WooCommerce - en to sl_SI translation catalogue (1006 entries)

en: "%s" separate terms
sl_SI: "%s" odvoji izdelke

en: "From" Email Address
sl_SI: "Od" E-naslov

en: "From" Name
sl_SI: "Od" Naziv

en: %d Transients Rows Cleared
sl_SI: %d Transientnih vrstic počiščenih

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d izdelek
sl_SI[1]: %d izdelka
sl_SI[2]: %d izdelki
sl_SI[3]: %d izdelkov

en: %d note | %d notes
sl_SI[0]: %d obvestilo
sl_SI[1]: %d obvestili
sl_SI[2]: %d obvestila
sl_SI[3]: %d obvestil

en: %s Actions
sl_SI: %s dejanja

en: %s Data
sl_SI: %s Podatki

en: %s Items
sl_SI: %s Izdelki

en: %s Notes
sl_SI: %s Pripombe

en: %s Rates
sl_SI: %s stopnje

en: %s average daily sales
sl_SI: %s povprečna dnevna prodaja

en: %s average monthly sales
sl_SI: %s povprečna mesečna prodaja

en: %s charged for shipping
sl_SI: %s zaračunano za dostavo

en: %s discounts in total
sl_SI: %s popust na celoto

en: %s gross sales in this period
sl_SI: %s prodaja v izbranem času

en: %s items purchased
sl_SI: %s kupljenih izdelkov

en: %s net sales in this period
sl_SI: %s neto prodaja v tem obdobju

en: %s orders placed
sl_SI: %s oddanih naročil

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sl_SI[0]: %s preteklo naročilo povezano
sl_SI[1]: %s pretekli naročili povezani
sl_SI[2]: %s preteklih naročil povezanih
sl_SI[3]: %s preteklih naročil povezanih

en: %s purchases for the selected items
sl_SI: %s nakupov izbranih izdelkov

en: %s sales for the selected items
sl_SI: %s prodaj izbranih izdelkov

en: %s sales in %s
sl_SI: %s prodaj v %s

en: %s signups in this period
sl_SI: %s registracij za to obdobje

en: %s top seller this month (sold %d)
sl_SI: %s najbolj prodajan izdelek ta mesec (prodano %d)

en: %s worth of coupons used
sl_SI: %s vrednosti kuponov uporabljene

en: &larr; Choose a category to view stats
sl_SI: &larr; Izberite kategorijo za ogled statistik

en: &larr; Choose a product to view stats
sl_SI: &larr; Izberite izdelek za ogled statistik

en: (Copy)
sl_SI: (Kopiraj)

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
sl_SI: <code>%s</code> različica <strong style="color:red">%s</strong> je zastarela. Nova različica je %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
sl_SI: <strong class="red">Obvestilo:</strong> To možnost bo izbrisala VSE davčne stopnje, zato pazljivo.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sl_SI: <strong class="red">Obvestilo:</strong> To orodje bo namestile vse manjkajoče WooCommerce strani. Strani, ki so že definirane, ne bodo nadomeščene.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
sl_SI: <strong class="red">Opozorilo:</strong> To orodje bo izbrisalo vse podatke o sejah kupcev iz podatkovne baze, vključno s trenutno aktivnimi košaricami.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> v čakalni vrsti
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> v čakalni vrsti
sl_SI[2]: <strong>%s naročil</strong> v čakalni vrsti
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> v čakalni vrsti

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> zadržano
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> zadržani
sl_SI[2]: <strong>%s naročila</strong> zadržana
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> zadržanih

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> z nizko zalogo
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> z nizko zalogo
sl_SI[2]: <strong>%s izdelkov</strong> z nizko zalogo
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> z nizko zalogo

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> brez zaloge
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> brez zaloge
sl_SI[2]: <strong>%s izdelkov</strong> brez zaloge
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> brez zaloge

en: <strong>%s</strong> sales this month
sl_SI: <strong>%s</strong> prodaj ta mesec

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
sl_SI: <strong>Zahtevana je nadgradnja WooCommerce podatkov</strong> &#8211; Vašo namestitev bomo posodobili na zadnjo različico

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda države, npr. SI. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda zv. države, npr. AL. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
sl_SI: Izdelek mora biti v tej kategoriji, da bo kupon ostal veljaven. Za "Izdelke s popustom" bo kupon ostal veljaven.

en: About WooCommerce
sl_SI: O WooCommerce

en: Access Expires
sl_SI: Dostop poteče

en: Access Restriction
sl_SI: Omejitev dostopa

en: Account Creation
sl_SI: Ustvarjanje računa

en: Account Pages
sl_SI: Strani računov uporabnikov

en: Accounts
sl_SI: Računi uporabnikov

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sl_SI: Dejanje neuspešno. Osvežite stran in poskusite znova.

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add Attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Add File
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Add Images to Product Gallery
sl_SI: Dodaj slike v galerijo izdelka

en: Add New Attribute
sl_SI: Dodaj nov atribut

en: Add Payment Method
sl_SI: Dodaj način plačila

en: Add Tax
sl_SI: Dodaj davek

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sl_SI: Dodaj obvestilo za svojo referenco ali obvesti kupca (kupec bo obveščen).

en: Add fee
sl_SI: Dodaj strošek

en: Add new
sl_SI: Dodaj novo

en: Add note
sl_SI: Dodaj obvestilo

en: Add product gallery images
sl_SI: Dodaj slike izdelka v galerijo

en: Add product(s)
sl_SI: Dodaj izdelek(e)

en: Add products
sl_SI: Dodaj izdelek

en: Add shipping cost
sl_SI: Dodaj stroške dostave

en: Add to Menu
sl_SI: Dodaj v menu

en: Add to gallery
sl_SI: Dodaj v galerijo

en: Add&nbsp;meta
sl_SI: Dodaj&nbsp;meta

en: Add-ons
sl_SI: Dodatki

en: Additional Tax Classes
sl_SI: Dodatni razredi davka

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address 1
sl_SI: Naslov 1

en: Address 2
sl_SI: Naslov 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: After pre-tax discounts.
sl_SI: Popusti po davkih.

en: All
sl_SI: Vse

en: All coupons
sl_SI: Vsi kuponi

en: All done!
sl_SI: Vse zaključeno!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
sl_SI: Vse manjkajoče WooCommerce strani so bile uspešno nameščene.

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Allow Backorders?
sl_SI: Dovoli izdelke, ki niso na zalogi?

en: Allow free shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Allow, but notify customer
sl_SI: Dovoli, ampak obvesti kupca

en: Allows customers to checkout without creating an account.
sl_SI: Dovoli kupcev plačilo brez ustvarjanja računa.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
sl_SI: Vedno prikaži zalogo npr: "12 na zalogi"

en: Amount already refunded
sl_SI: Zneski vračila denarja

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sl_SI: Orodje za spletno trgovanje, ki vam omogoča prodajati karkoli.

en: Any
sl_SI: Katerikoli

en: Any category
sl_SI: Katerakoli kategorija

en: Application/Software
sl_SI: Aplikacija/Program

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sl_SI: Želite res izbrisati vse izbire? To dejanja ni mogoče preklicati.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sl_SI: Želite ta atribut zares odstraniti?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
sl_SI: Želite res povezati vse izbire? S tem boste ustvarili vse možne kombinacije med izbirami (max. 50 kombinacij naenkrat).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane izdelke? V primeru, da ste že predhodno  zmanjšali zalogo za ta izdelek oziroma je kupec že predložil naročilo, je potrebno ročno obnoviti zalogo tega izdelka

en: Are you sure you want to remove this variation?
sl_SI: Želite to izbiro zares odstraniti?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sl_SI: Želite res preklicati dostop do tega prenosa?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to povračilo? To dejanje se ne da razvelaviti.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati davčni stolpec? To dejanje se ne da razveljaviti.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izvesti povračilo? To dejanje se na da razveljaviti.

en: As a single total
sl_SI: Kot posamezni znesek za plačilo

en: Attribute updated successfully
sl_SI: Atributi uspešno posodobljeni

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
sl_SI: Atributi vam omogočajo deiniranje dodatnih podatkov o izdelku, kot so velikost in barva. Te atribute lahko uporabite v "sidebar-u" trgovine v gradniku "večplastni filter".

en: Author URL
sl_SI: URL avtorja

en: Automatically generate customer password
sl_SI: Samodejno ustvari geslo za kupca

en: Automatically generate username from customer email
sl_SI: Samodejno ustvari uporabniško ime iz E-naslova kupca

en: Average Rating
sl_SI: Povprečna ocena

en: Average sales amount
sl_SI: Povprečni znesek prodaje

en: Background Colour
sl_SI: Barva ozadja

en: Backorders?
sl_SI: Naročila izdelkov, ki niso na zalogi?

en: Base Colour
sl_SI: Privzeta barva

en: Base Location
sl_SI: Osnovna lokacija

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sl_SI: Predno dodate izbire, dodajte in shranite nekaj atributov na zavihku <strong>Atributi</strong>.

en: Before pre-tax discounts.
sl_SI: Popusti pred davki.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sl_SI: Predno lahko naložite datoteko za uvoz, razrešite naslednjo napako:

en: Billing Details
sl_SI: Vnesite vaše podatke

en: Billing:
sl_SI: Plačnik:

en: Both
sl_SI: Oboje

en: Browse all extensions
sl_SI: Brskaj med vsemi razširitvami

en: Button text
sl_SI: Tekst gumba

en: Calculate Tax Based On:
sl_SI: Izračunaj davek glede na:

en: Calculate Taxes
sl_SI: Izračunaj stroške davkov

en: Calculate Total
sl_SI: Izračunaj skupni znesek za plačilo

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
sl_SI: Izračunaj davčno linijo? To bo izračunalo davke, glede na državo kupca. Če ni nastavljen dostave, bo za izračun izbralo državo trgovine.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
sl_SI: Izračunaj skupno vsoto glede na naročene izdleke, popuste in dostavo?

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel schedule
sl_SI: Prekliči urnik

en: Capabilities
sl_SI: Zmožnosti

en: Cart Page
sl_SI: Stran košarice

en: Cash on Delivery
sl_SI: Plačilo ob povzetju

en: Catalog
sl_SI: Katalog

en: Catalog &amp; search
sl_SI: Katalog &amp; iskanje

en: Catalog Images
sl_SI: Slike kataloga

en: Catalog visibility:
sl_SI: Vidnost kataloga:

en: Catalog/search
sl_SI: Katalog/iskanje

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Change to:
sl_SI: Spremeni v:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite, da bo kupon uporabljen skupaj z ostalimi kuponi.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite, da bo kupon uporabljen za izdelke v akciji. Kuponi za posamezen izdelek bodo delovali le, če izdelek ne bo v akciji. Kuponi na celotno košarico bodo delovali le, če v košarici na bo izdelka v akciji.

en: Checkout Endpoints
sl_SI: Zaključne točke na strani za plačilo

en: Checkout Options
sl_SI: Možnosti pri plačilih

en: Checkout Page
sl_SI: Stran plačila

en: Checkout Pages
sl_SI: Strani plačila

en: Checkout Process
sl_SI: Proces plačila

en: Choose a country&hellip;
sl_SI: Izberite državo@hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
sl_SI: Izberite tip prenosa - to ureja <a href="%s">schemo</a>.

en: Choose a file from your computer:
sl_SI: Izberite datoteko iz vašega računalnika:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sl_SI: Izberite prioriteto za to davčno stopnjo. Samo 1 stopnja na prioriteto bo uporabljena. za definicijo več davčnih stopenj na področje, morate specificirati različne prioritete za vsako stopnjo.

en: Choose an image
sl_SI: Izberi sliko

en: Choose countries&hellip;
sl_SI: Izberite države@hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sl_SI: Izberite kupone&hellip;

en: Choose file
sl_SI: Izberite datoteko

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sl_SI: Izberite, če naj bo to glavna stopnja davka. Glavna stopnja davka je dodana k vsem ostalim davčnim stopnjam.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sl_SI: Izberite, če naj se ta davčna stopnja nanaša tudi na dostavo.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
sl_SI: Izberite države, katerim boste dostavljali izdelke ali izberite dostavo vsem državam, v katerih <a href="%s">prodajate izdelke</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sl_SI: Mesta za to pravilo. Več vrednosti ločite z znakom (;). Pustite prazno za uporabo pri vseh mestih.

en: City
sl_SI: Mesto

en: Clear all sessions
sl_SI: Izbriši vse seje

en: Clear expired transients
sl_SI: Počisti potekle transiente

en: Clear transients
sl_SI: Počisti transiente

en: Click to toggle
sl_SI: Kliknite za vklop

en: Code
sl_SI: Koda

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: Complete
sl_SI: Zaključi

en: Compound
sl_SI: Glavna stopnja

en: Configure terms
sl_SI: Konfiguriraj pojme

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sl_SI: Nadzira, če je izdelek prikazan, ko da je "na zalogi" ali "brez zaloge" na uporabniških straneh.

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Kopiraj informacije o plačilu v informacije o dostavi? S temo boste odstranili vse do sedaj vnešene podatke o dostavi.

en: Copy from billing
sl_SI: Kopiraj iz plačila

en: Copy to a new draft
sl_SI: Kopiraj v nov osnutek

en: Cost
sl_SI: Strošek

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sl_SI: Dostop ni bilo mogoče omogočiti - uporabnik ima morda že pravice za dostop do the datoteke ali pa elektronsko sporočilo plačniku ni bilo poslano. Prepričajte se, da je E-sporočilo plačniku bilo poslano in da je bilo naročilo shranjeno.

en: Country
sl_SI: Država

en: Country Code
sl_SI: Koda države

en: Country&nbsp;Code
sl_SI: Koda&nbsp;države

en: Coupon Created
sl_SI: Kupon je ustvarjen

en: Coupon Data
sl_SI: Podatki o kuponu

en: Coupon Deleted
sl_SI: Kupon je izbrisan

en: Coupon Updated
sl_SI: Kupon je posodobljen

en: Coupon amount
sl_SI: Znesek kupona

en: Coupon code
sl_SI: Koda ugodnosti

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sl_SI: Koda ugodnosti že obstaja - kupci bodo uporabili zadnji kupon s to kodo.

en: Coupon draft updated.
sl_SI: Osnutek kupona posodobljen.

en: Coupon expiry date
sl_SI: Datum izteka veljavnosti

en: Coupon restored to revision from %s
sl_SI: Kupon obnovljen iz različice %s

en: Coupon saved.
sl_SI: Kupon shranjen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sl_SI: Kupon predviden na: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
sl_SI: Kupon posredovan.

en: Coupon type
sl_SI: Tip kupona

en: Coupon updated.
sl_SI: Kupon posodobljen.

en: Coupons
sl_SI: Kuponi

en: Coupons by date
sl_SI: Kuponi po datumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sl_SI: Kuponi so lahko dodani iz košarice ali strani za plačilo.

en: Credits
sl_SI: Avtorji

en: Cross-Sells
sl_SI: Podobni izdelki

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sl_SI: Podobni izdelki so izdelki, ki jih promivirate v košarice, skupaj s trenutnim izdelkom.

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency Options
sl_SI: Možnosti valute

en: Currency Position
sl_SI: Položaj valute

en: Custom Base
sl_SI: Osnova po meri

en: Custom field deleted.
sl_SI: Polje po meri izbrisano.

en: Custom field updated.
sl_SI: Polje po meri posodobljeno.

en: Custom ordering
sl_SI: Razvrščanje po meri

en: Custom ordering position.
sl_SI: Položaj razvrščanja po meri

en: Custom product attribute
sl_SI: Atribut izdelka po meri

en: Custom:
sl_SI: Po meri:

en: Customer
sl_SI: Kupec

en: Customer Billing Address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Customer Created
sl_SI: Naročnik je ustvarjen

en: Customer Deleted
sl_SI: Naročnik je izbrisan

en: Customer IP
sl_SI: IP kupca

en: Customer List
sl_SI: Seznam kupcev

en: Customer Message
sl_SI: Sporočilo kupcu

en: Customer Orders
sl_SI: Naročila kupcev

en: Customer Sales
sl_SI: Prodaja kupcem

en: Customer Sessions
sl_SI: Seje kupcev

en: Customer Shipping Address
sl_SI: Naslov dostave kupca

en: Customer Updated
sl_SI: Naročnikov profil je posodobljen

en: Customer billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Customer shipping address
sl_SI: Naslov za dostavo kupcu

en: Customer's notes about the order
sl_SI: Obvestila kupcu o naročilu

en: Customer:
sl_SI: Kupec:

en: Customers
sl_SI: Kupci

en: Customers vs. Guests
sl_SI: Kupci napram Obiskovalcem

en: Date
sl_SI: Datum

en: Decimal Separator
sl_SI: Ločilo decimalk

en: Decrease by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj za (fiksni znesek ali v %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj redno ceno za (fiksni znesek ali v %):

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Category Display
sl_SI: Privzet prikaz kategorije

en: Default Product Sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje izdelkov

en: Default sort order
sl_SI: Privzet vrstni red

en: Default sorting (custom ordering + name)
sl_SI: Privzeto razvrščanje (razvrščanje po meri + naziv)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sl_SI: Privzet časovni pas je %s - biti mora v UTC formatu

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
sl_SI: Definiraj stopnje davka za države in zv. države spodaj. <a href="%s">Oglej si</a> alpha-2 kode držav.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
sl_SI: Definirajte vidnost tega izdelka. Neposreden dostop do tega izdelka bo še vedno omogočen.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete ALL tax rates
sl_SI: Izbriši VSE davčne stopnje

en: Delete Permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Delete all WooCommerce tax rates
sl_SI: Izbriši vse WooCommerce davčne stopnje

en: Delete all variations
sl_SI: Izbriši vse izbire

en: Delete image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Delete note
sl_SI: Izbrišite obvestilo

en: Delete selected line item(s)
sl_SI: Izbriši izbrane izdelke

en: Delete this item permanently
sl_SI: Trajno izbriši za izdelek

en: Delimiter
sl_SI: Razdelilnik

en: Delivery URL
sl_SI: Naročnikov URL

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description (optional)
sl_SI: Opis (opcijsko)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
sl_SI: Določa kako izbirate atribute za izdelke. V administraciji -> Izdelki -> Podatki o izdelku -> Atributi -> Vrednosti, <strong>Tekst</strong> omogoča ročno vnašanje, medtem ko
    <strong>Izberi</strong> omogoča prednastavljene pojme v spustnem meniju.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sl_SI: Določa vrstni red pojmov na uporabniških straneh izdelkov. V primeru uporabe razvrščanja po meri, lahko "povlečete in spustite" pojeme v ta atribut.

en: Developer API Docs
sl_SI: API dokumentacija za razvijalce

en: Dimensions
sl_SI: Dimenzije

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
sl_SI: Dimenzije (D&times;Š&times;V)

en: Dimensions Unit
sl_SI: Merske enote

en: Discount
sl_SI: Popust

en: Discount amount
sl_SI: Znesek popusta

en: Discount type
sl_SI: Tip popusta

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
sl_SI: Prikaži opomnik za stalne stranke na strani "Plačilo"

en: Display shipping methods in a dropdown
sl_SI: Prikaži načine dostave kot spustni meni

en: Display shipping methods with "radio" buttons
sl_SI: Prikaži načine dostave kot "radio" gumbe

en: Display type
sl_SI: Tip prikaza

en: Do not allow
sl_SI: Ne dovoli

en: Docs
sl_SI: Dokumenti

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sl_SI: Ali vaša spletna stran zahteva uporabo SSL certifikata pri transakcijah?

en: Download Expiry
sl_SI: Iztek prenosov

en: Download Expiry:
sl_SI: Iztek prenosov:

en: Download Limit
sl_SI: Omejitev prenosov

en: Download Limit:
sl_SI: Omejitev prenosov:

en: Download Type
sl_SI: Tip prenosa

en: Download limit
sl_SI: Omejitev prenosov

en: Downloadable
sl_SI: Prenosljiv

en: Downloadable Files
sl_SI: Prenosljive datoteke

en: Downloadable Product Permissions
sl_SI: Prenosljive pravice izdelka

en: Downloadable Products
sl_SI: Prenosljivi izdelki

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sl_SI: Prenosljivi izdelki dajejo dostop do datoteke ob nakupu.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sl_SI[0]: Prenešeno %s krat
sl_SI[1]: Prenešeno %s krat
sl_SI[2]: Prenešeno %s krat
sl_SI[3]: Prenešeno %s krat

en: Downloads Remaining
sl_SI: Preostanek prenosov

en: Downloads require login
sl_SI: Prenašanje zahteva prijavo

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
sl_SI: "Primi in spusti" načine dostave zgoraj za spremembo vrstenga reda.

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Edit
sl_SI: Urejanje

en: Edit Account
sl_SI: Uredi račun

en: Edit Address
sl_SI: Uredi naslov

en: Edit Attribute
sl_SI: Uredi atribut

en: Edit this item
sl_SI: Uredi za izdelek

en: Edit this item inline
sl_SI: Hitro uredi za izdelek

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email Body Background Colour
sl_SI: Barva ozadja

en: Email Body Text Colour
sl_SI: Glavna barva teksta

en: Email Footer Text
sl_SI: Tekst v nogi E-sporočila

en: Email Options
sl_SI: Možnosti e-pošte

en: Email Sender Options
sl_SI: Možnosti pošiljatelja e-pošte

en: Email Template
sl_SI: Predloga E-sporočila

en: Email restrictions
sl_SI: Omejitev E-pošte

en: Emails
sl_SI: E-pošta

en: Empty Trash
sl_SI: Nepreklicno izbriši

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sl_SI: Omogočite AJAX za gumb "Dodaj v košarico" na arhivskih straneh

en: Enable Archives?
sl_SI: Omogoči Arhive?

en: Enable Registration
sl_SI: Omogočite registracijo

en: Enable Taxes
sl_SI: Omogočite davke

en: Enable guest checkout
sl_SI: Omogočite plačila brez registracije

en: Enable low stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje o nizki zalogi

en: Enable out of stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje, ko izdelka ni več na zalogi

en: Enable ratings on reviews
sl_SI: Omogočite ocenjevanje izdelkov

en: Enable registration on the "Checkout" page
sl_SI: Omogočite registracijo na strani za "Plačilo"

en: Enable registration on the "My Account" page
sl_SI: Omogočite registracijo na strani "Moj račun"

en: Enable reviews
sl_SI: Omogočite ocene

en: Enable shipping
sl_SI: Omogočite dostavo

en: Enable site-wide store notice text
sl_SI: Omogočite obvestilo trgovine, vidno na vse uporabniških straneh

en: Enable stock management
sl_SI: Omogočite upravljanje z zalogo

en: Enable stock management at product level
sl_SI: Uporabi nadzor zaloge za posamezen izdelek

en: Enable taxes and tax calculations
sl_SI: Omogočite davke in davčne izračune

en: Enable the REST API
sl_SI: Omogočite REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sl_SI: Omogočite kalkulator za izračun dostave na strani košarice

en: Enable the use of coupons
sl_SI: Omogočite uporabo kuponov

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sl_SI: Omogočite to možnost, če izdelek ni odposla oz. če ni stroškov dostave

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sl_SI: Omogočite to možnost, če je zagotovljen dostop do prenosljive datoteke ob nakupu izdelka

en: Enable this option to feature this product.
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite ta izdelek izpostaviti.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da so prenosi na voljo, ko je status naročila "v obdelavi" namesto "zaključeno".

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sl_SI: Omogočite, če želite, da je mogoče kupiti le en tovrsten izdelek v enem naročilu

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
sl_SI: Zaključna točka za Plačilo &rarr; Stran za dodajanje možnosti plačila

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
sl_SI: Zaključna točka za Plačilo &rarr; Stran za plačilo

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
sl_SI: Zaključna točka za Moj račun &rarr; Uredi stran računa

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
sl_SI: Zaključna točka za Moj račun &rarr; Uredi stran naslovov

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
sl_SI: Zaključna točka za Moj račun &rarr; Stran za izgubljeno geslo

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
sl_SI: Zaključna točka za Moj račun &rarr; Prikaži stran naročila

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sl_SI: Zaključna točka za sprožitev odjave. To lahko dodate v vaše menije preko povezave: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sl_SI: Zaključne točke so dodane k URL-ju na vaših straneh in urejajo specifična dejanja na straneh za plačilo. Biti morajo unikatne.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
sl_SI: Zaključne točke so dodane k URL-ju na vaših straneh in urejajo specifična dejanja na straneh računa uporabnika. Biti morajo unikatne.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
sl_SI: Vnesite šifro za to izbiro oz. pustite prazno, če želite uporabiti matično šifro izdelka.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
sl_SI: Vnesite URL povezavo do slike, ki jo želite prikazati v glavi E-sporočila. Naložite svojo sliko s pomočjo <a href="%s">urejevalnika predstavnostnih datotek</a>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
sl_SI: Vnesite osnovo po meri. Osnova <strong>mora biti</strong> določena, sicer bo WordPress uporabil privzete nastavitve trajnih povezav.

en: Enter a name for the new attribute term:
sl_SI: Vnesite naziv za nov pojem atributa:

en: Enter a name for this tax rate.
sl_SI: Vnesite naziv za to davčno stopnjo

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
sl_SI: Vnesite količino, če želite omogočiti vodenje zaloge za posamezno izbiro oz. pustite prazno, če želite uporabiti splošne nastavitve izdelka.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sl_SI: Vnesite davčno stopnjo (procentualno) na 4 decimalna mesta.

en: Enter a value
sl_SI: Vnesite vrednost

en: Enter a value (fixed or %)
sl_SI: Vnesite vrednost (fiksna ali v %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
sl_SI: Dodajte težo za to izbiro oz. pustite prazno, če želite uporabiti matično težo izdelka.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sl_SI: Vnesite opcijsko obvestilo, ki bo poslano kupcu po zaključenem plačilu.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sl_SI: Vnesite nekaj teksta ali nekaj atributov, ločenih z znakom (|)

en: Enter the external URL to the product.
sl_SI: Vnestite zunanjo URL povezavo do tega izdelka

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sl_SI: Vnesite število dnevov predno povezava na prenos poteče oz. pustite prazno.

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
sl_SI: od

en: Exclude categories
sl_SI: Brez kategorij

en: Exclude products
sl_SI: Brez izdelkov

en: Exclude sale items
sl_SI: Brez izdelkov v akciji

en: Excluding tax
sl_SI: Brez davka

en: Expired Transients
sl_SI: Potekli transienti

en: Expiry date
sl_SI: Datum izteka veljavnosti

en: Export CSV
sl_SI: Izvozi CSV

en: External/Affiliate
sl_SI: Zunanji/Partnerski

en: External/Affiliate product
sl_SI: Zunanji/Partnerski izdelek

en: Featured
sl_SI: Izbrano

en: Featured Product
sl_SI: Izbran izdelek

en: Fee
sl_SI: Strošek

en: Fee Name
sl_SI: Naziv stroška

en: File %d
sl_SI: Datoteka %d

en: File Download Method
sl_SI: Način prenosa datotek

en: File Name
sl_SI: Naziv datoteke

en: File URL
sl_SI: URL datoteke

en: Filter by coupon
sl_SI: Filtriraj po kuponu

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First name
sl_SI: Ime

en: For more information:
sl_SI: Več informacij:

en: Force Downloads
sl_SI: Prisili prenašanje

en: Force SSL
sl_SI: Prisili uporabo SSL

en: Force Translation Upgrade
sl_SI: Posodobi prevod

en: Force secure checkout
sl_SI: Prisili varno plačevanje

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
sl_SI: Prisilno prenašanje bo ohranilo URL-je skrit, vendar nekateri strežniki nezanesljivo gostujejo večje datoteke. V primeru podpore lahko uporabite<code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> za gostovanje prenosov (strežnik zahteva <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
sl_SI: Ste našli napako?

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Free Shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Gateway
sl_SI: Sistem

en: Gateway ID
sl_SI: ID sistema

en: Gateways
sl_SI: Sistemi

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Details
sl_SI: Splošne podrobnosti

en: General Options
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Generate API Key
sl_SI: Ustvari API ključ

en: Get System Report
sl_SI: Pridobi poročilo o stanju sistema

en: Github Project
sl_SI: Github Projekt

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: Go to WooCommerce Settings
sl_SI: Pojdite na WooCommerce nastavitve

en: Grant Access
sl_SI: Omogoči dostop

en: Grant access to downloadable products after payment
sl_SI: Dodaj pravice za dostop do prenosljivih izdelkov po nakupu

en: Gross Sales amount
sl_SI: Znesek prodaje

en: Grouped
sl_SI: Združen

en: Grouped product
sl_SI: Združen izdelek

en: Grouping
sl_SI: Združevanje

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Guest Orders
sl_SI: Naročila obiskovalcev

en: Guest Sales
sl_SI: Prodaja obiskovalcem

en: HTML Email Template
sl_SI: HTML predloga E-sporočila

en: Hard Crop?
sl_SI: Obreži?

en: Header Image
sl_SI: Slika v glavi E-sporočila

en: Height
sl_SI: Višina

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sl_SI: Naložite CSV datoteko, ki vsebuje davčne stopnje. Izberite .csv format datoteke in nato kliknite "Naložite datoteko in uvozite".

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide out of stock items from the catalog
sl_SI: Skrij izdelke iz kataloga, ki niso na zalogi

en: Hide shipping costs until an address is entered
sl_SI: Skrij stroške dostave, če ni podan naslov

en: Hold Stock (minutes)
sl_SI: Zadrži zalogo (v minutah)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sl_SI: Zadrži zalogo (za neplačana naročila) za x minut. Ko je ta omejitev dosežena, bo naročilo na čakanju preklicano. Pustite prazno, če te možnosti ne želite uporabljati.

en: Home URL
sl_SI: URL za DOmov

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sl_SI: Kolikokrat je lahko kupon uporabljen predno poteče.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sl_SI: Kolikokrat lahko posamezni uporabnik uporabi ta kupon. Za preverjanje se uporabi E-naslov plačnika ali ID za prijavljene uporabnike.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sl_SI: V primeru, da definirate "Pogoje uporabe", bo kupec moral le-te sprejeti pri plačilu.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sl_SI: Uvozite <strong>davčne stopnje</strong> v vašo trgovino s pomočjo csv datoteke.

en: Import CSV
sl_SI: Uvozi CSV

en: Import Tax Rates
sl_SI: Uvozi davčne stopnje

en: Import/export
sl_SI: Uvozi/Izvozi

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: In stock?
sl_SI: Na zalogi?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
sl_SI: Vključi WooComerce lightbox efekt. Galerija slik izdelka se bo odprla v lightbox-u.

en: Including tax
sl_SI: Vključno z davkom

en: Increase by (fixed amount or %):
sl_SI: Povečaj za (fiksni znesek ali v %):

en: Individual use only
sl_SI: Samo za individualno uporabo

en: Insert file URL
sl_SI: Vstavi URL datoteke

en: Insert into %s
sl_SI: Vstavi v %s

en: Insert row
sl_SI: Vstavi vrstico

en: Install WooCommerce Pages
sl_SI: Namesite WooCommerce strani

en: Install pages
sl_SI: Namestite strani

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
sl_SI: Nameščeni plačilni sistemi so navedeni spodaj. "Primi in spusti" jih v vrstnem redu, ki bo prikazan na uporabniških straneh.

en: Integration
sl_SI: Integracija

en: Inventory
sl_SI: Zaloga

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
sl_SI: Strogo priporočamo, da pred posodobitvijo naredite varnostno kopijo vaše podatkovne baze. Želite nadaljevati?

en: Item
sl_SI: Izdelek

en: Itemized
sl_SI: Razvrščeno po izdelkih

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Last 7 Days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last Month
sl_SI: Zadnji mesec

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last order
sl_SI: Zadnje naročilo

en: Last warning, are you sure?
sl_SI: Zadnje opozorilo, ste prepričani?

en: Learn more
sl_SI: Več

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sl_SI: Pustite prazno za neomejeno prenašanje.

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left with space
sl_SI: Levo z zamikom

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Limit usage to X items
sl_SI: Omeji uporabo na X izdelkov

en: Link previous orders
sl_SI: Poveži pretekla naročila

en: Linked Products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Load billing address
sl_SI: Zapolni naslov plačnika

en: Load shipping address
sl_SI: Zapolni naslov dostave

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sl_SI: Zapolni podatke o plačniku? S temo boste odstranili vse do sedaj vnešene podatke o plačniku.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Zapolni podatke o dostavi kupca? S temo boste odstranili vse do sedaj vnešene podatke o dostavi.

en: Local Delivery
sl_SI: Lokalna dostava

en: Local Pickup
sl_SI: Osebni prevzem

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Lost Password
sl_SI: Izgubljeno geslo

en: Low Stock Threshold
sl_SI: Meja za nizko zalogo

en: Low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: LxWxH in decimal form
sl_SI: DxŠxV v decimalkah

en: Make a duplicate from this product
sl_SI: Podvojite ta izdelek.

en: Manage Stock
sl_SI: Upravljanje z zalogo

en: Manage stock?
sl_SI: Upravljanje z zalogo?

en: Mark complete
sl_SI: Označi kot zaključeno

en: Mark on-hold
sl_SI: Označi kot zadržano

en: Mark processing
sl_SI: Označi kot v obdelavi

en: Marketing
sl_SI: Oglaševanje

en: Maximum size: %s
sl_SI: Maksimalna velikost: %s

en: Maximum spend
sl_SI: Maksimalni znesek

en: Measurements
sl_SI: Dimenzije

en: Menu order
sl_SI: Vrstni red

en: Minimum spend
sl_SI: Minimalna poraba

en: Money Spent
sl_SI: Potrošenega denarja

en: Most Discount
sl_SI: Z največ popusta

en: Most Popular
sl_SI: Najpopularnejši

en: Most Stocked
sl_SI: Največ na zalogi

en: Move this item to the Trash
sl_SI: Prestavi ta element v smetnjak

en: Move to Trash
sl_SI: Prestavi v smetnjak

en: Music
sl_SI: Glasba

en: My Account Endpoints
sl_SI: Zaključne točke mojega računa

en: My Account Page
sl_SI: Stran za Moj račun

en: MySQL Version
sl_SI: MySQL različica

en: N/A
sl_SI: Ni na voljo

en: Name
sl_SI: Naziv

en: Name (Last, First)
sl_SI: Naziv (Priimek, Ime)

en: Name (numeric)
sl_SI: Ime (numeričko)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sl_SI: Naziv za atribut (prikazano na uporabniških straneh).

en: Net Sales amount
sl_SI: Neto znesek prodaje

en: Net profit
sl_SI: Celoten dobiček

en: Network enabled
sl_SI: Omrežje je omogočeno

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Never show stock amount
sl_SI: Nikoli ne prikaži vrednost zaloge

en: No
sl_SI: Ne

en: No address
sl_SI: Brez naslova

en: No attributes currently exist.
sl_SI: Trenutno ne obstaja noben atribut.

en: No billing address set.
sl_SI: Naslov plačnika ni določen.

en: No categories
sl_SI: Ni kategorij

en: No coupons found in range
sl_SI: Ni najdenih kuponov v danem obsegu

en: No customer selected
sl_SI: Kupec ni označen

en: No customers found.
sl_SI: Ni najdenih kupcev.

en: No default
sl_SI: Brez privzetega

en: No longer exists
sl_SI: Ne obstaja več

en: No low in stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov z nizko zalogo.

en: No maximum
sl_SI: Brez maksimuma

en: No minimum
sl_SI: Brez minimuma

en: No out of stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov brez zaloge.

en: No product to duplicate has been supplied!
sl_SI: Niste posredovali izdelkov za podvojitev

en: No products found in range
sl_SI: Ni najdenih izdelkov v danem obsegu

en: No products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov.

en: No restrictions
sl_SI: Brez omejitev

en: No row(s) selected
sl_SI: Ni izbranih vrstic

en: No shipping address set.
sl_SI: Naslov dostave ni določen.

en: No shipping class
sl_SI: Brez razreda dostave

en: No taxes found in this period
sl_SI: Ni najdenih davkov za to obdobje

en: No used coupons found
sl_SI: Ni najdenih uporabljenih kuponov

en: No variations added
sl_SI: Ni dodane izbire

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sl_SI: Ne, vnesel bom cene brez davka

en: None
sl_SI: Nič.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sl_SI: Obvestilo: Pravice za dostop do naročenih izdelkov bodo avtomatično dodeljene, ko se status naročila spremeni v "v obdelavi/zaključeno".

en: Notification Recipient
sl_SI: Prejemnik obvestila

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Number of Decimals
sl_SI: Število decimalk

en: Number of Orders
sl_SI: Število naročil

en: Number of coupons used
sl_SI: Število uporabljenih kuponov

en: Number of items sold
sl_SI: Število prodanih izdelkov

en: Number of orders
sl_SI: Število naročil

en: OR enter path to file:
sl_SI: ALI vnesite pot do datoteke:

en: Official Extensions
sl_SI: Uredne razširitve

en: Only allow reviews from "verified owners"
sl_SI: Omogoči ocene le za "preverjene uporabnike"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
sl_SI: Prikaži zalogo, ko je le-ta nizka "Samo še 2 izdelka na zalogi" napram "Na zalogi"

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sl_SI: Opcijsko nadzorujte kateri razred davka bo dodeljen dostavi ali pustite, da je davek dostave osnovan na izdelkih v košarici.

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Order Created
sl_SI: Naročilo je ustvarjeno

en: Order Deleted
sl_SI: Naročilo je izbrisano

en: Order Notes
sl_SI: Obvestila ob naročilu

en: Order Received
sl_SI: Prejeto plačilo

en: Order Total
sl_SI: Skupaj za plačilo

en: Order Updated
sl_SI: Naročilo je posodobljeno

en: Order by
sl_SI: Razvrsti po

en: Order date:
sl_SI: Datum naročila:

en: Order draft updated.
sl_SI: Osnutek naročila posodobljen.

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
sl_SI: %s od %s

en: Order restored to revision from %s
sl_SI: Naročilo obnovljeno iz različice %s

en: Order saved.
sl_SI: Naročilo shranjeno.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sl_SI: Naročilo predvideno na: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
sl_SI: Status naročila spremenjen z množičnim urejanjem

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
sl_SI[0]: Status naročila spremenjen.
sl_SI[1]: %s statusa naročil spremenjena.
sl_SI[2]: %s statusov naročil spremenjenih.
sl_SI[3]: %s statusov naročil spremenjenih.

en: Order status:
sl_SI: Status naročila:

en: Order submitted.
sl_SI: Naročilo posredovano.

en: Order updated and email sent.
sl_SI: Naročilo je posodobljeno, email poslan.

en: Order updated.
sl_SI: Naročilo posodobljeno.

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
sl_SI: Katalog WooCommerce razširitev WooThemes.com lahko najdete tukaj: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Out Of Stock Threshold
sl_SI: Meja za prazno zalogo

en: Out Of Stock Visibility
sl_SI: Vidnost prazne zaloge

en: Out of stock
sl_SI: Ni na zalogi

en: PHP Time Limit
sl_SI: PHP časovna omejitev

en: PHP Version
sl_SI: PHP različica

en: Page contents:
sl_SI: vsebine strani:

en: Page does not contain the shortcode: %s
sl_SI: Stran ne vsebuje kratkekode: %s

en: Page does not exist
sl_SI: Stran ne obstaja

en: Page not set
sl_SI: Stran ni nastavljena

[ctx: Page setting]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sl_SI: Plačilo

[ctx: Page setting]
en: My Account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
sl_SI: Osnova trgovine

[ctx: Page title]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
sl_SI: Plačilo

[ctx: Page title]
en: My Account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Shop
sl_SI: Trgovina

en: Parent
sl_SI: Matični

en: Pay
sl_SI: Plačilo

en: Payment Gateways
sl_SI: Plačilni sistemi

en: Payment Method:
sl_SI: Način plačila:

en: Payment via %s
sl_SI: Plačilo preko %s

en: Period
sl_SI: Obdobje

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Please enter in a value less than the regular price.
sl_SI: Prosimo vnesite vrednost, ki je nižja od priporočene cene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sl_SI: Prosimo vnesite kodo države z dvema velikima črkama

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
sl_SI: Prosimo vnesite v decimalnem (%s) formatu, brez ločnic za tisoč.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
sl_SI: Vnesite montarni decimalni (%s) format, brez ločila za tisočice in simbola valute.

en: Please select some items.
sl_SI: Prosimo izberite nekaj izdelkov.

en: Please, provide an attribute name and slug.
sl_SI: Prosimo, izpolnite ime atribute in url link - slug

en: Popular
sl_SI: Popularne

en: Popularity (sales)
sl_SI: Popularnost (prodaja)

en: Postcode
sl_SI: Poštna številka

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
sl_SI: Poštna številka za to pravilo. Ločite več vrednosti z znakom (;). Pustite prazno, če želite uporabit na vseh področjih. Sprejema wildcard-e (*). Razpon za poštne številke (npr. 12345-12350) bo razširjen v individualne poštne številke.

en: Powered by WooCommerce
sl_SI: Poganja WooCoomerce

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Predogled &#8220;%s&#8221;

en: Price
sl_SI: Cena

en: Prices
sl_SI: Cene

en: Prices Entered With Tax
sl_SI: Vnešene cene vključujejo davek

en: Pricing
sl_SI: Cena

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Private note
sl_SI: Zasebno obvestilo

en: Processing
sl_SI: V obdelavi

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Product Categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product Data
sl_SI: Podatki o izdelku

en: Product Description
sl_SI: Opis izdelka

en: Product Gallery
sl_SI: Galerija izdelka

en: Product ID:
sl_SI: ID izdelka:

en: Product IDs
sl_SI: ID izdelkov

en: Product Image Gallery
sl_SI: Slike galerije izdelkov

en: Product Images
sl_SI: Slike izdelka

en: Product Ratings
sl_SI: Ocene izdelkov

en: Product SKU must be unique.
sl_SI: Šifra izdelka mora biti unikatna.

en: Product SKU:
sl_SI: Šifra izdelka:

en: Product Search
sl_SI: Iskanje med izdelki

en: Product Short Description
sl_SI: Kratek opis izdelka

en: Product Tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Product Thumbnails
sl_SI: Sličica izdelka

en: Product Transients Cleared
sl_SI: Transienti izdelkov počiščeni

en: Product Type
sl_SI: Tip izdelka

en: Product Types
sl_SI: Tipi izdelkov

en: Product URL
sl_SI: URL izdelka

en: Product attribute base
sl_SI: Osnova atributov izdleka

en: Product categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
sl_SI: Kategorije izdelkov vaše trgovine lahko urejate tukaj. Za spremembo vrstnega reda kategorij na uporabniških straneh jih lahko "povlečete in spustite" po želji. Več kategorij lahko vidite ob liku na "Nastavitev pogleda" na vrhu strani.

en: Product category base
sl_SI: Osnova kategorije izdelka

en: Product creation failed, could not find original product:
sl_SI: Ustvarjanje izdelka ni bilo mogoče, ker ne najdem prvotnega izdelka:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sl_SI: Osnutek izdelka posodobljen. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
sl_SI: Izdelki ne smejo biti v tej kategoriji, da bo kupon ostal veljaven. Za "Izdelke s popustom" kupon ne bo veljaven.

en: Product name
sl_SI: Naziv izdelka

en: Product permalink base
sl_SI: Osnova trajne povezave na izdelek

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sl_SI: Izdelek objavljen. <a href="%s">Ogled izdelka</a>

en: Product restored to revision from %s
sl_SI: Izdelek obnovljen iz različice %s

en: Product saved.
sl_SI: Izdelek shranjen.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
sl_SI: Izdelek predviden na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Predogled izdelka</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sl_SI: Izdelek posredovan. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Product tag base
sl_SI: Osnova oznake izdelka

en: Product updated.
sl_SI: Izdelek posodobljen.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sl_SI: Izdelek posodobljen. <a href="%s">Preglej izdelek</a>

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
sl_SI: Izdelek ne sme biti v košarici, da bo kupon ostal veljaven. "Izdelki s popustom" prav tako ne smejo tako biti v košarici, da bo kupon ostal veljaven.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
sl_SI: Izdelek mora biti v košarici, da bo kupon ostal veljaven. "Izdelki s popustom" morajo prav tako biti v košarici, da bo kupon ostal veljaven.

en: Public
sl_SI: Javno

en: Purchase Note
sl_SI: Obvestilo ob nakupu

en: Purchased
sl_SI: Kupljeno

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Quick&nbsp;Edit
sl_SI: Hitro&nbsp;urejanje

en: Rate
sl_SI: Stopnja

en: Rate %
sl_SI: Stopnja %

en: Rate&nbsp;%
sl_SI: Stopnja&nbsp;%

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Ratings are required to leave a review
sl_SI: Najprej ocenite izdelek, nato lahko podate svoje mnenje.

en: Read
sl_SI: Branje

en: Read/Write
sl_SI: Branje/Zapisovanje

en: Recount terms
sl_SI: Preštej pojme

en: Redirect to the cart page after successful addition
sl_SI: Preusmeri na stran košarice po uspešnem dodajanju

en: Reduced Rate%sZero Rate
sl_SI: Znižana stopnja%sNičelna stopnja

en: Refund
sl_SI: Vračilo denarja

en: Refund amount
sl_SI: Znesek vračila

en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

en: Registration Options
sl_SI: Možnosti pri registraciji

en: Regular Price
sl_SI: Redna cena

en: Regular Price:
sl_SI: Redna cena:

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove selected row(s)
sl_SI: Odstrani vrstico(e)

en: Remove this attribute?
sl_SI: Odstranite ta atribut.

en: Remove this item meta?
sl_SI: Odstrani meta podatek tega elementa?

en: Report a bug
sl_SI: Posredujte napako

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: Resend order emails
sl_SI: Ponovno pošlji E-sporočila za naročilo

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset capabilities
sl_SI: Ponastavi zmožnosti

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Restore this item from the Trash
sl_SI: Obnovi ta element iz smetnjaka

en: Restrict shipping to Location(s)
sl_SI: Omeji dostavo na posamezne lokacije

en: Reviews
sl_SI: Ocene

en: Revoke API Key
sl_SI: Prekliči API ključ

en: Revoke Access
sl_SI: Prekliči dostop

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right with space
sl_SI: Desno z zamikom

en: Roles successfully reset
sl_SI: Vloge uspešno ponastavljene

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sl_SI: Zaokroži davek pri vmesnem seštevku "Skupaj" namesto zaokroževanja v vsaki vrstici posebej.

en: Rounding
sl_SI: Zaokroževanje

en: Run the updater
sl_SI: Zaženi nadgradnjo

en: SKU
sl_SI: Šifra

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sl_SI: Šifra je edinstven ključ za vsak izdelek in storitev, ki je na prodaj.

en: SUHOSIN Installed
sl_SI: SUHOSIN nameščen

en: Sale
sl_SI: Akcija

en: Sale Price
sl_SI: Akcijska cena

en: Sale Price Dates
sl_SI: Datum trajanja akcijske cene

en: Sale Price:
sl_SI: Akcijska cena:

en: Sale end date:
sl_SI: Konec akcijske prodaje:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sl_SI: Začetni datum prodaje (YYYY-MM-DD format ali pustite prazno)

en: Sale start date:
sl_SI: Začetek akcijske prodaje:

en: Sales Reports
sl_SI: Statistika prodaje

en: Sales amount
sl_SI: Znesek prodaje

en: Sales by category
sl_SI: Prodaja po kategoriji

en: Sales by date
sl_SI: Prodaja po datumu

en: Sales by product
sl_SI: Prodaja po izdelku

en: Same as parent
sl_SI: Isto kot vrhnji

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save %s
sl_SI: Shrani %s

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Webhook
sl_SI: Shrani Webhook

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save/update the %s
sl_SI: Shrani/posodobi %s

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search customers
sl_SI: Išči med kupci

en: Search for a downloadable product&hellip;
sl_SI: Išči med prenosljivimi izdelki&hellip;

en: Search for a product&hellip;
sl_SI: Išči med izdelki&hellip;

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Select a country&hellip;
sl_SI: Izberite državo@hellip;

en: Select a page&hellip;
sl_SI: izberi stran&hellip;

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Select an option&hellip;
sl_SI: Izberite&hellip;

en: Select categories&hellip;
sl_SI: Izberi kategorije&hellip;

en: Select none
sl_SI: Izberi nič

en: Select terms
sl_SI: Izberi pojme

en: Sell to all countries
sl_SI: Prodajajte v vse države

en: Sell to specific countries only
sl_SI: Prodajajte le v izbrane države

en: Selling Location(s)
sl_SI: Lokacija(e) prodaje

en: Sessions successfully cleared
sl_SI: Seje uspšeno izbrisane

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
sl_SI: Izberite to možnost, če želite, da ta izdelek postane del združenega izdelka.

en: Set variation image
sl_SI: Določi izbirno sliko

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
sl_SI: Plačilo

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
sl_SI: Plačilo

en: Ship to
sl_SI: Dostavi do

en: Ship to all countries
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav

en: Ship to all countries you sell to
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav kamor prodajate

en: Ship to specific countries only
sl_SI: Omogočite dostavo do le izbranih držav

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Shipping Calculations
sl_SI: Izračun dostave

en: Shipping Classes
sl_SI: Razredi dostave

en: Shipping Destination
sl_SI: Destinacija dostave

en: Shipping Details
sl_SI: Podrobnosti o dostavi

en: Shipping Display Mode
sl_SI: Način prikaza dostave

en: Shipping Method
sl_SI: Način dostave

en: Shipping Methods
sl_SI: Načini dostave

en: Shipping Name
sl_SI: Naziv dostave

en: Shipping Options
sl_SI: Možnosti dostave

en: Shipping Tax Amount
sl_SI: Znesek za davek dostave

en: Shipping Tax Class:
sl_SI: Razred davka za dostavo:

en: Shipping amount
sl_SI: Znesek za dostavo

en: Shipping class
sl_SI: Razred dostave

en: Shipping class:
sl_SI: Razred dostave:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sl_SI: Razrede dostave uporabljajo nekateri načini za dostavo za združevanje podobnih izdelkov.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
sl_SI: Razredi dostave se lahko uporabijo za združevanje podobnih izdelkov, istega tipa. Te združbe so kasneje lahko uporabljene za posamezne načine dostave za določitev različnih stopenj za različne izdelke.

en: Shipping only
sl_SI: Samo z dostavo

en: Shipping tax class based on cart items
sl_SI: Razred davka na dostavo, osnovan na izdelkih v košarici

en: Shop Page Display
sl_SI: Pikaz strani trgovine

en: Shop base
sl_SI: Osnova trgovine

en: Shop base address
sl_SI: Osnovna lokacija trgovine

en: Shop base with category
sl_SI: Osnova trgovine s kategorijo

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show "verified owner" label for customer reviews
sl_SI: Prikaži oznako "preverjen uporabnik" pri ocenah kupcev

en: Show all product types
sl_SI: Prikaži vse tipe izdelkov

en: Show all types
sl_SI: Prikaži vse tipe

en: Show both
sl_SI: Prikaži oboje

en: Show products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: Show subcategories
sl_SI: Prikaži podkategorije

en: Showing reports for:
sl_SI: Prikazujem poročila za:

en: Signups
sl_SI: Registracije

en: Simple
sl_SI: Preprost

en: Simple product
sl_SI: Preprost izdelek

en: Single Product Image
sl_SI: Velikost slike izdelka

en: Site URL
sl_SI: URL spletišča

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sl_SI: Slug "%s" je predolg (28 črk max). Skrajšajte prosim.

en: Sold %s worth in the last %d days
sl_SI: Prodanih %s izdelkov v zadnjih %d dneh

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
sl_SI[0]: Prodan 1 izdelek v zadnjih %d dneh
sl_SI[1]: Prodan 1 izdelek v zadnjih %d dneh
sl_SI[2]: Prodan 1 izdelek v zadnjih %d dneh
sl_SI[3]: Prodanih %d izdelkov v zadnjih %d dneh

en: Sold Individually
sl_SI: Posamična prodaja

en: Sorry, there has been an error.
sl_SI: Nažalost je prišlo do napake.

en: Sort Products
sl_SI: Razvrsti izdelke

en: Sort by most recent
sl_SI: Razvrsti po datumu

en: Sort by price (asc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (cenjši najprej)

en: Sort by price (desc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (dražji najprej)

en: Specific Countries
sl_SI: Izbrane države

en: Standard Product
sl_SI: Splošni izdelek

en: Standard Rates
sl_SI: Splošne stopnje

en: State
sl_SI: Zv. država

en: State Code
sl_SI: Koda zv. države

en: State&nbsp;Code
sl_SI: Koda&nbsp;zv. države

en: State/County
sl_SI: Zv. država

en: State/County or state code
sl_SI: Zv. država ali številka zv. države

en: Stock
sl_SI: Zaloga

en: Stock Actions
sl_SI: Dejanja pri zalogi

en: Stock Display Format
sl_SI: Format prikaza zaloge

en: Stock Keeping Unit
sl_SI: Šifra

en: Stock Qty
sl_SI: Količina zaloge

en: Stock Qty:
sl_SI: Na zalogi:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sl_SI: Vrednost zaloge. Če je to spremenljiv izdelek, bo ta vrednost uporabljena za nadzorovanje zaloge vseh izbir, razen če zalogo definirate za vsako izbiro posebej.

en: Stock status
sl_SI: Status zaloge

en: Store Notice
sl_SI: Obvestilo trgovine

en: Store Notice Text
sl_SI: Tekst obvestila trgovine

en: Subcategories
sl_SI: Podkategorije

en: Support
sl_SI: Podpora

en: System Status
sl_SI: Status sistema

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Tax Amount
sl_SI: Znesek davka

en: Tax Class
sl_SI: Razred davka

en: Tax Name
sl_SI: Naziv davka

en: Tax Options
sl_SI: Možnosti davkov

en: Tax Rates for the "%s" Class
sl_SI: Davčne stopnje za "%s" razred

en: Tax Status
sl_SI: Obdavčitev

en: Tax class
sl_SI: Razred davka

en: Tax class:
sl_SI: Razred davka:

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sl_SI: Davčne stopnje morajo biti definirane v stolpcih v specifičnem vrstnem redu (10 stolpcev). <a href="%s">Kliknite tukaj za prenos primera</a>.

en: Tax rates successfully deleted
sl_SI: Davčne stopnje uspešno izbrisane

[ctx: Tax status]
en: None
sl_SI: Nič.

en: Tax&nbsp;Name
sl_SI: Naziv&nbsp;davka

en: Taxable
sl_SI: Obdavčeno

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Taxes by code
sl_SI: Davki po oznaki

en: Taxes by date
sl_SI: Davki po datumu

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Template Debug Mode
sl_SI: Način razhroščevanja predlog

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Term ID
sl_SI: ID pojma

en: Term counts
sl_SI: Štetje pojmov

en: Terms
sl_SI: Pojmi

en: Terms and Conditions
sl_SI: Pogoji uporabe

en: Terms successfully recounted
sl_SI: Pojmi uspešno prešteti

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sl_SI: Hvala ker uporabljate WooCommerce

en: Thank you for updating to the latest version!
sl_SI: Hvala za posodobitev na zadnjo različico!

en: Thanks for installing!
sl_SI: Hvala za namestitev!

en: Thanks, all done!
sl_SI: Hvala, vse zaključeno!

en: The CSV is invalid.
sl_SI: CSV je neveljaven

en: The URL of your site's homepage.
sl_SI: URL domov strani

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
sl_SI: Barva ozadja za WooCommerce predlogo E-sporočila. Privzeta barva je <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
sl_SI: Privzeta barva za WooCommerce predlogo E-sporočila. Privzeta barva je <code>#557da1</code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sl_SI: Osnovno stran lahko uporabite tudi v <a href="%s">trajnih povezavah izdelkov</a>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sl_SI: Vse neshranjene spremembe bodo izgubljene, če zapustite to stran.

en: The file does not exist, please try again.
sl_SI: Datoteka ne obstaja, poskusite znova.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sl_SI: Naslednje možnosti imajo neposreden vpliv na prikaz cen na uporabniških straneh.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
sl_SI: Naslednje možnosti vplivajo na pošiljatelja (E-naslov in naziv) uporabljnega v WooCommerce E-sporočilih.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
sl_SI: Glavna barva ozadja. Privzeto <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
sl_SI: Glavna barva teksta. Privzeto <code>#505050</code>.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sl_SI: Maksimalno število izdelkov v košarici, na katere se lahko nanaša kupon, ko se le-ta uporabi za posamezne izdelke. Pustite prazno, če želite, da se nanaša na vse kvalificirane izdelke v košarici.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sl_SI: Nastavitve velikosti te slike so onemogočene, ker so njene vrednosti predpisane s filtrom.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
sl_SI: Tekst, ki bo prikazan v nogi WooCommerce E-sporočil.

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme Integration Guide
sl_SI: Navodila za integracijo s temo

en: There are no notes yet.
sl_SI: Ni pripomb

en: There are no product reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni ocen kupcev.

en: There was an error calling %s
sl_SI: Prišlo je do napake %s

en: There was an error calling %s::%s
sl_SI: Prišlo je do napake %s::%s

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
sl_SI: Te strani morate nastaviti tako, da WooCommerce ve, kam naj pošlje uporabnika za dostop do ključnih podatkov.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sl_SI: Te strani morate nastaviti tako, da WooCommerce ve, kam naj pošlje uporabnike, da opravijo plačilo.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
sl_SI: Te nastavitve upravljajo s strukturo trajnih povezav za izdelke. Uporabljene so le v primeru, če <strong>ne uporabite "privzeto" možnost zgoraj</strong>.

en: This Month
sl_SI: Ta mesec

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
sl_SI: To ureja, kako je več načinov dostave prikazanih na uporabniških straneh.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
sl_SI: To ureja, kako je zaloga prikazana na uporabniških straneh.

en: This controls the default sort order of the catalog.
sl_SI: To ureja privzet vrstni red izdelkov v katalogu.

en: This controls the position of the currency symbol.
sl_SI: To ureja položaj simbola valute.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sl_SI: To ureja, v kateri valuti so navedene cene v katalogu in v kateri valuti bodo sistemi sprejemali plačila.

en: This controls what is shown on category archives.
sl_SI: To ureja, kaj je vidno na arhivski strani kategorij

en: This controls what is shown on the product archive.
sl_SI: To ureja, kaj je vidno na arhivski strani izdelkov

en: This controls what unit you will define lengths in.
sl_SI: To ureja, katero mersko enoto boste uporabili za širino.

en: This controls what unit you will define weights in.
sl_SI: To ureja, katero enoto boste uporabili za težo.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
sl_SI: To polje omogoča, da določite minimalni vmesni seštevek "Skupaj" za uporabo kupona.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sl_SI: To je demo verzija trgovine, namenjena testiranju &mdash; naročila ne bodo sprovedena.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
sl_SI: To je privzeta lokacija za vaše podjetje. Davčne stopnje bodo osnovane glede na državo.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sl_SI: To je naziv prenosa, viden kupcu.

en: This is the size used by the main image on the product page.
sl_SI: To je velikost glavne slike na strani izdelka.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek zneskov polj "Davčne vrstice" za davek dostave za vsako naročilo.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja "Davčne vrstice" znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Znesek naročila za plačilo' znotraj vaših naročil.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Skupni znesek dostave za plačilo' znotraj vaših naročil.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sl_SI: To je skupni davek za plačilo (davek na dostavo + davek na izdelek).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sl_SI: Ta možnost določa, kateri naslov bo uporabljen za izračun davka.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sl_SI: Ta možnost je pomembna, saj vpliva na vnos cen. Sprememba te nastavitve, ne bo vplivala na že vnešene izdelke.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da omejite prodajo na le določene države.

en: This order has been paid for and is no longer editable
sl_SI: To naročilo je plačano in ga ni mogoče urejati

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
sl_SI: Ta sekcija vam omogoča, da si prilagodite WooCommerce E-sporočila. <a href="%s" target="_blank">Kliknite tukaj za predogled predloge</a>. Za več možnosti skopirajte datoteko <code>woocommerce/templates/emails/</code> v <code>vašatema/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sl_SI: S tem postavljate osnovno stran vaše trgovine - tukaj bo seznam vseh vaših izdelkov.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za decimalke za prikazane cene.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sl_SI: To bo določilo število decimalnih mest za prikazane cene.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za tisočice za prikazane cene.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sl_SI: Ta nastavitev se ne nanaša na nakupe obiskovalcev.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
sl_SI: To je velikost, ki je uporabljena za galerijo slik na strani izdelka.

en: This size is usually used in product listings
sl_SI: Ta velikost je običajno uporabljena v seznamih izdelkov

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sl_SI: Ta tekst bo viden na gumbu, ki povezuje na zunanji izdelek.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sl_SI: To orodje bo počistilo VSE potekle transiente iz WordPress-a.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sl_SI: To orodje bo počistilo cache transientov za izdelke/trgovino.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
sl_SI: To orodje bo onemogočilo vse razveljavitve predlog za prijavljene administratorje, za namen razhroščevanja.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sl_SI: To orodje bo preštelo pojme - uporabno, kadar spremenite nastavitve in skrijete produkte iz kataloga.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sl_SI: To ordje bo ponastavilo administratorsko, kupčevo in vlogo vodje trgovine na privzeto. Uporabite v primeru, če uporabniki ne morej dostopati do vseh WooCommerce strani v administracji.

en: Thousand Separator
sl_SI: Ločilo tisočic

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sl_SI: Prikaži/skrij &quot;Prenosljiv&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sl_SI: Prikaži/skrij &quot;Omogočeno&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sl_SI: Prikaži/skrij &quot;Virtualen&quot;

en: Toggle featured
sl_SI: Prikaži/skrij izbrane

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Top Earners
sl_SI: Z največ zaslužka

en: Top Sellers
sl_SI: Najbolje prodajano

en: Total
sl_SI: Za plačilo

en: Total Sales
sl_SI: Prodaja skupaj

en: Total Shipping
sl_SI: Skupna znesek dostave za plačilo

en: Total Tax
sl_SI: Skupni davek za plačilo

en: Total sales minus shipping and tax.
sl_SI: Skupni znesek prodaje brez dostave in davka

en: Totals
sl_SI: Skupno

en: Transaction ID
sl_SI: ID transakcije

en: Translation Upgrade
sl_SI: Posodobitev prevodov

en: Translators
sl_SI: Prevajalci

en: Trash
sl_SI: Smetnjak

en: Type
sl_SI: Tip

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
sl_SI: Unikaten slug/referenca za atribut; mora biti krajši od 28 znakov.

en: Units in stock
sl_SI: Enote na zalogi

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Unpublished
sl_SI: Neobjavljeno

en: Up-Sells
sl_SI: Boljši izdelki

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sl_SI: Boljši izdelki so izdelki, ki jih priporočate namesto trenutnega idelka. Npr. priporočate izdelek, ki je bolj dobičkonosen, boljše kakovosti in je praviloma dražji.

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Upload file and import
sl_SI: Naložite datoteko in uvozite

en: Upload/Add image
sl_SI: Naložite/Dodajte sliko

en: Uploaded to this %s
sl_SI: Naloženo na %s

en: Usage / Limit
sl_SI: Uporaba / Mejna vrednost

en: Usage Limits
sl_SI: Mejne vrednosti

en: Usage Restriction
sl_SI: Omejitev uporabe

en: Usage limit per coupon
sl_SI: Omejitev uporabe po posameznem kuponu

en: Usage limit per user
sl_SI: Omejitev uporabe na uporabnika

en: Use image
sl_SI: Uporabi sliko

en: Used for variations
sl_SI: Uporabljeno pri izbirah

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Value of the coupon.
sl_SI: Vrednost kupona.

en: Value(s)
sl_SI: Vrednost(i)

en: Variable
sl_SI: Spremenljiv

en: Variable product
sl_SI: Spremenljiv izdelek

en: Variation #%s of %s
sl_SI: Izbira #%s od %s

en: Variation ID:
sl_SI: ID izbire:

en: Variation price (required)
sl_SI: Cena izbire (zahtevano)

en: Variations
sl_SI: Izbire

en: Version %s
sl_SI: Različica %s

en: Via
sl_SI: Preko

en: View
sl_SI: Prikaži

en: View %s
sl_SI: Prikaži %s

en: View &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Prikaži &#8220;%s&#8221;

en: View Order
sl_SI: Preglej naročilo

en: View Tax Rates
sl_SI: Prikaži davčne stopnje

en: View orders
sl_SI: Prikaži naročila

en: View other orders
sl_SI: Poglej vsa naročila

en: Virtual
sl_SI: Virtualen

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
sl_SI: Virtualni izdelki so neotipljivi in jih ne dostavljamo.

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visible on the product page
sl_SI: Vidno na strani izdelka.

en: Visit plugin homepage
sl_SI: Obišči domačo stran vtičnika

en: WC Database Version
sl_SI: WC različica podatkovne baze

en: WC Pages
sl_SI: WC Strani

en: WC Version
sl_SI: WC različica

en: WP Debug Mode
sl_SI: WP način razhroščevanja

en: WP Memory Limit
sl_SI: WP omejitev spomina

en: WP Version
sl_SI: WC različica

en: Weight
sl_SI: Teža

en: Weight Unit
sl_SI: Enota za težo

en: Weight in decimal form
sl_SI: Teža v decimalkah

en: Welcome to WooCommerce
sl_SI: Dobrodošli v WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
sl_SI: Dobrodošli v WooCommerce %s

en: What's New
sl_SI: Kaj je novega

en: Width
sl_SI: Širina

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
sl_SI: WooCommerce Dodatki/Razširitve

en: WooCommerce Documentation
sl_SI: WooCommerce dokumentacija

en: WooCommerce Recent Reviews
sl_SI: Nedavne WooCommerce ocene

en: WooCommerce Settings
sl_SI: WooCommerce nastavitve

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
sl_SI: WooCommerce davčne stopnje (CSV)

en: WooThemes Customer Support
sl_SI: WooThemes Pomoč Strankam

en: WordPress.org Project
sl_SI: WordPress.org projekt

en: Write
sl_SI: Zapisovanje

en: Year
sl_SI: Leto

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sl_SI: Da, vnesel bom cene z davkom

en: You cannot add the same tax rate twice!
sl_SI: Ne morete dodati enake vrednosti davka dvakrat!

en: Your changes have been saved.
sl_SI: Vaše spremembe so bile shranjene.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
sl_SI: Vaš izdelek vsebuje več možnosti! Predno spremenite tip izdelka, bi bilo dobro da izbrišete to možnost v izogib napakam v zalogah.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega fsockopen ali cURL - PayPal IPN in ostale skripte, ki komunicirajo s strežniki ne bodo delovale. Kontaktirajte podjetje, kjer gostujete svoje spletno mesto.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega <a href="%s">SOAP Client-a</a> - nekatere sistemski vtičniki za sprejemanje plačil ga uporabljajo, zato lahko pride do težav.

en: Your settings have been saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so bile shranjene.

en: ZIP/Postcode
sl_SI: Poštna številka

en: by %s
sl_SI: za %s

[ctx: by author]
en: by %s
sl_SI: za %s

en: customer orders
sl_SI: naročila kupcev

[ctx: default-slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: default-slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sl_SI: Ni zadetkov

en: guest orders
sl_SI: naročila obiskovalcev

en: new users
sl_SI: novi uporabniki

en: orders
sl_SI: naročila

en: out of 5
sl_SI: od 5

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
sl_SI: Uporabi za vse kvalificirane izdelke v košarici

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sl_SI: Kupi izdelek

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sl_SI: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sl_SI: Do&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
sl_SI: Neomejena uporaba

en: plus %d other note | plus %d other notes
sl_SI[0]: in še %d obvestilo
sl_SI[1]: in še %d obvestili
sl_SI[2]: in še %d obvestila
sl_SI[3]: in še %d obvestil

en: product
sl_SI: izdelek

en: reviewed by
sl_SI: ocenil

[ctx: slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: slug]
en: product-category
sl_SI: kategorija-izdelka

[ctx: slug]
en: product-tag
sl_SI: oznaka-izdelka

en: variation added
sl_SI: izbira dodana

en: variations added
sl_SI: izbire dodane

en: — No Change —
sl_SI: — Brez spremembe —
