WooCommerce - en to fa_IR translation catalogue (1442 entries)

en: "%s" separate terms
fa_IR: "%s" سواکننده شرایط

en: "From" Email Address
fa_IR: "از" آدرس ایمیل

en: "From" Name
fa_IR: "از" اسم

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
fa_IR: #%s &ndash; شناسه متغیر باید یکتا باشد.

en: %d Transients Rows Cleared
fa_IR: %d ردیف از نشست ها پاک شدند.

en: %d coupons used in total
fa_IR: %d کوپن در مجموع استفاده شده است

en: %d item | %d items
fa_IR[0]: %d آیتم

en: %d note | %d notes
fa_IR[0]: یادداشت %d

en: %qty% variation
fa_IR: %qty% متغیر

en: %qty% variations
fa_IR: %qty% متغیرها

en: %s %s details
fa_IR: جزییات %s %s

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
fa_IR: %s - ما دست کم نگارش PHP 5.4 را پیشنهاد می کنیم. به <a href="%s" target="_blank"> چگونگی بروزرسانی نگارش PHP</a>

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
fa_IR: %s -  ما دست کم به 64 مگابایت حافظه نیاز داریم. ببینید: <a href="%s" target="_blank">افزایش حافظه اختصاص داده شده به PHP</a>

en: %s Actions
fa_IR: %s اعمال

en: %s Data
fa_IR: %s داده

en: %s Items
fa_IR: ایتم های %s

en: %s Notes
fa_IR: یادداشت های %s

en: %s Rates
fa_IR: نرخ های %s

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
fa_IR: %s ووکامرس %s قوی تر، پایدار تر و امن تر از هر زمان دیگریست، امیدواریم از آن لذت ببرید

en: %s average daily sales
fa_IR: میانگین فروش روزانه %s

en: %s average monthly sales
fa_IR: %s میانگین فروش ماهیانه

en: %s charged for shipping
fa_IR: %s برای حمل و نقل تغییر یافته است

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
fa_IR[0]: کوپن های %s به سطل زباله منتقل شدند.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
fa_IR[0]: %s کوپن ها بروز نشد، شخصی دیگر در حال ویرایش می باشد.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
fa_IR[0]: %s کوپن ها برای همیشه پاک شدند.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
fa_IR[0]: کوپن های %s از سطل زباله بازیافت شدند.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
fa_IR[0]: %s کوپن بروز شد.

en: %s discounts in total
fa_IR: مجموع تخفیف ها %s

en: %s gross sales in this period
fa_IR: %s فروش ناخالص در این دوره

en: %s is available
fa_IR: %s در دسترس است.

en: %s item | %s items
fa_IR[0]: %s مورد

en: %s items purchased
fa_IR: %s موارد خریداری شده

en: %s net sales in this period
fa_IR: %s فروش خالص در این دوره

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
fa_IR[0]: %s سفارش ها به سطل بازیافت ریخته شدند.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
fa_IR[0]: %s سفارش بروز نشد، شخصی دیگر در حال ویرایش می باشد.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
fa_IR[0]: %s سفارش ها برای همیشه پاک شدند.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
fa_IR[0]: %s سفارش ها از سطل بازیافت بازیابی شدند.

en: %s order updated. | %s orders updated.
fa_IR[0]: %s سفارش بروز شد.

en: %s orders placed
fa_IR: %s سفارش ثبت شده

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
fa_IR[0]: %s سفارش قبلی مرتبط شد

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
fa_IR[0]: %s محصول به سطل بازیافت منتقل شد.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
fa_IR[0]: %s محصول بروز نشد، ظاهرا شخصی در حال ویرایش میباشد.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
fa_IR[0]: %s محصول برای همیشه حذف شدند.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
fa_IR[0]: %s محصول از سطل بازیافت بازیابی شد.

en: %s product updated. | %s products updated.
fa_IR[0]: %s محصول بروز شد.

en: %s purchases for the selected items
fa_IR: %s خرید برای موارد انتخاب شده

en: %s sales for the selected items
fa_IR: %s فروش برای موارد انتخاب شده

en: %s sales in %s
fa_IR: %s فروش در %s

en: %s signups in this period
fa_IR: %s عضویت در این دوره

en: %s top seller this month (sold %d)
fa_IR: %s بیشتری فروش این ماه (فروش %d)

en: %s worth of coupons used
fa_IR: %s مجموع ارزش کوپن های استفاده شده

en: &larr; Choose a category to view stats
fa_IR: &larr; انتخاب یک دسته برای نمایش آمارها

en: &larr; Choose a product to view stats
fa_IR: &larr; انتخاب محصول برای نمایش آمارها

en: &lsaquo; Previous
fa_IR: &lsaquo; پیشین

en: (Copy)
fa_IR: (کپی)

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
fa_IR[0]: وب هوک های %d به سطل زبال منتقل شدند.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
fa_IR[0]: وب هوک‌های %d برای همیشه پاک شدند.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
fa_IR[0]: وب هوک های %d از سطل زباله بازیافت شدند.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
fa_IR: <code>%s</code> نسخه <strong style="color:red">%s</strong> بروز نیست. نسخه پایه %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
fa_IR: <strong class="red">هشدار</strong>این گزینه قادر است تمامی نرخ مالیات ها را پاک نماید. با احتیاط عمل کنید

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
fa_IR: <strong class="red">هشدار:</strong>این گزینه چنانچه برگردان زبان شما در دسترس باشد، به زور برگردان را بروزرسانی می کند.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
fa_IR: <strong class="red">پیغام</strong> این ابزار می تواند تمامی برگه های از دست رفته ووکامرس را دوباره نصب کند. برگه هایی که از پیش بوده اند، جایگزین نمی شوند.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
fa_IR: <strong class="red">هشدار</strong> این ابزار می‌تواند تمامی اطلاعات لایه جلسه کاربران را از دیتابیس پاک کند و تمامی سفارش‌ها درون سبد خرید پاک می شوند

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
fa_IR[0]: <strong>%s سفارش</strong> در انتظار پردازش

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
fa_IR[0]: <strong>%s سفارش</strong> on-hold

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
fa_IR[0]: <strong>%s محصول</strong> در انبار کم است.

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
fa_IR[0]: <strong>%s محصول</strong> در انبار موجود نیست

en: <strong>%s</strong> sales this month
fa_IR: <strong>%s</strong> فروش های این ماه

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
fa_IR: هزینه های حمل و نقل <strong>محلی</strong>:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
fa_IR: <strong> به ووکامرس خوش آمدید </strong> &#8211; شما&lsquo; تقریبا آماده هستید تا فروش خود را آغاز کنید :)

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
fa_IR: <strong> بروزرسانی اطلاعات لازم است </strong> &#8211;ما برای بروزرسانی به آخرین نسخه به این بروزرسانی نیازمندیم

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
fa_IR: <strong>ترجمه ووکامرس در دسترس است</strong> &#8211;نصب کنید یا بروز کنید زبان <code>%s</code>را به نسخه <code>%s</code>.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
fa_IR: <strong>پوسته شما (%s) دارای فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس می باشد.</strong> این فایلها نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با نگارش کنونی ووکامرس هستند. شما می توانید فایلهای تاثیرگذار را در %sبرگه وضعیت سیستم%s ببینید. چنانچ هنوز مشکل دارید، می توانید با نویسنده پوسته بررسی کنید.

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
fa_IR: <strong> پوسته شما ووکامرش را پشتیبانی نمی کند</strong> &#8211; خواهشمند است راهنمای یکپارچه سازی ما را بخوانید یا اینکه پوسته %sStorefront%s را بررسی کنید که برای دانلود کاملا رایگان است و مخصوص بکارگیری ووکامرس طراحی شده است.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
fa_IR: کد کشورهای دو رقمی مثل ایالات متحده آمریکا. برای اعمال برای همه، خالی بگذارید.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
fa_IR: کد 2 رقمی استان، همانند خوزستان" KH ". برای بکار گیری همه، آن را پوچ بگذارید.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
fa_IR: فهرستی از واژه های طبقه بندی است که می تواند در مورد وضعیت سفارش/محصول استفاده شود.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
fa_IR: یک محصول باید در این دسته باشد تا کوپن تخفیف قابل استفاده بماند و یا محصولات این دسته شامل تخفیف خواهند شد.

en: API Enabled
fa_IR: API فعال شد

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API Key revoked successfully.
fa_IR: کلید API بخوبی باطل شد.

en: API Version
fa_IR: نگارش API

en: About WooCommerce
fa_IR: درباره ووکامرس

en: Access Expires
fa_IR: انقضای دسترسی

en: Access Restriction
fa_IR: محدودیت های دسترسی

en: Account Creation
fa_IR: ساخت حساب کاربری

en: Account Pages
fa_IR: برگه های حساب کاربری

en: Account Settings
fa_IR: پیکربندی حساب کاربری

en: Accounting
fa_IR: حسابداری

en: Accounts
fa_IR: حساب های کاربری

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Action Event
fa_IR: رویداد عملیات

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
fa_IR: عملیات ناموفق، خواهشمندیم برگه را دوباره بارگذاری نمایید

en: Actions
fa_IR: عملیات ها

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
fa_IR: فعال شد <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
fa_IR: افزونه های فعال

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Attribute
fa_IR: افزودن ویژگی

en: Add File
fa_IR: افزودن فایل

en: Add Images to Product Gallery
fa_IR: افزودن تصویر به گالری تصاویر محصول

en: Add Key
fa_IR: افزودن کلید

en: Add New Attribute
fa_IR: افزودن ویژگی جدید

en: Add Payment Method
fa_IR: افزودن روش پرداخت

en: Add Tax
fa_IR: افزودن مالیات

en: Add Webhook
fa_IR: افزودن وب هوک

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
fa_IR: افزودن یادداشت به منبع شما، یا افزودن یادداشت مشتری ( کاربر متوجه پیام خواهد شد )

en: Add fee
fa_IR: افزودن دستمزد

en: Add line item(s)
fa_IR: افزودن خط ایتم(ها)

en: Add new
fa_IR: افزودن جدید

en: Add note
fa_IR: افزودن یادداشت

en: Add product gallery images
fa_IR: افزودن گالری تصاویر محصول

en: Add product(s)
fa_IR: افزودن محصول

en: Add products
fa_IR: افزودن محصولات

en: Add shipping cost
fa_IR: افزودن هزینه حمل و نقل

en: Add tax
fa_IR: افزودن مالیات

en: Add to Menu
fa_IR: افزودن به فهرست

en: Add to cart behaviour
fa_IR: افزودن به روش سبد خرید

en: Add to gallery
fa_IR: افزودن به گالری

en: Add variation
fa_IR: افزودن متغیر

en: Add&nbsp;meta
fa_IR: افزودن&nbsp;توضیحات

en: Add-ons
fa_IR: افزونه ها

en: Additional Tax Classes
fa_IR: کلاس‌های مالیاتی اضافی

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Address 1
fa_IR: آدرس

en: Address 2
fa_IR: آدرس 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: After pre-tax discounts.
fa_IR: بعد از تخفیف های مالیات.

en: All
fa_IR: همه

en: All coupons
fa_IR: همه کوپن ها

en: All done!
fa_IR: همه موارد به اتمام رسید

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
fa_IR: تمام صفحات ووکامرس از دست رفته با موفقیت نصب شد.

en: Allow
fa_IR: اجازه دادن

en: Allow Backorders?
fa_IR: اجازه پیش‌سفارش محصول؟

en: Allow free shipping
fa_IR: اجازه حمل و نقل رایگان

en: Allow, but notify customer
fa_IR: اجازه بده اما مشتری را مطلع کن

en: Allows customers to checkout without creating an account.
fa_IR: اجازه به مشتریان برای ثبت سفارش بدون نیاز به نام نویسی.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
fa_IR: همیشه موجودی كالا را نشان بده. مثلا 12 تا موجودی

en: Amount already refunded
fa_IR: مبلغ قبلا مسترد شده است

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
fa_IR: یک افزونه رایگان برای ساخت فروشگاه همه فن حریف در وردپرس

en: Any
fa_IR: همه

en: Any category
fa_IR: هر دسته‌بندی

en: Application/Software
fa_IR: اپلیکیشن/نرم افزار

en: Apply
fa_IR: اعمال کردن

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئنید میخواهید تمام متغیرها را پاک کنید؟ این کار بدون بازگشت است.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
fa_IR: آیا میخواهید این ویژگی را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
fa_IR: آیا شما مایل به ترکیب تمام متغیرها می باشید؟ در این حالت یک متغیر جدید که حاوی ترکیب تمامی مشخصات ممکن متغیرهاست، ساخته میشود (در بیشترین حالت 50 بار در هر اجرا)

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
fa_IR: آیا از پاک کردن ایتم های انتخاب شده مطمئن هستید؟ در صورتی که قبلا این مورد از انبار کم شده باشد، یا اینکه سفارش توسط مشتری ثبت شده باشد، شما نیاز به بازگردانی دستی موارد در انبار را خواهید داشت.

en: Are you sure you want to remove this variation?
fa_IR: آیا میخواهید این متغیر را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
fa_IR: مطمئنید که میخواهید اجازه دسترسی به این دانلود را ابطال کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید این استرداد وجه را پاک کنید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید این ستون مالیات را پاک کنید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که میخواهید این استرداد وجه را انجام دهید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است

en: As a single total
fa_IR: به عنوان یک کل واحد

en: Attribute updated successfully
fa_IR: ویژگی بخوبی بروز رسانی شد

en: Attributes
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
fa_IR: ویژگی ها به شما اجازه میدهند توضیحات بیشتری در مورد محصول، مانند رنگ و سایز بدهید. شما میتوانید با استفاده از ابزارک های منوها، این ویژگی ها را در سایدبار لیست کنید. گوشزد: شما نمی توانید ویژگی را در آینده تغییر نام دهید.

en: Author URL
fa_IR: لینک نویسنده

en: Automatically generate customer password
fa_IR: ساخت گذرواژه خودکار برای حساب مشتری

en: Automatically generate username from customer email
fa_IR: ساخت خودکار نام کاربری از ایمیل مشتری

en: Average Rating
fa_IR: میانگین رای (امتیاز)

en: Average sales amount
fa_IR: میزان میانگین فروش

en: Background Colour
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Backorders?
fa_IR: پیش خرید؟

en: Bank Transfer (BACS)
fa_IR: انتقال بانکی (BACS)

en: Base Colour
fa_IR: رنگ پایه

en: Base Location
fa_IR: جایگاه فروشگاه

en: Basic Shipping Setup
fa_IR: راه اندازی حمل و نقل پایه

en: Basic Tax Setup
fa_IR: راه اندازی مالیات پایه

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
fa_IR: قبل از افزودن متغیرها، تعدادی ویژگی در زبانه «ویژگی‌ها» افزوده و ذخیره کنید.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
fa_IR: پیش از پرسش کردن برای کمک و پشتیبانی، خواهشمندیم برگه وضعیت را برای تشخیص مشکلات موجود، بررسی کنید.

en: Before pre-tax discounts.
fa_IR: قبل از تخفیف های مالیات.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa_IR: قبل از بارگذاری فایل درون‌ریزی باید خطاهای زیر را برطرف کنید:

en: Billing Details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Billing:
fa_IR: صورت‌ حساب:

en: Both
fa_IR: هر دو

en: Browse all extensions
fa_IR: نمایش همه افزونه ها

en: Button text
fa_IR: متن دکمه

en: Calculate Tax Based On:
fa_IR: محاسبه مالیات بر اساس:

en: Calculate Taxes
fa_IR: محاسبه مالیات

en: Calculate Total
fa_IR: محاسبه مجموع

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
fa_IR: محاسبه مالیات‌های خطی؟ این گزینه مالیات‌ها را بر اساس کشور مشتری محاسبه می‌کند. در صورتی که هیچ پرداخت/ارسالی تنظیم نشود مالیات کشور فروشگاه در نظر گرفته می‌شود.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
fa_IR: محاسبه جمع قیمت بر اساس موارد سفارش، تخفیف‌ها و هزینه ارسال؟

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel schedule
fa_IR: لغو زمان بندی

en: Capabilities
fa_IR: نقش ها

en: Cart Page
fa_IR: برگه سبد خرید

en: Cash on Delivery
fa_IR: پرداخت هنگام دریافت

en: Catalog
fa_IR: فهرست

en: Catalog &amp; search
fa_IR: دفترچه محصول &amp; جستجو

en: Catalog Images
fa_IR: تصاویر فهرست

en: Catalog visibility:
fa_IR: قابلیت دیدن کاتالوگ:

en: Catalog/search
fa_IR: کاتالوگ/جستجو

en: Categories
fa_IR: دسته‌ها

en: Change to:
fa_IR: تغییر به:

en: Cheatin&#8217; huh?
fa_IR: تقلب &#8217; وایی؟

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
fa_IR: اگر کوپن مجاز به استفاده همزمان با کوپن های دیگر نیست، این گزینه را علامت بزنید

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
fa_IR: تیک زدن این جعبه، کوپن حمل و نقل رایگان می دهد. <a href="%s">روش حمل و نقل رایگان</a> باید فعال شود و نیاز به تنظیم "یک کوپن حمل و نقل رایگان معتبر" دارد. (به پیکربندی " نیازهای حمل و نقل" بروید).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
fa_IR: اگر نمیخواهدی کوپن برای اقلام در حال فروش استفاده نشود، این باکس را پر کنید.

en: Checkout Endpoints
fa_IR: تکمیل پرداخت

en: Checkout Options
fa_IR: گزینه‌های تسویه حساب

en: Checkout Page
fa_IR: برگه تسویه حساب

en: Checkout Pages
fa_IR: برگه های تسویه حساب

en: Checkout Process
fa_IR: تسویه حساب

en: Checkout Settings
fa_IR: پیکربندی تسویه حساب

en: Cheque Payments
fa_IR: پرداختهای چکی

en: Child Theme
fa_IR: پوسته فرزند

en: Choose Product Type
fa_IR: انتخاب نوع محصول

en: Choose a country&hellip;
fa_IR: کشوری انتخاب کنید&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
fa_IR: گزینش واحد پولی&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
fa_IR: انتخاب یک نوع دانلود - این کنترل <a href="%s">طرح</a> است.

en: Choose a file from your computer:
fa_IR: فایل را از کامپیوتر خود انتخاب کنید

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
fa_IR: یک اولویت برای این رتبه مالیاتی انتخاب کنید. فقط یک رتبه با هر کدام از اولویت‌ها استفاده خواهد شد. برای بیشتر از یک رتبه مالیاتی برای یک منطقه شما نیاز دارید برای هر رتبه یک اولویت تعیین کنید.

en: Choose an image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Choose countries&hellip;
fa_IR: کشورهایی انتخاب کنید&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
fa_IR: انتخاب کوپن ها&hellip;

en: Choose file
fa_IR: انتخاب فایل

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
fa_IR: انتخاب کنید که این رتبه کوپنی است یا خیر. رتبه‌های مالیاتی کوپنی بر بقیه مالیات‌ها اعمال می‌شوند

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
fa_IR: انتخاب کنید که مالیات روی ارسال کالا هم اعمال بشود یا خیر

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
fa_IR: انتخاب کنید که در کدام کشور ها می توانید حمل و نقل کنید یا انتخاب کنید حمل و نقل را به همه<a href="%s">مکان هایی که به فروش می رسانید</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
fa_IR: شهرهای این قانون. با استفاده از (;) میتوانید شهر‌ها را از هم جدا کنید. خالی به معنای اعمال روی همه شهرهاست.

en: City
fa_IR: شهر

en: Clear all sessions
fa_IR: پاک کردن همه نشست ها

en: Clear expired transients
fa_IR: پاک کردن نشست های منقضی

en: Clear transients
fa_IR: پاک‌کردن نشست ها

en: Click to toggle
fa_IR: واژگون کردن

en: Close
fa_IR: بستن

en: Code
fa_IR: کد

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Complete
fa_IR: تکمیل شده

en: Compound
fa_IR: کوپنی

en: Configure terms
fa_IR: پیکربندی شرایط و مقررات

en: Consumer Key
fa_IR: کلید مصرف کننده

en: Consumer Key Ending In
fa_IR: کلید مصرف کننده پایان در

en: Consumer Secret
fa_IR: رمز مصرف کننده

en: Content
fa_IR: محتویات

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
fa_IR: کنترل هایی که اینکه آیا محصول به صورت "موجود" یا "موجود نیست" در لیست ثبت شوند یا نه

en: Copied!
fa_IR: کپی شد!

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
fa_IR: کپی کردن اطلاعات پرداخت به اطلاعات ارسال کالا؟ این گزینه تمامی اطلاعات ارسالی که در حال حاضر وارد شده را پاک میکند.

en: Copy for Support
fa_IR: کپی برای پشتیبانی

en: Copy from billing
fa_IR: کپی از صورتحساب

en: Copy to a new draft
fa_IR: کپی کردن به پیش‌نویس

en: Cost
fa_IR: هزینه

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
fa_IR: دسترسی کامل امکان‌پذیر نیست - احتمال دارد کاربر در حال حاضر اجازه دسترسی به این فایل را دارد و یا ایمیل صورتحساب ارسال نشده است. مطمئن شوید ایمیل به درستی تنظیم شده و سفارشات ذخیره شده‌اند.

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
fa_IR: نمی توان نگارش PHP را به دلیل نداشتن phpversion() تعیین کند.

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country Code
fa_IR: کد کشور

en: Country&nbsp;Code
fa_IR: کد &nbsp; کشور

en: Coupon Created
fa_IR: کوپن ساخته شد

en: Coupon Data
fa_IR: اطلاعات کوپن

en: Coupon Deleted
fa_IR: کوپن پاک شد

en: Coupon Updated
fa_IR: کوپن بروزرسانی شد

en: Coupon amount
fa_IR: مبلغ کوپن

en: Coupon code
fa_IR: كد تخفیف:

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
fa_IR: کد کوپن وجود دارد - مشتریان از این کد کوپن استفاده خواهند کرد

en: Coupon draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس کوپن به‌روزرسانی شد.

en: Coupon expiry date
fa_IR: تاریخ انقضای کوپن

en: Coupon restored to revision from %s
fa_IR: کوپن برای تجدیدنظر از %s بازیابی شد.

en: Coupon saved.
fa_IR: کوپن‌ها

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
fa_IR: کوپن برای <strong>%1$s</strong> برنامه‌ریزی شد.

en: Coupon submitted.
fa_IR: کوپن ارایه شد.

en: Coupon type
fa_IR: نوع کوپن

en: Coupon updated.
fa_IR: کوپن به روز شد.

en: Coupon(s) Used
fa_IR: کوپن(ها) بکار گرفته شده اند

en: Coupons
fa_IR: کوپن‌ها

en: Coupons by date
fa_IR: کوپن ها بر اساس تاریخ

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
fa_IR: کوپن‌ها فقط از طریق سبد خرید و برگه تسویه‌حساب قابل اعمال هستند.

en: Create variations from all attributes
fa_IR: ساخت متغیرها از همه ویژگی ها

en: Create your first product!
fa_IR: ساخت نخستین محصول شما!

en: Created at
fa_IR: ساخته شده در

en: Credits
fa_IR: پدیدآورندگان

en: Cross-Sells
fa_IR: محصولات مشابه (Cross-Sells)

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
fa_IR: Cross-Sells محصولاتی که به مشتری پیشنهاد میکنید به همراه محصول حاضر، خریداری نمایند.

en: Currency
fa_IR: واحد پولی

en: Currency Options
fa_IR: پیکربندی واحد پولی

en: Currency Position
fa_IR: محل واحد مالی

en: Current page
fa_IR: برگه کنون

en: Custom
fa_IR: سفارشی سازی

en: Custom AJAX Endpoints
fa_IR: تکمیل سفارش سازی آژاکس

en: Custom Base
fa_IR: پایگاه سفارشی

en: Custom Topic
fa_IR: موضوع دلخواه

en: Custom field deleted.
fa_IR: زمینه‌دلخواه پاک شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: زمینه‌دلخواه به‌روز‌رسانی شد.

en: Custom ordering
fa_IR: ترتیب مرسوم

en: Custom ordering position.
fa_IR: موقعیت سفارشی سفارش دادن

en: Custom product attribute
fa_IR: سفارش سازی ویژگی‌های محصول

en: Custom:
fa_IR: دلخواه:

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customer Billing Address
fa_IR: آدرس صدور صورت حساب مشتری

en: Customer Created
fa_IR: کوپن ساخته شد

en: Customer Deleted
fa_IR: کوپن پاک شد

en: Customer IP
fa_IR: آی‌پی مشتری

en: Customer List
fa_IR: لیست مشتری

en: Customer Message
fa_IR: پیام مشتری

en: Customer Orders
fa_IR: سفارشات مشتری

en: Customer Provided Note
fa_IR: یادداشت مشتری

en: Customer Sales
fa_IR: تمام فروش مشتریان

en: Customer Sessions
fa_IR: نشست مشتری

en: Customer Shipping Address
fa_IR: آدرس دریافت محصول مشتری

en: Customer Updated
fa_IR: کوپن بروزرسانی شد

en: Customer billing address
fa_IR: آدرس ارسال صورت‌حساب مشتری

en: Customer shipping address
fa_IR: آدرس ارسال کالا به مشتری

en: Customer's notes about the order
fa_IR: یادداشت مشتری در باره سفارش

en: Customer:
fa_IR: مشتری:

en: Customers
fa_IR: مشتریان

en: Customers vs. Guests
fa_IR: مشتریان در مقابل مهمان ها

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Decimal Separator
fa_IR: جداکننده اعشاری

en: Decrease by (fixed amount or %):
fa_IR: کاهش با (مقدار ثابت یا %)

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
fa_IR: کاهش قیمت معمول با (مقدار ثابت یا %)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
fa_IR: کاهش قیمت به طور منظم (مقدار ثابت یا درصد)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
fa_IR: کاهش قیمت حراج (مقدار ثابت یا درصد)

en: Default
fa_IR: پیش‌ فرض

en: Default Category Display
fa_IR: نمای پیشفرض دسته

en: Default Customer Address
fa_IR: آدرس پیش فرض خریدار

en: Default Product Sorting
fa_IR: مرتب‌سازی پیش‌فرض محصولات

en: Default Timezone is UTC
fa_IR: منطقه زمانی پیش پندار است

en: Default sort order
fa_IR: مرتب سازی پیش‌فرض

en: Default sorting (custom ordering + name)
fa_IR: مرتب‌سازی پیشفرض ( مرتب‌سازی مرسوم + نام)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
fa_IR: منطقه زمانی پیشفرض %s می باشد - شما می بایست از UTC استفاده کنید

en: Default to billing address
fa_IR: به طور پیشفرض به آدرس صورت حساب

en: Default to shipping address
fa_IR: به صورت پیشفرض به آدرس حمل و نقل

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
fa_IR: نرخ های مالیات را برای کشورها و استان ها تعریف کنید. <a href="%s"> اینجا </a> برای کدهای کشورهای آلفا-2

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
fa_IR: متن نمایشی که پس از قیمت محصول نشان داده می شود، را بنویسید.به عنوان نمونه، "inc. Vat" می تواند جهت توضیح قیمت های شما باشد. شما همچنین می توانید یکی از قیمت های ثبت شده زیر را هم استفاده کنید:
    {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
fa_IR: حلقه‌هایی که این محصول باید در آن‌ها نمایش داده بشوند. این محصول به صورت مستقیم قابل دسترسی است.

en: Delete
fa_IR: پاک کردن

en: Delete ALL tax rates
fa_IR: پاک همه نرخ های مالیات

en: Delete Permanently
fa_IR: پاک کردن‌ برای همیشه

en: Delete all WooCommerce tax rates
fa_IR: پاک همه نرخ های مالیاتی ووکامرس

en: Delete all variations
fa_IR: پاک کردن تمامی تغییرات

en: Delete image
fa_IR: پاک کردن تصویر

en: Delete note
fa_IR: حذف یادداشت

en: Delete selected line item(s)
fa_IR: پاک خط مورد انتخاب شده ها

en: Delete this item permanently
fa_IR: پاک کردن‌ این مورد برای همیشه

en: Delimiter
fa_IR: جداکننده

en: Delivery URL
fa_IR: پیوند تحویل

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description (optional)
fa_IR: توضیحات (دلخواه)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
fa_IR: نحوه انتخاب ویژگی‌ها برای محصولات. <strong>متن</strong> به شما اجازه می‌دهد یک نوشته دستی در برگه محصول داشته باشید، <strong>انتخاب</strong> آیتم‌های از پیش تعیید شده‌ای هستند که میتوان انتخاب کرد. اگر می‌خواهید برای «تغییرات» ویژگی انتخاب کنید از <strong>انتخاب</strong> استفاده کنید.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
fa_IR: نمایش ترتیب سفارش برای کاربر برای این ویژگی. اگر از مرتب‌سازی مرسوم استفاده کنید شما میتوانید با استفاده از کشیدن و رها کردن ترتیب را تغییر دهید.

en: Developer API Docs
fa_IR: اسناد API توسعه دهندگان

en: Dimensions
fa_IR: ابعاد

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
fa_IR: برای این متغیر وزن وارد کنید یا جهت استفاده از وزن اولیه خالی بگذارید

en: Dimensions Unit
fa_IR: واحد اندازه گیری

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
fa_IR: غیرفعال شد <span class="count">(%s)</span>

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount amount
fa_IR: میزان تخفیف

en: Discount type
fa_IR: نحوه تخفیف

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Display Prices During Cart and Checkout:
fa_IR: نمایش قیمت ها درون سبد خرید و برگه پرداخت:

en: Display Prices in the Shop:
fa_IR: نمایش قیمت ها در فروشگاه:

en: Display Tax Totals:
fa_IR: نمایش مجموع مالیات:

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
fa_IR: نمایش یاد آوری ورود مشتری در برگه "سفارش"

en: Display shipping methods in a dropdown
fa_IR: نمایش روش های حمل و نقل به صورت منوی کرکره ای

en: Display shipping methods with "radio" buttons
fa_IR: نمایش روش های حمل و نقل به صورت دکمه های رادیویی

en: Display type
fa_IR: نوع نمایش

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
fa_IR: نمایش ایرادها یا اینکه وردپرس در حالت اشکال زدایی است.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
fa_IR: چه چیزی نمایش شود یا اینکه پوسته جاری ووکامرس را پشتیبانی نمی کند.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
fa_IR: چه چیزی نمایش شود یا اینکه پوسته جاری یک پوسته فرزند نیست.

en: Do not allow
fa_IR: اجازه نده

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
fa_IR: آیا سایت شما یک مجوز SSL اجباری برای تراکنشها داشته است؟

en: Does your site have REST API enabled?
fa_IR: آیا سایت شما، REST API فعال داشته است؟

en: Download &amp; install
fa_IR: دانلود &amp; نصب

en: Download Expiry
fa_IR: انقضای دانلود

en: Download Expiry:
fa_IR: انقضای دانلود:

en: Download Limit
fa_IR: محدودیت دانلود

en: Download Limit:
fa_IR: محدودیت دانلود:

en: Download Type
fa_IR: نوع دانلود

en: Download expiry
fa_IR: انقضای دانلود

en: Download limit
fa_IR: محدودیت دانلود

en: Downloadable
fa_IR: دانلودی

en: Downloadable Files
fa_IR: فایل های دانلودی

en: Downloadable Product Permissions
fa_IR: دسترسی محصولات دانلودشدنی

en: Downloadable Products
fa_IR: محصولات دانلودی

en: Downloadable products
fa_IR: محصولات دانلودی

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
fa_IR: محصولات دانلود‌شدنی دسترسی به یک فایل را به محض خرید می‌دهند.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
fa_IR[0]: %s بار دانلود شده

en: Downloads Remaining
fa_IR: دانلودهای باقی مونده

en: Downloads require login
fa_IR: دانلودها نیازمند ورود هستند

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب نمایش روش های حمل و نقل هر کدام را بکشید و رها کنید

en: Duplicate
fa_IR: دوبل کردن

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Account
fa_IR: ویرایش حساب کاربری

en: Edit Address
fa_IR: ویرایش آدرس

en: Edit Attribute
fa_IR: ویرایش ویژگی

en: Edit this item
fa_IR: ویرایش این مورد

en: Edit this item inline
fa_IR: ویرایش سریع محصول

en: Education
fa_IR: آموزش

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Body Background Colour
fa_IR: رنگ بدنه ایمیل

en: Email Body Text Colour
fa_IR: رنگ متن ایمیل

en: Email Footer Text
fa_IR: متن پانویس ایمیل

en: Email Notification Improvements
fa_IR: بهسازی ایمیل آگاه سازی

en: Email Options
fa_IR: پیکربندی ایمیل

en: Email Sender Options
fa_IR: پیکربندی ارسال ایمیل

en: Email Settings
fa_IR: پیکربندی ایمیل

en: Email Template
fa_IR: الگوی ایمیل

en: Email restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ایمیل

en: Emails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: Empty Trash
fa_IR: خالی کردن زباله دان

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
fa_IR: فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی

en: Enable Archives?
fa_IR: بایگانی فعال شود؟

en: Enable BACS payments
fa_IR: فعال کردن انتقال بانکی (BACS)

en: Enable Lightbox for product images
fa_IR: فعال کردن لایت باکس برای عکسهای محصول

en: Enable Registration
fa_IR: فعال سازی عضویت

en: Enable Taxes
fa_IR: فعال کردن مالیات

en: Enable cash on delivery
fa_IR: فعال کردن پرداخت هنگام تحویل

en: Enable guest checkout
fa_IR: فعال كردن خرید بدون عضويت

en: Enable low stock notifications
fa_IR: فعال کردن آگهی کم بودن موجودی انبار

en: Enable out of stock notifications
fa_IR: فعال کردن آگهی خالی شدن انبار

en: Enable payment via Cheques
fa_IR: فعال کردن پرداخت چکی

en: Enable ratings on reviews
fa_IR: فعال کردن امتیاز در دیدگاه‌ها

en: Enable registration on the "Checkout" page
fa_IR: اجازه نام نویسی در برگه پرداخت

en: Enable registration on the "My Account" page
fa_IR: اجازه نام نویسی در برگه "حساب کاربری من"

en: Enable reviews
fa_IR: فعال كردن نقد و بررسی

en: Enable shipping
fa_IR: فعال کردن حمل و نقل

en: Enable site-wide store notice text
fa_IR: نمایش پیغام در بالای صفحات سایت

en: Enable stock management
fa_IR: فعال کردن مدیریت موجودی انبار

en: Enable stock management at product level
fa_IR: فعال کردن مدیریت موجودی انبار در سطح محصول

en: Enable taxes and tax calculations
fa_IR: فعال کردن مالیات

en: Enable the REST API
fa_IR: فعال سازی REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
fa_IR: فعال کردن محاسبه‌گر هزینه ارسال در برگه سبدخرید

en: Enable the use of coupons
fa_IR: فعال کردن کوپن‌ها

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
fa_IR: اگر می خواهید این ویژگی در بایگانی محصولات فروشگاه باشد، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
fa_IR: این گزینه را تنها در صورتی فعال نمایید كه كالا ارسال نشده است

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
fa_IR: فعال کردن این گزینه اجازه دانلود محصول به محض پرداخت را فعال میکند.

en: Enable this option to enable stock management at variation level
fa_IR: فعال کردن این گزینه سبب فعال کردن اداره انبار در تراز متغیر می شود

en: Enable this option to feature this product.
fa_IR: برای ویژه کردن محصول این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
fa_IR: این گزینه این امکان را می‌دهد که مشتری بعد از سفارش و در حالی که سفارش در حالت « در حال انجام » است امکان دانلود داشته باشد و نیازی به وضعیت « تکمیل شده » نیست

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
fa_IR: اگر مایل به فروش تکی هستید، این گزینه را فعال کنید

en: Enabled
fa_IR: فعال شده

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
fa_IR: نقطه پایانی برای پرداخت &rarr; افزودن برگه روش پرداخت

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
fa_IR: نقطه پایانی پرداخت &rarr; برگه دریافت سفارش

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
fa_IR: نقطه پایانی پرداخت &rarr; برگه پرداخت

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
fa_IR: نقطه پایانی حساب کاربری من &rarr; برگه ویرایش حساب

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
fa_IR: نقطه پایانی حساب کاربری من &rarr; برگه ویرایش آدرس

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
fa_IR: نقطه پایانی حساب کاربری من &rarr; برگه فراموشی رمز

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
fa_IR: نقطه پایانی حساب کاربری من &rarr; برگه نمایش سفارش

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
fa_IR: مسیر پایانی آدرس برای خروج کاربران را تعیین کنید. شما می توانید با افزودن این لینک به منو های وب سایت یک مسیر دلخواه برای خروج بسازید. مانند:woocommerce.ir/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
fa_IR: نقطه پایانی به آدرس برگه شما افزوده می شوند که مسئولیت رسیدگی به اقدامات خاص در طول فرایند پرداخت را دارند. آنها باید منحصر به فرد باشند.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
fa_IR: نقطه پایانی به آدرس برگه افزوده شده که مسئولیت رسیدگی به اقدامات خاص در صفحات حساب می باشد. آنها باید منحصر به فرد باشند.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
fa_IR: برای این متغیر یک شناسه بنویسید یا برای بکارگیری شناسه محصول مادر، چیزی ننویسید.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
fa_IR: آدرس اینترنتی تصویر که شما مایل به استفاده از آن به عنوان سربرگ ایمیل می باشید. تصویر مورد نظرتان را از طریق <a href="%s">media uploader</a> آپلود کنید

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
fa_IR: برای استفاده به یک پایگاه سفارشی وارد شوید. یک پایگاه باید مشخص شده باشد در غیر این صورت وردپرس قالب پیش فرض را استفاده می کند

en: Enter a name for the new attribute term:
fa_IR: یک نام برای ویژگی جدید وارد کنید:

en: Enter a name for this tax rate.
fa_IR: یک نام برای این مالیات انتخاب کنید.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
fa_IR: مقدار

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
fa_IR: یک رتبه مالیاتی وارد کنید (درصد تا ۴ رقم اعشار)

en: Enter a value
fa_IR: مقدار را وارد كنید

en: Enter a value (fixed or %)
fa_IR: مقدار را وارد كنید ( بصورت ثابت یا %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
fa_IR: برای موجودی متغیری وارد کنید یا جهت استفاده از موجودی اولیه خالی بگذارید

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
fa_IR: در صورت تمایل یک یادداشت برای مشتری پس از خرید بفرستید

en: Enter price (%s)
fa_IR: قیمت را بنویسید (%s)

en: Enter sale price (%s)
fa_IR: قیمت فروش را بنویسید (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
fa_IR: لطفا یک متن وارد کنید ، یا صفت ها را با مقدار "%s" جداسازی کنید.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
fa_IR: تعدادی متن یا ویژگی وارد کنید، هرکدام را با کاراکتر | جدا کنید.

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
fa_IR: عملی را وارد کنید که موجب این وب هوک شود.

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
fa_IR: موضوع سفارشی را وارد کنید که موجب این وب هوک شود.

en: Enter the external URL to the product.
fa_IR: یک لینک خارجی برای محصول وارد کنید.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
fa_IR: خواهشمندیم تعداد روزهایی که مایلید لینک دانلود معتر باقی بماند را وارد کنید، یا خالی بگذارید

en: Error: %s
fa_IR: ایراد: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
fa_IR: ایزاد: شناسه ویژگی دیگری وجود ندارد.

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
fa_IR: توسط

en: Exclude categories
fa_IR: به جز این دسته ها

en: Exclude products
fa_IR: به جز این محصولات

en: Exclude sale items
fa_IR: به‌جز محصولات فروش ویژه

en: Excluding tax
fa_IR: بدون احتساب مالیات

en: Expand
fa_IR: گسترش

en: Expired Transients
fa_IR: نشست های منقضی شده

en: Expiry date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Export CSV
fa_IR: صدور CSV

en: External/Affiliate
fa_IR: خارجی/ وابسته

en: External/Affiliate product
fa_IR: محصول خارجی/وابسته

en: Featured
fa_IR: برجسته

en: Featured Product
fa_IR: محصولات برجسته

en: Fee
fa_IR: هزینه نگهداری

en: Fee Name
fa_IR: نام پرداخت

en: File %d
fa_IR: فایل %d

en: File Download Method
fa_IR: روش دانلود فایل

en: File Name
fa_IR: نام فایل

en: File URL
fa_IR: آدرس فایل

en: Filter by coupon
fa_IR: صافی بر اساس کوپن

en: Finally, external products are for linking off-site.
fa_IR: در کل، محصولات خارجی برای ارتباط خارج از سایت هستند.

en: First Name
fa_IR: نام

en: First name
fa_IR: نام

en: Flat Rate Shipping, Simplified
fa_IR: نرخ ثابت حمل و نقل,  سیمپلی فید

en: For more information:
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر:

en: Force Downloads
fa_IR: اجبار به دانلودها

en: Force HTTP when leaving the checkout
fa_IR: اجبار به استفاده از HTTP  در هنگام رقتن از تسویه حساب

en: Force SSL
fa_IR: اجبار SSL

en: Force Translation Upgrade
fa_IR: اجبار بروزرسانی ترجمه

en: Force Update Translation
fa_IR: بروزرسانی بزور برگردان

en: Force secure checkout
fa_IR: مجبور به پرداخت امن كن

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
fa_IR: دانلود اجبار باعث میشود آدرس فایل مخفی بماند، اما بعضی سرورها برای میزبانی نامطمئن هستند. اگر سرور پشتیبانی میکند، <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> به جای سرور دانلود قابل استفاده است (server requires <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
fa_IR: یک اشکال پیدا کردید؟

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Shipping
fa_IR: حمل و نقل رایگان

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
fa_IR: نام صادقانه جهت تشخیص این وب هوک، به وب هوک ساخته شده در %s پیش فرض می شود.

en: Frontend Variation Performance
fa_IR: بازدهی بهتر با تغییر نمای کاربری

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
fa_IR: GZip (gzopen) مورد استفاده پایگاه داده GEOIP از MaxMind می باشد.

en: Gateway
fa_IR: درگاه پرداخت

en: Gateway Display Order
fa_IR: ترتیب نمایش درگاه های پرداخت

en: Gateway ID
fa_IR: شناسه پرداخت

en: Gateways
fa_IR: درگاه های پرداخت

en: General
fa_IR: همگانی

en: General Details
fa_IR: جزئیات کلی

en: General Options
fa_IR: گزینه‌های کلی

en: General Settings
fa_IR: پیکربندی همگانی

en: Generate API Key
fa_IR: ساخت کلید API

en: Generate download permissions
fa_IR: ارائه مجوز دسترسی دانلود ها

en: Geolocate
fa_IR: مکان یابی

en: Geolocate (with page caching support)
fa_IR: مکان یابی ( با پشتیبانی از کش برگه )

en: Geolocation with Caching
fa_IR: مکانیابی با کش

en: Get System Report
fa_IR: دریافت گزارش سیستم

en: Get eCommerce advice in your inbox
fa_IR: دریافت مشاوره تجارت الکترونیک در اینباکس شما

en: Github Project
fa_IR: پروژه در گیت هاب

en: Go
fa_IR: برو

en: Go to WooCommerce Settings
fa_IR: رفتن به پیکربندی ووکامرس

en: Go to the first page
fa_IR: رفتن به برگه نخست

en: Go to the last page
fa_IR: رفتن به برگه آخر

en: Go to the next page
fa_IR: رفتن به برگه پسین

en: Go to the previous page
fa_IR: رفتن به برگه پیشین

en: Grant Access
fa_IR: دسترسی دادن

en: Grant access to downloadable products after payment
fa_IR: دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت

en: Gross Sales amount
fa_IR: مبلغ فروش ناخالص

en: Grouped
fa_IR: گروه‌بندی شده

en: Grouped product
fa_IR: محصولات گروهی

en: Grouping
fa_IR: گروه بندی

en: Guest
fa_IR: مهمان

en: Guest Orders
fa_IR: تمام سفارشات میهمان

en: Guest Sales
fa_IR: تمام فروش میهمان ها

en: HTML Email Template
fa_IR: ویرایش قالب ایمیل HTML

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
fa_IR: ایمیل های HTML/چندگانه برای ساخت درون خطی CSS در الگوهااز اسناد DOM استفاده می کنند .

en: Hard Crop?
fa_IR: کراپ سخت؟

en: Header Image
fa_IR: تصویر سربرگ

en: Headers
fa_IR: سربرگ ها

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Height (%s)
fa_IR: بلندا (%s)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
fa_IR: سلام! فایل CSV حاوی نرخ های مالیاتی فروشگاه را وارد کنید. یک فایل با پسوند csv را برای بارگذاری انتخاب و کلید بارگذاری و درون‌ریزی را بزنید.

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hide This Message
fa_IR: پنهان کردن این پیام

en: Hide This Notice
fa_IR: این اعلان را مخفی کن

en: Hide out of stock items from the catalog
fa_IR: مخفی کردن محصولاتی که در انبار موجود نیستند

en: Hide shipping costs until an address is entered
fa_IR: هزینه حمل كالا را تا زمانی كه خریدار آدرس خود را وارد نكرده است نمایش نده

en: Hold Stock (minutes)
fa_IR: نگهداری موجودی (دقیقه)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
fa_IR: نگهداری موجودی برای x دقیقه به این معنی است که در صورتی که سفارش در حال « در انتظار بررسی » است، به مدت x دقیقه سفارش قابل انجام است و بعد از آن لغو خواهد شد. خالی گذاشتن به معنی غیرفعال بودن این امکان است

en: Home URL
fa_IR: لینک برگه خانه

en: How many times this coupon can be used before it is void.
fa_IR: تعداد دفعاتی که این کوپن قابل استفاده است.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
fa_IR: چند بار این کوپن می تواند توسط یک کاربر خاص استفاده می شود. با استفاده از ایمیل در صدور صورت حساب برای مهمانان، و ID کاربر برای کاربران وارد شده

en: How will you enter product prices?
fa_IR: چگونه شما قیمت محصول را وارد می کنید؟

en: I will enter prices exclusive of tax
fa_IR: من قیمت های منحصر به فرد مالیات را وارد خواهم کرد

en: I will enter prices inclusive of tax
fa_IR: من قیمت های شامل مالیات را وارد خواهم کرد

en: ID
fa_IR: شماره سفارش

en: ID:
fa_IR: شناسه:

en: ID: %d
fa_IR: شناسه:  %d

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
fa_IR: اگر موجودی را مدیریت می‌کنید، این كنترل ها به شما اجازه پيش فروش محصول و تغييرات آن را می‌دهد. اگر فعال كنيد، موجودی انبار می‌تواند زير 0 هم باشد.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
fa_IR: اگر شما برگه «شرایط» را فعال کنید، در زمان تسویه‌حساب از کاربر درخواست می‌شود که این برگه را خوانده و تایید کند.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
fa_IR: اگر در هسته ووکامرس باگی پیدا کردید، شما می توانید در <a href="%s"> مسائل گیت هاب Github issues</a> مسائل گیت هاب یک تیکت بسازید.
    مطممئنا شما قبل از ارسال گزارش <a href="%s">contribution guide راهنمای همکاری </a>  را می خوانید.
    برای کمک در حل مشکل شما، خواهشمندیم مشکل خود را کامل بیان کرده و <a href="%s">گزارش وضعیت سیستم</a>  را هم ضمیمه کنید.

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
fa_IR: اگر شما <strong>ووکامرس</strong> را دوست دارید خواهشمندیم به ما %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s امتیاز دهید. از طرف ووتمز از شما سپاس بزرگی برای پیشرفت می‌کنیم!

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
fa_IR: اگر شما در حال ویرایش و شخصی سازی ووکامرس یا پوسته والد هستید پیشنهاد می کنیم از پوسته کودک استفاده کنید. نمایش کنید: <a href="%s" target="_blank">چگونه یک پوسته کودک ساخت کنیم</a>

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
fa_IR: اگر واحد پولی شما در لیست نیست می توانید %sadd it later%s کنید.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
fa_IR: درون‌ریزی <strong> نرخ‌های مالیاتی </strong> به فروشگاه شما از طریق فایل csv

en: Import CSV
fa_IR: درون‌ریزی CSV

en: Import Tax Rates
fa_IR: درون‌ریزی نرخ‌های مالیاتی

en: Import Tax Rates?
fa_IR: درون‌ریزی نرخ‌های مالیاتی؟

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
fa_IR: درون ریزی به پایان رسید - نرخ های مالیاتی <strong>%s</strong> درون ریزی شدند.

en: Import/export
fa_IR: درون ریزی/برون ریزی

en: Improved Product Variation Editor
fa_IR: بهبود ویرایشگر محصول متغیر

en: In stock
fa_IR: موجود در انبار

en: In stock?
fa_IR: در انبار؟

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
fa_IR: فعال کردن اسکریپت Lightbox به کاربر اجازه می‌دهد تصاویر و گالری‌های محصولات را با یک افکت جعبه نور جی‌کوئری نمایش کند.

en: Including tax
fa_IR: با احتساب مالیات

en: Increase by (fixed amount or %):
fa_IR: افزایش با (مقدار ثابت یا %)

en: Increase line item stock
fa_IR: افزایش مورد خط موجودی

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
fa_IR: افزایش قیمت به طور منظم (مقدار ثابت یا درصد)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
fa_IR: افزایش قیمت حراج (مقدار ثابت یا درصد)

en: Individual use only
fa_IR: استفاده فردی

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
fa_IR: اطلاعاتی درباره وب سروری که میزبان سایت شما می باشد.

en: Insert file URL
fa_IR: آدرس اینترنتی فایل را وارد کنید

en: Insert into %s
fa_IR: وارد کردن در %s

en: Insert row
fa_IR: افزودن ردیف

en: Install Translation
fa_IR: نصب ترجمه

en: Install WooCommerce Pages
fa_IR: نصب برگه‌های ووکامرس

en: Install pages
fa_IR: نصب برگه‌های ووکامرس

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
fa_IR: درگاه‌های پرداخت اینجا نمایش داده می‌شوند. با کشیدن آنها به بالا و پایین میتوانید نحوه نمایش آنها را به ترتیب دلخواه مرتب کنید.

en: Integration
fa_IR: ادغام

en: Introduction
fa_IR: معرفی

en: Inventory
fa_IR: انبار

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
fa_IR: شدیدا توصیه میگردد قبل از پردازش از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان تهیه کنید. آیا مایل به اجرای بروز کننده میباشید؟

en: Item
fa_IR: مورد

en: Itemized
fa_IR: مورد

en: Key Details
fa_IR: جزییات کلید

en: Keys/Apps
fa_IR: کلیدها/برنامه ها

en: L/W/H
fa_IR: طول/عرض/ارتفاع

en: Language
fa_IR: زبان

en: Last 7 Days
fa_IR: 7 روز گذشته

en: Last Access
fa_IR: آخرین دسترسی

en: Last Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last order
fa_IR: آخرین سفارش

en: Last warning, are you sure?
fa_IR: آخرین گوشزد، آیا شما مطمئن هستید؟

en: Learn More
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn More About Templates
fa_IR: اطلاعات بیشتر درباره الگوها

en: Learn how to update outdated templates
fa_IR: آموزش چگونگی بروزرسانی الگوهای قدیمی

en: Learn more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
fa_IR: برای نامحدود بودن دانلود دوباره، خالی بگذارید.

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left with space
fa_IR: چپ (با فاصله)

en: Length
fa_IR: طول

en: Length (%s)
fa_IR: درازا (%s)

en: Let's Go!
fa_IR: بزن بریم!

en: Limit usage to X items
fa_IR: محدودیت استفاده به X مورد

en: Link previous orders
fa_IR: لینک سفارشات گذشته

en: Linked Products
fa_IR: محصولات مرتبط

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
fa_IR: لیست کلاسهای مالیات افزوده زیر ( هر خط 1 ). اضافه بر این "نرخ استاندارد" پیش فرض می باشد.

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
fa_IR: فهرست ایمیل های مجاز برای بررسی در برابر ایمیل های صورت حساب مشتری در هنگامی که سفارش ثبت می شود. ایمیل ها را با کاما ,ویرگول انگلیسی, جداسازی کنید.

en: Load billing address
fa_IR: آدرس صورتحساب

en: Load shipping address
fa_IR: آدرس تحویل محصول

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
fa_IR: بارگیری اطلاعات پرداخت مشتری؟ این گزینه تمامی اطلاعات پرداختی که در حال حاضر وارد شده را پاک میکند.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
fa_IR: بارگیری اطلاعات ارسال مشتری؟ این گزینه تمامی اطلاعات ارسالی که در حال حاضر وارد شده را پاک میکند.

en: Local Delivery
fa_IR: تحویل محلی

en: Local Pickup
fa_IR: انتخاب محلی

en: Location
fa_IR: جایگاه فروشگاه

en: Log Directory Writable
fa_IR: پوشه Log قابل نوشتن است

en: Log file: %s (%s)
fa_IR: فایل لاگ: %s (%s)

en: Logout
fa_IR: خروج از سیستم

en: Logs
fa_IR: لاگ ها

en: Looking for a WooCommerce theme?
fa_IR: بدنبال یک پوسته برای ووکامرس هستید؟

en: Lost Password
fa_IR: فراموشی گذرواژه

en: Low Stock Threshold
fa_IR: آستانه کم‌بودن موجودی انبار

en: Low in stock
fa_IR: کمبود در انبار

en: LxWxH in decimal form
fa_IR: طول/عرض/ارتفاع به فرم اعشاری

en: Make a duplicate from this product
fa_IR: ساخت یک کپی از این محصول

en: Manage Stock
fa_IR: مدیریت موجودی

en: Manage stock?
fa_IR: مدیریت موجودی انبار؟

en: Managing Orders
fa_IR: مدیریت سفارش ها

en: Mark complete
fa_IR: علامت گذاری به عنوان تکمیل شده

en: Mark on-hold
fa_IR: علامت گذاری به عنوان در انتظار بررسی

en: Mark processing
fa_IR: علات گذاری به عنوان در حال انجام

en: Marketing
fa_IR: بازاریابی

en: Max Upload Size
fa_IR: بیشینه اندازه آپلود

en: Maximum size: %s
fa_IR: بیشترین حجم مجاز: %s

en: Maximum spend
fa_IR: حداکثر هزینه

en: Measurements
fa_IR: اندازه گیری

en: Menu order
fa_IR: منوی سفارش

en: Method
fa_IR: روش

en: Minimum spend
fa_IR: حداقل هزینه

en: Money Spent
fa_IR: پول هزینه

en: Most Discount
fa_IR: بیشترین تخفیف

en: Most Popular
fa_IR: محبوب ترین ها

en: Most Stocked
fa_IR: بیشترین موجودی

en: Move this item to the Trash
fa_IR: انتقال این ایتم به زباله‌ دان

en: Move to Trash
fa_IR: انتقال به زباله‌ دان

en: Music
fa_IR: موسیقی

en: My Account Endpoints
fa_IR: نقطه پایانی حساب کاربری من

en: My Account Page
fa_IR: برگه حساب من

en: MySQL Version
fa_IR: نسخه MySQL

en: N/A
fa_IR: نامعلوم

en: Name
fa_IR: نام

en: Name (Last, First)
fa_IR: نام (نام،نام خانوادگی)

en: Name (numeric)
fa_IR: نام (شمارشی)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
fa_IR: نام ویژگی (برای نمایش به کاربران سایت)

en: Need a theme? Try Storefront
fa_IR: نیازمند یک پوسته هستید؟ استورفرونت را بکار بگیرید

en: Net Sales amount
fa_IR: مبلغ فروش خالص

en: Net profit
fa_IR: سود نت

en: Network enabled
fa_IR: شبکه فعال شد

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Never show stock amount
fa_IR: هیچ وقت موجودی كالا را نشان نده

en: Next &rsaquo;
fa_IR: &lsaquo; پسین

en: Next Steps
fa_IR: گام پسین

en: Next you'll need to give your product a price.
fa_IR: سپس لازم است به محصول خود قیمت دهید.

en: No
fa_IR: خیر

en: No address
fa_IR: بدون آدرس

en: No attributes currently exist.
fa_IR: هیچ صفتی موجود نیست.

en: No billing address set.
fa_IR: آدرسی برای پرداخت تعیین نشده.

en: No categories
fa_IR: فاقد دسته بندی ها

en: No coupons found in range
fa_IR: کوپنی یافت نشد

en: No customer selected
fa_IR: هیچ مشتری انتخاب نشده است

en: No customers found.
fa_IR: هیچ مشتری یافت نشد.

en: No default
fa_IR: بدون پیشفرض

en: No longer exists
fa_IR: دیگر وجود ندارد

en: No low in stock products found.
fa_IR: تعداد هیچکدام از محصولات در انبار کم نمی باشد

en: No maximum
fa_IR: بدون محدودیت

en: No minimum
fa_IR: هیچ حداقلی وجود ندارد

en: No out of stock products found.
fa_IR: هیچ محصولی در انبار موجود نیست

en: No product to duplicate has been supplied!
fa_IR: محصولی برای دوبل‌کردن عرضه نشده است.

en: No products found in range
fa_IR: محصولی یافت نشد

en: No products found.
fa_IR: هیچ محصولی یافت نشد.

en: No restrictions
fa_IR: بدون محدودیت

en: No row(s) selected
fa_IR: ردیفی انتخاب نشده است

en: No shipping address set.
fa_IR: آدرسی برای ارسال تعیین نشده.

en: No shipping class
fa_IR: کلاس ارسالی وجود ندارد

en: No taxes found in this period
fa_IR: هیچ مالیاتی در این دوره یافت نشد

en: No thanks
fa_IR: خیر سپاسگزارم

en: No used coupons found
fa_IR: کوپن استفاده شده ای یافت نشد.

en: No variations added
fa_IR: هیچ متغیری افزوده نشده است

en: No, I will enter prices exclusive of tax
fa_IR: بله، من قیمت شامل مالیات را وارد خواهم کرد

en: No, do not bother me again
fa_IR: نه ، خواهشمندم دوباره مزاحم نشو

en: None
fa_IR: هیچ كدام

en: Not Declared
fa_IR: اعلام نشده

en: Not right now
fa_IR: الان نه

en: Note to customer
fa_IR: یادداشت به خریدار

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
fa_IR: توضیح : دسترسی برای محصولات ، زمانی که وضعیت سفارش به «درحال انجام» یا «تکمیل شده»  تغییر پیدا کند به صورت خودکار داده می شود.

en: Notification Recipient
fa_IR: آگاه شدن از طریق گیرنده

en: Notifications
fa_IR: اطلاع رسانی ها

en: Number of Decimals
fa_IR: تعداد اعشارها

en: Number of Orders
fa_IR: تعداد سفارش ها

en: Number of coupons used
fa_IR: تعداد کوپن های استفاده شده

en: Number of items sold
fa_IR: تعداد موارد فروخته شده

en: Number of orders
fa_IR: تعداد سفارشات

en: OK
fa_IR: تایید

en: OR enter path to file:
fa_IR: یا مسیر فایل مورد نظر را وارد کنید

en: Official Extensions
fa_IR: افزونه های رسمی

en: Official Themes
fa_IR: پوسته های رسمی

en: Offline Payments
fa_IR: پرداخت آفلاین

en: Only allow reviews from "verified owners"
fa_IR: اجازه به ارسال نقد و بررسی (دیدگاه) تنها برای مالکین تایید شده (خریدار ها)

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
fa_IR: تنها زمانی که موجودی انبار کم است نشان نمایش داده شود. مثال:‌« فقط دو تا در انبار موجود است» به جای « موجود در انبار»

en: Optional
fa_IR: دلخواه

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
fa_IR: به صورت دلخواه، تعیین میکند چه کلاس مالیاتی‌ای روی ارسال تاثیر میگذارد، و یا آنرا به مالیات بر اساس سبد خرید واگذار میکند.

en: Or, enter tax rate ID:
fa_IR: یا شناسه نرخ مالیت را وارد کنید:

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order Created
fa_IR: سفارش ساخته شد

en: Order Deleted
fa_IR: سفارش پاک شد

en: Order Notes
fa_IR: توضیحات سفارش

en: Order Received
fa_IR: سفارش دریافت شد

en: Order Total
fa_IR: مجموع هزینه سفارش

en: Order Updated
fa_IR: سفارش بروزرسانی شد

en: Order by
fa_IR: مرتب شده بر اساس

en: Order date:
fa_IR: تاریخ سفارش:

en: Order draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس سفارش به‌روز‌رسانی شد.

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
fa_IR: %s توسط %s

en: Order restored to revision from %s
fa_IR: سفارش از %s برای بازبینی پس گرفته شد

en: Order saved.
fa_IR: سفارش ذخیره شد.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
fa_IR: سفارش زمان‌بندی شد برای : <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
fa_IR: وضعیت سفارش توسط ویرایش توده‌ای تغییر یافت :

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
fa_IR[0]: وضعیت سفارش تغییر کرد.

en: Order status:
fa_IR: وضعیت سفارش:

en: Order submitted.
fa_IR: سفارش گذاشته شد

en: Order updated and email sent.
fa_IR: سفارش بروزرسانی شد و ایمیل فرستاده شد.

en: Order updated.
fa_IR: سفارش به روز شد.

en: Orders
fa_IR: سفارش ها

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
fa_IR: دفترچه ما از افزونه های ووکامرس را می توانید در Woocoommerce.ir پیدا کنید: <a href="http://forum.persianscript.ir/f138/">دفترچه افزونه های ووکامرس</a>

en: Out Of Stock Threshold
fa_IR: آستانه تمام‌شدن موجودی انبار

en: Out Of Stock Visibility
fa_IR: نمایش تمام‌شدن موجودی انبار

en: Out of stock
fa_IR: در انبار موجود نمی باشد

en: Overrides
fa_IR: بازنویسی

en: PHP Max Input Vars
fa_IR: اندازه حداکثر پست PHP

en: PHP Post Max Size
fa_IR: اندازه حداکثر پست PHP

en: PHP Time Limit
fa_IR: محدودیت زمانی PHP

en: PHP Version
fa_IR: ورژن PHP

en: Page Name
fa_IR: نام برگه

en: Page Setup
fa_IR: راه اندازی برگه

en: Page contents:
fa_IR: محتویات برگه:

en: Page does not contain the shortcode: %s
fa_IR: برگه shortcode را ندارد : %s

en: Page does not exist
fa_IR: برگه وجود ندارد

en: Page not set
fa_IR: برگه تنظیم نشده است

[ctx: Page setting]
en: Cart
fa_IR: سبد خرید

[ctx: Page setting]
en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

[ctx: Page setting]
en: My Account
fa_IR: حساب کاربری من

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
fa_IR: پایگاه فروشگاه

[ctx: Page title]
en: Cart
fa_IR: سبد خرید

[ctx: Page title]
en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

[ctx: Page title]
en: My Account
fa_IR: حساب کاربری من

[ctx: Page title]
en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Parent
fa_IR: مادر

en: Parent Theme Author URL
fa_IR: آدرس والد پوسته

en: Parent Theme Name
fa_IR: نام والد پوسته

en: Parent Theme Version
fa_IR: نسخه والد پوسته

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
fa_IR: متوقف شد <span class="count">(%s)</span>

en: Pay
fa_IR: پرداخت

en: PayPal Email Address:
fa_IR: آدرس ایمیل حساب PayPal

en: PayPal Standard
fa_IR: پی پل استاندارد

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
fa_IR: پی پال با استفاده از این روش برای برقراری ارتباط در هنگام ارسال اطلاعات بازگشت مربوط به تراکنش استفاده می کند.

en: Payment Gateway
fa_IR: دروازه پرداخت

en: Payment Gateways
fa_IR: درگاه های پرداخت

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت :

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
fa_IR: درگاه های پرداخت می توانند از cURL برای اتصال با دیگر سرور ها برای تایید و پرداخت استفاده کنند ، دیگر افزونه ها همچنین می توانند در هنگام اتصال به سرویس های خارجی از این قابلیت استفاده نمایند.

en: Payment via %s
fa_IR: پرداخت به وسیله %s

en: Payments
fa_IR: درگاه پرداخت

en: Period
fa_IR: دوره

en: Permissions
fa_IR: دسترسی ها

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
fa_IR: خواهشمندیمً در صورت درخواست پشتیبانی این اطلاعات را لحاظ کنید:

en: Please enter in a value less than the regular price.
fa_IR: خواهشمندیم یک مقدار کمتر از قیمت حقیقی وارد کنید.

en: Please enter in country code with two capital letters.
fa_IR: خواهشمندیم کد کشور خود را با دو حرف بزرگ وارد کنید.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
fa_IR: خواهشمندیم بدون (%s) فرمت هزارگان جدا وارد کنید.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
fa_IR: خواهشمندیم در اعشار پولی (%s) فرمت بدون هزارگان جدا و علامت ارز را وارد کنید.

en: Please select some items.
fa_IR: خواهشمندیم چند مورد را انتخاب کنید.

en: Please, provide an attribute name and slug.
fa_IR: خواهشمند است، یک نام ویژگی و نامک بنویسید.

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popularity (sales)
fa_IR: محبوبیت (فروش)

en: Postcode
fa_IR: کد پستی

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
fa_IR: کدپستی برای این نقش. از (;) برای جدا کردن مقادیر استفاده کنید. خالی گذاشتن به معنای اعمال بر روی همه مناطق خواهد بود.

en: Powered by WooCommerce
fa_IR: قدرت گرفته از ووکامرس

en: Preview
fa_IR: پیش‌ نمایش

en: Preview &#8220;%s&#8221;
fa_IR: پیش نمایش

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Display Suffix:
fa_IR: پسوند قیمت نمایشی:

en: Prices
fa_IR: قیمت‌ها

en: Prices Entered With Tax
fa_IR: قیمت‌های وارد شده با مالیات

en: Pricing
fa_IR: قیمت گذاری

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Private note
fa_IR: یادداشت خصوصی

en: Processing
fa_IR: در حال انجام

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Categories
fa_IR: دسته های محصولات

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
fa_IR: دسته‌های محصولات، برچسب‌ها، کلاس‌های ارسال مرسولات و ویژگی‌ها

en: Product Created
fa_IR: محصول ساخته شد

en: Product Data
fa_IR: اطلاعات محصول

en: Product Deleted
fa_IR: محصول پاک شد

en: Product Description
fa_IR: توضیحات محصول

en: Product Gallery
fa_IR: گالری محصول

en: Product ID:
fa_IR: کد محصول:

en: Product IDs
fa_IR: شناسه های محصول

en: Product Image Gallery
fa_IR: گالری نگاره محصول

en: Product Images
fa_IR: نگاره های محصول

en: Product Name
fa_IR: ام محصول

en: Product Ratings
fa_IR: امتیاز های محصول

en: Product SKU must be unique.
fa_IR: شناسه محصول باید یکتا باشد.

en: Product SKU:
fa_IR: شناسه محصول:

en: Product Search
fa_IR: جستجوی محصول

en: Product Settings
fa_IR: پیکربندی محصول

en: Product Short Description
fa_IR: توضیح کوتاه درباره محصول

en: Product Tags
fa_IR: برچسب محصولات

en: Product Thumbnails
fa_IR: تصویر بندانگشتی محصولات

en: Product Transients Cleared
fa_IR: نشست های محصول پاک شدند.

en: Product Type
fa_IR: نوع محصول

en: Product Types
fa_IR: نوع محصولات

en: Product URL
fa_IR: لینک محصول

en: Product Updated
fa_IR: محصول بروزرسانی شد

en: Product attribute base
fa_IR: پایگاه ویژگی‌های محصول

en: Product categories
fa_IR: دسته های محصولات

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
fa_IR: دسته‌های محصولات شما از اینجا می‌توانند مدیریت شوند. برای تغییر ترتیب دسته‌ها برای نمایش به کاربران می‌توانید با کشیدن و رها کردن ( drag & drop ) دسته‌ها را مرتب‌سازی کنید. برای دیدن لیست دسته‌های بیشتر روی «پیکربندی برگه» در بالای برگه کلیک کنید.

en: Product category base
fa_IR: پایگاه دسته بندی محصول

en: Product creation failed, could not find original product:
fa_IR: ساختن محصول با مشکل مواجه شد، محصول اصلی پیدا نشد:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
fa_IR: پیش‌نویس محصول به‌روزرسانی شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
fa_IR: محصولاتی که برای استفاده از این کوپن نیاز هست در سبد خرید شما وجود ندارد و یا این محصولات شما شامل تخفیف نمی‌شوند.

en: Product name
fa_IR: نام محصول

en: Product permalink base
fa_IR: پایگاه پیوند یکتای محصول

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
fa_IR: محصول منتشر شد. <a href="%s">نمایش محصول</a>

en: Product restored to revision from %s
fa_IR: محصول از %s برای بازبینی پس گرفته شد

en: Product saved.
fa_IR: محصول ذخیره شد.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
fa_IR: ارسال محصول زمان‌بندی شد برای:‌<strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
fa_IR: محصول ارسال شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product tag base
fa_IR: پایگاه برچسب محصول

en: Product updated.
fa_IR: محصول به‌روزرسانی شد.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
fa_IR: محصول به‌روزرسانی شد. <a href="%s">نمایش محصول</a>

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
fa_IR: محصولاتی که برای استفاده از این کوپن نیاز هست در سبد خرید شما وجود ندارد و یا این محصولات شما شامل تخفیف نمی‌شوند.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
fa_IR: محصولاتی که برای استفاده از این کوپن نیاز هست در سبد خرید باشند و یا، محصولاتی که شامل تخفیف می‌شوند

en: Public
fa_IR: همگانی

en: Publish Your Product!
fa_IR: انتشار محصول شما!

en: Purchase Note
fa_IR: یادداشت خرید

en: Purchased
fa_IR: خریداری شده

en: QRCode
fa_IR: بارکد QR

en: Qty
fa_IR: تعداد

en: Quick&nbsp;Edit
fa_IR: ویرایش سریع

en: Rate
fa_IR: نرخ

en: Rate %
fa_IR: نرخ ٪

en: Rate (%)
fa_IR: قیمت (%)

en: Rate code
fa_IR: کد نرخ

en: Rate name
fa_IR: نام نرخ

en: Rate&nbsp;%
fa_IR: رتبه&nbsp;%

en: Rating
fa_IR: امتیازدهی

en: Ratings are required to leave a review
fa_IR: برای ارسال دیدگاه می بایست رای دهید.

en: Read
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Read More About Storefront
fa_IR: اطلاعات بیشتر درباره استورفرونت

en: Read all about it
fa_IR: خواندن همه در این باره

en: Read more about getting started
fa_IR: اطلاعات بیشتر درباره شروع کار

en: Read/Write
fa_IR: خواندن/نوشتن

en: Ready!
fa_IR: آماده!

en: Reason for refund (optional)
fa_IR: دلیل استرداد (دلخواه)

en: Recount terms
fa_IR: بازشماری دوره‌ها

en: Redirect only
fa_IR: فقط انتقال (ریدایرکت)

en: Redirect to the cart page after successful addition
fa_IR: انتقال به برگه سبد خرید بعد از «افزودن به سبد»

en: Reduce line item stock
fa_IR: کم کردن مورد خط موجودی

en: Reduced Rate%sZero Rate
fa_IR: کاهش رتبه %s رتبه صفر

en: Refresh stats
fa_IR: نوسازی وضعیت

en: Refreshed stats for %s
fa_IR: آمار %s نوسازی شد

en: Refund
fa_IR: استرداد

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
fa_IR: مسترد شده %s به وسیله %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
fa_IR: برگشت دستی %s

en: Refund amount
fa_IR: مبلغ استرداد

en: Refunded
fa_IR: مسترد شده

en: Registration Options
fa_IR: گزینه‌های نام نویسی

en: Regular Price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Regular Price:
fa_IR: قیمت معین:

en: Remote Get
fa_IR: گرفتن از راه دور

en: Remote Post
fa_IR: نوشته از راه دور

en: Remove
fa_IR: پاک کردن

en: Remove All Data
fa_IR: پاک کردن همه داده ها

en: Remove image
fa_IR: پاک کردن تصویر

en: Remove selected row(s)
fa_IR: پاک کردن ردیفهای انتخاب شده

en: Remove this attribute?
fa_IR: پاک کردن این ویژگی؟

en: Remove this image
fa_IR: پاک کردن این عکس

en: Remove this item meta?
fa_IR: پاک کردن اطلاعات این آیتم؟

en: Report a bug
fa_IR: گزارش یک حفره امنیتی

en: Reports
fa_IR: گزارشات

en: Request
fa_IR: درخواست

en: Resend order emails
fa_IR: ارسال دوباره ایمیل سفارشات

en: Reset
fa_IR: بازگردانی

en: Reset Usage Tracking Settings
fa_IR: بازنشانی دوباره پیکربندی رهگیری اندازه بکار رفته

en: Reset capabilities
fa_IR: بازنشانی دوباره نقش ها

en: Reset usage tracking settings
fa_IR: بازنشانی دوباره پیکربندی رهگیری اندازه بکار رفته

en: Response
fa_IR: پاسخ

en: Restock refunded items
fa_IR: موارد برگشتی به انبار

en: Restore
fa_IR: بازگردانی

en: Restore this item from the Trash
fa_IR: بازیابی این آیتم از زباله‌دان

en: Restrict shipping to Location(s)
fa_IR: محدود حمل و نقل به مکان

en: Return to the WordPress Dashboard
fa_IR: برگشت به پیشخوان وردپرس

en: Reviews
fa_IR: نقد و بررسی ها

en: Revoke
fa_IR: ابطال

en: Revoke API Key
fa_IR: ابطال کلید API

en: Revoke Access
fa_IR: دسترسی ابطال

en: Revoke Key
fa_IR: کلید ابطال

en: Right
fa_IR: راست

en: Right with space
fa_IR: راست (با فاصله)

en: Roles successfully reset
fa_IR: نقش‌ها با موفقیت ریست شدند

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
fa_IR: گرد کردن مالیات زیرجمع به جای گرد کردن هر خط

en: Rounding
fa_IR: گرد کردن

en: Run the Setup Wizard
fa_IR: اجرای راه اندازی سریع

en: Run the updater
fa_IR: اجرای بروز کننده

en: SKU
fa_IR: شناسه محصول

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
fa_IR: شناسه محصول "SKU" یک واحد انبارداری، برای هر محصول و سرویسی است که می‌تواند خریداری شود.

en: SUHOSIN Installed
fa_IR: SUHOSIN نصب شده است

en: Sale
fa_IR: فروش ویژه

en: Sale Price
fa_IR: قیمت فروش فوق‌العاده

en: Sale Price Dates
fa_IR: تاریخ‌ های قیمت فروش ویژه

en: Sale Price:
fa_IR: قیمت فروش فوق العاده :

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
fa_IR: تاریخ اتمام فروش (در قالب YYYY-MM-DD یا خالی بگذارید)

en: Sale end date:
fa_IR: تاریخ پایان فروش:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
fa_IR: تاریخ پایان فروش ( روز- ماه - سال یا خالی بگذارید )

en: Sale start date:
fa_IR: تاریخ شروع فروش:

en: Sales Reports
fa_IR: گزارش فروش ها

en: Sales amount
fa_IR: میزان فروش

en: Sales by category
fa_IR: فروش بر اساس دسته‌ بندی

en: Sales by date
fa_IR: فروش ها بر اساس روز

en: Sales by product
fa_IR: فروش بر اساس محصول

en: Same as parent
fa_IR: مانند مادر

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save %s
fa_IR: ذخیره %s

en: Save Attributes
fa_IR: ذخیره ویژگی‌ها

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Webhook
fa_IR: ذخیره وب هوک

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save changes before changing page?
fa_IR: قبل از تغییر صفحه تغییرات ذخیره شوند؟

en: Save/update the %s
fa_IR: ذخیره/بروزرسانی %s

en: Schedule
fa_IR: زمان بندی فروش

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Key
fa_IR: جستجوی کلید

en: Search Webhooks
fa_IR: جستجوی وب هوک‌ها

en: Search customers
fa_IR: جستجوی مشتریان

en: Search for a customer&hellip;
fa_IR: جستجو برای یک خریدار&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
fa_IR: جستجو برای یک محصول دانلودی&hellip;

en: Search for a product&hellip;
fa_IR: جستجو برای یک محصول&hellip;

en: Secret
fa_IR: محرمانه

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select Page
fa_IR: گزینش برگه

en: Select a country&hellip;
fa_IR: کشور مورد نظر را انتخاب کنید

en: Select a page&hellip;
fa_IR: برگه‌ای انتخاب کنید&hellip;

en: Select all
fa_IR: انتخاب همه

en: Select an option&hellip;
fa_IR: انتخاب کنید

en: Select categories&hellip;
fa_IR: انتخاب دسته ها&hellip;

en: Select none
fa_IR: انتخاب هیچکدام

en: Select terms
fa_IR: انتخاب دوره ها

en: Select the access type of these keys.
fa_IR: نوع دسترسی به این کلید را گزینش کنید.

en: Select when the webhook will fire.
fa_IR: گزینش زمانیکه وب هوک آتش می گیرد.

en: Selection Priority
fa_IR: گزینش الویت

en: Sell to all countries
fa_IR: فروش در تمام کشور ها

en: Sell to specific countries only
fa_IR: فروش به کشور های خاص

en: Selling Location(s)
fa_IR: مکان های فروش

en: Server Environment
fa_IR: سرور سبز

en: Server Info
fa_IR: مشخصات سرور

en: Sessions successfully cleared
fa_IR: نشست مشتری با موفقیت پاک شد

en: Set regular prices
fa_IR: قیمت عادی

en: Set sale prices
fa_IR: قیمت فروش ویژه

en: Set scheduled sale dates
fa_IR: پیکربندی تاریخ های زمانبندی فروش

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
fa_IR: اگر این محصول جزوی از یک سری محصول گروهی است این گزینه را انتخاب کنید.

en: Set variation image
fa_IR: انتخاب تصویر متغییر

en: Settings
fa_IR: پیکربندی

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
fa_IR: افزونه های ووکامرس متعددی می توانند گزارش هایی را بنویسند که حل مشکلات را آسانتر کنند. برای این موضوع پوشه باید قابل نوشتن باشد.

en: Ship to
fa_IR: ارسال به

en: Ship to all countries
fa_IR: حمل و نقل به تمام کشور ها

en: Ship to all countries you sell to
fa_IR: حمل و نقل به تمامی کشورهایی که محصول را می فروشید

en: Ship to specific countries only
fa_IR: حمل و نقل به کشور های خاص

en: Shipping
fa_IR: حمل و نقل

en: Shipping &amp; Tax
fa_IR: مالیات و حمل و نقل

en: Shipping &amp; Tax Setup
fa_IR: راه اندازی مالیات حمل و نقل &amp;

en: Shipping Calculations
fa_IR: محاسبه هزینه حمل و نقل

en: Shipping Classes
fa_IR: کلاس‌های باربری

en: Shipping Debug Mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی حمل و نقل

en: Shipping Destination
fa_IR: مقصد ارسال

en: Shipping Details
fa_IR: جزئیات ارسال

en: Shipping Display Mode
fa_IR: حالت نمایش حمل و نقل

en: Shipping Method
fa_IR: روش ارسال

en: Shipping Method Priorities
fa_IR: اولویت بندی روش‌های حمل و نقل

en: Shipping Methods
fa_IR: روش‌های حمل و نقل

en: Shipping Name
fa_IR: نام حمل و نقل

en: Shipping Options
fa_IR: امكانات حمل و نقل كالا

en: Shipping Settings
fa_IR: پیکربندی حمل و نقل

en: Shipping Tax Amount
fa_IR: مالیات حمل و نقل

en: Shipping Tax Class:
fa_IR: کلاس مالیاتی ارسال:

en: Shipping amount
fa_IR: میزان حمل و نقل

en: Shipping class
fa_IR: کلاس ارسال

en: Shipping class:
fa_IR: کلاس حمل و نقل

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
fa_IR: کلاسهای ارسال بوسیله روشهای خاصی از حمل و نقل و برای گروه خاصی از محصولات استفاده میشوند

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
fa_IR: کلاس‌های ارسال می‌توانند برای دسته بندی محصولات مشابه استفاده شوند. این گروه ها می‌توانند با روش‌های مشخص ارسال برای درجه بندی‌های متفاوت محصولات متفاوت استفاده شوند.

en: Shipping only
fa_IR: فقط ارسال

en: Shipping tax class based on cart items
fa_IR: کلاس مالیاتی ارسال بر اساس محصولات موجود در سبد خرید

en: Shop & Product Pages
fa_IR: برگه های محصول و فروشگاه

en: Shop Page
fa_IR: برگه فروشگاه

en: Shop Page Display
fa_IR: نمای برگه فروش

en: Shop base
fa_IR: پایگاه فروشگاه

en: Shop base address
fa_IR: آدرس اصلی فروشگاه

en: Shop base with category
fa_IR: پایگاه فروشگاه بر اساس دسته‌بندی

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show "verified owner" label for customer reviews
fa_IR: نمایش برچسب «مالک تاییدشده» برای دیدگاه‌های مشتری

en: Show all product types
fa_IR: نمایش همه نوع‌های محصولات

en: Show all types
fa_IR: نمایش همه

en: Show both
fa_IR: نمایش هردو

en: Show categories &amp; subcategories
fa_IR: نمایشه دسته ها &amp; زیردسته ها

en: Show products
fa_IR: نمایش محصولات

en: Show subcategories
fa_IR: نمایش زیردسته‌ها

en: Showing reports for:
fa_IR: نمایش گزارش برای:

en: Signups
fa_IR: نام نویسی ها

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple Products
fa_IR: محصولات ساده

en: Simple product
fa_IR: محصول ساده

en: Simplify Commerce
fa_IR: تجارت ساده

en: Single Product Image
fa_IR: تصویر محصول تک

en: Site URL
fa_IR: لینک سایت

en: Skip Setup
fa_IR: رد کردن راه اندازی

en: Skip this step
fa_IR: از این مرحله بگذر

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
fa_IR: نامک "%s" پپیش از این بکار رفته است. خواهشمند است آنرا تغییر دهید.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
fa_IR: نامک "%s" درست نیست زیرا این مورد پیش از این بکار رفته است. خواهشمند است نامک دیگری بنویسید.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
fa_IR: نامک "%s" بسیار طولانی است (بیشینه 28 کاراکتر). خواهشمندیم آنرا کوتاهتر کنید.

en: Sold %s worth in the last %d days
fa_IR: فروش %s در %d روز گذشته

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
fa_IR[0]: در کل %d محصول در %d روز فروخته شده اند

en: Sold Individually
fa_IR: فروش جداگانه

en: Sold Individually?
fa_IR: فروش به صورت جداگانه؟

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
fa_IR: برخی وبسرویس ها مانند حمل و نقل و درگاه ها از SOAP برای ارسال و دریافت اطلاعات بین سرور ها استفاده می کنند ، برای مثال ، درگاه های بانکی ملت و حمل و نقل FedEx به SOAP برای نصب نیاز دارند.

en: Sorry, there has been an error.
fa_IR: ببشخید، ایرادی پیش آمد.

en: Sort Products
fa_IR: ترتیب محصولات

en: Sort by most recent
fa_IR: نمایش به ترتیب جدیدترین ها

en: Sort by price (asc)
fa_IR: قیمت (صعودی)

en: Sort by price (desc)
fa_IR: قیمت (نزولی)

en: Specific Countries
fa_IR: کشورهای خاص

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Standard Product
fa_IR: محصول استاندارد

en: Standard Rates
fa_IR: استاندارد

en: State
fa_IR: استان

en: State Code
fa_IR: کد استان

en: State&nbsp;Code
fa_IR: کد&nbsp;استان

en: State/County
fa_IR: استان

en: State/County or state code
fa_IR: کد استان

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status code: %s
fa_IR: کد وضعیت: %s

en: Stock
fa_IR: انبار

en: Stock Actions
fa_IR: عملیات موجودی

en: Stock Display Format
fa_IR: نحوه نمایش موجودی انبار

en: Stock Keeping Unit
fa_IR: شناسه اختصاصی محصول

en: Stock Qty
fa_IR: تعداد موجودی

en: Stock Qty:
fa_IR: تعداد موجودی انبار:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
fa_IR: موجودی انبار. اگر این محصول متغیر است این مقدار برای کنترل انبار برای همه تغییرات استفاده می شود، مگر اینکه در سطح تنوع موجودی تعریف می کنید.

en: Stock status
fa_IR: وضعیت موجودی انبار

en: Store Locale
fa_IR: زبان فروشگاه

en: Store Locale Setup
fa_IR: راه اندازی فروشگاه محلی

en: Store Notice
fa_IR: اعلان فروشگاه

en: Store Notice Text
fa_IR: متن اعلان فروشگاه

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
fa_IR: استورفرونت یک درک درست &amp است، ، یک پوسته وردپرسی انعطاف پذیر و %sرایگان%s و یکپارچه شده با ووکامرس و تعدادی از محبوبترین افزونه ها از دید مشتریان.

en: Subcategories
fa_IR: زیر دسته‌بندی

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
fa_IR: Suhosin یک سیستم حفاظت پیشرفته برای نصب PHP است. این سیستم جهت محافظت از سرورهای شما در برابر تعدادی از مشکلات شناخته شده در برنامه های PHP در یک طرف و از سوی دیگر در برابر آسیب پذیری های ناشناخته بالقوه در این برنامه ها و  یا هسته PHP خود طراحی شده است. اگر Suhosin را بر روی سرور خود فعال کنید، ممکن است جهت افزایش محدودیت داده ها به پیکربندی نیاز شود.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: Table does not exist
fa_IR: جدول وجود ندارد

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Amount
fa_IR: مبلغ مالیات

en: Tax Class
fa_IR: کلاس مالیات

en: Tax Name
fa_IR: نام مالیات

en: Tax Options
fa_IR: پیکربندی مالیات

en: Tax Rates for the "%s" Class
fa_IR: نرخ های مالیات برای کلاس "%s"

en: Tax Settings
fa_IR: پیکربندی مالیات

en: Tax Shipping
fa_IR: مالیات حمل و نقل

en: Tax Status
fa_IR: وضعیت مالیات

en: Tax class
fa_IR: کلاس مالیاتی

en: Tax class:
fa_IR: کلاس مالیات:

en: Tax rate ID
fa_IR: شناسه نرخ مالیات

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
fa_IR: نرخ های مالیات نیازمند تعریف در نظم خاصی هستند (10 ستون).  <a href="%s"> برای دریافت نمونه کلیک کنید</a>.

en: Tax rates successfully deleted
fa_IR: نرخ‌های مالیاتی با موفقیت پاک شدند

[ctx: Tax status]
en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Tax&nbsp;Name
fa_IR: نام&nbsp;مالیات

en: Taxable
fa_IR: مشمول مالیات

en: Taxes
fa_IR: مالیات

en: Taxes by code
fa_IR: مالیات بر اساس کد

en: Taxes by date
fa_IR: مالیات بر اساس تاریخ

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه بندی

en: Tel:
fa_IR: تلفن :

en: Telephone
fa_IR: تلفن

en: Template Debug Mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی پوسته

en: Templates
fa_IR: قالب‌ها

en: Term ID
fa_IR: شناسه دوره

en: Term counts
fa_IR: تعداد دوره‌ها

en: Terms
fa_IR: شرایط و مقررات

en: Terms and Conditions
fa_IR: شرایط و ضوابط

en: Terms successfully recounted
fa_IR: دوره‌ها با موفقیت بازشماری شدند.

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
fa_IR: سپاسگذاریم از اینکه ووکامرس را برای فروشگاه آنلاین خود انتخاب کرده اید! این راه انداز سریع به شما برای پیکربندی اولیه کمک می کند. <strong>و بکارگیریش کاملا اختیاری است و بیش از پنج دقیقه طول نمی کشد.</strong>

en: Thank you for selling with WooCommerce.
fa_IR: برای فروش با ووکامرس از شما سپاسگذاریم.

en: Thank you for updating to the latest version!
fa_IR: از ارتقا به آخرین نسخه سپاسگذاریم

en: Thanks :)
fa_IR: سپاس :)

en: Thanks for installing!
fa_IR: از اینکه نصب میفرمایید، متشکریم

en: Thanks, all done!
fa_IR: متشکریم، تمام شد

en: The CSV is invalid.
fa_IR: فایل CSV نا معتبر است

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
fa_IR: کلید رمز جهت ساخت یک رشته هش از وب هوک ارسال شده استفاده و در هدرهای درخواست شده فراهم می شود. و اگر فراهم نکردید، رمز مشتری کاربران API کنونی ، پیش فرض خواهد شد.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
fa_IR: آدرس برگه سبد خرید فروشگاه ووکامرس ( تنها با شناسه برگه).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
fa_IR: آدرس برگه پرداخت فروشگاه ووکامرس ( تنها با شناسه برگه).

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
fa_IR: آدرس برگه نخست فروشگاه ووکامرس ( تنها با شناسه برگه).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
fa_IR: آدرس برگه "حساب کاربری من" فروشگاه ووکامرس ( تنها با شناسه برگه).

en: The URL of your site's homepage.
fa_IR: آدرس برگه خانه سایت

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
fa_IR: مقدار زمانی (در ثانیه) که شما در سایت بر روی یک تک کار قبل از تمام شدن وقت خواهید گذراند، ( جهت جلوگیری از ممانعت های سرور)

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
fa_IR: به طور پیشفرض رنگ پس زمینه ایمیل های ووکامرس <code>#f5f5f5</code> است.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
fa_IR: به طور پیشفرض رنگ پایه ایمیل های ووکامرس <code>#557da1</code> است.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
fa_IR: برگه پایه فروشگاه همچنین می تواند در <a href="%s">پیوند محصولات</a> مورد استفاده قرار گیرد.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
fa_IR: درصورت خارج شدن از این برگه تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: The current language used by WordPress. Default = English
fa_IR: زبان کنونی وردپرس. پیش پندار= انگلیسی

en: The decimal separator of displayed prices.
fa_IR: سواکننده اعشاری قیمت ها نمایش داده شود.

en: The default timezone for your server.
fa_IR: منطقه زمانی پیش فرض برای سرور شما.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
fa_IR: نمی توان فایل دانلودی %s را بکار برد، زیرا بر روی سرور پیدا نمی شود.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
fa_IR: نمی توان فایل دانلودی %s را بکار برد، زیرا جز فایلهای مجاز نیست. انواع فایلهای مجاز شامل: %s

en: The file does not exist, please try again.
fa_IR: فایل مورد نظر وجود نداره، خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
fa_IR: پیکربندی زیر، چگونگی نمایش قیمت در سایت را نشان می دهد.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
fa_IR: گزینه‌های زیر روی فرستنده (آدرس ایمیل و نام کاربری) که از ایمیل های ووکامرس استفاده میکند، تاثیر میگذارد.

en: The installed version of the current active theme.
fa_IR: نگارش نصب شده پوسته، هم اکنون فعال شد.

en: The installed version of the parent theme.
fa_IR: نگارش پوسته مادر نصب شده است.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
fa_IR: بزرگترین اندازه فایلی که می تواند در یک نوشته گذاشته شود.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
fa_IR: بزرگترین اندازه فایلی که می تواند در نصب وردپرس بارگذاری شود.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
fa_IR: رنگ پیکره اصلی. به طور پیش فرض #fdfdfd

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
fa_IR: رنگ متن پیکره ایمیل. به طور پیش فرض <code>#505050</code>

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
fa_IR: بیشینه مقدار حافظه ای (RAM) که سایت شما می تواند در یک زمان بکار گیرد.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
fa_IR: حداکثر تعداد آیتم های منحصر به فرد این کوپن می تواند به هنگام استفاده از تخفیف محصول اعمال می شود. در صورت خالی گذاشتن برای تمامی محصولات اعمال می گردد

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
fa_IR: حداکثر تعداد متغیرهای سرور شما می تواند برای یک تابع تک برای جلوگیری از اضافه بار استفاده کند.

en: The name of the current active theme.
fa_IR: نام پوسته فعال شده کنونی.

en: The name of the parent theme.
fa_IR: نام پوسته مادر.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
fa_IR: تعداد نقطه های اعشاری نشان داده شده، در قیمت ها نمایش داده شود.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
fa_IR: پیکربندی &quot;فعال&quot; هستند (ارائه محموله)، &quot;متوقف شده است& (ارسال نمی شود)، یا &quot;غیرفعال&quot; شده ( به دلیل خطاهای حمل و نقل، ارسال نمی شود).

en: The parent theme developers URL.
fa_IR: آدرس برنامه نویسان پوسته مادر.

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
fa_IR: درگاه پرداخت استفاده شده است، پس برگشتی ها را بصورت خودکار پشتیبانی نمی کند.

en: The position of the currency symbol.
fa_IR: جایگاه نماد پول.

en: The root URL of your site.
fa_IR: آدرس Root سایت شما.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
fa_IR: فروش در آغاز تاریخ تنظیم به پایان خواهد رسید.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
fa_IR: پیکربندی اندازه این نگاره غیرفعال است زیرا یک فیلتر داده های آنرا رونویسی کرده است.

en: The shop page will display your products.
fa_IR: در صفحه فروشگاه، محصولات خود را نمایش دهید.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
fa_IR: این متن در انتهای ایمیل های ووکامرس ظاهر میشود.

en: The theme developers URL.
fa_IR: آدرس برنامه نویسان پوسته.

en: The thousand separator of displayed prices.
fa_IR: سواکننده هزارگان قیمت ها نمایش داده شود.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
fa_IR: نگارش نصب شده MySQL بر روی سرور هاست شما.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
fa_IR: نگارش PHP نصب شده بر روی سرور میزبان شما.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
fa_IR: نگارش ووکامرس بر روی سایت شما نصب شده است.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
fa_IR: فرمت پایگاه داده برای این نگارش از ووکامرس می باشد. که باید هماهنگ با همان نگارش از ووکامرس باشد.

en: The version of WordPress installed on your site.
fa_IR: نگارش وردپرس نصب شده بر روی سایت شما.

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Theme Integration Guide
fa_IR: راهنمای یکپارچگی پوسته

en: There are currently no logs to view.
fa_IR: در حال حاضر هیچ Log جهت نمایش وجود ندارد

en: There are no notes yet.
fa_IR: اینجا هنوز یادداشتی وجود ندارد.

en: There are no product reviews yet.
fa_IR: هنوز هیچ بازبینی برای محصول صورت نگرفته است.

en: There was an error calling %s
fa_IR: برای تماس با %s خطایی رخ داد

en: There was an error calling %s::%s
fa_IR: برای تماس با %s::%s خطایی رخ داد

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
fa_IR: این ویژگی ها می توانند در بخش کاربری پیش انتخاب شوند

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
fa_IR: این برگه‌ها نیاز به انتخاب دارند تا ووکامرس بفهمد که هرکدام کجا هستند. این برگه‌ها در  هنگام نصب افزونه ساخته می شوند، اگرنه باید آنها را دستی بسازید.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
fa_IR: این برگه‌ها نیاز به انتخاب دارند تا ووکامرس بفهمد که هرکدام کجا هستند. این برگه‌ها در  هنگام نصب افزونه ساخته می شوند، اگرنه باید آنها را دستی بسازید.

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
fa_IR: این پیکربندی بر روی نمایش و ابعاد تصویر در کاتالوگ تاقیر می گذارند - نمایش نمای کاربر تحت تاثیر استایل های CSS خواهد بود. پس از تغییر چنین تنظیماتی شما ممکن است به <a href="%s"> جهت ساخت دوباره بند انگشتی ها  </a> نیاز داشته باشید.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
fa_IR: این پیکربندی برای کنترل پیوند یکتای محصولات است. این پیکربندی فقط وقتی که شما از پیوندهای یکتای «پیشفرض» استفاده <strong>نمی‌کنید</strong> اعمال می‌شوند.

en: Third-party
fa_IR: شخص سوم

en: This Month
fa_IR: این ماه

en: This Webhook has no log yet.
fa_IR: این وب هوک هنوز گزارشی ندارد.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
fa_IR: این گزینه نحوه نمایش روش‌های مختلف ارسال کالا را به کاربران نشان می‌دهد.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
fa_IR: این گزینه نحوه نمایش موجودی انبار برای کاربر را کنترل میکند.

en: This controls the default sort order of the catalog.
fa_IR: این گزینه حالت پیش‌فرش مرتب‌سازی لیست محصولات را کنترل میکند.

en: This controls the position of the currency symbol.
fa_IR: محل قرارگیری سمبل واحد پولی

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
fa_IR: این گزینه تعیین میکند که چه واحدهای پولی در کاتالوگ قابل انتخاب باشند و چه درگاه‌های پرداختی استفاده شوند.

en: This controls what is shown on category archives.
fa_IR: چیزهایی که در برگه بایگانی دسته‌ها نمایش داده می‌شوند.

en: This controls what is shown on the product archive.
fa_IR: چیزهایی که در برگه بایگانی محصول‌ها نمایش داده می‌شوند.

en: This controls what unit you will define lengths in.
fa_IR: واحد اندازه گیری طول

en: This controls what unit you will define weights in.
fa_IR: واحد اندازه گیری وزن

en: This controls which shipping address is used by default.
fa_IR: این گزینه‌ها مشخص می کند تا آدرس حمل و نقل به صورت پیشفرض کدامیک باشند.

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
fa_IR: این فیلد به شما اجازه می‌دهد که اکثر مقدار خرید برای استفاده از کوپن را تعیین کنید.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
fa_IR: این فیلد به شما اجازه می‌دهد که حداقل مقدار خرید برای استفاده از کوپن را تعیین کنید.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
fa_IR: این یک وبسایت دمو است و با هدف تست ساخته شده است، هیچ‌یک از محصولات موجود در سایت برای فروش نبوده و امکان خرید از این وبسایت وجود ندارد.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
fa_IR: اینجا محل اصلی فروشگاه آنلاین شماست، نرخ‌های مالیات بر اساس این کشور تعیین می‌شوند.

en: This is the name of the download shown to the customer.
fa_IR: این نام دانلود برای مشتری نمایان می گردد.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
fa_IR: هزینه های حمل و نقل و نگهداری در این سفارش منظور شده است.

en: This is the size used by the main image on the product page.
fa_IR: اندازه تصویر اصلی در برگه محصول

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
fa_IR: این مجموع فیلد "ردیف مالیات" مجموع مقدار هزینه حمل و نقل در سفارشات شماست.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
fa_IR: این مجموع فیلد "ردیف مالیات" مجموع مقدار مالیات در سفارشات شماست.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
fa_IR: این جمع فیلد "جمع سفارش‌ها" در سفارش‌های شماست

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
fa_IR: این جمع فیلد "جمع هزینه حمل" در سفارش‌های شماست

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
fa_IR: این جمع از مجموع سفارش پس از برگشتی ها بجز حمل و نقل و مالیات می باشد.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
fa_IR: این جمع از مجموع سفارش پس از برگشتی ها بجز حمل و نقل و مالیات می باشد.

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
fa_IR: این کل تخفیف می باشد. تخفیف ها برای هر مورد در هر خط تعریف شده است.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
fa_IR: این مالیات در کل برای میزان (مالیات حمل و نقل + مالیات بر محصول) است.

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
fa_IR: این پیکربندی آدرس پیش فرض مشتریان را تعیین می کنند ( قبل از وارد کردن جزییاتشان).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
fa_IR: این گزینه بررسی میکند که کدام آدرس برای محاسبه مالیات استفاده شود.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
fa_IR: این گزینه از آنجایی که روی قیمت‌های شما تاثیر میگذارد مهم است. 
    تغییر در آن روی محصولات فعلی تاثیری نخواهد گذاشت.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
fa_IR: این گزینه به شما این امکان را می دهد تا محصولاتتان را تنها برای کشور های خاص به فروش برسانید

en: This order has been paid for and is no longer editable
fa_IR: این سفارش پرداخت شده است و نمی توان آنرا ویرایش کرد

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
fa_IR: این بخش به شما اجازه سفارشی سازی ایمیل های ووکامرس را میدهد. <a href="%s" target="_blank"> اینجا را برای پیش نمایش ایمیل خود کلیک کنید </a>. برای پیکربندی پیشرفته <code>woocommerce/templates/emails/</code> را به <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code> کپی کنید.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
fa_IR: در این بخش هر فایلی که فارغ از صفحات قالب پیش فرض ووکامرس می باشد را نشان می دهد.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
fa_IR: برگه اصلی فروشگاه شما - جایی که آرشیو محصولات شما خواهند بود.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
fa_IR: نمایش دادن جداکننده دهگان در قیمت محصولات

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
fa_IR: این گزینه تعداد جداکنندگان اعشاری که در قیمت نمایش داده میشود را تعیین میکند.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
fa_IR: نمایش دادن جداکننده هزارگان در قیمت محصولات.

en: This setting does not apply to guest purchases.
fa_IR: این پیکربندی برای خرید به صورت مهمان اعمال نمیشود

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
fa_IR: اندازه تصاویر کوچک موجود در برگه محصولات

en: This size is usually used in product listings
fa_IR: سایز تصویر در لیست محصولات

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
fa_IR: این متن روی دکمه لینک دادن به محصول خارجی نشان داده خواهد شد.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
fa_IR: این ابزار تمامی نشست های منقضی شده را پاک میکند.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
fa_IR: این ابزار کش نشست های محصول/فروشگاه را پاک میکند.

en: This tool will disable shipping rate caching.
fa_IR: این ابزار می تواند کش نرخ حمل و نقل را غیر فعال کند

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
fa_IR: این ابزار می تواند قالب ها را برای مدیران وارد شده غیر فعال می کنند تا حالت اشکال زدایی فعال شود.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
fa_IR: این ابزار دوره‌های محصولات را دوباره می‌شمارد - مواقعی که پیکربندی را تغییر می‌دهید در زمانی که محصولاتی را از کاتالوگ پنهان میکنید به کار می‌آید.

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
fa_IR: این ابزار همه داده های ووکامرس را پاک می کند. داده های محصول و سفارش را وقتیکه لینک پاک کردن درون صفحه افزونه ها را بکار بگیرید، پاک می شوند.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
fa_IR: این ابزار نقش‌های ادمین، مشتری و مدیریت فروشگاه را به حالت پیش‌فرض تغییر خواهد داد. از این ابزار وقتی کاربران نمی‌توانند به همه بخش‌های مدیریت ووکامرس دسترسی داشته باشند، استفاده کنید.

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
fa_IR: این پیکربندی رهگیری مورد استفاده شما را بازنشانی خواهد کرد، به سبب نمایش دوباره بنر انتخابی و نه ارسال هر گونه اطلاعتی.

en: Thousand Separator
fa_IR: جداکننده هزارگان

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
fa_IR: برای گزارش نویسی، <code>%s</code> را ساخته و دسترسی نوشتنی به آن بدهید. یا <code>WC_LOG_DIR</code> را سفارشی سازی کنید.

en: To edit this order change the status back to "Pending"
fa_IR: برای ویرایش این سفارش وضعیت آن را به "معلق" برگردانید

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
fa_IR: تعویض &quot; دانلودی &quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
fa_IR: تعویض &quot; فعال سازی &quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
fa_IR: آمار &quot;مدیریت موجودی&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
fa_IR: تعویض &quot; مجازی &quot;

en: Toggle featured
fa_IR: تبدیل به حالت ویژه

en: Tools
fa_IR: ابزار

en: Top Earners
fa_IR: بیشترین درآمد

en: Top Freebies
fa_IR: بایگانی بالا

en: Top Sellers
fa_IR: پرفروشها

en: Topic
fa_IR: موضوع

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Total Sales
fa_IR: فروش كل

en: Total Shipping
fa_IR: هزینه حمل کل

en: Total Tax
fa_IR: مجموع مالیات

en: Total available to refund
fa_IR: مجموع موجود برای استرداد

en: Total sales minus shipping and tax.
fa_IR: فروش کل منهای شیپینگ و مالیات

en: Totals
fa_IR: جمع کل

en: Transaction ID
fa_IR: شناسه تراکنش

en: Translation Upgrade
fa_IR: بروزرسانی ترجمه

en: Translators
fa_IR: مترجمین

en: Trash
fa_IR: زباله‌ دان

en: Type
fa_IR: نوع

en: URL
fa_IR: پیوند

en: URL where the webhook payload is delivered.
fa_IR: لینک وقتیکه محموله وب هوک تحویل داده شده است.

en: Understanding the Status Report
fa_IR: درک گزارش وضعیت

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
fa_IR: نامک یکتا برای ویژگی; باید انگلیسی بوده و کوتاهتر از 28 کاراکتر باشد.

en: Units in stock
fa_IR: موجود در انبار

en: Unknown
fa_IR: ناشناس

en: Unlimited
fa_IR: بدون محدودیت

en: Unpublished
fa_IR: منتشرنشده

en: Up-Sells
fa_IR: پیشنهاد خرید بهتر (Up-Sells)

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
fa_IR: Up-Sells محصولاتی هستند که شما به مشتری پیشنهاد می‌دهید به جای محصولی که در حال حاضر می‌بینند خریداری کنند که ارزشمندتر و بهتر و یا گران‌تر هستند.

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Translation
fa_IR: بروزرسانی برگردان

en: Updated at
fa_IR: بروزرسانی شده در

en: Upload an image
fa_IR: آپلود یک عکس

en: Upload file and import
fa_IR: بارگذاری و درون‌ریزی

en: Upload/Add image
fa_IR: آپلود/افزودن تصویر

en: Uploaded to this %s
fa_IR: آپلود شده در این %s

en: Usage / Limit
fa_IR: مصرف / محدودیت

en: Usage Limits
fa_IR: محدودیت استفاده

en: Usage Restriction
fa_IR: محدودیت های دسترسی

en: Usage limit per coupon
fa_IR: محدودیت استفاده در کوپن

en: Usage limit per user
fa_IR: محدودیت مصرف برای هر کاربر

en: Usage tracking settings successfully reset.
fa_IR: پیکربندی رهگیری اندازه بکار رفته بخوبی بازنشانی دوباره شد.

en: Use image
fa_IR: استفاده از تصویر

en: Used for variations
fa_IR: استفاده برای متغیرها

en: User
fa_IR: کاربر

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Value of the coupon.
fa_IR: ارزش کوپن.

en: Value(s)
fa_IR: مقدار(ها)

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variable product
fa_IR: محصول متغیر

en: Variation #%s of %s
fa_IR: متغیر شماره %s از %s

en: Variation Description:
fa_IR: توضیحات متغیر:

en: Variation ID:
fa_IR: شناسه متغیر:

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
fa_IR: چینش فهرست متغیرها ( تعیین موقعیت در لیست متغیرها )

en: Variation price (required)
fa_IR: تغییرات قیمت (الزامی)

en: Variations
fa_IR: متغیرها

en: Version
fa_IR: نگارش

en: Version %s
fa_IR: نسخه %s

[ctx: Version info]
en: %s is available
fa_IR: %s در دسترس است.

en: Via
fa_IR: از طریق

en: View
fa_IR: نمایش

en: View %s
fa_IR: نمایش %s

en: View &#8220;%s&#8221;
fa_IR: نمایش

en: View Education Partners
fa_IR: نمایش همکاران آموزشی

en: View Order
fa_IR: نمایش سفارش

en: View Tax Rates
fa_IR: نمایش نرخ‌های مالیاتی

en: View orders
fa_IR: نمایش سفارشات

en: View other orders
fa_IR: نمایش سفارش های دیگر

en: View/Edit
fa_IR: نمایش/ویرایش

en: Virtual
fa_IR: مجازی

en: Virtual Products
fa_IR: محصولات مجازی

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
fa_IR: محصولات مجازی قابلیت ارسال ندارند

en: Visibility
fa_IR: قابلیت نمایش

en: Visible on the product page
fa_IR: نمایش در برگه محصول

en: Visit Store
fa_IR: نمایش فروشگاه

en: Visit plugin homepage
fa_IR: نمایش خانه افزونه

en: Visual API Authentication
fa_IR: تایید اعتبار API دیداری

en: WC Database Version
fa_IR: نسخه پایگاه داده WC

en: WC Pages
fa_IR: برگه‌های ووکامرس

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
fa_IR: ویرایش برگه %s

en: WC Transients
fa_IR: نشست های ووکامرس

en: WC Version
fa_IR: نسخه WC

en: WP Debug Mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی WP

en: WP Memory Limit
fa_IR: محدودیت حافظه WP

en: WP Multisite
fa_IR: وردپرس شبکه

en: WP Version
fa_IR: نسخه WP

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
fa_IR: ایا میخواهید به ووکامرس کمک کنید؟ به ما اجازه دهید تا اطلاعات غیر مهم عیب یابی را دریافت کنیم ، و شما میتوانید در خرید بعدی خود از Woothemes از %s تخفیف برخوردار شوید. %sاطلاعات بیشتر%s

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
fa_IR: پیشنهاد ما استورفرونت است، پوسته %sرسمی%s ووکامرس

en: Webhook Actions
fa_IR: عملیات وب هوک

en: Webhook Data
fa_IR: داده وب هوک

en: Webhook Logs
fa_IR: گزارشهای وب هوک

en: Webhook Settings
fa_IR: پیکربندی وب هوک‌ها

en: Webhook created on %s
fa_IR: وب هوک بر روی %s ساخته شد

en: Webhook created successfully.
fa_IR: وب هوک بخوبی ساخته شد.

en: Webhook updated successfully.
fa_IR: وب هوک بخوبی بروزرسانی شد.

en: Webhooks
fa_IR: وب هوک‌ها

en: Weight
fa_IR: وزن

en: Weight Unit
fa_IR: واحد وزن

en: Weight in decimal form
fa_IR: وزن به فرم اعشاری

en: Welcome to WooCommerce
fa_IR: به  ووکامرس خوش آمدید

en: Welcome to WooCommerce %s
fa_IR: به  ووکامرس خوش آمدید %s

en: Welcome to the world of WooCommerce!
fa_IR: به جهان ووکامرس خوش آمدید!

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
fa_IR: چه قیمت های ارزی در کاتالوگ لیست شده اند و کدام درگاههای ارزی ، می توانند پرداختها را بگیرند.

en: What's New
fa_IR: چه چیزی جدید است؟

en: Where is your store based?
fa_IR: فروشگاه شما در کجا قرار دارد؟

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
fa_IR: یا شما وردپرس شبکه را فعال نکرده اید.

en: Which currency will your store use?
fa_IR: کدام واحد ارزی را در فروشگاه خود استفاده میکنید؟

en: Width
fa_IR: عرض

en: Width (%s)
fa_IR: پهنا (%s)

en: Will you be shipping products?
fa_IR: آیا شما محصولات را ارسال می کنید؟

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
fa_IR: راه اندازی سریع &rsaquo; ووکامرس

en: WooCommerce 101
fa_IR: ووکامرس 101

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
fa_IR: افزونه های رسمی

en: WooCommerce Documentation
fa_IR: مستندات

en: WooCommerce Endpoints
fa_IR: گام پایانی ووکامرس

en: WooCommerce Recent Reviews
fa_IR: آخرین بازبینی های ووکامرس

en: WooCommerce Settings
fa_IR: پیکربندی ووکامرس

en: WooCommerce Status
fa_IR: وضعیت ووکامرس

en: WooCommerce Support
fa_IR: پشتیبانی ووکامرس

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
fa_IR: نرخ های مالیات ووکامرس (CSV)

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
fa_IR: هم اکنون ووکامرس به زبان فارسی موجود می باشد و بسته ی فارسی ساز توسط تیم پشتیبانی ووکامرس پارسی منتشر شده است. <a href="https://www.woocommerce.ir/">ورود به سایت ووکامرس فارسی</a>.

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
fa_IR: ووکامرس به %s موجود است. میخواید از این ترجمه استفاده کنید؟

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
fa_IR: گسترش و حفظ ووکامرس بوسیله یک تیم بین المللی از افراد پرشور و با پشتوانه جامعه توسعه دهنده عالی است.  <a href="http://woocommerce.ir/">پشتیبان فارسی ووکامرس</a>.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
fa_IR: افزونه های ووکامرس ممکن است از این روش ارتباطی در هنگام بررسی کردن برای بروز رسانی افزونه استفاده کند.

en: WooThemes
fa_IR: ووکامرس

en: WooThemes Customer Support
fa_IR: پشتیبانی کاربران

en: WordPress Environment
fa_IR: وردپرس حافظ محیط زیست

en: WordPress.org Forums
fa_IR: انجمنهای وردپرس

en: WordPress.org Project
fa_IR: پروژه در وردپرس

en: Write
fa_IR: نوشتن

en: Year
fa_IR: سال

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
fa_IR: بله،

en: Yes, please import some starter tax rates
fa_IR: بله, خواهشمندیم برخی از نرخ های مالیات را برای شروع درون ریزی کنید

en: You cannot add the same tax rate twice!
fa_IR: شما نمی توانید یک نرخ مالیات را دو بار ثبت کنید

en: You don't have permissions to create Webhooks!
fa_IR: شما دسترسی برای ساخت وب هوک‌ها را ندارید!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
fa_IR: شما دسترسی برای پاک کردن وب هوک‌ها را ندارید!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
fa_IR: شما دسترسی برای ویرایش وب هوک‌ها را ندارید!

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
fa_IR: شما باید به صورت دستی بازگشت وجه را در این دروازه پرداخت پس از استفاده از این مورد انجام دهید.

en: Your Store is Ready!
fa_IR: فروشگاه شما آماده است!

en: Your changes have been saved.
fa_IR: پیکربندی شما ذخیره شد .

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
fa_IR: محصول شما به صورت متغیر می باشد ! قبل از تغییر نوع محصول ، ایده خوبی می باشد اگر مقدار های محصول متغیر را پاک کنید تا در گزارشات موجودی محصولات خطایی رخ ندهد.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
fa_IR: fsockopen یا cURL در سرور شما فعال نیست. - IPN پی پال و باقی اسکریپت‌هایی که نیاز به ارتباط با سرور‌های دیگر دارند کار نخواهند کرد. با پشتیبانی هاستینگ خود تماس بگیرید.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
fa_IR: سرور شما  <a href="%s">DOMDocument</a> را ندارد. کلاس فعال شده - ایمیل های HTML/چندبخشی، و همچنین بعضی از افزونه ها، بدون DOMDocument کار نخواهند کرد.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
fa_IR: کلاس <a href="%s">SOAP Client</a>  در سرور شما فعال نیست. - بعضی از افزونه‌های درگاه پرداخت آنلاین از SOAP استفاده میکنند.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
fa_IR: سرور شما تابع <a href="%s">gzopen</a> را پشتیبانی نمی کند -و  پایگاه داده GeoIP از MaxMind به آن نیاز دارد. در عوض برای geolocation از API fallback استفاده خواهد شد.

en: Your settings have been saved.
fa_IR: پیکربندی شما ذخیره شد .

en: ZIP/Postcode
fa_IR: کدپستی

en: added on %1$s at %2$s
fa_IR: اضافه شد در تاریخ %1$s  ساعت  %2$s

en: by %s
fa_IR: توسط %s

[ctx: by author]
en: by %s
fa_IR: توسط %s

en: cm
fa_IR: سانتیمتر

en: customer orders
fa_IR: تمام سفارشات مشتری

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
fa_IR: %qty% نتیجه در دسترس است. با کلیدهای بالا و پایین آنها را پیمایش و بکار بگیرید.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
fa_IR: بارگزاری ناموفق

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
fa_IR: بارگذاری نتایج بیشتر&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
fa_IR: یافت نشد

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
fa_IR: یک نتیجه در دسترس میباشد، برای گزینش آن enter را فشاردهید.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
fa_IR: خواشمند است کاراکترهای %qty% را پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
fa_IR: خواشمند است کاراکتر 1 را پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
fa_IR: خواشمند است %qty% یا کارکترهای بیشتری را بنویسید

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
fa_IR: خواهشمند است 1 یا کاراکترهای بیشتری بنویسید

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
fa_IR: جستجو &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
fa_IR: شما تنها می توانید موارد %qty% را گزینش کنید

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
fa_IR: شما تنها 1 مورد را می توانید گزینش کنید

en: g
fa_IR: گرم

en: guest orders
fa_IR: تمام سفارشات میهمان

en: h
fa_IR: ارتفاع

en: http://woothemes.com
fa_IR: http://woocommerce.ir

en: http://www.woothemes.com/woocommerce/
fa_IR: http://woocommerce.ir/

en: in
fa_IR: اینچ

en: key
fa_IR: کلید

en: keys
fa_IR: کلیدها

en: kg
fa_IR: کیلوگرم

en: lbs
fa_IR: پوند

en: m
fa_IR: متر

en: mm
fa_IR: میلی‌متر

en: new users
fa_IR: کاربران تازه

[ctx: number of pages]
en: of
fa_IR: از

en: orders
fa_IR: سفارش ها

en: out of 5
fa_IR: از 5

en: oz
fa_IR: اونس

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
fa_IR: اعمال برای تمام موارد انتخابی در سبد خرید

[ctx: placeholder]
en: Buy product
fa_IR: خرید محصول

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
fa_IR: از &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
fa_IR: تا&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
fa_IR: استفاده نامحدود

en: plus %d other note | plus %d other notes
fa_IR[0]: افزودن یادداشت دیگر %d

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: reviewed by
fa_IR: بررسی توسط

en: variation added
fa_IR: متغیر افزوده شد

en: variations added
fa_IR: متغیرها افزوده شدند

en: webhook
fa_IR: وب هوک

en: webhooks
fa_IR: وب هوک‌ها

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
fa_IR: wp_remote_get() ناموفق. سیستم بروزرسانی افزونه های ووکامرس شما در سرور شما کار نمی کند! لطفا با مسئول میزبانی وب سایت خود تماس بگیرید.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
fa_IR: wp_remote_post() ناموفق. IPN پی پال در سرور شما کار نمی کند! لطفا با مسئول میزبانی وب سایت خود تماس بگیرید.

en: yd
fa_IR: یارد

en: — No Change —
fa_IR: — بدون تغییر—
