WooCommerce - en to uk_UA translation catalogue (1504 entries)

en: key
uk_UA: ключ

en: keys
uk_UA: ключі

en: Description
uk_UA: Опис

en: Consumer Key Ending In
uk_UA: Споживацький ключ, що закінчуються на

en: User
uk_UA: Користувач

en: Permissions
uk_UA: Права доступу

en: Last Access
uk_UA: Останнє підключення

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: View/Edit
uk_UA: Перегляд та редагування

en: Revoke API Key
uk_UA: Відкликати ключ API

en: Revoke
uk_UA: Відкликати

en: Read
uk_UA: Читання

en: Write
uk_UA: Запис

en: Read/Write
uk_UA: Читання або запис

en: Unknown
uk_UA: Невідомий

en: Keys/Apps
uk_UA: Ключі та застосунки

en: Add Key
uk_UA: Додати ключ

en: Search Key
uk_UA: Ключ пошуку

en: API Key revoked successfully.
uk_UA: Ключ API відкликано.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uk_UA: Не вдалося виконати цю дію. Будь ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
uk_UA: Будь ласка, введіть в десятковому (%s) форматі без роздільника тисяч.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
uk_UA: Будь ласка, введіть у грошовому десятковому (%s) форматі без роздільника тисяч та символу валюти.

en: Please enter in country code with two capital letters.
uk_UA: Будь ласка, введіть код країни з двох прописних латинських літер.

en: Please enter in a value less than the regular price.
uk_UA: Будь ласка, введіть значення менше звичайної ціни.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
uk_UA: Ви впевнені, що хочете зв'язати всі варіанти? Це створить новий варіант для кожної можливої ​​комбінації атрибутів варіантів (не більше 50 за один цикл).

en: Enter a value
uk_UA: Введіть значеня

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
uk_UA: Порядок меню покупки (визначає положення в списку змінних)

en: Enter a value (fixed or %)
uk_UA: Введіть значення (фіксоване або %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі варіанти? Цю дію неможливо скасувати.

en: Last warning, are you sure?
uk_UA: Останнє попередження. Ви впевнені?

en: Choose an image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Set variation image
uk_UA: Встановити варіанти зображення

en: variation added
uk_UA: варіант доданий

en: variations added
uk_UA: варіанти додані

en: No variations added
uk_UA: Жодного варіанту не додано

en: Are you sure you want to remove this variation?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей варіант?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата початку продажу (у форматі YYYY-MM-DD, або залиште поле порожнім)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата кінця продажу (У форматі РРРР-MM-ДД або залиште поле порожнім)

en: Save changes before changing page?
uk_UA: Зберегти зміни перед переходом на іншу сторінку?

en: %qty% variation
uk_UA: %qty% варіація

en: %qty% variations
uk_UA: %qty% варіації

en: Select an option&hellip;
uk_UA: Оберіть варіант&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані товари? Якщо ви зменшували запаси на складі або цей товар було замовлено клієнтом, то необхідно буде відновити запас товару на складі вручну.

en: Please select some items.
uk_UA: Будь ласка, оберіть товари.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете розпочати повернення? Цю дію неможливо скасувати.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити це повернення? Цю дію неможливо скасувати.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей податок? Цю дію неможливо скасувати.

en: Remove this item meta?
uk_UA: Видалити цю позначку позиції?

en: Remove this attribute?
uk_UA: Видалити цей атрибут?

en: Name
uk_UA: Назва

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Click to toggle
uk_UA: Натисніть, щоб переключити

en: Value(s)
uk_UA: Значення

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
uk_UA: Введіть текст або атрибути, відокремлені вертикальною рискою (|).

en: Visible on the product page
uk_UA: Відображення на сторінці товару

en: Used for variations
uk_UA: Використовується для варіантів

en: Enter a name for the new attribute term:
uk_UA: Введіть ім'я для нового атрибуту:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
uk_UA: Розрахувати підсумки на основі замовлень товарів, знижок та доставки?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
uk_UA: Розрахувати податки порядково? Податки буде розраховано залежно від країни клієнта. Якщо адресу рахунків/доставки не вказано, то за основу буде братися країна магазину.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Скопіювати платіжну інформацію в інформацію про доставку? Це перезапише вже введені реквізити доставки.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
uk_UA: Завантажити платіжну інформацію клієнта? Це перезапише вже введені платіжні реквізити.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Завантажте клієнтську інформацію про доставку? Це  перезапише вже введені реквізити доставки.

en: Featured
uk_UA: Рекомедновані

en: No customer selected
uk_UA: Не обрано жодного клієнта

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
uk_UA: Не можу надати доступ — користувач вже має дозвіл на цей файл, або не встановлено електронну пошту оплати. Переконайтеся що електронну пошту оплати встановлено, і замовлення було збережено.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати доступ до цього завантаження?

en: You cannot add the same tax rate twice!
uk_UA: Ви не можете додати той самий податок двічі!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
uk_UA: Ваш продукт має варіації! Перед зміною типу товару було б непогано видалити варіації, щоб уникнути помилок у звітах із продажів.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
uk_UA: Мітка "%s" задовга (більше 28 символів). Скоротіть її, будь ласка.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
uk_UA: Мітку "%s" зарезервовано системою. Змініть її, будь ласка.

en: Please, provide an attribute name and slug.
uk_UA: Будь ласка, введіть назву атрибута і мітку.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
uk_UA: Мітка "%s" вже використовується. Виберіть іншу, будь ласка.

en: Attribute updated successfully
uk_UA: Атрибут успішно змінено

en: Edit Attribute
uk_UA: Змінити атрибут

en: Error: non-existing attribute ID.
uk_UA: Помилка: такий ID атрибута не існує

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
uk_UA: Назва атрибута (відображається на зовнішньому інтерфейсі).

en: Slug
uk_UA: Мітка

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
uk_UA: Унікальні мітки/посилання для атрибута; мають бути коротшими ніж 28 символів.

en: Enable Archives?
uk_UA: Увімкнути архівування?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
uk_UA: Увімкніть, якщо хочете мати архів продуктів у своєму магазині.

en: Type
uk_UA: Тип

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
uk_UA: Визначає спосіб вибору атрибутів для товарів. В меню адмінки -> Продукти -> Атрибути. Формат <strong>Текст</strong> дозволяє ручне введення, тоді як <strong>Вибір</strong> представляє попередньо сконфігуровані умови в списку, що розкривається.

en: Default sort order
uk_UA: Порядок сортування за умовч.

en: Custom ordering
uk_UA: Довільне впорядкування

en: Name (numeric)
uk_UA: Назва (числова)

en: Term ID
uk_UA: ID терміна

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
uk_UA: Визначає порядок сортування термінів на сторінках продукції інтерфейсу магазину. При використанні довільного впорядкування ви можете перетягувати терміни в цьому атрибуті.

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Order by
uk_UA: Сортування за

en: Terms
uk_UA: Умови

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Public
uk_UA: Публічний

en: Configure terms
uk_UA: Настройка умов

en: No attributes currently exist.
uk_UA: На даний момент атрибутів не існує.

en: Add New Attribute
uk_UA: Додати новий атрибут

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
uk_UA: Атрибути дозволяють визначати додаткову інформацію про товар, таку як розмір чи колір. Ви можете використовувати атрибути в боковій панелі магазину за допомогою віджетів багаторівневої навігації. Зауважте: після створення атрибуту ви не зможете його перейменувати.

en: Add Attribute
uk_UA: Додати атрибут

en: Are you sure you want to delete this attribute?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей атрибут?

en: WooCommerce Recent Reviews
uk_UA: WooCommerce останні відгуки

en: WooCommerce Status
uk_UA: Стан WooCommerce

en: <strong>%s</strong> sales this month
uk_UA: <strong>%s</strong> продажів цього місяця

en: %s top seller this month (sold %d)
uk_UA: %s лідер продажів цього місяця (продано %d )

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення <strong>%s в очікуванні обробки
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення <strong>%s в очікуванні обробки
uk_UA[2]: <strong>%s замовленнь<strong> очікує обробки

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[2]: <strong>%s замовлень</strong> на утриманні

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
uk_UA[0]: <strong>%s продуктом</strong> низька в наявності
uk_UA[1]: <strong>%s продуктом</strong> низька в наявності
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> закінчується

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
uk_UA[0]: <strong>%s продукт</strong> в наявності
uk_UA[1]: <strong>%s продукт</strong> в наявності
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> в наявності

en: out of 5
uk_UA: з 5

en: reviewed by
uk_UA: відгук від

en: There are no product reviews yet.
uk_UA: На цей товар ще немає відгуків.

en: Make a duplicate from this product
uk_UA: Зробити дублікат цього товару

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Copy to a new draft
uk_UA: Копіювати до нової чернетки

en: No product to duplicate has been supplied!
uk_UA: Жоден товар не був обраний для дублювання!

en: Product creation failed, could not find original product:
uk_UA: Створення товару відбулось невдало, не вдалося знайти вихідний товар:

en: (Copy)
uk_UA: (Копія)

en: General Settings
uk_UA: Головні настройки

en: Product Settings
uk_UA: Настройки товарів

en: Tax Settings
uk_UA: Настройки податків

en: Checkout Settings
uk_UA: Настройки оформлення замовлення

en: Shipping Settings
uk_UA: Настройки доставки

en: Account Settings
uk_UA: Настройки облікових записів

en: Email Settings
uk_UA: Настройки електронних листів

en: Webhook Settings
uk_UA: Настройки вебгаків

en: PayPal Standard
uk_UA: Стандарт PayPal

en: Free Shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: Local Delivery
uk_UA: Місцева доставка

en: Local Pickup
uk_UA: Самовивіз

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
uk_UA: Категорії товарів, мітки, класи доставки та атрибути

en: Simple Products
uk_UA: Прості товари

en: System Status
uk_UA: Стан системи

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Coupons
uk_UA: Купони

en: Managing Orders
uk_UA: Керування замовленнями

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога у розумінні, використанні чи поглибленому вивченні WooCommerce, будь ласка, зверніться до  нашої документації. Там ви знайдете всі види ресурсів, разом із уривками коду, посібниками тощо.

en: WooCommerce Documentation
uk_UA: Документація WooCommerce

en: Developer API Docs
uk_UA: Документація з API для розробників

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
uk_UA: Після %ознайомлення з документацією%s, для подальшої підтримки ви можете звернутись до %sфоруму спільноти%s на WordPress.org для спілкування з іншими користувачами. Якщо ви клієнт WooThemes, або потребуєте допомоги з преміум додатками, купленими на WooThemes, будь ласка, зв’яжіться з нашою %sслужбою підтримки%s.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
uk_UA: Перед тим як звернутись по допомогу, ми радимо вам перевірити сторінку стану системи для виявлення можливих проблем із вашою конфігурацією.

en: WordPress.org Forums
uk_UA: Форум WordPress.org

en: WooThemes Customer Support
uk_UA: Служба підтримки WooThemes

en: Education
uk_UA: Навчання

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
uk_UA: Якщо ви бажаєте дізнатись про використання WooCommerce від експерта, прослухайте курси WooCommerce від одного з наших освітніх партнерів.

en: View Education Partners
uk_UA: Переглянути освітніх партнерів

en: Found a bug?
uk_UA: Знайшли помилку?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
uk_UA: Якщо ви знайшли помилку у ядрі WooCommerce , ви можете створити звіт через  <a href="%s">питання Github</a>. Переконайтеся, що ви прочитали <a href="%s">керівництво</a> до подання звіту. Щоб допомогти нам вирішити проблему, будь ласка, будьте максимально інформативним, і вкладіть свій <ahref="%s">звіт про стан системи</a>.

en: Report a bug
uk_UA: Повідомити про помилку

en: For more information:
uk_UA: Для отримання додаткової інформації:

en: About WooCommerce
uk_UA: Про WooCommerce

en: WordPress.org Project
uk_UA: Проект WordPress.org

en: Github Project
uk_UA: Проект Github

en: Official Themes
uk_UA: Офіційні теми

en: Official Extensions
uk_UA: Офіційні розширення

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
uk_UA: Податкові ставки WooCommerce (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
uk_UA: Імпортувати <strong>податкові ставки</strong> в магазин за допомогою csv файлу.

en: Shipping Classes
uk_UA: Класи доставки

en: Sales Reports
uk_UA: Звіти з продажів

en: WooCommerce Settings
uk_UA: Настройки WooCommerce

en: Settings
uk_UA: Настройки

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
uk_UA: Додатки та розширення WooCommerce

en: Add-ons
uk_UA: Додатки

en: WooCommerce Endpoints
uk_UA: Кінцеві точки WooCommerce

en: Select All
uk_UA: Вибрати все

en: Add to Menu
uk_UA: Додати до меню

en: Visit Store
uk_UA: Відвідати магазин

en: Product Short Description
uk_UA: Короткий опис товару

en: Product Data
uk_UA: Дані про товар

en: Product Gallery
uk_UA: Галерея товару

en: %s Data
uk_UA: %s даних

en: %s Items
uk_UA: %s товарів

en: %s Notes
uk_UA: %s приміток

en: Downloadable Product Permissions
uk_UA: Дозволи по цифрових товарах

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
uk_UA: Примітка: Дозволи для позицій замовлення будуть надаватися автоматично при зміні стану замовлення на виконується або виконано.

en: %s Actions
uk_UA: %s дій

en: Coupon Data
uk_UA: Дані купона

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Reviews
uk_UA: Огляди

en: Cheatin&#8217; huh?
uk_UA: Хакер, чи що?

en: Product permalink base
uk_UA: База постійних посилань на товар

en: Product category base
uk_UA: База категорій товару

en: Product tag base
uk_UA: База міток товару

en: Product attribute base
uk_UA: База атрибутів товару

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
uk_UA: Ці настройки керують постійними посиланнями на товари. Вони застосовуються лише коли <strong>не використовуються постійні посилання «за умовчанням»</strong>.

en: Default
uk_UA: За умовчанням

en: Product
uk_UA: Товар

en: Shop base
uk_UA: База магазину

en: Shop base with category
uk_UA: База магазину з категоріями

en: Custom Base
uk_UA: Довільна база

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
uk_UA: Введіть довільну базу для використання. База <strong>повинна</strong> бути встановлена, інакше WordPress замість неї буде використовувати базу за умовчанням.

en: Product Name
uk_UA: Назва товару

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
uk_UA: Введіть назву нового товару тут. Це обов’язкове поле, саме цю назву будуть бачити покупці у вашому магазині.

en: Product Description
uk_UA: Опис товару

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
uk_UA: Це поле основного опису вашого товару. Тут ви маєте докладно його описати.

en: Choose Product Type
uk_UA: Виберіть тип товару

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
uk_UA: Виберіть тип товару. Для більшості товарів та послуг підходить простий тип (ми радимо обрати саме його).

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
uk_UA: Змінна для більш складних продуктів, таких як футболки з декількох розмірів.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
uk_UA: Груповані товари підходять для об’єднання декількох товарів в один.

en: Finally, external products are for linking off-site.
uk_UA: Нарешті, зовнішні товари потрібні для позасайтового зв’язування.

en: Virtual Products
uk_UA: Віртуальні товари

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
uk_UA: Виберіть «Віртуальні товари», якщо це щось неречове, наприклад — послуга, що не потребує доставки.

en: Downloadable Products
uk_UA: Завантажувані товари

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
uk_UA: Якщо куплений товар відкриває користувачу доступ до завантаження файлу, наприклад, програмного забезпечення, відмітьте цей пункт.

en: Prices
uk_UA: Ціни

en: Next you'll need to give your product a price.
uk_UA: Далі ви маєте вказати ціну на товар.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
uk_UA: Додайте тут короткий опис вашого товару. Він з’явиться на сторінці товару під його назвою.

en: Product Images
uk_UA: Зображення товару

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
uk_UA: Завантажте або призначте зображення вашого товару. Воно буде відображатись у вашому товарному каталозі.

en: Product Tags
uk_UA: Мітки товару

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
uk_UA: Тут ви можете додатково прописати «мітку» для ваших товарів. Ключові слова — це спосіб позначити ваш товар для полегшення його пошуку покупцем.

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
uk_UA: За бажання, можете призначити категорії для ваших товарів. Це полегшить їх перегляд та пошук у магазині.

en: Publish Your Product!
uk_UA: Опублікуйте ваш товар!

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
uk_UA: Коли ви закінчите редагування вашого товару, натисніть кнопку «Опублікувати» для його публікації у вашому магазині.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
uk_UA: Товар оновлено. <a href="%s">Переглянути товар</a>

en: Custom field updated.
uk_UA: Довільне поле оновлено.

en: Custom field deleted.
uk_UA: Довільне поле видалено.

en: Product updated.
uk_UA: Товар оновлено.

en: Product restored to revision from %s
uk_UA: Товар відновлено до версії від %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
uk_UA: Товар опубліковано на сайті. <a href="%s">Переглянути товар</a>

en: Product saved.
uk_UA: Товар збережено.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
uk_UA: Товар розміщено. <a target="_blank" href="%s">Переглянути товар</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
uk_UA: Продукт заплановано на: <strong>%1$s </strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Перегляд товарів </a>

en: M j, Y @ G:i
uk_UA: d.m.Y @ H:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
uk_UA: Чорнетку товару оновлено. <a target="_blank" href="%s">Перегляд товарів</a>

en: Order updated.
uk_UA: Замовлення оновлено.

en: Order restored to revision from %s
uk_UA: Замовлення відновлено до версії від %s

en: Order saved.
uk_UA: Замовлення збережено.

en: Order submitted.
uk_UA: Замовлення розміщено.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
uk_UA: Замовлення заплановано на: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
uk_UA: Чорнетку замовлення оновлено.

en: Order updated and email sent.
uk_UA: Замовлення оновлено та надіслано листа.

en: Coupon updated.
uk_UA: Купон оновлено.

en: Coupon restored to revision from %s
uk_UA: Купон відновлено до версії від %s

en: Coupon saved.
uk_UA: Купон збережено.

en: Coupon submitted.
uk_UA: Купон розміщено.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
uk_UA: Купон заплановано на: <strong>%1$s </strong>.

en: Coupon draft updated.
uk_UA: Чорнетку купона оновлено.

en: %s product updated. | %s products updated.
uk_UA[0]: %s товар оновлено.
uk_UA[1]: %s товари оновлено.
uk_UA[2]: %s товарів оновлено.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s товар не оновлено, хтось редагує його.
uk_UA[1]: %s товари не оновлено, хтось редагує їх.
uk_UA[2]: %s товарів не оновлено, хтось редагує їх.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
uk_UA[0]: %s товар видалено назавжди.
uk_UA[1]: %s товари видалено назавжди.
uk_UA[2]: %s товарів видалено назавжди.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s товар переміщено на смітник.
uk_UA[1]: %s товари переміщено на смітник.
uk_UA[2]: %s товарів переміщено на смітник.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s товар відновлено зі смітника.
uk_UA[1]: %s товари відновлено зі смітника.
uk_UA[2]: %s товарів відновлено зі смітника.

en: %s order updated. | %s orders updated.
uk_UA[0]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[1]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[2]: %s замовлень оновлено.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s замовлення не оновлено, хтось редагує його.
uk_UA[1]: %s замовлення не оновлено, хтось редагує їх.
uk_UA[2]: %s замовлень не оновлено, хтось редагує їх.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
uk_UA[0]: %s замовлення видалено назавжди.
uk_UA[1]: %s замовлення видалено назавжди.
uk_UA[2]: %s замовлень видалено назавжди.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення переміщено на смітник.
uk_UA[1]: %s замовлення переміщено на смітник.
uk_UA[2]: %s замовлень переміщено на смітник.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення відновлено зі смітника.
uk_UA[1]: %s замовлення відновлено зі смітника.
uk_UA[2]: %s замовлень відновлено зі смітника.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
uk_UA[0]: %s купон оновлено.
uk_UA[1]: %s купони оновлено.
uk_UA[2]: %s купонів оновлено.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s купон не оновлено, хтось редагує його.
uk_UA[1]: %s купони не оновлено, хтось редагує їх.
uk_UA[2]: %s купонів не оновлено, хтось редагує їх.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
uk_UA[0]: %s купон видалено назавжди.
uk_UA[1]: %s купони видалено назавжди.
uk_UA[2]: %s купонів видалено назавжди.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s купон переміщено на смітник.
uk_UA[1]: %s купони переміщено на смітник.
uk_UA[2]: %s купонів переміщено на смітник.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s купон відновлено зі смітника.
uk_UA[1]: %s купони відновлено зі смітника.
uk_UA[2]: %s купонів відновлено зі смітника.

en: Image
uk_UA: Зображення

en: SKU
uk_UA: Артикул

en: Stock
uk_UA: Склад

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Tags
uk_UA: Мітки

en: Date
uk_UA: Дата

en: Code
uk_UA: Код

en: Coupon type
uk_UA: Тип купона

en: Coupon amount
uk_UA: Сума купона

en: Product IDs
uk_UA: ID товару

en: Usage / Limit
uk_UA: Використано / Обмеження

en: Expiry date
uk_UA: Дата закінчення

en: Status
uk_UA: Стан

en: Order
uk_UA: Замовлення

en: Purchased
uk_UA: Придбано

en: Ship to
uk_UA: Доставка до

en: Customer Message
uk_UA: Повідомлення клієнта

en: Order Notes
uk_UA: Примітки до замовлення

en: Total
uk_UA: Всього

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Grouped
uk_UA: Згрупований

en: External/Affiliate
uk_UA: Зовнішній/Партнерський

en: Virtual
uk_UA: Віртуальний

en: Downloadable
uk_UA: Скачуваний

en: Simple
uk_UA: Простий

en: Variable
uk_UA: Варіативний

en: Toggle featured
uk_UA: Переключити ознаками

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: In stock
uk_UA: У наявності

en: Out of stock
uk_UA: Немає в наявності

en: Edit this item
uk_UA: Редагувати цю позицію

en: Edit this item inline
uk_UA: Редагувати цю позицію в рядку

en: Quick&nbsp;Edit
uk_UA: Швидке&nbsp;редагування

en: Restore this item from the Trash
uk_UA: Відновити цю позицію зі смітника

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Move this item to the Trash
uk_UA: Перемістити цю позицію на смітник

en: Trash
uk_UA: Смітник

en: Delete this item permanently
uk_UA: Видалити цю позицію назавжди

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити назавжди

en: Preview &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Передперегляд &#8220;%s&#8221;

en: Preview
uk_UA: Передперегляд

en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Перегляд &#8220;%s&#8221;

en: View
uk_UA: Перегляд

en: Unpublished
uk_UA: Неопубліковане

en: Y/m/d
uk_UA: Р/м/д

en: %d item | %d items
uk_UA[0]: %d товар
uk_UA[1]: %d товари
uk_UA[2]: %d товарів

en: Via
uk_UA: через

en: plus %d other note | plus %d other notes
uk_UA[0]: плюс %d інша записка
uk_UA[1]: плюс %d інша записка
uk_UA[2]: плюс %d інша примітка

en: %d note | %d notes
uk_UA[0]: %d примітка
uk_UA[1]: %d примітка
uk_UA[2]: %d примітка

en: Billing:
uk_UA: Платіж:

en: Tel:
uk_UA: Телефон:

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Processing
uk_UA: В обробці

en: Complete
uk_UA: Завершено

en: Sort Products
uk_UA: Сортування товарів

en: Mark processing
uk_UA: Відмітити як «В обробці»

en: Mark on-hold
uk_UA: Відмітити як «На утриманні»

en: Mark complete
uk_UA: Відмітити як виконане

en: Order status changed by bulk edit:
uk_UA: Стан замовлення, змінений масовим редагуванням:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
uk_UA[0]: Стан замовлення змінився.
uk_UA[1]: %s стани замовлення змінились.
uk_UA[2]: %s станів замовлення змінились.

en: Show all product types
uk_UA: Показати всі типи товарів

en: Grouped product
uk_UA: Згрупований товар

en: External/Affiliate product
uk_UA: Зовнішній або партнерський товар

en: Variable product
uk_UA: Варіативний продукт

en: Simple product
uk_UA: Простий товар

en: Show all types
uk_UA: Показати всі типи

en: Search for a customer&hellip;
uk_UA: Пошук для покупця&hellip;

en: Product name
uk_UA: Назва товару

en: Coupon code
uk_UA: Код купона

en: Description (optional)
uk_UA: Опис (необов'язково)

en: Insert into %s
uk_UA: Вставити в %s

en: Uploaded to this %s
uk_UA: Завантажено до %s

en: Catalog/search
uk_UA: Каталог або пошук

en: Catalog
uk_UA: Каталог

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: Catalog visibility:
uk_UA: Видимість у каталозі:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
uk_UA: Визначте цикли, коли цей товар має бути видимим. Товар залишається доступним напряму.

en: Enable this option to feature this product.
uk_UA: Увімкніть, щоб зробити товар рекомендованим.

en: Featured Product
uk_UA: Рекомендований товар

en: OK
uk_UA: Гаразд

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Customer Billing Address
uk_UA: Платіжна адреса клієнта

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Address 1
uk_UA: Адреса 1

en: Address 2
uk_UA: Адреса 2

en: City
uk_UA: Місто

en: Postcode
uk_UA: Поштовий індекс

en: Country
uk_UA: Країна

en: Select a country&hellip;
uk_UA: Оберіть країну&hellip;

en: State/County
uk_UA: Область або регіон

en: State/County or state code
uk_UA: Код області або регіону

en: Telephone
uk_UA: Телефон

en: Customer Shipping Address
uk_UA: Адреса клієнта для доставки

en: Orders
uk_UA: Замовлення

en: Sales by date
uk_UA: Продажі за датою

en: Sales by product
uk_UA: Продажі за товарами

en: Sales by category
uk_UA: Продажі по категоріях

en: Coupons by date
uk_UA: Купони за датою

en: Customers
uk_UA: Клієнти

en: Customers vs. Guests
uk_UA: Клієнти проти Гості

en: Customer List
uk_UA: Перелік клієнтів

en: Low in stock
uk_UA: Товар що закінчується

en: Most Stocked
uk_UA: Найбільше на складі

en: Taxes
uk_UA: Податки

en: Taxes by code
uk_UA: Податки за кодом

en: Taxes by date
uk_UA: Податки за датою

en: Your settings have been saved.
uk_UA: Ваші настройки було збережено.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uk_UA: Якщо ви покинете цю сторінки, внесені вами зміни не збережуться.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
uk_UA: Настройки розмірів цього зображення були відключені, оскільки їх значення було перезаписано фільтром.

en: Hard Crop?
uk_UA: Жорстко обрізати?

en: Select a page&hellip;
uk_UA: Виберіть сторінку&hellip;

en: Choose a country&hellip;
uk_UA: Виберіть країну&hellip;

en: Choose countries&hellip;
uk_UA: Виберіть країни&hellip;

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: Select none
uk_UA: Скинути вибір

en: Introduction
uk_UA: Вступ

en: Page Setup
uk_UA: Настройки сторінки

en: Store Locale
uk_UA: Локаль магазину

en: Shipping &amp; Tax
uk_UA: Доставка та податки

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Ready!
uk_UA: Зроблено!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
uk_UA: WooCommerce &rsaquo; Майстер установки

en: Return to the WordPress Dashboard
uk_UA: Повернутись до панелі керування WordPress

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
uk_UA: WooCommerce доступна в %s. Хочете використовувати цей переклад?

en: Install Translation
uk_UA: Встановити переклад

en: Welcome to the world of WooCommerce!
uk_UA: Ласкаво просимо у світ WooCommerce!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
uk_UA: Дякуємо за вибір WooCommerce для створення вашого інтернет-магазину! Цей швидкий майстер установки допоможе вам настроїти основні параметри. <strong>Це не обов’язково, і має зайняти не більше п’яти хвилин.</strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
uk_UA: Немає часу наразі? Якщо ви не хочете проходити через майстра встановлення зараз, ви можете пропустити його і повернутись до панелі керування WordPress. Якщо передумаєте — завітайте сюди згодом, у будь-який час!

en: Let's Go!
uk_UA: Почнімо!

en: Not right now
uk_UA: Не зараз

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
uk_UA: Ваш магазин потребує кілька обов’язкових %sсторінок%s. Вони будуть створені автоматично (якщо їх досі немає):

en: Page Name
uk_UA: Назва сторінки

en: The shop page will display your products.
uk_UA: Сторінка магазину буде відображати ваші товари.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
uk_UA: Сторінка кошика потрібна для того, щоб покупці оглянули свої покупки і почали оформлення замовлення.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
uk_UA: На сторінці оформлення замовлення покупці оплачують свої покупки.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
uk_UA: Зареєстровані користувачі можуть керувати своїми обліковими записами та переглядати останні покупки на цій сторінці.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
uk_UA: Створені сторінки можна буде змінити з вашої адмін-панелі на %sЕкрані сторінок%s. Ви можете керувати видимістю сторінок на вашому сайті за допомогою %sЗовнішній вигляд > Меню%s.

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Skip this step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: Store Locale Setup
uk_UA: Установки локалі магазину

en: Where is your store based?
uk_UA: Де знаходиться ваш магазин?

en: Which currency will your store use?
uk_UA: Яка валюта буде використовуватись у вашому магазині?

en: Choose a currency&hellip;
uk_UA: Виберіть валюту&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
uk_UA: Якщо вашої валюти немає в переліку, ви можете %sдодати її пізніше%s.

en: Currency Position
uk_UA: Розташування символу валюти

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left with space
uk_UA: Ліворуч з відступом

en: Right with space
uk_UA: Праворуч з відступом

en: Thousand Separator
uk_UA: Роздільник тисяч

en: Decimal Separator
uk_UA: Десятковий роздільник

en: Which unit should be used for product weights?
uk_UA: Які одиниці ваги товару ви хочете використовувати?

en: kg
uk_UA: кілограми

en: g
uk_UA: грами

en: lbs
uk_UA: фунти

en: oz
uk_UA: унції

en: Which unit should be used for product dimensions?
uk_UA: Які одиниці довжини товару ви хочете використовувати?

en: m
uk_UA: метри

en: cm
uk_UA: сантиметри

en: mm
uk_UA: міліметри

en: in
uk_UA: дюйми

en: yd
uk_UA: ярди

en: Shipping &amp; Tax Setup
uk_UA: Доставка та податки

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
uk_UA: Якщо ви будете справляти податки з продажів, або доставляти товари покупцям — ви можете настроїти основні параметри нижче. Це необов’язково, і ви можете змінити все пізніше за допомогою  %1$sWooCommerce > Настройки > Податки%3$s та %2$sWooCommerce > Настройки > Доставка%3$s.

en: Basic Shipping Setup
uk_UA: Основні настройки доставки

en: Will you be shipping products?
uk_UA: Ви будете доставляти товари?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
uk_UA: Так, я буду доставляти фізичні товари покупцям.

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
uk_UA: Витрати з <strong>внутрішньої</strong> доставки:

en: A total of %s per order and/or %s per item
uk_UA: Всього %s за замовлення та (або) %s за одиницю

en: <strong>International</strong> shipping costs:
uk_UA: Витрати з <strong>міжнародної</strong> доставки:

en: Basic Tax Setup
uk_UA: Основні настройки податків

en: Will you be charging sales tax?
uk_UA: Ви будете справляти податки з продажів?

en: Yes, I will be charging sales tax
uk_UA: Так, я буду справляти податки з продажів

en: How will you enter product prices?
uk_UA: Як ви будете вводити ціни на товари?

en: I will enter prices inclusive of tax
uk_UA: Я буду вводити ціни з врахуванням податків

en: I will enter prices exclusive of tax
uk_UA: Я буду вводити ціни без врахування податків

en: Import Tax Rates?
uk_UA: Імпортувати податкові ставки?

en: Yes, please import some starter tax rates
uk_UA: Так, будь ласка, імпортуйте деякі початкові податкові ставки

en: State
uk_UA: Штат

en: Rate (%)
uk_UA: Ставка (%)

en: Tax Shipping
uk_UA: Податок на доставку

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
uk_UA: Зауважте: можливо, вам необхідно додати місцеві та особливі товарні ставки податків, які залежать від місця розташування вашого бізнесу. Якщо ви сумніваєтесь — поговоріть із вашим бухгалтером.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
uk_UA: Потім ви можете редагувати податкові ставки на екрані %1$sнастройок податків%3$s, та прочитати більше про податки у %2$sнашій документації%3$s.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
uk_UA: WooCommerce поставляється з деякими встановленими шлюзами оплати. %2$sДодаткові шлюзи%3$s можна встановити пізніше. Шлюзи оплати можна настроїти, увімкнути та вимкнути на екрані %1$sналаштування оформлення замовлень%3$s.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
uk_UA: Для того щоб приймати платежі через PayPal у вашому магазині, введіть нижче адресу своєї електронної пошти.

en: PayPal Email Address:
uk_UA: Адреса електронної пошти PayPal:

en: Offline Payments
uk_UA: Позамережні платежі

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
uk_UA: Позамережні платіжні шлюзи потребують ручного опрацювання, але можуть бути корисними у певних обставинах, або при тестуванні платежів.

en: Cheque Payments
uk_UA: Оплата чеками

en: Enable payment via Cheques
uk_UA: Увімкнути оплату чеками

en: Cash on Delivery
uk_UA: Післяплата

en: Enable cash on delivery
uk_UA: Увімкнути післяплату

en: Bank Transfer (BACS)
uk_UA: Банківський переказ (BACS)

en: Enable BACS payments
uk_UA: Увімкнути BACS платежі

en: Your Store is Ready!
uk_UA: Ваш магазин готовий до використання!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
uk_UA: Бажаєте допомогти зробити WooCommerce ще крутішою? Дозвольте їй збирати знеособлені діагностичні дані та отримайте знижку %s на вашу наступну покупку WooThemes. %sДізнатись більше%s.

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: Next Steps
uk_UA: Наступні кроки

en: Create your first product!
uk_UA: Створіть свій перший товар!

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
uk_UA: Дивитись покрокове відео WC 101

en: Get eCommerce advice in your inbox
uk_UA: Отримати пораду з електронної комерції на вашу поштову скриньку

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
uk_UA: Стежте за інтерактивними порадами Sideckick

en: Read more about getting started
uk_UA: Докладніше про початок роботи

en: Product Transients Cleared
uk_UA: Тимчасові дані товару очищено

en: %d Transients Rows Cleared
uk_UA: Очищено тимчасових рядків: %d

en: Roles successfully reset
uk_UA: Права успішно скинуто

en: Terms successfully recounted
uk_UA: Терміни успішно перераховано

en: Sessions successfully cleared
uk_UA: Сесії успішно видалено

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
uk_UA: Всі втрачені сторінки WooCommerce було успішно встановлено.

en: Tax rates successfully deleted
uk_UA: Податкові ставки успішно видалено

en: Usage tracking settings successfully reset.
uk_UA: Настройки відстеження успішно скинуто.

en: There was an error calling %s::%s
uk_UA: Виникла помилка виклику %s::%s

en: There was an error calling %s
uk_UA: Виникла помилка виклику %s

en: Your changes have been saved.
uk_UA: Ваші зміни було збережено.

en: WC Transients
uk_UA: Тимчасові дані WC

en: Clear transients
uk_UA: Очистити тимчасові дані

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
uk_UA: Цей інструмент очистить кеш тимчасових даних товарів та магазину.

en: Expired Transients
uk_UA: Застарілі тимчасові дані

en: Clear expired transients
uk_UA: Очистити застарілі тимчасові дані

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
uk_UA: Цей інструмент очистить ВСІ застарілі тимчасові дані WordPress.

en: Term counts
uk_UA: Лічильник термінів

en: Recount terms
uk_UA: Перерахувати терміни

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
uk_UA: Цей інструмент перераховує товари — може бути корисним при змінах настройок, в результаті яких товари приховуються з каталогу.

en: Capabilities
uk_UA: Можливості

en: Reset capabilities
uk_UA: Скинути можливості

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
uk_UA: Цей інструмент скине права адміністраторів, покупців та працівників магазину в стан за умовчанням. Зробіть це, якщо ваші користувачі не можуть отримати доступ до всіх сторінок адміністрування WooCommerce.

en: Customer Sessions
uk_UA: Клієнтські сесії

en: Clear all sessions
uk_UA: Очистити всі сесії

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
uk_UA: <strong class="red">Увага:</strong> Цей інструмент видалить всі дані сесій покупців з бази даних, разом із усіма поточними кошиками.

en: Install WooCommerce Pages
uk_UA: Встановити сторінки WooCommerce

en: Install pages
uk_UA: Встановити сторінки

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
uk_UA: <strong class="red">Примітка:</strong> Цей інструмент встановить всі відсутні сторінки WooCommerce. Сторінки що вже існують не будуть замінені.

en: Delete all WooCommerce tax rates
uk_UA: Видалити всі податкові ставки WooCommerce

en: Delete ALL tax rates
uk_UA: Видалити ВСІ податкові ставки

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
uk_UA: <strong class="red">Примітка:</strong> Ця опція видалить ВСІ ваші податкові ставки, використовуйте з обережністю.

en: Reset Usage Tracking Settings
uk_UA: Скинути настройки відстеження

en: Reset usage tracking settings
uk_UA: Скинути настройки відстеження

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
uk_UA: Це скине настройки відстеження, через що перестануть надсилатись будь-які дані і знову почне показуватись банер підписки.

en: Translation Upgrade
uk_UA: Оновлення перекладу

en: Force Translation Upgrade
uk_UA: Примусове оновлення перекладу

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
uk_UA: <strong class="red">Примітка:</strong> Ця опція запустить примусове оновлення перекладу для вашої мови, якщо він існує.

en: Display type
uk_UA: Тип відображення

en: Products
uk_UA: Товари

en: Subcategories
uk_UA: Підкатегорії

en: Both
uk_UA: Обидва

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Upload/Add image
uk_UA: Завантажити або додати зображення

en: Remove image
uk_UA: Прибрати зображення

en: Use image
uk_UA: Використати зображення

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
uk_UA: Тут можна керувати категоріями продуктів для вашого магазину. Ви можете змінити порядок відображення категорій на сайті просто перетягнувший їх. Щоб відобразити більше категорій, натисніть «Настройки екрану» зверху сторінки.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
uk_UA: Класи доставки можуть використовуватись для групування товарів подібного типу. В подальшому ці групи можна використовувати у різних методах доставки для встановлення різних ставок для різних товарів.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
uk_UA: Атрибути термінів можуть відноситись до товарів та варіацій.<br/><br/><b>Примітка</b>: Видалення терміну призведе до видалення його в усіх товарах та варіаціях, що були з ним пов’язані. Відтворення терміну не зможе автоматично відновити його зв’язок з товарами.

en: webhook
uk_UA: вебгак

en: webhooks
uk_UA: вебгаки

en: Topic
uk_UA: Тема

en: Delivery URL
uk_UA: Посилання доставки

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
uk_UA: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
uk_UA: Призупинено <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
uk_UA: Перемістити на смітник

en: Empty Trash
uk_UA: Очистити смітник

en: Webhook created on %s
uk_UA: Вебгак створено %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
uk_UA: Ви не маєте прав для створення вебгаків!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
uk_UA: Ви не маєте прав для редагування вебгаків!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
uk_UA: Ви не маєте прав для видалення вебгаків!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
uk_UA[0]: 1 вебгак переміщено на смітник.
uk_UA[1]: %d вебгаки переміщено на смітник.
uk_UA[2]: %d вебгаків переміщено на смітник.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
uk_UA[0]: 1 вебгак відновлено зі смітника.
uk_UA[1]: %d вебгаки відновлено зі смітника.
uk_UA[2]: %d вебгаків відновлено зі смітника.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
uk_UA[0]: 1 вебгак видалено назавжди.
uk_UA[1]: %d вебгаки видалено назавжди.
uk_UA[2]: %d вебгаків видалено назавжди.

en: Webhook updated successfully.
uk_UA: Вебгак успішно оновлено.

en: Webhook created successfully.
uk_UA: Вебгак успішно створено.

en: Webhooks
uk_UA: Вебгаки

en: Add Webhook
uk_UA: Додати вебгак

en: Search Webhooks
uk_UA: Знайти вебгак

en: This Webhook has no log yet.
uk_UA: Цей вебгак ще не має журналу.

en: &lsaquo; Previous
uk_UA: &lsaquo; Попередня

en: Next &rsaquo;
uk_UA: Наступна &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
uk_UA: Вітаємо у WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
uk_UA: Вітаємо у WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
uk_UA: Дякуємо, все готово!

en: Thank you for updating to the latest version!
uk_UA: Дякуємо за оновлення до останньої версії!

en: Thanks for installing!
uk_UA: Дякуємо за встановлення!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
uk_UA: %s WooCommerce %s тепер потужний, стабільний та безпечний, як ніколи раніше. Ми сподіваємось, що вам сподобається користуватись ним.

en: Version %s
uk_UA: Версія %s

en: Docs
uk_UA: Документи

en: What's New
uk_UA: Що нового

en: Credits
uk_UA: Автори

en: Translators
uk_UA: Перекладачі

en: Improved Product Variation Editor
uk_UA: Покращений редактор варіативних товарів

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
uk_UA: Ми додали новий посторінковий інтерфейс, для того щоб додавання складних варіативних товарів стало швидшим та надійнішим, при редагуванні цих товарів на внутрішньому інтерфейсі.

en: Frontend Variation Performance
uk_UA: Продуктивність зовнішнього інтерфейсу варіацій

en: If your products have many variations (20+) they will use an ajax powered add-to-cart form. Select all options and the matching variation will be found via AJAX. This improves performance on the product page.
uk_UA: Якщо ваш продукт має багато варіацій (більше 20), буде використовуватись ajax форма додавання до кошику. Виберіть всі опції, і відповідний варіант буде знайдено за допомогою AJAX. Це підвищує продуктивність на сторінці товару.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
uk_UA: Фіксована вартість доставки, спрощена

en: Flat Rate Shipping was overly complex in previous versions of WooCommerce. We have simplified the interface (without losing the flexibility) making Flat Rate and International Shipping much more intuitive.
uk_UA: Фіксована вартість доставки була надто складною у попередніх версіях WooCommerce. Ми спростили інтерфейс (без втрати гнучкості) і зробили настроювання фіксованої вартості та міжнародної доставки набагато зрозумілішими.

en: Geolocation with Caching
uk_UA: Місцеположення з кешуванням

en: If you use static caching you may have found geolocation did not work for non-logged-in customers. We have now introduced a new javascript based Geocaching solution to help. Enable this in the %ssettings%s.
uk_UA: Якщо ви використовуєте статичне кешування, то могли помітити, що визначення місцеположення не працює для користувачів, що не зайшли в систему. Ми маємо нове рішення Геокешування на JavaScript для вирішення цього питання. Увімкніть його в %sналаштуваннях%s.

en: Onboarding Experience
uk_UA: Ознайомлення з досвідом

en: We have added our "WooCommerce 101" tutorial videos to the help tabs throughout admin if you need some help understanding how to use WooCommerce. New installs will also see the new setup wizard to help guide through initial setup.
uk_UA: Ми додали наше навчальне відео «WooCommerce 101» на закладку «Допомога» в адмінці. Перегляньте його, якщо вам потрібна допомога у розумінні того, як працює WooCommerce. Також, при новому встановленні ви побачите новий майстер настроювання, що допоможе провести початкове наладжування.

en: Custom AJAX Endpoints
uk_UA: Довільні кінцеві точки AJAX

en: To improve performance on the frontend, we've introduced new AJAX endpoints which avoid the overhead of making calls to admin-ajax.php for events such as adding products to the cart.
uk_UA: Для поліпшення швидкодії зовнішнього інтерфейсу ми ввели нові кінцеві точки AJAX, які дозволяють уникнути запитів до admin-ajax.php для таких подій як додавання товарів до кошика.

en: Visual API Authentication
uk_UA: API візуальної авторизації

en: Services which integrate with the REST API can now use the visual authentication endpoint so a user can log in and grant API permission from a single page before being redirected back.
uk_UA: Сервіси, що інтегруються з REST API, тепер можуть використовувати візуальну кінцеву точку авторизації, так що користувач може увійти в систему і дати дозвіл API з однієї сторінки, перш ніж буде перенаправлений назад.

en: Email Notification Improvements
uk_UA: Покращення сповіщень електронною поштою

en: Email templates have been improved to support a wider array of email clients, and extra notifications, such as partial refund notifications, have been included.
uk_UA: Шаблони електронних листів було покращено для підтримки ширшого набору поштових клієнтів. Також було додано додаткові сповіщення, такі як часткове повернення повідомлень.

en: Shipping Method Priorities
uk_UA: Пріоритетність методів доставки

en: To give more control over which shipping method is selected by default for customers, each method can now be given a numeric priority.
uk_UA: Для отримання більшого контролю над тим, який метод доставки буде вибрано за умовчанням, кожен метод може мати числовий пріоритет.

en: Go to WooCommerce Settings
uk_UA: Перейти до настройок WooCommerce

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
uk_UA: WooCommerce створений і підтримується всесвітньою командою захоплених ентузіастів, за сприяння чудового співтовариства розробників. Бажаєш побачити себе серед них?  <a href=\"%s\">Зроби щось для WooCommerce</a>

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
uk_UA: WooCommerce була люб'язно перекладена на кілька інших мов, завдяки нашій команді перекладачів. Бажаєш побачити своє ім’я серед них? <a href="%s">Перекласти WooCommerce</a>.

en: View %s
uk_UA: Переглянути %s

en: HTML Email Template
uk_UA: шаблон HTML Email

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
uk_UA: Якщо вам подобається <strong>WooCommerce</strong>, будь ласка, поставте нам оцінку  %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s. Заздалегідь — величезне вам спасибі!

en: Thanks :)
uk_UA: Дякуємо :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
uk_UA: Дякуємо за торгівлю з WooCommerce.

en: The file does not exist, please try again.
uk_UA: Цей файл не існує, спробуйте ще раз.

en: The CSV is invalid.
uk_UA: Неприпустимий файл CSV.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
uk_UA: Імпорт завершено — імпортовано <strong>%s</strong> податкових ставок.

en: All done!
uk_UA: Все готово!

en: View Tax Rates
uk_UA: Переглянути ставки оподаткування

en: Import Tax Rates
uk_UA: Іпорт ставок оподаткування

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
uk_UA: Вітаємо! Завантажте файл CSV, що містить податкові ставки, для імпортування його вмісту у ваш магазин. Оберіть .CSV-файл для завантаження, а потім натисніть кнопку «Завантаження та імпорт».

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
uk_UA: Податкові ставки мають бути рознесені по стовпцях у певному порядку (10 стовпців). <a href=\"%s\">Натисніть тут, щоб завантажити зразок</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
uk_UA: Щоб завантажити цей файл, необхідно виправити наступну помилку:

en: Choose a file from your computer:
uk_UA: Виберіть файл зі свого комп'ютера:

en: Maximum size: %s
uk_UA: Максимальний розмір: %s

en: OR enter path to file:
uk_UA: АБО введіть шлях до файлу:

en: Delimiter
uk_UA: Роздільник

en: Upload file and import
uk_UA: Завантажити та імпортувати файл

en: Sorry, there has been an error.
uk_UA: Вибачте, виникла помилка.

en: General
uk_UA: Загальні

en: Usage Restriction
uk_UA: Застереження використання

en: Usage Limits
uk_UA: Обмеження використання

en: Discount type
uk_UA: Тип знижки

en: Value of the coupon.
uk_UA: Значення купону

en: Allow free shipping
uk_UA: Дозволити безкоштовну доставку

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
uk_UA: Відмітьте цей пункт, якщо купон забезпечує безкоштовну доставку. <a href="%s">Безкоштовна доставка</a> має бути ввімкнена та настроєна вимагати «дійсний купон на безкоштовну доставку» (дивіться настройки «Вимоги безкоштовної доставки»).

en: Coupon expiry date
uk_UA: Термін дії купону

en: Minimum spend
uk_UA: Мінімальна витрата

en: No minimum
uk_UA: Без мінімуму

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє встановити мінімальну суму, необхідну для використання купону.

en: Maximum spend
uk_UA: Максимальні витрати

en: No maximum
uk_UA: Без максимуму

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє встановити максимальну суму, необхідну для використання купону.

en: Individual use only
uk_UA: Виключно для особистого використання

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: Поставте відмітку тут, якщо купон не може використовуватись у поєднанні з іншими купонами.

en: Exclude sale items
uk_UA: Виключити товари зі знижкою

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
uk_UA: Відмітьте, якщо купон не може застосовуватись для товарів з розпродажу. Потоварні купони працюють лише з товарами без знижки. Покошикові купони працюють лише якщо в кошику немає товарів зі знижкою.

en: Search for a product&hellip;
uk_UA: Пошук товару&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
uk_UA: Товари, що мають бути в кошику для використання цього купону, або (для «Товарів зі знижкою») товари зі знижкою.

en: Exclude products
uk_UA: Виключити товари

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
uk_UA: Товари, що не мають бути в кошику для використання цього купону, або (для «Товарів зі знижкою») товари без знижки.

en: Product categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Any category
uk_UA: Всі категорії

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
uk_UA: Купон діє лише на товари з цієї категорії, або (для «Товарів зі знижкою») товари в цих категоріях будуть зі знижкою.

en: Exclude categories
uk_UA: Виключити категорії

en: No categories
uk_UA: Без категорій

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
uk_UA: Купон не діє на товари з цієї категорії, або (для «Товарів зі знижкою») товари в цій категорії не будуть мати знижку.

en: Email restrictions
uk_UA: Обмеження Email

en: No restrictions
uk_UA: Немає обмежень

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
uk_UA: Перелік дозволених електронних скриньок для перевірки скриньки клієнта при розміщенні замовлення. Розділяйте адреси скриньок комами.

en: Usage limit per coupon
uk_UA: Обмеження використання на один купон

en: How many times this coupon can be used before it is void.
uk_UA: Скільки разів цей купон може бути використаний?

en: Limit usage to X items
uk_UA: Обмеження використання на X товарів

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
uk_UA: Максимальна кількість окремих товарів, на які розповсюджується дія цього купону при використанні знижки. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх перелічених товарів у кошику.

en: Usage limit per user
uk_UA: Обмеження використання на одного користувача

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
uk_UA: Кількість разів, які цей купон може використовуватись одним клієнтом. Для відстеження використовує платіжну електронну пошту для гостей, і ідентифікатор користувача для зареєстрованих користувачів.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
uk_UA: Код купону вже існує — клієнти будуть використовувати останній купон із цим кодом.

en: Resend order emails
uk_UA: Повторно надіслати повідомлення про замовлення

en: Generate download permissions
uk_UA: Генерація дозволу на завантаження

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Save %s
uk_UA: Зберегти %s

en: Save/update the %s
uk_UA: Зберегти або оновити %s

en: First Name
uk_UA: Ім'я

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: %s %s details
uk_UA: %s %s подробиці

en: Payment via %s
uk_UA: Оплата через %s

en: Customer IP
uk_UA: IP покупця

en: General Details
uk_UA: Основна інформація

en: Order date:
uk_UA: Дата замовлення:

en: h
uk_UA: г

en: Order status:
uk_UA: Стан замовлення:

en: Customer:
uk_UA: Клієнт:

en: View other orders
uk_UA: Переглянути інші замовлення

en: Billing Details
uk_UA: Деталі оплати

en: Load billing address
uk_UA: Завантажити платіжну адресу.

en: Address
uk_UA: Адреса

en: No billing address set.
uk_UA: Не вказано платіжну адресу.

en: Payment Method:
uk_UA: Спосіб оплати:

en: N/A
uk_UA: н/д

en: Other
uk_UA: Інше

en: Transaction ID
uk_UA: ID транзакції

en: Shipping Details
uk_UA: Деталі доставки

en: Copy from billing
uk_UA: Копіювати з рахунків

en: Load shipping address
uk_UA: Завантажити адресу доставки.

en: No shipping address set.
uk_UA: Не вказано адресу доставки.

en: Customer Provided Note
uk_UA: Умови примітки покупця

en: Customer's notes about the order
uk_UA: Примітки клієнта до замовлення

en: File %d
uk_UA: Файл %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
uk_UA: Пошук завантажуваних товарів&hellip;

en: Grant Access
uk_UA: Надати доступ

en: added on %1$s at %2$s
uk_UA: додано в %1$s о %2$s

en: by %s
uk_UA: по %s

en: Delete note
uk_UA: Видалити примітку

en: There are no notes yet.
uk_UA: Приміток поки що немає.

en: Add note
uk_UA: Додати примітку

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
uk_UA: Додати примітку для власного використання, або додати примітку для клієнта (користувач буде повідомлений).

en: Private note
uk_UA: Внутрішня примітка

en: Note to customer
uk_UA: Примітка для покупця

en: Add
uk_UA: Додати

en: Product Type
uk_UA: Тип товару

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
uk_UA: Віртуальні товари нематеріальні і не мають доставки.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uk_UA: Завантажувані товари надають доступ до файлу після покупки.

en: Inventory
uk_UA: Запаси

en: Shipping
uk_UA: Доставка

en: Linked Products
uk_UA: Пов'язані товари

en: Variations
uk_UA: Варіації

en: Advanced
uk_UA: Розширені

en: Stock Keeping Unit
uk_UA: Ідентифікатор товарної позиції (SKU)

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
uk_UA: Артикул (SKU) — це унікальний ідентифікатор для кожного окремого товару або послуги, які можуть бути придбані.

en: Product URL
uk_UA: URL товару

en: Enter the external URL to the product.
uk_UA: Введіть зовнішнє посилання на товар

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
uk_UA: Цей текст буде відображатися на кнопці, що веде до зовнішнього товару.

en: Regular Price
uk_UA: Звичайна ціна

en: Sale Price
uk_UA: Ціна розпродажу

en: Schedule
uk_UA: Розклад

en: Sale Price Dates
uk_UA: Дати розпродажу

en: The sale will end at the beginning of the set date.
uk_UA: Розпродаж закінчиться на початку вказаної дати.

en: Downloadable Files
uk_UA: Файлів для скачування

en: This is the name of the download shown to the customer.
uk_UA: Це назва завантаження, яку буде показано клієнту.

en: File URL
uk_UA: Посилання на файл

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
uk_UA: Це посилання або абсолютний шлях до файлу, до якого покупці будуть отримувати доступ. Введені тут посилання вже мають бути закодованими.

en: Add File
uk_UA: Додати файл

en: Download Limit
uk_UA: Ліміт завантажень

en: Unlimited
uk_UA: Необмежено

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
uk_UA: Залиште порожнім для необмеженої кількості повторних завантажень.

en: Download Expiry
uk_UA: Завершення строку завантаження

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
uk_UA: Введіть кількість днів після яких посилання перестане працювати, або залиште порожнім.

en: Download Type
uk_UA: Тип завантаження

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
uk_UA: Виберіть тип завантаження — потрібно для <a href="%s">схеми</a>.

en: Standard Product
uk_UA: Стандартний товар

en: Application/Software
uk_UA: Застосунок або програмне забезпечення

en: Music
uk_UA: Музика

en: Tax Status
uk_UA: Стан податку

en: Taxable
uk_UA: Оподатковуваний

en: Shipping only
uk_UA: Лише доставка

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
uk_UA: Виберіть, чи буде ця податкова ставка застосовуватись для доставки.

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Tax Class
uk_UA: Податковий клас

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
uk_UA: Виберіть клас податку для цього продукту. Податкові класи використаються для застосування різних ставок податку, що відносяться до певних видів продукції.

en: Manage stock?
uk_UA: Керувати запасами?

en: Enable stock management at product level
uk_UA: Увімкнути керування запасами на рівні товару

en: Stock Qty
uk_UA: К-ть на сладі

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
uk_UA: Кількість у запасі. Якщо товар має варіації, то це значення буде використовуватися для контролю залишків всіх варіацій, доки ви не визначите запаси на рівні варіацій.

en: Allow Backorders?
uk_UA: Дозволити відкладені замовлення?

en: Do not allow
uk_UA: Заборонити

en: Allow, but notify customer
uk_UA: Дозволити, але сповістити клієнта

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
uk_UA: Якщо запаси керовані, то ці параметри дозволяють увімкнути резервування замовлень. Якщо ввімкнено, то кількість товарів у запасі може бути меншим за 0.

en: Stock status
uk_UA: Стан залишків

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uk_UA: Визначає, чи буде товар враховуватись як «У наявності» або «Відсутній» на зовнішньому інтерфейсі.

en: Sold Individually
uk_UA: Продавати індивідуально

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
uk_UA: Увімкніть, щоб дозволити купівлю лише однієї одиниці в одному замовлені

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Weight in decimal form
uk_UA: Вага в десятковій формі

en: Dimensions
uk_UA: Розміри упаковки

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Height
uk_UA: Висота

en: LxWxH in decimal form
uk_UA: ДхШхВ в десяткового формі

en: No shipping class
uk_UA: Клас доставки не вказано

en: Shipping class
uk_UA: Клас доставки

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
uk_UA: Класи доставки використовуються певними методами доставки для групування схожих товарів.

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Custom product attribute
uk_UA: Власний атрибут товару

en: Save Attributes
uk_UA: Зберегти атрибути

en: Up-Sells
uk_UA: Найкращі пропозиції

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
uk_UA: Найкращі товари, які б ви рекомендували замість поточного. Наприклад, товари які є вигіднішими, або якіснішими, або дорожчими.

en: Cross-Sells
uk_UA: Перехресні пропозиції

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
uk_UA: Товари, які будуть пропонуватися додатково у вигляді реклами при додаванні поточного товару до кошика.

en: Grouping
uk_UA: Групування

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
uk_UA: Оберіть цю опцію, щоб зробити товар частиною згрупованого товару.

en: Purchase Note
uk_UA: Примітка до покупки

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
uk_UA: Введіть примітку, яку ви хочете відправити покупцю після покупки.

en: Menu order
uk_UA: Меню замовлення

en: Custom ordering position.
uk_UA: Довільне впорядкування позицій.

en: Enable reviews
uk_UA: Увімкнути відгуки

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
uk_UA: Перед додаванням варіацій, додайте і збережіть атрибути у вкладці <strong>Атрибути</strong>.

en: Learn more
uk_UA: Докладніше

en: Default Form Values
uk_UA: Значення форми за умовчанням

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
uk_UA: Це атрибути, які будуть попередньо відмічені на зовнішньому інтерфейсі.

en: No default
uk_UA: Немає

en: Add variation
uk_UA: Додати варіації

en: Create variations from all attributes
uk_UA: Створити варіації з усіх атрибутів

en: Delete all variations
uk_UA: Видалити всі варіації

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
uk_UA: Переключити «Ввімкнено»

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
uk_UA: Переключити «Завантажуваний»

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
uk_UA: Переключити «Віртуальний»

en: Pricing
uk_UA: Ціноутворення

en: Set regular prices
uk_UA: Встановити звичайні ціни

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшити звичайні ціни (на певну суму або відсоток)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зменшити звичайні ціни (на певну суму або відсоток)

en: Set sale prices
uk_UA: Встановити ціни розпродажу

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшити ціни розпродажу (на певну суму або відсоток)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зменшити ціни розпродажу (на певну суму або відсоток)

en: Set scheduled sale dates
uk_UA: Запланувати дати розпродажу

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
uk_UA: Переключити «Управління запасами»

en: Downloadable products
uk_UA: Завантажувані продукти

en: Download limit
uk_UA: Ліміт завантажень

en: Download expiry
uk_UA: Завершення терміну завантаження

en: Go
uk_UA: Застосувати

en: %s item | %s items
uk_UA[0]: %s товар
uk_UA[1]: %s товари
uk_UA[2]: %s товарів

en: Go to the first page
uk_UA: Перейти на першу сторінку

en: Go to the previous page
uk_UA: Перейти на попередню сторінку

en: Select Page
uk_UA: Вибрати сторінку

en: Current page
uk_UA: Поточна сторінка

en: Go to the next page
uk_UA: Перейти на наступну сторінку

en: Go to the last page
uk_UA: Перейти на останню сторінку

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Product SKU must be unique.
uk_UA: Артикул товару має бути унікальним.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
uk_UA: Завантажуваний файл %s не може бути використаним, оскільки його формат відсутній у переліку дозволених. Припустимі формати файлів: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
uk_UA: Завантажуваний файл %s не може бути використаним, оскільки відсутній на сервері.

en: Variation #%s of %s
uk_UA: Варіація #%s з %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
uk_UA: #%s &ndash; Змінна SKU повинна бути унікальною.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
uk_UA: #%s &ndash; Завантажуваний файл %s не може бути використаний, оскільки він має не дозволений тип файлу. Дозволені типи: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
uk_UA: #%s &ndash; Завантажуваний файл %s не може бути використаний, оскільки він не існує на сервері.

en: Delete image
uk_UA: Видалити зображення

en: Add Images to Product Gallery
uk_UA: Додати зображення до галереї товарів

en: Add to gallery
uk_UA: Додати до галереї

en: Add product gallery images
uk_UA: Додати зображення галереї товару

en: Revoke Access
uk_UA: Заборонити доступ

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
uk_UA[0]: Завантажено %s раз
uk_UA[1]: Завантажено %s рази
uk_UA[2]: Завантажено %s разів

en: Downloads Remaining
uk_UA: Залишилось завантажень

en: Access Expires
uk_UA: Час доступу закінчується

en: Fee
uk_UA: Оплата

en: Fee Name
uk_UA: Назва оплати

en: Product ID:
uk_UA: ID товару:

en: Variation ID:
uk_UA: ID варіації:

en: No longer exists
uk_UA: Більше не існує

en: Product SKU:
uk_UA: Артикул товару:

en: Add&nbsp;meta
uk_UA: Додати&nbsp;meta

en: After pre-tax discounts.
uk_UA: Після розрахунку знижок на податок.

en: Before pre-tax discounts.
uk_UA: Перед розрахунком знижок на податок.

en: Item
uk_UA: Товар

en: Cost
uk_UA: Витрата

en: Qty
uk_UA: К-ть

en: Tax
uk_UA: Податок

en: Coupon(s) Used
uk_UA: Використано купон(ів)

en: Discount
uk_UA: Знижка

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
uk_UA: Це загальна знижка. Знижки визначено по кожній позиції.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
uk_UA: Це загальні витрати на доставку і обробку замовлення.

en: Order Total
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Refunded
uk_UA: Повернуто гроші

en: Delete selected line item(s)
uk_UA: Видалити вибраний елемент(и)

en: Stock Actions
uk_UA: Дії над запасами

en: Reduce line item stock
uk_UA: Зменшити запас для рядка

en: Increase line item stock
uk_UA: Збільшити запас для рядка

en: Add line item(s)
uk_UA: Додати елемент(и)

en: To edit this order change the status back to "Pending"
uk_UA: Для редагування цього замовлення змініть його стан на «Обробка»

en: This order has been paid for and is no longer editable
uk_UA: Це замовлння вже було оплачене і більше не може редагуватись

en: Add Tax
uk_UA: Додати податок

en: Refund
uk_UA: Повернення

en: Calculate Taxes
uk_UA: Розрахувати податки

en: Calculate Total
uk_UA: Розрахувати підсумок

en: Add product(s)
uk_UA: Додати товар(и)

en: Add fee
uk_UA: Додати оплату

en: Add shipping cost
uk_UA: Додати вартість доставки

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Restock refunded items
uk_UA: Поповнити запас поверненим

en: Amount already refunded
uk_UA: Сума вже повернута

en: Total available to refund
uk_UA: Всього доступно для повернення

en: Refund amount
uk_UA: Кількість повернення

en: Reason for refund (optional)
uk_UA: Причина повернення (за бажанням)

en: Payment Gateway
uk_UA: Платіжний шлюз

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
uk_UA: Платіжний шлюз, який використовувався при обробці даного замовлення, не підтримує автоматичне повернення коштів.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
uk_UA: Після цього вам необхідно буде вручну провести повернення через відповідний платіжний шлюз.

en: Add products
uk_UA: Додати товари

en: Add tax
uk_UA: Додати податок

en: Rate name
uk_UA: Назва податку

en: Tax class
uk_UA: Клас податку

en: Rate code
uk_UA: Код податку

en: Rate %
uk_UA: Ставка податку, %

en: Or, enter tax rate ID:
uk_UA: Або введіть ID ставки:

en: Optional
uk_UA: За бажанням

en: Shipping Name
uk_UA: Назва доставки

en: Shipping Method
uk_UA: Спосіб доставки

en: Select terms
uk_UA: Виберіть умови

en: Add new
uk_UA: Додати нове

en: "%s" separate terms
uk_UA: "%s" окремі умови

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
uk_UA: Введіть текст або декілька атрибутів, що виражають відмінності "%s".

en: File Name
uk_UA: Назва файла

en: Choose file
uk_UA: Виберіть файл

en: Insert file URL
uk_UA: Вставте URL файла

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
uk_UA: Перетягніть і киньте, або натисніть, щоб встановити меню покупки вручну

en: Any
uk_UA: Будь-який

en: Remove this image
uk_UA: Видалити це зображення

en: Upload an image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
uk_UA: Введіть артикул для цієї варіації, або залиште порожнім для використання артикулу вихідного товару.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнути

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
uk_UA: Увімкніть, щоб надати доступ  до завантажуваного файлу після купівлі товару.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
uk_UA: Увімкніть, якщо товар не доставляється, або доставка безкоштовна

en: Enable this option to enable stock management at variation level
uk_UA: Увімкніть, щоб керувати запасами на рівні різновидів

en: Regular Price:
uk_UA: Звичайна ціна:

en: Variation price (required)
uk_UA: Варіативна ціна (обов'язково)

en: Sale Price:
uk_UA: Ціна розпродажу:

en: Cancel schedule
uk_UA: Відмінити розклад

en: Sale start date:
uk_UA: Дата початку розпродажу:

en: Sale end date:
uk_UA: Дата закінчення розпродажу:

en: Stock Qty:
uk_UA: К-ть у залишку:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
uk_UA: Введіть кількість, щоб увімкнути керування на рівні різновидів, або залиште порожнім, щоб використовувати настройки вихідного товару.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
uk_UA: Введіть вагу цього різновиду товару, або залиште порожнім, щоб використовувати вагу вихідного товару.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
uk_UA: Розміри (Д&times;Ш&times;В)

en: Shipping class:
uk_UA: Клас доставки:

en: Same as parent
uk_UA: Як у батьківського

en: Tax class:
uk_UA: Клас податку:

en: Variation Description:
uk_UA: Опис варіацій:

en: Download Limit:
uk_UA: Обмеження завантажень:

en: Download Expiry:
uk_UA: Закінчення доступу до завантаження:

en: Sold %s worth in the last %d days
uk_UA: Продано на суму %s протягом останніх %d днів

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
uk_UA[0]: Продано 1 товар протягом останніх %d днів
uk_UA[1]: Продано %d товари протягом останніх %d днів
uk_UA[2]: Продано %d товарів протягом останніх %d днів

en: %s discounts in total
uk_UA: всього знижок %s

en: %d coupons used in total
uk_UA: Всього використано %d купонів

en: Year
uk_UA: Рік

en: Last Month
uk_UA: Минулого місяця

en: This Month
uk_UA: Цього місяця

en: Last 7 Days
uk_UA: 7 останніх днів

en: Filter by coupon
uk_UA: Фільтр по купону

en: Choose coupons&hellip;
uk_UA: Виберіть купони&hellip;

en: All coupons
uk_UA: Всі купони

en: Show
uk_UA: Показати

en: No used coupons found
uk_UA: Не знайдено використаних купонів

en: Most Popular
uk_UA: Найпопулярніші

en: No coupons found in range
uk_UA: В цьому діапазоні купонів не знайдено

en: Most Discount
uk_UA: Найбільші знижки

en: Export CSV
uk_UA: Експорт CSV

en: Number of coupons used
uk_UA: Кількість використаних купонів

en: Discount amount
uk_UA: Розмір знижки

en: Customer
uk_UA: Клієнт

en: No customers found.
uk_UA: Клієнтів не знайдено.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
uk_UA[0]: %s попереднє замовлення пов'язано
uk_UA[1]: %s попередні замовлення пов'язано
uk_UA[2]: %s попередніх замовлень пов'язано

en: Refreshed stats for %s
uk_UA: Оновлена статистика для %s

en: Search customers
uk_UA: Знайти клієнтів

en: Refresh stats
uk_UA: Оновити статистику

en: View orders
uk_UA: Перегляд замовлень

en: Link previous orders
uk_UA: Прив’язати попередні замовлення

en: Name (Last, First)
uk_UA: Ім'я (прізвище, ім'я)

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Location
uk_UA: Місцезнаходження

en: Money Spent
uk_UA: Витрачено грошей

en: Last order
uk_UA: Останнє замовлення

en: %s signups in this period
uk_UA: %s реєстрацій в цей період

en: Customer Sales
uk_UA: Продажі клієнтів

en: Guest Sales
uk_UA: Продажі гостей

en: Customer Orders
uk_UA: Замовлення клієнтів

en: Guest Orders
uk_UA: Замовлення гостей

en: orders
uk_UA: замовлення

en: customer orders
uk_UA: замовлення клієнтів

en: guest orders
uk_UA: замовлення гостей

en: Signups
uk_UA: Реєстрації

en: new users
uk_UA: нові користувачі

en: No low in stock products found.
uk_UA: Не знайдено товарів, що закінчуються.

en: No out of stock products found.
uk_UA: Не знайдено товарів, що закінчились.

en: %s sales in %s
uk_UA: %s продажів в %s

en: Select categories&hellip;
uk_UA: Виберіть категорії&hellip;

en: None
uk_UA: Нічого

en: All
uk_UA: Всі

en: &larr; Choose a category to view stats
uk_UA: &larr; Виберіть категорію для перегляду статистики

en: %s average daily sales
uk_UA: середньодобові продажі %s

en: %s average monthly sales
uk_UA: середньомісячні продажі %s

en: %s gross sales in this period
uk_UA: %s валовий об’єм продажів за період

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
uk_UA: Це загальна сума всіх замовлень із врахуванням повернень, доставки та податків

en: %s net sales in this period
uk_UA: %s чистий об’єм продажів за період

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
uk_UA: Це загальна сума всіх замовлень із врахуванням повернень, і без врахування доставки та податків.

en: %s orders placed
uk_UA: замовлень розміщено %s

en: %s items purchased
uk_UA: товарів придбано %s

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
uk_UA[0]: %s повертається %d замовлення
uk_UA[1]: %s повертається %d замовлення
uk_UA[2]: %s повертається %d замовлень

en: %s charged for shipping
uk_UA: стягнуто за доставку %s

en: %s worth of coupons used
uk_UA: вартість використаних купонів %s

en: Number of items sold
uk_UA: Кількість проданих товарів

en: Number of orders
uk_UA: Кількість замовлень

en: Average sales amount
uk_UA: Середній обсяг продажів

en: Shipping amount
uk_UA: Обсяг доставок

en: Gross Sales amount
uk_UA: Повний виторг

en: Net Sales amount
uk_UA: Чистий виторг

en: %s sales for the selected items
uk_UA: продажів для обраних товарів %s

en: %s purchases for the selected items
uk_UA: покупок для обраних товарів %s

en: Showing reports for:
uk_UA: Показати звіти для:

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Product Search
uk_UA: Пошук товарів

en: Top Sellers
uk_UA: Лідери продажів

en: No products found in range
uk_UA: Не знайдено товарів у цьому діапазоні

en: Top Freebies
uk_UA: Лідери безкоштовних подарунків

en: Top Earners
uk_UA: Кращі по заробітках

en: &larr; Choose a product to view stats
uk_UA: &larr; Виберіть товар для перегляду статистики

en: Sales amount
uk_UA: Об’єм продажів

en: No products found.
uk_UA: Товари не знайдено.

en: product
uk_UA: товар

en: Parent
uk_UA: Вихідний

en: Units in stock
uk_UA: Кількість в наявності

en: Rate
uk_UA: Ставка

en: Number of Orders
uk_UA: Кількість замовлень

en: Tax Amount
uk_UA: Сума податку

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума «Податкових ставок» у межах ваших замовлень.

en: Shipping Tax Amount
uk_UA: Сума податку на доставку

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума «Податкових ставок» на доставку у межах ваших замовлень.

en: Total Tax
uk_UA: Всього податків

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
uk_UA: Це загальна сума податку для ставки (податок на доставку + податок на товар).

en: No taxes found in this period
uk_UA: За цей період податків не знайдено

en: Period
uk_UA: Період

en: Total Sales
uk_UA: Загальний обсяг продажів

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля «Підсумок замовлення» у ваших замовленнях.

en: Total Shipping
uk_UA: Підсумок по доставках

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля «Підсумок по доставках» у ваших замовленнях.

en: Net profit
uk_UA: Чистий прибуток

en: Total sales minus shipping and tax.
uk_UA: Всього продажів, за виключенням доставки ти податків.

en: Totals
uk_UA: Підсумок

en: Accounts
uk_UA: Облікові записи

en: Account Pages
uk_UA: Сторінки облікового запису

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
uk_UA: Ці сторінки мають бути встановлені, для того щоб WooCommerce могла інформувати користувачів.

en: My Account Page
uk_UA: Сторінка облікового запису

en: Page contents:
uk_UA: Зміст сторінки:

en: My Account Endpoints
uk_UA: Кінцеві точки мого облікового запису

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до адреси сторінки для обробки конкретних дій на сторінках облікових записів. Вони не повинні повторюватись.

en: View Order
uk_UA: Переглянути замовлення

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
uk_UA: Кінцева точка для Мого облікового запису &rarr; Переглянути сторінку замовлення

en: Edit Account
uk_UA: Редагувати обліковий запис

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
uk_UA: Кінцева точка для Мого облікового запису &rarr; Сторінка редагування облікового запису

en: Edit Address
uk_UA: Редагувати адресу

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
uk_UA: Кінцева точка для Мого облікового запису &rarr; сторінка Редагувати адресу

en: Lost Password
uk_UA: Загубили пароль

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
uk_UA: Кінцева точка для Мого облікового запису &rarr; сторінка Нагадати пароль

en: Logout
uk_UA: Вихід

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
uk_UA: Кінцева точка для запуску сеансу. Ви можете додати це до вашому меню за допомогою користувальницького посиланням: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Registration Options
uk_UA: Параметри реєстрації

en: Enable Registration
uk_UA: Увімкнути реєстрацію

en: Enable registration on the "Checkout" page
uk_UA: Увімкнути реєстрацію на сторінці «Оформити замовлення»

en: Enable registration on the "My Account" page
uk_UA: Увімкнути реєстрацію на сторінці «Мій обліковий запис»

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
uk_UA: Дисплей повернення входу клієнтів нагадування на сторінку  "Оформити замовлення"

en: Account Creation
uk_UA: Створення облікового запису

en: Automatically generate username from customer email
uk_UA: Автоматично створювати ім’я користувача з електронної скриньки клієнта

en: Automatically generate customer password
uk_UA: Автоматично створювати пароль для клієнта

en: General Options
uk_UA: Загальні настройки

en: Enable the REST API
uk_UA: Увімкнути REST API

en: Checkout Options
uk_UA: Настройки оформлення замовлення

en: Checkout Process
uk_UA: Хід оформлення замовлення

en: Enable the use of coupons
uk_UA: Дозволити використання купонів

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
uk_UA: Купони можуть бути застосовані з кошику, або зі сторінки оформлення замовлення.

en: Calculate coupon discounts sequentially
uk_UA: Послідовно розрахувати купонні знижки

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
uk_UA: При використанні декількох купонів спочатку застосовується перший купон на повну вартість, потім другий купон на знижену вартість і т. д.

en: Enable guest checkout
uk_UA: Увімкнути гостьове оформленням замовлення

en: Allows customers to checkout without creating an account.
uk_UA: Дозволяє клієнтам оформити замовлення без створення облікового запису.

en: Force secure checkout
uk_UA: Увімкнути безпечне оформлення замовлення

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
uk_UA: Увімкнути SSL (HTTPS) на сторінці оформлення замовлення (необхідний сертифікат SSL).

en: Force HTTP when leaving the checkout
uk_UA: Використовувати HTTP при виході з оплати

en: Checkout Pages
uk_UA: Сторінки оформлення замовлення

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
uk_UA: Ці сторінки мають бути встановлені таким чином, щоб WooCommerce знав, куди необхідно перенаправляти користувачів для оформлення замовлення.

en: Cart Page
uk_UA: Сторінка кошику

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: Terms and Conditions
uk_UA: Умови

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
uk_UA: Якщо ви призначите сторінку «Умови», покупцеві буде запропоновано погодитись із ними при оформленні замовлення.

en: Checkout Endpoints
uk_UA: Кінцева точка оформлення замовлення

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до адреси сторінки для обробки конкретних дій в ході оформлення замовлення. Вони не повинні повторюватись.

en: Pay
uk_UA: Оплата

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
uk_UA: Кінцева точка для Оформлення замовлення &rarr; сторінка Оплатити

en: Order Received
uk_UA: Замовлення отримане

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
uk_UA: Кінцева точка для Оформлення замовлення &rarr; сторінка Надіслати замовлення

en: Add Payment Method
uk_UA: Додати cпосіб оплати

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
uk_UA: Кінцева точка для Оформлення замовлення &rarr; сторінка Додати спосіб оплати

en: Payment Gateways
uk_UA: Платіжні шлюзи

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
uk_UA: Встановлені шлюзи перераховано нижче. Перетягніть шлюзи для зміни порядку їх відображення у зовнішньому інтерфейсі.

en: Gateway Display Order
uk_UA: Порядок відображення шлюзів

en: Gateway
uk_UA: Шлюз

en: Gateway ID
uk_UA: ID шлюзу

en: Emails
uk_UA: Електронні скриньки

en: Email Options
uk_UA: Настройки електронної пошти

en: Email Sender Options
uk_UA: Настройки відправника пошти

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
uk_UA: Наступні настройки впливають на реквізити відправника (адреса електронної пошти та ім'я), що використовуються в листах від WooCommerce.

en: "From" Name
uk_UA: Ім’я «Від кого»

en: "From" Email Address
uk_UA: Електронна пошта «Від кого»

en: Email Template
uk_UA: Шаблон електронного листа

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
uk_UA: У цьому розділі можна настроїти вигляд електронних листів від WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Натисніть тут, щоб переглянути шаблон електронного листа</a>. Для більш розширеного керування скопіюйте <code>woocommerce/templates/emails/</code> в <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
uk_UA: Зображення заголовку

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
uk_UA: Введіть посилання на зображення, яке ви хочете показати в шапці електронної пошти. Завантажте ваше зображення за допомогою <a href="%s">завантаження медіафайлів</a>.

en: Email Footer Text
uk_UA: Текст в нижній частині електронного листа

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
uk_UA: Текст, розташований в нижній частині електронного листа WooCommerce

en: Powered by WooCommerce
uk_UA: Створено WooCommerce

en: Base Colour
uk_UA: Основний колір

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
uk_UA: Основний колір шаблону електронного листа WooCommerce. За умовчанням <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
uk_UA: Колір тла

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
uk_UA: Колір тла шаблону електронного листа WooCommerce. За умовчанням <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
uk_UA: Колір тіла електронного листа

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
uk_UA: Основний колір тіла листа. За умовчанням <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
uk_UA: Колір основного тексту листа

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
uk_UA: Колір основного тексту в тілі листа. За умовчанням <code>#505050</code>.

en: Base Location
uk_UA: Місцезнаходження

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
uk_UA: Це — місце розташування вашого бізнесу. Податкові ставки будуть розраховуватись в залежності від обраної країни.

en: Selling Location(s)
uk_UA: Географія продажів

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
uk_UA: Ця опція дозволяє обмежити перелік країн, в які ви готові продавати.

en: Sell to all countries
uk_UA: Продавати для всіх країн

en: Sell to specific countries only
uk_UA: Продавати у визначених країнах

en: Specific Countries
uk_UA: Визначені країни

en: Default Customer Address
uk_UA: Адреса покупця за умовчанням

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
uk_UA: Ця опція визначає адресу за умовчанням (до того як щось буде введено)

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
uk_UA: %sБаза даних MaxMind GeoLite%s час від часу буде завантажуватись до теки wp-content, якщо використовується визначення місцезнаходження.

en: No address
uk_UA: Немає адреси

en: Shop base address
uk_UA: Адреса магазину

en: Geolocate
uk_UA: Місцезнаходження

en: Geolocate (with page caching support)
uk_UA: Місцезнаходження (з підтримкою кешування сторінки)

en: Store Notice
uk_UA: Повідомлення магазину

en: Enable site-wide store notice text
uk_UA: Увімкнути текстове повідомлення магазину на всіх сторінках сайту

en: Store Notice Text
uk_UA: Текст повідомлення

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
uk_UA: Це демо версія магазину. Лише для тестування можливостей &mdash; замовлення не будуть виконуватись.

en: Currency Options
uk_UA: Настройки валюти

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
uk_UA: Ці настройки впливають на відображення цін на вітрині магазину.

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: У цій валюті будуть відображатися ціни на сайті і проходити оплата через платіжні системи.

en: This controls the position of the currency symbol.
uk_UA: Настройки розміщення символу валюти.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Це настройка відображення тисяч у цінах

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Це настройка відображення дробової частини у цінах.

en: Number of Decimals
uk_UA: Кількість знаків після коми

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Це настройки кількості знаків після коми у відображенні ціни.

en: Integration
uk_UA: Інтреграція

en: Display
uk_UA: Відображення

en: Shop & Product Pages
uk_UA: Сторінки магазину та товарів

en: Shop Page
uk_UA: Сторінка магазину

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
uk_UA: Ця основна сторінка також може використовуватись для <a href="%s">постійних посилань на товар</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
uk_UA: Тут вказується основна сторінка вашого магазину — тут буде розташовуватись архів товарів.

en: Shop Page Display
uk_UA: Відображення сторінки магазину

en: This controls what is shown on the product archive.
uk_UA: Що відображати в архіві товарів?

en: Show products
uk_UA: Показати товари

en: Show categories &amp; subcategories
uk_UA: Показати категорії та підкатегорії

en: Show both
uk_UA: Показати обидва варіанти

en: Default Category Display
uk_UA: Відображення категорії за умовчанням

en: This controls what is shown on category archives.
uk_UA: Керує тим, що показується в архівах категорій.

en: Show subcategories
uk_UA: Показувати підкатегорії

en: Default Product Sorting
uk_UA: Сортування товарів за умовчанням

en: This controls the default sort order of the catalog.
uk_UA: Керування сортуванням каталогу за умовчанням.

en: Default sorting (custom ordering + name)
uk_UA: Сортування за умовчанням (довільний порядок + ім’я)

en: Popularity (sales)
uk_UA: За популярністю (продажі)

en: Average Rating
uk_UA: За середнім рейтингом

en: Sort by most recent
uk_UA: Впорядкувати за найновішим

en: Sort by price (asc)
uk_UA: Впорядкувати за ціною (зростання)

en: Sort by price (desc)
uk_UA: Впорядкувати за ціною (спадання)

en: Add to cart behaviour
uk_UA: Поведеніка додавання до кошику

en: Redirect to the cart page after successful addition
uk_UA: Перейти на сторінку кошика після успішного додавання

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
uk_UA: Увімкнути AJAX кнопки для додавання в кошик у архіві

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
uk_UA: Ці настройки впливають на відображення та розміри зображень у вашому каталозі — відображення на вітрині, як і раніше, буде залежати від стилів CSS. Після зміни цих настройок можливо буде потрібно <a href="%s">перебудувати мініатюри</a>.

en: Catalog Images
uk_UA: Зображення в каталозі

en: This size is usually used in product listings
uk_UA: Зазвичай, цей розмір використовується в списку товарів

en: Single Product Image
uk_UA: Зображення на сторінці товару

en: This is the size used by the main image on the product page.
uk_UA: Цей розмір використовується для головного зображення на сторінці товару.

en: Product Thumbnails
uk_UA: Мініатюра товару

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
uk_UA: Зазвичай, цей розмір використовується для галереї зображень на сторінці товару.

en: Product Image Gallery
uk_UA: Галерея зображень товару

en: Enable Lightbox for product images
uk_UA: Увімкнути Лайтбокс для зображень товару

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
uk_UA: Містить WooCommerce Лайтбокс. Галерея зображень товарів буде відкриватись в Лайтбоксі.

en: Manage Stock
uk_UA: Керування запасами

en: Enable stock management
uk_UA: Увімкнути керування запасами

en: Hold Stock (minutes)
uk_UA: Утримування запасу (у хвилинах)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
uk_UA: Утримувати на складі неоплачений товар протягом вказаної кількості хвилин. Коли цей час буде вичерпано, замовлення автоматично відміниться. Щоб відключити — залиште поле порожнім.

en: Notifications
uk_UA: Повідомлення

en: Enable low stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про маленьку кількість товару

en: Enable out of stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про закінчення товару

en: Notification Recipient
uk_UA: Одержувач сповіщень

en: Low Stock Threshold
uk_UA: Межа низьких залишків товару

en: Out Of Stock Threshold
uk_UA: Межа відсутності товару

en: Out Of Stock Visibility
uk_UA: Видимість відсутніх товарів

en: Hide out of stock items from the catalog
uk_UA: Приховати відсутні товари в каталозі

en: Stock Display Format
uk_UA: Відображення кількості товару

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
uk_UA: Настройки відображення залишків на сторінці магазину.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
uk_UA: Завжди показувати наявність: «є 12»

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
uk_UA: Показувати наявність при маленьких запасах: «залишилось 2» замість «в наявності»

en: Never show stock amount
uk_UA: Ніколи не відображати кількість

en: File Download Method
uk_UA: Спосіб завантаження файлу

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
uk_UA: Примусові завантаження будуть тримати URL-адреси прихованими, але деякі сервери можуть обробляти великі файли ненадійно. <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> може використовуватись для обробки завантажень (для цього сервер потребує модуль <code>mod_xsendfile</code>).

en: Force Downloads
uk_UA: Примусові завантаження

en: Redirect only
uk_UA: Лише перенаправлення

en: Access Restriction
uk_UA: Обмеження доступу

en: Downloads require login
uk_UA: Завантаження вимагає авторизації

en: This setting does not apply to guest purchases.
uk_UA: Це не стосується гостьових покупок.

en: Grant access to downloadable products after payment
uk_UA: Надання доступу до завантажуваних товарів після оплати

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
uk_UA: Увімкніть, щоб дозволити закачування на етапі «виконання» замовлення, ще до того як воно стане «виконаним».

en: Measurements
uk_UA: Одиниці вимірювання

en: Weight Unit
uk_UA: Одиниці ваги

en: This controls what unit you will define weights in.
uk_UA: Цей блок керує настройками одиниць ваги.

en: Dimensions Unit
uk_UA: Одиниці розміру

en: This controls what unit you will define lengths in.
uk_UA: Цей блок керує настройками одиниць довжини.

en: Product Ratings
uk_UA: Рейтинги товару

en: Enable ratings on reviews
uk_UA: Увімкнути рейтинг у відгуках

en: Ratings are required to leave a review
uk_UA: Оцінювання товару потребує написання відгуку

en: Show "verified owner" label for customer reviews
uk_UA: Показувати позначку «перевірений клієнт» у відгуках покупців

en: Only allow reviews from "verified owners"
uk_UA: Дозволити відгуки лише «перевіреним клієнтам»

en: Shipping Options
uk_UA: Настройки доставки

en: Shipping Calculations
uk_UA: Розрахунок доставки

en: Enable shipping
uk_UA: Увімкнути доставку

en: Enable the shipping calculator on the cart page
uk_UA: Увімкнути калькулятор доставки на сторінці кошика

en: Hide shipping costs until an address is entered
uk_UA: Приховувати вартість доставки, допоки не введено адресу

en: Shipping Display Mode
uk_UA: Режим відображення доставки

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
uk_UA: Цей блок визначає, яка кілька методів доставки буде відображатись на зовнішньому інтерфейсі.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
uk_UA: Відображати методи доставки «радіокнопками»

en: Display shipping methods in a dropdown
uk_UA: Відображати методи доставки у спадному меню

en: Shipping Destination
uk_UA: Місце доставки

en: This controls which shipping address is used by default.
uk_UA: Це визначає адресу доставки за умовчанням.

en: Default to shipping address
uk_UA: За умовчанням — на адресу доставки

en: Default to billing address
uk_UA: За умовчанням — на платіжну адресу

en: Only ship to the customer's billing address
uk_UA: Доставка лише на платіжну адресу покупця

en: Restrict shipping to Location(s)
uk_UA: Обмежити доставку по визначених місцях

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
uk_UA: Виберіть країни, в які ви хочете здійснювати доставку, або оберіть доставку без обмежень <a href="%s">місцеположення, в які ви продаєте</a>.

en: Ship to all countries you sell to
uk_UA: Доставка в усі країни, в які ви продаєте

en: Ship to all countries
uk_UA: Доставка в усі країни

en: Ship to specific countries only
uk_UA: Доставка до визначених країн

en: Shipping Methods
uk_UA: Способи доставки

en: Selection Priority
uk_UA: Пріоритет вибору

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
uk_UA: За умовчанням, доступні методи буде вибрано в такому порядку. Якщо кілька методів мають однаковий пріоритет, їх буде сортовано за вартістю.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
uk_UA: Перетягніть способи доставки, щоб встановити їх порядок відображення.

en: Tax Options
uk_UA: Настройки податків

en: Standard Rates
uk_UA: Звичайні ставки

en: %s Rates
uk_UA: %s ставки

en: Key Details
uk_UA: Інформація про ключ

en: Friendly name for identifying this key.
uk_UA: Зручна назва для визначення ключа.

en: Owner of these keys.
uk_UA: Власник цих ключів.

en: Select the access type of these keys.
uk_UA: Вибрати тип доступу ключів.

en: Generate API Key
uk_UA: Створити API-ключ

en: Revoke Key
uk_UA: Відкликати ключ

en: Consumer Key
uk_UA: Ключ клієнта

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Consumer Secret
uk_UA: Таємне слово клієнта

en: QRCode
uk_UA: QR-код

en: Tax Rates for the "%s" Class
uk_UA: Ставки оподаткування для класу "%s"

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
uk_UA: Визначення податкових ставок для країн і штатів. <a href="%s">Дивіться тут</a> доступні альфа-2 коди назв країн.

en: Country&nbsp;Code
uk_UA: Код&nbsp;країни

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
uk_UA: Дві букви коду країни, наприклад UA. Якщо для всіх країн — залиште поле порожнім.

en: State&nbsp;Code
uk_UA: Код&nbsp;штату

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
uk_UA: Дві букви коду штату, наприклад AL. Якщо для всіх штатів — залиште поле порожнім.

en: ZIP/Postcode
uk_UA: Поштовий індекс

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
uk_UA: Правила для поштового індексу: крапка з комою (;) відокремлює декілька значень; залиште порожнім, щоб застосувати до всіх областей; можна використовувати байдужі символи (*); проміжки числових поштових індексів (наприклад 12345-12350) буде розгорнуто в окремі поштові індекси.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
uk_UA: Правила для міст: крапка з комою (;) відокремлює кілька значень; залиште порожнім, щоб застосувати для всіх міст.

en: Rate&nbsp;%
uk_UA: Ставка&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
uk_UA: Введіть податкову ставку (у відсотках), до 4 знаків після коми.

en: Tax&nbsp;Name
uk_UA: Назва&nbsp;податку

en: Enter a name for this tax rate.
uk_UA: Введіть назву цієї ставки оподаткування.

en: Priority
uk_UA: Приорітет

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
uk_UA: Виберіть пріоритет для даної податкової ставки. Буде використовуватись лише одна ставка на пріоритет. Для визначення кількох податкових ставок для однієї області необхідно вказати різні пріоритети на кожну ставку.

en: Compound
uk_UA: Складений

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
uk_UA: Виберіть, чи буде ця ставка складеною. Складені ставки застосовуються перед іншими податковими ставками.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uk_UA: Виберіть, чи буде ця податкова ставка застосовуватись для доставки.

en: Tax rate ID
uk_UA: ID податкової ставки

en: Insert row
uk_UA: Вставити рядок

en: Remove selected row(s)
uk_UA: Видалити обрані рядки

en: Import CSV
uk_UA: Імпорт CSV

en: No row(s) selected
uk_UA: Не вибрано жодного рядка

en: Country Code
uk_UA: Код країни

en: State Code
uk_UA: Код штату

en: Tax Name
uk_UA: Назва податку

en: Method
uk_UA: Метод

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: Headers
uk_UA: Заголовки

en: Content
uk_UA: Вміст

en: URL
uk_UA: Посилання

en: Request
uk_UA: Запит

en: Response
uk_UA: Відгук

en: Webhook Data
uk_UA: Дані вебгака

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
uk_UA: Зручна назва для визначення вебгака. За умовчанням: Вебгак створено %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
uk_UA: Параметри: &quot;Активно&quot; (відвантаження і доставка), &quot;Призупинено&quot; (не доставляється), або &quot;Вимкнено&quot; (не доставляється через проблеми з доставкою).

en: Select when the webhook will fire.
uk_UA: Виберіть, коли цей вебгак буде задіяно.

en: Coupon Created
uk_UA: Купон створено

en: Coupon Updated
uk_UA: Купон оновлено

en: Coupon Deleted
uk_UA: Купон видалено

en: Customer Created
uk_UA: Замовника створено

en: Customer Updated
uk_UA: Замовника оновлено

en: Customer Deleted
uk_UA: Замовника видалено

en: Order Created
uk_UA: Замовлення створено

en: Order Updated
uk_UA: Замовлення оновлено

en: Order Deleted
uk_UA: Замовлення видалено

en: Product Created
uk_UA: Товар створено

en: Product Updated
uk_UA: Товар оновлено

en: Product Deleted
uk_UA: Товар видалено

en: Action
uk_UA: Дія

en: Custom
uk_UA: Довільно

en: Action Event
uk_UA: Подія

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
uk_UA: Введіть подію, яка буде запускати цей вебгак.

en: Custom Topic
uk_UA: Довільна тема

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
uk_UA: Введіть довільну тему, яка буде запускати цей вебгак.

en: URL where the webhook payload is delivered.
uk_UA: Посилання, за яким надаються дані вебгака.

en: Secret
uk_UA: Ключ

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
uk_UA: Ключ потрібен для створення хеш-коду виконаного вебгака, і передається в заголовку запиту. За умовчанням, в поточному API користувацький ключ не надається.

en: Webhook Actions
uk_UA: Дії вебгака

en: Created at
uk_UA: Створено

en: Updated at
uk_UA: Оновлено

en: Save Webhook
uk_UA: Зберегти вебгак

en: Webhook Logs
uk_UA: Журнал вебгака

en: Enable Taxes
uk_UA: Увімкнути податки

en: Enable taxes and tax calculations
uk_UA: Увімкнути податки та податкові обчислення

en: Prices Entered With Tax
uk_UA: Ціни вказано з урахуванням податків

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
uk_UA: Це дуже важлива опція, оскільки вона впливає на те, як ви формуєте ціни. Зміна цієї настройки не впливає на раніше створені товари.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
uk_UA: Так, я вводитиму ціну з урахуванням податків

en: No, I will enter prices exclusive of tax
uk_UA: Ні, я буду вводити ціни без урахування податків

en: Calculate Tax Based On:
uk_UA: Розрахувати податки на основі:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
uk_UA: Ця опція задає адресу, яка використовується для підрахунку податку.

en: Customer shipping address
uk_UA: Адреса доставки покупця

en: Customer billing address
uk_UA: Платіжна адреса покупця

en: Shipping Tax Class:
uk_UA: Клас податку на доставку:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
uk_UA: Визначає, який клас податків використовується для доставки. Залиште порожнім для використання індивідуальних ставок для кожного товару в кошику.

en: Shipping tax class based on cart items
uk_UA: Податки на доставку залежать від товарів у кошику

en: Rounding
uk_UA: Округлення

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
uk_UA: Округлювати податки на підсумковому рівні, а не для кожної позиції

en: Additional Tax Classes
uk_UA: Додаткові класи оподаткування

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
uk_UA: Перелік додаткових видів податку (1 на рядок), на додачу до «стандартної ставки» за умовчанням

en: Reduced Rate%sZero Rate
uk_UA: Знижена ставка%sНульова ставка

en: Display Prices in the Shop:
uk_UA: Показувати ціни в магазині:

en: Including tax
uk_UA: Разом з податками

en: Excluding tax
uk_UA: Без податків

en: Display Prices During Cart and Checkout:
uk_UA: Показувати ціни в кошику та оформленні:

en: Price Display Suffix:
uk_UA: Показувати наросток ціни:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
uk_UA: Введіть текст, що буде показано після ціни на товар. Наприклад, рядок «з ПДВ», щоб роз’яснити вашу ціну. Також ви можете підмінити ціну за допомогою одного з наступних рядків: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
uk_UA: Показати податковий підсумок:

en: As a single total
uk_UA: Як один підсумок

en: Itemized
uk_UA: По позиціях

en: Browse all extensions
uk_UA: Перегляд всіх розширень

en: Need a theme? Try Storefront
uk_UA: Потрібна тема? Спробуйте Storefront

en: Popular
uk_UA: Популярні

en: Gateways
uk_UA: Платіжні шлюзи

en: Import/export
uk_UA: Імпорт та експорт

en: Marketing
uk_UA: Маркетинг

en: Accounting
uk_UA: Облік

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Third-party
uk_UA: Сторонні

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
uk_UA: Наш каталог розширень WooCommerce можна знайти на WooThemes.com: <a href="%s">Каталог розширень WooCommerce</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
uk_UA: Шукаєте тему для WooCommerce?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
uk_UA: Ми пропонуємо вам Storefront, %sофіційну%s тему для WooCommerce.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
uk_UA: Storefront — це не лише зручна, гнучка та %sбезкоштовна%s тема WordPress, глибоко інтегрована з WooCommerce, але й також велика кількість популярних, орієнтованих на клієнтів розширень.

en: Read all about it
uk_UA: Прочитати про це

en: Download &amp; install
uk_UA: Завантажити та встановити

en: Log file: %s (%s)
uk_UA: Журнал: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
uk_UA: Зараз немає журналів для перегляду.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
uk_UA: Будь ласка, скопіюйте цю інформацію для надання нашій службі підтримки.

en: Get System Report
uk_UA: Отримати системний звіт

en: Understanding the Status Report
uk_UA: Розуміння звіту про стан

en: Copy for Support
uk_UA: Копіювати для служби підтримки

en: WordPress Environment
uk_UA: Середовище WordPress

en: Home URL
uk_UA: Домашній URL

en: The URL of your site's homepage.
uk_UA: URL головної сторінки вашого сайту.

en: Site URL
uk_UA: URL сайту

en: The root URL of your site.
uk_UA: Кореневий URL вашого сайту.

en: WC Version
uk_UA: Версія WC

en: The version of WooCommerce installed on your site.
uk_UA: Версія встановленого на вашому сайті WooCommerce.

en: Log Directory Writable
uk_UA: Перезаписувана директорія журналу

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
uk_UA: Деякі розширення WooCommerce можуть вести журнали, які полегшують відладку. Щоб це було можливим — вказана директорія має бути перезаписуваною.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
uk_UA: Для ведення журналу зробіть директорію <code>%s</code> перезаписуваною, або вкажіть інше місцеположення <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: WP Version
uk_UA: Версія WP

en: The version of WordPress installed on your site.
uk_UA: Версія встановленого на вашому сайті WordPress.

en: WP Multisite
uk_UA: Багатосайтовість WP

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
uk_UA: Чи ввімкнено багатосайтовість у вашому WordPress.

en: WP Memory Limit
uk_UA: Обмеження пам’яті WP

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
uk_UA: Максимальна кількість пам’яті (RAM), яку може використовувати ваш сайт.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
uk_UA: %s — Ми рекомендуємо встановювати не менше 64 МБ пам’яті.  Дивіться: <a href="%s" target="_blank">Збільшення виділеної для PHP пам’яті</a>

en: WP Debug Mode
uk_UA: Режим відладки WP

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
uk_UA: Показує, чи ввімкнено режим відладки вашого WordPress.

en: Language
uk_UA: Мова

en: The current language used by WordPress. Default = English
uk_UA: Мова, що використовується у WordPress. За умовчанням = англійська

en: Server Environment
uk_UA: Оточення сервера

en: Server Info
uk_UA: Про сервер

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
uk_UA: Інформація про сервер, на якому розміщено ваш сайт.

en: PHP Version
uk_UA: Версія PHP

en: The version of PHP installed on your hosting server.
uk_UA: Встановлена на сервері вашого хостингу версія PHP.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
uk_UA: %s — Ми рекомендуємо версію PHP не нижче 5.4. Дивіться: <a href="%s" target="_blank">Як оновити версію PHP</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
uk_UA: Не вдається визначити версію PHP через відсутність функції phpversion().

en: PHP Post Max Size
uk_UA: Максимальний розмір запиту PHP

en: The largest filesize that can be contained in one post.
uk_UA: Найбільший розмір файлу, який може міститися в одному повідомленні.

en: PHP Time Limit
uk_UA: Обмеження часу виконання PHP

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
uk_UA: Найбільша кількість часу (в секундах), яку ваш сайт буде витрачати на одну операцію (щоб запобігти зависанням сервера)

en: PHP Max Input Vars
uk_UA: Кількість вхідних параметрів PHP

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
uk_UA: Максимальна кількість змінних, які ваш сервер може використовувати для однієї функції (щоб запобігти перенавантаженню).

en: SUHOSIN Installed
uk_UA: Встановлено Suhosin

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
uk_UA: Suhosin — це вдосконалена система захисту для застосунків на PHP. Її було розроблено для захисту серверів, з одного боку, від добре відомих проблем у PHP застосунках, а з другого, від невідомих вразливостей як у застосунках, так і в ядрі PHP. Якщо Suhosin увімкнено на вашому сервері, то, можливо, потрібно додатково збільшити обмеження подання даних.

en: MySQL Version
uk_UA: Версія MySQL

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
uk_UA: Версія MySQL, встановленого на сервері вашого хостинга.

en: Max Upload Size
uk_UA: Максимальний розмір завантаження

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
uk_UA: Найбільший розмір файла, який може бути завантажено на ваш сайт WordPress.

en: Default Timezone is UTC
uk_UA: Часовий пояс UTC за умовчанням

en: The default timezone for your server.
uk_UA: Часовий пояс вашого сервера за умовчанням.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
uk_UA: Часова зона за умовчанням %s — має бути UTC

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
uk_UA: Платіжні шлюзи можуть використовувати cURL для зв’язку з віддаленими серверами при авторизації платежів. Інші додатки також можуть використовувати його для зв’язку із зовнішніми сервісами.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
uk_UA: Ваш сервер не має увімкнених fsockopen або cURL — PayPal IPN та інші скрипти, які зв’язуються з іншими серверами, не будуть працювати. Зверніться до вашого хостинг-провайдера.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
uk_UA: Деякі веб-служби, такі як служби доставки, використовують SOAP для отримання інформації з віддалених серверів. Наприклад, відстеження доставки FedEx в режимі наживо потребує встановленого SOAP.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
uk_UA: Ваш сервер не має ввімкненого класу <a href="%s">SOAP клієнта</a> — платіжні шлюзи що використовують SOAP можуть працювати не так як очікується.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
uk_UA: Електронні листи HTML та Multipart використовують DOMDocument для створення вкладених у шаблони стилів CSS.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
uk_UA: Ваш сервер не має ввімкненого класу <a href="%s">DOMDocument</a>, без якого не працюють листи HTML та Multipart і деякі розширення.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
uk_UA: GZip (gzopen) використовується для відкривання бази даних GEOIP з MaxMind.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
uk_UA: Ваш сервер не підтримує функцію <a href="%s">gzopen</a>, яка необхідна для використання баз даних GeoIP з MaxMind. Для визначення місцеположення буде використовуватись API fallback.

en: Remote Post
uk_UA: Видалити запис

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
uk_UA: PayPal використовує цей метод зв’язку, коли відсилає інформацію про транзакцію.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
uk_UA: wp_remote_post() не вдалось. PayPal IPN не працює на вашому сервері. Зв’яжіться із вашим хостинг-провайдером.

en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

en: Status code: %s
uk_UA: Код стану: %s

en: Remote Get
uk_UA: Віддалене отримання

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
uk_UA: Додатки WooCommerce можуть використовувати цей метод зв’язку для перевірки оновлень.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
uk_UA: wp_remote_get() не вдалось. Механізм оновлення цього додатку WooCommerce не працює на вашому сервері. Зв’яжіться із вашим хостер-провайдером.

en: Database
uk_UA: База даних

en: WC Database Version
uk_UA: Версія бази даних WC

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
uk_UA: Версія WooCommerce, під яку була відформатована база даних. Має відповідати версії встановленої WooCommerce.

en: Table does not exist
uk_UA: Таблиця відсутня

en: Active Plugins
uk_UA: Активні плаґіни

en: Visit plugin homepage
uk_UA: Відвідати домашню сторінку плаґіна

en: Network enabled
uk_UA: Мережа ввімкнена

en: Force SSL
uk_UA: Примусовий SSL

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
uk_UA: Чи використовує ваш сайт примусову SSL сертифікацію для транзакцій?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: Валюта, в якій виводяться ціни в каталозі, і валюта, в якій будуть приймати оплату платіжні шлюзи.

en: The position of the currency symbol.
uk_UA: Розміщення символу валюти.

en: The thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Роздільник тисяч при відображенні цін.

en: The decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Десятковий  роздільник при відображенні цін.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Кількість знаків після коми при відображенні цін.

en: API Enabled
uk_UA: API ввімкнено

en: Does your site have REST API enabled?
uk_UA: Чи ввімкнено на вашому сайті REST API?

en: API Version
uk_UA: Версія API

en: What version of the REST API does your site use?
uk_UA: Яку версію REST API використовує ваш сайт?

en: WC Pages
uk_UA: Сторінки WC

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
uk_UA: Адреса сторінки WooCommerce магазину (разом з ID сторінки)

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
uk_UA: Адреса сторінки WooCommerce кошика (разом з ID сторінки)

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
uk_UA: Адреса сторінки WooCommerce перевірки (разом з ID сторінки).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
uk_UA: Адреса сторінки WooCommerce «Мій обліковий запис» (разом з ID сторінки).

en: Page not set
uk_UA: Сторінку не встановлено

en: Page does not exist
uk_UA: Сторінка не існує

en: Page does not contain the shortcode: %s
uk_UA: Сторінка не містить короткий код: %s

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
uk_UA: Перелік значень таксономій, які можуть використовуватись для керування станами замовлень та товарів.

en: Product Types
uk_UA: Типи товарів

en: Theme
uk_UA: Тема

en: The name of the current active theme.
uk_UA: Назва поточної теми сайту.

en: Version
uk_UA: Версія

en: The installed version of the current active theme.
uk_UA: Версія поточної теми сайту.

en: %s is available
uk_UA: %s доступно

en: Author URL
uk_UA: URL автора

en: The theme developers URL.
uk_UA: URL розробника теми.

en: Child Theme
uk_UA: Дочірня тема

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
uk_UA: Показує, чи є поточна тема дочірньою.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
uk_UA: Якщо ви змінюєте тему WooCommerce, або вихідну тему, яку ви не розробляли самостійно, ми рекомендуємо використовувати дочірню тему. Дивіться: <a href="%s" target="_blank">Як створити дочірню тему</a>

en: Parent Theme Name
uk_UA: Назва вихідної теми

en: The name of the parent theme.
uk_UA: Це назва вихідної теми

en: Parent Theme Version
uk_UA: Версія вихідної теми

en: The installed version of the parent theme.
uk_UA: Це встановлена версія вихідної теми.

en: Parent Theme Author URL
uk_UA: Посилання на автора вихідної теми

en: The parent theme developers URL.
uk_UA: Це посилання на розробника вихідної теми

en: WooCommerce Support
uk_UA: Служба підтримки WooCommerce

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
uk_UA: Показує, чи заявляється поточною темою служба підтримки WooCommerce.

en: Not Declared
uk_UA: Не заявлено

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
uk_UA: Цей розділ показує файли, які відрізняються від файлів шаблону WooCommerce за умовчанням.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
uk_UA: <code>%s</code> версія <strong style="color:red">%s</strong> є застарілою. Версія ядра %s

en: Overrides
uk_UA: Перевизначення

en: Learn how to update outdated templates
uk_UA: Дізнатись, як оновити застарілі теми

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Shipping Debug Mode
uk_UA: Режим відладки для доставки

en: This tool will disable shipping rate caching.
uk_UA: Цей інструмент відключить кешування ставок для доставки.

en: Template Debug Mode
uk_UA: Режим відладки шаблону

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
uk_UA: Цей інструмент відключить перевизначення шаблону авторизованими адміністраторами з метою відладки.

en: Remove All Data
uk_UA: Видалити всі дані

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
uk_UA: Цей інструмент видалить всі дані WooCommerce, товарів та замовлень, при використанні послання «Видалити» на сторінці плаґінів.

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: — No Change —
uk_UA: — Без змін —

en: Change to:
uk_UA: Змінити на:

en: Increase by (fixed amount or %):
uk_UA: Збільшити на (певну суму або %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити на (певну суму або %):

en: Enter price (%s)
uk_UA: Введіть ціну (%s)

en: Sale
uk_UA: Розпродаж

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити звичайну ціну на (певну суму або %):

en: Enter sale price (%s)
uk_UA: Введіть ціну розпродажу (%s)

en: L/W/H
uk_UA: Д/Ш/В

en: Length (%s)
uk_UA: Довжина (%s)

en: Width (%s)
uk_UA: Ширина (%s)

en: Height (%s)
uk_UA: Висота (%s)

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Catalog &amp; search
uk_UA: Каталог &amp; пошук

en: In stock?
uk_UA: В наявності?

en: Backorders?
uk_UA: Зарезервовані замовлення?

en: Sold Individually?
uk_UA: Продаються окремо?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
uk_UA: <strong>Вітаємо у WooCommerce</strong> &#8211; Ви майже готові розпочати торгівлю :)

en: Run the Setup Wizard
uk_UA: Запустити майстер настройки

en: Skip Setup
uk_UA: Пропустити настроювання

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
uk_UA: <strong>Ваша тема (%s) містить деякі застарілі шаблони WooCommerce.</strong> Вони можуть потребувати оновлення, для того щоб бути сумісними з поточною версією WooCommerce. Ви можете побачити проблемні файли на %sсторінці стану системи%s. Якщо є сумніви — зв’яжіться з автором теми.

en: Learn More About Templates
uk_UA: Дізнатись більше про шаблони

en: Hide This Notice
uk_UA: Приховати це сповіщення

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
uk_UA: <strong>Ваша тема не підтримує WooCommerce</strong> &#8211; будь ласка, ознайомтесь із нашим %sкерівництвом з інтеграції%s, або оцініть нашу тему %sStorefront%s, яка цілком безкоштовна для завантаження, і створена якраз для використання з WooCommerce.

en: Read More About Storefront
uk_UA: Дізнатись більше про Storefront

en: Theme Integration Guide
uk_UA: Інструкція з інтеграції теми

en: No, do not bother me again
uk_UA: Ні, не турбуйте мене більше

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
uk_UA: <strong>Доступний переклад WooCommerce</strong> &#8211; Встановіть або оновіть ваш переклад <code>%s</code> до версії  <code>%s</code>.

en: Update Translation
uk_UA: Оновити переклад

en: Force Update Translation
uk_UA: Примусово оновити переклад

en: Hide This Message
uk_UA: Сховати це повідомлення

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
uk_UA: <strong>WooCommerce потребує оновлення даних</strong> & # 8211; Нам просто потрібно оновити ваше встановлення до останньої версії

en: Run the updater
uk_UA: Запустити оновлення

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
uk_UA: Наполегливо рекомендуємо створити резервну копію бази даних, перш ніж продовжити. Ви впевнені, що хочете запустити оновлення зараз?

en: Custom:
uk_UA: Індивідуальний:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
uk_UA: Розкішний інструментарій електронної комерції, який допоможе вам продати будь-що.

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s до %2$s

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
uk_UA: Доступний один варіант.  Натисніть Enter, щоб вибрати його.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
uk_UA: Доступно %qty%. Використовуйте стрілки вгору й вниз для вибору.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
uk_UA: Збігів не знайдено

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
uk_UA: Помилка завантаження

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
uk_UA: Будь ласка, введіть 1 або більше символів

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
uk_UA: Будь ласка, введіть %qty% або більше символів

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
uk_UA: Будь ласка, видаліть 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
uk_UA: Будь ласка, видаліть %qty% символів

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
uk_UA: Ви можете вибрати лише 1 пункт

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
uk_UA: Ви можете вибрати %qty% пункти

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
uk_UA: Завантажити ще&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
uk_UA: Замовлення

[ctx: slug]
en: product-category
uk_UA: категорія-товарів

[ctx: slug]
en: product-tag
uk_UA: мітка-товару

[ctx: default-slug]
en: shop
uk_UA: магазин

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
uk_UA: %s допомогою %s

[ctx: Page title]
en: Shop
uk_UA: Магазин

[ctx: Page title]
en: Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Page title]
en: Checkout
uk_UA: Оплата

[ctx: Page title]
en: My Account
uk_UA: Мій профіль

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
uk_UA: РРРР-ММ-ЧЧ

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
uk_UA: Необмежене використання

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
uk_UA: Застосувати до всіх перерахованих товарів в кошику

[ctx: placeholder]
en: Buy product
uk_UA: Купити товар

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
uk_UA: З&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
uk_UA: До&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
uk_UA: Немає

[ctx: number of pages]
en: of
uk_UA: з

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
uk_UA: Повернення %s через %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
uk_UA: Повернення %s вручну

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
uk_UA: на

[ctx: hash before order number]
en: #
uk_UA: №

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення

[ctx: Version info]
en: %s is available
uk_UA: %s доступно

[ctx: by author]
en: by %s
uk_UA: по %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
uk_UA: База магазину

[ctx: Page setting]
en: Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Page setting]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення

[ctx: Page setting]
en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
uk_UA: Редагувати %s сторінку
