updated successfully!
el: Μεταφράσεις εγκαταστάθηκαν/ενημερώθηκαν με επιτυχία!

en: (Includes %s)
el: (Περιλαμβάνει %s)

en: Product Categories
el: Κατηγορίες Προϊόντων

en: Product Category
el: Κατηγορία Προϊόντος

en: Search Product Categories
el: Αναζήτηση στις Κατηγορίες Προϊόντων

en: All Product Categories
el: Όλες οι Κατηγορίες Προϊόντων

en: Parent Product Category
el: Κατηγορία Γονικού Προϊόντος

en: Parent Product Category:
el: Κατηγορία Γονικού Προϊόντος:

en: Edit Product Category
el: Επεξεργασία Κατηγορίας Προϊόντων

en: Update Product Category
el: Αναννέωση Κατηγορίας Προϊόντων

en: Add New Product Category
el: Προσθήκη Νέας Κατηγορίας Προϊόντων

en: New Product Category Name
el: Όνομα Νέας Κατηγορίας Προϊόντων

en: Product Tags
el: Ετικέτες Προϊόντος

en: Product Tag
el: Ετικέτα Προϊόντος

en: Search Product Tags
el: Αναζήτηση Ετικέτας Προϊόντος

en: All Product Tags
el: Όλες οι Ετικέτες Προϊόντων

en: Edit Product Tag
el: Επεξεργασία Ετικέτας Προϊόντος

en: Update Product Tag
el: Ενημέρωση Ετικέτας Προϊόντος

en: Add New Product Tag
el: Προσθήκη Νέας Ετικέτας Προϊόντος

en: New Product Tag Name
el: Όνομα ετικέτας νέου προϊόντος

en: Popular Product Tags
el: Δημοφιλείς Ετικέτες Προϊόντων

en: Separate Product Tags with commas
el: Διαχωρίστε τις Ετικέτες των Προϊόντων με κόμματα.

en: Add or remove Product Tags
el: Προσθέστε ή Αφαιρέστε Ετικέτες Προϊόντων.

en: Choose from the most used Product tags
el: Επιλέξτε από τις περισσότερο χρησιμοποιούμενες Ετικέτες Προϊόντων.

en: No Product Tags found
el: Δεν βρέθηκαν ετικέτες Προϊόντων.

en: Shipping Classes
el: Κλάσεις Μεταφορικών

en: Shipping Class
el: Κλάση Μεταφορικών

en: Search Shipping Classes
el: Αναζήτηση Κλάσης Μεταφορικών

en: All Shipping Classes
el: Όλες οι Κλάσεις Μεταφορικών

en: Parent Shipping Class
el: Γονική Κλάση Μεταφορικών

en: Parent Shipping Class:
el: Γονική Κλάση Μεταφορικών:

en: Edit Shipping Class
el: Επεξεργασία Κλάσης Μεταφορικών

en: Update Shipping Class
el: Ενημέρωση Κλάσης Μεταφορικών

en: Add New Shipping Class
el: Προσθήκη Νέας Κλάσης Μεταφορικών

en: New Shipping Class Name
el: Όνομα Νέας Κλάσης Μεταφορικών

en: Search %s
el: Αναζήτηση %s

en: All %s
el: Όλα %s

en: Parent %s
el: Γονικό %s

en: Parent %s:
el: Γονικό %s:

en: Edit %s
el: Επεξεργασία %s

en: Update %s
el: Ενημέρωση %s

en: Add New %s
el: Προσθήκη Νέου %s

en: New %s
el: Νέο %s

en: Products
el: Προϊόντα

en: Product
el: Προϊόν

en: Add Product
el: Προσθήκη Προϊόντος

en: Add New Product
el: Προσθήκη Νέου Προϊόντος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Product
el: Επεξεργασία Προϊόντος

en: New Product
el: Νέο Προϊόν

en: View Product
el: Εμφάνιση Προϊόντος

en: Search Products
el: Αναζήτηση Προϊόντων

en: No Products found
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα

en: No Products found in trash
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα στα απορρίματα

en: Parent Product
el: Γονικό Προϊόν

en: Product Image
el: Εικόνα Προϊόντος

en: Set product image
el: Όρισε εικόνα προϊόντος

en: Remove product image
el: Αφαίρεση εικόνα προϊόντος

en: Use as product image
el: Χρήση ως εικόνα προϊόντος

en: This is where you can add new products to your store.
el: Εδώ μπορείτε να προσθέσετε νέα προϊόντα στο κατάστημά σας

en: Variations
el: Παραλλαγές

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Order
el: Παραγγελία

en: Add Order
el: Προσθήκη Παραγγελίας

en: Add New Order
el: Προσθήκη Νέας Παραγγελίας

en: Edit Order
el: Επεξεργασία Παραγγελίας

en: New Order
el: Νέα Παραγγελία

en: View Order
el: Εμφάνιση Παραγγελίας

en: Search Orders
el: Αναζήτηση στις Παραγγελίες

en: No Orders found
el: Δεν βρέθηκαν Παραγγελίες

en: No Orders found in trash
el: Δεν βρέθηκαν παραγγελίες στον κάδο ανακύκλωσης

en: Parent Orders
el: Γονικές Παραγγελίες

en: This is where store orders are stored.
el: Εδώ αποθηκεύονται οι παραγγελίες του καταστήματος.

en: Refunds
el: Επιστροφές Χρημάτων

en: Coupons
el: Κουπόνια

en: Coupon
el: Κουπόνι

en: Add Coupon
el: Προσθήκη Κουπονιού

en: Add New Coupon
el: Προσθήκη Νέου Κουπονιού

en: Edit Coupon
el: Τροποποίηση κουπονιού

en: New Coupon
el: Νέο κουπόνι

en: View Coupons
el: Εμφάνιση Κουπονιών

en: View Coupon
el: Εμφάνιση κουπονιού

en: Search Coupons
el: Αναζήτηση κουπονιού

en: No Coupons found
el: Δεν βρέθηκαν κουπόνια

en: No Coupons found in trash
el: Δεν βρέθηκαν κουπόνια στον κάδο ανακύκλωσης

en: Parent Coupon
el: Γονικό Κουπόνι

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
el: Εδώ μπορείτε να προσθέσετε νέα κουπόνια που μπορούν να χρησιμοποιήσουν οι πελάτες στο κατάστημά σας.

en: Add Webhook
el: Προσθέστε Webhook

en: Add New Webhook
el: Προσθέστε νέο Webhook

en: Edit Webhook
el: Επεξεργασία Webhook

en: New Webhook
el: Νέο Webhook

en: View Webhooks
el: Προβολή Webhooks

en: View Webhook
el: Προβολή Webhook

en: Search Webhooks
el: Αναζήτηση Webhook

en: No Webhooks found
el: Δεν βρέθηκε Webhook

en: No Webhooks found in trash
el: Δεν βρέθηκαν κουπόνια στον κάδο ανακύκλωσης

en: Parent Webhook
el: Γονικό Webhook

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Επεξεργασία <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Επεξεργασία <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Ολοκληρώθηκε <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Ολοκληρώθηκε <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Ακυρώθηκε <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Ακυρώθηκε <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Έγινε Επιστροφή Χρημάτων <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Έγινε Επιστροφή Χρημάτων <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Απέτυχε <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Απέτυχε <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
el: Αγορά προϊόντος

en: Read More
el: Διαβάστε Περισσότερα

en: Select options
el: Επιλέξτε

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
el: Αυτό το μεταβλητό προϊόν δεν έχει ενεργές διαφοροποιήσεις οπότε δε μπορεί να δημοσιευθεί. Αλλαγή κατάστασης σε πρόχειρο.

en: Pay for Order
el: Πληρωμή για παραγγελία

en: Order Received
el: Παραγγελία Ελήφθη

en: Order #%s
el: Παραγγελία #%s

en: Edit Account Details
el: Επεξεργασία Λογαριασμού

en: Edit Address
el: Επεξεργασία διεύθυνσης

en: Add Payment Method
el: Προσθήκη Τρόπου Πληρωμής

en: Lost Password
el: Ξέχασα τον κωδικό μου

en: Cancelled order
el: Ακυρώθηκε

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
el: [{site_title}] Παραγγελία ακυρωμένη ({order_number})

en: Enable/Disable
el: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση

en: Enable this email notification
el: Ενεργοποίηση αυτής της ειδοποίησης email

en: Recipient(s)
el: Παραλήπτης(ες)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
el: Εισαγωγή παραληπτών (διαχωρίστε με κόμμα) γι' αυτό το email. Προεπιλεγμένοι <code>%s</code>.

en: Subject
el: Θέμα

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
el: Αυτό ελέγχει τη γραμμή θέματος του email. Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιήσετε το προεπιλεγμένο θέμα: <code>%s</code>.

en: Email Heading
el: Επικεφαλίδα Email

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
el: Αυτό ελέγχει την κύρια κεφαλίδα που περιέχεται στην ειδοποίηση email. Αφήστε το κενό για να χρησιμοποιήσετε την προεπιλεγμένη κεφαλίδα: <code>%s</code>.

en: Email type
el: Τύπος email

en: Choose which format of email to send.
el: Επιλέξτε ποια μορφή email να στείλετε.

en: Completed order
el: Ολοκληρωμένη παραγγελία

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
el: Τα Email ολοκλήρωσης παραγγελίας αποστέλλονται στον πελάτη όταν μία παραγγελία σημειώνεται ως ολοκληρωμένη, συνήθως υποδεικνύουν ότι η παραγγελία έχει αποσταλεί.

en: Your order is complete
el: Η παραγγελία σας ολοκληρώθηκε

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
el: Η {site_title} παραγγελία σας από {order_date} έχει ολοκληρωθεί

en: Your order is complete - download your files
el: Η παραγγελία σας ολοκληρώθηκε - Κατεβάστε τα αρχεία

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
el: Η {site_title} παραγγελία σας από {order_date} έχει ολοκληρωθεί - κατεβάσετε τα αρχεία σας

en: Defaults to <code>%s</code>
el: Προεπιλογές στο <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
el: Θέμα (για κατέβασμα)

en: Email Heading (downloadable)
el: Κεφαλίδα Email (για κατέβασμα)

en: Customer invoice
el: Τιμολόγιο Πελάτη

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
el: Τα Email τιμολογίων πελατών μπορούν να αποσταλούν  στους χρήστες με πληροφορίες για την παραγγελία και συνδέσμους για πληρωμή.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
el: Τιμολόγιο για την παραγγελία {order_number} από τις {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
el: Τιμολόγιο για την παραγγελία {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
el: Η {site_title} παραγγελία σας από {order_date}

en: Order {order_number} details
el: Πληροφορίες παραγγελίας {order_number}

en: Email Subject
el: Θέμα Email

en: Email Subject (paid)
el: Θέμα Email (πληρωμένο)

en: Email Heading (paid)
el: Κεφαλίδα Email (πληρωμένο)

en: Email Type
el: Τύπος Email

en: New account
el: Νέος λογαριασμός

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
el: Τα email νέου λογαριασμού πελάτη αποστέλλονται όταν ο πελάτης εγγράφεται μέσω της ολοκλήρωσης παραγγελίας ή μέσω της σελίδας Ο Λογαριασμός μου.

en: Your account on {site_title}
el: Ο λογαριασμός σας στο {site_title}

en: Welcome to {site_title}
el: Καλώς ήρθατε στο {site_title}

en: Customer note
el: Σημείωση πελάτη

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
el: Τα Email σημειώσεων πελατών αποστέλλονται όταν προσθέτετε μία σημείωση σε μία παραγγελία.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
el: Ένα σημείωμα έχει προστεθεί στην {site_title} παραγγελία από {order_date}

en: A note has been added to your order
el: Μια σημείωση προστέθηκε στην παραγγελίας σας

en: Processing order
el: Επεξεργασία παραγγελίας

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
el: Αυτή είναι μία ειδοποίηση παραγγελίας που αποστέλλεται στον πελάτη κατόπιν πληρωμής και περιέχει τις λεπτομέρειες της παραγγελίας.

en: Thank you for your order
el: Σας ευχαριστούμε για την παραγγελία

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
el: Η {site_title} απόδειξη της παραγγελίας από {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
el: Η παραγγελία σας στο {site_title} από τις {order_date} έχει εν μέρει επιστραφεί

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
el: Η παραγγελία σας στο {site_title} από τις {order_date} έχει επιστραφεί

en: Your order has been fully refunded
el: Έχει γίνει επιστροφή χρημάτων για όλο το ποσό της παραγγελίας σας

en: Your order has been partially refunded
el: Έχει γίνει επιστροφή χρημάτων για μέρος του ποσού της παραγγελίας σας

en: Partially Refunded order
el: Εν μέρει επιστρεφόμενη παραγγελία

en: Refunded order
el: Παραγγελία που έχει επιστραφεί

en: Full Refund Subject
el: Θέμα πλήρης επιστροφής

en: Partial Refund Subject
el: Θέμα μερικής επιστροφής

en: Full Refund Email Heading
el: Επικεφαλίδα Ηλεκτρ. Μηνύματος πλήρους επιστροφής

en: Partial Refund Email Heading
el: Επικεφαλίδα Ηλεκτρ. Μηνύματος μερικής επιστροφής

en: Reset password
el: Επαναφορά Κωδικού Πρόσβασης

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
el: Τα Email επαναφοράς κωδικού πρόσβασης αποστέλλονται όταν ο πελάτης επαναφέρει τον κωδικό πρόσβασής του.

en: Password Reset for {site_title}
el: Επαναφορά κωδικού πρόσβασης για {site_title}

en: Password Reset Instructions
el: Οδηγίες επαναφοράς κωδικού πρόσβασης

en: New order
el: Νέα παραγγελία

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
el: Τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου νέας παραγγελίας θα αποστέλλονται στη λίστα παραληπτών  όταν ληφθεί μια παραγγελία.

en: New customer order
el: Νέα παραγγελία πελάτη

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
el: [{site_title}] Νέα παραγγελία του πελάτη ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Multipart
el: Σε πολλαπλά μέρη

en: Could not write to template file.
el: Δεν ήταν εφικτή η εγγραφή στο αρχείο προτύπου.

en: Template file copied to theme.
el: Το αρχείο προτύπου αντιγράφτηκε στο θέμα.

en: Template file deleted from theme.
el: Το αρχείο προτύπου διαγράφηκε από το θέμα.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
el: Η ενέργεια απέτυχε.Παρακαλώ ανανεώστε τη σελίδα και ξαναδοκιμάστε.

en: HTML template
el: Πρότυπο HTML

en: Plain text template
el: Πρότυπο απλού κειμένου

en: Delete template file
el: Διαγραφή αρχείου προτύπου

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
el: Αυτό το πρότυπο έχει παρακαμφθεί από το θέμα σας και μπορείτε να το βρείτε στο: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
el: Αντιγραφή αρχείου προτύπου στο θέμα

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
el: Για να παρακάμψετε και να επεξεργαστείτε αυτό το πρότυπο email αντιγράψτε το αρχείο <code>%s</code> στο φάκελο του θέματός σας:<code>%s</code>.

en: File was not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: View template
el: Προβολή προτύπου

en: Hide template
el: Απόκρυψη προτύπου

en: Are you sure you want to delete this template file?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να διαγραφεί αυτό το αρχείο προτύπου;

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
el: Επιτρέπει πληρωμές μέσω BACS, γνωστότερες και ως απευθείας τραπεζικές μεταφορές.

en: Enable Bank Transfer
el: Ενεργοποίηση Τραπεζικής Μεταφοράς

en: Title
el: Τίτλος

en: This controls the title which the user sees during checkout.
el: Αυτό ελέγχει τον τίτλο που βλέπει ο χρήστης κατά την ολοκλήρωση παραγγελίας.

en: Direct Bank Transfer
el: Απευθείας Τραπεζική Μεταφορά

en: Description
el: Περιγραφή

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
el: Περιγραφή μεθόδου πληρωμής που θα δει ο πελάτης κατά την ολοκλήρωση της παραγγελίας.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
el: Κάνετε την πληρωμή απευθείας στον τραπεζικό μας λογαριασμό. Παρακαλώ χρησιμοποιείστε το Order ID σαν αναφορά πληρωμής. Η παραγγελία σας δεν θα σταλθεί μέχρι το ποσό να εμφανιστεί στον λογαριασμό μας.

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
el: Οδηγίες που θα προστεθούν στην σελίδα ευχαριστηρίων και στα email.

en: Sort Code
el: Κωδικός Ταξινόμησης

en: Account Details
el: Λεπτομέρειες Λογαριασμού

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Account Number
el: Αριθμός Λογαριασμού

en: Bank Name
el: Όνομα Τράπεζας

en: + Add Account
el: + Προσθήκη Λογαριασμού

en: Remove selected account(s)
el: Αφαίρεση επιλεγμένων λογαριασμών

en: Our Bank Details
el: Οι πληροφορίες της Τράπεζας μας

en: Awaiting BACS payment
el: Εν αναμονή πληρωμής με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

en: Bank Transit Number
el: Αριθμός Τραπεζικού Λογαριασμού

en: Bank Code
el: Κωδικός Τράπεζας

en: Routing Number
el: Αριθμός δρομολόγησης

en: Branch Code
el: Κωδικός Υποκαταστήματος

en: Cheque
el: Επιταγή

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
el: Επιτρέπει την πληρωμή με επιταγή. Γιατί να δέχεστε επιταγές τη σήμερον ημέρα; Πιθανότατα να μη δεχθείτε όμως σας επιτρέπει να κάνετε δοκιμαστικές αγορές για να δοκιμάσετε την αποστολή email παραγγελιών, τις σελίδες "επιτυχής αγορά" κτλ.

en: Enable Cheque Payment
el: Ενεργοποίηση Πληρωμής με επιταγή

en: Cheque Payment
el: Πληρωμή με Επιταγή

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
el: Παρακαλώ αποστείλατε την επιταγή σας στο Όνομα καταστήματος, Οδό καταστήματος, Πόλη καταστήματος, Ταχυδρομικό κώδικα καταστήματος.

en: Awaiting cheque payment
el: Εν αναμονή πληρωμής με επιταγή

en: Cash on Delivery
el: Μετρητά κατά την Παράδοση

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
el: Επιτρέψτε στους πελάτες σας να πληρώσουν με μετρητά (ή άλλους τρόπους) κατά την παράδοση.

en: Enable COD
el: Ενεργοποίηση COD

en: Enable Cash on Delivery
el: Ενεργοποίηση Μετρητών κατά την Παραλαβή

en: Payment method description that the customer will see on your website.
el: Περιγραφή τρόπου πληρωμής που θα δει ο πελάτης στην ιστοσελίδα σας.

en: Pay with cash upon delivery.
el: Η πληρωμή θα γίνει με μετρητά κατά την παραλαβή.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
el: Οι οδηγίες θα προστεθούν στην σελίδα ευχαριστηρίων

en: Enable for shipping methods
el: Ενεργοποιήστε για τρόπους αποστολής

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
el: Εάν η αντικαταβολή είναι διαθέσιμη μόνο για συγκεκριμένους τρόπους, ορίστε το εδώ. Αφήστε το κενό για ενεργοποίηση σε όλους τους τρόπους.

en: Select shipping methods
el: Επιλέξτε μεθόδους αποστολής

en: Accept for virtual orders
el: Αποδοχή εικονικών παραγγελιών

en: Payment to be made upon delivery.
el: Η πληρωμή θα γίνει κατά την παραλαβή.

en: Proceed to PayPal
el: Προβείτε στο Paypal

en: PayPal Acceptance Mark
el: Εικονίδιο αποδοχής Paypal

en: What is PayPal?
el: Τι είναι το PayPal;

en: Gateway Disabled
el: Επενεργοποιημένο Gateway

en: PayPal does not support your store currency.
el: Το PayPal δεν υποστηρίζει το νόμισμα του καταστήματός σας.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
el: Επιστροφή χρημάτων %s - Αναγνωριστικό Επιστροφής (Refund ID): %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
el: Λάθος επαλήθευσης: τα συναλλάγματα του PayPal δε συμφωνούν (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
el: Σφάλμα επαλήθευσης: Οι ποσότητες του PayPal  δεν ταιριάζουν (ακαθάριστο %s).

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
el: Σφάλμα επαλήθευσης: Η απάντηση PayPal IPN από διαφορετική διεύθυνση email (%s).

en: IPN payment completed
el: Η πληρωμή άμεσης ειδοποίησης (IPN) ολοκληρώθηκε

en: Payment pending: %s
el: Εκκρεμή πληρωμή: %s

en: Payment %s via IPN.
el: πληρωμή %s μέσω IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
el: Η πληρωμή για την παραγγελία %s επεστράφη/αντεστράφη

en: Payment for order #%s reversed
el: Η πληρωμή για την παραγγελία %s επεστράφη

en: Reversal cancelled for order #%s
el: Η αναστροφή ακυρώθηκε για την παραγγελία %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
el: Η παραγγελία %s είχε ακύρωση μιας αναστροφής. Παρακαλούμε ελέγξτε την κατάσταση της πληρωμής και ανανεώστε την κατάσταση της παραγγελίας ανάλογα.

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
el: Λάθος επαλήθευσης: τα ποσά του PayPal δε συμφωνούν (amt %s).

en: PDT payment completed
el: Η πληρωμή του PDT ολοκληρώθηκε

en: Shipping via %s
el: Αποστολή με %s

en: Enable PayPal standard
el: Ενεργοποίηση PayPal standard

en: This controls the description which the user sees during checkout.
el: Αυτό ελέγχει την περιγραφή που βλέπει ο χρήστης κατά την ολοκλήρωση παραγγελίας.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
el: Πληρωμή μέσω PayPal; Μπορείτε να πληρώσετε με την πιστωτική σας κάρτα αν δεν έχετε λογαριασμό στο Paypal.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
el: Παρακαλούμε εισάγετε το email του λογαριασμού σας στο PayPal. Αυτό είναι απαραίτητο για να γίνει η πληρωμή.

en: PayPal Sandbox
el: PayPal sandbox

en: Enable PayPal sandbox
el: Ενεργοποίηση PayPal sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
el: To PayPal sandbox μπορεί να χρησιμοποιηθεί για δοκιμαστικές πληρωμές. Εγγραφείτε για ένα λογαριασμό προγραμματιστή <a href="%s">here</a>.

en: Debug Log
el: Αρχείο Καταγραφής Εντοπισμού Σφαλμάτων

en: Enable logging
el: Ενεργοποίηση καταγραφής

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
el: Συνδέστε τα PayPal συμβάντα, όπως IPN αιτήματα, μέσα <code>%s</code>

en: Advanced options
el: Προηγμένες επιλογές

en: Receiver Email
el: Email Παραλήπτη

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
el: Εαν το κύριο PayPal email σας διαφέρει από το PayPal email που καταχωρήθηκε παραπάνω, εισάγετε το κύριο email λήψης μηνυμάτων για τον PayPal λογαριασμό σας εδώ. Αυτό χρησιμοποιείται για να εξακριβωθούν οι IPN αιτήσεις.

en: PayPal Identity Token
el: Διακριτικό ταυτότητας PayPal

en: Invoice Prefix
el: Πρόθεμα Τιμολογίων

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα πρόθεμα για τους αριθμούς τιμολογίων. Εάν χρησιμοποιείτε τον PayPal λογαριασμό σας για πολλά καταστήματα βεβαιωθείτε ότι αυτό το πρόθεμα είναι μοναδικό, διαφορετικά το PayPal δεν θα επιτρέψει παραγγελίες με τον ίδιο αριθμό τιμολογίου.

en: Shipping Details
el: Λεπτομέρειες Αποστολής

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
el: Στείλτε στο PayPal τις πληροφορίες αποστολής αντί για χρέωσης.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
el: Το PayPal μας επιτρέπει να αποστείλουμε 1 διεύθυνση. Αν χρησιμοποιείτε το PayPal για τις ετικέτες αποστολής, προτιμήστε να στείλετε τη διεύθυνση αποστολής αντί της διεύθυνσης χρέωσης.

en: Address Override
el: Παράκαμψη διεύθυνσης

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
el: Ενεργοποιήστε "address_override" για να αποτρέψετε τη μεταβολή πληροφοριών διεύθυνσης.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
el: Το PayPal επαληθεύει τις διευθύνσεις, επομένως αυτή η ρύθμιση μπορεί να προκαλέσει σφάλματα (προτείνουμε να παραμένει απενεργοποιημένη).

en: Payment Action
el: Ενέργεια Πληρωμής

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
el: Επιλέξτε αν επιθυμείτε να συλλέξετε τα ποσά άμεσα ή μόνο να εξουσιοδοτήσετε την πληρωμή.

en: Capture
el: Συλλογή

en: Authorize
el: Εξουσιοδότηση

en: Page Style
el: Στυλ Σελίδας

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
el: Προαιρετικά εισάγετε το όνομα του στυλ σελίδας που επιθυμείτε να χρησιμοποιήσετε. Τα στυλ καθορίζονται μέσα από το λογαριασμό σας PayPal.

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: API Credentials
el: API πιστοποιητικά

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
el: Εισάγετε τα PayPal API πιστοποιητικά για να επεξεργαστείτε επιστροφές χρημάτων μέσω του PayPal. Μάθετε πως να έχετε πρόσβαση στα PayPal API πιστοποιητικά σας %shere%s.

en: API Username
el: Ονομα Λογαριασμού API

en: Get your API credentials from PayPal.
el: Πάρτε τα API πιστοποιητικά σας από το PayPal

en: API Password
el: Κωδικός API

en: API Signature
el: API Υπογραφή

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
el: Παρακαλούμε επιβεβαιώστε τις πληροφορίες τις κάρτας σας και βεβαιωθείτε ότι ο browser σας υποστηρίζει την JavaScript.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
el: Κατασκευαστές Ιστοσελίδων: Βεβαιωθείτε ότι δεν συμπεριλαμβάνετε jQuery και ότι δεν υπάρχουν JavaScript σφάλματα σε αυτή τη σελίδα.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη δημιουργία χρήστη στο Simplify Commerce.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
el: Ζητούμε συγνώμη. Το μικρότερο επιτρεπόμενο ποσό παραγγελίας με αυτή τη μέθοδο πληρωμής, είναι 0,50 λεπτά.

en: Customer not found
el: Ο Πελάτης δεν βρέθηκε

en: %s - Order #%s
el: %s - Παραγελία #%s

en: Simplify payment error: %s
el: Λάθος από Simplify Commerce.

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
el: Η μέθοδος πληρωμής Simplify Commerce εγκρίθηκε (ID: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
el: Η μέθοδος πληρωμής Simplify Commerce απορρίφθηκε.

en: Payment was declined - please try another card.
el: Η Πληρωμή απορρίφθηκε. Παρακαλούμε δοκιμάστε μία άλλη κάρτα.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
el: Η Απλοποιημέμνη Συναλλαγή Απέτυχε (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
el: %s - Προ-παραγγελία για "%s"

en: (Order #%s)
el: (Παραγελία #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
el: Η Πληρωμή απορρίφθηκε. Ο Πελάτης χρειάζεται να δοκιμάσει μία άλλη κάρτα.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
el: Η πληρωμή απορρίφθηκε από Simplify Commerce.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
el: Εισπράξτε πληρωμές μέσω του Simplify Commerce - χρησιμοποιεί το simplify.js για να δημιουργήσει τεκμήρια κάρτας και το Simplify Commerce SDK. Υποχρεωτική η χρήση SSL όταν το sandbox είναι απενεργοποιημένο.

en: Simplify Commerce by Mastercard
el: Simplify Commerce από την Mastercard

en: Getting started
el: Ξεκινώντας

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
el: Το Simplify Commerce εμπεριέχει και τον εμπορικό σας λογαριασμός και το payment gateway. Το Simplify Commerce είναι το payment gateway του Woocommerce σας και σας δίνει την δυνατότητα γρήγορης πρόσβασης στα χρήματά σας μέσω από μια ισχυρή και ασφαλή μηχανή πληρωμών που υποστηρίζετε από την MasterCard.

en: Sign up for Simplify Commerce
el: Εγγραφείτε στο Simplify Commerce

en: Learn more
el: Μάθετε περισσότερα

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
el: Σφάλμα στο Simplify Commerce: Το Simplify Commerce απαιτεί την έκδοση PHP 5.3 ή μεταγενέστερες εκδόσεις. Χρησιμοποιείτε την έκδοση %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
el: Σφάλμα στο Simplify Commerce: Παρακαλούμε εισάγετε τα δημόσια και προσωπικά κλειδιά σας.

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
el: Το Simplify Commerce ενεργοποιήθηκε, αλλά το <a href="%s"> απαραίτητη SSL επιλογή</a> απενεργοποιήθηκε; Το ταμείο σας ενδέχετε να μην είναι ασφαλή! Παρακαλούμε, ενεργοποιήστε ξανά το SSL και βεβαιωθείτε ότι ο server σας έχει έγκυρο πιστοποιητικό SSL - Το Simplify Commerce θα είνα ενεργό μόνο σε κατάσταση sandbox.

en: Enable Simplify Commerce
el: Ενεργοποιήστε το Simplify Commerce

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Payment Mode
el: Τρόπος Πληρωμής:

en: Enable Sandbox Mode
el: Ενεργοποιήστε την Κατάσταση Sandbox

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
el: Εισάγετε το payment gateway σε κατάσταση sandbox χρησιμοποιώντας τα κλειδιά του sandbox API (δεν θα γίνουν πραγματικές πληρωμές).

en: Sandbox Public Key
el: Sandbox Δημόσιο Κλειδί

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
el: Πάρτε τα κλειδιά του API από το Simplify Account: Ρυθμίσεις > API Κλειδιά

en: Sandbox Private Key
el: Sandbox Προσωπικά Κλειδιά

en: Public Key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private Key
el: Προσωπικό Κλειδί

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
el: Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΕΣΤ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. Χρησιμοποιήστε μια κάρτα τεστ: %s

en: Expiry Month
el: Λήξη Μήνα

en: Expiry Year
el: Λήξη Χρόνου

en: is invalid
el: Είναι λάθος

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
el: Ευχαριστούμε για την παραγγελία. Παρακαλώ πιέστε το ακόλουθο κουμπί για να πληρώσετε με πιστωτική κάρτα μέσω Simplify Commerce της MasterCard.

en: Pay Now
el: Πληρωμή Τώρα

en: Cancel order &amp; restore cart
el: Ακύρωση παραγγελίας και επαναφορά καλαθιού

en: Refund was declined.
el: Η Αίτηση Επιστροφής Χρημάτων δεν έγινε αποδεκτή.

en: %s - Subscription for "%s"
el: %s - Παρακολούθηση του "%s"

en: Flat Rate
el: Πάγιο Κόστος

en: Enable this shipping method
el: Ενεργοποίηση αυτού του τρόπου αποστολής

en: Method Title
el: Τίτλος Μεθόδου

en: Availability
el: Διαθεσιμότητα

en: All allowed countries
el: Όλες οι επιτρεπόμενες χώρες

en: Specific Countries
el: Συγκεκριμένες Χώρες

en: Select some countries
el: Επιλέξτε κάποιες από τις χώρες

en: Tax Status
el: Φορολογικό Καθεστώς

en: Taxable
el: Φορολογίσιμο

en: Cost
el: Κόστος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Calculation Type
el: Τύπος Υπολογισμού

en: Additional Rates
el: Επιπρόσθετα Κόστη

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
el: Επιπλέον επιλογές αποστολής με επιπρόσθετος κόστος μια ανα γραμμή: Όνομα Επιλογής | Επιπρόσθετο Κόστος [+- Ποσοστό] | Ανα Τύπο Κόστους (παραγγελία, κλάση ή αντικείμενο) Παράδειγμα: <code>ΕΛΤΑ Εξπρες | 6.95 [+ 0.2%] | παραγγελία</code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
el: Όνομα Επιλογής | Επιπρόσθετο Κόστος [+- Ποσοστό%] | Ανα Τύπο Κόστους (παραγγελία, κλάση ή αντικείμενο)

en: Free Shipping
el: Δωρεάν Αποστολή

en: Enable Free Shipping
el: Ενεργοποίηση Δωρεάν Αποστολής

en: Method availability
el: Διαθεσιμότητα μεθόδου

en: Free Shipping Requires...
el: Η Δωρεάν Αποστολή απαιτεί...

en: A valid free shipping coupon
el: Ένα έγκυρο κουπόνι δωρεάν αποστολής

en: A minimum order amount (defined below)
el: Μία ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (ορίζεται παρακάτω)

en: A minimum order amount OR a coupon
el: Μία ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας Ή ένα κουπόνι

en: A minimum order amount AND a coupon
el: Μία ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας ΚΑΙ ένα κουπόνι

en: Minimum Order Amount
el: Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
el: Οι χρήστες θα πρέπει να δαπανήσουν αυτό το ποσό για να δικαιούνται δωρεάν αποστολή (εάν είναι ενεργοποιημένο το παραπάνω).

en: Selected countries
el: Επιλεγμένες χώρες

en: Excluding selected countries
el: Εξαίρεση επιλεγμένων χωρών

en: Local Delivery
el: Τοπική Παράδοση

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
el: Η τοπική παράδοση είναι ένας απλός τρόπος αποστολής για να κάνετε παράδοση επί τόπου.

en: Enable
el: Διαθέσιμο

en: Enable local delivery
el: Ενεργοποίηση Τοπικής Παράδοσης

en: Fee Type
el: Είδος Φόρου

en: How to calculate delivery charges
el: Πώς να υπολογίζετε το κόστος παράδωσης

en: Fixed amount
el: Σταθερό ποσό

en: Percentage of cart total
el: Ποσοστό του συνολικού καλαθιού

en: Fixed amount per product
el: Σταθερή ποσότητα ανά προϊόν

en: Delivery Fee
el: Κόστος αποστολής

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
el: Τι ποσό επιθυμείτε να χρεώσετε για τοπική παράδοσξ, δεν λαμβάνεται υπ' όψιν αν επιλέξετε δωρεάν. Αφήστε κενό για απενεργοποίηση.

en: Allowed Zip/Post Codes
el: Επιτρεπτοί Ταχυδρομικοί κώδικες

en: Local Pickup
el: Παραλαβή από το κατάστημα

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
el: Η παραλαβή από το κατάστημα είναι μία απλή μέθοδος που επιτρέπει στον πελάτη να παραλάβει την παραγγελία ο ίδιος

en: Enable local pickup
el: Ενεργοποιήστε την παραλαβή από το κατάστημα

en: Shipping costs updated.
el: Ενημερώθηκε το κόστος αποστολής

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
el: Λανθασμένη παραγγελία. Αν διαθέτε λογαριασμό παρακαλούμε συνδεθείτε και προσπαθήστε ξανά.

en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
el: Η κατάσταση αυτής της παραγγελίας είναι &ldquo;%s&rdquo;&mdash;δε μπορεί να πληρωθεί. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
el: Συγγνώμη, αυτή η παραγγελία είναι μη έγκυρη και δεν μπορεί να πληρωθεί.

en: Order Number:
el: Αριθμός παραγγελίας:

en: Date:
el: Ημερομηνία:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
el: Το σύνολο της παραγγελίας ενημερώθηκε. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την παραγγελία σας, πατώντας το κουμπί Παραγγελία στο κάτω μέρος της σελίδας.

en: Your password has been reset.
el: Ο Κωδικός Πρόσβασης ανακτήθηκε.

en: Log in
el: Είσοδος

en: Enter a username or e-mail address.
el: Εισάγετε ένα όνομα χρήστη ή μία διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Invalid username or e-mail.
el: Λάθος username ή e-mail

en: Password reset is not allowed for this user
el: Η ανάκτηση κωδικού δεν επιτρέπεται γι αυτόν τον χρήστη

en: Check your e-mail for the confirmation link.
el: Ελέγξτε το e-mail σας για τον σύνδεσμο επιβεβαίωσης.

en: Invalid key
el: Μη έγκυρο κλειδί

en: Add a new payment method.
el: Προσθήκη νέας μεθόδου πληρωμής.

en: Please enter a valid order ID
el: Παρακαλούμε εισάγετε ένα έγκυρο κωδικό παραγγελίας

en: Please enter a valid order email
el: Παρακαλούμε εισάγετε ένα έγκυρο email παραγγελίας

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
el: Λυπούμαστε, δεν μπορέσαμε να βρούμε αυτόν τον κωδικό παραγγελίας.

en: Select
el: Επιλογή

en: Text
el: Κείμενο

en: This product is protected and cannot be purchased.
el: Αυτό το προϊόν προστατεύεται και δεν μπορεί να αγοραστεί.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
el[0]: %s έχει προστεθεί στο καλάθι σας.
el[1]: %s έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

en: Continue Shopping
el: Συνέχεια Αγορών

en: and
el: και

en: Coupon:
el: Κουπόνι:

en: Free shipping coupon
el: Κουπόνι δωρεάν αποστολής

en: Free
el: Δωρεάν

en: Order &ndash; %s
el: Παραγγελία &ndash; %s

en: Invalid order status
el: Λανθασμένη Κατάσταση Παραγγελίας

en: Invalid order ID
el: Λανθασμένο Νούμερο ID Παραγγελίας

en: United Arab Emirates Dirham
el: Dirham Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων

en: Bangladeshi Taka
el: Τάκα Μπαγκλαντές

en: Bulgarian Lev
el: Lev Βουλγαρίας

en: Chilean Peso
el: Χιλιανό Πέσο

en: Colombian Peso
el: Κολομβιανό Πέσο

en: Dominican Peso
el: Πέσο Δομίνικας

en: Croatia kuna
el: Κροατική Κούνα

en: Icelandic krona
el: Ισλανδική κορόνα

en: Indian Rupee
el: Ρούπια Ινδίας

en: Nepali Rupee
el: Ρουπία Νεπάλ

en: Lao Kip
el: Λάος Κιπ

en: South Korean Won
el: Won Νότιας Κορέας

en: Nigerian Naira
el: Νιγηριανή Naira

en: Paraguayan Guaraní
el: Παραγουάης Γκουαρανί

en: Russian Ruble
el: Ρούβλι Ρωσίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορόνα

en: Swiss Franc
el: Ελβετικό Φράγκο

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: US Dollars
el: Δολλάρια ΗΠΑ

en: Vietnamese Dong
el: Βιετναμέζικο Ντονγκ

en: Egyptian Pound
el: Αιγυπτιακή λίρα

en: Cart Discount
el: Έκπτωση καλαθιού

en: Cart % Discount
el: Έκπτωση % καλαθιού

en: Product Discount
el: Έκπτωση Προϊόντος

en: Product % Discount
el: Έκπτωση % Προϊόντος

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
el: Το shop_order_status taxonomy δεν υπάρχει πλέον στο WooCommerce 2.2! Πρέπει να χρησιμοποιήσετε το νέο WooCommerce post_status, <a href="%s">διαβάστε περισσότερα...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
el: Η κατάσταση "δημοσιεύθηκε" της παραγγελίας δεν υπάρχει πλέον στο WooCommerce 2.2! Πρέπει να χρησιμοποιήσετε το WooCommerce post_status, <a href="%s">διαβάστε περισσότερα...</a>

en: This function should not be called before woocommerce_init.
el: Η μέθοδος δεν πρέπει να κληθεί πριν την woocommerce_init.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
el: Απλήρωτη παραγγελία ακυρώθηκε - η προθεσμία έληξε.

en: Refund &ndash; %s
el: Επιστροφή Χρημάτων &ndash; %s

en: Simple product
el: Απλό προϊόν

en: Grouped product
el: Ομαδοποιημένο προϊόν

en: External/Affiliate product
el: Εξωτερικό/Affliate προϊόν

en: Variable product
el: Μεταβλητό προϊόν

en: New products
el: Νέα προϊόντα

en: New products added to %s
el: Προστέθηκαν νέα προϊόντα στο %s

en: New products tagged %s
el: Νέα προϊόντα με ετικέτα %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
el: Αυτό είναι ένα δοκιμαστικό κατάστημα για το σκοπό δοκιμών &mdash; καμία παραγγελία δεν ολοκληρώνεται.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
el: Αποτελέσματα Αναζήτησης: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
el: &nbsp;&ndash; Σελίδα %s

en: Default sorting
el: Προεπιλεγμένη ταξινόμηση

en: Sort by popularity
el: Ταξινόμηση ανά δημοφιλία

en: Sort by average rating
el: Ταξινόμηση κατά μέσο όρου αξιολόγησης

en: Sort by newness
el: Ταξινόμηση σύμφωνα με το πιο καινούριο

en: Sort by price: low to high
el: Ταξινόμηση ανά τιμή - χαμηλή σε υψηλή

en: Sort by price: high to low
el: Ταξινόμηση ανά τιμή - υψηλή σε χαμηλή

en: Additional Information
el: Επιπλέον Πληροφορίες

en: Reviews (%d)
el: Κριτικές (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
el: Χρησιμοποιήστε το $args όρισμα σαν πίνακα καλύτερα. Τα απαξιωμένα ορίσματα θα αφαιρεθούν στο WC 2.2.

en: Place order
el: Κάντε παραγγελία

en: Select a country&hellip;
el: Επιλέξτε χώρα&hellip;

en: Update country
el: Ανανέωση χώρας

en: Select a state&hellip;
el: Επιλέξτε περιφέρεια&hellip;

en: Choose an option
el: Επιλέξτε ένα

en: Select a category
el: Επιλογή κατηγορίας

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: An account is already registered with your email address. Please login.
el: Υπάρχει ήδη λογαριασμός με τη διεύθυνση email σας. Παρακαλώ συνδεθείτε.

en: Please enter a valid account username.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα έγκυρο όνομα χρήστη του λογαριασμού.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
el: Υπάρχει ήδη λογαριασμός με αυτό το Όνομα χρήστη. Παρακαλώ επιλέξτε ένα άλλο.

en: Please enter an account password.
el: Παρακαλώ συμπληρώστε συνθηματικό λογαριασμού

en: ERROR
el: ΣΦΑΛΜΑ

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
el: Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή σας&#8217;&hellip; Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν συνεχίσετε να αντιμετωπίζετε προβλήματα.

en: Active
el: Ενεργά Φίλτρα

en: Paused
el: Σε αναμονή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Display the user's Cart in the sidebar.
el: Προβάλει το Καλάθι του χρήστη στην πλευρική στήλη.

en: WooCommerce Cart
el: WooCommerce Καλάθι

en: Cart
el: Καλάθι

en: Hide if cart is empty
el: Απόκρυψη αν το καλάθι είναι άδειο

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
el: Δείχνει τις ενεργές στρώσεις φίλτρων nav έτσι ώστε οι χρήστες μπορούν να δουν και να τις απενεργοποιήσουν.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
el: Πολυεπίπεδα Φίλτρα WooCommerce Nav

en: Active Filters
el: Ενεργά Φίλτρα

en: Remove filter
el: Αφαίρεση φίλτρου

en: Min
el: Ελάχιστο

en: Max
el: Μέγιστο

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
el: Εμφανίζει ένα προσαρμοσμένο χαρακτηριστικό σε μία μονάδα που επιτρέπει να περιορίσετε τη λίστα προϊόντων όταν βλέπετε τις κατηγορίες προϊόντων.

en: WooCommerce Layered Nav
el: WooCommerce Πολυεπίπεδη Πλοήγηση

en: Filter by
el: Φίλτρο βάσει

en: Attribute
el: Χαρακτηριστικό

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: List
el: Λίστα

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού επιλογής

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Any %s
el: Όποιο %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
el: Εμφανίζει έναν επιλογέα τιμών, που επιτρέπει να φιλτράρεται η λίστα των εμφανιζόμενων προϊόντων όταν εμφανίζονται οι κατηγορίες προϊόντων.

en: Filter by price
el: Φίλτρο βάσει τιμής

en: Min price
el: Ελάχιστη τιμή

en: Max price
el: Μέγιστη τιμή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Price:
el: Τιμή:

en: A list or dropdown of product categories.
el: Μία λίστα ή ένα αναπτυσσόμενο μενού επιλογής των κατηγοριών προϊόντων.

en: WooCommerce Product Categories
el: WooCommerce Κατηγορίες Προϊόντων

en: Order by
el: Ταξινόμηση ανά

en: Category Order
el: Σειρά κατηγοριών

en: Show as dropdown
el: Εμφανίζεται ως αναπτυσσόμενο μενού επιλογής

en: Show product counts
el: Εμφανίζει την αρίθμιση άρθρων

en: Show hierarchy
el: Εμφανίζει την ιεραρχία

en: Only show children of the current category
el: Δείξτε μόνο παιδιά στην τρέχον κατηγορία

en: No product categories exist.
el: Δεν υπάρχουν κατηγορίες προϊόντων.

en: A Search box for products only.
el: Ένα πεδίο αναζήτησης μόνο για προϊόντα.

en: WooCommerce Product Search
el: WooCommerce Αναζήτηση Προϊόντος

en: Your most used product tags in cloud format.
el: Οι ετικέτες που χρησιμοποιούνται συχνότερα με τη μορφή σύννεφου.

en: WooCommerce Product Tags
el: Ετικέτες Προϊόντων WooCommerce

en: Display a list of your products on your site.
el: Προβάλει μια λίστα των προϊόντων σας στην ιστοσελίδα σας.

en: WooCommerce Products
el: Προϊόντα WooCommerce

en: Number of products to show
el: Αριθμός προϊόντων για εμφάνιση

en: Show
el: Προβολή

en: All Products
el: Όλα τα προϊόντα

en: Featured Products
el: Προβεβλημένα Προϊόντα

en: On-sale Products
el: Προϊόντα σε Προσφορά

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Price
el: Τιμή

en: Random
el: Τυχαία

en: Sales
el: Πωλήσεις

en: ASC
el: ΑΥΞ

en: DESC
el: ΦΘΗΝ

en: Hide free products
el: Απόκρυψη δωρεάν προϊόντων

en: Show hidden products
el: Εμφάνιση κρυφών προϊόντων

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
el: Προβάλει μία λίστα με τις πιο πρόσφατες κριτικές στην ιστοσελίδα σας.

en: WooCommerce Recent Reviews
el: Πρόσφατες Κριτικές WooCommerce

en: Recent Reviews
el: Πρόσφατες Κριτικές

en: Number of reviews to show
el: Αριθμός κριτικών για εμφάνιση

en: Display a list of recently viewed products.
el: Προβάλει μία λίστα των προϊόντων που εθεάθησαν πρόσφατα.

en: WooCommerce Recently Viewed
el: Πρόσφατες Κριτικές WooCommerce

en: Recently Viewed Products
el: Προϊόντα που είδατε πρόσφατα

en: Display a list of your top rated products on your site.
el: Εμφάνισης λίστας με τα κορυφαία προϊόντα της ιστοσελίδας σας.

en: WooCommerce Top Rated Products
el: Προϊόντα WooCommerce με Κορυφαία Βαθμολογία

en: Top Rated Products
el: Προϊόντα με Κορυφαία Βαθμολογία

en: Logout
el: Έξοδος

en: Username or email address
el: Όνομα χρήστη ή email

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Your cart is currently empty.
el: Το καλάθι σας είναι άδειο.

en: Return To Shop
el: Επιστροφή στο Κατάστημα

en: Shipping #%d
el: Αποστολή #%d

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον υπολογισμό αποστολής παραγγελίας για να δείτε τους διαθέσιμους τρόπους αποστολής.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
el: Παρακαλώ προχωρήστε στην ολοκλήρωση της παραγγελίας και εισάγετε την πλήρη διεύθυνσή σας για να δείτε αν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι αποστολής.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
el: Παρακαλούμε συμπληρώστε τις πληροφορίες σας για να δείτε τους διαθέσιμους τρόπους αποστολής

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι αποστολής. Παρακαλώ ελέγξτε την διεύθυνση, ή επικοινωνήστε μαζί μας για βοήθεια.

en: Cart Totals
el: Σύνολα καλαθιού

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Total
el: Σύνολο

en:  (taxes estimated for %s)
el: (υπολογισμός φόρων για %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
el: Σημείωση: Τα έξοδα αποστολής και οι φόροι υπολογίζονται %s και θα ενημερωθούν κατά την ολοκλήρωση παραγγελίας με βάση τα στοιχεία σας χρέωσης και αποστολής.

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Remove this item
el: Αφαίρεση του είδους

en: Coupon code
el: Κωδικός κουπονιού

en: Apply Coupon
el: Εφαρμογή Κουπονιού

en: Update Cart
el: Ανανέωση Καλαθιού

en: You may be interested in&hellip;
el: Ίσως σας ενδιαφέρουν επίσης&hellip;

en: No products in the cart.
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση παραγγελίας

en: Proceed to Checkout
el: Προχωρήστε στην πληρωμή

en: Calculate Shipping
el: Υπολογισμός εξόδων αποστολής

en: State / county
el: Περιφέρεια / Κράτος

en: City
el: Πόλη

en: Update Totals
el: Ενημέρωση Συνόλων

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
el: Υπάρχουν ορισμένα ζητήματα με τα στοιχεία στο καλάθι σας (δείτε παραπάνω). Παρακαλώ επιστρέψτε στο καλάθι για να επιλύσετε αυτά τα ζητήματα πριν προχωρήσετε στο ταμείο.

en: Return To Cart
el: Επιστροφή στο Καλάθι

en: Billing &amp; Shipping
el: Χρέωση &amp; Αποστολή

en: Billing Details
el: Στοιχεία χρέωσης

en: Create an account?
el: Δημιουργία λογαριασμού;

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
el: Δημιουργήστε ένα λογαριασμό εισάγοντας τα στοιχεία σας παρακάτω. Αν είστε παλιός πελάτης παρακαλούμε συνδεθείτε στην κορυφή της σελίδας.

en: You must be logged in to checkout.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένος για να ολοκληρώσετε την παραγγελία σας.

en: Your order
el: Η παραγγελία σας

en: Have a coupon?
el: Έχετε κουπόνι;

en: Click here to enter your code
el: Κάντε κλικ εδώ για να εισάγετε τον κωδικό σας

en: Returning customer?
el: Είστε ήδη πελάτης;

en: Click here to login
el: Πατήστε εδώ για είσοδο

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
el: Εάν έχετε κάνει κάποια αγορά παλαιότερα από το κατάστημά μας, παρακαλούμε εισάγετε τα στοιχεία σας παρακάτω. Εάν είστε νέος πελάτης, προχωρήστε στην ενότητα Χρέωσης και Αποστολής.

en: Qty
el: Ποσότητα

en: Totals
el: Σύνολα

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι πληρωμής για την περιοχή σας. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια ή θέλετε να κάνετε εναλλακτικές ρυθμίσεις.

en: Pay for order
el: Πληρωμή για παραγγελία

en: Ship to a different address?
el: Αποστολή σε διαφορετική διεύθυνση;

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
el: Παρακαλούμε συμπληρώστε παρακάτω τα στοιχεία σας για να δείτε τους διαθέσιμους τρόπους πληρωμής

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι πληρωμής για τηνπολιτεία σας. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια ή θέλετε να κάνετε εναλλακτικές διευθετήσεις.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
el: Αφού ο περιηγητής σας δεν υποστηρίζει JavaScript, ή είναι απενεργοποιημένη, παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι θα πιέστε το κουμπί <em>Ενημέρωση Συνόλων</em> πριν ολοκληρώσετε την παραγγελία σας. Ενδέχεται να χρεωθείτε το παραπάνω ποσό αν δεν το κάνετε.

en: Update totals
el: Ενημέρωση συνόλων

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
el: Έχω διαβάσει και αποδέχομαι τους  <a href="%s" target="_blank">όρους χρήσης</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
el: Δυστυχώς, η παραγγελία σας δεν μπορεί να καταχωρηθεί, καθώς η τράπεζά σας απέρριψε τη συναλλαγή.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
el: Παρακαλώ προσπαθήστε να ολοκληρώσετε την αγορά σας ξανά ή πηγαίνετε στη σελίδα του λογαριασμού σας.

en: Please attempt your purchase again.
el: Παρακαλούμε επιχειρήσει και πάλι την αγορά σας.

en: Pay
el: Πληρώμη

en: Thank you. Your order has been received.
el: Σας ευχαριστούμε. Έχουμε παραλάβει την παραγγελία σας.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
el: Έχετε λάβει μια παραγγελία από το% s. Η παραγγελία έχει ως εξής:

en: Order: %s
el: Παραγγελία: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
el: Έχετε λάβει μια παραγγελία από το% s. Η παραγγελία έχει ως εξής:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
el: Γεια. Η πρόσφατη παραγγελία σας στο %s έχει ολοκληρωθεί. Δείτε παρακάτω τα στοιχεία της παραγγελίας σας:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
el: Μία παραγγελία δημιουργήθηκε για εσάς στο %s. Για να πληρώσετε αυτή την παραγγελία παρακαλώ χρησιμοποιήστε τον παρακάτω σύνδεσμο: %s

en: pay
el: πληρωμή

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
el: Ευχαριστούμε που δημιουργήσατε ένα λογαριασμό στο %s. Το όνομα χρήστη είναι <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
el: Ο κωδικός πρόσβασής σας έχει αυτόματα παραχθεί: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
el: Μπορείτε να δείτε τις παραγγελίες σας και να αλλάξετε τον κωδικό σας στη σελίδα του λογαριασμού σας, εδώ: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
el: Γεια, μόλις προστέθηκε μία σημείωση στην παραγγελία σας:

en: For your reference, your order details are shown below.
el: Οι πληροφορίες της παραγγελίας σας εμφανίζονται παρακάτω.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
el: Η παραγγελία σας παραλήφθηκε και βρίσκεται υπό επεξεργασία. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα στοιχεία της παραγγελίας σας:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
el: Κάποιος αιτήθηκε επαναφορά του κωδικού πρόσβασης για τον παρακάτω λογαριασμό:

en: Username: %s
el: Όνομα Χρήστη: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
el: Εάν πρόκειται για λάθος, απλά αγνοείστε αυτό το μήνυμα και τίποτα δεν θα συμβεί.

en: To reset your password, visit the following address:
el: Για να επαναφέρετε τον κωδικός σας, επισκεφθείτε την παρακάτω διεύθυνση:

en: Click here to reset your password
el: Κάντε κλικ εδώ για να επαναφέρετε τον κωδικό σας

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Shipping address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Order number: %s
el: Αριθμός παραγγελίας: %s

en: View order: %s
el: Προβολή παραγγελίας: %s

en: You have received an order from %s.
el: Έχετε λάβει μια παραγγελία από % s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
el: Ο κωδικός πρόσβασής σας είναι <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
el: Ποσότητα: %s

en: Cost: %s
el: Κόστος: %s

en: Username or email
el: Όνομα χρήστη ή email

en: Remember me
el: Να με θυμάσαι

en: Lost your password?
el: Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

en: No products were found matching your selection.
el: Δε βρέθηκαν προϊόντα που να ταιριάζουν στις επιλογές σας.

en: Showing the single result
el: Προβάλλεται το μοναδικό αποτέλεσμα

en: Showing all %d results
el: Προβάλλονται και τα %d αποτελέσματα

en: Sale!
el: Προσφορά!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν υπάρχουν τρόποι πληρωμής που να υποστηρίζουν την προσθήκη νέου τρόπου πληρωμής. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια ή επιθυμείτε να κάνετε εναλλακτικές διευθετήσεις.

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επίθετο

en: Email address
el: Διεύθυνση Email

en: Password Change
el: Μεταβολή Κωδικού Πρόσβασης

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
el: Υπάρχον Κωδικός Πρόσβασης (αφήστε κενό για να μην αλλαχθεί)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
el: Νέος Κωδικός Πρόσβασης (αφήστε κενό για να μην αλλαχθεί)

en: Confirm New Password
el: Επιβεβαίωση Νέου Κωδικού Πρόσβασης

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Billing Address
el: Διεύθυνση Χρέωσης

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση Αποστολής

en: Save Address
el: Αποθήκευση Διεύθυνσης

en: Register
el: Εγγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Anti-spam
el: Μπλοκάρισμα ανεπιθύμητης αλληλογραφίας

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
el: Έχετε χάσει τον κωδικό σας? Παρακαλούμε, εισάγετε το όνομα χρήστη ή το email σας. Θα λάβετε ένα email με μια διεύθυνση για να δημιουργήσετε νέο κωδικό.

en: Enter a new password below.
el: Εισάγετε νέο κωδικό παρακάτω.

en: New password
el: Νέος κωδικός

en: Re-enter new password
el: Εισάγετε ξανά τον νέο κωδικό

en: Reset Password
el: Επαναφορά Κωδικού Πρόσβασης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
el: Γεια σου <strong>%1$s</strong> (δεν είσαι ο %1$s; <a href="%2$s">Αποσύνδεση</a>)

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
el: Από το ταμπλό του λογαριασμού σας μπορείτε να δείτε τις πρόσφατες παραγγελίες σας, να διαχειρίζεστε διευθύνσεις αποστολής και χρέωσης και <a href="%s"> να επεξεργαστείτε τον κωδικό σας και τα στοιχεία του λογαριασμού σας</a>.

en: My Addresses
el: Οι Διευθύνσεις μου

en: My Address
el: Η Διεύθυνσή μου

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
el: Οι ακόλουθες διευθύνσεις θα χρησιμοποιούνται σαν προεπιλογή στην σελίδα ολοκλήρωσης παραγγελίας.

en: You have not set up this type of address yet.
el: Δεν έχετε ορίσει ακόμα αυτό το είδος διεύθυνσης.

en: Available Downloads
el: Διαθέσιμες Λήψεις

en: %s download remaining | %s downloads remaining
el[0]: %s λήψη απομένει
el[1]: %s λήψεις απομένουν

en: Recent Orders
el: Πρόσφατες Παραγγελίες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Order Number
el: Αριθμός παραγγελίας: %s

en: %s for %s item | %s for %s items
el[0]: %s για %s προϊόν
el[1]: %s για %s προϊόντα

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: View
el: Προβολή

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
el: Η παραγγελία <mark class="order-number">%s</mark> έγινε στις <mark class="order-date">%s</mark> και η τρέχουσα κατάσταση της είναι <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
el: Ενημερώσεις Παραγγελίας

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
el: Για να αναζητήσετε την παραγγελία σας παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Παραγγελίας στο παρακάτω πεδίο και πιέστε το enter. Ο Κωδικός Παραγγελίας, σας δόθηκε στην απόδειξη σας και στο email επιβεβαίωσης που θα πρέπει να έχετε λάβει.

en: Order ID
el: ID Παραγγελίας

en: Found in your order confirmation email.
el: Βρέθηκε στο email επιβεβαίωσης της παραγγελίας σας.

en: Billing Email
el: Email Χρέωσης

en: Email you used during checkout.
el: Το email που χρησιμοποιήσατε κατά την ολοκλήρωση παραγγελίας.

en: Track
el: Παρακολούθηση

en: Order Again
el: Παραγγείλτε Ξανά

en: Customer Details
el: Λεπτομέρειες Πελάτη

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Telephone:
el: Τηλέφωνο:

en: Order Details
el: Λεπτομέρειες Παραγγελίας

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
el: Η παραγγελία #%s που πραγματοποιήθηκε την %s έχει status &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
el: πριν

en: and was completed
el: και ολοκληρώθηκε

en:  ago
el: πριν

en: Search for:
el: Αναζήτηση για:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
el: Αυτό το προϊόν έχει εξαντληθεί και είναι μη διαθέσιμο.

en: Clear selection
el: Καθαρισμός επιλογής

en: SKU:
el: Κωδικός:

en: Category: | Categories:
el[0]: Κατηγορία:
el[1]: Κατηγορίες:

en: Tag: | Tags:
el[0]: Ετικέτα:
el[1]: Ετικέτες:

en: Weight
el: Βάρος

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: out of %s5%s
el: από %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
el[0]: Βάσει %s αξιολόγησης πελάτη
el[1]: Βάσει %s αξιολογήσεων πελατών

en: %s customer review | %s customer reviews
el[0]: %s αξιολόγηση πελάτη
el[1]: %s αξιολογήσεις πελατών

en: Related Products
el: Σχετικά Προϊόντα

en: Rated %d out of 5
el: Αξιολόγηση %d από 5

en: Your comment is awaiting approval
el: Το σχόλιο σας παραμένει προς έγκριση

en: verified owner
el: επιβεβαιωμένος κάτοχος

en: Product Description
el: Περιγραφή Προϊόντος

en: You may also like&hellip;
el: Ίσως σας αρέσουν επίσης&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
el[0]: %s κριτική για %s
el[1]: %s κριτικές για %s

en: Reviews
el: Κριτικές

en: There are no reviews yet.
el: Δεν υπάρχουν κριτικές ακόμα.

en: Add a review
el: Προσθέστε μία κριτική

en: Be the first to review
el: Γράψτε πρώτοι μια κριτική

en: Leave a Reply to %s
el: Αφήστε μία απάντηση στο %s

en: Submit
el: Υποβολή

en: Your Rating
el: Η Βαθμολογία σας

en: Rate&hellip;
el: Αξιολόγηση&hellip;

en: Perfect
el: Τέλειο

en: Good
el: Καλό

en: Average
el: Μέτριο

en: Not that bad
el: Όχι και τόσο κακό

en: Very Poor
el: Πολύ Φτωχό

en: Your Review
el: Η Κριτική σας

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
el: Μόνο οι συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει το προϊόν αυτό μπορούν να αφήσουν μια κριτική.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
el: Μια e-commerce πλατφόρμα που θα σας βοηθήσει να πουλήσετε τα πάντα. Όμορφα.

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
el: Γεωργία

[ctx: min_price]
en: From:
el: Από:

[ctx: placeholder]
en: Username
el: Όνομα χρήστη

[ctx: placeholder]
en: Password
el: Συνθηματικό

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
el: Σημειώσεις για την παραγγελία, π.χ. ειδικές πληροφορίες για την παράδοση.

[ctx: placeholder]
en: Street address
el: Οδός

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
el: Διαμέρισμα, σουίτα κλπ. (προαιρετικό)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
el: Αναζήτηση προϊόντων&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
el: Ένα αποτέλεσμα είναι διαθέσιμο, πατήστε enter για να το επιλέξετε.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
el: %qty% αποτελέσματα είναι διαθέσιμα, χρησιμοποιήστε το επάνω & κάτω βέλος για να περιήγηση.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
el: Δε βρέθηκαν απουελέσματα

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
el: Η φόρτωση απέτυχε

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
el: Παρακαλώ εισάγετε 1 ή παραπάνω χαρακτήρες

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
el: Παρακαλώ εισάγετε %qty% ή περισσότερους χαρακτήρες

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
el: Παρακαλώ διαγράψτε 1 χαρακτήρα

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
el: Παρακαλώ διαγράψτε %qty% χαρακτήρες

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
el: Μπορείτε να επιλέξετε μόνο 1 είδος

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
el: Μπορείτε να επιλέξετε μόνο %qty% είδη

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
el: Φόρτωση περισσότερων αποτελεσμάτων&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
el: Αναζήτηση&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
el: κατάστημα

[ctx: Page slug]
en: cart
el: καλάθι

[ctx: Page slug]
en: checkout
el: ολοκλήρωση-παραγγελίας

[ctx: Page slug]
en: my-account
el: ο-λογαριασμός-μου

[ctx: Page title]
en: Shop
el: Κατάστημα

[ctx: Page title]
en: Cart
el: Καλάθι

[ctx: Page title]
en: Checkout
el: Ολοκλήρωση παραγγελίας

[ctx: Page title]
en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
el: Κατηγορίες

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
el: Ετικέτες

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
el: Κλάσεις Μεταφορικών

[ctx: Admin menu name]
en: Products
el: Προϊόντα

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
el: Παραγγελίες:

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
el: Κουπόνια

[ctx: slug]
en: product-category
el: κατηγορία-προϊόντος

[ctx: slug]
en: product-tag
el: ετικέτα-προϊόντος

[ctx: slug]
en: product
el: προϊόν

[ctx: slug]
en: uncategorized
el: χωρίς-κατηγορία

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
el: Πληρωμή σε Εκκρεμότητα

[ctx: Order status]
en: Processing
el: Σε εξέλιξη

[ctx: Order status]
en: On Hold
el: Σε Αναμονή

[ctx: Order status]
en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

[ctx: Order status]
en: Cancelled
el: Ακυρώθηκε

[ctx: Order status]
en: Refunded
el: Έγινε Επιστροφή Χρημάτων

[ctx: Order status]
en: Failed
el: Απέτυχε

[ctx: Tax status]
en: None
el: Κανένα

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
el: πληρωμή

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
el: αποστολή

[ctx: breadcrumb]
en: Home
el: Αρχική

[ctx: Sorting order]
en: Order
el: Παραγγελία

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
el: κατά %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
el: Ποσότητα

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
el: Προβολή αποτελεσμάτων %1$d&ndash;%2$d of %3$d

[ctx: label]
en: Search for:
el: Αναζήτηση για:

[ctx: submit button]
en: Search
el: Αναζήτηση
