WooCommerce - en to ca translation catalogue (1174 entries)

en: Afghanistan
ca: Afganistan

en: &#197;land Islands
ca: Illes &#197;land

en: Algeria
ca: Algèria

en: Antarctica
ca: Antàrtida

en: Antigua and Barbuda
ca: Antigua i Barbuda

en: Armenia
ca: Armènia

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: Azerbaijan
ca: Azerbadjan

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Bosnia and Herzegovina
ca: Bòsnia i Herzegovina

en: Bouvet Island
ca: Illa Bouvet

en: Brazil
ca: Brasil

en: Bulgaria
ca: Bulgària

en: Burkina Faso
ca: Burkina Fasso

en: Cambodia
ca: Cambodja

en: Cameroon
ca: Camerun

en: Canada
ca: Canadà

en: Cape Verde
ca: Cap Verd

en: Cayman Islands
ca: Illes Caimàn

en: Central African Republic
ca: República Centroafricana

en: Chad
ca: Txad

en: Chile
ca: Xile

en: China
ca: Xina

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: Croatia
ca: Croàcia

en: Cyprus
ca: Xipre

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Dominican Republic
ca: República Dominicana

en: Egypt
ca: Egipte

en: Equatorial Guinea
ca: Guinea Equatorial

en: Estonia
ca: Estònia

en: Ethiopia
ca: Etiòpia

en: Falkland Islands
ca: Illes Falkland

en: Faroe Islands
ca: Illes Faroe

en: Fiji
ca: Fidji

en: Finland
ca: Finlàndia

en: France
ca: França

en: French Guiana
ca: Guaiana Francesa

en: French Polynesia
ca: Polinèsia Francesa

en: Gambia
ca: Gàmbia

en: Germany
ca: Alemanya

en: Greece
ca: Grècia

en: Greenland
ca: Groenlàndia

en: Grenada
ca: Granada

en: Guadeloupe
ca: Guadalupe

en: Haiti
ca: Haití

en: Honduras
ca: Hondures

en: Hungary
ca: Hungria

en: Iceland
ca: Islàndia

en: India
ca: Índia

en: Indonesia
ca: Indonèsia

en: Iran
ca: Iràn

en: Republic of Ireland
ca: Irlanda

en: Isle of Man
ca: Illa de Man

en: Italy
ca: Itàlia

en: Ivory Coast
ca: Costa d'Ivori

en: Japan
ca: Japó

en: Jordan
ca: Jordània

en: Latvia
ca: Letonia

en: Lebanon
ca: Líban

en: Lesotho
ca: Lesoto

en: Liberia
ca: Libèria

en: Libya
ca: Líbia

en: Lithuania
ca: Lituània

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Macao S.A.R., China
ca: Macau, Xina

en: Macedonia
ca: Macedònia

en: Malaysia
ca: Malàisia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Martinique
ca: Martinica

en: Mauritania
ca: Mauritània

en: Mauritius
ca: Maurici

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Micronesia
ca: Micronèsia

en: Moldova
ca: Moldavia

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Morocco
ca: Marroc

en: Mozambique
ca: Moçambic

en: Myanmar
ca: Birmània

en: Namibia
ca: Namíbia

en: Netherlands
ca: Holanda

en: Netherlands Antilles
ca: Antilles Holandeses

en: New Caledonia
ca: Nova Caledonia

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Niger
ca: Níger

en: Nigeria
ca: Nigèria

en: North Korea
ca: Corea del Nord

en: Norway
ca: Noruega

en: Palestinian Territory
ca: Palestina

en: Panama
ca: Panamà

en: Papua New Guinea
ca: Papúa Nova Guinea

en: Paraguay
ca: Paraguai

en: Peru
ca: Perú

en: Philippines
ca: Filipines

en: Poland
ca: Polònia

en: Reunion
ca: Reunió

en: Romania
ca: Rumania

en: Russia
ca: Rússia

en: Rwanda
ca: Ruanda

en: Saint Martin (French part)
ca: Saint Martin (part francesa)

en: Saint Martin (Dutch part)
ca: Saint Martin (part holandesa)

en: Saint Vincent and the Grenadines
ca: Sant Vicent i les Granadines

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ca: S&atilde;o Tom&eacute; i Pr&iacute;ncipe

en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

en: Serbia
ca: Sèrbia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Slovakia
ca: Eslovàquia

en: Slovenia
ca: Eslovènia

en: Solomon Islands
ca: Illes Salomó

en: Somalia
ca: Somàlia

en: South Africa
ca: Sudàfrica

en: South Korea
ca: Corea del Sud

en: South Sudan
ca: Sudan del Sud

en: Spain
ca: Espanya

en: Suriname
ca: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
ca: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
ca: Suazilàndia

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: Syria
ca: Síria

en: Tajikistan
ca: Tadjikistan

en: Tanzania
ca: Tanzània

en: Thailand
ca: Tailàndia

en: Trinidad and Tobago
ca: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
ca: Tunísia

en: Turkey
ca: Turquia

en: Ukraine
ca: Ucraïna

en: United Arab Emirates
ca: Emirats Àrabs Units

en: United Kingdom (UK)
ca: Regne Unit (UK)

en: United States (US)
ca: Estats Units (US)

en: Uruguay
ca: Uruguai

en: Uzbekistan
ca: Uzbequistan

en: Vatican
ca: Vaticà

en: Venezuela
ca: Veneçuela

en: Western Sahara
ca: Sahara Occidental

en: Western Samoa
ca: Samoa Occidental

en: Yemen
ca: Iemen

en: Zambia
ca: Zàmbia

en: C&oacute;rdoba
ca: Córdova

en: Australian Capital Territory
ca: Territori de la capital d'Austràlia

en: New South Wales
ca: Nova Gal·les del Sud

en: Northern Territory
ca: Territori del Nord

en: South Australia
ca: Sud d'Austràlia

en: Distrito Federal
ca: Districte Federal

en: Mato Grosso do Sul
ca: Mato Grosso del Sud

en: Newfoundland and Labrador
ca: Newfoundland i Labrador

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
ca: Mongòlia Interior / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Alicante
ca: Alacant

en: Almer&iacute;a
ca: Almeria

en: Asturias
ca: Astúries

en: Baleares
ca: Illes Balears

en: Cantabria
ca: Cantàbria

en: Castell&oacute;n
ca: Castell&oacute;

en: Huesca
ca: Os

en: Murcia
ca: Múrcia

en: Teruel
ca: Terol

en: Valencia
ca: València

en: Zaragoza
ca: Saragossa

en: New Territories
ca: Nuevos territorios

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
ca: Azarbaijan Est (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
ca: Azarbaijan Oest (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
ca: Chaharmahal i Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
ca: Khorasan Sud (خراسان جنوبی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
ca: Khorasan Nord (خراسان جنوبی)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
ca: Kohgiluyeh i BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Baja California Sur
ca: Baixa California Sur

en: Edo. de México
ca: Estat de Mèxic

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
ca: Àrea municipal metropolitana de Lima

en: Agusan del Norte
ca: Agusan del Nord

en: Agusan del Sur
ca: Agusan del Sud

en: Camarines Norte
ca: Camarines Nord

en: Camarines Sur
ca: Camarines Sud

en: Compostela Valley
ca: Vall de Compostela

en: Davao del Norte
ca: Davao del Nord

en: Davao del Sur
ca: Davao del Sud

en: Dinagat Islands
ca: Illes Dinagat

en: Eastern Samar
ca: Samar Oriental

en: Ilocos Norte
ca: Ilocos Nord

en: Ilocos Sur
ca: Ilocos Sud

en: Lanao del Norte
ca: Lanao del Nord

en: Lanao del Sur
ca: Lanao del Sud

en: Mountain Province
ca: Província Mountain

en: Northern Samar
ca: Samar del Nord

en: Nueva Ecija
ca: Nova Ecija

en: Nueva Vizcaya
ca: Nova Vizcaya

en: Occidental Mindoro
ca: Mindoro Occidental

en: Oriental Mindoro
ca: Mindoro Oriental

en: South Cotabato
ca: Cotabato Sud

en: Southern Leyte
ca: Leyte del Sud

en: Surigao del Norte
ca: Surigao del Nord

en: Surigao del Sur
ca: Surigao del Sud

en: Zamboanga del Norte
ca: Zamboanga del Nord

en: Zamboanga del Sur
ca: Zamboanga del Sud

en: Armed Forces (AA)
ca: Forces Armades (USA)

en: Armed Forces (AE)
ca: Forces Armades (AE)

en: Armed Forces (AP)
ca: Forces Armades (AP)

en: North West
ca: Nord Oest

en: Settings
ca: Configuració

en: Backordered
ca: Reservat, pendent d'entrega.

en: Free!
ca: Gratuït

en: Discount:
ca: Descompte:

en: Shipping:
ca: Enviament:

en: Payment Method:
ca: Forma de pagament:

en: Download %d
ca: Descarregar %d

en: Download
ca: Descàrrega:

en: Order status changed from %s to %s.
ca: L'estat de la comanda ha canviat de %s a %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
ca: Article #%s, estoc reduït de %s a %s.

en: Card Number
ca: Número de tarja

en: Expiry (MM/YY)
ca: Data de caducitat (MM/AA)

en: MM / YY
ca: MM / AA

en: Card Code
ca: Codi de la tarja

en: Add to cart
ca: Comprar

en: Read more
ca: Llegir més

en: In stock
ca: En estoc

en: Only %s left in stock
ca: Només en queden %s en estoc

en: (can be backordered)
ca: (es poden fer comandes prèvies)

en: %s in stock
ca: %s en estoc

en: Available on backorder
ca: Disponible com a reserva

en: Out of stock
ca: Fora d'estoc

en: Rated %s out of 5
ca: Puntuat amb %s de 5

en: out of 5
ca: de 5

en: Consumer Secret is invalid
ca: Secret del Consumidor no vàlid

en: %s parameter is missing
ca: Falta el paràmetre %s

en: Consumer Key is invalid
ca: Clau del Consumidor no vàlida

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
ca: Signatura no vàlida - no s'han pogut ordenar els paràmetres

en: Invalid Signature - signature method is invalid
ca: Signatura no vàlida - el mètode de signatura no és vàlid

en: Invalid Signature - provided signature does not match
ca: Signatura no vàlida - la signatura aportada no consona

en: Invalid timestamp
ca: Data - hora no vàlida

en: The API key provided does not have read permissions
ca: La clau API aportada no té permís de lectura

en: The API key provided does not have write permissions
ca: La clau API aportada no té permís d'escriptura

en: Invalid coupon ID
ca: ID de cupó no vàlida

en: You do not have permission to read the coupons count
ca: No teniu permisos per llegir el recompte de cupons

en: Invalid coupon code
ca: Codi de cupó no vàlid

en: You do not have permission to create coupons
ca: No teniu permís per crear cupons

en: Missing parameter %s
ca: Falta el paràmetre %s

en: The coupon code already exists
ca: El codi de cupó ja existeix

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
ca: Tipus de cupó no vàlid - el cupó ha de ser un d'aquests: %s

en: Failed to update coupon
ca: Error en actualitzar el cupó

en: Invalid customer Email
ca: Correu electrònic del client incorrecte

en: You do not have permission to read the customers count
ca: No teniu permís per llegir el recompte de clients

en: You do not have permission to create this customer
ca: No teniu permís per crear aquest client

en: Invalid customer ID
ca: ID de client no vàlida

en: Invalid customer
ca: Client no vàlid

en: You do not have permission to read this customer
ca: No teniu permís per llegir aquest client

en: You do not have permission to edit this customer
ca: No teniu permís per modificar aquest client

en: You do not have permission to delete this customer
ca: No teniu permís per esborrar aquest client

en: JSONP support is disabled on this site
ca: El suport JSONP no està habilitat en aquest lloc

en: The JSONP callback function is invalid
ca: La funció de cridada JSONP no és vàlida

en: You do not have permission to read the orders count
ca: No teniu permís per llegir el recompte de comandes

en: You do not have permission to create orders
ca: No tens permisos per crear comandes

en: Customer ID is invalid
ca: ID de client no vàlida

en: Cannot create order: %s
ca: No es pot crear la comanda: %s

en: Payment method ID and title are required
ca: L'ID del mètode de pagament i el títol són necessaris

en: Provided order currency is invalid
ca: La divisa de la comanda proporcionada és invalida.

en: Order ID is invalid
ca: L'ID de la comanda no és vàlid

en: Order item ID is required
ca: És necessària la identificació de l'article

en: Order item ID provided is not associated with order
ca: La ID de l'article sol·licitat no està associat a la comanda

en: Product ID provided does not match this line item
ca: La ID del producte no coincideix amb aquesta línia d'articles

en: The product variation is invalid
ca: La variació de l'article no és correcta

en: Product is invalid
ca: El producte no es vàlid

en: Product quantity must be a positive float
ca: La quantitat de producte hauria de ser un valor positiu

en: Product quantity is required
ca: És obligatòria la quantitat de productes

en: Cannot create line item, try again
ca: No es pot crear l'article. Proveu-ho de nou.

en: Cannot update line item, try again
ca: No es pot actualitzar la línea d'articles. Proveu-ho de nou.

en: Shipping total must be a positive amount
ca: Les despeses d'enviament han de ser una quanitat positiva

en: Shipping method ID is required
ca: L'ID del mètode d'enviament és necessari

en: Cannot create shipping method, try again
ca: No s'ha pogut crear el mètode d'enviament. Proveu-ho de nou.

en: Cannot update shipping method, try again
ca: No s'ha pogut actualitzar el mètode d'enviament. Proveu-ho de nou.

en: Fee title is required
ca: El nom de l'impost és obligatori

en: Cannot create fee, try again
ca: No s'ha pogut crear. Proveu-ho de nou.

en: Cannot update fee, try again
ca: No s'ha pogut actualitzar. Proveu-ho de nou.

en: Coupon discount total must be a positive amount
ca: La quantitat total del descompte ha de ser una xifra positiva.

en: Coupon code is required
ca: El codi del cupó és obligatori.

en: Cannot create coupon, try again
ca: No s'ha pogut crear el cupó. Proveu-ho de nou.

en: Cannot update coupon, try again
ca: No s'ha pogut actualitzar el cupó. Proveu-ho de nou.

en: Invalid order note ID
ca: La ID de la nota de la comanda és incorrecta

en: An order note with the provided ID could not be found
ca: S'ho s'ha trobat cap nota de comanda amb la identificació proporcionada

en: You do not have permission to create order notes
ca: No teniu permís per crear notes de comanda

en: Order note is required
ca: La nota de la comanda és obligatòria

en: Cannot create order note, please try again
ca: No s'ha pogut crear la nota de la comanda. Proveu-ho de nou.

en: The order note ID provided is not associated with the order
ca: La identificació de la nota no està correspon a cap comanda

en: This order note cannot be deleted
ca: No es pot suprimir aquesta nota de comanda

en: Permanently deleted order note
ca: Suprimeix la nota de la comanda

en: Refund amount is required
ca: La quantitat de la devolució és obligatòria

en: Refund amount must be positive
ca: S'hauria de poder fer una devolució

en: You do not have permission to read the products count
ca: No teniu permís per llegir el recompte de productes

en: You do not have permission to create products
ca: No tens permisos per crear productes

en: You do not have permission to read product categories
ca: No tens permisos per llegir les categories dels productes

en: Invalid product category ID
ca: L'ID de la categoria del producte no és vàlid

en: A product category with the provided ID could not be found
ca: No s'ha trobat la categoria del producte amb la ID proporcionada

en: The SKU already exists on another product
ca: Aquesta SKU ja existeix en un altre producte

en: Variation #%s of %s
ca: Variació #%s de %s

en: Placeholder
ca: Marcador de posició

en: Invalid URL %s
ca: La URL %s no és valida

en: Error getting remote image %s
ca: Error al obtenir la imatge remota %s

en: Deleted %s
ca: Esborrat %s

en: You do not have permission to read this report
ca: No teniu permís per llegir aquest informe

en: Invalid %s ID
ca: ID %s no vàlid

en: Invalid %s
ca: %s no vàlid

en: You do not have permission to read this %s
ca: No teniu permís per llegir aquest %s

en: You do not have permission to edit this %s
ca: No teniu permís per modificar aquest %s

en: You do not have permission to delete this %s
ca: No teniu permís per esborrar aquest %s

en: Permanently deleted customer
ca: Client esborrat permanentment

en: The customer cannot be deleted
ca: El client no es pot esborrar

en: This %s cannot be deleted
ca: Aquest %s no es pot esborrar

en: Permanently deleted %s
ca: Esborrat permanentment %s

en: Invalid authentication method
ca: Mètode d'autenticació no vàlid

en: Unsupported request method
ca: Mètode de sol·licitud no suportat

en: Consumer Key is missing
ca: Falta la Clau del Consumidor

en: Consumer Secret is missing
ca: Falta el Secret del Consumidor

en: Invalid product SKU
ca: La SKU no és correcta

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
ca: No s'ha pogut suprimir el cupó

en: Coupon has been removed.
ca: S'ha suprimit el cupó

en: Sorry, your session has expired.
ca: Ho sentim, la sessió ha expirat.

en: Return to homepage
ca: Tornar a la pàgina d'inici

en: Standard
ca: Estàndard

en: Do not allow
ca: No ho permetis

en: Allow, but notify customer
ca: Permet, però notifica-ho al client

en: Allow
ca: Permet

en: File %d
ca: Arxiu %d

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
ca: Article #%s estoc incrementat de %s a %s.

en: Name
ca: Nom

en: Value
ca: Valor(s)

en: Delete note
ca: Esborrar nota

en: Invalid refund amount
ca: La xifra de la devolució és incorrecta

en: Refund failed
ca: No s'ha pogut realitzar la devolució

en: Read
ca: Llegeix

en: Write
ca: Escriu

en: Read/Write
ca: Llegeix/Escriu

en: View products
ca: Veure els productes

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
ca: Productes etiquetats com &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
ca: Entrade estiquetades com &ldquo;%s&rdquo;

en: Author: %s
ca: Autor: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ca: Resultats de la  cerca  &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
ca: Pàgina %d

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
ca: S'ha eliminat %s del vostre carret perquè ja no es pot comprar. Per favor, contacteu amb nosaltres si necessiteu ajuda.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
ca: S'ha eliminat del vostre carret un element que ja no està disponible.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
ca: Ho sentim, no tenim "%s" en estoc. Sisplau, editeu el vostre carret i torneu a intentar-ho. Ens sap greu que hi hagi hagut aquest inconvenient.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
ca: Ho sentim, no tenim suficients "%s" en estoc per completar la vostra comanda (%s en estoc). Sisplau, editeu el vostre carret i torneu a intentar-ho. Ens sap greu que hi hagi hagut aquest inconvenient.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
ca: Disculpeu. No tenim prou "%s" en existència per completar la vostra comanda en aquest moment. Per favor torneu-ho a provar en %d minuts o modifiqueu el vostre carret. Perdoneu la molèstia.

en: View Cart
ca: Veure el carret

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
ca: No podeu afegir &quot;%s&quot; al vostre carret.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
ca: Disculpeu, aquest producte no es pot comprar.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
ca: No és possible afegir &quot;%s&quot; al carret perquè està esgotat.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
ca: No podeu afegir aquesta quantitat de &quot;%s&quot; al carret perquè no en tenim suficients. En queden %s en estoc.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
ca: No podeu afegir aquesta quantitat al carret &mdash; en tenim $s en stock i ja en teniu %s al carret

en: Account username
ca: Nom d'usuari

en: Account password
ca: Contrasenya

en: Order Notes
ca: Notes de la comanda

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
ca: Disculpeu, la vostra sessió ha vençut.  <a href="%s" class="wc-backward">Tornar a la pàgina principal</a>

en: is a required field.
ca: és un camp obligatori.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
ca: Si us plau, introduïu un codi postal vàlid.

en: is not a valid phone number.
ca: no és un número de telèfon vàlid.

en: is not a valid email address.
ca: no és una adreça de correu vàlida

en: is not valid. Please enter one of the following:
ca: no és vàlid. Siusplau, entra un dels següents:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
ca: Heu d'acceptar les Condicions generals.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
ca: Lamentablement <strong>no fem enviaments a %s</strong>. Escriviu una adreça d'enviament alternativa

en: Invalid shipping method.
ca: Mètode d'enviament no vàlid.

en: Invalid payment method.
ca: Mètode de pagament no vàlid.

en: Please rate the product.
ca: Si us plau, valoreu el producte.

en: to the
ca: a

en: to
ca: a

en: the
ca: el/la/els/les

en: VAT
ca: IVA

en: Tax
ca: Impostos

en: (incl. VAT)
ca: (IVA inclòs)

en: (incl. tax)
ca: (imp. incl.)

en: (ex. VAT)
ca: (IVA no incl.)

en: (ex. tax)
ca: (taxes no incl.)

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognom

en: Company Name
ca: Empresa

en: Country
ca: País

en: Address
ca: Adreça

en: Town / City
ca: Poble / Ciutat

en: State / County
ca: Estat / Província

en: Postcode / Zip
ca: Codi postal

en: Suburb
ca: Barri

en: Postcode
ca: Codi postal

en: State
ca: Estat

en: District
ca: Districte

en: Province
ca: Província

en: Canton
ca: Cantó

en: Region
ca: Regió

en: Town / District
ca: Poble / Ciutat

en: County
ca: Província

en: Prefecture
ca: Prefectura

en: Municipality
ca: Municipi

en: Zip
ca: Codi postal

en: Email Address
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Coupon code applied successfully.
ca: Cupó aplicat satisfactòriament.

en: Coupon code removed successfully.
ca: S'ha eliminat el codi de cupó.

en: Coupon is not valid.
ca: El cupó no és vàlid.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ca: Ho sentim, sembla que el cupó "%s" no és vàlid - ha estat eliminat de la vostra comanda.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
ca: Ho sentim, sembla que el cupó "%s" no és vostre - ha estat eliminat de la vostra comanda.

en: Coupon code already applied!
ca: El codi del cupó ja ha estat aplicat!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ca: Ho sentim, el cupó "%s" ja ha estat aplicat i no es pot fer servir amb altres cupons.

en: Coupon usage limit has been reached.
ca: Heu assolit el límit màxim de cupons.

en: This coupon has expired.
ca: Aquest cupó ha expirat.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
ca: El mínim que heu de gastar per fer us d'aquest cupó és %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
ca: El valor màxim d'aquest cupó és de %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
ca: Disculpeu, aquest cupó no es pot fer servir als continguts del vostre carret

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
ca: Aquest cupó no es pot aplica als següents productes: %s

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
ca: El cupó no es pot aplicar a les següents categories: %s.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
ca: Disculpeu, aquest cupó noés vàlid per articles de venda.

en: Coupon does not exist!
ca: El cupó no existeix!

en: Please enter a coupon code.
ca: Si us plau, entreu el codi del vostre cupó.

en: Invalid download link.
ca: Enllaç de baixada incorrecte

en: Invalid order.
ca: Comanda no vàlida.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ca: Ho sentim, heu arribat al vostre límit de descàrrega per a aquest arxiu.

en: Sorry, this download has expired
ca: Ho sentim, aquesta descàrrega ha expirat.

en: You must be logged in to download files.
ca: Heu d'haver iniciat la sessió per poder descarregar arxius.

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Log in to Download Files
ca: Registreu-vos per baixar fitxers

en: This is not your download link.
ca: Aquest no és l'enllaç de descàrrega.

en: No file defined
ca: No s'ha definit cap fitxer

en: File not found
ca: Arxiu no trobat.

en: Go to homepage
ca: Anar a pàgina d'inici

en: Note
ca: Nota

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Customer details
ca: Dades del client

en: Your details
ca: Les vostres dades:

en: Product low in stock
ca: Producte baix en estoc.

en: %s is low in stock.
ca: Hi ha poc estoc de %s

en: Product out of stock
ca: Producte fora d'estoc.

en: %s is out of stock.
ca: No hi ha estoc de %s

en: Product Backorder
ca: Reserva de producte

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
ca: S'han reservat %s unitats de %s en la comanda #%s

en: Address changed successfully.
ca: S'ha actualitzat l'adreça.

en: Please enter your name.
ca: Si us plau, entra el teu nom.

en: Please provide a valid email address.
ca: Poseu una adreça de correu electrònic vàlida.

en: This email address is already registered.
ca: Aquest correu electrònic ja està registrat.

en: Your current password is incorrect.
ca: La vostra contrasenya és incorrecta.

en: Please fill out all password fields.
ca: Per favor, empleneu tots els camps de la contrasenya.

en: Please enter your current password.
ca: Per favor entreu la vostra contrasenya actual.

en: Please re-enter your password.
ca: Si us plau, torna a entrar la teva contrasenya.

en: Account details changed successfully.
ca: S'han actualitzat els detalls del compte.

en: Payment method added.
ca: Forma de pagament afegida.

en: %s removed. %sUndo?%s
ca: Se n'ha eliminat %s. %sHo voleu desfer?%s

en: Item
ca: Producte

en: You can only have 1 %s in your cart.
ca: Només podeu tenir 1 %s al vostre carret.

en: Cart updated.
ca: Carret actualitzat.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
ca: S'ha omplert el carret amb els productes de la vostra comanda anterior.

en: Order cancelled by customer.
ca: Comanda cancel·lada pel client.

en: Your order was cancelled.
ca: S'ha cancel·lat la vostra comanda.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
ca: La teva comanda ja no pot ser cancelada. Si us plau contacte-nos si necessiteu suport.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
ca: Per favor, trieu la quantitat d'objectes que voleu afegir al carret&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
ca: Si us plau, trieu un producte per afegir al carret&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
ca: Si us plau, escolliu les opcions pel vostre producte&hellip;

en: Username is required.
ca: Nom d'usuari obligatori.

en: Password is required.
ca: Contrasenya obligatòria.

en: A user could not be found with this email address.
ca: No s'ha trobat cap usuari amb aquesta adreça de correu electrònic.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
ca: Us heu registrat com a <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
ca: Si us plau, introduïu la vostra contrasenya.

en: Passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Anti-spam field was filled in.
ca: El camp anti-spam està ple.

en: Please select a rating
ca: Si us plau, valoreu el producte

en: required
ca: necessari

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
ca: Ho sentim, no hi ha productes que coincideixin amb aquesta sel·lecció. Si us plau, trieu una altra combinació.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
ca: Ho sentim, aquest producte no està disponible. Si us plau seleccioni una combinació diferent.

en: Select an option&hellip;
ca: Seleccionar una opció&hellip;

en: Customer
ca: Client

en: Shop Manager
ca: Mànager de la botiga

en: View WooCommerce Settings
ca: Mostra els paràmetres de WooCommerce

en: View WooCommerce Documentation
ca: Mostra la documentació de WooCommerce

en: Docs
ca: Documents

en: View WooCommerce API Docs
ca: Mostra la documentació API de WooCommerce

en: API Docs
ca: Documentació API

en: Visit Premium Customer Support Forum
ca: Vés al fòrum de suport per a clients prèmium

en: Premium Support
ca: Suport Premium

en: Failed to install/update the translation:
ca: No s'ha pogut instal·lar/actualitar la traducció:

en: Seems you don't have permission to do this!
ca: No teniu permisos per a fer això.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
ca: No hi ha traducció en el teu idioma

en: Translations installed/updated successfully!
ca: S'ha instal·lat/actualitzat les traduccions

en: (Includes %s)
ca: (Inclou %s)

en: Product Categories
ca: Categories de productes

en: Product Category
ca: Categoria de producte

en: Search Product Categories
ca: Buscar categories de producte

en: All Product Categories
ca: Totes les categories de producte

en: Parent Product Category
ca: Categoria de producte pare

en: Parent Product Category:
ca: Categoria de producte pare:

en: Edit Product Category
ca: Edita la categoria del producte

en: Update Product Category
ca: Actualitzar categoria de producte

en: Add New Product Category
ca: Afegir nova categoria de producte

en: New Product Category Name
ca: Nom de la nova categoria de producte

en: Product Tags
ca: Etiquetes de producte

en: Product Tag
ca: Etiqueta de producte

en: Search Product Tags
ca: Buscar etiquetes de producte

en: All Product Tags
ca: Totes les etiquetes de producte

en: Edit Product Tag
ca: Edita l'etiqueta de producte

en: Update Product Tag
ca: Actualitzar etiqueta de producte

en: Add New Product Tag
ca: Afegir nova etiqueta de producte

en: New Product Tag Name
ca: Nom de la nova etiqueta de producte

en: Popular Product Tags
ca: Etiquetes de productes populars

en: Separate Product Tags with commas
ca: Separeu les etiquetes amb comes

en: Add or remove Product Tags
ca: Afegeix o esborra etiquetes de producte

en: Choose from the most used Product tags
ca: Escolliu les etiquetes de producte més habituals

en: No Product Tags found
ca: Etiquetes de producte no trobades

en: Shipping Classes
ca: Classes d'enviament

en: Shipping Class
ca: Classes d'enviament

en: Search Shipping Classes
ca: Buscar classes d'enviament

en: All Shipping Classes
ca: Totes les classes d'enviament

en: Parent Shipping Class
ca: Classe d'enviament del pare

en: Parent Shipping Class:
ca: Classe d'enviament del pare:

en: Edit Shipping Class
ca: Edita la classe d'enviament

en: Update Shipping Class
ca: Actualitzar la classe d'enviament

en: Add New Shipping Class
ca: Afegir una nova classe d'enviament

en: New Shipping Class Name
ca: Nom de la nova classe d'enviament

en: Search %s
ca: Cercar %s

en: All %s
ca: Tot %s

en: Parent %s
ca: Pare %s

en: Parent %s:
ca: Pare %s

en: Edit %s
ca: Edita %s

en: Update %s
ca: Actualitza %s

en: Add New %s
ca: Afageix-ne un de nou %s

en: New %s
ca: Nou %s

en: Products
ca: Productes

en: Product
ca: Producte

en: Add Product
ca: Afegir producte

en: Add New Product
ca: Afegir producte nou

en: Edit
ca: Edita

en: Edit Product
ca: Edita el producte

en: New Product
ca: Nou producte

en: View Product
ca: Veure producte

en: Search Products
ca: Buscar productes

en: No Products found
ca: No s'han trobat productes

en: No Products found in trash
ca: No hi ha productes a la paperera

en: Parent Product
ca: Producte pare

en: Product Image
ca: Imatge del producte

en: This is where you can add new products to your store.
ca: Aquí és on pots afegir nous productes a la botiga.

en: Variations
ca: Variacions

en: Orders
ca: Comandes

en: Order
ca: Comanda

en: Add Order
ca: Afegeix comandes

en: Add New Order
ca: Afegeix una nova comanda

en: Edit Order
ca: Edita la comanda

en: New Order
ca: Nova comanda

en: View Order
ca: Mostra la comanda

en: Search Orders
ca: Cerca comandes

en: No Orders found
ca: No s'han trobat comandes

en: No Orders found in trash
ca: No hi ha comandes a la paperera

en: Parent Orders
ca: Comandes pare

en: This is where store orders are stored.
ca: Aquí és on es guarden les comandes

en: Refunds
ca: Devolucions

en: Coupons
ca: Cupons

en: Coupon
ca: Cupó

en: Add Coupon
ca: Afegir cupó

en: Add New Coupon
ca: Afegir nou cupó

en: Edit Coupon
ca: Edita el cupó

en: New Coupon
ca: Nou cupó

en: View Coupons
ca: Veure cupons

en: View Coupon
ca: Veure cupó

en: Search Coupons
ca: Buscar cupons

en: No Coupons found
ca: No s'han trobat cupons

en: No Coupons found in trash
ca: No s'ha trobat cap cupó a la paperera

en: Parent Coupon
ca: Cupó pare

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
ca: Aquí és on podeu afegir nous cupons que els vostres clients utilitzaran a la botiga.

en: Buy product
ca: Comprar producte

en: Read More
ca: Llegir més

en: Select options
ca: Seleccionar

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
ca: Aquest producte variable no té variacions actives i per això no es pot publicar. Desat com a esborrany.

en: Pay for Order
ca: Pagament de la comanda

en: Order Received
ca: S'ha rebut la comanda

en: Order #%s
ca: Comanda #%s

en: Edit Account Details
ca: Edita el compte

en: Edit Address
ca: Edita l'adreça

en: Add Payment Method
ca: Afegir mètode de pagament

en: Lost Password
ca: Heu perdut la contrasenya?

en: Cancelled order
ca: S'ha cancel·lat la comanda

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
ca: [{site_title}] S'ha cancel·lat la comanda({order_number})

en: Enable/Disable
ca: Activar/Desactivar

en: Enable this email notification
ca: Activa aquesta notificació de correu

en: Recipient(s)
ca: Destinatari(s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
ca: Escriviu els destinataris (separats per comes) d'aquest correu. Per defecte: <code>%s</code>.

en: Subject
ca: Assumpte

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
ca: Aquí hi va el títol del correu. Deixeu-ho en blanc per mostrar el títol per defecte: <code>%s</code>.

en: Email Heading
ca: Encapçalament del correu

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
ca: Això controla l'encapçalament principal de la notificació de correu. Deixeu-ho en blanc per deixar l'encapçalament per defecte: <code>%s</code>.

en: Email type
ca: Tipus de correu

en: Choose which format of email to send.
ca: Tria quin format d'email vols fer servir.

en: Completed order
ca: Comanda completada

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
ca: Els correus de comandes acabades s'envien als clients quan les seves comandes es marquen com a completades i indicar que s'han enviat les seves comandes.

en: Your order is complete
ca: La vostra comanda s'ha completat

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
ca: La vostra comanda a {site_title} de {order_date} està completada

en: Your order is complete - download your files
ca: La vostra comanda s'ha completat - descarregueu els arxius

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
ca: La vostra comanda a {site_title} de {order_date} està completada - baixeu els vostres fitxers

en: Defaults to <code>%s</code>
ca: Per defecte, <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
ca: Descarregable

en: Email Heading (downloadable)
ca: Capçalera del correu electrònic (es pot baixar)

en: Customer invoice
ca: Factura del client

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
ca: Es pot enviar al client un correu amb la factura, amb els detalls de la comanda i els enllaços per fer el pagament.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
ca: Factura de la comanda {order_number} del {order_date}

en: Invoice for order {order_number}
ca: Factura per la comanda {order_number}

en: Your {site_title} order from {order_date}
ca: La vostra comanda a {site_title} de {order_date}

en: Order {order_number} details
ca: Detalls de la comanda {order_number}

en: New account
ca: Compte nou

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
ca: S'envien correus de «compte nou» quan el client es registra a la web

en: Your account on {site_title}
ca: El vostre compte a {site_title}

en: Welcome to {site_title}
ca: Benvingut/da a {site_title}

en: Customer note
ca: Nota del client

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
ca: Els correus de nota de client s'envien quan afegiu una nota a una comanda.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ca: Nota afegida a la vostra comanda a [site_title} de {order_date}

en: A note has been added to your order
ca: S'ha afegit una nota a la vostra comanda

en: Processing order
ca: S'està processant la comanda

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
ca: Aquesta és una notificació amb els detalls de la comanda que s'envia als clients després de realitzar el pagament

en: Thank you for your order
ca: Gràcies per la vostra comanda

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
ca: El rebut de la vostra comanda a {site_title} de {order_date}

en: Reset password
ca: Canvieu la contrasenya

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
ca: Els correus de «reestabliment de la contrasenya» s'envien quan els clients reinicien la seva contrasenya

en: Password Reset for {site_title}
ca: Contrasenya reinicialitzada per a {site_title}

en: Password Reset Instructions
ca: Instruccions per canviar la contrasenya

en: New order
ca: Nova comanda

en: New customer order
ca: Nova comanda

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
ca: [{site_title}] Nova comanda de client ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
ca: Text pla

en: Could not write to template file.
ca: No s'ha pogut escriure a la plantilla.

en: Template file copied to theme.
ca: Arxiu de plantilla copiat al tema.

en: Template file deleted from theme.
ca: Arxiu de plantilla eliminat del tema.

en: HTML template
ca: Plantilla d'HTML

en: Plain text template
ca: Plantilla de text pla

en: Delete template file
ca: Esborrar arxiu de plantilla

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
ca: Aquesta plantilla ha estat sobreescrita pel teu tema i la pots trobar a: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
ca: Copia l'arxiu al tema

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
ca: Per sobreescriure i editar aquesta plantilla d'email copia <code>%s</code> a la carpeta del tema: <code>%s</code>.

en: File was not found.
ca: L'arxiu no s'ha trobat.

en: View template
ca: Veure la plantilla

en: Hide template
ca: Amagar la plantilla

en: Are you sure you want to delete this template file?
ca: Esteu segurs que voleu llençar aquesta plantilla?

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
ca: Permet el pagament via BACS, més conegut com a transferència directa/per cable

en: Enable Bank Transfer
ca: Activar Transferència Bancaria

en: Title
ca: Títol

en: This controls the title which the user sees during checkout.
ca: Això controla el títol que l'usuari veu durant la finalització de la comanda.

en: Direct Bank Transfer
ca: Transferència Bancaria Directa

en: Description
ca: Detalls

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
ca: Descripció del mètode de pagament que el client veurà a l'hora de passar per caixa.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
ca: Feu el vostre pagament directament al nostre compte bancari. per favor, feu servir la ID de comanda com a referència del pagament. No enviarem la comanda fins que el pagament no hagi estat abonat al nostre compte.

en: Instructions
ca: Instruccions

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
ca: Instruccions que s'afegiran a la pàgina i els correus d'agraïment.

en: Sort Code
ca: Codi de classificació

en: Account Details
ca: Detalls del compte

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Account Number
ca: Número de compte

en: Bank Name
ca: Nom del banc

en: + Add Account
ca: + Afegir compte

en: Remove selected account(s)
ca: Eliminar el(s) compte(s) seleccionats

en: Our Bank Details
ca: Detalls del nostre compte bancari

en: Awaiting BACS payment
ca: Pendent de pagament amb BACS (transferència directa)

en: Cheque
ca: Xec

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
ca: Permet els pagaments amb xecs. Per què hauríeu d'acceptar xecs en els temps que corren? De fet no ho haurieu de fer, però d'aquesta manera podeu fer compres de prova i veure els diferents correus de les comandes i que totes les pàgines funcionen correctament.

en: Enable Cheque Payment
ca: Permet el pagament amb xecs

en: Cheque Payment
ca: Pagament mitjançant xecs

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
ca: Si us plau, envieu el vostre xec a Nom de la Botiga, Carrer i número, Ciutat, Província i codi postal i País.

en: Awaiting cheque payment
ca: Esperant el pagament amb xec

en: Cash on Delivery
ca: Pagament contra reemborsament

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
ca: Permeteu que els vostres clients paguin en efectiu quan rebin la comanda.

en: Enable COD
ca: Habilitar pagament a l'entrega

en: Enable Cash on Delivery
ca: Habilitar el pagament en efectiu a l'entrega de la comanda

en: Payment method description that the customer will see on your website.
ca: Descripció del mètode de pagament que el vostre client veurà al vostre lloc web.

en: Pay with cash upon delivery.
ca: Pagar en efectiu al moment de l'entrega.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
ca: Instruccions que s'afegiran a la pàgina d'agraïment.

en: Enable for shipping methods
ca: Habilitar els mètodes d'enviament

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
ca: Si COD només està disponible només per a determinats mètodes, configureu-ho aquí. Deixeu-ho en blanc per activar-lo per a tots els mpetodes.

en: Select shipping methods
ca: Seleccioneu els sistemes d'enviament

en: Payment to be made upon delivery.
ca: El pagament es farà quan a l'entrega del producte.

en: Proceed to PayPal
ca: Anar a PayPal

en: PayPal Acceptance Mark
ca: Marca d'«Acceptem PayPal»

en: What is PayPal?
ca: Què és PayPal?

en: Gateway Disabled
ca: Passarel·la desactivada

en: PayPal does not support your store currency.
ca: Paypal no soporta la moneda de la vostra botiga.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
ca: S'ha fet una de volució de %s - Núm de devolució: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
ca: Error de validació: la moneda de PayPal no consona (codi %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
ca: Error de validació: els imports de PayPal no consonen amb (gross %s).

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
ca: Error de validació: resposta IPN de Paypal d'una adreça de correu diferent (%s).

en: IPN payment completed
ca: Pagament IPN completat

en: Payment pending: %s
ca: Pagaments pendents: %s

en: Payment %s via IPN.
ca: Pagament via %s IPN.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
ca: Pagament de la comanda #%s tornat/reemborsat

en: Payment for order #%s reversed
ca: Pagamdent de la comanda #%s reemborsat

en: Reversal cancelled for order #%s
ca: Cancel·lació inversa de la comanda #%s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
ca: S'ha realitzat una cancel·lació inversa de la comanda #%s. Reviseu l'estat del pagament i actualitzeu l'estat de la comanda des d'aquí: %s

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
ca: Error de validació: els imports de PayPal no consonen (amt %s).

en: PDT payment completed
ca: Pagament PDT completat

en: Shipping via %s
ca: Enviament per %s

en: Enable PayPal standard
ca: Activar PayPal estàndard

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ca: Això controla la descripció que l'usuari veurà al finalitzar la comanda.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
ca: Pagueu mitjançant PayPal; si no teniu compte de PayPal podeu pagar amb la vostra targeta.

en: PayPal Email
ca: Correu electrònic de PayPal

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
ca: Escriviu el vostre email de PayPal; és necessari per tal de rebre els pagaments.

en: PayPal Sandbox
ca: Mode de proves PayPal

en: Enable PayPal sandbox
ca: Activar PayPal Sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
ca: Es pot fer servir PayPal sandbox per fer proves de pagaments. Creeu-vos un compte de desenvolupador <a href="%s">aquí</a>.

en: Debug Log
ca: Registre de missatges de depuració

en: Enable logging
ca: Habilitar logging

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
ca: Enregistrar els esdeveniments PayPal, com ara peticions IPN, dins <code>%s</code>

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Receiver Email
ca: Correu electrònic del receptor

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
ca: Si el correu principal de PayPal és diferent del que acabeu d'entar, escriviu aquí el correu del vostre compte de PayPal com a destinatari . S'utilitzarà per a validar les sol·licituds IPN.

en: Invoice Prefix
ca: Prefix de la factura

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
ca: Escriviu un prefix per als vostres números de factura. Si feu servir el vostre compte de PayPal per a més d'una botiga, assegureu-vos que aquest prefix és únic, ja que PayPal no permet comandes amb el mateix número de factura.

en: Shipping Details
ca: Detalls de l'enviament

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
ca: Enviar l'adreça d'enviament a PayPal enlloc de la de facturació.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
ca: PayPal us permet enviar-ho a una adreça. Si utilitzeu PayPal per a les etiquetes d'enviament potser preferiríeu enviar-ho a l'adreça d'enviament en lloc de la de facturació

en: Address Override
ca: Sobreescriu l'adreça

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
ca: Activeu "address_override" per evitar que es canviï la informació de l'adreça.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
ca: PayPal verifica les adreces, per tant, aquest ajustament pot causar errors (recomanem mantenir-lo desactivat).

en: Payment Action
ca: Acció de pagament

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
ca: Trieu si voleu obtenir els diners immediatament o només autoritzar el pagament.

en: Capture
ca: Capturar

en: Authorize
ca: Autoritzar

en: Page Style
ca: Estil de la pàgina

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
ca: Opcionalment, ingresseu el nom de l'estil de la pàgina que voleu fer servir. Estan definits al vostre compte de PayPal.

en: Optional
ca: Opcional

en: API Username
ca: Nom d'Usuari API

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
ca: La quantitat mínima per aquest mètode de pagament és de 0.50.

en: Customer not found
ca: Client no trobat

en: %s - Order #%s
ca: %s - Comanda #%s

en: Payment was declined - please try another card.
ca: Pagament refusat - intenti-ho amb una altra targeta.

en: %s - Pre-order for "%s"
ca: %s - Reserva de "%s"

en: (Order #%s)
ca: (Comanda #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
ca: Pagament refusat - el client ha d'usar una altra targeta.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
ca: Pagament refusat per Simplify Commerce.

en: Simplify Commerce by Mastercard
ca: Simplify Commerce per Mastercard

en: Sign up for Simplify Commerce
ca: Creeu-vos un compte de Simplify Commerce

en: Learn more
ca: Apren més

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
ca: Error de Simplify Commerce: Simplify Commerce requereix PHP 5.3 o superior. La versió instal·lada és %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
ca: Error de Simplify Commerce: Si us plau introduïu les claus públiques i privades

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Payment Mode
ca: Mètode de pagament

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
ca: L'estàndard mostrarà els camps de la targeta de crèdit a la botiga (el SSL és obligatori). 11$s Hosted Payments mostrarà uns diàleg de Simplify Commerce a la teva botiga (si teniu els SSL) o redireccionarà al client a la pàgina de Simplify Commerce Hosted (si no disposeu de SSL). %1$s Nota: Els pagaments necessiten un nou parell de claus API amb els pagaments marcats amb el senyal. %2$s Per més detalls reviseu els documents de Simplify Commerce%3$s

en: Sandbox
ca: Mode de proves

en: Enable Sandbox Mode
ca: Activar el mode de proves

en: Public Key
ca: Clau Pública

en: Private Key
ca: Clau Privada

en: Expiry Month
ca: Mes de caducitat

en: Expiry Year
ca: Any de caducitat

en: is invalid
ca: no és vàlid/a

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
ca: Gràcies per realitzar la vostra comanda, feu clic al següent botó per a pagar amb targeta de crèdit mitjançant Simplify Commerce by MasterCard

en: Pay Now
ca: Pagar ara

en: Cancel order &amp; restore cart
ca: Cancel·la la comanda &amp; restableix el carret

en: Flat Rate
ca: Preu únic

en: Enable this shipping method
ca: Actvar aquest mètode d'enviament

en: Method Title
ca: Títol del mètode

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: All allowed countries
ca: Tots els països permesos

en: Specific Countries
ca: Països específics

en: Select some countries
ca: Seleccioneu alguns països

en: Tax Status
ca: Estatus dels impostos

en: Taxable
ca: Subjecte a impostos

en: Additional Rates
ca: Impostos addicionals

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
ca: Nom de l'opció | Despeses addicionals  [+- Percenatge%]  | Per tipus de despesa (comanda, classe o article)

en: Free Shipping
ca: Enviament gratuït

en: Enable Free Shipping
ca: Activar l'enviament gratuït

en: Method availability
ca: Disponibilitat del mètode

en: Free Shipping Requires...
ca: L'enviament gratuït requereix…

en: A valid free shipping coupon
ca: Habilitar el cupó d'enviament gratuït

en: A minimum order amount (defined below)
ca: Un import mínim per comanda (definit més avall)

en: A minimum order amount OR a coupon
ca: Quantitat mínima per comanda O cupó

en: A minimum order amount AND a coupon
ca: Quantitat mínima per comanda I cupó

en: Minimum Order Amount
ca: Quantitat mínima per comanda

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
ca: Els usuaris hauran de gastar aquesta quantitat per tenir l'enviament gratuït (si l'heu habilitat).

en: Selected countries
ca: Països seleccionats

en: Excluding selected countries
ca: Excloent els països seleccionats

en: Local Delivery
ca: Enviaments locals

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
ca: L'enviament local és un mètode d'enviament simple per a comandes locals.

en: Enable
ca: Activar

en: Enable local delivery
ca: Activar l'enviament local

en: Fee Type
ca: Tipus de tarifa

en: How to calculate delivery charges
ca: Com calcular les despeses d'enviament

en: Fixed amount
ca: Quantitat fixa

en: Percentage of cart total
ca: Percentatge del total del carret

en: Fixed amount per product
ca: Quantitat fixa per producte

en: Delivery Fee
ca: Tarifa d'enviament

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
ca: Quina quantitat voleu cobrar per als enviaments locals, encara que hagueu triat enviament gratuït. Deixeu en blanc per deshabilitar.

en: Allowed Zip/Post Codes
ca: Codis postals permesos

en: Local Pickup
ca: Recollida local

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
ca: Recollida loca és un mètode senzillque permet recollir els articles als propis clients.

en: Enable local pickup
ca: Habilitar recollida local

en: Shipping costs updated.
ca: Costos d'enviament actualitzats.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
ca: Comanda no vàlida. Si teniu un compte, per favor inicieu sessió i torneu-ho a provar.

en: My Account
ca: El meu compte

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ca: L'estat d'aquesta comanda és &ldquo;%s&rdquo;&mdash; i no pot ser pagada. Per favor, poseu-vos en contacte amb nosaltres si necessiteu ajuda.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
ca: Aquesta comanda no és vàlida i no es pot pagar.

en: Order Number:
ca: Número de comanda

en: Date:
ca: Data:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
ca: El total de la comanda ha estat actualitzat. Sisplau, confirmeu-la fent clic al botó de Compra.

en: Your password has been reset.
ca: La vostra contrasenya ha estat restablerta.

en: Log in
ca: Iniciar sessió

en: Enter a username or e-mail address.
ca: Sisplau, escriviu el vostre nom d'usuari o el vostre correu electrònic.

en: Invalid username or e-mail.
ca: Correu electrònic o usuari incorrectes

en: Password reset is not allowed for this user
ca: Aquest usuari no està autoritzat a reiniciar la contrasenya

en: Check your e-mail for the confirmation link.
ca: Mireu el vostre correu per obtenir l'enllaç de confirmació.

en: Invalid key
ca: Clau no vàlida.

en: Add a new payment method.
ca: Afegeix una nova forma de pagament.

en: Please enter a valid order ID
ca: Sispalu, escriviu un número de comanda vàlid

en: Please enter a valid order email
ca: Sisplau, escriviu un correu electrònic vàlid de comanda

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
ca: No s'ha pogut trobar el número de comanda a la nostra base de dades

en: Select
ca: Selecciona

en: This product is protected and cannot be purchased.
ca: Aquest producte està protegit i no es pot comprar.

en: Continue Shopping
ca: Continua comprant

en: Coupon:
ca: Cupó:

en: Free shipping coupon
ca: Cupó d'enviament gratuït

en: [Remove]
ca: [Eliminar]

en: Free
ca: Gratuït

en: Order &ndash; %s
ca: Comanda &ndash; %s

en: Invalid order status
ca: Estat de la comanda no vàlid

en: Invalid order ID
ca: ID de la comanda no vàlid

en: Australian Dollars
ca: Dòlars australians

en: Brazilian Real
ca: Real brasiler

en: Bulgarian Lev
ca: Lev búlgar

en: Canadian Dollars
ca: Dòlars canadencs

en: Chilean Peso
ca: Pes xilè

en: Chinese Yuan
ca: Iuans xinesos

en: Colombian Peso
ca: Pes colombià

en: Czech Koruna
ca: Corones txeques

en: Danish Krone
ca: Corones daneses

en: Dominican Peso
ca: Peso Dominicà

en: Hong Kong Dollar
ca: Dòlar de Hong Kong

en: Croatia kuna
ca: Kuna croata

en: Hungarian Forint
ca: Forint hongarès

en: Icelandic krona
ca: Corones islandeses

en: Indonesia Rupiah
ca: Rúpia indonèsia

en: Indian Rupee
ca: Rúpia índia

en: Nepali Rupee
ca: Rúpia Nepalí

en: Israeli Shekel
ca: Xéquel israelià

en: Japanese Yen
ca: Ien japonès

en: Lao Kip
ca: Kip Laosià

en: South Korean Won
ca: Won sud-coreà

en: Malaysian Ringgits
ca: Ringgit malaisià

en: Mexican Peso
ca: Peso mexicà

en: Nigerian Naira
ca: Naira nigeriana

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: New Zealand Dollar
ca: Dòlar neozelandès

en: Paraguayan Guaraní
ca: Guaraní paraguaià

en: Philippine Pesos
ca: Peso filipí

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

en: Pounds Sterling
ca: Lliures esterlines

en: Romanian Leu
ca: Leus romanesos

en: Russian Ruble
ca: Rubles russos

en: Singapore Dollar
ca: Dòlars de Singapur

en: South African rand
ca: Rands sud-africans

en: Swedish Krona
ca: Corones sueques

en: Swiss Franc
ca: Francs suïssos

en: Taiwan New Dollars
ca: Nous dòlars taiwanesos

en: Thai Baht
ca: Bahts tailandesos

en: Turkish Lira
ca: Lires turques

en: Ukrainian Hryvnia
ca: Grivna Ukraniana

en: US Dollars
ca: Dòlars americans

en: Vietnamese Dong
ca: Donsgs vietnamesos

en: Egyptian Pound
ca: Lliura egípcia

en: Cart Discount
ca: Descuento del carret

en: Cart % Discount
ca: % de descompte de carret

en: Product Discount
ca: Descompte de producte

en: Product % Discount
ca: % de descompte de producte

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
ca: L'estat  "publica" comanda ja no es troba a WooCommerce 2.2! En el seu lloc hauríeu d'utilitzar el neu post_status de WooCommerce <a href="%s">aquí trobareu més informació</a>

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
ca: Comanda cancel·lada - s'ha arribat al temps límit.

en: Refund &ndash; %s
ca: Reintegra &ndash; %s

en: Simple product
ca: Producte simple

en: Grouped product
ca: Producte agrupat

en: External/Affiliate product
ca: Producte Extern/Afiliat

en: Variable product
ca: Producte variable

en: New products
ca: Nous productes

en: New products added to %s
ca: Nous productes afegits a %s

en: New products tagged %s
ca: Nous productes etiquetats %s

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ca: Això és una botiga de mostra per poder fer proves &mdash; no es tramitaran comandes.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
ca: Resultats de la cerca: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
ca: &nbsp;&ndash; Pàgina %s

en: Default sorting
ca: Ordre predeterminat

en: Sort by popularity
ca: Mostra per popularitat

en: Sort by average rating
ca: Mostra per mitjana de valoració

en: Sort by newness
ca: Mostra per novetat

en: Sort by price: low to high
ca: Mostra per preu: de menor a major

en: Sort by price: high to low
ca: Mostra per preu: de major a menor

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: Reviews (%d)
ca: Opinions (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
ca: Feu servir $args com a argument com una matriu. L'argument obsolet s'eliminarà a WC 2.2.

en: Place order
ca: Realitza comanda

en: Select a country&hellip;
ca: Selecciona un país&hellip;

en: Update country
ca: Actualitzar país

en: Select a state&hellip;
ca: Selecciona un estat/província&hellip;

en: Choose an option
ca: Escollir una opció

en: Select a category
ca: Seleccioneu una categoria

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: An account is already registered with your email address. Please login.
ca: Ja hi ha un compte amb aquest correu electrònic. Sisplau, inicieu la sessió.

en: Please enter a valid account username.
ca: Per favor, entreu un nom d'usuari vàlid.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
ca: Ja hi ha un compte registrat amb aquest nom. Sisplau, trieu-ne un altre.

en: Please enter an account password.
ca: Sisplau, entreu la vostra contrasenya.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
ca: No ha estat possible registrar-vos&hellip; si us plau, contacteu-nos si seguiu tenint problemes.

en: Active
ca: Actiu

en: Paused
ca: En pausa

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Display the user's Cart in the sidebar.
ca: Mostrar el carret de l'usuari a la barra lateral.

en: WooCommerce Cart
ca: Carret

en: Cart
ca: Carret

en: Hide if cart is empty
ca: Ocultar si el carret està buit

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
ca: Mostra els filtres de la navegació per capes de manera que els usuaris els puguin veure i activar.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
ca: Navegació per capes de WooCommerce

en: Active Filters
ca: Filtres actius

en: Remove filter
ca: Eliminar imatge

en: Min
ca: Mínim

en: Max
ca: Màxim

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
ca: Mostra un atribut personalitzat en un widget que permet reduïr la llista dels productes quan es visualitzen per categories.

en: WooCommerce Layered Nav
ca: Navegació per capes de WooCommerce

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Attribute
ca: Atribut

en: Display type
ca: Mostra el tipus

en: List
ca: Llista

en: Dropdown
ca: Llista desplegable

en: Query type
ca: Tipus de cerca

en: AND
ca: I

en: OR
ca: O

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
ca: Mostra un control que filtra per preu, en un widget, quan s'està consultant les categories de productes.

en: WooCommerce Price Filter
ca: Filtre de productes

en: Filter by price
ca: Filtrar per preu

en: Min price
ca: Preu mínim

en: Max price
ca: Preu màxim

en: Filter
ca: Filtre

en: Price:
ca: Preu:

en: A list or dropdown of product categories.
ca: Una llista o desplegable de les categories de productes.

en: WooCommerce Product Categories
ca: Categories de productes

en: Order by
ca: Ordena per

en: Category Order
ca: Ordre de categoria

en: Show as dropdown
ca: Mostrar com a desplegable

en: Show product counts
ca: Mostra el comptador dels productes

en: Show hierarchy
ca: Mostrar jerarquía

en: Only show children of the current category
ca: Mostrar només els elements de la categoria actual

en: No product categories exist.
ca: No existeixen categories de productes:

en: A Search box for products only.
ca: Una caixa de cerca només de productes.

en: WooCommerce Product Search
ca: Cerca de productes

en: Your most used product tags in cloud format.
ca: Les etiquetes més utilitzades en format de núvol.

en: WooCommerce Product Tags
ca: Etiquetes de producte

en: Display a list of your products on your site.
ca: Mostra una llista dels vostres productes a la vostra web.

en: WooCommerce Products
ca: Productes de WooCommerce

en: Number of products to show
ca: Nombre de productes a mostrar

en: Show
ca: Mostra

en: All Products
ca: Tots els productes

en: Featured Products
ca: Productes destacats

en: On-sale Products
ca: Productes a la venda

en: Date
ca: Data

en: Price
ca: Preu

en: Random
ca: Aleatori

en: Sales
ca: Vendes

en: Hide free products
ca: Ocultar els productes gratuïts

en: Show hidden products
ca: Mostra els productes amagats

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
ca: Mostrar una llista amb les últimes opinions.

en: WooCommerce Recent Reviews
ca: Opinions recents

en: Recent Reviews
ca: Opinions recents

en: Number of reviews to show
ca: Número d'opinions a mostrar

en: Display a list of recently viewed products.
ca: Mostrar una llista de productes vistos recentment.

en: WooCommerce Recently Viewed
ca: darreres coses vistes a WooCommerce

en: Recently Viewed Products
ca: Productes vistos recentment

en: Display a list of your top rated products on your site.
ca: Mostra una llista dels teus productes més ben considerats en el lloc.

en: WooCommerce Top Rated Products
ca: Els més ben valorats

en: Top Rated Products
ca: Els més ben valorats

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Your cart is currently empty.
ca: El carret està buit.

en: Return To Shop
ca: Tornar a la botiga

en: Shipping #%d
ca: Enviant #%d

en: Shipping
ca: Enviament

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
ca: Per favor, feu servir la calculadora de preus per veure les possibilitats de mètodes d'enviament.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
ca: Per favor, continueu amb la compra i entreu la vostra adreça completa per veure els mètodes d'enviament disponibles.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
ca: Si us plau, ompliu amb les vostres dades per veure quins mètodes d'enviament estan disponibles.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
ca: No hi ha mètodes d'enviament disponibles. Reviseu la vostra adreça i contacteu amb nosaltres si necessiteu ajuda.

en: Cart Totals
ca: Total del carret

en:  (taxes estimated for %s)
ca: (impostos estimats per %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
ca: Nota: els costos d'enviament i els impostos són estimats%s i s'actualitzaran en el procés de pagament, en base a les vostres dades de facturació i enviament.

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Remove this item
ca: Treure l'article

en: Coupon code
ca: Codi de cupó

en: Apply Coupon
ca: Aplicar cupó

en: Update Cart
ca: Actualitzar carret

en: You may be interested in&hellip;
ca: Potser esteu interessats en això&hellip;

en: No products in the cart.
ca: No hi ha productes al carret.

en: Checkout
ca: Finalitzar compra

en: Proceed to Checkout
ca: Anar a caixa

en: Calculate Shipping
ca: Calcular enviament

en: State / county
ca: Estat / Província

en: City
ca: Ciutat

en: Update Totals
ca: Actualitzar totals

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
ca: Hi ha alguns inconvenients amb els articles del vostre carret (es mostren a dalt). Si us plau, comproveu-ho bé abans de finalitzar la compra.

en: Return To Cart
ca: Tornar al carret

en: Billing &amp; Shipping
ca: Facturació &amp; Enviaments

en: Billing Details
ca: Detalls de facturació

en: Create an account?
ca: Crear un compte?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
ca: Crear un compte introduïnt la informació a sota. Si ja sou clients, si us plau, introduïu el vostre usuari i contrasenya.

en: You must be logged in to checkout.
ca: Heu d'iniciar sessió per poder finalitzar la comanda.

en: Your order
ca: La vostra comanda

en: Have a coupon?
ca: Teniu un cupó?

en: Click here to enter your code
ca: Clic aquí per posar el codi

en: Returning customer?
ca: Ja heu comprat abans?

en: Click here to login
ca: Feu clic aquí per iniciar sessió

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
ca: Si ja sou clients nostres, si us plau, introduïu el vostre usuari i contrasenya a continuació. Si és la primera vegada que compreu aquí, ompliu els camps corresponents a l'adreça de facturació i d'enviament.

en: Qty
ca: Quant.

en: Payment
ca: Pagament

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ca: Ho sentim, sembla ser que no hi ha cap sistema de pagament disponible per a la vostra localitat. Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si necessiteu ajuda o bé si voleu alguna alternativa.

en: Pay for order
ca: Paga per comanda

en: Ship to a different address?
ca: Enviar a una adreça diferent?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ca: Si us plau, introduïu les vostres dades per veure els mètodes de pagament disponibles.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ca: Ho sentim, sembla ser que no hi ha mètodes disponibles de pagament per a la vostra ubicació. Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si necessiteu ajuda o bé si voleu una alternativa.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
ca: Degut a que el vostre navegador no suporta JavaScript, o el té deshabilitat, si us plau, assegureu-vos de fer clic a <em>Actualitzar totals</em> abans de fer la vostra comanda. Si no ho feu, pot ser que se us cobri més del compte.

en: Update totals
ca: Actualitzar totals

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
ca: He llegit i accepto <a href="%s" target="_blank">els termes i condicions</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
ca: La vostra comanda no pot ser processada, perquè el banc ha refusat la transacció.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
ca: Si us plau, torneu a provar la vostra compra o dirigiu-vos a la pàgina corresponent al vostre compte.

en: Please attempt your purchase again.
ca: Si us plau, torneu a provar la vostra compra.

en: Pay
ca: Pagar

en: Thank you. Your order has been received.
ca: S'ha rebut la comanda. Gràcies.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
ca: S'ha cancel·lat comanda #%d de %s. La comanda és la següent:

en: Order: %s
ca: Comanda: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
ca: Heu rebut una comanda de %s.
    És la següent:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
ca: La vostra comanda %s S'ha completat. Aquí podeu veure'n els detalls per tenir-ne constància:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
ca: S'ha creat una nova comanda a %s. Per pagar-la, seguiu aquest enllaç, si us plau: %s

en: pay
ca: pagar

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
ca: Gràcies per crear un compte a %s. El vostre usuari és <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
ca: La vostra contrasenya s'ha generat automàticament: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
ca: Podeu accedir a l'àrea del vostre compte per veure les comandes que teniu i canviar la contrasenya aquí: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
ca: Hola, s'acaba d'afegir una nota a la vostra comanda:

en: For your reference, your order details are shown below.
ca: Per a la vostra referència, els detalls de la vostra comanda es mostren a continuació.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
ca: S'ha rebut la vostra comanda i s'està processant. A continuació us en mostrem les dades perquè en tingueu referència:

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
ca: Algú ha demanat de reiniciar la contrasenya del compte següent:

en: Username: %s
ca: Nom d'usuari: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
ca: Si això fos un error, ignoreu aquest correu i no passarà res.

en: To reset your password, visit the following address:
ca: Per reiniciar la vostra contrasenya, visiteu l'adreça següent:

en: Click here to reset your password
ca: Feu clic aquí per canviar la contrasenya

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping address
ca: Adreça d'enviament

en: Order number: %s
ca: Número de comanda: %s

en: View order: %s
ca: Mostra la comanda: %s

en: You have received an order from %s.
ca: Heu rebut una comanda de %s.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
ca: La vostra contrasenya és  <strong>%s</strong>.

en: Quantity: %s
ca: Quantitat: %s

en: Username or email
ca: Nom d'usuari o email

en: Remember me
ca: Recorda'm

en: Lost your password?
ca: Heu perdut la vostra contrasenya?

en: No products were found matching your selection.
ca: No s'han trobat productes amb aquests crieteris.

en: Showing the single result
ca: Mostrant l'únic resultat

en: Showing all %d results
ca: Mostrant tots els %d resultats

en: Sale!
ca: Oferta!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ca: Ho sentim, sembla ser que no hi ha mètodes de pagament que permetin afegir mètodes de pagament. Per favor, poseu-vos en contacte amb nosaltres si necessiteu ajuda o bé si voleu una alternativa.

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognom

en: Email address
ca: Adreça email

en: Password Change
ca: Canvi de contrasenya

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
ca: Constrasenya actual (deixeu-la en blanc si no la voleu canviar)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
ca: Nova constrasenya (deixeu-la en blanc si no la voleu canviar)

en: Confirm New Password
ca: Confirmeu la nova contrasenya

en: Save changes
ca: Guardar els canvis

en: Billing Address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping Address
ca: Adreça d'enviament

en: Save Address
ca: Guardar adreça

en: Register
ca: Registrar-se

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ca: Heu perdut la contrasenya? Per favor, entreu el vostre nom d'usuari o l'adreça de correu electrònic. Rebreu en enllaç per per correu electrònic que us permetrà crear una nova contrasenya.

en: Enter a new password below.
ca: Entreu una contrasenya nova.

en: New password
ca: Nova contrasenya

en: Re-enter new password
ca: Torna a entrar la nova contrasenya

en: Reset Password
ca: Heu perdut la vostra contrasenya?

en: Save
ca: Guardar

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
ca: Hola <strong>%1$s</strong> (no sou %1$s? <a href="%2$s">Tancar sessió</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
ca: Des de la vostra àrea d'usuari podeu veure les vostres comandes, gestionar les adreces de facturació i d'enviament i 
    <a href="%s">modificar la contrasenya i els detalls del vostre compte</a>.

en: My Addresses
ca: Les meves adreces

en: My Address
ca: La meva adreça

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
ca: Les següents adreces seran utilitzades, per defecte, a la pàgina de pagament.

en: You have not set up this type of address yet.
ca: Encara no heu configurat aquest tipus d'adreça.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ca[0]: Queda %s descàrrega
ca[1]: Queden %s descàrregues

en: Recent Orders
ca: Comandes recents

en: Status
ca: Estat

en: Order Number
ca: Número de comanda

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: View
ca: Veure

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
ca: La comanda #<mark class="order-number">%s</mark> realitzada el <mark class="order-date">%s</mark> actualment es troba <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
ca: Actualitzacions de la comanda

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
ca: Per fer el seguiment de la comanda, escriviu la identificació de la comanda en el següent camp i feu clic a «Segueix». Trobareu la identificació de la comanda al tiquet o, si n'heu rebut, al correu de confirmació.

en: Order ID
ca: Número de la comanda

en: Found in your order confirmation email.
ca: Es troba al correu de confirmació de la comanda.

en: Billing Email
ca: Correu electrònic de facturació

en: Email you used during checkout.
ca: El que heu fet servir per a comprar.

en: Track
ca: Seguir

en: Order Again
ca: Torna-ho a encomanar

en: Note:
ca: Nota:

en: Telephone:
ca: Telèfon:

en: Order Details
ca: Detalls de la comanda

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
ca: La comanda #%s feta el %s està &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
ca: enrere

en: and was completed
ca: i ha estat completada

en:  ago
ca:  fa

en: Search for:
ca: Buscar per:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ca: Aquest producte està actualment exhaurit i no disponible.

en: Clear selection
ca: Esborrar la selecció

en: Category: | Categories:
ca[0]: Categoria:
ca[1]: Categories:

en: Tag: | Tags:
ca[0]: Etiqueta:
ca[1]: Etiquetes:

en: Weight
ca: Pes

en: out of %s5%s
ca: menys de %s5%s

en: %s customer review | %s customer reviews
ca[0]: % opinió de client
ca[1]: % opinions de clients

en: Related Products
ca: Productes relacionats

en: Rated %d out of 5
ca: Puntuat amb %d de 5

en: Your comment is awaiting approval
ca: El vostre comentari està pendent d'aprovació

en: verified owner
ca: propietari verificat

en: Product Description
ca: Detalls del producte

en: You may also like&hellip;
ca: També us recomanem&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
ca[0]: %s valoració de %s
ca[1]: %s valoracions de %s

en: Reviews
ca: Opinions

en: There are no reviews yet.
ca: Encara no hi ha opinions.

en: Add a review
ca: Afegir opinió

en: Be the first to review
ca: Sigues el primer a opinar sobre

en: Leave a Reply to %s
ca: Envieu una resposta a %s

en: Submit
ca: Enviar

en: Your Rating
ca: La vostra puntuació

en: Rate&hellip;
ca: Valora&hellip;

en: Perfect
ca: Perfecte

en: Good
ca: Bo

en: Average
ca: Normal

en: Not that bad
ca: No està malament

en: Very Poor
ca: Molt pobre

en: Your Review
ca: La teva opinió

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
ca: Només els clients que han comprat el producte i s'han identificat poden deixar un comentari.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
ca: Un joc d'eines de comerç electrònic que us ajuda a vendre qualsevol cosa. Elegantment.

[ctx: min_price]
en: From:
ca: A partir de:

[ctx: placeholder]
en: Username
ca: Usuari

[ctx: placeholder]
en: Password
ca: Contrasenya

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ca: Notes sobre la comanda, per exemple, instruccions especials de lliurament.

[ctx: placeholder]
en: Street address
ca: Carrer

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
ca: Apartament, pis, porta... (opcional)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
ca: Cerca productes&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
ca: S'ha trobat un resultat, premeu enter per seleccionar-lo.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
ca: S'han trobat %qty% resultats, utilitzeu les fletxes per accedir al resultat adequat.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
ca: No hi ha coincidències

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
ca: No s'ha pogut carregar

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
ca: Escriviu 1 o més caràcters

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
ca: Escriviu %qty% o més caràcters

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
ca: Suprimiu 1 caràcter

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
ca: Elimineu %qty% caràcters

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ca: Només podeu seleccionar 1 ítem

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
ca: Només podeu seleccionar %qty% ítems

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
ca: S'estan carregant més resultats&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
ca: S'està cercant&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
ca: botiga

[ctx: Page slug]
en: cart
ca: carret

[ctx: Page slug]
en: checkout
ca: finalitzar-comanda

[ctx: Page slug]
en: my-account
ca: el-meu-compte

[ctx: Page title]
en: Shop
ca: Botiga

[ctx: Page title]
en: Cart
ca: Carret

[ctx: Page title]
en: Checkout
ca: Finalitzar compra

[ctx: Page title]
en: My Account
ca: El meu compte

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ca: Etiquetes

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
ca: Classes d'enviament

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ca: Productes

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ca: Comandes

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ca: Cupons

[ctx: slug]
en: product-category
ca: categoria-producte

[ctx: slug]
en: product-tag
ca: producte-etiqueta

[ctx: slug]
en: product
ca: producte

[ctx: slug]
en: uncategorized
ca: Sense categoria

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
ca: Pagament Pendent

[ctx: Order status]
en: Processing
ca: S'està processant

[ctx: Order status]
en: On Hold
ca: En espera

[ctx: Order status]
en: Completed
ca: Completat

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ca: Cancel·lat

[ctx: Order status]
en: Refunded
ca: Reintegrat

[ctx: Order status]
en: Failed
ca: No realitzades

[ctx: Tax status]
en: None
ca: Cap

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
ca: facturació

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
ca: enviament

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ca: Inici

[ctx: Sorting order]
en: Order
ca: Comanda

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
ca: per %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
ca: Quant.

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
ca: Mostrant %1$d&ndash;%2$d de %3$d resultats

[ctx: label]
en: Search for:
ca: Buscar per:

[ctx: submit button]
en: Search
ca: cerca
