WooCommerce - en to af_ZA translation catalogue (484 entries)

en:  ago
af_ZA: gelede

en: %s customer review | %s customer reviews
af_ZA[0]: %s klient hersienings
af_ZA[1]: %s klient hersienings

en: %s for %s item | %s for %s items
af_ZA[0]: %s vir %s items
af_ZA[1]: %s vir %s items

en: %s in stock
af_ZA: %s in voorraad

en: %s review for %s | %s reviews for %s
af_ZA[0]: %s hersiening vir %s
af_ZA[1]: %s hersiening vir %s

en: (Includes %s)
af_ZA: (Sluit in %s)

en: (ex. VAT)
af_ZA: (uitsluitend VAT)

en: (ex. tax)
af_ZA: (ex. belasting)

en: (incl. VAT)
af_ZA: (insl. VAT)

en: (incl. tax)
af_ZA: (insl. belasting)

en: A note has been added to your order
af_ZA: 'n Nota is bygevoeg tot u bestelling

en: A user could not be found with this email address.
af_ZA: 'n gebruiker met die epos adres kon nie gevind word nie.

en: Account Details
af_ZA: Rekening Besonderhede

en: Account Name
af_ZA: Rekening Naam

en: Account Number
af_ZA: Rekening Nommer

en: Account details changed successfully.
af_ZA: Rekening besonderhede suksesvol verander.

en: Account password
af_ZA: Rekening wagwoord

en: Account username
af_ZA: Rekening gebruikersnaam

en: Add Coupon
af_ZA: Voeg Koepon By

en: Add New %s
af_ZA: Voeg Nuwe %s By

en: Add New Coupon
af_ZA: Voeg Nuwe Koepon By

en: Add New Order
af_ZA: Voeg Nuwe Bestelling By

en: Add New Product
af_ZA: Voeg Nuwe Produk By

en: Add New Product Category
af_ZA: Voeg Nuwe Produk Kategorie By

en: Add New Product Tag
af_ZA: Voeg Nuwe Produk Sleutelwoord By

en: Add New Shipping Class
af_ZA: Voeg Nuwe Versending Klas By

en: Add Order
af_ZA: Voeg Bestelling By

en: Add Payment Method
af_ZA: Voeg betalingsmetode by

en: Add Product
af_ZA: Voeg Produk By

en: Add a review
af_ZA: Voeg 'n hersiening by

en: Add to cart
af_ZA: Voeg in mandjie

en: Additional Rates
af_ZA: Bykomende Tariewe

en: Address
af_ZA: Adres

en: Address changed successfully.
af_ZA: Adres suksesvol verander.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
af_ZA: Kategoriëe

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
af_ZA: Koepons

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
af_ZA: Bestellings

[ctx: Admin menu name]
en: Products
af_ZA: Produkte

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
af_ZA: Versending Klasse

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
af_ZA: Sleutelwoorde

en: Algeria
af_ZA: Algerie

en: All %s
af_ZA: Alle %s

en: All Product Categories
af_ZA: Alle Produk Kategoriëe

en: All Product Tags
af_ZA: Alle Produk Sleutelwoorde

en: All Products
af_ZA: Alle Produkte

en: All Shipping Classes
af_ZA: Alles Versending Klasse

en: All allowed countries
af_ZA: Alle toegelate lande

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
af_ZA: 'n Rekening met daardie gebruikersnaam is alreeds geregistreer. Kies asseblief 'n ander een.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
af_ZA: 'n Rekening is alreeds met hier epos geregistreer, teken asseblief aan.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
af_ZA: 'n E-handel gereedskapkis wat jou help om enige iets te verkoop. Aantreklik.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
af_ZA: 'n Item wat nie langer beskikbaar is nie, was verwyder van jou mandtjie.

en: Antarctica
af_ZA: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
af_ZA: Antigua en Barbuda

en: Are you sure you want to delete this template file?
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie templaat lêer verwyder?

en: Argentina
af_ZA: Argentinie

en: Attribute
af_ZA: Kenmerk

en: Australia
af_ZA: Australie

en: Austria
af_ZA: Austrie

en: Availability
af_ZA: Beskikbaarheid

en: Available on backorder
af_ZA: Beskikbaar op terugbestelling

en: Average
af_ZA: Gemiddeld

en: Backordered
af_ZA: Terugbestel

en: Bank Name
af_ZA: Bank Naam

en: Be the first to review
af_ZA: Wees die eerste om te hersien

en: Billing Address
af_ZA: Faktuur Adres

en: Billing Email
af_ZA: Faktuur Epos

en: Billing address
af_ZA: Faktuur adress

en: Buy product
af_ZA: Koop Produk

en: Cancel
af_ZA: Kanseleer

en: Canton
af_ZA: Kanton

en: Card Code
af_ZA: Kaart Kode

en: Card Number
af_ZA: Kaart Nommer

en: Cart
af_ZA: Mandjie

en: Cart Totals
af_ZA: Totaal

en: Cash on Delivery
af_ZA: Kontant by Aflewering

en: Category: | Categories:
af_ZA[0]: kategorieë
af_ZA[1]: kategorieë

en: Checkout
af_ZA: Betaling

en: Choose an option
af_ZA: Kies 'n opsie

en: Choose which format of email to send.
af_ZA: Kies watter formaat om die epos in te stuur.

en: City
af_ZA: Stad

en: Clear selection
af_ZA: Verwyder seleksie

en: Click here to reset your password
af_ZA: Kliek hier om jou wagwoord te herstel

en: Company Name
af_ZA: Maatskappy naam

en: Completed order
af_ZA: Voltooide Bestelling

en: Confirm New Password
af_ZA: Bevestig Nuwe Wagwoord

en: Consumer Key is invalid
af_ZA: Verbruikers Sleutel is verkeerd

en: Consumer Key is missing
af_ZA: Verbruikers Sleutel is verlore

en: Consumer Secret is invalid
af_ZA: Verbruikers Geheim is verkeerd

en: Consumer Secret is missing
af_ZA: Verbruikers Geheim is verlore

en: Copy file to theme
af_ZA: Kopieer lêer na tema

en: Cost
af_ZA: Koste

en: Cost: %s
af_ZA: Koste: %s

en: Could not write to template file.
af_ZA: Kon nie na die templaat lêer skryf nie

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
af_ZA: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
    
    Registrasie onsuksesvol&hellip; Kontak ons indien die probleme voortduur.

en: Country
af_ZA: Land

en: County
af_ZA: Provinsie

en: Coupon
af_ZA: Koepon

en: Coupon code
af_ZA: Koepon kode

en: Coupon code already applied!
af_ZA: Koepon kode alreeds toegepas!

en: Coupon code applied successfully.
af_ZA: Koepon kode suksesvol toegepas.

en: Coupon does not exist!
af_ZA: Koepon bestaan nie!

en: Coupon is not valid.
af_ZA: Koepon is nie geldig nie.

en: Coupon usage limit has been reached.
af_ZA: Koepon het sy gebruikers limiet bereik.

en: Coupon:
af_ZA: Koepon:

en: Coupons
af_ZA: Koepons

en: Create an account?
af_ZA: Skep 'n rekening?

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
af_ZA: Huidige Wagwoord (los leeg om onveranderd te laat)

en: Customer
af_ZA: Klient

en: Customer details
af_ZA: Klient besonderhere

en: Customer invoice
af_ZA: Klient Faktuur

en: Customer note
af_ZA: Klient nota

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
af_ZA: Klient nota eposse word gestuur wanneer u 'n nota byvoeg tot 'n bestelling.

en: Date
af_ZA: Datum

en: Date:
af_ZA: Datum:

en: Defaults to <code>%s</code>
af_ZA: Verstek na <code>%s</code>

en: Delete note
af_ZA: Verwyder nota

en: Delete template file
af_ZA: Verwyder templaat lêer

en: Delivery Fee
af_ZA: Aflewerings Fooi

en: Description
af_ZA: Beskrywing

en: Dimensions
af_ZA: Dimensies

en: Display type
af_ZA: Vertoning tipe

en: Docs
af_ZA: Dokumentasie

en: ERROR
af_ZA: FOUT

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: Edit %s
af_ZA: Wysig %s

en: Edit Coupon
af_ZA: Wysig Koepon

en: Edit Order
af_ZA: Wysig Bestelling

en: Edit Product
af_ZA: Wysig Produk

en: Edit Product Category
af_ZA: Wysig Produk Kategorie

en: Edit Product Tag
af_ZA: Wysig Produk Sleutelwoord

en: Edit Shipping Class
af_ZA: Wysig Versending Klas

en: Email
af_ZA: Epos

en: Email Address
af_ZA: Epos

en: Email Heading
af_ZA: Epos Opskrif

en: Email Heading (downloadable)
af_ZA: Epos Opskrif (aflaaibaar)

en: Email address
af_ZA: Epos adres

en: Email type
af_ZA: Epos tipe

en: Email you used during checkout.
af_ZA: Epos was jy gebruik het gedurende afhandeling

en: Email:
af_ZA: Epos:

en: Enable this email notification
af_ZA: Aktiveer hierdie epos notifkasie

en: Enable/Disable
af_ZA: Aktiveer/Deaktiveer

en: Enter a new password below.
af_ZA: Gee 'n nuwe wagwoord hieronder.

en: Error
af_ZA: Fout

en: Error 404
af_ZA: Fout 404

en: Fee Type
af_ZA: Fooi Tipe

en: File was not found.
af_ZA: Lêer was nie gevind.

en: First Name
af_ZA: Voornaam

en: First name
af_ZA: Voornaam

en: Fixed amount
af_ZA: Vaste bedrag

en: Flat Rate
af_ZA: Vaste Tarief

en: For your reference, your order details are shown below.
af_ZA: Vir jou verwysing, is jou bestelling besonderhede hieronder.

en: Found in your order confirmation email.
af_ZA: Gevind in jou bestelling se bevestigings Epos

en: Free
af_ZA: Gratis

en: Free Shipping
af_ZA: Gratis Versending

en: Free!
af_ZA: Gratis!

en: Go to homepage
af_ZA: Gaan na tuisblad

en: Good
af_ZA: Goed

en: Granada
af_ZA: Grenada

en: HTML template
af_ZA: HTML templaat

en: Hello, a note has just been added to your order:
af_ZA: Hallo, a nota was sopas aan jou bestelling bygevoeg:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
af_ZA: Hi daar. You onlangse bestelling op %s was voltooi. Jou bestellings besonderhede verskyn hieronder vir jou verwysing:

en: Hide template
af_ZA: Versteek templaat

en: Hong Kong Island
af_ZA: Hong Kong

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
af_ZA: As dit 'n fout was, ignoreer hierdie epos en niks sal gebeur nie.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
af_ZA: Om <strong>databasis geheue storing</strong> moontlik te maak met WooCommerce, moet <code>_wc_session_</code> by die "Ignored Query Strings" opsie gevoeg word onder W3 Total Cache se <a href="%s">instellings</a>.

en: In stock
af_ZA: In voorraad

en: Instructions
af_ZA: Instruksies

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
af_ZA: Instruksies wat sal bygevoeg word op die dankie bladsy en e-pos.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
af_ZA: Instruksies wat sal bygevoeg word op die dankie bladsy.

en: Invalid %s
af_ZA: Ongeldige %s

en: Invalid %s ID
af_ZA: Ongeldige %s ID

en: Invalid authentication method
af_ZA: Ongeldige verifikasie metode

en: Invalid coupon ID
af_ZA: Ongeldige koepon ID

en: Invalid coupon code
af_ZA: Ongeldige koepon kode

en: Invalid customer
af_ZA: Ongeldige kliënt

en: Invalid customer ID
af_ZA: Ongeldige kliënt ID

en: Invalid key
af_ZA: Ongeldige sleutel

en: Invalid order.
af_ZA: Ongeldige bestelling

en: Invalid payment method.
af_ZA: Ongeldige betalings metode.

en: Invalid shipping method.
af_ZA: Ongeldige versending metode.

en: Invalid timestamp
af_ZA: Ongeldige tyd stempel

en: Invalid username or e-mail.
af_ZA: Ongeldige gebruikersnaam of e-pos.

en: Invoice for order {order_number}
af_ZA: Faktuur vir bestelling {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
af_ZA: Faktuur vir bestelling {order_number} van {order_date}

en: Item
af_ZA: Produk

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
af_ZA: Item #%s voorraad verminder van %s na %s.

en: Last Name
af_ZA: Van

en: Last name
af_ZA: Van

en: Leave a Reply to %s
af_ZA: Los 'n terugvoering aan %s

en: Local Delivery
af_ZA: Plaaslike Aflewring

en: Lost your password?
af_ZA: Wagwoord vergeet?

en: Method Title
af_ZA: Metode Titel

en: Method availability
af_ZA: Metode beskikbaarheid

en: Minimum Order Amount
af_ZA: Minimum Bestellings Bedrag

en: Municipality
af_ZA: Munisipaliteit

en: My Account
af_ZA: My Rekening

en: My Address
af_ZA: My adres

en: My Addresses
af_ZA: My adresse

en: Name
af_ZA: Naam

en: New %s
af_ZA: Nuwe %s

en: New Coupon
af_ZA: Nuwe Koepon

en: New Order
af_ZA: Nuwe Bestelling

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
af_ZA: Nuwe Wagwoord (los leeg om onveranderd te laat)

en: New Product
af_ZA: Nuwe Produk

en: New Product Category Name
af_ZA: Nuwe Produk Kategorie Naam

en: New Product Tag Name
af_ZA: Nuwe Produk Sleutelwoord Naam

en: New Shipping Class Name
af_ZA: Nuwe Versending Klas Naam

en: New account
af_ZA: Nuwe rekening

en: New customer order
af_ZA: Nuwe kliënt bestelling

en: New order
af_ZA: Nuwe bestelling

en: New password
af_ZA: Nuwe wagwoord

en: New passwords do not match.
af_ZA: Nuwe wagwoorde stem nie oreen nie.

en: New products
af_ZA: Nuwe produkte

en: No Coupons found
af_ZA: Geen Koepons gevind

en: No Coupons found in trash
af_ZA: Geen Koepons gevind in herwinningsmandjie

en: No Orders found
af_ZA: Geen Bestellings gevind

en: No Orders found in trash
af_ZA: Geen Bestellings in herwinningsmandjie gevind

en: No Products found
af_ZA: Geen Produkte Gevind

en: No Products found in trash
af_ZA: Geen Produkte gevind in herwinningsmandjie

en: No products in the cart.
af_ZA: Geen produkte in die mandtjie.

en: No products were found matching your selection.
af_ZA: Geen produkte was gevind wat ooreenstem met jou keuse nie.

en: Not that bad
af_ZA: Nie te sleg nie

en: Note
af_ZA: Nota

en: Only %s left in stock
af_ZA: Slegs %s in voorraad

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
af_ZA: Slegs aangemelde kliente wie die produk gekoop het, mag 'n hersiening los.

en: Optional
af_ZA: Opsioneel

en: Order
af_ZA: Bestelling

en: Order &ndash; %s
af_ZA: Bestelling &ndash; %s

en: Order Again
af_ZA: Bestel Weer

en: Order Details
af_ZA: Bestelling Besonderhede

en: Order ID
af_ZA: Bestelling ID

en: Order Notes
af_ZA: Bestelling Notas

en: Order by
af_ZA: Sorteer

en: Order cancelled by customer.
af_ZA: Bestelling gekanseleer by kliënt.

en: Order number: %s
af_ZA: Bestellings nommer: %s

[ctx: Order status]
en: Cancelled
af_ZA: Gekanseleer

en: Order status changed from %s to %s.
af_ZA: Bestellingstatus is verander van %s na %s.

en: Order {order_number} details
af_ZA: Bestelling {order_number} besonderhede

en: Order: %s
af_ZA: Bestelling: %s

en: Orders
af_ZA: Bestellings

en: Our Bank Details
af_ZA: Ons Bank Besonderhede

en: Out of stock
af_ZA: Uit voorraad

en: Page Style
af_ZA: Bladsy Styl

[ctx: Page slug]
en: cart
af_ZA: mandjie

[ctx: Page slug]
en: checkout
af_ZA: betaal

[ctx: Page slug]
en: my-account
af_ZA: my-rekening

[ctx: Page slug]
en: shop
af_ZA: winkel

[ctx: Page title]
en: Cart
af_ZA: Mandjie

[ctx: Page title]
en: Checkout
af_ZA: Betaling

[ctx: Page title]
en: My Account
af_ZA: My Rekening

[ctx: Page title]
en: Shop
af_ZA: Winkel

en: Parent %s
af_ZA: Ouer %s

en: Parent %s:
af_ZA: Ouer %s:

en: Parent Coupon
af_ZA: Ouer Koepon

en: Parent Orders
af_ZA: Ouer Bestellings

en: Parent Product
af_ZA: Ouer Produk

en: Parent Product Category
af_ZA: Ouer Produk Kategorie

en: Parent Product Category:
af_ZA: Ouer Produk Kategorie:

en: Parent Shipping Class
af_ZA: Ouer Versending Klas

en: Parent Shipping Class:
af_ZA: Ouer Versending Klas:

en: Password
af_ZA: Wagwoord

en: Password Change
af_ZA: Wagwoord Verandering

en: Password Reset Instructions
af_ZA: Wagwoord Herstel Instruksies

en: Password Reset for {site_title}
af_ZA: Wagwoord herstel vir {site_title}

en: Password is required.
af_ZA: Wagwoord is 'n vereiste.

en: Passwords do not match.
af_ZA: Wagwoorde stem nie ooreen nie.

en: Pay
af_ZA: Betaal

en: Pay for order
af_ZA: Betaal vir bestelling

en: Pay with cash upon delivery.
af_ZA: Betaal kontant by aflewering.

en: PayPal Email
af_ZA: PayPal Epos

en: Payment
af_ZA: Betaling

en: Payment method added.
af_ZA: Betalings metode bygevoeg.

en: Perfect
af_ZA: Perfek

en: Phone
af_ZA: Telefoon

en: Place order
af_ZA: Plaas bestelling

en: Placeholder
af_ZA: Plekhouer

en: Plain text
af_ZA: Gewone teks

en: Plain text template
af_ZA: Gewone teks templaat

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
af_ZA: Probeer asseblief weer jou aankoop of gaan na jou rekening bladsy.

en: Please attempt your purchase again.
af_ZA: Probeer asseblief weer jou aankoop.

en: Please enter a coupon code.
af_ZA: Sleutel asseblief 'n koepon kode in.

en: Please enter an account password.
af_ZA: Voeg asseblief 'n rekening wagwoord in.

en: Please enter your current password.
af_ZA: Tik asseblief jou huidige wagwoord.

en: Please enter your name.
af_ZA: Tik asseblief jou naam.

en: Please enter your password.
af_ZA: Tik asseblief jou wagwoord.

en: Please provide a valid email address.
af_ZA: Verskaf asseblief 'n geldige e-posadres.

en: Please re-enter your password.
af_ZA: Weer in te voer asseblief jou wagwoord.

en: Please select a rating
af_ZA: Kies asseblief 'n gradering

en: Postcode
af_ZA: Poskode

en: Postcode / Zip
af_ZA: Poskode

en: Premium Support
af_ZA: Ekstra Ondersteuning

en: Price
af_ZA: Prys

en: Product
af_ZA: Produk

en: Product Backorder
af_ZA: Produk Nabestelling

en: Product Categories
af_ZA: Produk Kategorie

en: Product Category
af_ZA: Produk Kategorie

en: Product Description
af_ZA: Produk beskrywing

en: Product Tag
af_ZA: Sleutelwoord

en: Product Tags
af_ZA: Produk Sleutelwoorde

en: Product low in stock
af_ZA: Produk voorraad is laag

en: Product out of stock
af_ZA: Produk is uit voorraad

en: Products
af_ZA: Produkte

en: Province
af_ZA: Provinsie

en: Quantity
af_ZA: Kwantiteit

en: Quantity: %s
af_ZA: Hoeveelheid: %s

en: Rated %s out of 5
af_ZA: Gegradeer %s uit 5

en: Read
af_ZA: Lees

en: Read More
af_ZA: Lees Verder

en: Read more
af_ZA: Lees meer

en: Receiver Email
af_ZA: Ontvanger Epos

en: Recent Orders
af_ZA: Onlangse bestellings

en: Region
af_ZA: Streek

en: Register
af_ZA: Registreer

en: Related Products
af_ZA: Verwante produkte

en: Remember me
af_ZA: Onthou my

en: Remove selected account(s)
af_ZA: Verwyder gekose rekening(s)

en: Remove this item
af_ZA: Verwyder die item

en: Reset Password
af_ZA: Herstel wagwoord

en: Reset password
af_ZA: Herstel wagwoord

en: Return to homepage
af_ZA: Keer terug na die tuisblad

en: Returning customer?
af_ZA: Herhalende kliënt?

en: Reviews
af_ZA: Resensies

en: Sales
af_ZA: Verkope

en: Save
af_ZA: Stoor

en: Save Address
af_ZA: Stoor adres

en: Save changes
af_ZA: Stoor veranderinge

en: Search %s
af_ZA: Soek %s

en: Search Coupons
af_ZA: Deursoek Koepons

en: Search Orders
af_ZA: Deursoek Bestellings

en: Search Product Categories
af_ZA: Deursoek Produk Kategoriëe

en: Search Product Tags
af_ZA: Deursoek Produk Sleutelwoorde

en: Search Products
af_ZA: Deursoek Produkte

en: Search Shipping Classes
af_ZA: Deursoek Versending Klasse

en: Select a country&hellip;
af_ZA: Kies 'n land&hellip;

en: Select an option&hellip;
af_ZA: Kies 'n opsie&hellip;

en: Select options
af_ZA: Kies opsies

en: Select some countries
af_ZA: Kies 'n paar lande

en: Selected countries
af_ZA: Geselekteerde lande

en: Settings
af_ZA: Instellings

en: Shipping
af_ZA: Versending

en: Shipping Address
af_ZA: Versending Adres

en: Shipping Class
af_ZA: Versending Klas

en: Shipping Classes
af_ZA: Versending Klasse

en: Shipping address
af_ZA: Versending adres

en: Shipping:
af_ZA: Versending:

en: Shop Manager
af_ZA: Winkel Bestuurder

en: Show
af_ZA: Wys

en: Showing all %d results
af_ZA: Toon alle %d resultate

en: Showing the single result
af_ZA: Toon die enkele resultaat

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
af_ZA: Iemand het versoek dat die wagwoord herstel word vir die volgende rekening:

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
af_ZA: Jammer, "%s" is nie in voorraad nie. Verander asseblief jou mandjie and probeer weer. Ons vra onverskoning vir enige ongerief veroorsaak.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
af_ZA: Jammer, koepon "%s" is alreeds toegepas en kan nie gebruik word in samewerking met ander koepons nie.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
af_ZA: Jammer, dit wil voorkom dat hierdie koepon "%s" ongeldig is - dit is verwyder van jou bestelling.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
af_ZA: Jammer, dit wil voorkom dat hierdie koepon "%s" nie aan u behoort nie - dit is verwyder van jou bestelling.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
af_ZA: Jammer, geen produkte stem ooreen met u keuses nie. Probeer asseblief 'n ander kombinasie.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
af_ZA: Jammer, hierdie koepon is nie van toepassing op die items in jou mandjie nie.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
af_ZA: Jammer, hierdie koepon is nie van toepassing op items op uitverkoping nie.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
af_ZA: Jammer, die produk kan nie gekoop word nie.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
af_ZA: Jammer, daar is ongelukkig nie genoeg voorraad beskikbaar nie (%s beskikbaar). Wysig jou mandjie en probeer weer. Ons vra onverskoning vir enige ongerief wat veroorsaak is.

en: Sorry, your session has expired.
af_ZA: Jammer, jou sessie het verval.

en: Sort Code
af_ZA: Sorteer Kode

en: Sort by average rating
af_ZA: Sorteer by gemiddelde gradering

en: Sort by newness
af_ZA: Sorteer by nuutheid

en: Sort by popularity
af_ZA: Sorteer by gewildheid

en: Sort by price: high to low
af_ZA: Sorteer by prys: hoog na laag

en: Sort by price: low to high
af_ZA: Sorteer by prys: laag na hoog

[ctx: Sorting order]
en: Order
af_ZA: Bestelling

en: South African rand
af_ZA: Suid Afrikaanse Rand

en: Specific Countries
af_ZA: Spesifieke Lande

en: Standard
af_ZA: Standaard

en: State
af_ZA: Staat

en: State / County
af_ZA: Staat / Provinsie

en: Subject
af_ZA: Onderwerp

en: Subject (downloadable)
af_ZA: Onderwerp (Aflaaibaar)

en: Subtotal
af_ZA: Subtotaal

en: Tax
af_ZA: Belasting

en: Tax Status
af_ZA: Belasting Status

[ctx: Tax status]
en: None
af_ZA: Geen

en: Taxable
af_ZA: Belasbaar

en: Telephone:
af_ZA: Telefoon:

en: Template file copied to theme.
af_ZA: Templaat lêer na die tema gekopieer.

en: Template file deleted from theme.
af_ZA: Templaat lêer verwyder vanaf die tema.

en: Thank you for your order
af_ZA: Dankie vir jou bestelling

en: Thank you. Your order has been received.
af_ZA: Dankie. Jou bestelling was ontvang.

en: The customer cannot be deleted
af_ZA: Die kliënt kan nie verwyder word nie

en: The minimum spend for this coupon is %s.
af_ZA: Die minimum bestellingswaarde vir hierdie koepon is %s.

en: There are no reviews yet.
af_ZA: Daar is nog geen hersienings nie

en: This coupon has expired.
af_ZA: Hierdie koepon het verval.

en: This email address is already registered.
af_ZA: Hierdie e-posadres is reeds geregistreer.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
af_ZA: Hierdie is 'n demo winkel vir toets doeleindes &mdash; geen bestellings sal vervul word nie.

en: This is where store orders are stored.
af_ZA: Hierdie is waar bestellings gestoor word.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
af_ZA: Hierdie gedeelte is waar u nuwe koepons kan byvoeg wat kliente in u winkel gebruik.

en: This is where you can add new products to your store.
af_ZA: Hierdie is waar u nuwe produkte kan toevoeg tot u winkel.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
af_ZA: Hierdie produk is tans uit voorraad en nie beskikbaar nie.

en: This product is protected and cannot be purchased.
af_ZA: Hierdie produk is beskerm en kan nie gekoop word nie.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
af_ZA: Hierdie templaat is oorgeskryf deur jou tema en kan gevind work in: <code>%s</code>.

en: Title
af_ZA: Titel

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
af_ZA: Om hierdie epos templaat oor te skryf, kopieer code>%s</code> na jou tema lêer: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
af_ZA: Om jou wagwoord te herstel, besoek die volgende adres:

en: Top Rated Products
af_ZA: Top Gegradeerde Produkte

en: Total
af_ZA: Totaal

en: Total:
af_ZA: Totaal:

en: Totals
af_ZA: Totale

en: Town / City
af_ZA: Dorp / Stad

en: Town / District
af_ZA: Dorp / Distrik

en: Track
af_ZA: Spoor

en: US Minor Outlying Islands
af_ZA: South Georgia/Sandwich Islands

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
af_ZA: Onbetaalde bestelling gekanseleer- tyd limiet bereik.

en: Update %s
af_ZA: Stoor %s

en: Update Product Category
af_ZA: Stoor Produk Kategorie

en: Update Product Tag
af_ZA: Stoor Produk Sleutelwoord

en: Update Shipping Class
af_ZA: Stoor Versending Klas

en: Username
af_ZA: Gebruikersnaam

en: Username is required.
af_ZA: Genruikersnaam is 'n vereiste.

en: Username or email
af_ZA: Gebruikersnaam of epos

en: Username or email address
af_ZA: Gebruikersnaam of epos adres

en: Username: %s
af_ZA: Gebruikersnaam: %s

en: Value
af_ZA: Waarde

en: Variation #%s of %s
af_ZA: Variasie #%s van %s

en: Variations
af_ZA: Variasies

en: Very Poor
af_ZA: Baie swak

en: View
af_ZA: Besigtig

en: View Coupon
af_ZA: Besigtig Koepon

en: View Coupons
af_ZA: Besigtig Koepons

en: View Order
af_ZA: Besigtig Bestelling

en: View Product
af_ZA: Besigtig Produk

en: View template
af_ZA: Besigtig templaat

en: Weight
af_ZA: Gewig

en: Welcome to {site_title}
af_ZA: Welkom by {site_title}

en: WooCommerce Products
af_ZA: WooCommerce Produkte

en: WooCommerce Recent Reviews
af_ZA: WooCommerce Onlangse Resensies

en: WooCommerce Top Rated Products
af_ZA: WooCommerce Top Gegradeerde Produkte

en: You can only have 1 %s in your cart.
af_ZA: Jy kan slegs 1%s in jou mandtjie hê.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
af_ZA: Jy kan nie &quot;%s&quot; by die mandjie voeg nie want die produk is uit voorraad.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
af_ZA: Jy kan nie &quot;%s&quot; by die mandjie voeg nie weens 'n voorraad tekort (%s beskikbaar).

en: You do not have permission to create this customer
af_ZA: Jy het nie permissie om die kliënt te skep nie

en: You do not have permission to delete this customer
af_ZA: Jy het nie permissie om die kliënt te verwyder nie

en: You do not have permission to read the coupons count
af_ZA: Jy het nie permissie om die koepon telling te lees nie

en: You do not have permission to read the customers count
af_ZA: Jy het nie permissie om die kliënt telling te lees nie

en: You do not have permission to read this report
af_ZA: Jy het nie permissie om die verslag te lees nie

en: You have not set up this type of address yet.
af_ZA: Jy het nog nie hierdie tipe adres opgestel nie

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
af_ZA: Jy moet ooreenstem met on Termes and Voorwaardes.

en: Your Rating
af_ZA: Jou gradering

en: Your Review
af_ZA: Jou hersiening

en: Your account on {site_title}
af_ZA: Jou rekening op {site_title}

en: Your comment is awaiting approval
af_ZA: Jou kommentaar wag vir goedkeuring

en: Your details
af_ZA: Jou besonderhede

en: Your order
af_ZA: Jou bestelling

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
af_ZA: Jou bestelling kan nie langer gekanseleer word nie. Kontak us asseblief vir verdere bystand.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
af_ZA: Jou bestelling was ontvang en is tans besig om verwerk te word. Jou bestellings besonderhede verskyn hieronder vir jou verwysing:

en: Your order is complete
af_ZA: U bestelling is afgehandel

en: Your order is complete - download your files
af_ZA: U bestelling is afgehandel - Laai u bestelling af

en: Your order was cancelled.
af_ZA: Jou bestelling was gekanseleer.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
af_ZA: Jou wagwoord was outomaties gegenereer: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
af_ZA: Jou wagwoord was herstel.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
af_ZA: Jou wagwoord is <strong>%s</strong>.

en: Your {site_title} order from {order_date}
af_ZA: Jou {site_title} bestelling vanaf {order_date}

en: Zero size file downloaded
af_ZA: Zero grootte van die lêer afgelaai

en: Zip
af_ZA: Poskode

en: [Remove]
af_ZA: [Verwyder]

en: ago
af_ZA: gelede

en: and was completed
af_ZA: en was voltooi

en: is a required field.
af_ZA: is 'n vereiste veld.

en: is not a valid email address.
af_ZA: is nie 'n geldige epos adres nie.

en: is not a valid phone number.
af_ZA: is nie 'n geldige foon nommer.

en: is not valid. Please enter one of the following:
af_ZA: is nie geldig nie. Voeg asseblief een van die volgende in:

[ctx: min_price]
en: From:
af_ZA: Vanaf:

en: out of 5
af_ZA: uit 5

en: pay
af_ZA: betaal

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
af_ZA: Woonstel, suite, eenheid ens. (opsioneel)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
af_ZA: Notas oor jou bestelling, bv. spesiale nota vir aflewering.

[ctx: placeholder]
en: Password
af_ZA: Wagwoord

[ctx: placeholder]
en: Street address
af_ZA: Straat Adres

[ctx: placeholder]
en: Username
af_ZA: Gebruikersnaam

en: required
af_ZA: noodsaaklik

[ctx: slug]
en: product
af_ZA: produk

[ctx: slug]
en: product-category
af_ZA: produk-kategorie

[ctx: slug]
en: product-tag
af_ZA: sleutelwoord

[ctx: slug]
en: uncategorized
af_ZA: ongekategoriseer

[ctx: submit button]
en: Search
af_ZA: Soek

en: the
af_ZA: die

en: to
af_ZA: na

en: to the
af_ZA: na die

en: verified owner
af_ZA: Geverifieerde eienaar
