WooCommerce - en to hu_HU translation catalogue (1494 entries)

en: key
hu_HU: kulcs

en: keys
hu_HU: kulcsok

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Consumer Key Ending In
hu_HU: Fogyasztói kulcs vége

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Last Access
hu_HU: Utolsó hozzáférés

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: ID: %d
hu_HU: Azonosító: %d

en: View/Edit
hu_HU: Megtekintés/Szerkesztés

en: Revoke API Key
hu_HU: API kulcs visszavonása

en: Revoke
hu_HU: Visszavonás

en: Read
hu_HU: Olvasás

en: Write
hu_HU: Írás

en: Read/Write
hu_HU: Olvasás/Írás

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Keys/Apps
hu_HU: Kulcsok/Alkalmazások

en: Add Key
hu_HU: Kulcs hozzáadása

en: Search Key
hu_HU: Kulcs keresése

en: API Key revoked successfully.
hu_HU: API kulcs sikeresen visszavonva.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu_HU: A művelet sikertelen. Kérlek, frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
hu_HU: Kérlek, tizedes (%s) formában add meg, ezres elválasztók nélkül.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
hu_HU: Kérlek, add meg a monetáris számformátumot (%s) az ezres elválasztók és a pénznem megjelölés nélkül.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hu_HU: Kérlek, írd be nagybetűkkel a kétbetűs országkódot.

en: Please enter in a value less than the regular price.
hu_HU: Kérlek, a normál árnál kisebb értéket adj meg.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy az összes variációt be akarod kötni? A variáció attribútumok minden lehetséges kombinációjában létre fog jönni egy új variáció (max 50 futtatásonként).

en: Enter a value
hu_HU: Írj be egy értéket

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hu_HU: Variáció menü sorrend (a variációk listájában való sorrendet határozza meg)

en: Enter a value (fixed or %)
hu_HU: Írj be egy értéket (fix vagy %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd az összes variációt? A művelet nem visszafordítható.

en: Last warning, are you sure?
hu_HU: Utolsó figyelmeztetés, biztos vagy benne?

en: Choose an image
hu_HU: Válassz egy képet

en: Set variation image
hu_HU: Variáció képének beállítása

en: variation added
hu_HU: variáció hozzáadva

en: variations added
hu_HU: variáció hozzáadva

en: No variations added
hu_HU: Nincsenek hozzáadva variációk

en: Are you sure you want to remove this variation?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a variációt?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu_HU: Akció kezdő időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu_HU: Akció befejező időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Save changes before changing page?
hu_HU: Elmented a változásokat, mielőtt elhagyod az oldalt?

en: %qty% variation
hu_HU: %qty% variáció

en: %qty% variations
hu_HU: %qty% variáció

en: Select an option&hellip;
hu_HU: Válassz egy opciót&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy el akarod távolítani a kiválasztott tételeket? Ha korábban csökkentetted ennek a tételnek a készletét, vagy ez egy vásárló által beküldött rendelés, akkor a tétel készletét kézzel kell helyreállítanod.

en: Please select some items.
hu_HU: Kérlek, válassz tételeket.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy folytatni szeretnéd a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az adózási oszlopot? A művelet nem visszafordítható.

en: Remove this item meta?
hu_HU: Eltávolítod ezt a metaadatot?

en: Remove this attribute?
hu_HU: Eltávolítod ezt az attribútumot?

en: Name
hu_HU: Név

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Click to toggle
hu_HU: Kattints a be-/kikapcsoláshoz

en: Value(s)
hu_HU: Érték(ek)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hu_HU: Írj be valamilyen szöveget vagy attribútumot, az értékeket függőleges vonallal (|) válaszd el.

en: Visible on the product page
hu_HU: Látható a termékoldalon

en: Used for variations
hu_HU: Variációkhoz használt

en: Enter a name for the new attribute term:
hu_HU: Írj be egy nevet az új attribútum értékhez:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
hu_HU: Végösszeg kiszámítása a rendelési tételek, kedvezmények és szállítás alapján?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
hu_HU: Soradók kiszámítása? Ez az adókat a vásárló országa szerint fogja kiszámítani. Ha nincs számlázási/szállítási címe, akkor az üzemeltetési országét használja.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu_HU: Lemásolod a számlázási információkat a szállítási információkhoz? Ez a művelet törli a jelenleg beírt szállítási információkat.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hu_HU: Betöltöd a vásárló számlázási adatait? Ez minden jelenleg beírt számlázási adatot törölni fog.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu_HU: Betöltöd a vásárló szállítási adatait? Ez minden jelenleg beírt szállítási adatot törölni fog.

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: No customer selected
hu_HU: Nincs kiválasztva vásárló

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hu_HU: A hozzáférés nem engedélyezett - a felhasználónak már lehet, hogy van joga ehhez a fájlhoz vagy a számlázási e-mail címe nincs beállítva. Győződj meg róla, hogy a számlázási e-mail cím be van állítva és a rendelés el van mentve.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy visszavonod a letöltési jogot?

en: You cannot add the same tax rate twice!
hu_HU: Nem veheted fel kétszer ugyanazt az adókulcsot!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
hu_HU: A termékedhez tartoznak variációk! A termék típusának megváltoztatása előtt érdemes törölni a variációkat, ezzel elkerülve a készletjelentésekben előforduló hibákat.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név túl hosszú (max 28 karakter). Rövidítsd, kérlek.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név nem érvényes, mivel ez egy fenntartott kifejezés. Változtasd meg, kérlek.

en: Please, provide an attribute name and slug.
hu_HU: Kérlek, add meg az attribútum nevét és keresőbarát nevét.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név már használatban van. Változtasd meg, kérlek.

en: Attribute updated successfully
hu_HU: Az attribútum sikeresen frissítve

en: Edit Attribute
hu_HU: Attribútum szerkesztése

en: Error: non-existing attribute ID.
hu_HU: Hiba: nem létező attribútumazonosító.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hu_HU: Az attribútum neve (ahogyan a honlapon megjelenik).

en: Slug
hu_HU: Keresőbarát név

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
hu_HU: Egyedi keresőbarát név az attribútumnak; 28 karakternél rövidebb legyen.

en: Enable Archives?
hu_HU: Archívum engedélyezése?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hu_HU: Kapcsold be ezt a beállítást, ha szeretnéd, hogy az attribútumnak legyen archívuma az üzletben.

en: Type
hu_HU: Típus

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
hu_HU: Az attribútumok kiválasztási módját határozza meg a termékeknél. Az adminisztrációs panel -> Termékek -> Termékadatok -> Attribútumok -> Értékek alatt, <strong>Szöveg</strong> esetén kézzel írható be az érték, míg a <strong>Legördülő lista</strong> esetén előre megadott kifejezések közül lehet választani.

en: Default sort order
hu_HU: Alapértelmezett rendezési sorrend

en: Custom ordering
hu_HU: Egyedi rendezés

en: Name (numeric)
hu_HU: Név (numerikus)

en: Term ID
hu_HU: Érték azonosítója

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hu_HU: Az attribútum rendezési sorrendjét határozza meg az oldalon. Egyedi rendezés esetén az attribútum értékeit fogd és vidd módszerrel rendezheted át.

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Attributes
hu_HU: Attribútumok

en: Order by
hu_HU: Rendezés

en: Terms
hu_HU: Értékek

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Public
hu_HU: Publikus

en: Configure terms
hu_HU: Értékek felvitele

en: No attributes currently exist.
hu_HU: Jelenleg nincsenek attribútumok.

en: Add New Attribute
hu_HU: Új attribútum hozzáadása

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
hu_HU: Az attribútumok extra termékadatok megadását teszik lehetővé, úgymint méret vagy szín. Ezek az attribútumok felhasználhatók az üzlet oldalsávjában a "réteges navigáció" widgetekben. Megjegyzés: az attribútumok később nem nevezhetőek át.

en: Add Attribute
hu_HU: Attribútum hozzáadása

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az attribútumot?

en: WooCommerce Recent Reviews
hu_HU: WooCommerce legújabb értékelések

en: WooCommerce Status
hu_HU: WooCommerce állapot

en: <strong>%s</strong> sales this month
hu_HU: <strong>%s</strong> eladás a hónapban

en: %s top seller this month (sold %d)
hu_HU: %s legkelendőbb a hónapban (%d eladás)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hu_HU[0]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár
hu_HU[1]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hu_HU[0]: <strong>%s rendelés</strong> visszatartva
hu_HU[1]: <strong>%s rendelés</strong> visszatartva

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hu_HU[0]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van
hu_HU[1]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hu_HU[0]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten
hu_HU[1]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten

en: out of 5
hu_HU: / 5

en: reviewed by
hu_HU: ellenőrizte

en: There are no product reviews yet.
hu_HU: Még nincsenek termékértékelések.

en: Make a duplicate from this product
hu_HU: Duplikátum készítése a termékről

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Copy to a new draft
hu_HU: Másolás új piszkozatba

en: No product to duplicate has been supplied!
hu_HU: Nincs megadva duplikálandó termék!

en: Product creation failed, could not find original product:
hu_HU: A termék létrehozása sikertelen, nem található az eredeti termék:

en: (Copy)
hu_HU: (Másolat)

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Product Settings
hu_HU: Termék beállítások

en: Tax Settings
hu_HU: Adózási beállítások

en: Checkout Settings
hu_HU: Pénztár beállítások

en: Shipping Settings
hu_HU: Szállítási beállítások

en: Account Settings
hu_HU: Fiók beállítások

en: Email Settings
hu_HU: E-mail beállítások

en: Webhook Settings
hu_HU: Webkapocs beállítások

en: Free Shipping
hu_HU: Ingyenes kiszállítás

en: Local Delivery
hu_HU: Helyi kézbesítés

en: Local Pickup
hu_HU: Személyes átvétel

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
hu_HU: Termékkategóriák, -címkék, szállítási osztályok és attribútumok

en: Simple Products
hu_HU: Egyszerű termékek

en: System Status
hu_HU: Rendszerállapot

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Coupons
hu_HU: Kuponok

en: Managing Orders
hu_HU: Rendelések kezelése

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hu_HU: Ha bármilyen segítségre van szükséged a WooCommerce megértésében, használatában vagy bővítésében, kérlek, olvasd el a dokumentációt. Mindenféle anyagot fogsz találni, köztük kódrészleteket, útmutatókat és sok mást.

en: WooCommerce Documentation
hu_HU: WooCommerce dokumentáció

en: Developer API Docs
hu_HU: Fejlesztői API dokumentáció

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
hu_HU: A %sdokumentáció áttekintése után%s, további segítségért a WordPress.org %sa közösségi fórumához%s fordulhatsz, hogy más felhasználókkal beszélgess. Amennyiben WooThemes ügyfél vagy, vagy a WooThemes által értékesített prémium kiegészítők használatát illetően van szükséged segítségre, kérlek, használd a %stámogatási rendszerünket%s.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hu_HU: Mielőtt segítséget kérnél, javasoljuk, hogy ellenőrizd a rendszerállapot oldalt a konfigurációddal kapcsolatos bármilyen hiba felderítésére.

en: WordPress.org Forums
hu_HU: WordPress.org fórum

en: WooThemes Customer Support
hu_HU: WooThemes ügyféltámogatás

en: Education
hu_HU: Oktatás

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
hu_HU: Ha egy szakértőtől szeretnéd megtanulni a WooCommerce használatát, fontold meg valamely oktatási partnerünk WooCommerce kurzusát.

en: View Education Partners
hu_HU: Oktatási partnerek megtekintése

en: Found a bug?
hu_HU: Találtál egy hibát?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
hu_HU: Ha hibát találtál a WooCommerce bővítményben, akkor létrehozhatsz egy jegyet a <a href="%s">Github feladatokban</a>. Győződj meg róla, hogy átolvastad a <a href="%s">közreműködési útmutatót</a> a jelentés beküldése előtt. A hiba megoldása érdekében, kérjük, légy a lehető legalaposabb és mellékeld a <a href="%s">rendszerjelentést</a> is.

en: Report a bug
hu_HU: Hiba jelentése

en: For more information:
hu_HU: További információk:

en: About WooCommerce
hu_HU: WooCommerce névjegy

en: WordPress.org Project
hu_HU: WordPress.org Projekt

en: Github Project
hu_HU: Github Projekt

en: Official Themes
hu_HU: Hivatalos sablonok

en: Official Extensions
hu_HU: Hivatalos bővítmények

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
hu_HU: WooCommerce adókulcsok (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hu_HU: <strong>Adókulcsok</strong> importálása az üzletbe CSV fájlból.

en: Shipping Classes
hu_HU: Szállítási osztályok

en: Sales Reports
hu_HU: Értékesítési jelentések

en: WooCommerce Settings
hu_HU: WooCommerce beállítások

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
hu_HU: WooCommerce bővítmények/kiegészítők

en: Add-ons
hu_HU: Bővítmények

en: WooCommerce Endpoints
hu_HU: WooCommerce végpontok

en: Select All
hu_HU: Összes kijelölése

en: Add to Menu
hu_HU: Hozzáadás a menühöz

en: Visit Store
hu_HU: Üzlet megtekintése

en: Product Short Description
hu_HU: Termék rövid leírása

en: Product Data
hu_HU: Termékadatok

en: Product Gallery
hu_HU: Termékgaléria

en: %s Data
hu_HU: %s adatok

en: %s Items
hu_HU: %s tételei

en: %s Notes
hu_HU: %s megjegyzései

en: Downloadable Product Permissions
hu_HU: Letölthető termék jogosultságai

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hu_HU: Megjegyzés: a vásárló automatikusan jogot kap a letöltéshez, ha a rendelés állapota feldolgozás alatt/teljesített lesz.

en: %s Actions
hu_HU: %s műveletei

en: Coupon Data
hu_HU: Kupon adatok

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: Cheatin&#8217; huh?
hu_HU: Csalunk-csalunk?

en: Product permalink base
hu_HU: Termék közvetlen link előtag

en: Product category base
hu_HU: Termékkategória előtag

en: Product tag base
hu_HU: Termékcímke előtag

en: Product attribute base
hu_HU: Termékattribútum előtag

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
hu_HU: Ezek a beállítások a termékekhez használt közvetlen linkeket szabályozzák. Ezek a beállítások csak akkor érvényesülnek, ha <strong>nem a fenti "alapértelmezett" közvetlen linkeket</strong> használod.

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Product
hu_HU: Termék

en: Shop base
hu_HU: Üzlet előtag

en: Shop base with category
hu_HU: Üzlet előtag kategóriával

en: Custom Base
hu_HU: Egyedi előtag

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
hu_HU: Írj be egy egyedi előtagot, amit használni szeretnél. Előtagot <strong>kötelező</strong> beállítani vagy a WordPress az alapértelmezettet fogja használni.

en: Product Name
hu_HU: Termék neve

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
hu_HU: Itt adhatod meg az új terméked nevét. Ez egy kötelező mező és ezt fogják a vásárlók az üzletben látni.

en: Product Description
hu_HU: Termékleírás

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
hu_HU: Ez a terméked fő tartalmi része. Itt részletesen bemutathatod a terméket.

en: Choose Product Type
hu_HU: Válassz terméktípust

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
hu_HU: Válassz egy típust a termékhez. Az egyszerű típus ideális a legtöbb fizikai áruhoz és szolgáltatáshoz (javasoljuk, hogy most egy egyszerű terméket hozz létre).

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
hu_HU: A variálható típus az összetettebb termékekhez használható, mint például egy több méretben kapható póló.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
hu_HU: A csoportosított termékek több egyszerű terméket csoportosítanak egybe.

en: Finally, external products are for linking off-site.
hu_HU: Végül, a külső termékek külső oldalakra való linkelésre használhatók.

en: Virtual Products
hu_HU: Virtuális termékek

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
hu_HU: Pipáld be a "Virtuális" dobozt, ha ez nem egy kézzelfogható termék, hanem például egy szolgáltatás, amit nem kell kiszállítani.

en: Downloadable Products
hu_HU: Letölthető termékek

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
hu_HU: Ha a termék megvásárlásával a vásárló letölthető fájlokhoz kap hozzáférést, például szoftverhez, akkor pipáld be ezt a dobozt.

en: Prices
hu_HU: Árak

en: Next you'll need to give your product a price.
hu_HU: A következő lépésben meg kell adnod a termék árát.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
hu_HU: Itt megadhatsz egy rövid leírást a termékhez. Ez a termékoldalon fog megjelenni a termék neve alatt.

en: Product Images
hu_HU: Termékképek

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
hu_HU: Tölts fel vagy válassz egy meglévő képet a termékedhez. A kép az üzlet katalógusában fog megjelenni.

en: Product Tags
hu_HU: Termékcímkék

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
hu_HU: Itt opcionálisan felcímkézheted a termékeidet. A címkék segítenek a vásárlóknak, hogy könnyebben megtalálják a termékeket.

en: Product Categories
hu_HU: Termékkategóriák

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
hu_HU: Itt opcionálisan kategóriákat rendelhetsz a termékeidhez, hogy könnyebb legyen azokat böngészni és keresni az üzletben.

en: Publish Your Product!
hu_HU: Publikáld a terméked!

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
hu_HU: Amikor befejezted a termék szerkesztését, nyomd meg a "Közzététel" gombot a termék üzletben való publikálásához.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
hu_HU: Termék frissítve. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

en: Custom field updated.
hu_HU: Egyedi mező frissítve.

en: Custom field deleted.
hu_HU: Egyedi mező törölve.

en: Product updated.
hu_HU: Termék frissítve.

en: Product restored to revision from %s
hu_HU: Termék visszaállítva a következőből: %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
hu_HU: Termék publikálva. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

en: Product saved.
hu_HU: Termék elmentve.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu_HU: Termék beküldve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézete</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
hu_HU: A termék időzítésre került: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Termék előnézete</a>

en: M j, Y @ G:i
hu_HU: Y M j @ G:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu_HU: Termék piszkozat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézete</a>

en: Order updated.
hu_HU: Rendelés frissítve.

en: Order restored to revision from %s
hu_HU: Rendelés visszaállítva a következőből: %s

en: Order saved.
hu_HU: Rendelés elmentve.

en: Order submitted.
hu_HU: Rendelés beküldve.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu_HU: A rendelés időzítésre került: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
hu_HU: Rendelés piszkozat frissítve.

en: Order updated and email sent.
hu_HU: A rendelés frissítve és az e-mail elküldve.

en: Coupon updated.
hu_HU: Kupon frissítve.

en: Coupon restored to revision from %s
hu_HU: Kupon visszaállítva a következőből: %s

en: Coupon saved.
hu_HU: Kupon elmentve.

en: Coupon submitted.
hu_HU: Kupon beküldve.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu_HU: A kupon időzítésre került: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
hu_HU: Kupon piszkozat frissítve.

en: %s product updated. | %s products updated.
hu_HU[0]: %s termék frissítve.
hu_HU[1]: %s termék frissítve.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hu_HU[0]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu_HU[1]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hu_HU[0]: %s termék véglegesen törölve lett.
hu_HU[1]: %s termék véglegesen törölve lett.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hu_HU[0]: %s termék áthelyezve a lomtárba.
hu_HU[1]: %s termék áthelyezve a lomtárba.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hu_HU[0]: %s termék visszaállítva a lomtárból.
hu_HU[1]: %s termék visszaállítva a lomtárból.

en: %s order updated. | %s orders updated.
hu_HU[0]: %s rendelés frissítve.
hu_HU[1]: %s rendelés frissítve.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hu_HU[0]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu_HU[1]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hu_HU[0]: %s rendelés véglegesen törölve lett.
hu_HU[1]: %s rendelés véglegesen törölve lett.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hu_HU[0]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.
hu_HU[1]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hu_HU[0]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.
hu_HU[1]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hu_HU[0]: %s kupon frissítve.
hu_HU[1]: %s kupon frissítve.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hu_HU[0]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu_HU[1]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hu_HU[0]: %s kupon véglegesen törölve lett.
hu_HU[1]: %s kupon véglegesen törölve lett.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hu_HU[0]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.
hu_HU[1]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hu_HU[0]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.
hu_HU[1]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.

en: Image
hu_HU: Kép

en: SKU
hu_HU: Cikkszám

en: Stock
hu_HU: Készlet

en: Price
hu_HU: Ár

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Tags
hu_HU: Címkék

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Code
hu_HU: Kód

en: Coupon type
hu_HU: Kupon típusa

en: Coupon amount
hu_HU: Kupon értéke

en: Product IDs
hu_HU: Termékazonosítók

en: Usage / Limit
hu_HU: Felhasználás / Korlát

en: Expiry date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Purchased
hu_HU: Vásárlás

en: Ship to
hu_HU: Szállítási cím

en: Customer Message
hu_HU: Vásárlói üzenet

en: Order Notes
hu_HU: Megjegyzés

en: Total
hu_HU: Összeg

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Grouped
hu_HU: Csoportosított

en: External/Affiliate
hu_HU: Külső/Partner

en: Virtual
hu_HU: Virtuális

en: Downloadable
hu_HU: Letölthető

en: Simple
hu_HU: Egyszerű

en: Variable
hu_HU: Variálható

en: Toggle featured
hu_HU: Kiemelés be-/kikapcsolása

en: Yes
hu_HU: igen

en: No
hu_HU: nem

en: In stock
hu_HU: Készleten

en: Out of stock
hu_HU: Elfogyott

en: Edit this item
hu_HU: Elem szerkesztése

en: Edit this item inline
hu_HU: Elem szerkesztése helyben

en: Quick&nbsp;Edit
hu_HU: Gyors&nbsp;szerkesztés

en: Restore this item from the Trash
hu_HU: Elem visszaállítása a lomtárból

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Move this item to the Trash
hu_HU: Elem lomtárba helyezése

en: Trash
hu_HU: Lomtár

en: Delete this item permanently
hu_HU: Elem végleges törlése

en: Delete Permanently
hu_HU: Végleges törlés

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu_HU: &#8220;%s&#8221; előnézete

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: View &#8220;%s&#8221;
hu_HU: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: Unpublished
hu_HU: Nincs közzétéve

en: Y/m/d g:i:s A
hu_HU: Y-m-d H:i:s

en: Y/m/d
hu_HU: Y-m-d

en: %d item | %d items
hu_HU[0]: %d tétel
hu_HU[1]: %d tétel

en: Via
hu_HU: Mód:

en: plus %d other note | plus %d other notes
hu_HU[0]: plusz %d egyéb megjegyzés
hu_HU[1]: plusz %d egyéb megjegyzés

en: %d note | %d notes
hu_HU[0]: %d megjegyzés
hu_HU[1]: %d megjegyzés

en: Billing:
hu_HU: Számlázás:

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás alatt

en: Complete
hu_HU: Teljesítve

en: Sort Products
hu_HU: Termékek rendezése

en: Mark processing
hu_HU: Feldolgozás alattinak jelöl

en: Mark on-hold
hu_HU: Visszatartottnak jelöl

en: Mark complete
hu_HU: Teljesítettnek jelöl

en: Order status changed by bulk edit:
hu_HU: Rendelési állapot megváltoztatva tömeges szerkesztéssel:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
hu_HU[0]: Rendelés állapota megváltoztatva.
hu_HU[1]: %s rendelés állapota megváltoztatva.

en: Show all product types
hu_HU: Összes terméktípus megjelenítése

en: Grouped product
hu_HU: Csoportosított termék

en: External/Affiliate product
hu_HU: Külső/Partner termék

en: Variable product
hu_HU: Variálható termék

en: Simple product
hu_HU: Egyszerű termék

en: Show all types
hu_HU: Összes típus megjelenítése

en: Search for a customer&hellip;
hu_HU: Vásárló keresése&hellip;

en: Product name
hu_HU: Termék neve

en: Coupon code
hu_HU: Kuponkód

en: Description (optional)
hu_HU: Leírás (opcionális)

en: Insert into %s
hu_HU: Beillesztés a következőbe: %s

en: Uploaded to this %s
hu_HU: Feltöltve a következőhöz: %s

en: Catalog/search
hu_HU: Katalógus/keresés

en: Catalog
hu_HU: Katalógus

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Catalog visibility:
hu_HU: Katalógus láthatóság:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
hu_HU: A beállítással szabályozható, hogy hol jelenjen meg a termék. A termék továbbra is elérhető lesz közvetlen linken keresztül.

en: Enable this option to feature this product.
hu_HU: Az alábbi beállítással kiemelheted a terméket.

en: Featured Product
hu_HU: Kiemelt termék

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Customer Billing Address
hu_HU: Vásárló számlázási címe

en: First name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last name
hu_HU: Keresztnév

en: Company
hu_HU: Cég

en: Address 1
hu_HU: Cím 1

en: Address 2
hu_HU: Cím 2

en: City
hu_HU: Város

en: Postcode
hu_HU: Irányítószám

en: Country
hu_HU: Ország

en: Select a country&hellip;
hu_HU: Válassz országot&hellip;

en: State/County
hu_HU: Megye

en: State/County or state code
hu_HU: Megye vagy megyekód

en: Telephone
hu_HU: Telefonszám

en: Email
hu_HU: E-mail cím

en: Customer Shipping Address
hu_HU: Vásárló szállítási címe

en: Orders
hu_HU: Rendelések

en: Sales by date
hu_HU: Eladások dátum szerint

en: Sales by product
hu_HU: Eladások termék szerint

en: Sales by category
hu_HU: Eladások kategória szerint

en: Coupons by date
hu_HU: Kuponok dátum szerint

en: Customers
hu_HU: Vásárlók

en: Customers vs. Guests
hu_HU: Vásárlók kontra vendégek

en: Customer List
hu_HU: Vásárlói lista

en: Low in stock
hu_HU: Alacsony készleten

en: Most Stocked
hu_HU: Magas készleten

en: Taxes
hu_HU: Adók

en: Taxes by code
hu_HU: Adók kód szerint

en: Taxes by date
hu_HU: Adók dátum szerint

en: Your settings have been saved.
hu_HU: A beállítások mentésre kerültek.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu_HU: A változtatások elvesznek, ha elnavigálsz erről az oldalról.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hu_HU: A képek méreteire vonatkozó beállítások ki lettek kapcsolva, mivel azokat felülírja egy szűrő.

en: Hard Crop?
hu_HU: Durva körbevágás?

en: Select a page&hellip;
hu_HU: Válassz egy oldalt&hellip;

en: Choose a country&hellip;
hu_HU: Válassz egy országot&hellip;

en: Choose countries&hellip;
hu_HU: Válassz országokat&hellip;

en: Select all
hu_HU: Összes kiválasztása

en: Select none
hu_HU: Kiválasztás törlése

en: Introduction
hu_HU: Bevezető

en: Page Setup
hu_HU: Oldalak beállítása

en: Store Locale
hu_HU: Üzlet nyelve

en: Shipping &amp; Tax
hu_HU: Szállítás és adó

en: Payments
hu_HU: Fizetési módok

en: Ready!
hu_HU: Kész!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hu_HU: WooCommerce &rsaquo; Telepítési varázsló

en: Return to the WordPress Dashboard
hu_HU: Vissza a WordPress vezérlőpultra

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
hu_HU: A WooCommerce elérhető %s nyelven. Szeretnéd ezt a fordítást használni?

en: Install Translation
hu_HU: Fordítás telepítése

en: Welcome to the world of WooCommerce!
hu_HU: Üdvözlünk a WooCommerce világában!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
hu_HU: Köszönjük, hogy a WooCommerce-t választottad online üzleted működtetéséhez! Ez a gyors telepítési varázsló segít bekonfigurálni az alapvető beállításokat. <strong>Ez teljesen opcionálisan és nem vesz igénybe öt percnél többet.</strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
hu_HU: Nincs most rá időd? Ha nem szeretnél most végiglépni a varázslón, akkor kihagyhatod és visszatérhetsz a WordPress vezérlőpultra. Ha meggondoltad magad, akkor bármikor visszatérhetsz ide.

en: Let's Go!
hu_HU: Rajta!

en: Not right now
hu_HU: Most nem

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
hu_HU: Az üzletedhez szükség van néhány %soldalra%s. Az alábbi oldalak automatikusan létre fognak jönni (ha még nem léteznek):

en: Page Name
hu_HU: Oldal neve

en: The shop page will display your products.
hu_HU: Az üzlet oldalon fognak megjelenni a termékek.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
hu_HU: A kosár oldalon fogják a vásárlók megtekinteni a kosaruk tartalmát és innen kezdődik a vásárlás.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
hu_HU: A pénztár oldalon fognak a vásárlók fizetni a termékekért.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
hu_HU: A regisztrált vásárlók ezen az oldalon tudják a fiókadataikat kezelni és korábbi rendeléseiket megtekinteni.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
hu_HU: A létrejöttüket követően az oldalak az adminisztrációs vezérlőpultból kezelhetők az %sOldalak alatt%s. A weboldaladon megjelenő oldalakat a %sMegjelenés > Menük%s alatt tudod szabályozni.

en: Continue
hu_HU: Tovább

en: Skip this step
hu_HU: Lépés kihagyása

en: Store Locale Setup
hu_HU: Üzlet nyelvének beállítása

en: Where is your store based?
hu_HU: Hol található az üzleted?

en: Which currency will your store use?
hu_HU: Milyen pénznemet fogsz az üzletben használni?

en: Choose a currency&hellip;
hu_HU: Válassz egy pénznemet&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
hu_HU: Ha a pénznemed nincs a listában, akkor %skésőbb hozzáadhatod%s.

en: Currency Position
hu_HU: Pénznem pozíció

en: Left
hu_HU: Bal oldalt

en: Right
hu_HU: Jobb oldalt

en: Left with space
hu_HU: Bal oldalt szóközzel

en: Right with space
hu_HU: Jobb oldalt szóközzel

en: Thousand Separator
hu_HU: Ezres elválasztó

en: Decimal Separator
hu_HU: Tizedes elválasztó

en: Which unit should be used for product weights?
hu_HU: Melyik mértékegységet használjuk a termékek súlyához?

en: lbs
hu_HU: font

en: oz
hu_HU: uncia

en: Which unit should be used for product dimensions?
hu_HU: Melyik mértékegységet használjuk a termékek méretéhez?

en: in
hu_HU: hüvelyk

en: Shipping &amp; Tax Setup
hu_HU: Szállítás és adó beállítása

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
hu_HU: Ha forgalmi adót fogsz a termékekre terhelni, vagy fizikai árut szállítasz a vásárlóidnak, akkor bekonfigurálhatod az egyszerű opciókat. Ez opcionális és később módosítható a %1$sWooCommerce > Beállítások > Adó%3$s és %2$sWooCommerce > Beállítások > Szállítás%3$s oldalakon.

en: Basic Shipping Setup
hu_HU: Alapvető szállítási beállítások

en: Will you be shipping products?
hu_HU: Szállítani fogsz termékeket?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
hu_HU: Igen, szállítani fogok fizikai árukat a vásárlóimnak

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
hu_HU: <strong>Belföldi</strong> szállítás díja:

en: A total of %s per order and/or %s per item
hu_HU: Összesen %s rendelésenként és/vagy %s tételenként

en: <strong>International</strong> shipping costs:
hu_HU: <strong>Nemzetközi</strong> szállítás díja:

en: Basic Tax Setup
hu_HU: Alapvető adózási beállítások

en: Will you be charging sales tax?
hu_HU: Terhelni fogsz forgalmi adót?

en: Yes, I will be charging sales tax
hu_HU: Igen, terhelni fogok forgalmi adót

en: How will you enter product prices?
hu_HU: Hogyan fogod beírni a termékek árait?

en: I will enter prices inclusive of tax
hu_HU: A forgalmi adót tartalmazó árakat fogom beírni

en: I will enter prices exclusive of tax
hu_HU: A forgalmi adót nem tartalmazó árakat fogom beírni

en: Import Tax Rates?
hu_HU: Importáljunk adókulcsokat?

en: Yes, please import some starter tax rates
hu_HU: Igen, kérlek, importáljatok néhány kiinduló adókulcsot

en: State
hu_HU: Állam

en: Rate (%)
hu_HU: Adókulcs (%)

en: Tax Shipping
hu_HU: Szállítási adó

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
hu_HU: Megjegyzés: elképzelhető, hogy a vállalkozásod helyétől függően még hozzá kell adnod a helyi és termékspecifikus adókulcsokat. Ha kételkedsz, akkor beszélj a könyvelőddel.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
hu_HU: Az adókulcsokat később szerkesztheted az %1$sadózási beállítások%3$s oldalon, az adókról pedig bővebb információt a %2$sdokumentációban találsz%3$s.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
hu_HU: Ha szeretnél PayPal-en keresztül fizetéseket fogadni, egyszerűen írd be alább a PayPal e-mail címed.

en: PayPal Email Address:
hu_HU: PayPal e-mail cím:

en: Offline Payments
hu_HU: Offline fizetési módok

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
hu_HU: Az offline fizetési módok kézi feldolgozást igényelnek, de bizonyos körülmények között  vagy tesztelési célokra hasznosak lehetnek.

en: Cheque Payments
hu_HU: Csekkes fizetés

en: Enable payment via Cheques
hu_HU: Csekkel való fizetés engedélyezése

en: Cash on Delivery
hu_HU: Utánvétel

en: Enable cash on delivery
hu_HU: Utánvétel engedélyezése

en: Bank Transfer (BACS)
hu_HU: Banki átutalás

en: Enable BACS payments
hu_HU: Banki átutalás engedélyezése

en: Your Store is Ready!
hu_HU: Az üzleted használatra kész!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
hu_HU: Szeretnél segíteni abban, hogy a WooCommerce még jobb legyen? Engedélyezd a WooThemes számára, hogy nem szenzitív diagnosztikai adatokat és használati információkat gyűjtsön és %s kedvezményt kapsz a következő WooThemes vásárlásodból. %sTovábbi információk%s.

en: Allow
hu_HU: Engedélyezés

en: No thanks
hu_HU: Nem, köszönöm

en: Next Steps
hu_HU: Következő lépések

en: Create your first product!
hu_HU: Hozd létre az első terméked!

en: Learn More
hu_HU: További információk

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
hu_HU: Nézd meg a WC 101 videó útmutatókat

en: Get eCommerce advice in your inbox
hu_HU: Iratkozz fel e-kereskedelmi tippekre

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
hu_HU: Kövesd a Sidekick interaktív útmutatóit

en: Read more about getting started
hu_HU: Olvass tovább a kezdeti lépésekről

en: Product Transients Cleared
hu_HU: Termék tranziensek törölve

en: %d Transients Rows Cleared
hu_HU: %s tranziens sor törölve

en: Roles successfully reset
hu_HU: A szerepkörök sikeresen alaphelyzetbe állítva

en: Terms successfully recounted
hu_HU: Kifejezések sikeresen újraszámolva

en: Sessions successfully cleared
hu_HU: Munkamenetek sikeresen törölve

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
hu_HU: Minden hiányzó WooCommerce oldal sikeresen telepítve.

en: Tax rates successfully deleted
hu_HU: Adókulcsok sikeresen törölve

en: Usage tracking settings successfully reset.
hu_HU: A nyomkövető beállítások sikeresen alaphelyzetbe állítva.

en: There was an error calling %s::%s
hu_HU: Hiba történt a meghíváskor: %s::%s

en: There was an error calling %s
hu_HU: Hiba történt a meghíváskor: %s

en: Your changes have been saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: WC Transients
hu_HU: WC tranziensek

en: Clear transients
hu_HU: Tranziensek törlése

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hu_HU: Ez az eszköz kiüríti a termék/üzlet tranziens gyorsítótárát.

en: Expired Transients
hu_HU: Lejárt tranziensek

en: Clear expired transients
hu_HU: Lejárt tranziensek ürítése

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hu_HU: Ez az eszköz a WordPress ÖSSZES lejárt tranziensét törölni fogja.

en: Term counts
hu_HU: Kifejezések száma

en: Recount terms
hu_HU: Kifejezések újraszámolása

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hu_HU: Ez az eszköz újraszámolja a termék kifejezéseket - hasznos, ha a termékek megjelenését szabályozó beállításokat módosítottál.

en: Capabilities
hu_HU: Szerepkörök

en: Reset capabilities
hu_HU: Szerepkörök alaphelyzetbe állítása

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hu_HU: Ez az eszköz alaphelyzetbe állítja az admin, customer és shop_manager szerepköröket. Akkor használd ezt, ha a felhasználóid nem érik el a WooCommerce admin oldalakat.

en: Customer Sessions
hu_HU: Vásárlói munkamenetek

en: Clear all sessions
hu_HU: Munkamenetek törlése

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
hu_HU: <strong class="red">Figyelmeztetés:</strong> Ez az eszköz minden vásárlói munkamenetet törölni fog az adatbázisból, beleértve a jelenlegi, élő kosarakat is.

en: Install WooCommerce Pages
hu_HU: WooCommerce oldalak telepítése

en: Install pages
hu_HU: Oldalak telepítése

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hu_HU: <strong class="red">Megjegyzés:</strong> Ez az eszköz telepíteni fogja az összes hiányzó WooCommerce oldalt. A már beállított oldalak nem fognak felülíródni.

en: Delete all WooCommerce tax rates
hu_HU: Minden WooCommerce adókulcs törlése

en: Delete ALL tax rates
hu_HU: MINDEN adókulcs törlése

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
hu_HU: <strong class="red">Megjegyzés:</strong> Ez az opció törli az ÖSSZES adókulcsot, körültekintéssel használd!

en: Reset Usage Tracking Settings
hu_HU: Nyomkövető beállítások alaphelyzetbe állítása

en: Reset usage tracking settings
hu_HU: Nyomkövető beállítások alaphelyzetbe állítása

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
hu_HU: Ez alaphelyzetbe állítja a nyomkövető beállításokat, ezáltal újból megjelenik a nyomkövetés elfogadásáról szóló üzenet és nem kerül továbbításra semmilyen adat.

en: Translation Upgrade
hu_HU: Fordítások frissítése

en: Force Translation Upgrade
hu_HU: Fordítások frissítésének kényszerítése

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
hu_HU: <strong class="red">Megjegyzés:</strong> Ez az opció kényszeríteni fogja az általad használt nyelvhez elérhető fordítás frissítését, amennyiben az létezik.

en: Display type
hu_HU: Megjelenítési mód

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Subcategories
hu_HU: Alkategóriák

en: Both
hu_HU: Mindkettő

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Upload/Add image
hu_HU: Kép feltöltése/hozzáadása

en: Remove image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Use image
hu_HU: Kép használata

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
hu_HU: Az üzlet termékkategóriái itt kezelhetők. A kategóriák főoldalon való megjelenítési sorrendjét fogd és vidd módszerrel tudod szabályozni. Több kategória listázásához kattints a "Képernyő beállításai" linkre az oldal tetején.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
hu_HU: A szállítási osztályok hasonló típusú termékek csoportosítására alkalmasak. Ezek a csoportok később felhasználhatók az egyes szállítási módoknál, hogy különböző termékekhez különböző szállítási díjakat állíthass be.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hu_HU: Az attribútum kifejezéseket termékekhez és variációkhoz lehet hozzárendelni.<br/><br/><b>Megjegyzés</b>: Egy kifejezés törlésekor minden hozzá társított termékből és variációból is törlésre kerül. A kifejezés újbóli létrehozásával az nem lesz automatikusan újratársítva a termékekhez.

en: webhook
hu_HU: webkapocs

en: webhooks
hu_HU: webkapcsok

en: Topic
hu_HU: Témakör

en: Delivery URL
hu_HU: Kézbesítési URL

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
hu_HU: Aktiválva <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
hu_HU: Szüneteltetve <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
hu_HU: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
hu_HU: Áthelyezés a lomtárba

en: Empty Trash
hu_HU: Lomtár ürítése

en: Webhook created on %s
hu_HU: Webkapocs létrehozva - %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
hu_HU: Nincs jogosultságod a webkapcsok létrehozásához!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
hu_HU: Nincs jogosultságod a webkapcsok szerkesztéséhez!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
hu_HU: Nincs jogosultságod a webkapcsok törléséhez!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
hu_HU[0]: 1 webkapocs áthelyezve a lomtárba.
hu_HU[1]: %d webkapocs áthelyezve a lomtárba.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
hu_HU[0]: 1 webkapocs visszaállítva a lomtárból.
hu_HU[1]: %d webkapocs visszaállítva a lomtárból.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hu_HU[0]: 1 webkapocs véglegesen törölve lett.
hu_HU[1]: %d webkapocs véglegesen törölve lett.

en: Webhook updated successfully.
hu_HU: Webkapocs sikeresen frissítve.

en: Webhook created successfully.
hu_HU: Webkapocs sikeresen létrejött.

en: Webhooks
hu_HU: Webkapcsok

en: Add Webhook
hu_HU: Webkapocs hozzáadása

en: Search Webhooks
hu_HU: Webkapcsok keresése

en: This Webhook has no log yet.
hu_HU: Ehhez a webkapocshoz még nincs napló.

en: &lsaquo; Previous
hu_HU: &lsaquo; Előző

en: Next &rsaquo;
hu_HU: Következő &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
hu_HU: Üdvözöl a WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
hu_HU: Üdvözöl a WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
hu_HU: Köszönöm, mindennel megvagyunk!

en: Thank you for updating to the latest version!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissítettél a legújabb verzióra!

en: Thanks for installing!
hu_HU: Köszönjük, hogy telepítetted a bővítményt!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
hu_HU: %s A WooCommerce %s még erőteljesebb, stabilabb és biztonságosabb, mint valaha. Reméljük, élvezettel használod majd.

en: Version %s
hu_HU: %s verzió

en: Docs
hu_HU: Dokumentáció

en: What's New
hu_HU: Mik az újdonságok

en: Credits
hu_HU: Készítők

en: Translators
hu_HU: Fordítók

en: Improved Product Variation Editor
hu_HU: Továbbfejlesztett termékvariáció szerkesztő

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
hu_HU: A termékvariációk backend oldali szerkesztésekor megjelenik egy új, lapozható felület, amely gyorsabbá és sokkal megbízhatóbbá teszi az összetett termékvariációk hozzáadását.

en: Frontend Variation Performance
hu_HU: Frontend variációk teljesítménye

en: If your products have many variations (20+) they will use an ajax powered add-to-cart form. Select all options and the matching variation will be found via AJAX. This improves performance on the product page.
hu_HU: Ha a termékeid sok variációval (20+) rendelkeznek, akkor a kosárhoz adás űrlapja Ajax-alapúra vált. Válaszd ki a kívánt opciókat és a megfelelő variáció Ajax segítségével kiválasztásra kerül. Ez növeli a teljesítményt a termékoldalakon.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
hu_HU: Átalánydíjas szállítás, egyszerűsítve

en: Flat Rate Shipping was overly complex in previous versions of WooCommerce. We have simplified the interface (without losing the flexibility) making Flat Rate and International Shipping much more intuitive.
hu_HU: Az átalánydíjas szállítás túlságosan bonyolult volt a WooCommerce korábbi verzióiban. Leegyszerűsítettük a felületet (a testreszabhatóságot megőrizve), ezzel sokkal intuitívabbá téve az átalánydíjas és nemzetközi kiszállítást.

en: Geolocation with Caching
hu_HU: Geolokáció gyorsítótárazással

en: If you use static caching you may have found geolocation did not work for non-logged-in customers. We have now introduced a new javascript based Geocaching solution to help. Enable this in the %ssettings%s.
hu_HU: Ha statikus gyorsítótárazást használsz, akkor feltűnhetett, hogy a geolokáció nem működik a nem bejelentkezett vásárlóknak. Ennek megoldására egy új, JavaScript alapú Geocaching megoldást mutatunk be. A %sbeállításokban%s engedélyezhető.

en: Onboarding Experience
hu_HU: Betanulási élmény

en: We have added our "WooCommerce 101" tutorial videos to the help tabs throughout admin if you need some help understanding how to use WooCommerce. New installs will also see the new setup wizard to help guide through initial setup.
hu_HU: Az adminisztrációs oldalakon keresztül a súgó füleken elhelyeztük a "WooCommerce 101" segédvideókat, ha segítségre van szükséged a WooCommerce használatát illetően. Új telepítések esetén pedig egy telepítési varázslóval segítünk a kezdeti beállításban.

en: Custom AJAX Endpoints
hu_HU: Egyedi Ajax végpontok

en: To improve performance on the frontend, we've introduced new AJAX endpoints which avoid the overhead of making calls to admin-ajax.php for events such as adding products to the cart.
hu_HU: A frontend teljesítményének növelése érdekében új Ajax végpontokat vezettünk be, például a termékek kosárba tételekor, amikkel elkerülhető az admin-ajax.php túlzott mértékben való meghívása.

en: Visual API Authentication
hu_HU: Vizuális API hitelesítés

en: Services which integrate with the REST API can now use the visual authentication endpoint so a user can log in and grant API permission from a single page before being redirected back.
hu_HU: A REST API-t integráló szolgáltatások mostantól használhatják a vizuális hitelesítési végpontot, így a felhasználók egy oldalról jelentkezhetnek be és adhatnak API jogosultságokat, mielőtt visszairányításra kerülnének.

en: Email Notification Improvements
hu_HU: E-mail értesítések fejlesztése

en: Email templates have been improved to support a wider array of email clients, and extra notifications, such as partial refund notifications, have been included.
hu_HU: Az e-mail sablonok frissítésre kerültek, hogy az e-mail kliensek szélesebb körét támogassák, valamint extra értesítések - úgymint a részleges visszatérítési értesítés - kerültek bemutatásra.

en: Shipping Method Priorities
hu_HU: Szállítási módok prioritása

en: To give more control over which shipping method is selected by default for customers, each method can now be given a numeric priority.
hu_HU: A vásárlóknak alapértelmezésül kiválasztára kerülő szállítási mód feletti nagyobb kontroll érdekében, most már mindegyik módhoz rendelhető egy numerikus prioritás.

en: Go to WooCommerce Settings
hu_HU: Ugrás a WooCommerce beállításokhoz

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
hu_HU: A WooCommerce-t elkötelezett emberek fejlesztik és tartják karban, akiket egy nagyszerű közösség támogat. Szeretnéd látni a neved? <a href="%s">Járulj hozzá a WooCommerce projekthez</a>.

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
hu_HU: A WooCommerce-t örömmel fordították le más nyelvekre fordító csapataink. Szeretnéd köztük látni a nevedet?  <a href="%s">WooCommerce fordítása</a>.

en: View %s
hu_HU: %s megtekintése

en: HTML Email Template
hu_HU: HTML e-mail sablon

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
hu_HU: Ha tetszik a <strong>WooCommerce</strong>, kérjük, hagyj egy %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s értékelést. Óriási köszönet a WooThemes csapatától előre is!

en: Thanks :)
hu_HU: Köszönjük :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hu_HU: Köszönjük, hogy a WooCommerce-et használod értékesítéshez.

en: The file does not exist, please try again.
hu_HU: A fájl nem létezik, kérlek, próbáld újra.

en: The CSV is invalid.
hu_HU: A CSV hibás.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
hu_HU: Az importálás befejeződött - <strong>%s</strong> adókulcs beimportálva.

en: All done!
hu_HU: Minden kész!

en: View Tax Rates
hu_HU: Adókulcsok megtekintése

en: Import Tax Rates
hu_HU: Adókulcsok importálása

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hu_HU: Üdvözöllek! Tölts fel egy CSV fájlt, ami tartalmazza az adókulcsokat és importáld őket az üzletbe. Válassz egy .csv fájlt a feltöltéshez és nyomd meg a "Fájl feltöltése és importálása" gombot.

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
hu_HU: Az adókulcs oszlopok meghatározott sorrendben kell szerepeljenek (10 oszlop). <a href="%s">Kattints ide a minta letöltéséhez</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hu_HU: Mielőtt feltöltenéd az importálandó fájlt, előbb javítanod kell az alábbi hibákat:

en: Choose a file from your computer:
hu_HU: Válassz egy fájlt a számítógépről:

en: Maximum size: %s
hu_HU: Maximális méret: %s

en: OR enter path to file:
hu_HU: VAGY írj be egy útvonalat a fájlhoz:

en: Delimiter
hu_HU: Elválasztó

en: Upload file and import
hu_HU: Fájl feltöltése és importálása

en: Sorry, there has been an error.
hu_HU: Sajnáljuk, egy hiba történt.

en: General
hu_HU: Általános

en: Usage Restriction
hu_HU: Felhasználás korlátozása

en: Usage Limits
hu_HU: Felhasználási korlátok

en: Discount type
hu_HU: Kedvezmény típusa

en: Value of the coupon.
hu_HU: A kupon értéke.

en: Allow free shipping
hu_HU: Ingyenes kiszállítás engedélyezése

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hu_HU: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon ingyenes szállítást biztosít. Az <a href="%s">ingyenes szállítási mód</a>  engedélyezve kell legyen és "egy érvényes ingyenes kiszállítás kupon" opciót kell beállítani (lásd "Az ingyenes kiszállításhoz kötelező" beállítást)

en: Coupon expiry date
hu_HU: Kupon lejárati dátuma

en: Minimum spend
hu_HU: Minimum költséghatár

en: No minimum
hu_HU: Nincs minimum

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
hu_HU: A mezőben beállítható a minimális részösszeg ami szükséges a kupon használatához.

en: Maximum spend
hu_HU: Maximum költés

en: No maximum
hu_HU: Nincs maximum

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
hu_HU: A mezőben beállítható a maximális részösszeg a kupon beváltásakor.

en: Individual use only
hu_HU: Csak egyéni felhasználásra

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hu_HU: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem használható együtt más kuponokkal.

en: Exclude sale items
hu_HU: Akciós termékek kizárása

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
hu_HU: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem érvényes akciós termékekre. A termékekre szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha a termék nem akciós. A kosárra szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha nincs akciós termék a kosárban.

en: Search for a product&hellip;
hu_HU: Termék keresése&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
hu_HU: A kosárban kötelezően szereplő termékek, amik a kupon használatához kellenek vagy "Termék kedvezmény" esetén a kedvezményes termékek.

en: Exclude products
hu_HU: Termékek kizárása

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
hu_HU: A kosárban kötelezően nem szereplő termékek, amik a kupon használatához kellenek vagy "Termék kedvezmény" esetén a nem kedvezményes termékek.

en: Product categories
hu_HU: Termékkategóriák

en: Any category
hu_HU: Bármely kategória

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
hu_HU: A termék kötelezően a kategóriában kell szerepeljen, hogy a kupon érvényes maradjon vagy "Termék kedvezmény" esetén a felsorolt kategóriákban lévő termékek kedvezményesek.

en: Exclude categories
hu_HU: Kategóriák kizárása

en: No categories
hu_HU: Nincsenek kategóriák

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
hu_HU: A termék kötelezően nem szerepelhet a kategóriában, hogy a kupon érvényes maradjon vagy "Termék kedvezmény" esetén a felsorolt kategóriákban nem lévő termékek kedvezményesek.

en: Email restrictions
hu_HU: E-mail korlátozások

en: No restrictions
hu_HU: Nincsenek korlátozások

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
hu_HU: Az engedélyezett e-mail címek listája, amivel össze kell vetni a vásárló számlázási e-mail címét, amikor leadja a rendelését. Az e-mail címeket vesszővel válaszd el.

en: Usage limit per coupon
hu_HU: Felhasználási korlát kupononként

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hu_HU: Hány alkalommal használható a kupon, mielőtt lejárna.

en: Limit usage to X items
hu_HU: Felhasználás korlátozása X tételre

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hu_HU: Az önálló tételek maximális száma, amelyre a kupon érvényesíthető, ha termék kedvezményre van beállítva. Hagyd üresen és az összes meghatározott termékre érvényes lesz a kosárban.

en: Usage limit per user
hu_HU: Felhasználási korlát felhasználónként

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hu_HU: Hány alkalommal használhatja a kupont egy önálló felhasználó. Vendégek esetén a számlázási e-mail címet használja, bejelentkezett felhasználóknál a felhasználói azonosítót.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hu_HU: A kuponkód már létezik - a vásárlók a legutóbbi kupont fogják ezzel a kóddal használni.

en: Resend order emails
hu_HU: Megrendelő e-mailek újraküldése

en: Generate download permissions
hu_HU: Letöltési jogosultságok generálása

en: Apply
hu_HU: Alkalmazás

en: Save %s
hu_HU: %s mentése

en: Save/update the %s
hu_HU: %s mentése/frissítése

en: First Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Name
hu_HU: Keresztnév

en: Phone
hu_HU: Telefonszám

en: %s %s details
hu_HU: %s %s részletei

en: Payment via %s
hu_HU: Fizetési mód: %s

en: Customer IP
hu_HU: Vásárló IP címe

en: General Details
hu_HU: Általános adatok

en: Order date:
hu_HU: Rendelés dátuma:

en: h
hu_HU: ó

en: Order status:
hu_HU: Rendelés állapota:

en: Customer:
hu_HU: Vásárló:

en: View other orders
hu_HU: Vásárló többi rendelésének megtekintése

en: Billing Details
hu_HU: Számlázási adatok

en: Load billing address
hu_HU: Számlázási cím betöltése

en: Address
hu_HU: Cím

en: No billing address set.
hu_HU: Nincs megadva számlázási cím.

en: Payment Method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakció azonosító

en: Shipping Details
hu_HU: Szállítási adatok

en: Copy from billing
hu_HU: Számlázási cím másolása

en: Load shipping address
hu_HU: Szállítási cím betöltése

en: No shipping address set.
hu_HU: Nincs megadva szállítási cím.

en: Customer Provided Note
hu_HU: Vásárlói megjegyzés

en: Customer's notes about the order
hu_HU: Vásárló megjegyzései a rendeléssel kapcsolatban

en: File %d
hu_HU: Fájl %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
hu_HU: Keress egy letölthető termékre&hellip;

en: Grant Access
hu_HU: Hozzáférés engedélyezése

en: added on %1$s at %2$s
hu_HU: Hozzáadva: %1$s %2$s

en: by %s
hu_HU: írta %s

en: Delete note
hu_HU: Megjegyzés törlése

en: There are no notes yet.
hu_HU: Még nincsenek megjegyzések.

en: Add note
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hu_HU: Írhatsz megjegyzést magadnak későbbi hivatkozásként vagy vásárlói megjegyzést (amiről a felhasználó értesül).

en: Private note
hu_HU: Privát megjegyzés

en: Note to customer
hu_HU: Megjegyzés a vásárlónak

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Product Type
hu_HU: Terméktípus

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
hu_HU: A virtuális termék nem kézzelfogható és nem szállítható.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu_HU: A letölthető termékek hozzáférést biztosítanak egy fájlhoz vásárláskor.

en: Inventory
hu_HU: Készlet

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Linked Products
hu_HU: Kapcsolódó termékek

en: Variations
hu_HU: Variációk

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Stock Keeping Unit
hu_HU: Cikkszám

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hu_HU: A CSZ a cikkszámra utal, egy egyedi azonosító minden egyes termékhez és szolgáltatáshoz, ami megvásárolható.

en: Product URL
hu_HU: Termék URL

en: Enter the external URL to the product.
hu_HU: Írd be a külső URL-t a termékhez.

en: Button text
hu_HU: Gomb szövege

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hu_HU: Ez a szöveg fog megjelenni a külső termékre mutató gombon.

en: Regular Price
hu_HU: Normál ár

en: Sale Price
hu_HU: Akciós ár

en: Schedule
hu_HU: Időzítés

en: Sale Price Dates
hu_HU: Akciós ár időzítése

en: The sale will end at the beginning of the set date.
hu_HU: Az akció a beállított nap elején fog véget érni.

en: Downloadable Files
hu_HU: Letölthető fájlok

en: This is the name of the download shown to the customer.
hu_HU: Ez a letöltés neve, ahogyan a vásárló látni fogja.

en: File URL
hu_HU: Fájl URL

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hu_HU: Ez az URL vagy abszolút útvonal a fájlhoz, amihez a vásárlók hozzáférést kapnak majd. Az itt megadott URL-ek már kódolva kell, hogy legyenek.

en: Add File
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Download Limit
hu_HU: Letöltési korlát

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hu_HU: Hagyd üresen a korlátlan újbóli letöltéshez.

en: Download Expiry
hu_HU: Letöltés lejárata

en: Never
hu_HU: Soha

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hu_HU: Írd be a napok számát, mielőtt a letöltési link lejár vagy hagyd üresen.

en: Download Type
hu_HU: Letöltés típusa

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
hu_HU: Válassz egy letöltés típust - ez szabályozza a <a href="%s">sémát</a>.

en: Standard Product
hu_HU: Szabványos termék

en: Application/Software
hu_HU: Alkalmazás/szoftver

en: Music
hu_HU: Zene

en: Tax Status
hu_HU: Adózási állapot

en: Taxable
hu_HU: Adóköteles

en: Shipping only
hu_HU: Csak szállítás

en: Standard
hu_HU: Szabványos

en: Tax Class
hu_HU: Adózási osztály

en: Manage stock?
hu_HU: Készletkezelés?

en: Enable stock management at product level
hu_HU: Készletkezelés engedélyezése termék szinten

en: Stock Qty
hu_HU: Raktár mny

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hu_HU: Raktár mennyiség. Ha ez egy variálható termék, akkor ez az érték kezeli a készletet minden variációra, kivéve, ha variáció szinten megadod a készletet.

en: Allow Backorders?
hu_HU: Utánrendelések engedélyezve?

en: Do not allow
hu_HU: Nincs engedélyezve

en: Allow, but notify customer
hu_HU: Engedélyezve, de értesüljön a vásárló

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hu_HU: Ha a készletkezelés engedélyezett, itt állítható be az utánrendelés engedélyezése. Ha engedélyezve van, akkor a készlet 0 alá csökkenhet.

en: Stock status
hu_HU: Készletállapot

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hu_HU: Szabályozza, hogy "raktáron" vagy "elfogyott" termékként jelenik meg a termék az oldalon.

en: Sold Individually
hu_HU: Önállóan értékesített

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
hu_HU: Kapcsold be, ha ebből a termékből csak egy szerepelhet egy rendelésben

en: Weight
hu_HU: Súly

en: Weight in decimal form
hu_HU: Súly tizedes formában

en: Dimensions
hu_HU: Méretek

en: Length
hu_HU: Hosszúság

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Height
hu_HU: Magasság

en: LxWxH in decimal form
hu_HU: HxSzxM tizedes formában

en: No shipping class
hu_HU: Nincs szállítási osztály

en: Shipping class
hu_HU: Szállítási osztály

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hu_HU: A szállítási osztályokat bizonyos szállítási módok használják hasonló termékek csoportosítására.

en: Expand
hu_HU: Kibontás

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Custom product attribute
hu_HU: Egyedi termékattribútum

en: Save Attributes
hu_HU: Attribútumok mentése

en: Up-Sells
hu_HU: Upsell

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hu_HU: Az upsell termékek olyan termékek, amiket az aktuálisan megtekintett termék helyett javasolsz, például olyan termékek, amik nyereségesebbek, vagy jobb minőségűek vagy drágábbak.

en: Cross-Sells
hu_HU: Keresztértékesítés

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hu_HU: A keresztértékesített termékek a kosárban promótált termékek az aktuális termék alapján.

en: Grouping
hu_HU: Csoportosítás

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
hu_HU: Állítsd be ezt az opciót, ha ez egy csoportosított termék része.

en: Purchase Note
hu_HU: Vásárlási megjegyzés

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hu_HU: Megadhatsz egy opcionális megjegyzést, amit vásárlás után megkap a vásárló.

en: Menu order
hu_HU: Menü sorrend

en: Custom ordering position.
hu_HU: Egyedi rendezési pozíció.

en: Enable reviews
hu_HU: Vélemények engedélyezése

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
hu_HU: Variációk hozzáadása előtt fel kell venned attribútumokat és el kell mentened őket az <strong>Attribútumok</strong> fülön.

en: Learn more
hu_HU: További információk

en: Default Form Values
hu_HU: Alapértelmezett űrlap értékek

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
hu_HU: Ezek az attribútumok lesznek alapértelmezetten kiválasztva a látogatói oldalon.

en: No default
hu_HU: Nincs alapértelmezett

en: Add variation
hu_HU: Variáció hozzáadása

en: Create variations from all attributes
hu_HU: Variációk létrehozása az összes attribútumból

en: Delete all variations
hu_HU: Összes variáció törlése

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hu_HU: &quot;Bekapcsolt&quot; váltása

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hu_HU: &quot;Letölthető&quot; váltása

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hu_HU: &quot;Virtuális&quot; váltása

en: Pricing
hu_HU: Árazás

en: Set regular prices
hu_HU: Normál árak beállítása

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hu_HU: Normál árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hu_HU: Normál árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Set sale prices
hu_HU: Akciós árak beállítása

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hu_HU: Akciók árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hu_HU: Akciós árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Set scheduled sale dates
hu_HU: Időzített akciós dátumok beállítása

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hu_HU: &quot;Készletkezelés&quot; be-/kikapcsolása

en: Downloadable products
hu_HU: Letölthető termékek

en: Download limit
hu_HU: Letöltési korlát

en: Download expiry
hu_HU: Letöltés lejárata

en: Go
hu_HU: Mehet

en: %s item | %s items
hu_HU[0]: %s tétele
hu_HU[1]: %s tételei

en: Go to the first page
hu_HU: Ugrás az első oldalra

en: Go to the previous page
hu_HU: Ugrás az előző oldalra

en: Select Page
hu_HU: Oldal kiválasztása

en: Current page
hu_HU: Jelenlegi oldal

en: Go to the next page
hu_HU: Ugrás a következő oldalra

en: Go to the last page
hu_HU: Ugrás az utolsó oldalra

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Product SKU must be unique.
hu_HU: A termék cikkszámának egyedinek kell lennie.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hu_HU: A(z) %s letölthető fájl nem használható, mivel a fájl típusa nem engedélyezett. Az engedélyezett típusok: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hu_HU: A(z) %s letölthető fájl nem használható, mert nem létezik a szerveren.

en: Variation #%s of %s
hu_HU: #%s variációja %s terméknek

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
hu_HU: #%s &ndash; A variáció cikkszám egyedi kell, hogy legyen.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
hu_HU: #%s &ndash; A(z) %s letölthető fájl nem használható, mivel a fájl típusa nem engedélyezett. Az engedélyezett típusok: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hu_HU: #%s &ndash; A(z) %s letölthető fájl nem használható, mert nem létezik a szerveren.

en: Delete image
hu_HU: Kép törlése

en: Add Images to Product Gallery
hu_HU: Képek hozzáadása a termékgalériához

en: Add to gallery
hu_HU: Hozzáadás a galériához

en: Add product gallery images
hu_HU: Termékgaléria képek hozzáadása

en: Revoke Access
hu_HU: Hozzáférés visszavonása

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hu_HU[0]: Letöltve %s alkalommal
hu_HU[1]: Letöltve %s alkalommal

en: Downloads Remaining
hu_HU: Hátralévő letöltések

en: Access Expires
hu_HU: Hozzáférés lejárata

en: Fee
hu_HU: Díj

en: Fee Name
hu_HU: Díj neve

en: Product ID:
hu_HU: Termékazonosító:

en: Variation ID:
hu_HU: Variációazonosító:

en: No longer exists
hu_HU: Már nem létezik

en: Product SKU:
hu_HU: Termék cikkszám:

en: Add&nbsp;meta
hu_HU: Meta-adatok&nbsp;hozzáadása

en: After pre-tax discounts.
hu_HU: Forgalmi adóval terhelt kedvezményekkel együtt.

en: Before pre-tax discounts.
hu_HU: Forgalmi adó előtt alkalmazott kedvezmények nélkül.

en: Item
hu_HU: Tétel

en: Cost
hu_HU: Egységár

en: Qty
hu_HU: Mny

en: Tax
hu_HU: Adó

en: Coupon(s) Used
hu_HU: Felhasznált kupon(ok)

en: Discount
hu_HU: Kedvezmény

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
hu_HU: Ez az összes kedvezmény. A kedvezmények sortételenként vannak meghatározva.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
hu_HU: A rendelés szállítási és kezelési költségei.

en: Order Total
hu_HU: Rendelés végösszeg

en: Refunded
hu_HU: Visszatérítve

en: Delete selected line item(s)
hu_HU: Kiválasztott sorkészlet(ek) törlése

en: Stock Actions
hu_HU: Készlet műveletek

en: Reduce line item stock
hu_HU: Sorkészlet csökkentése

en: Increase line item stock
hu_HU: Sorkészlet növelése

en: Add line item(s)
hu_HU: Sortétel(ek) hozzáadása

en: To edit this order change the status back to "Pending"
hu_HU: A rendelés szerkesztéséhez "Függőben lévő" állapotra kell változtatnod

en: This order has been paid for and is no longer editable
hu_HU: Ez a rendelés már ki lett fizetve és nem szerkeszthető

en: Add Tax
hu_HU: Adó hozzáadása

en: Refund
hu_HU: Visszatérítés

en: Calculate Taxes
hu_HU: Adók számítása

en: Calculate Total
hu_HU: Végösszeg számítása

en: Add product(s)
hu_HU: Termék(ek) hozzáadása

en: Add fee
hu_HU: Díj hozzáadása

en: Add shipping cost
hu_HU: Szállítási költség hozzáadása

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Restock refunded items
hu_HU: Visszatérített tételek újraraktározása

en: Amount already refunded
hu_HU: Az összeg már vissza lett térítve

en: Total available to refund
hu_HU: Összesen visszatéríthető

en: Refund amount
hu_HU: Visszatérítendő összeg

en: Reason for refund (optional)
hu_HU: A visszatérítés oka (opcionális)

en: Payment Gateway
hu_HU: Fizetési mód

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
hu_HU: A rendeléshez használt fizetési mód nem támogatja az automatikus visszatérítéseket.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hu_HU: Ennek használatát követően kézzel kell majd visszatérítened az összeget.

en: Add products
hu_HU: Termékek hozzáadása

en: Add tax
hu_HU: Adó hozzáadása

en: Rate name
hu_HU: Adókulcs neve

en: Tax class
hu_HU: Adózási osztály

en: Rate code
hu_HU: Adókulcs kód

en: Rate %
hu_HU: Adókulcs %

en: Or, enter tax rate ID:
hu_HU: Vagy írd be az adókulcs azonosítóját

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: ID:
hu_HU: Azonosító:

en: Shipping Name
hu_HU: Szállítás neve

en: Shipping Method
hu_HU: Szállítási mód

en: Select terms
hu_HU: Válassz értékeket

en: Add new
hu_HU: Új hozzáadása

en: "%s" separate terms
hu_HU: "%s" különböző kifejezés

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
hu_HU: Írj be valamilyen szöveget vagy attribútumot, az értékeket "%s" választja el.

en: File Name
hu_HU: Fájlnév

en: Choose file
hu_HU: Válassz fájlt

en: Insert file URL
hu_HU: Fájl URL beillesztése

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
hu_HU: Fogd és vidd, vagy kattints a menü sorrend kézi beállításához

en: Any
hu_HU: Bármely

en: Remove this image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Upload an image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
hu_HU: Írj be egy cikkszámot ehhez a variációhoz vagy hagyd üresen a szülő termék cikkszámának használatához.

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hu_HU: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék megvásárlásakor hozzáférést adsz egy letölthető fájlhoz

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hu_HU: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék nem szállítható vagy nincs szállítási költsége

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hu_HU: Raktárkészlet kezelés engedélyezése variáció szinten

en: Regular Price:
hu_HU: Ár:

en: Variation price (required)
hu_HU: Variáció ár (kötelező)

en: Sale Price:
hu_HU: Akciós ár:

en: Cancel schedule
hu_HU: Időzítés visszavonása

en: Sale start date:
hu_HU: Akciós időszak kezdete:

en: Sale end date:
hu_HU: Akciós időszak vége:

en: Stock Qty:
hu_HU: Készlet mny:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
hu_HU: Írj be egy mennyiséget a variációnak vagy hagyd üresen a szülő termék beállításainak használatához.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
hu_HU: Írj be egy súlyt a variációnak vagy hagyd üresen a szülő termék súlyának használatához.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
hu_HU: Méretek (H&times;Sz&times;M)

en: Shipping class:
hu_HU: Szállítási osztály:

en: Same as parent
hu_HU: Szülővel megegyezik

en: Tax class:
hu_HU: Adózási osztály:

en: Variation Description:
hu_HU: Variáció leírása:

en: Download Limit:
hu_HU: Letöltési korlát:

en: Download Expiry:
hu_HU: Letöltés lejárata:

en: Sold %s worth in the last %d days
hu_HU: %s értékben eladva az elmúlt %d napban

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
hu_HU[0]: 1 tétel eladva az elmúlt %d napban
hu_HU[1]: %d tétel eladva az elmúlt %d napban

en: %s discounts in total
hu_HU: %s kedvezmény összesen

en: %d coupons used in total
hu_HU: %s kupon felhasználva összesen

en: Year
hu_HU: Éves

en: Last Month
hu_HU: Múlt hónap

en: This Month
hu_HU: Folyó hónap

en: Last 7 Days
hu_HU: Elmúlt 7 nap

en: Filter by coupon
hu_HU: Szűrés kupon szerint

en: Choose coupons&hellip;
hu_HU: Válassz kuponokat&hellip;

en: All coupons
hu_HU: Összes kupon

en: Show
hu_HU: Megjelenítés

en: No used coupons found
hu_HU: Nem találhatóak felhasznált kuponok

en: Most Popular
hu_HU: Legnépszerűbb

en: No coupons found in range
hu_HU: Nem találhatóak kuponok az időszakra

en: Most Discount
hu_HU: Legnagyobb kedvezmény

en: Export CSV
hu_HU: CSV exportálása

en: Number of coupons used
hu_HU: Felhasznált kuponok száma

en: Discount amount
hu_HU: Kedvezmény mértéke

en: Customer
hu_HU: Vásárló

en: No customers found.
hu_HU: Nem találhatóak vásárlók.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hu_HU[0]: %s korábbi rendelés hozzárendelve
hu_HU[1]: %s korábbi rendelés hozzárendelve

en: Refreshed stats for %s
hu_HU: %s statisztikái frissítve

en: Search customers
hu_HU: Vásárlók keresése

en: Refresh stats
hu_HU: Statisztika frissítése

en: View orders
hu_HU: Rendelések megtekintése

en: Link previous orders
hu_HU: Korábbi rendelések hozzárendelése

en: Name (Last, First)
hu_HU: Név (keresztnév, vezetéknév)

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Money Spent
hu_HU: Elköltött összeg

en: Last order
hu_HU: Utolsó rendelés

en: %s signups in this period
hu_HU: %s regisztráció az időszakban

en: Customer Sales
hu_HU: Vásárlói eladások

en: Guest Sales
hu_HU: Vendég eladások

en: Customer Orders
hu_HU: Vásárlói rendelések

en: Guest Orders
hu_HU: Vendég rendelések

en: orders
hu_HU: rendelés

en: customer orders
hu_HU: vásárlói rendelés

en: guest orders
hu_HU: vendég rendelés

en: Signups
hu_HU: Regisztrációk

en: new users
hu_HU: új felhasználó

en: No low in stock products found.
hu_HU: Egy termék sincs alacsony készleten.

en: No out of stock products found.
hu_HU: Egy termék se fogyott el.

en: %s sales in %s
hu_HU: %s eladás - %s

en: Select categories&hellip;
hu_HU: Válassz kategóriákat&hellip;

en: None
hu_HU: Nincs

en: All
hu_HU: Összes

en: &larr; Choose a category to view stats
hu_HU: &larr; Válassz egy kategóriát a statisztika megtekintéséhez

en: %s average daily sales
hu_HU: %s átlagos napi eladás

en: %s average monthly sales
hu_HU: %s átlagos havi eladás

en: %s gross sales in this period
hu_HU: %s bruttó eladás ebben az időszakban

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hu_HU: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat beleértve.

en: %s net sales in this period
hu_HU: %s nettó eladás ebben az időszakban

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hu_HU: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat nem beleértve.

en: %s orders placed
hu_HU: %s feladott rendelés

en: %s items purchased
hu_HU: %s megvásárolt tétel

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
hu_HU[0]: %s visszatérítve %d rendeléshez
hu_HU[1]: %s visszatérítve %d rendeléshez

en: %s charged for shipping
hu_HU: %s felszámolva szállításra

en: %s worth of coupons used
hu_HU: %s értékben felhasznált kuponok

en: Number of items sold
hu_HU: Eladott tételek száma

en: Number of orders
hu_HU: Rendelések száma

en: Average sales amount
hu_HU: Átlagos eladások összege

en: Shipping amount
hu_HU: Szállítási költség

en: Gross Sales amount
hu_HU: Bruttó eladás

en: Net Sales amount
hu_HU: Nettó eladás

en: %s sales for the selected items
hu_HU: %s eladás a kiválasztott tételekből

en: %s purchases for the selected items
hu_HU: %s vásárlás a kiválasztott tételekből

en: Showing reports for:
hu_HU: Jelentés a következőről:

en: Reset
hu_HU: Alaphelyzetbe állítás

en: Product Search
hu_HU: Termékkereső

en: Top Sellers
hu_HU: Top eladott termékek

en: No products found in range
hu_HU: Nem találhatóak termékek az időszakra

en: Top Freebies
hu_HU: Top ingyenes termékek

en: Top Earners
hu_HU: Top bevételt hozó termékek

en: &larr; Choose a product to view stats
hu_HU: &larr; Válassz egy terméket a statisztika megtekintéséhez

en: Sales amount
hu_HU: Eladás összesen

en: No products found.
hu_HU: Nem találhatóak termékek.

en: product
hu_HU: termek

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Units in stock
hu_HU: Készleten lévő mennyiség

en: Rate
hu_HU: Adókulcs

en: Number of Orders
hu_HU: Rendelések száma

en: Tax Amount
hu_HU: Adó mértéke

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
hu_HU: Ez a rendelésekben szereplő "Adó sorok" adózási mértékének összesítése.

en: Shipping Tax Amount
hu_HU: Szállítási adó összege

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
hu_HU: Ez a rendelésekben szereplő "Adó sorok" szállítási adó mértékének összesítése.

en: Total Tax
hu_HU: Összes adó

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hu_HU: Ez az összes adó az adókulcshoz (szállítási adó + termékadó)

en: No taxes found in this period
hu_HU: Nem találhatóak adók erre az időszakra

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Total Sales
hu_HU: Összes eladás

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
hu_HU: A rendelésekben szereplő 'Rendelés végösszeg' mező összegzése.

en: Total Shipping
hu_HU: Összes szállítási költség

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
hu_HU: A rendelésekben szereplő 'Szállítási díj' mező összegzése.

en: Net profit
hu_HU: Nettó profit

en: Total sales minus shipping and tax.
hu_HU: Összes eladás mínusz a szállítási díjak és adók.

en: Totals
hu_HU: Végösszeg

en: Accounts
hu_HU: Fiókok

en: Account Pages
hu_HU: Fiók oldalak

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
hu_HU: Ezeket az oldalakat be kell állítani, hogy a WooCommerce tudja, hová kell irányítani a felhasználókat a fiókhoz kapcsolódó funkciók eléréshez.

en: My Account Page
hu_HU: Fiókom oldal

en: Page contents:
hu_HU: Oldal tartalma:

en: My Account Endpoints
hu_HU: Fiókom végpontok

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
hu_HU: A végpontok az oldalak címei mögé kerülnek beillesztésre és a fiókkezelési folyamat különböző eseményeit kezelik. Ezek legyenek egyediek.

en: View Order
hu_HU: Rendelés megtekintése

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
hu_HU: Végpont a Fiókom &rarr; Rendelés megtekintése oldalhoz

en: Edit Account
hu_HU: Fiók szerkesztése

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
hu_HU: Végpont a Fiókom &rarr; Fiók szerkesztése oldalhoz

en: Edit Address
hu_HU: Cím szerkesztése

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
hu_HU: Végpont a Fiókom &rarr; Cím szerkesztése oldalhoz

en: Lost Password
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
hu_HU: Végpont a Fiókom &rarr; Elfelejtett jelszó oldalhoz

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hu_HU: Végpont a kijelentkezéshez. Ezt hozzáadhatod a menüdhöz egy egyéni linkkel: teoldalad.hu/?customer-logout=true

en: Registration Options
hu_HU: Regisztrációs beállítások

en: Enable Registration
hu_HU: Regisztráció engedélyezése

en: Enable registration on the "Checkout" page
hu_HU: Regisztráció engedélyezése a "Pénztár" oldalon

en: Enable registration on the "My Account" page
hu_HU: Regisztráció engedélyezése a "Fiókom" oldalon

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
hu_HU: Bejelentkezési emlékeztető megjelenítése visszatérő vásárlóknak a "Pénztár" oldalon

en: Account Creation
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Automatically generate username from customer email
hu_HU: Felhasználónév automatikus generálása a vásárló e-mail címe alapján

en: Automatically generate customer password
hu_HU: Jelszó automatikus generálása

en: General Options
hu_HU: Általános beállítások

en: Enable the REST API
hu_HU: REST API engedélyezése

en: Checkout Options
hu_HU: Pénztár beállítások

en: Checkout Process
hu_HU: Pénztár folyamat

en: Enable the use of coupons
hu_HU: Kuponok használatának engedélyezése

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hu_HU: A kuponok a kosár és pénztár oldalakon használhatók fel.

en: Calculate coupon discounts sequentially
hu_HU: Kuponkedvezmények szekvenciális számítása

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hu_HU: Több kupon alkalmazásakor az első kupont a teljes árra fogja alkalmazni, a második kupont a kedvezményes árra és így tovább.

en: Enable guest checkout
hu_HU: Vendég vásárlás engedélyezése

en: Allows customers to checkout without creating an account.
hu_HU: A vásárlók fizethetnek fiók létrehozása nélkül.

en: Force secure checkout
hu_HU: Biztonságos fizetés kényszerítése

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
hu_HU: SSL (HTTPS) kényszerítése a pénztár oldalakon (SSL tanúsítvány szükséges).

en: Force HTTP when leaving the checkout
hu_HU: HTTP kényszerítése a pénztár elhagyásakor

en: Checkout Pages
hu_HU: Pénztár oldalak

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hu_HU: Ezeket az oldalakat be kell állítani, hogy a WooCommerce tudja, hová kell irányítani a felhasználókat fizetéshez.

en: Cart Page
hu_HU: Kosár oldal

en: Checkout Page
hu_HU: Pénztár oldal

en: Terms and Conditions
hu_HU: Felhasználási feltételek

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hu_HU: Ha megadsz "Felhasználási feltételek" oldalt, akkor a vásárlóknak el kell azt fogadniuk fizetéskor.

en: Checkout Endpoints
hu_HU: Pénztár végpontok

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hu_HU: A végpontok az oldalak címei mögé kerülnek beillesztésre és a pénztár folyamat különböző eseményeit kezelik. Ezek legyenek egyediek.

en: Pay
hu_HU: Fizetés

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
hu_HU: Végpont a Pénztár &rarr; Fizetés oldalhoz

en: Order Received
hu_HU: Rendelés megérkezett

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
hu_HU: Végpont a Pénztár &rarr; Rendelés megérkezett oldalhoz

en: Add Payment Method
hu_HU: Fizetési mód hozzáadása

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
hu_HU: Végpont a Pénztár &rarr; Fizetési mód hozzáadása oldalhoz

en: Payment Gateways
hu_HU: Fizetési módok

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
hu_HU: A telepített fizetési módok alább láthatóak.  A fizetési módok megjelenítési sorrendjét fogd és vidd módszerrel tudod szabályozni.

en: Gateway Display Order
hu_HU: Fizetési módok megjelenítési sorrendje

en: Gateway
hu_HU: Fizetési mód

en: Gateway ID
hu_HU: Fizetési mód azonosítója

en: Emails
hu_HU: E-mailek

en: Email Options
hu_HU: E-mail beállítások

en: Email Sender Options
hu_HU: E-mail feladó beállítások

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
hu_HU: Az alábbi mezőkben állíthatóak be a WooCommerce e-mailekben használt feladó (e-mail cím és név) adatai.

en: "From" Name
hu_HU: "Feladó" neve

en: "From" Email Address
hu_HU: "Feladó" e-mail címe

en: Email Template
hu_HU: E-mail sablon

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
hu_HU: Ebben a szekcióban szabhatók testre a WooCommerce e-mailek. <a href="%s" target="_blank">Kattints ide az e-mail sablon előnézetéhez</a>. A komolyabb átalakításokhoz másold le a <code>woocommerce/templates/emails/</code> mappát a <code>tesablonod/woocommerce/emails/</code> mappába.

en: Header Image
hu_HU: Fejléc kép

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
hu_HU: Írj be egy URL-t az e-mail fejléceként megjelenítendő képhez. Kép feltöltéséhez használd a <a href="%s">média feltöltőt</a>.

en: Email Footer Text
hu_HU: E-mail lábléc szövege

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
hu_HU: A WooCommerce e-mailek láblécében megjelenő szöveg.

en: Powered by WooCommerce
hu_HU: A WooCommerce támogatásával

en: Base Colour
hu_HU: Alapszín

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
hu_HU: A WooCommerce e-mail sablonok alapszíne. Alapértelmezésként <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
hu_HU: Háttérszín

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
hu_HU: A WooCommerce e-mail sablonok háttérszíne. Alapértelmezésként <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
hu_HU: E-mail törzs háttérszíne

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
hu_HU: A levél törzsének háttérszíne. Alapértelmezésként <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
hu_HU: E-mail törzs szövegszíne

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
hu_HU: A levél törzsének szövegszíne. Alapértelmezésként <code>#505050</code>.

en: Base Location
hu_HU: Üzemeltetési hely

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
hu_HU: Ez az üzlet üzemeltetési helye. Az adókulcsok az itt megadott országtól függnek majd.

en: Selling Location(s)
hu_HU: Értékesítési hely(ek)

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hu_HU: A beállítással korlátozható, hogy mely országokban kívánsz értékesíteni.

en: Sell to all countries
hu_HU: Értékesítés az összes országban

en: Sell to specific countries only
hu_HU: Értékesítés csak a kiválasztott országokban

en: Specific Countries
hu_HU: Kiválasztott országok

en: Default Customer Address
hu_HU: Alapértelmezett vásárlói cím

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
hu_HU: Ez a beállítás a vásárlók alapértelmezett címét határozza meg (mielőtt megadják saját adataikat).

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hu_HU: A %sMaxMind GeoLite adatbázisa%s időszakosan letöltésre kerül a wp-content könyvtárba, ha geolokációt használsz.

en: No address
hu_HU: Nincs cím

en: Shop base address
hu_HU: Üzlet címe

en: Geolocate
hu_HU: Geolokáció

en: Geolocate (with page caching support)
hu_HU: Geolokáció (oldal gyorsítótárazási támogatással)

en: Store Notice
hu_HU: Üzlet felszólítás

en: Enable site-wide store notice text
hu_HU: Üzlet felszólítás engedélyezése

en: Store Notice Text
hu_HU: Üzlet felszólítás szövege

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hu_HU: Ez egy demó áruház tesztelési célokból &mdash; a rendelések nem kerülnek teljesítésre.

en: Currency Options
hu_HU: Pénznem beállítások

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hu_HU: Az alábbi beállítások az oldalon megjelenő árakra vannak hatással.

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu_HU: Ez a beállítás szabályozza, hogy milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és miket fogadnak a fizetési módok.

en: This controls the position of the currency symbol.
hu_HU: A pénznem szimbólumának pozícióját szabályozza.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árak ezres elválasztóját szabályozza.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árak tizedes elválasztóját szabályozza.

en: Number of Decimals
hu_HU: Tizedesek száma

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árak tizedeseinek számát szabályozza.

en: Integration
hu_HU: Integráció

en: Display
hu_HU: Megjelenés

en: Shop & Product Pages
hu_HU: Üzlet és termékoldalak

en: Shop Page
hu_HU: Üzlet oldal

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hu_HU: A főoldal használható a <a href="%s">termékek közvetlen linkjeiben</a> is.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hu_HU: Az üzlet főoldalát állítja be - itt lesz a termék archívumod.

en: Shop Page Display
hu_HU: Üzlet oldal megjelenése

en: This controls what is shown on the product archive.
hu_HU: A termék archívumok megjelenését szabályozza.

en: Show products
hu_HU: Termékek megjelenítése

en: Show categories &amp; subcategories
hu_HU: Kategóriák és alkategóriák megjelenítése

en: Show both
hu_HU: Mindkettő megjelenítése

en: Default Category Display
hu_HU: Alapértelmezett kategória megjelenés

en: This controls what is shown on category archives.
hu_HU: A kategória archívumok megjelenését szabályozza.

en: Show subcategories
hu_HU: Alkategóriák megjelenítése

en: Default Product Sorting
hu_HU: Alapértelmezett termék rendezés

en: This controls the default sort order of the catalog.
hu_HU: A katalógus alapértelmezett rendezését szabályozza.

en: Default sorting (custom ordering + name)
hu_HU: Alapértelmezett rendezés (egyedi rendezés + név)

en: Popularity (sales)
hu_HU: Népszerűség (eladások száma)

en: Average Rating
hu_HU: Átlagos értékelés

en: Sort by most recent
hu_HU: Rendezés a legújabb szerint

en: Sort by price (asc)
hu_HU: Rendezés ár szerint (növekvő)

en: Sort by price (desc)
hu_HU: Rendezés ár szerint (csökkenő)

en: Add to cart behaviour
hu_HU: A kosárba tétel működése

en: Redirect to the cart page after successful addition
hu_HU: Átirányítás a kosár oldalra sikeres hozzáadás után

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hu_HU: AJAX kosárhoz adás gombok engedélyezése a terméklistában

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
hu_HU: Ezek a beállítások határozzák meg a katalógusodban lévő képek megjelenését és méreteit - bár a CSS stílusok még befolyásolják a felhasználó oldali megjelenését. A beállítások változtatása után érdemes <a href="%s">újragenerálni a bélyegképeidet</a>.

en: Catalog Images
hu_HU: Katalógus képek

en: This size is usually used in product listings
hu_HU: Általában a termékek listázásakor használt méret

en: Single Product Image
hu_HU: Önálló termékkép

en: This is the size used by the main image on the product page.
hu_HU: Általában a termékoldalon lévő fő kép mérete.

en: Product Thumbnails
hu_HU: Termék bélyegképek

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
hu_HU: Általában a termékoldalon lévő galéria képek mérete.

en: Product Image Gallery
hu_HU: Termék képgaléria

en: Enable Lightbox for product images
hu_HU: Lightbox engedélyezése a termékképeknél

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
hu_HU: WooCommerce lightbox betöltése. A termékgalériák képei Lightbox-ban fognak megnyílni.

en: Manage Stock
hu_HU: Készletkezelés

en: Enable stock management
hu_HU: Készletkezelés engedélyezése

en: Hold Stock (minutes)
hu_HU: Készlet foglalása (percek)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hu_HU: Készlet foglalása (ki nem fizetett rendeléseknél) x percig. A korlát elérésekor a függő rendelés visszamondásra kerül. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Enable low stock notifications
hu_HU: Alacsony készlet értesítések engedélyezése

en: Enable out of stock notifications
hu_HU: Nincs készleten értesítések engedélyezése

en: Notification Recipient
hu_HU: Értesítés címzettje

en: Low Stock Threshold
hu_HU: Alacsony készlet határ

en: Out Of Stock Threshold
hu_HU: Nincs készleten határ

en: Out Of Stock Visibility
hu_HU: Nincs készleten láthatóság

en: Hide out of stock items from the catalog
hu_HU: Ne látszódjanak a katalógusban a készleten nem lévő termékek

en: Stock Display Format
hu_HU: Készlet megjelenítési formátum

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
hu_HU: A készlet weboldalon való megjelenését szabályozza.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
hu_HU: Mindig mutassa a készletet, pl. "12 készleten"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
hu_HU: Csak az alacsony készletet mutassa, pl. "Csak 2 maradt készleten" "Készleten" helyett

en: Never show stock amount
hu_HU: Soha ne mutassa a készletmennyiséget

en: File Download Method
hu_HU: Fájl letöltési mód

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
hu_HU: A letöltések kényszerítésével az URL-ek rejtve maradnak, de bizonyos szervereken a nagy fájlok kiszolgálása kiszámíthatatlan lehet. Ha támogatott, akkor inkább az <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> használható a letöltések kiszolgálására (a szerveren szükséges a <code>mod_xsendfile</code>).

en: Force Downloads
hu_HU: Letöltések kényszerítése

en: Redirect only
hu_HU: Csak átirányítás

en: Access Restriction
hu_HU: Hozzáférés korlátozás

en: Downloads require login
hu_HU: A letöltéshez be kell jelentkezni

en: This setting does not apply to guest purchases.
hu_HU: A beállítás nincs hatással a vendég vásárlásokra.

en: Grant access to downloadable products after payment
hu_HU: A letölthető termékekhez csak fizetés után engedélyezett a hozzáférés

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hu_HU: A beállítás bekapcsolásával a letöltésekhez való hozzáférés már "folyamatban" lévő rendeléseknél is engedélyezett, nem csak "befejezett" rendeléseknél.

en: Measurements
hu_HU: Méretek

en: Weight Unit
hu_HU: Súly mértékegység

en: This controls what unit you will define weights in.
hu_HU: A megadott súlyok mértékegységét szabályozza.

en: Dimensions Unit
hu_HU: Méret mértékegység

en: This controls what unit you will define lengths in.
hu_HU: A megadott méretek mértékegységét szabályozza.

en: Product Ratings
hu_HU: Termékértékelések

en: Enable ratings on reviews
hu_HU: Értékelések engedélyezése a véleményeknél

en: Ratings are required to leave a review
hu_HU: Vélemény írásához kötelező az értékelés

en: Show "verified owner" label for customer reviews
hu_HU: "Megerősített tulajdonos" címke megjelenítése a vásárlói véleményeknél

en: Only allow reviews from "verified owners"
hu_HU: Csak "megerősített tulajdonosok" írhatnak értékeléseket

en: Shipping Options
hu_HU: Szállítási beálíltások

en: Shipping Calculations
hu_HU: Szállítási kalkulációk

en: Enable shipping
hu_HU: Szállítás engedélyezése

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hu_HU: A szállítási kalkulátor engedélyezése a kosár oldalon

en: Hide shipping costs until an address is entered
hu_HU: Szállítási díjak elrejtése a cím beírásáig

en: Shipping Display Mode
hu_HU: Szállítási módok megjelenítése

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
hu_HU: Többféle szállítási mód megjelenési módját szabályozza az oldalon.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
hu_HU: Szállítási módok megjelenítése rádiógombokkal

en: Display shipping methods in a dropdown
hu_HU: Szállítási módok megjelenítése legördülő listában

en: Shipping Destination
hu_HU: Szállítási cím

en: This controls which shipping address is used by default.
hu_HU: Ezzel lehet beállítani, hogy melyik szállítási cím legyen az alapértelmezett.

en: Default to shipping address
hu_HU: Alapértelmezetten a szállítási cím

en: Default to billing address
hu_HU: Alapértelmezetten a számlázási cím

en: Only ship to the customer's billing address
hu_HU: Szállítás csak a vásárló számlázási címére

en: Restrict shipping to Location(s)
hu_HU: Szállítás korlátozása

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
hu_HU: Válaszd ki, hogy mely országokba szeretnél kiszállítani vagy választhatod az összes <a href="%s">helyszínt, ahol értékesítesz</a>.

en: Ship to all countries you sell to
hu_HU: Szállítás az összes értékesítési helyre

en: Ship to all countries
hu_HU: Szállítás az összeg országba

en: Ship to specific countries only
hu_HU: Szállítás csak a kiválasztott országokba

en: Shipping Methods
hu_HU: Szállítási módok

en: ID
hu_HU: Azonosító

en: Selection Priority
hu_HU: Kiválasztás prioritása

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
hu_HU: Az elérhető módok az itt megadott sorrendben kerülnek alapértelmezetten kiválasztásra. Ha több módnak egyezik a prioritása, akkor ár szerint kerülnek rendezésre.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
hu_HU: A megjelenítési sorrend fogd és vidd módszerrel átrendezhető.

en: Tax Options
hu_HU: Adózási beállítások

en: Standard Rates
hu_HU: Szabványos adókulcsok

en: %s Rates
hu_HU: %s adókulcsok

en: Key Details
hu_HU: Kulcs adatai

en: Friendly name for identifying this key.
hu_HU: Barátságos név a kulcs beazonosításához.

en: Owner of these keys.
hu_HU: A kulcsok tulajdonosa.

en: Select the access type of these keys.
hu_HU: Válaszd ki a kulcsok hozzáférési típusát.

en: Generate API Key
hu_HU: API kulcs generálása

en: Revoke Key
hu_HU: Kulcs visszavonása

en: Consumer Key
hu_HU: Fogyasztói kulcs

en: Copied!
hu_HU: Lemásolva!

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Consumer Secret
hu_HU: Fogyasztói titok

en: QRCode
hu_HU: QR kód

en: Tax Rates for the "%s" Class
hu_HU: "%s" osztály adókulcsai

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
hu_HU: Alább megadhatók adókulcsok országokhoz és megyékhez. Az elérhető 2 betűs országkódok listájáért <a href="%s">kattints ide</a>.

en: Country&nbsp;Code
hu_HU: Országkód

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hu_HU: Kétjegyű országkód, pl. HU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: State&nbsp;Code
hu_HU: Megyekód

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hu_HU: Kétjegyű megye kód, pl. BU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: ZIP/Postcode
hu_HU: Irányítószám

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
hu_HU: Irányítószám a szabályhoz. Több értéket pontosvesszővel (;) válassz el. Hagyd üresen, ha az összesre alkalmazni szeretnéd. Helyettesítőkarakterek (*) használhatók. Az irányítószám határok (pl. 1011-9030) át lesznek alakítva önálló irányítószámokká.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hu_HU: Városok a szabályhoz. Több értéket pontosvesszővel (;) válassz el. Hagyd üresen, ha az összesre alkalmazni szeretnéd.

en: Rate&nbsp;%
hu_HU: Adókulcs&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hu_HU: Írj be egy adókulcsot (százalékban) 4 tizedespontig.

en: Tax&nbsp;Name
hu_HU: Adó&nbsp;neve

en: Enter a name for this tax rate.
hu_HU: Írj be egy nevet az adókulcsnak.

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hu_HU: Válassz egy prioritást az adókulcshoz. Prioritásonként csak 1 egyező adókulcs lesz használva. Ha több adókulcsot szeretnél megadni egy területhez, akkor eltérő prioritással kell felvenned az adókulcsokat.

en: Compound
hu_HU: Összetett

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hu_HU: Válaszd ki, hogy ez egy összetett adókulcs vagy sem. Az összetett adókulcsok a többi adókulcson felül kerülnek a termékre.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hu_HU: Válaszd ki, hogy az adókulcs a szállításra is vonatkozik-e.

en: Tax rate ID
hu_HU: Adókulcs azonosítója

en: Insert row
hu_HU: Sor beszúrása

en: Remove selected row(s)
hu_HU: Kiválasztott sor(ok) törlése

en: Import CSV
hu_HU: CSV importálása

en: No row(s) selected
hu_HU: Nincsenek kiválasztva sorok

en: Country Code
hu_HU: Országkód

en: State Code
hu_HU: Megyekód

en: Tax Name
hu_HU: Adó neve

en: Method
hu_HU: Mód

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Headers
hu_HU: Fejlécek

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Request
hu_HU: Kérés

en: Response
hu_HU: Válasz

en: Webhook Data
hu_HU: Webkapocs adatai

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hu_HU: Barátságos név a webkapocs beazonosításához, alapértelmezetten Webkapocs létrehozva - %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hu_HU: Az állapot lehet &quot;Aktív&quot; (kézbesíti az adatcsomagot), &quot;Szüneteltetve&quot; (nem kézbesít) vagy &quot;Kikapcsolva&quot; (nem kézbesít kézbesítési hibák maitt).

en: Select when the webhook will fire.
hu_HU: Válaszd ki, hogy mikor fusson le a webkapocs.

en: Coupon Created
hu_HU: Kupon létrehozva

en: Coupon Updated
hu_HU: Kupon frissítve

en: Coupon Deleted
hu_HU: Kupon törölve

en: Customer Created
hu_HU: Vásárló létrehozva

en: Customer Updated
hu_HU: Vásárló frissítve

en: Customer Deleted
hu_HU: Vásárló törölve

en: Order Created
hu_HU: Rendelés létrehozva

en: Order Updated
hu_HU: Rendelés frissítése

en: Order Deleted
hu_HU: Rendelés törölve

en: Product Created
hu_HU: Termék létrehozva

en: Product Updated
hu_HU: Termék frissítve

en: Product Deleted
hu_HU: Termék törölve

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Action Event
hu_HU: Műveleti esemény

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
hu_HU: Írd be a webkapocs futását előidéző műveletet.

en: Custom Topic
hu_HU: Egyedi témakör

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
hu_HU: Írd be a webkapocs futását előidéző egyedi témakört.

en: URL where the webhook payload is delivered.
hu_HU: URL, ahova az adatcsomag kézbesítésre kerül.

en: Secret
hu_HU: Titok

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
hu_HU: A titkos kulcs a kézbesített webkapocs hash-ének generálásához használt és a kérés fejlécében adódik át. Ez alapértelmezetten az aktuális API felhasználó fogyasztói titka lesz, ha nincs megadva.

en: Webhook Actions
hu_HU: Webkapocs műveletek

en: Created at
hu_HU: Létrehozva

en: Updated at
hu_HU: Frissítve

en: Save Webhook
hu_HU: Webkapocs mentése

en: Webhook Logs
hu_HU: Webkapocs napló

en: Enable Taxes
hu_HU: Adók engedélyezése

en: Enable taxes and tax calculations
hu_HU: Adók és adó kalkulációk engedélyezése

en: Prices Entered With Tax
hu_HU: Adóval beírt árak

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
hu_HU: Ez a beállítás fontos, mivel ez határozza meg az árak bevitelének módját. Megváltoztatása esetén a már létező termékek nem frissülnek.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hu_HU: Igen, a bruttó árakat fogom beírni

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hu_HU: Nem, a nettó árakat fogom beírni

en: Calculate Tax Based On:
hu_HU: Adó számítási alapja:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hu_HU: Ez a beállítás szabályozza, hogy melyik cím alapján kerül kiszámításra az adó.

en: Customer shipping address
hu_HU: Vásárló szállítási címe

en: Customer billing address
hu_HU: Vásárló számlázási címe

en: Shipping Tax Class:
hu_HU: Szállítási adó osztálya:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hu_HU: Opcionálisan szabályozható, hogy milyen adózási osztályt kapjon a szállítás, vagy hagyd üresen, ha a szállítási adó a kosárban lévő termékektől függ.

en: Shipping tax class based on cart items
hu_HU: A szállítási adó osztálya a kosár tartalmától függ

en: Rounding
hu_HU: Kerekítés

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hu_HU: Kerekítés részösszeg szinten a soronkénti kerekítés helyett

en: Additional Tax Classes
hu_HU: További adózási osztályok

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
hu_HU: Alább felsorolhatóak további adónemek (soronként 1). Ezek az alapértelmezett <code>Szabványos adókulcs</code> mellett fognak megjelenni.

en: Reduced Rate%sZero Rate
hu_HU: Csökkentett adókulcs%sNullás adókulcs

en: Display Prices in the Shop:
hu_HU: Árak megjelenítése az üzletben:

en: Including tax
hu_HU: Bruttó árak

en: Excluding tax
hu_HU: Nettó árak

en: Display Prices During Cart and Checkout:
hu_HU: Árak megjelenése a Kosár és Pénztár oldalon:

en: Price Display Suffix:
hu_HU: Ár utótag megjelenítése:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hu_HU: Megadhatsz egy szöveget, ami a termékek ára után fog megjelenni. Ez lehet például "tart. ÁFA" az árképzés magyarázataként. Az árakat ki is cserélheted a következők valamelyikével: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
hu_HU: Adó végösszeg megjelenítése:

en: As a single total
hu_HU: Összesített egészként

en: Itemized
hu_HU: Tételesen

en: Browse all extensions
hu_HU: Összes bővítmény böngészése

en: Need a theme? Try Storefront
hu_HU: Egy sablonra van szükséged? Próbáld ki a Storefrontot.

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Gateways
hu_HU: Fizetési módok

en: Import/export
hu_HU: Importálás/exportálás

en: Accounting
hu_HU: Számlázás

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Third-party
hu_HU: Harmadik fél

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
hu_HU: A WooCommerce kiegészítők katalógusát megtalálod a WooThemes.com oldalon: <a href="%S">WooCommerce kiegészítők katalógusa</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
hu_HU: WooCommerce sablont keresel?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
hu_HU: Mi a Storefrontot ajánljuk, a %shivatalos%s WooCommerce sablont.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
hu_HU: A Storefront egy intuitív és flexibilis, %singyenes%s WordPress sablon, ami teljes mértékű integrációt biztosít a WooCommerce-cel és sok népszerű bővítménnyel.

en: Read all about it
hu_HU: Tudj meg róla többet

en: Download &amp; install
hu_HU: Letöltés és telepítés

en: Log file: %s (%s)
hu_HU: Naplófájl: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
hu_HU: Jelenleg nincsenek megtekinthető naplófájlok.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hu_HU: Kérlek, másold ki és küldd el ezt az információt, amikor kapcsolatba lépsz az ügyfélszolgálattal:

en: Get System Report
hu_HU: Rendszerjelentés megtekintése

en: Understanding the Status Report
hu_HU: A rendszerjelentés értelmezése

en: Copy for Support
hu_HU: Másolat az ügyféltámogatás részére

en: WordPress Environment
hu_HU: WordPress környezet

en: Home URL
hu_HU: Főoldal URL

en: The URL of your site's homepage.
hu_HU: A weboldalad főoldalának címe.

en: Site URL
hu_HU: Weboldal URL

en: The root URL of your site.
hu_HU: Az weboldalad címe.

en: WC Version
hu_HU: WC verzió

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hu_HU: A telepített WooCommerce verziója.

en: Log Directory Writable
hu_HU: A naplózási könyvtár írható

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hu_HU: Több WooCommerce kiegészítő is képes naplózásra, ami megkönnyíti a hibák felderítését. A könyvtárnak írhatónak kell lennie, hogy ez megtörténhessen.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
hu_HU: A naplózás engedélyezése érdekében tedd írhatóvá a <code>%s</code> könyvtárat vagy adj meg egy egyedi a <code>WC_LOG_DIR</code> konstanssal.

en: WP Version
hu_HU: WP verzió

en: The version of WordPress installed on your site.
hu_HU: Az oldaladon telepített WordPress verziószáma.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hu_HU: Engedélyezve van-e vagy sem a WordPress Multisite.

en: WP Memory Limit
hu_HU: WP memóriakorlát

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hu_HU: A maximálisan felhasználható memóriamennyiség (RAM), amit az oldal egyidőben használhat.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
hu_HU: %s - Legalább 64MB memória beállítását javasoljuk. Lásd: <a href="%s">A PHP részére fenntartott memória növelése</a>

en: WP Debug Mode
hu_HU: WP hibakereső mód

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hu_HU: Megjeleníti, hogy a WordPress hibakeresési módban van-e vagy sem.

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: The current language used by WordPress. Default = English
hu_HU: A WordPress által jelenleg használt nyelv. Alapértelmezésként angol

en: Server Environment
hu_HU: Szerver környezet

en: Server Info
hu_HU: Szerver információ

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hu_HU: Információk az weboldal kiszolgáló webszerverről.

en: PHP Version
hu_HU: PHP verzió

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hu_HU: A tárhelyszolgáltatónál telepített PHP verziószáma.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
hu_HU: %s - Legalább a PHP 5.4-es verzióját javasoljuk. Lásd: <a href="%s" target="_blank">Hogyan frissítsd a PHP verzióját</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
hu_HU: Nem sikerült a PHP verziószámát meghatározni, mivel a phpversion() függvény nem létezik.

en: PHP Post Max Size
hu_HU: PHP Post max méret

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, amit egy POST kérés tartalmazhat.

en: PHP Time Limit
hu_HU: PHP időkorlát

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hu_HU: Az idő mértéke (másodpercekben), amit az oldalad egyetlen művelettel fog tölteni, mielőtt túllépi az időt (a szerver túlterhelésének elkerülése végett)

en: PHP Max Input Vars
hu_HU: PHP max bemeneti változó

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hu_HU: A változók maximális száma amit a szervered fogadni tud függvényenként a túlterhelések elkerülése végett.

en: SUHOSIN Installed
hu_HU: SUHOSIN telepítve

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hu_HU: A Suhosin egy összetett védelmi rendszer a PHP telepítésekhez. Arra tervezték, hogy megvédje a szervereket egyrészt a PHP alkalmazások ismert hibáitól, másrészt pedig, hogy az alkalmazásokban vagy magában a PHP-ban lévő potenciális, ismeretlen sebezhetőségektől . Ha engedélyezve van a szerveren, akkor lehet, hogy meg kell növelni a Suhosinban beállított adatküldési korlátokat.

en: MySQL Version
hu_HU: MySQL verzió

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hu_HU: A tárhelyszolgáltatónál telepített MySQL verziószáma.

en: Max Upload Size
hu_HU: Max feltöltési méret

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hu_HU: A legnagyobb fájlméret, ami feltölthető a WordPress oldalra.

en: Default Timezone is UTC
hu_HU: Az alapértelmezett időzóna az UTC

en: The default timezone for your server.
hu_HU: A szerver alapértelmezett időzónája.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hu_HU: Az alapértelmezett időzóna %s - UTC kéne legyen

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hu_HU: A fizetési módok cURL segítségével kommunikálhatnak távoli szerverekkel a fizetések hitelesítése érdekében, de más bővítmények is használhatják távoli szolgáltatásokkal való kommunikációra.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hu_HU: A szerveren nem engedélyezett az fsockopen és a cURL - a PayPal IPN és olyan szkriptek, amik más szerverekkel kommunikálnak, nem fognak működni. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hu_HU: Egyes webszolgáltatások, mint például a szállítás esetében, a SOAP-ot használják távoli szerverekről való információkérésre. Például a FedEx valós idejű szállítási ajánlatainak lekérdezéséhez szükséges a SOAP telepítése.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hu_HU: A szerveren nincs engedélyezve a <a href="%s">SOAP Client</a> osztály - a SOAP-ot használó fizetési módok lehet, hogy nem megfelelően fognak működni.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hu_HU: A HTML/Multipart e-mailek a DOMDocumentet használják a sablonokban a beágyazott CSS előállításához.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
hu_HU: A szerveden nincs engedélyezve a <a href="%s">DOMDocument</a> osztály - a HTML/Multipart e-mailek, illetve egyes kiegészítők nem fognak működni a DOMDocument nélkül.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hu_HU: A GZip (gzopen) a MaxMind GEOIP adatbázisának megnyitásához használt.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
hu_HU: A szervered nem támogatja a <a href="%s">gzopen</a> függvényt - ez szükséges a MaxMind GeoIP adatbázisának használatához. A geolokáció API alternatívája lesz használva.

en: Remote Post
hu_HU: Távoli POST

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hu_HU: A PayPal ezt a kommunikációs módot használja a tranzakciók adatainak visszaküldésekor.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
hu_HU: A wp_remote_post() sikertelen volt. A PayPal IPN nem fog működni a szerveren. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Error: %s
hu_HU: Hiba: %

en: Status code: %s
hu_HU: Állapotkód: %s

en: Remote Get
hu_HU: Távoli GET

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hu_HU: Egyes WooCommerce bővítmények ezt a kommunikációs módot használják a bővítmények frissítéseinek ellenőrzésére.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
hu_HU: A wp_remote_get() sikertelen volt. A WooCommerce bővítmény frissítő nem fog működni a szervereden. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Database
hu_HU: Adatbázis

en: WC Database Version
hu_HU: WC adatbázis verzió

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
hu_HU: A WooCommerce verzió, amire az adatbázis formázva van. Ez meg kell egyezzen a WooCommerce verziójával.

en: Table does not exist
hu_HU: A tábla nem létezik

en: Active Plugins
hu_HU: Aktív bővítmények

en: Visit plugin homepage
hu_HU: Bővítmény weboldalának megtekintése

en: Network enabled
hu_HU: Hálózat engedélyezve

en: Force SSL
hu_HU: SSL kényszerítése

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hu_HU: Kényszeríti-e az oldalad az SSL tanúsítványt a tranzakciókhoz?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu_HU: Milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és milyen pénznemet fogadnak el a fizetési módok.

en: The position of the currency symbol.
hu_HU: A pénznem szimbólumának pozíciója.

en: The thousand separator of displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árak ezres elválasztója.

en: The decimal separator of displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árak tizedes elválasztója.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hu_HU: A megjelenített árakban lévő tizedes pontok száma.

en: API Enabled
hu_HU: API engedélyezve

en: Does your site have REST API enabled?
hu_HU: Engedélyezve van-e a REST API?

en: API Version
hu_HU: API verzió

en: What version of the REST API does your site use?
hu_HU: Milyen REST API verziót használ az oldalad?

en: WC Pages
hu_HU: WC oldalak

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
hu_HU: A WooCommerce üzleted főoldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
hu_HU: A WooCommerce üzleted kosarának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
hu_HU: A WooCommerce üzleted pénztár oldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
hu_HU: A WooCommerce üzleted "Fiókom" oldalának címe (az oldal azonosítójával együtt).

en: Page not set
hu_HU: Az oldal nincs beállítva

en: Page does not exist
hu_HU: Az oldal nem létezik

en: Page does not contain the shortcode: %s
hu_HU: Az oldal nem tartalmazza a gyorskódot: %s

en: Taxonomies
hu_HU: Taxonómiák

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hu_HU: Rendelések és termékek állapotaival kapcsolatban használható taxonómia kifejezések listája.

en: Product Types
hu_HU: Terméktípusok

en: Theme
hu_HU: Sablon

en: The name of the current active theme.
hu_HU: A jelenleg aktív sablon neve.

en: Version
hu_HU: Verzió

en: The installed version of the current active theme.
hu_HU: A jelenleg aktív sablon verziószáma.

en: %s is available
hu_HU: %s elérhető

en: Author URL
hu_HU: Szerző URL

en: The theme developers URL.
hu_HU: A sablon fejlesztőjének címe.

en: Child Theme
hu_HU: Gyereksablon

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hu_HU: Megjeleníti, hogy az adott sablon gyereksablon-e vagy sem.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
hu_HU: Ha a WooCommerce-t vagy egy olyan szülősablont módosítasz, amit nem te készítettél, akkor javasoljuk, hogy használj gyereksablonokat. Lásd: <a href="%s" target="_blank">Hogyan készítsünk gyermeksablonokat</a>

en: Parent Theme Name
hu_HU: Szülő sablon neve

en: The name of the parent theme.
hu_HU: A szülő sablon neve.

en: Parent Theme Version
hu_HU: Szülő sablon verziója

en: The installed version of the parent theme.
hu_HU: A telepített szülő sablon verziószáma.

en: Parent Theme Author URL
hu_HU: A szülő sablon készítőjének címe

en: The parent theme developers URL.
hu_HU: A szülő sablon fejlesztőjének címe

en: WooCommerce Support
hu_HU: WooCommerce támogatás

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hu_HU: Megjeleníti, hogy az adott sablonban van-e WooCommerce támogatás vagy sem.

en: Not Declared
hu_HU: Nincs megadva

en: Templates
hu_HU: Sablonok

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hu_HU: Ez a szekció minden olyan fájlt megjelenít, amelyek felülírják az alapértelmezett WooCommerce sablonfájlokat.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
hu_HU: <code>%s</code> verzió <strong style="color:red">%s</strong> elavult. A legutóbbi verzió száma %s

en: Overrides
hu_HU: Felülírások

en: Learn how to update outdated templates
hu_HU: Tanuld meg, hogyan frissítheted az idejét múlt sablonokat

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Shipping Debug Mode
hu_HU: Szállítás hibakeresési mód

en: This tool will disable shipping rate caching.
hu_HU: Ezzel az eszközzel kikapcsolható a szállítási tarifák gyorsítótárazása.

en: Template Debug Mode
hu_HU: Sablon hibakereső mód

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
hu_HU: Ez az eszköz kikapcsolja a sablon felülírásokat a bejelentkezett adminisztrátoroknak hibakeresési célból.

en: Remove All Data
hu_HU: Összes adat eltávolítása

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
hu_HU: Ez az eszköz el fogja távolítani az összes WooCommerce terméket és rendelést, amikor a bővítmények oldalon a "Törlés" gombra nyomsz.

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: — No Change —
hu_HU: — Nincs változtatás —

en: Change to:
hu_HU: Módosítás:

en: Increase by (fixed amount or %):
hu_HU: Növelés mértéke (fix összeg vagy %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
hu_HU: Csökkentés mértéke (fix összeg vagy %):

en: Enter price (%s)
hu_HU: Írd be az árat (%s)

en: Sale
hu_HU: Akció

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
hu_HU: Ár csökkentése (fix összeg vagy %):

en: Enter sale price (%s)
hu_HU: Írd be az akciós árat (%s)

en: L/W/H
hu_HU: H/Sz/M

en: Length (%s)
hu_HU: Hosszúság (%s)

en: Width (%s)
hu_HU: Szélesség (%s)

en: Height (%s)
hu_HU: Magasság (%s)

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Catalog &amp; search
hu_HU: Katalógus és keresés

en: In stock?
hu_HU: Raktáron?

en: Backorders?
hu_HU: Utánrendelések?

en: Sold Individually?
hu_HU: Önállóan értékesített?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hu_HU: <strong>Üdvözöl a WooCommerce</strong> &#8211; Már majdnem készen állsz az értékesítésre :)

en: Run the Setup Wizard
hu_HU: Telepítési varázsló futtatása

en: Skip Setup
hu_HU: Telepítő kihagyása

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
hu_HU: <strong>A sablonod (%s) egyes WooCommerce sablonfájlok idejét múlt verzióját tartalmazza.</strong> Ezeket a fájlokat lehet, hogy frissíteni kell, hogy kompatibilisek legyenek a WooCommerce jelenlegi verziójával. A %srendszerállapot oldalon%s megtekintheted, hogy melyik fájlok érintettek. Ha kétségeid támadnak, akkor kérdezd meg a sablon készítőjét.

en: Learn More About Templates
hu_HU: Bővebb információ a sablonokról

en: Hide This Notice
hu_HU: Üzenet elrejtése

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
hu_HU: <strong>A sablonod nem tartalmaz WooCommerce támogatást</strong> &#8211; Kérlek, olvasd el %sintegrációs%s útmutatónkat vagy nézd meg a %sStorefront%s sablonunkat, ami teljesen ingyenes és kifejezetten a WooCommerce-cel való használatra lett kitalálva.

en: Read More About Storefront
hu_HU: Bővebb információ a Storefrontról

en: Theme Integration Guide
hu_HU: Sablon integrációs útmutató

en: No, do not bother me again
hu_HU: Nem, ne zavarjatok többet

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
hu_HU: <strong>WooCommerce fordítás elérhető</strong> &#8211; Telepítsd, vagy frissítsd a <code>%s</code> verziójú fordítást az elérhető <code>%s</code> verzióra.

en: Update Translation
hu_HU: Fordítás frissítése

en: Force Update Translation
hu_HU: Fordítás frissítésének kényszerítése

en: Hide This Message
hu_HU: Üzenet elrejtése

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
hu_HU: <strong>WooCommerce adatfrissítés szükséges</strong> &#8211; Frissíteni kell a telepítésed a legújabb verzióra

en: Run the updater
hu_HU: Frissítő futtatása

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hu_HU: Erősen javasolt, hogy biztonsági mentést készíts az adatbázisról, mielőtt tovább lépsz. Biztos vagy benne, hogy lefuttatod a frissítőt?

en: Custom:
hu_HU: Egyedi:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hu_HU: Egy e-kereskedelmi eszköztár, ami segít eladni bármit. Gyönyörűen.

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
hu_HU: %1$s - %2$s

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
hu_HU: Egy találat elérhető, nyomd meg az Enter gombot a kiválasztásához.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hu_HU: %qty% találat elérhető, a navigáláshoz használd a fel és le nyilakat.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hu_HU: Nincsenek találatok

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hu_HU: A betöltés sikertelen

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hu_HU: Kérlek, írj be 1 vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hu_HU: Kérlek, írj be %qty% vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hu_HU: Kérlek, törölj 1 karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hu_HU: Kérlek, törölj %qty% karaktert

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hu_HU: Csak 1 elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hu_HU: Csak %qty% elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hu_HU: További találatok betöltése&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hu_HU: Keresés&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hu_HU: Rendelések

[ctx: slug]
en: product-category
hu_HU: termekkategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
hu_HU: termekcimke

[ctx: slug]
en: product
hu_HU: termek

[ctx: default-slug]
en: shop
hu_HU: uzlet

[ctx: default-slug]
en: product
hu_HU: termek

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
hu_HU: %s vásárolta %s

[ctx: Page title]
en: Shop
hu_HU: Üzlet

[ctx: Page title]
en: Cart
hu_HU: Kosár

[ctx: Page title]
en: Checkout
hu_HU: Pénztár

[ctx: Page title]
en: My Account
hu_HU: Fiókom

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
hu_HU: ÉÉÉÉ-HH-NN

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
hu_HU: Korlátlan felhasználás

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
hu_HU: Alkalmazás az összes megfelelő tételre a kosárban

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hu_HU: Termék megvásárlása

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hu_HU: Kezdete&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hu_HU: Vége&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
hu_HU: Nincs

[ctx: number of pages]
en: of
hu_HU: /

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
hu_HU: %s visszatérítés %s-en keresztül

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
hu_HU: %s visszatérítése kézzel

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
hu_HU: -

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
hu_HU: Pénztár

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
hu_HU: Pénztár

[ctx: Version info]
en: %s is available
hu_HU: %s elérhető

[ctx: by author]
en: by %s
hu_HU: írta %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
hu_HU: Üzlet főoldal

[ctx: Page setting]
en: Cart
hu_HU: Kosár

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hu_HU: Pénztár

[ctx: Page setting]
en: My Account
hu_HU: Fiókom

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
hu_HU: %s oldal szerkesztése
