WooCommerce - en to et translation catalogue (1426 entries)

en: key
et: võti

en: keys
et: võtmed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Consumer Key Ending In
et: Tarbija võti lõpuga

en: User
et: Kasutaja

en: Permissions
et: Õigused

en: Last Access
et: Viimati kasutatud

en: API Key
et: API võti

en: View/Edit
et: Vaata/muuda

en: Revoke API Key
et: Tühista API võti

en: Revoke
et: Eemalda

en: Read
et: Lugemine

en: Write
et: Kirjutamine

en: Read/Write
et: Lugemine/Kirjutamine

en: Unknown
et: Teadmata

en: Keys/Apps
et: Võtmed/rakendused

en: Add Key
et: Lisa võti

en: Search Key
et: Otsi võtit

en: API Key revoked successfully.
et: API võti edukalt tühistatud.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
et: Tegevus ebaõnnestus. Palun lae leht uuesti ja proovi veel.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
et: Palun sisesta kümnendformaat (%s) ilma tuhandike eraldajata

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
et: Palun sisesta rahaline kümnendformaat (%s) ilma tuhandike eraldaja ja valuuta sümbolita.

en: Please enter in country code with two capital letters.
et: Palun sisesta kahe suurtähega riigikood.

en: Please enter in a value less than the regular price.
et: Palun sisesta tavahinnast väiksem väärtus.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
et: Oled kindel, et soovid kõiki variatsioone seostada? See tähendab, et iga võimaliku variatsiooniomaduse kombinatsiooni kohta tekitatakse uus variatsioon.

en: Enter a value
et: Sisesta väärtus

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
et: Variatsiooni menüüjärjekord (määrab asetuse variatsioonide nimekirjas)

en: Enter a value (fixed or %)
et: Sisesta väärtus (summa või %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
et: Oled kindel, et soovid kõiki variatsioone kustutada? Seda ei saa tagasi võtta.

en: Last warning, are you sure?
et: Viimane hoiatus, oled sa kindel?

en: Choose an image
et: Vali pilt

en: Set variation image
et: Määra variatsiooni pilt

en: variation added
et: variatsioon lisatud

en: variations added
et: variatsiooni lisatud

en: No variations added
et: Variatsioone ei lisatud

en: Are you sure you want to remove this variation?
et: Oled kindel, et tahad seda variatsiooni eemaldada?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et: Allahindluse alguse kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et: Allahindluse lõpu kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Save changes before changing page?
et: Salvesta muudatused enne lehe vahetust?

en: %qty% variation
et: %qty% variatsioon

en: %qty% variations
et: %qty% variatsiooni

en: Select an option&hellip;
et: Vali&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
et: Oled sa kindel, et soovid valitud read eemaldada? Kui sa oled eelnevalt sellel real oleva toote laoseisu vähendanud või kui see tellimus esitati kliendi poolt, pead sa laoseisu taastama käsitsi.

en: Please select some items.
et: Palun vali mõned read

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
et: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse töödelda? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
et: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
et: Oled sa kindel, et soovid selle maksuveeru kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Remove this item meta?
et: Eemaldan selle rea lisaandmed?

en: Remove this attribute?
et: Eemaldan selle omaduse?

en: Name
et: Nimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Click to toggle
et: Kliki lülitamiseks

en: Value(s)
et: Väärtus(ed)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
et: Sisesta veidi teksti või toote omadusi. Kasuta väärtuste eraldamiseks püstkriipsu (|).

en: Visible on the product page
et: Nähtav tootelehel

en: Used for variations
et: Kasutatakse variatsioonide puhul

en: Enter a name for the new attribute term:
et: Sisesta selle omaduse nimetus:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
et: Arvuta summad tellimusel olevate toodete, allahindluste ja transpordi põhjal?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
et: Arvuta tellimuse ridade maksud? Maksud arvutatakse kliendi riigi põhjal. Kui kliendi arve- või tarneaadressis ei ole riiki, siis kasutatakse arvutamiseks poe enda riiki.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et: Kopeeri arvelduse info tarneinfo kohale? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
et: Laadi arvelduse info kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud arvelduse info kirjutatakse üle.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et: Laadi tarneinfo kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: No customer selected
et: Klienti ei ole valitud

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
et: Ligipääsu ei õnnestunud anda - kasutajal võib juba antud failile ligipääs olla või tema arvelduse e-posti aadressi ei pruugi olla määratud. Veendu, et arvelduse e-posti aadress on määratud ja et tellimus on salvestatud.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
et: Oled kindel, et soovid ligipääsu selle faili allalaadimisele eemaldada?

en: You cannot add the same tax rate twice!
et: Sama maksumäära ei saa kaks korda lisada!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
et: Sinu tootel on variatsioone! Enne, kui muudad toote tüüpi, oleks kasulik variatsioonid kustutada et vältida vigu laoseisude raportites.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
et: Püsiviide "%s" on liiga pikk (maksimaalselt lubatud 28 tähemärki). Palun tee see lühemaks.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
et: Püsiviide "%s" ei ole lubatud, kuna see on reserveeritud. Palun muuda.

en: Please, provide an attribute name and slug.
et: Palun sisesta omaduse nimi ja püsiviide.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
et: Püsiviide "%s" on juba kasutusel. Palun muuda.

en: Attribute updated successfully
et: Omadust uuendati edukalt

en: Edit Attribute
et: Muuda omadust

en: Error: non-existing attribute ID.
et: Viga: sellise ID-ga omadust pole olemas.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
et: Omaduse nimetus (näidatakse külastajatele).

en: Slug
et: Püsiviide

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
et: Unikaalne püsiviide toote omadusele; peab olema lühem kui 28 tähemärki.

en: Enable Archives?
et: Luba arhiivid?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
et: Lülita sisse, kui soovid, et poes oleks selle tooteomaduse jaoks eraldi arhiivid ehk kataloogid.

en: Type
et: Tüüp

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
et: Määrab, kuidas sa toodetele omadusi valid. Haldusliides -> Tooted -> Toote andmed -> Omadused -> Väärtused all, <strong>Tekst</strong> võimaldab sisestada väärtusi käsitsi, <strong>valik</strong> laseb valida rippmenüü abil eeldefineeritud nimekirja seast.

en: Default sort order
et: Vaikimisi järjestus

en: Custom ordering
et: Kohandatud järjestus

en: Name (numeric)
et: Nimi (numbriline)

en: Term ID
et: Termini ID

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
et: Määrab terminite järjestuse poe avalikus osas. Kui kasutad kohandatud järjestust, saad selle omaduse terminid hiirega paika lohistada.

en: Update
et: Uuenda

en: Attributes
et: Omadused

en: Order by
et: Järjesta

en: Terms
et: Terminid

en: Edit
et: Muuda

en: Delete
et: Kustuta

en: Public
et: Avalik

en: Configure terms
et: Seadista terminid

en: No attributes currently exist.
et: Omadusi veel ei ole.

en: Add New Attribute
et: Lisa uus omadus

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
et: Omadused võimaldavad sul lisada tootele lisaandmeid, nagu näiteks suurus ja värv. Sa saad neid omadusi kasutada poe külgpaanil "kihtidega navigatsiooni" vidinates kasutada. Pane tähele: omadust ei saa hiljem ümber nimetada.

en: Add Attribute
et: Lisa omadus

en: Are you sure you want to delete this attribute?
et: Oled kindel, et soovid selle omaduse kustutada?

en: WooCommerce Recent Reviews
et: WooCommerce'i viimased arvustused

en: WooCommerce Status
et: WooCommerce'i olek

en: <strong>%s</strong> sales this month
et: <strong>%s</strong> müüki sel kuul

en: %s top seller this month (sold %d)
et: %s selle kuu enim müüdud toode (%d müüdud)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
et[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootab töötlemist
et[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootavad töötlemist

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
et[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootel
et[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootel

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
et[0]: <strong>%s toode</strong> on laost peaaegu otsas
et[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost peaaegu otsas

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
et[0]: <strong>%s toode</strong> laost otsas
et[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost otsas

en: out of 5
et: 5-st

en: reviewed by
et: kirjutas

en: There are no product reviews yet.
et: Tootearvustusi veel ei ole.

en: Make a duplicate from this product
et: Tee sellest tootest duplikaat

en: Duplicate
et: Tee koopia

en: Copy to a new draft
et: Kopeeri uude mustandisse

en: No product to duplicate has been supplied!
et: Tooteduplikaati ei ole antud!

en: Product creation failed, could not find original product:
et: Toote loomine ebaõnnestus kuna ei suutnud leida algset toodet:

en: (Copy)
et: (Koopia)

en: General Settings
et: Üldised sätted

en: Product Settings
et: Toodete sätted

en: Tax Settings
et: Maksude sätted

en: Checkout Settings
et: Kassa sätted

en: Shipping Settings
et: Tarne sätted

en: Account Settings
et: Konto sätted

en: Email Settings
et: E-kirjade sätted

en: Webhook Settings
et: Veebikonksude sätted

en: PayPal Standard
et: PayPal standard

en: Free Shipping
et: Tasuta transport

en: Local Delivery
et: Kohalik transport

en: Local Pickup
et: Tulen ise järgi

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
et: Toodete kategooriad, sildid, tarneklassid &amp; omadused

en: Simple Products
et: Lihttooted

en: System Status
et: Süsteemi olek

en: Reports
et: Raportid

en: Coupons
et: Kupongid

en: Managing Orders
et: Tellimuste haldus

en: WooCommerce 101
et: WooCommerce põhitõed

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: WooCommerce Documentation
et: WooCommerce'i dokumentatsioon

en: Developer API Docs
et: Arendajate API dokumentatsioon

en: Support
et: Tugi

en: WordPress.org Forums
et: WordPress.org foorumid

en: WooThemes Customer Support
et: WooThemes klienditugi

en: Education
et: Õppimine

en: Found a bug?
et: Leidsid vea?

en: Report a bug
et: Teata veast

en: For more information:
et: Vaata lisaks:

en: About WooCommerce
et: WooCommerce'i kohta

en: WordPress.org Project
et: WordPress.org projekt

en: Github Project
et: Githubi projekt

en: Official Themes
et: Ametlikud teemad

en: Official Extensions
et: Ametlikud laiendused

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
et: WooCommerce'i maksumäärad (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
et: Impordi <strong>maksumäärad</strong> oma poodi CSV faili abil.

en: Shipping Classes
et: Tarneklassid

en: Sales Reports
et: Müügiraportid

en: WooCommerce Settings
et: WooCommerce'i seaded

en: Settings
et: Seaded

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
et: WooCommerce'i lisad/laiendused

en: Add-ons
et: Lisad

en: WooCommerce Endpoints
et: WooCommerce'i sihtpunktid

en: Select All
et: Vali kõik

en: Add to Menu
et: Lisa menüüsse

en: Visit Store
et: Külasta poodi

en: Product Short Description
et: Toote lühikirjeldus

en: Product Data
et: Toote andmed

en: Product Gallery
et: Toote galerii

en: %s Data
et: %s andmed

en: %s Items
et: %s tooted

en: %s Notes
et: %s märkused

en: Downloadable Product Permissions
et: Allalladitavate failide ligipääsud

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
et: Märkus: Ligipääsud failide allalaadimiseks antakse automaatselt kui tellimuse olek muutub ja uueks olekuks saab töötluses/täidetud.

en: %s Actions
et: %s tegevused

en: Coupon Data
et: Kupongi andmed

en: Rating
et: Hinnang

en: Reviews
et: Arvustused

en: Cheatin&#8217; huh?
et: Üritad sohki teha?

en: Product permalink base
et: Toote püsiviite alus

en: Product category base
et: Tootekategooriate püsiviidete alus

en: Product tag base
et: Tootesiltide püsiviidete alus

en: Product attribute base
et: Tooteomaduste püsiviidete alus

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
et: Need seaded kontrollivad toodete püsiviiteid. Need rakenduvad vaid siis, kui sa <strong>ei kasuta ülal "vaikimisi" püsiviiteid</strong>.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Product
et: Toode

en: Shop base
et: Poe alusaadress

en: Shop base with category
et: Poe püsiviide koos kategooriaga

en: Custom Base
et: Kohandatud alusaadress

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
et: Sisesta soovitud alus. Alus <strong>peab</strong> olema määratud, muidu kasutab WordPress vaikimisi alust.

en: Product Name
et: Toote nimi

en: Product Description
et: Toote kirjeldus

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
et: See on sinu toote peamine sisuosa. Siin võiksid oma toodet põhjalikult kirjeldada.

en: Choose Product Type
et: Vali tootetüüp

en: Virtual Products
et: Virtuaalsed tooted

en: Downloadable Products
et: Allalaaditavad tooted

en: Prices
et: Hinnad

en: Next you'll need to give your product a price.
et: Järgmisena tuleb anda tootele hind.

en: Product Images
et: Tootepildid

en: Product Tags
et: Tootesildid

en: Product Categories
et: Tootekategooriad

en: Publish Your Product!
et: Avalda oma toode!

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
et: Toodet muudeti. <a href="%s">Vaata toodet</a>

en: Custom field updated.
et: Väli uuendatud.

en: Custom field deleted.
et: Väli kustutatud.

en: Product updated.
et: Toode uuendatud.

en: Product restored to revision from %s
et: Toode taastati seisuga %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
et: Toode avaldati. <a href="%s">Vaata toodet</a>

en: Product saved.
et: Toode salvestatud.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
et: Toode esitatud. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
et: Toode avaldatakse: <b>%1$s</b>. <a target="_blank" href="%2$s">Eelvaatle toodet</a>

en: M j, Y @ G:i
et: j. M Y @ H:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
et: Toote mustandit uuendati. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

en: Order updated.
et: Tellimus uuendatud.

en: Order restored to revision from %s
et: Tellimus taastati seisuga %s

en: Order saved.
et: Tellimus salvestatud.

en: Order submitted.
et: Telimus esitatud.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
et: Tellimus avaldatakse: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
et: Tellimuse mustandit uuendati.

en: Order updated and email sent.
et: Tellimust uuendati ja kiri saadeti teele.

en: Coupon updated.
et: Kupong uuendatud.

en: Coupon restored to revision from %s
et: Kupong taastati seisuga %s

en: Coupon saved.
et: Kupong salvestatud.

en: Coupon submitted.
et: Kupong esitatud.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
et: Kupong avaldatakse: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
et: Kupongi mustandit uuendati.

en: %s product updated. | %s products updated.
et[0]: %s toode uuendatud
et[1]: %s toodet uuendatud

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s toode jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et[1]: %s toodet jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
et[0]: %d toode jäädavalt kustutatud.
et[1]: %d toodet jäädavalt kustutatud.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
et[0]: %d toode saadeti prügikasti.
et[1]: %d toodet saadeti prügikasti.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
et[0]: %d toode taastati prügikastist.
et[1]: %d toodet taastati prügikastist.

en: %s order updated. | %s orders updated.
et[0]: %s tellimus uuendatud.
et[1]: %s tellimust uuendatud.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s tellimus jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et[1]: %s tellimust jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
et[0]: %d tellimus jäädavalt kustutatud.
et[1]: %d tellimust jäädavalt kustutatud.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
et[0]: %d tellimus saadeti prügikasti.
et[1]: %d tellimust saadeti prügikasti.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
et[0]: %d tellimus taastati prügikastist.
et[1]: %d tellimust taastati prügikastist.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
et[0]: %s kupong uuendatud.
et[1]: %s kupongi uuendatud.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s kupong jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et[1]: %s kupongi jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
et[0]: %d kupong jäädavalt kustutatud.
et[1]: %d kupongi jäädavalt kustutatud.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
et[0]: %d kupong saadeti prügikasti.
et[1]: %d kupongi saadeti prügikasti.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
et[0]: %d kupong taastati prügikastist.
et[1]: %d kupongi taastati prügikastist.

en: Image
et: Pilt

en: SKU
et: Tootekood

en: Stock
et: Ladu

en: Price
et: Hind

en: Categories
et: Kategooriad

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Code
et: Kood

en: Coupon type
et: Kupongi tüüp

en: Coupon amount
et: Kupongi väärtus

en: Product IDs
et: Toodete ID-d

en: Usage / Limit
et: Kasutatud / Limiit

en: Expiry date
et: Aegumiskuupäev

en: Status
et: Olek

en: Order
et: Tellimus

en: Purchased
et: Ostetud

en: Ship to
et: Tarne

en: Customer Message
et: Teade kliendile

en: Order Notes
et: Märkused tellimuse kohta

en: Total
et: Kokku

en: Actions
et: Toimingud

en: Grouped
et: Rühmitatud

en: External/Affiliate
et: Väline/partner

en: Virtual
et: Virtuaalne

en: Downloadable
et: Allalaaditav

en: Simple
et: Lihtne

en: Variable
et: Varieeruv

en: Toggle featured
et: Lülita esiletõstmine sisse/välja

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: In stock
et: Laos

en: Out of stock
et: Laost otsas

en: Edit this item
et: Muuda seda

en: Edit this item inline
et: Muuda seda kiirkorras

en: Quick&nbsp;Edit
et: Kiirkirjutamine

en: Restore this item from the Trash
et: Taasta see toode prügikastist.

en: Restore
et: Taasta

en: Move this item to the Trash
et: Viska see toode prügikasti

en: Trash
et: Prügi

en: Delete this item permanently
et: Kustuta see toode lõplikult

en: Delete Permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: Preview &#8220;%s&#8221;
et: Eelvaade &#8220;%s&#8221;

en: Preview
et: Eelvaade

en: View &#8220;%s&#8221;
et: Vaata &#8220;%s&#8221;

en: View
et: Vaata

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Y/m/d g:i:s A
et: j.n.Y H:i

en: Y/m/d
et: d.m.Y

en: %d item | %d items
et[0]: %d toode
et[1]: %d toodet

en: Via
et: -

en: plus %d other note | plus %d other notes
et[0]: ning %d märkus veel
et[1]: ning %d märkust veel

en: %d note | %d notes
et[0]: %d märkus
et[1]: %d märkust

en: Billing:
et: Arveldus:

en: Guest
et: Külaline

en: Processing
et: Töötluses

en: Complete
et: Täidetud

en: Sort Products
et: Järjesta tooteid

en: Mark processing
et: Pane töötlusse

en: Mark on-hold
et: Pane ootele

en: Mark complete
et: Märgi täidetuks

en: Order status changed by bulk edit:
et: Tellimuse staatust muudeti mitme tellimuse korraga muutmisel:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
et[0]: Tellimuse olekut muudeti.
et[1]: %d tellimuse olekut muudeti.

en: Show all product types
et: Näita kõiki tüüpi tooteid

en: Grouped product
et: Rühmitatud toode

en: External/Affiliate product
et: Väline/partneri toode

en: Variable product
et: Varieeruv toode

en: Simple product
et: Lihtne toode

en: Show all types
et: Näita kõiki

en: Search for a customer&hellip;
et: Otsi klienti&hellip;

en: Product name
et: Toote nimi

en: Coupon code
et: Kupongi kood

en: Description (optional)
et: Kirjeldus (valikuline)

en: Insert into %s
et: Sisesta %s

en: Uploaded to this %s
et: Üles laaditud siia %s

en: Catalog/search
et: Kataloog/otsing

en: Catalog
et: Kataloog

en: Search
et: Otsing

en: Hidden
et: Peidetud

en: Catalog visibility:
et: Nähtavus kataloogis:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
et: Määra, millistes tsüklites see toode peaks nähtav olema. Toode on sellest valikust hoolimata ligipääsetav otse.

en: Enable this option to feature this product.
et: Lülita see valik sisse, kui soovid toodet esile tõsta.

en: Featured Product
et: Esiletõstetud toode

en: OK
et: Olgu

en: Cancel
et: Tühista

en: Customer Billing Address
et: Kliendi arvelduse aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perenimi

en: Company
et: Ettevõte

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Address 2
et: Aadress 2

en: City
et: Linn

en: Postcode
et: Postiindeks

en: Country
et: Riik

en: Select a country&hellip;
et: Vali riik&hellip;

en: State/County
et: Maakond

en: State/County or state code
et: Maakond/osariik või osariigi kood

en: Telephone
et: Telefon

en: Email
et: E-post

en: Customer Shipping Address
et: Kliendi tarneaadress

en: Orders
et: Tellimused

en: Sales by date
et: Müük kuupäeva alusel

en: Sales by product
et: Müük toote alusel

en: Sales by category
et: Müük kategooria alusel

en: Coupons by date
et: Kupongid kuupäeva alusel

en: Customers
et: Kliendid

en: Customers vs. Guests
et: Kliendid vs. külalised

en: Customer List
et: Klientide nimekiri

en: Low in stock
et: Vähe laos

en: Most Stocked
et: Enim laos

en: Taxes
et: Maksud

en: Taxes by code
et: Maksud koodi alusel

en: Taxes by date
et: Maksud kuupäeva alusel

en: Your settings have been saved.
et: Sinu seaded on salvestatud.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
et: Kui lahkud sellelt lehelt, lähevad tehtud muudatused kaduma.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
et: Selle pildisuuruse seaded on välja lülitatud kuna selle väärtused on ühe filtri poolt üle kirjutatud.

en: Hard Crop?
et: Lõika täpselt mõõtu?

en: Select a page&hellip;
et: Vali leht&hellip;

en: Choose a country&hellip;
et: Vali riik&hellip;

en: Choose countries&hellip;
et: Vali riigid&hellip;

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select none
et: Tühista valik

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Page Setup
et: Lehtede algseadistamine

en: Store Locale
et: Poe asukoht

en: Shipping &amp; Tax
et: Tarne &amp; maksud

en: Payments
et: Maksed

en: Ready!
et: Valmis!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
et: WooCommerce &rsaquo; Paigaldusabiline

en: Return to the WordPress Dashboard
et: Tagasi WordPressi töölauale

en: Let's Go!
et: Lähme!

en: Not right now
et: Mitte praegu

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
et: Sinu pood vajab mõningaid olulisi %slehti%s. Järgnevad luuakse automaatselt (kui neid veel pole):

en: Page Name
et: Lehe nimi

en: The shop page will display your products.
et: Poe leht näitab sinu tooteid.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
et: Ostukorvi lehel näevad kliendid oma ostukorvi sisu ja alustavad maksmist.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
et: Kassa lehel saavad kliendid oma asjade eest maksta.

en: Continue
et: Jätka

en: Skip this step
et: Jäta see samm vahele

en: Where is your store based?
et: Kus sinu pood asub?

en: Which currency will your store use?
et: Millist valuutat sinu pood kasutab?

en: Choose a currency&hellip;
et: Vali valuuta&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
et: Kui sinu valuutat nimekirjas pole, saad selle %shiljem lisada%s.

en: Currency Position
et: Valuuta sümboli asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Left with space
et: Vasakul, tühikuga eraldatud

en: Right with space
et: Paremal, tühikuga eraldatud

en: Thousand Separator
et: Tuhandike eraldaja

en: Decimal Separator
et: Komakohtade eraldaja

en: Which unit should be used for product weights?
et: Millist ühikut tuleks kasutada toodete kaalu jaoks?

en: lbs
et: nael

en: oz
et: unts

en: Which unit should be used for product dimensions?
et: Millist ühikut tuleks kasutada toodete mõõtmete jaoks?

en: in
et: toll

en: yd
et: jard

en: Shipping &amp; Tax Setup
et: Tarne ja maksude seadistus

en: Basic Shipping Setup
et: Lihtne tarne seadistus

en: Will you be shipping products?
et: Kas sa plaanid tooteid klientidele tarnida?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
et: Jah, ma plaanin klientidele füüsilisi esemeid tarnida

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
et: <strong>Riigisisesed</strong> tarnehinnad:

en: A total of %s per order and/or %s per item
et: Kokku %s tellimuse kohta ja/või %s toote kohta

en: <strong>International</strong> shipping costs:
et: <strong>Rahvusvahelised</strong> tarnehinnad:

en: Basic Tax Setup
et: Lihtne maksude seadistus

en: Will you be charging sales tax?
et: Kas sa arvestad hindades eraldi käibemaksu?

en: Yes, I will be charging sales tax
et: Jah, ma küsin klientidelt käibemaksu

en: How will you enter product prices?
et: Kuidas sa sisestad toodete hinnad?

en: I will enter prices inclusive of tax
et: Ma sisestan hinnad koos maksudega

en: I will enter prices exclusive of tax
et: Ma sisestan hinnad ilma maksudeta

en: Import Tax Rates?
et: Kas importida maksumäärad?

en: Yes, please import some starter tax rates
et: Jah, palun impordi alustuseks mõned maksumäärad

en: State
et: Maakond

en: Rate (%)
et: Määrad (%)

en: Tax Shipping
et: Maksustatud tarne

en: Cheque Payments
et: Tšekiga maksed

en: Enable payment via Cheques
et: Luba tšekiga maksmine

en: Cash on Delivery
et: Tasumine kohaletoimetamisel

en: Enable cash on delivery
et: Luba kättesaamisel tasumine

en: Bank Transfer (BACS)
et: Pangaülekanne

en: Enable BACS payments
et: Luba pangaülekandega maksmine

en: Your Store is Ready!
et: Sinu pood on valmis!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
et: Soovid teha WooCommerce'i veelgi kihftimaks? Luba WooThemes'il koguda mittetundlikke diagnostilisi andmeid ja infot kasutamisest ning saa %s allahindlust oma järgmisest WooThemes'i ostust. %sLoe lähemalt%s.

en: Allow
et: Luba

en: No thanks
et: Ei aitäh

en: Next Steps
et: Järgmised sammud

en: Create your first product!
et: Loo oma esimene toode!

en: Learn More
et: Loe veel

en: Product Transients Cleared
et: Toodete ajutised andmed puhastatud

en: %d Transients Rows Cleared
et: %d ajutiste andmete rida puhastatud

en: Roles successfully reset
et: Rollid edukalt taastatud algseisu

en: Terms successfully recounted
et: Terminid on edukalt üle loetud

en: Sessions successfully cleared
et: Sessioonid edukalt kustutatud

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
et: Kõik puuduolevad WooCommerce'i lehed paigaldati edukalt.

en: Tax rates successfully deleted
et: Maksumäärad kustutati edukalt

en: Usage tracking settings successfully reset.
et: Kasutuse mõõtmise seaded nulliti edukalt.

en: There was an error calling %s::%s
et: %s::%s kutsumisel esines viga

en: There was an error calling %s
et: %s kutsumisel esines viga

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: WC Transients
et: WC ajutised andmed

en: Clear transients
et: Puhasta ajutised andmed

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
et: See tööriist puhastab toote/poe ajutiste andmete vahemälu.

en: Expired Transients
et: Kehtetuks muutunud ajutised andmed

en: Clear expired transients
et: Eemalda kehtetud ajutised andmed

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
et: See tööriist eemaldab KÕIK lõppenud kehtivusega ajutised andmed WordPressist.

en: Term counts
et: Terminite kogused

en: Recount terms
et: Loe terminid uuesti üle

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
et: See tööriist loendab tooted uuesti üle - kasulik juhul, kui sa muudad oma seadeid moel, mis peidab osa tooteid kataloogist.

en: Capabilities
et: Võimed

en: Reset capabilities
et: Taasta võimete algseis

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
et: See tööriist lähtestab halduri, klienti ja poe halduri (shop_manager) rollid vaikimisi rollideks. Kasuta seda juhul, kui sinu kasutahad ei saa kõikidele WooCommerce'i haldamise lehtedele ligi.

en: Customer Sessions
et: Klientide sessioonid

en: Clear all sessions
et: Kustuta kõik sessioonid

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
et: <strong class="red">Hoiatus</strong> See tööriist kustutab kõikide kasutajate sessiooniandmed andmebaasist, sealhulgas need, kes praegu lehel viibida võivad.

en: Install WooCommerce Pages
et: Paigalda WooCommerce'i lehed

en: Install pages
et: Paigalda lehed

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
et: <strong class="red">Tähelepanu</strong> See tööriist paigaldab puuduolevad WooCommerce'i lehed. Lehed, mis on juba olemas, jäetakse puutumata.

en: Delete all WooCommerce tax rates
et: Kustuta kõik WooCommerce'i maksumäärad

en: Delete ALL tax rates
et: Kustuta KÕIK maksumäärad

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
et: <strong class="red">Tähelepanu:</strong> See valik kustutab KÕIK sinu maksumäärad, ole ettevaatlik.

en: Reset Usage Tracking Settings
et: Nulli kasutuse mõõtmise seaded

en: Reset usage tracking settings
et: Nulli kasutuse mõõtmise seaded

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
et: See nullib sinu kasutuse mõõtmise seaded, mis põhjustab selle, et näitab uuesti bännerit ning ei saad enam andmeid.

en: Translation Upgrade
et: Tõlgete uuendus

en: Force Translation Upgrade
et: Uuenda tõlkeid sunniviisiliselt

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
et: <strong class="red">Märkus:</strong> See valik uuendab sinu valitud keeles tõlkeid sunniviisiliselt, kui need on olemas.

en: Display type
et: Esitlusviis

en: Products
et: Tooted

en: Subcategories
et: Alamkategooriad

en: Both
et: Mõlemad

en: Thumbnail
et: Ikoon

en: Upload/Add image
et: Laadi üles/lisa pilt

en: Remove image
et: Eemalda pilt

en: Use image
et: Kasuta pilti

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
et: Sinu poe tootekategooriaid saab siit hallata. Et muuta kategooriate järjestust poes, võid neid lihtsalt õigesse järjekorda lohistada. Kui soovid, et korraga oleks rohkem kategooriaid näha, kliki "ekraani seaded" viitele lehe ülaosas.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
et: Tarneklasse saab kasutada sarnaste toodete rühmitamiseks. Neid gruppe saab siis edaspidi kasutada selleks, et määrata erinevatele toodetele erinevaid transpordihindu.

en: webhook
et: veebikonks

en: webhooks
et: veebikonksud

en: Topic
et: Teema

en: Delivery URL
et: Sihtpunkti URL

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
et: Aktiveeritud <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
et: Peatatud <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
et: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
et: Saada prügikasti

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Webhook created on %s
et: Veebikonks loodud %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
et: Sul ei ole veebikonksude loomiseks õigusi!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
et: Sul ei ole veebikonksude muutmiseks õigusi!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
et: Sul ei ole veebikonksude kustutamiseks õigusi!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
et[0]: 1 veebikonks liigutati prügikasti.
et[1]: %d veebikonksu liigutati prügikasti.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
et[0]: 1 veebikonks taastati prügikastist.
et[1]: %d veebikonksu taastati prügikastist.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
et[0]: 1 veebikonks jäädavalt kustutatud.
et[1]: %d veebikonksu jäädavalt kustutatud.

en: Webhook updated successfully.
et: Veebikonksu uuendamine õnnestus.

en: Webhook created successfully.
et: Veebikonks loomine õnnestus.

en: Webhooks
et: Veebikonksud

en: Add Webhook
et: Lisa veebikonks

en: Search Webhooks
et: Otsi veebikonksudest

en: This Webhook has no log yet.
et: Sellel veebikonksul pole veel logi.

en: &lsaquo; Previous
et: &lsaquo; Eelmine

en: Next &rsaquo;
et: Järgmine &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
et: Tere tulemast kasutama WooCommerce'i

en: Welcome to WooCommerce %s
et: Tere tulemast kasutama WooCommerce'i %s

en: Thanks, all done!
et: Aitäh, kõik on tehtud!

en: Thank you for updating to the latest version!
et: Aitäh, et uuendasid uusimale versioonile!

en: Thanks for installing!
et: Aitäh paigaldamise eest!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
et: %s WooCommerce %s on võimsam, stabiilsem ja turvalisem kui kunagi varem. Me loodame, et sa naudid selle kasutamist.

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Docs
et: Dokumentatsioon

en: What's New
et: Mida on uut

en: Credits
et: Tänud

en: Translators
et: Tõlkijad

en: Shipping Method Priorities
et: Tarnemeetodite prioriteedid

en: Go to WooCommerce Settings
et: Mine WooCommerce'i seadetesse

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
et: WooCommerce'i arendab ülemaailmne meesnaiskond kirglikke inimesi, keda toetab vägev arendajate kogukond. Tahaksid oma nime näha? <a href="%s"">Anna panus WooCommerce'i</a>.

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
et: WooCommerce on lahkesti tõlgitud mitmesse keelde tänu meie tõlkemeeskonnale. Tahaksid siin näha enda nime? <a href="%s">Tõlgi WooCommerce'i</a>.

en: View %s
et: Vaata %s

en: HTML Email Template
et: HTML-kirja mall

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
et: Kui sulle meeldib <strong>WooCommerce</strong>, anna meile palun %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s hinnang. Suur aitäh WooThemes-ilt juba ette!

en: Thanks :)
et: Aitäh :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
et: Täname, et müüd WooCommerce-iga.

en: The file does not exist, please try again.
et: Sellist faili ei ole olemas. Proovi palun uuesti.

en: The CSV is invalid.
et: CSV fail on vigane.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
et: Import tehtud - imporditi <strong>%s</strong> maksumäära.

en: All done!
et: Kõik valmis!

en: View Tax Rates
et: Vaata maksumäärasid

en: Import Tax Rates
et: Impordi maksumäärad

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
et: Tervist! Laadi üles CSV fail maksumääradega, mida soovid oma poodi importida. Vali üleslaadimiseks sobiv .csv fail ja vajuta siis "Laadi fail üles ja impordi" nupul.

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
et: Maksumäärad peab sisestama kindla järjekorraga tulpades (10 tulpa). <a href="%s">Laadi siit alla näidisfail</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
et: Enne kui saad oma faili üles laadida ja importida, pead parandame järgneva vea:

en: Choose a file from your computer:
et: Vali oma arvutist fail:

en: Maximum size: %s
et: Maksimumsuurus: %s

en: OR enter path to file:
et: VÕI sisesta faili asukoht:

en: Delimiter
et: Eraldaja

en: Upload file and import
et: Laadi fail üles ja impordi

en: Sorry, there has been an error.
et: Vabandame, esines viga.

en: General
et: Üldine

en: Usage Restriction
et: Kasutamise piirang

en: Usage Limits
et: Kasutamise piirmäär

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp

en: Value of the coupon.
et: Kupongi väärtus.

en: Allow free shipping
et: Luba tasuta transport

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
et: Märgi see kast, kui kupong annab tasuta tarne. <a href="%s">Tasuta tarne meetod</a> peab olema sisse lülitatud ning seadistatud nõudma "kehtivat tasuta transpordi kupongi" (vaata "Tasuta transpordi jaoks on vajalik..." sätet).

en: Coupon expiry date
et: Kupongi aegumiskuupäev

en: Minimum spend
et: Minimaalne summa

en: No minimum
et: Miinimumi ei ole

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
et: See väli võimaldab sul määrata minimaalse summa (ilma maksudeta), mis on vajalik selle kupongi kasutamiseks.

en: Maximum spend
et: Maksimaalne kulu

en: No maximum
et: Maksimumi pole

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
et: See väli lubab sul määrata maksimaalse summa, millega seda kupongi saab kasutada.

en: Individual use only
et: Ainult individuaalseks kasutamiseks

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
et: Tee siia linnuke, kui seda kupongit ei saa kasutada teiste kupongitega koos.

en: Exclude sale items
et: Välista allahindlusega tooted

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
et: Tee siia linnuke, kui see kupong ei kehti allahindlusega toodetele. Tootepõhised kupongid kehtivaid ainult siis, kui toode ei ole allahindlusega. Ostukorvipõhised kupongid kehtivad ainult siis, kui ostukorvis ei ole ühtegi allahindlusega toodet.

en: Search for a product&hellip;
et: Otsi toodet&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
et: Tooted, mis peavad selle kupongi kasutamiseks olema ostukorvis, või "Toote allahindluse" puhul tooted, millele tehakse allahindlus.

en: Exclude products
et: Välista tooted

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
et: Tooted, mida selle selle kupongi kasutamiseks ostukorvis olla ei tohi, või "Toote allahindluse" puhul tooted, millele allahindlust ei tehta.

en: Product categories
et: Tootekategooriad

en: Any category
et: Ükskõik milline kategooria

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
et: Toode peab olema kupongi kehtimiseks selles kategoorias, või "Toote allahindluse" puhul tehakse toodetele nendes kategooriates allahindlus.

en: Exclude categories
et: Mitte ühtegi

en: No categories
et: Mitte ühtegi

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
et: Toode ei tohi kupongi kehtimiseks selles kategoorias olla, või "Toore allahindluse" puhul ei tehta toodetele nendes kategooriates allahindlust.

en: Email restrictions
et: E-posti piirangud

en: No restrictions
et: Piiranguid pole

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
et: Nimekiri lubatavatest e-posti aadressidest, mida võrreldakse kliendi arve e-postiga tellimuse esitamisel. Eralda e-posti aadressid komaga.

en: Usage limit per coupon
et: Piirmäär kupongi kohta

en: How many times this coupon can be used before it is void.
et: Kui mitu korda saab seda kupongi kasutada enne, kui see kehtivuse kaotab.

en: Limit usage to X items
et: Piira kasutamine X esemele

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
et: Maksimaalne arv individuaalseid tooteid, millele see kupong võib rakenduda, kui kasutada toote allahindlusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kupong rakenduks kõikidele kvalifitseeruvatele toodetele ostukorvis.

en: Usage limit per user
et: Piirmäär kasutaja kohta

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
et: Kui mitu korda üks ja seesama klient seda kupongi saab kasutada. Klienti kontrollitakse arvelduse e-posti aadressi alusel (külaliste puhul), või kasutaja ID alusel (registreeritud kasutajad).

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
et: Kupongi kood on juba olemas - klientidele rakendub uusim sellise koodiga kupong.

en: Resend order emails
et: Saada tellimuse e-kirjad uuesti

en: Generate download permissions
et: Genereeri allalaadimise õigused

en: Apply
et: Rakenda

en: Save %s
et: Salvesta %s

en: Save/update the %s
et: Salvesta/uuenda %s

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perenimi

en: Phone
et: Telefon

en: %s %s details
et: %s %s andmed

en: Payment via %s
et: Makseviis: %s

en: Customer IP
et: Kliendi IP

en: General Details
et: Üldandmed

en: Order date:
et: Tellimuse kuupäev:

en: h
et: t

en: Order status:
et: Tellimuse olek:

en: Customer:
et: Klient:

en: View other orders
et: Vaata teisi tellimusi

en: Billing Details
et: Arvelduse andmed

en: Load billing address
et: Laadi arvelduse aadress

en: Address
et: Aadress

en: No billing address set.
et: Arveaadressi ei ole veel määratud.

en: Payment Method:
et: Makseviis:

en: N/A
et: -

en: Other
et: Muu

en: Transaction ID
et: Tehingu ID

en: Shipping Details
et: Transpordi üksikasjad

en: Copy from billing
et: Kopeeri arvelduse aadress

en: Load shipping address
et: Laadi tarneaadress

en: No shipping address set.
et: Kohaletoimetamise aadress ei ole veel määratud.

en: Customer Provided Note
et: Kliendi poolt lisatud märge

en: Customer's notes about the order
et: Kliendi märkmed tellimuse kohta

en: File %d
et: Fail %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
et: Otsi allalaaditavat toodet&hellip;

en: Grant Access
et: Luba ligipääs

en: added on %1$s at %2$s
et: lisatud %1$s kell %s2$s

en: by %s
et: - %s

en: Delete note
et: Kustuta märkus

en: There are no notes yet.
et: Märkmeid pole veel.

en: Add note
et: Lisa märkus

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
et: Lisa endale märkus või lisa kliendile nähtav märkus (kasutaja saab vastava teate).

en: Private note
et: Privaatne märkus

en: Note to customer
et: Märge kliendile

en: Add
et: Lisa

en: Product Type
et: Toote tüüp

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
et: Virtuaalsed tooted on immateriaalsed ja neid ei transpordita.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
et: Allalaaditavad tooted annavad ostmise korral ligipääsu faili(de)le.

en: Inventory
et: Laohaldus

en: Shipping
et: Tarne

en: Linked Products
et: Seotud tooted

en: Variations
et: Variatsioonid

en: Advanced
et: Täpsemad seaded

en: Stock Keeping Unit
et: Toote tunnuskood

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
et: Tootekood on unikaalne kood toote või teenuse tuvastamiseks.

en: Product URL
et: Toote URL

en: Enter the external URL to the product.
et: Sisesta väline URL tootele.

en: Button text
et: Nupu tekst

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
et: Seda teksti näidatakse nupul, mis viib välise tooteni.

en: Regular Price
et: Tavahind

en: Sale Price
et: Soodushind

en: Schedule
et: Ajasta

en: Sale Price Dates
et: Soodushinna kuupäevad

en: The sale will end at the beginning of the set date.
et: Soodusmüük lõppeb määratud kuupäeva saabumisega.

en: Downloadable Files
et: Allalaaditavad failid

en: This is the name of the download shown to the customer.
et: Seda näidatakse kliendile allalaaditava faili nimena.

en: File URL
et: Faili aadress

en: Add File
et: Lisa fail

en: Download Limit
et: Allalaadimiste limiit

en: Unlimited
et: Piiramatult

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
et: Piiramatu allalaadimise lubamiseks jäta väli tühjaks

en: Download Expiry
et: Allalaadimise lõppemine

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
et: Sisesta, mitme päeva pärast kaotab allalaadimise link oma kehtivuse, või jäta tühjaks.

en: Download Type
et: Allalaadimise tüüp

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
et: Vali allalaaditava faili tüüp - see määrab <a href="%s">skeemi</a>.

en: Standard Product
et: Tavaline toode

en: Application/Software
et: Rakendus/Tarkvara

en: Music
et: Muusika

en: Tax Status
et: Maksud

en: Taxable
et: Maksustatav

en: Shipping only
et: Ainult transport

en: Standard
et: Standardne

en: Tax Class
et: Maksuklass

en: Manage stock?
et: Halda laoseisu?

en: Enable stock management at product level
et: Lülita tootepõhine laohaldus sisse

en: Stock Qty
et: Kogus laos

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
et: Kogus laos. Kui see on varieeruv toode, siis kasutatakse seda väärtust kõikide variatsioonide laoseisuna, välja arvatud juhul, kui sa määrad laoseisud variatsioonipõhiselt.

en: Allow Backorders?
et: Luba järeltellimused?

en: Do not allow
et: Ära luba

en: Allow, but notify customer
et: Luba, aga teavita klienti

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
et: Kui haldad laoseise, siis see määrab kas järeltellimused on selle toote puhul lubatud. Kui see on sisse lülitatud, siis võib laoseis minna alla 0-i.

en: Stock status
et: Laoseis

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
et: Määrab, kas toode on või ei ole poe avalikus osas märgitud kui "laos" või "otsas".

en: Sold Individually
et: Müüakse üksikuna

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
et: Lülita sisse, kui soovid, et seda toodet saaks osta ainult ühekaupa.

en: Weight
et: Kaal

en: Weight in decimal form
et: Kaal kümnendkujul

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Length
et: Pikkus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: LxWxH in decimal form
et: PxLxK kümnendkujul

en: No shipping class
et: Tarneklassi ei ole

en: Shipping class
et: Tarneklass

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
et: Mõningad tarneviisid kasutavad tarneklasse sarnaste toodete rühmitamiseks.

en: Expand
et: Laienda

en: Close
et: Sulge

en: Custom product attribute
et: Vabalt määratud omadus

en: Up-Sells
et: Ülesmüügid

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
et: Ülesmüügid on tooted, mida sina soovitad selle toote asemele, mida klient parasjagu vaatab. Näiteks võivad need olla tooted, mis on sinule rohkem kasulikud, parema kvaliteedgia või kallimad.

en: Cross-Sells
et: Ristmüügid

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
et: Ristmüügid on tooted, mida sa ostukorvis reklaamid tuginedes käesolevale tootele.

en: Grouping
et: Rühmitamine

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
et: Määra see valik, et teha see toode osaks mõnest rühmitatud tootest.

en: Purchase Note
et: Ostumärkus

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
et: Sisesta valikuline märkus, mis saadetakse kliendile peale ostu sooritamist.

en: Menu order
et: Menüüjärjekord

en: Custom ordering position.
et: Kohandatud positsioon

en: Enable reviews
et: Luba arvustused

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
et: Enne kui lisad variatsioone, lisa ja salvesta mõned omadused <strong>Omadused</strong> lehel.

en: Learn more
et: Loe veel

en: Default Form Values
et: Vormi vaikeväärtused

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
et: Need on omadused, mille väärtus on poe avalikus osas eelvalitud.

en: No default
et: Vaikevalikut ei ole

en: Add variation
et: Lisa variatsioon

en: Create variations from all attributes
et: Loo variatsioonid kõikidest omaduste kombinatsioonidest

en: Delete all variations
et: Kustuta kõik variatsioonid

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
et: Lülita &quot;sisse/välja&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
et: Tee &quot;allalaaditavaks&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
et: Tee &quot;virtuaalseks&quot;

en: Pricing
et: Hinnastamine

en: Set regular prices
et: Määra tavahinnad

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
et: Tõsta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
et: Langeta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Set sale prices
et: Määra soodushinnad

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
et: Tõsta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
et: Langeta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Set scheduled sale dates
et: Määra planeeritud soodusmüügi kuupäevad

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
et: Lülita laoseisu haldamine sisse/välja

en: Downloadable products
et: Allalaaditavad tooted

en: Download limit
et: Allalaadimiste limiit

en: Download expiry
et: Allalaadimise aegumine

en: Go
et: Mine

en: %s item | %s items
et[0]: %s toode
et[1]: %s toodet

en: Go to the first page
et: Mine esimesele leheküljele

en: Go to the previous page
et: Mine eelmisele leheküljele

en: Select Page
et: Vali lehekülg

en: Current page
et: Käesolev lehekülg

en: Go to the next page
et: Mine järgmisele leheküljele

en: Go to the last page
et: Mine viimasele leheküljele

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Product SKU must be unique.
et: Tootekood peab olema unikaalne.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
et: Allalaaditavat faili %s ei saa kasutada, kuna see pole lubatud formaadis. Lubatud formaadid on: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
et: Allalaaditavat faili %s ei saa kasutada, kuna seda pole serveris olemas.

en: Variation #%s of %s
et: Variatsioon nr. #%s / %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
et: #%s &ndash; Variatsiooni tootekood (SKU) peab olema unikaalne.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
et: #%s &ndash; Allalaaditavat faili %s ei saa kasutada, kuna see pole lubatud formaadis. Lubatud formaadid on: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
et: #%s &ndash; Allalaaditavat faili %s ei saa kasutada, kuna seda pole serveris olemas.

en: Delete image
et: Kustuta pilt

en: Add Images to Product Gallery
et: Lisa pilte tootegaleriisse.

en: Add to gallery
et: Lisa galeriisse

en: Add product gallery images
et: Lisa pilte toote galeriisse

en: Revoke Access
et: Eemalda ligipääs

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
et[0]: Alla laadidtud %d kord
et[1]: Alla laadidtud %d korda

en: Downloads Remaining
et: Allalaadimisi alles

en: Access Expires
et: Ligipääs aegub

en: Fee
et: Tasu

en: Fee Name
et: Tasu nimi

en: Product ID:
et: Toote ID:

en: Variation ID:
et: Variatsiooni ID:

en: No longer exists
et: Ei ole enam olemas

en: Product SKU:
et: Tootekood:

en: Add&nbsp;meta
et: Lisa&nbsp;metaandmed

en: After pre-tax discounts.
et: Peale maksueelseid allahindlusi.

en: Before pre-tax discounts.
et: Enne maksueelseid allahindlusi.

en: Item
et: Toode

en: Cost
et: Tasu

en: Qty
et: Kogus

en: Tax
et: Maksud

en: Coupon(s) Used
et: Kasutatud kupong(id)

en: Discount
et: Allahindlus

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
et: See on allahindluse kogusumma. Allahindlused defineeritakse arve rea kaupa.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
et: Need on tellimuse tarne- ja käsitluskulude summad.

en: Order Total
et: Tellimus kokku

en: Refunded
et: Tagasi makstud

en: Delete selected line item(s)
et: Kustuta valitud read

en: Stock Actions
et: Laoseisu toimingud

en: Reduce line item stock
et: Vähenda rea laoseisu

en: Increase line item stock
et: Suurenda rea laoseisu

en: Add line item(s)
et: Lisa ridu

en: To edit this order change the status back to "Pending"
et: Selle tellimuse muutmiseks pane staatuseks "ootab maksmist"

en: This order has been paid for and is no longer editable
et: Selle tellimuse eest on makstud ja seetõttu ei saa seda enam muuta

en: Add Tax
et: Lisa maks

en: Refund
et: Maksa tagasi

en: Calculate Taxes
et: Arvuta maksud

en: Calculate Total
et: Arvuta summad

en: Add product(s)
et: Lisa tooteid

en: Add fee
et: Lisa lisatasu

en: Add shipping cost
et: Lisa tarnekulu

en: Save
et: Salvesta

en: Restock refunded items
et: Pane tagastatud tooted lattu tagasi

en: Amount already refunded
et: Juba tagasi makstud summa

en: Total available to refund
et: Veel võimalik tagasi maksta

en: Refund amount
et: Tagasimakse summa

en: Reason for refund (optional)
et: Tagasimakse põhjus (valikuline)

en: Payment Gateway
et: Makseviis

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
et: Selle tellimuse tegemisel valitud makseviis ei toeta automaatseid tagasimakseid.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
et: Peale selle kasutamist tuleb teha käsitsi tagasimakse maksemeetodi kaudu.

en: Add products
et: Lisa tooteid

en: Add tax
et: Lisa maks

en: Rate name
et: Maksumäära nimi

en: Tax class
et: Maksuklass

en: Rate code
et: Maksumäära kood

en: Rate %
et: Määra %

en: Or, enter tax rate ID:
et: Või sisesta maksumäära ID:

en: Optional
et: Valikuline

en: Shipping Name
et: Tarneviisi nimetus

en: Shipping Method
et: Tarneviis

en: Select terms
et: Vali terminid

en: Add new
et: Lisa uus

en: "%s" separate terms
et: #%s" eraldab termineid

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
et: Sisesta mingi tekst või mõned omadused, kasutades väärtuste eraldajana "%s".

en: File Name
et: Faili nimi

en: Choose file
et: Vali fail

en: Insert file URL
et: Sisesta faili URL

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
et: Lohista paika või vajuta käsitsi järjekorra määramiseks

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Remove this image
et: Eemalda see pilt

en: Upload an image
et: Lae pilt üles

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
et: Sisesta selle variatsiooni tootekood või jäta tühjaks, et kasutada põhitoote koodi.

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
et: Lülita see valik sisse kui ligipääs allalaaditavale tootele antakse kohe ostu sooritamisel

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
et: Lülita see valik sisse, kui toodet ei tarnita või sellel ei ole tarnekulusid

en: Enable this option to enable stock management at variation level
et: Lülita sisse, et lubada laoseisu haldamine variatsiooni tasemel.

en: Regular Price:
et: Tavahind:

en: Variation price (required)
et: Variatsiooni hind (nõutav)

en: Sale Price:
et: Soodushind:

en: Cancel schedule
et: Tühista ajastamine

en: Sale start date:
et: Soodushinna kehtivuse algus:

en: Sale end date:
et: Soodushinna kehtivuse lõpp:

en: Stock Qty:
et: Kogus laos:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
et: Sisesta kogus, et lülitada sisse variatsioonipõhine laohaldus, või jäta tühjaks, et kasutada põhitoote valikuid.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
et: Sisesta selle variatsiooni kaal või jäta tühjaks, kui soovid kasutada põhitoote kaalu.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
et: Mõõdud (P&times;L&times;K)

en: Shipping class:
et: Tarneklass:

en: Same as parent
et: Sama, mis ülemisel

en: Tax class:
et: Maksuklass:

en: Variation Description:
et: Variatsiooni kirjeldus:

en: Download Limit:
et: Allalaadimiste limiit:

en: Download Expiry:
et: Allalaadimine aegub:

en: Sold %s worth in the last %d days
et: Müüdud %s eest viimase %d päeva jooksul.

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
et[0]: Müüdud 1 tk viimase %d päeva jooksul
et[1]: Müüdud %s tk viimase %d päeva jooksul

en: %s discounts in total
et: %s väärtuses allahindlust kokku

en: %d coupons used in total
et: %d kupongi kokku kasutatud

en: Year
et: Aasta

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: This Month
et: See kuu

en: Last 7 Days
et: Viimased 7 päeva

en: Filter by coupon
et: Filtreeri kupongi alusel

en: Choose coupons&hellip;
et: Vali kupong&hellip;

en: All coupons
et: Kõik kupongid

en: Show
et: Näita

en: No used coupons found
et: Kasutatud kuponge ei leitud

en: Most Popular
et: Populaarseimad

en: No coupons found in range
et: Selles vahemikus kuponge ei leitud

en: Most Discount
et: Suurima allahindlusega

en: Export CSV
et: Ekspordi CSV

en: Number of coupons used
et: Kasutatud kupongite arv

en: Discount amount
et: Allahindluse summa

en: Customer
et: Klient

en: No customers found.
et: Ühtki kllienti ei leitud.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
et[0]: %s eelnev tellimus seostatud
et[1]: %s eelnevat tellimust seostatud

en: Refreshed stats for %s
et: %s statistika värskendatud

en: Search customers
et: Otsi klienti

en: Refresh stats
et: Värskenda statistikat

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: Link previous orders
et: Seoste eelnevad tellimused

en: Name (Last, First)
et: Nimi (Pere, ees)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Location
et: Asukoht

en: Money Spent
et: Raha kulunud

en: Last order
et: Viimane tellimus

en: %s signups in this period
et: %s liitumist selles ajavahemikus

en: Customer Sales
et: Müügid klientidele

en: Guest Sales
et: Müügid külalistele

en: Customer Orders
et: Klientide tellimused

en: Guest Orders
et: Külaliste tellimused

en: orders
et: telllimust

en: customer orders
et: klienditellimust

en: guest orders
et: külalistellimust

en: Signups
et: Liitumisi

en: new users
et: uut kasutajat

en: No low in stock products found.
et: Madala laoseisuga tooteid ei leitud.

en: No out of stock products found.
et: Laost otsas olevaid tooteid ei leitud.

en: %s sales in %s
et: %s väärtuses müüdud kategoorias %s

en: Select categories&hellip;
et: Vali kategooriad&hellip;

en: None
et: -

en: All
et: Kõik

en: &larr; Choose a category to view stats
et: &larr; Vali kategooria, et näha statistikat

en: %s average daily sales
et: %s väärtuses müüdud kesmiselt päevas

en: %s average monthly sales
et: %s väärtuses müüdud keskmiselt kuus

en: %s gross sales in this period
et: %s brutomüük sellel perioodil

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
et: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid koos transpordi maksumuse ja maksudega.

en: %s net sales in this period
et: %s netomüük sellel perioodil

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
et: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid ilma transpordi maksumuse või maksudeta.

en: %s orders placed
et: %s esitatud tellimust

en: %s items purchased
et: %s toodet ostetud

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
et[0]: %s tagasi maksutd %d tellimuse eest
et[1]: %s tagasi maksutd %d tellimuse eest

en: %s charged for shipping
et: %s transpordi eest võetud

en: %s worth of coupons used
et: %s eest kuponge kasutatud

en: Number of items sold
et: Müüdud toodete arv

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Average sales amount
et: Keskmine müügisumma

en: Shipping amount
et: Transpordisumma

en: Gross Sales amount
et: Bruto müük

en: Net Sales amount
et: Neto müük

en: %s sales for the selected items
et: %s väärtuses valitud tooteid müüdud

en: %s purchases for the selected items
et: %s valitud tooteid ostetud

en: Showing reports for:
et: Näitan raporte:

en: Reset
et: Taasta algseis

en: Product Search
et: Toote otsing

en: Top Sellers
et: Enim müüdud kaubad

en: No products found in range
et: Selles vahemikus tooteid ei leitud

en: Top Freebies
et: Populaarseimad tasuta tooted

en: Top Earners
et: Enim teeninud tooted

en: &larr; Choose a product to view stats
et: &larr; Vali toode, et näha statistikat

en: Sales amount
et: Müügisumma

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: product
et: toode

en: Parent
et: Ülem

en: Units in stock
et: Ühikuid laos

en: Rate
et: Maksumäär

en: Number of Orders
et: Tellimuste arv

en: Tax Amount
et: Maksusumma

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
et: See on tellimuste "Maksuridade" toodete pealt arvestatud maksude summa.

en: Shipping Tax Amount
et: Transpordi maksusumma

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
et: See on tellimuste "Maksuridade" transpordi pealt arvestatud maksude summa.

en: Total Tax
et: Maksud kokku

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
et: See on kogu maksusumma selle maksumäära kohta (transpordi ja toodete pealt).

en: No taxes found in this period
et: Selle ajavahemiku kohta ei leitud makse

en: Period
et: Ajavahemik

en: Total Sales
et: Müük kokku

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
et: See on sinu tellimuste kogusumma.

en: Total Shipping
et: Transport kokku

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
et: See on sinu tellimuste transpordikulude summa.

en: Net profit
et: Puhaskasum

en: Total sales minus shipping and tax.
et: Müük kokku miinus transprdikulud ja maksud.

en: Totals
et: Kokku

en: Accounts
et: Kontod

en: Account Pages
et: Konto lehed

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
et: Need lehed tuleb seadistada selleks, et WooCommerce teaks, kuhu kasutajad oma kontoga seotud tegevuste tegemiseks saata.

en: My Account Page
et: Minu konto leht

en: Page contents:
et: Lehe sisu:

en: My Account Endpoints
et: Minu konto sihtpunktid

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
et: Sihtpunktid lisatakse sinu lehe URLidele selleks, et käsitseda spetsiifilisi tegevusi konto lehtedel. Need peaksid olema unikaalsed.

en: View Order
et: Tellimuse vaatamine

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
et: Sihtpunkt Minu konto &rarr; Vaata tellimust lehe jaoks

en: Edit Account
et: Konto seadete muutmine

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
et: Sihtpunkt Minu konto &rarr; Muuda konto seadeid lehe jaoks

en: Edit Address
et: Aadressi muutmine

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
et: Sihtpunkt Minu konto &rarr; Muuda aadressi lehe jaoks

en: Lost Password
et: Kadunud parool

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
et: Sihtpunkt Minu konto &rarr; Unustasin parooli lehe jaoks

en: Logout
et: Väljalogimine

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
et: Sihtpunkt väljalogimiseks. Sa võid selle lisada oma lehe menüüdesse kohandatud lingina: sinuleht.ee/?customer-logout=true

en: Registration Options
et: Registreerumise valikud

en: Enable Registration
et: Lülita registreerumine sisse

en: Enable registration on the "Checkout" page
et: Luba "Kassa" lehel registreeruda

en: Enable registration on the "My Account" page
et: Luba "Minu konto" lehel registreeruda

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
et: Näita klientidele kassas sisselogimise meeldetuletust

en: Account Creation
et: Konto loomine

en: Automatically generate username from customer email
et: Loo kasutajanimi automaatselt kliendi e-posti aadressi põhjal

en: Automatically generate customer password
et: Loo kliendile parool automaatselt

en: General Options
et: Üldised seaded

en: Enable the REST API
et: Lülita REST API sisse

en: Checkout Options
et: Kassa seaded

en: Checkout Process
et: Kassa maksmise protsess

en: Enable the use of coupons
et: Luba kupongite kasutamine

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
et: Kuponge saab kasutada ostukorvi ja kassa lehtedel.

en: Calculate coupon discounts sequentially
et: Arvuta kupongide soodustused ükshaaval

en: Enable guest checkout
et: Luba külalistel osta

en: Allows customers to checkout without creating an account.
et: Võimaldab klientidel sooritada oste ilma kontot loomata.

en: Force secure checkout
et: Nõua turvalist kassat

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
et: Nõua SSL (HTTPS) ühendust kassa lehtedel (selleks on vajalik SSL sertifikaat).

en: Force HTTP when leaving the checkout
et: Kassast lahkudes kasuta HTTP-d

en: Checkout Pages
et: Kassa lehed

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
et: Need lehed tuleb seadistada selleks, et WooCommerce teaks, kuhu kasutajad kassasse saata.

en: Cart Page
et: Ostukorvi leht

en: Checkout Page
et: Kassa leht

en: Terms and Conditions
et: Kasutustingimused

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
et: Kui sa määrad "Tingimuste" lehe, siis palutakse kliendil nendega kassas nõustuda.

en: Checkout Endpoints
et: Kassa sihtpunktid

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
et: Sihtpunktid lisatakse sinu lehe URLidele selleks, et käsitseda spetsiifilisi tegevusi kassas. Need peaksid olema unikaalsed.

en: Pay
et: Maksmine

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
et: Sihtpunkt Kassa &rarr; Maksmine lehe jaoks

en: Order Received
et: Tellimus vastu võetud

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
et: Sihtpunkt Kassa &rarr; Tellimus vastu võetud lehe jaoks

en: Add Payment Method
et: Lisa makseviis

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
et: Sihtpunkt Kassa &rarr; Lisa makseviis lehele

en: Payment Gateways
et: Makseviisid

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
et: Paigaldatud makseviisid on loetletud allpool. Lohista need endale sobivasse järjekorda.

en: Gateway Display Order
et: Makseviiside näitamise järjekord

en: Gateway
et: Makseviis

en: Gateway ID
et: Makseviisi ID

en: Emails
et: E-kirjad

en: Email Options
et: E-kirjade seaded

en: Email Sender Options
et: E-kirjade saatja seaded

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
et: Järgnevad valikud mõjutavad WooCommerce'i e-kirjade saatmisel saatjat (e-posti aadress ja nimi).

en: "From" Name
et: "Saatja" nimi

en: "From" Email Address
et: "Saatja" e-posti aadress

en: Email Template
et: E-kirja mall

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
et: See osa võimaldab sul kohandada WooCommerce'i e-kirju. <a href="%s" target="_blank">Oma e-kirja malli eelvaatlemiseks kliki siia</a>. Täpsemaks kohandamiseks kopeeri <code>woocommerce/templates/emails/</code> kausta <code>sinuteema/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
et: Päisepilt

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
et: Sisesta URL pildile, mida soovid näidata e-kirja päises. Laadi pilt üles kasutades <a href="%s">meediahaldurit</a>.

en: Email Footer Text
et: E-kirja jaluse tekst

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
et: Tekst, mis lisatakse WooCommerce'i e-kirjade lõppu.

en: Powered by WooCommerce
et: Kasutame WooCommerce'i

en: Base Colour
et: Põhivärv

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
et: Põhivärv, mida kasutatakse WooCommerce e-kirjade mallides. Vaikimisi <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
et: Taustavärv

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
et: Taustavärv, mida kasutatakse WooCommerce e-kirjade mallides. Vaikimisi <code>#f5f5f5 </code>.

en: Email Body Background Colour
et: E-kirja sisu taustavärv

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
et: Põhiosa taustavärv. Vaikimisi <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
et: E-kirja sisuteksti värv

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
et: Põhiteksti värv. Vaikimisi <code>#505050</code>.

en: Base Location
et: Peamine asukoht

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
et: See on sinu äri peamine asukoht. Maksud põhinevad sellel riigil.

en: Selling Location(s)
et: Müügikoht/kohad

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
et: See valik võimaldab sul piirata millistesse riikidesse sa oma kaupa müüa tahad.

en: Sell to all countries
et: Müü kõikidesse riikidesse

en: Sell to specific countries only
et: Müü valitud riikidesse

en: Specific Countries
et: Valitud riigid

en: Default Customer Address
et: Kliendi aadressi vaikeväärtus

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
et: See valik määrab klientide vaikimisi aadressi (enne täpsema info sisestamist).

en: No address
et: Puudub

en: Shop base address
et: Poe aadress

en: Geolocate
et: Geograafiline aadress

en: Store Notice
et: Poe teade

en: Enable site-wide store notice text
et: Lülita sisse kogu lehel näidatav teade

en: Store Notice Text
et: Poe teate tekst

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
et: See on näidispood testimise jaoks &mdash; ühtegi tellimust ei täideta.

en: Currency Options
et: Valuuta seaded

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
et: Järgnevad valikud mõjutavad seda, kuidas poes hindu näidatakse.

en: Currency
et: Valuuta

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et: See määrab millises valuutas on poes hinnad ning millises valuutas makseid vastu võetakse.

en: This controls the position of the currency symbol.
et: See määrab valuuta sümboli asukoha.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
et: See määrab tuhandike eraldaja hindade kuvamisel.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
et: See määrab komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: Number of Decimals
et: Komakohtade arv

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
et: See määrab mitu komakohta hindade kuvamisel näidatakse.

en: Integration
et: Liidestus

en: Display
et: Kuvamine

en: Shop & Product Pages
et: Poe & toodete lehed

en: Shop Page
et: Poe leht

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
et: Põhilehte saad kasutada ka <a href="%s">toodete püsiviidetes</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
et: See määrab sinu poe põhilehe - see on koht, kus asub sinu toodete arhiiv.

en: Shop Page Display
et: Poe lehe sisu

en: This controls what is shown on the product archive.
et: See määrab mida näidatakse toodete arhiivis.

en: Show products
et: Näita tooteid

en: Show categories &amp; subcategories
et: Näita kategooriaid &amp; alamkategooriaid

en: Show both
et: Näita mõlemaid

en: Default Category Display
et: Kategoorialehtede sisu

en: This controls what is shown on category archives.
et: See määrab mida näidatakse kategooriate arhiivides.

en: Show subcategories
et: Näita alamkategooriaid

en: Default Product Sorting
et: Vaikimisi toodete järjestuse kuvamine

en: This controls the default sort order of the catalog.
et: See määrab kataloogi järjestuse vaikesuuna.

en: Default sorting (custom ordering + name)
et: Vaikejärjestus (kohandatud järjestus + nimi)

en: Popularity (sales)
et: Populaarsus (müügi põhjal)

en: Average Rating
et: Keskmine hinnang

en: Sort by most recent
et: Järjesta uudsuse alusel

en: Sort by price (asc)
et: Järjesta hinna alusel (kasvav)

en: Sort by price (desc)
et: Järjesta hinna alusel (kahanev)

en: Add to cart behaviour
et: Käitumine ostukorvi lisamisel

en: Redirect to the cart page after successful addition
et: Suuna peale toote korvi lisamist kasutaja ostukorvi lehele

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
et: Lülita arhiivilehtedel ostukorvi lisamise nuppudel AJAX sisse

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
et: Need sätted mõjutavad sinu tootepiltide kuvamist ja mõõtmeid. Väljanägemist veebilehel mõjutavad ka CSS stiilid. Peale nende sätete muutmist on tõenäoliselt vaja <a href="%s">pisipildid uuesti genereerida</a>.

en: Catalog Images
et: Kataloogipildid

en: This size is usually used in product listings
et: Seda suurust kasutatakse toodete nimekirjades

en: Single Product Image
et: Üksiku toote pildid

en: This is the size used by the main image on the product page.
et: Seda suurust kasutatakse tootelehel põhipildi suurusena.

en: Product Thumbnails
et: Toote pisipildid

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
et: Seda suurust kasutatakse tootelehel pildigaleriis.

en: Product Image Gallery
et: Toote pildigalerii

en: Enable Lightbox for product images
et: Kasuta tootepiltidel Lightboxi

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
et: Kaasa WooCommerce'i lightbox. Tootegaleriide pildid avanevas lightboxis.

en: Manage Stock
et: Halda laoseisu

en: Enable stock management
et: Lülita laoseisu haldus sisse

en: Hold Stock (minutes)
et: Hoia tooteid kinni (minutites)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
et: Hoia laokaupa (maksmata tellimuste jaoks) x minutit kinni. Kui see aeg saab täis, siis maksmata tellimus tühistatakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: Notifications
et: Teavitused

en: Enable low stock notifications
et: Lülita madala laoseisu teavitused sisse

en: Enable out of stock notifications
et: Lülita laost otsasaanud toodete teavitused sisse

en: Notification Recipient
et: Teavituste saaja

en: Low Stock Threshold
et: Madala laoseisu piirmäär

en: Out Of Stock Threshold
et: Laost otsasaamise piirmäär

en: Out Of Stock Visibility
et: Laost otsasaanud toodete nähtavus

en: Hide out of stock items from the catalog
et: Peida laost otsasaanud tooted

en: Stock Display Format
et: Laoseisu kuvamise vorming

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
et: See määrab kuidas laoseise avalikus osas kuvatakse.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
et: Näita alati laoseisu, näiteks "12 tk laos"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
et: Näita laoseisu ainult siis, kui laoseis on madal, näiteks "Ainult 2 tk laos" vs. "Laos"

en: Never show stock amount
et: Ära kunagi näita laoseisu

en: File Download Method
et: Failide allalaadimise meetod

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
et: Sunnitud allalaadimiste kasutamine hoiab failide URLid peidetuna, ent mõningatel serveritel võib esineda probleeme suurte failide edastamisega. Kui serveril on vastav tugi olemas, siis võib allalaadimisi serveerida hoopis <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> abil (serveril peab olema <code>mod_xsendfile</code> sisse lülitatud).

en: Force Downloads
et: Sunnitud allalaadimised

en: Redirect only
et: Ainult ümbersuunamine

en: Access Restriction
et: Ligipääsu piiramine

en: Downloads require login
et: Allalaadimiseks peab sisse logima

en: This setting does not apply to guest purchases.
et: See seade ei mõjuta külaliste poolt tehtud oste.

en: Grant access to downloadable products after payment
et: Anna ligipääs allalaaditavatele failidele kohe peale maksmist.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
et: Lülita see valik sisse, kui soovid anda allalaaditavatele failidele ligipääsu juba siis, kui tellimused on "töötluses", mitte alles siis, kui nad on "täidetud".

en: Measurements
et: Mõõtmed

en: Weight Unit
et: Kaaluühik

en: This controls what unit you will define weights in.
et: See määrab millites mõõtühikutes sa toodete kaalu sisestad.

en: Dimensions Unit
et: Mõõtude ühik

en: This controls what unit you will define lengths in.
et: See määrab millistes ühikutes sa suurused sisestad.

en: Product Ratings
et: Toodete hindamine

en: Enable ratings on reviews
et: Luba hinnangute andmine arvustuste kirjutamisel

en: Ratings are required to leave a review
et: Nõua arvustuse lisamiseks tootele hinnangu andmist

en: Show "verified owner" label for customer reviews
et: Kui hinnangu andis keegi, kes on toote ostnud, näita seda avalikult ülevaate juures

en: Only allow reviews from "verified owners"
et: Luba ainult "kontrollitud omanikel" kirjutada arvustusi

en: Shipping Options
et: Transpordi seaded

en: Shipping Calculations
et: Transpordikulude arvutamine

en: Enable shipping
et: Paku transporti

en: Enable the shipping calculator on the cart page
et: Näita ostukorvis transpordikulude kalkulaatorit

en: Hide shipping costs until an address is entered
et: Näita transpordikulusid alles peale aadressi sisestamist

en: Shipping Display Mode
et: Tarne kuvamise moodus

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
et: See määrab, kuidas mitut tarneviisi poe avalikus osas näidatakse.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
et: Näita tarneviise "raadio"-nuppudena

en: Display shipping methods in a dropdown
et: Näita tarneviise rippmenüüs

en: Shipping Destination
et: Transpordi sihtpunkt

en: This controls which shipping address is used by default.
et: See määrab, millist tarneaadressi vaikimisi kasutatakse.

en: Default to shipping address
et: Kasuta vaikimis tarneaadressi

en: Default to billing address
et: Kasuta vaikimisi arveaadressi

en: Only ship to the customer's billing address
et: Tarni ainult kliendi arveaadressile

en: Restrict shipping to Location(s)
et: Piira transport asukohtadega

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
et: Vali, millistesse riikidesse sa kaupa kohale toimetad või märgi, et soovid kaupa kohale toimetada <a href="%s">kõikidesse riikidesse, kuhu müüd</a>.

en: Ship to all countries you sell to
et: Paku transporti kõikidesse riikidesse, kuhu müüd

en: Ship to all countries
et: Paku transporti kõikidesse riikidesse

en: Ship to specific countries only
et: Paku transport valitud riikidesse

en: Shipping Methods
et: Tarneviisid

en: Selection Priority
et: Valiku prioriteet

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
et: Lohista ülalolevad tarneviisid sobivasse järjekorda.

en: Tax Options
et: Maksude seaded

en: Standard Rates
et: Standardmäärad

en: %s Rates
et: %s määrad

en: Key Details
et: Võtme andmed

en: Friendly name for identifying this key.
et: Kasutajasõbralik nimetus selle võtme paremaks ära tundmiseks.

en: Owner of these keys.
et: Nende võtmete omanik.

en: Generate API Key
et: Genereeri API võti

en: Revoke Key
et: Tühista võti

en: Consumer Key
et: Tarbija võti

en: Copied!
et: Kopeeritud!

en: Copy
et: Kopeeri

en: QRCode
et: QR kood

en: Tax Rates for the "%s" Class
et: Maksumäärad "%s" klassis

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
et: Määra siin erinevatele riikidele ja maakondadele/osariikidele kehtivad maksumäärad. <a href="%s">Siit leiad</a> riikide 2-kohalised koodid.

en: Country&nbsp;Code
et: Riigi&nbsp;kood

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
et: 2-tähemärgiga riigi kood, näiteks EE. Jäta tühjaks, kui soovid, et maksumäär kehtiks kõikidele riikidele.

en: State&nbsp;Code
et: Maakonna/osariigi&nbsp;kood

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
et: 2-kohaline osariigi/maakonna kood, näiteks AL. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele.

en: ZIP/Postcode
et: Postiindeks

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
et: Postiindeks selle reegli jaoks. Semikoolon (;) eraldab erinevaid väärtusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele piirkondadele. Tärne (*) saab ka kasutada. Vahemikke (12345-12350) saab saab kasutada üksikute postiindeksite asemel.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
et: Linnad selle reegli jaoks. Semikoolon (;) eraldab erinevaid väärtusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele linnadele.

en: Rate&nbsp;%
et: Maksumäär&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
et: Sisesta maksumäär (protsent) kuni 4 komakohaga.

en: Tax&nbsp;Name
et: Maksu&nbsp;nimi

en: Enter a name for this tax rate.
et: Sisesta maksumäära nimi.

en: Priority
et: Olulisus

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
et: Määra selle maksumäära olulisus. Olulisuse taseme kohta kasutatakse ainult ühte vastet. Ühe piirkonna jaoks mitme maksumäära kasutamiseks pead igale maksumäärale määrama erineva olulisuse taseme.

en: Compound
et: Liidetav

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
et: Vali, kas see maksumäär on liidetav. Liidetavad maksumäärad lisatakse kõikidele teistele maksumääradele lisaks.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
et: Vali, kas see maksumäär rakendub ka transpordile.

en: Tax rate ID
et: Maksumäära ID

en: Insert row
et: Lisa rida

en: Remove selected row(s)
et: Eemalda valitud rida/read

en: Import CSV
et: Impordi CSV

en: No row(s) selected
et: Ühtegi rida pole valitud

en: Country Code
et: Riigi kood

en: State Code
et: Maakonna/osariigi kood

en: Tax Name
et: Maksu nimi

en: Method
et: Meetod

en: Duration
et: Kestus

en: Headers
et: Päised

en: Content
et: Sisu

en: Request
et: Päring

en: Response
et: Vastus

en: Webhook Data
et: Veebikonksu andmed

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
et: Kasutajasõbralik Veebikonksu nimetus tema paremaks ära tundmiseks, vaikimisi "Veebikonks loodud %s".

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
et: Valikud on &quot;Aktiivne&quot; (toimetab sõnumi), &quot;Peatatud&quot; (ei toimeta) ning &quot;Välja lülitatud&quot; (ei toimeta vea tõttu).

en: Select when the webhook will fire.
et: Vali, millal veebikonks käivitub.

en: Coupon Created
et: Kupong loodud

en: Coupon Updated
et: Kupong uuendatud

en: Coupon Deleted
et: Kupong kustutatud

en: Customer Created
et: Klient loodud

en: Customer Updated
et: Klient uuendatud

en: Customer Deleted
et: Klient kustutatud

en: Order Created
et: Tellimus loodud

en: Order Updated
et: Tellimus uuendatud

en: Order Deleted
et: Tellimus kustutatud

en: Product Created
et: Toode loodud

en: Product Updated
et: Toode uuendatud

en: Product Deleted
et: Toode kustutatud

en: Action
et: Tegevus

en: Custom
et: Enda määratud

en: Action Event
et: Tegevuse sündmus

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
et: Sisesta tegevus, mis käivitab selle veebikonksu.

en: Custom Topic
et: Enda määratud teema

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
et: Sisesta enda määratud teema, mis käivitab selle veebikonksu.

en: URL where the webhook payload is delivered.
et: URL, kuhu veebikonksu päring saadetakse.

en: Secret
et: Saladus

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
et: Salajast võtit kasutatakse saadetava veebikonksu räsi genereerimisel ning antakse kaasa päringu päises. Kui see pole määratud, võetakse vaikimisi väärtuseks API kasutaja salajane võti.

en: Webhook Actions
et: Veebikonksu tegevused

en: Created at
et: Loodud

en: Updated at
et: Uuendatud

en: Save Webhook
et: Salvesta veebikonks

en: Webhook Logs
et: Veebikonksu logid

en: Enable Taxes
et: Lülita maksud sisse

en: Enable taxes and tax calculations
et: Lülita maksud ja maksude arvutamine sisse

en: Prices Entered With Tax
et: Hinnad sisaldavad makse

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
et: See valik määrab, kuidas sa oma poes hinnad sisestad. Selle valiku muutmine ei mõjuta olemasolevate toodete hindasid.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
et: Jah, ma sisestan hinnad koos maksudega

en: No, I will enter prices exclusive of tax
et: Ei, ma sisestan hinnad ilma maksudeta

en: Calculate Tax Based On:
et: Kasuta maksude arvutamiseks:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
et: See valik määrab millist aadressi kasutatakse maksude arvutamiseks.

en: Customer shipping address
et: Kliendi tarneaadressi

en: Customer billing address
et: Kliendi arveaadressi

en: Shipping Tax Class:
et: Transpordi maksuklass:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
et: Valikuliselt võid määrata, millise maksuklassi alla transport läheb. Võid selle ka tühjaks jätta - sellisel juhul määratakse maksud ostukorvis olevate esemete põhjal.

en: Shipping tax class based on cart items
et: Transpordi maksuklass põhineb ostukorvis olevatel toodetel

en: Rounding
et: Ümardamine

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
et: Ümarda maksusummat vahesumma juures, mitte iga tellimuse rea juures

en: Additional Tax Classes
et: Täiendavad maksuklassid

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
et: Määra allpool täiendavad maksuklassid (1 rea kohta). Need on lisaks vaikimisi olemasolevale "Standard maksumäärale".

en: Reduced Rate%sZero Rate
et: Vähendatud maksumäär%sNullmäär

en: Display Prices in the Shop:
et: Kuva poes hindu:

en: Including tax
et: Koos maksudega

en: Excluding tax
et: Ilma maksudeta

en: Display Prices During Cart and Checkout:
et: Kuva hindu ostukorvis ja kassas:

en: Price Display Suffix:
et: Hinna kuvamise eesliide:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
et: Määra siin tekst, mida soovid näidata oma toodete hindade järel. See võib olla näiteks "sis. KM". Sa võid siin ka hinnad asendada, kasutades järgmisi muutujaid: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
et: Kuva maksude kogusummasid:

en: As a single total
et: Ühe summana

en: Itemized
et: Eraldi ridadena

en: Browse all extensions
et: Sirvi kõiki laiendusi

en: Need a theme? Try Storefront
et: Vajad teemat? Proovi Storefronti

en: Popular
et: Populaarsed

en: Gateways
et: Makseviisid

en: Marketing
et: Turundus

en: Accounting
et: Raamatupidamine

en: Free
et: Tasuta

en: Third-party
et: Kolmandad osapooled

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
et: Meie WooCommerece'i laienduste kataloogi leiad WooThemes.com lehelt: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
et: Otsid WooCommerce teemat?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
et: Soovitame Storefronti, %sametlikku%s WooCommerce teemat.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
et: Storefront on intuitiivne &amp; paindlik, %stasuta%s WordPressi teema, mis pakub põhjalikku integratsiooni WooCommerce-i ning paljude populaarsete kliendile nähtavate laiendustega.

en: Read all about it
et: Kogu info selle kohta

en: Download &amp; install
et: Laadi alla &amp; paigalda

en: Log file: %s (%s)
et: Logifail: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
et: Hetkel ei ole ühtegi logi, mida vaadata.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
et: Palun kopeeri ja sisesta see info oma piletisse, kui võtad kasutajatoega ühendust.

en: Get System Report
et: Võta süsteemiraport

en: Understanding the Status Report
et: Olekuraporti selgitused

en: Copy for Support
et: Kopeeri toe jaoks

en: WordPress Environment
et: WordPressi keskkond

en: Home URL
et: Avalehe URL

en: The URL of your site's homepage.
et: Sinu veebilehe avalehe URL

en: Site URL
et: Lehe URL

en: The root URL of your site.
et: Sinu lehe URL-i juur.

en: WC Version
et: WC versioon

en: The version of WooCommerce installed on your site.
et: Sinu veebilehele paigaldatud WooCommerce versioon.

en: Log Directory Writable
et: Logikataloog kirjutatav

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
et: Mitmed WooCommerce-i laiendused saavad kirjutada logisid, mis teeb veaotsingu kergemaks. Selle võimaldamiseks peab kaust olema kirjutatav.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
et: Logimise võimaldamiseks tee <code>%s</code> kirjutatavaks või defineeri enda <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: WP Version
et: WP versioon

en: The version of WordPress installed on your site.
et: Sinu veebilehel paigaldatud WordPressi versioon.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
et: Kas WordPress Multisite on sisse lülitatud.

en: WP Memory Limit
et: WP mälukasutuse limiit

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
et: Maksimaalne mälumaht (RAM), mida veebileht saab korraga kasutada.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
et: %s - Soovitame määrata mälu limiidiks vähemalt 64MB. Loe lisa: <a href="%s" target="_blank">PHP-le lubatud mälumahu suurendamine</a>

en: WP Debug Mode
et: WP veaotsing

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
et: Näitab, kas WordPress on veaotsingu režiimis.

en: Language
et: Keel

en: The current language used by WordPress. Default = English
et: WordPressis hetkel kasutusel olev keel. Vaikeväärtus = English

en: Server Environment
et: Serveri keskkond

en: Server Info
et: Serveri info

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
et: Info veebiserveri kohta, kus teie leht on majutatud.

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: The version of PHP installed on your hosting server.
et: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud PHP versioon.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
et: %s - Me soovitame vähemalt versiooni 5.4 PHP-st. Vaata: <a href="%s" target="_blank">Kuidas uuendada oma PHP versiooni</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
et: Ei suutnud PHP versiooni kindlaks määrata, sest funktsiooni phpversion() ei eksisteeri.

en: PHP Post Max Size
et: PHP postitatud andmete maksimaalne suurus

en: The largest filesize that can be contained in one post.
et: Suurim failisuurus, mis mahub ühte postitusse.

en: PHP Time Limit
et: PHP ajalimiit

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
et: Maksimaalne veebilehe poolt ühele operatsioonile kulutatav aeg (sekundites) vältimaks serveri hangumist

en: PHP Max Input Vars
et: PHP maksimaalne sisendparameetrite arv

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
et: Suurim arv muutujaid, mida sinu server saab ühes funktsioonis kasutada ilma ülekoormuseta.

en: SUHOSIN Installed
et: SUHOSIN paigaldatud

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
et: Suhosin on arenenud kaitsesüsteem PHP paigaldustele. See planeeriti ühest küljest serverite kaitseks tuntud PHP aplikatsioonide probleemide eest ning teisest küljest tundmatute probleemide eest nendes aplikatsioonides või PHP tuumas endas. Kui see on serveris sisse lülitatud, võib tekkida vajadus selle konfiguratsioonis andmete sisestamise limiiti tõsta.

en: MySQL Version
et: MySQLi versioon

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
et: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud MySQL versioon.

en: Max Upload Size
et: Maksimaalne üleslaaditava faili suurus

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
et: Suurim failisuurus, mida saab sinu WordPressi paigaldusse üles laadida.

en: Default Timezone is UTC
et: Vaikimisi ajavöönd on UTC

en: The default timezone for your server.
et: Teie serveri vaikimisi ajavöönd.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
et: Vaikimisi ajatsoon on %s - peaks olema UTC

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
et: Maksemeetodid võivad vahel kasutada cURL-i suhtluses mujal asuvate serveritega, et autoriseerida makseid ning teised pluginad võivad kasutada seda suhtlemiseks mujal asuvate teenustega.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
et: Sinu serveris ei ole fsockopen ega cURL sisse lülitatud - PayPal IPN ja teised skriptid, mis suhtlevad teiste serveritega, ei tööta. Võta ühendust oma veebimajutuse teenusepakkujaga.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
et: Mõned veebiteenused, näiteks tarned, kasutavad SOAP-i mujal asuvatest serveritest info saamiseks. Näiteks FedEx-i tarnehindade päringuks reaalajas peab SOAP olema paigaldatud.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
et: Sinu serveris on <a href="%s">SOAP Client</a> klass välja lülitatud - mõned makseviisid, mis kasutavad SOAPi tehnoloogiat, ei pruugi töötada.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
et: HTML/Multipart e-kirjad kasutavad DOMDocumenti mallides reasisese CSS-i genereerimiseks.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
et: Sinu serveris ei ole <a href="%s">DOMDocument</a> klass sisse lülitatud - HTML/Multipart e-kirjad ning mõned laiendused ei tööta ilma DOMDocument-ita.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
et: GZip (gzopen) on kasutusel MaxMind-i GEOIP andmebaasi avamisel.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
et: Sinu server ei toeta <a href="%s">gzopen</a> funktsiooni - see on vajalik MaxMind-i GeoIP andmebaasi kasutamiseks. Tagavaravariandina kasutatakse geolokatsiooni jaoks API-t.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
et: PayPal kasutab seda kommunikatsioonimeetodit saatmaks tagasi tehingu informatsiooni.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
et: wp_remote_post() ebaõnnestus. PayPal IPN ei tööta sinu serveris. Võta ühendust oma majutusteenuse pakkujaga.

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Status code: %s
et: Staatuse kood: %s

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
et: WooCommerce pluginad võivad kasutada seda kommunikatsioonimeetodit plugina uuenduste kontrolliks.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
et: wp_remote_get() ebaõnnestus. WooCommerce pluginate uuendaja ei tööta sinu serveris. Võta ühendust oma majutusteenuse pakkujaga.

en: Database
et: Andmebaas

en: WC Database Version
et: WC andmebaasi versioon

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
et: WooCommerce-i versioon, mille formaadis on andmebaas. See peaks kattuma WooCommerce versiooniga.

en: Table does not exist
et: Tabelit ei ole olemas

en: Active Plugins
et: Aktiivsed moodulid

en: Visit plugin homepage
et: Mine plugina kodulehele

en: Network enabled
et: Võrk sisse lülitatud

en: Force SSL
et: Nõua SSLi

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
et: Kas sinu lehel sunnitakse ülekannete jaoks SSL sertifikaadi kasutamist?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et: Millised valuutad on kasutusel toodete kataloogis ning millistes valuutades lasevad maksemeetodid makseid sooritada.

en: The position of the currency symbol.
et: Valuuta sümboli asukoht.

en: The thousand separator of displayed prices.
et: Tuhandete eraldaja hindade kuvamisel.

en: The decimal separator of displayed prices.
et: Komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
et: Hindade kuvamisel näidatav komakohtade arv.

en: API Enabled
et: API sisse lülitatud

en: Does your site have REST API enabled?
et: Kas sinu veebilehel on REST API sisse lülitatud?

en: API Version
et: API versioon

en: What version of the REST API does your site use?
et: Millist REST API versiooni sinu leht kasutab?

en: WC Pages
et: WC lehed

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
et: Sinu WooCommerce poe avalehe URL (koos lehe ID-ga).

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
et: Sinu WooCommerce poe ostukorvi URL (koos lehe ID-ga).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
et: Sinu WooCommerce poe kassa URL (koos lehe ID-ga).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
et: Sinu WooCommerce poe “Minu Konto” URL (koos lehe ID-ga).

en: Page not set
et: Lehte ei ole määratud

en: Page does not exist
et: Lehte ei ole olemas

en: Page does not contain the shortcode: %s
et: Leht ei sisalda lühikoodi: %s

en: Taxonomies
et: Taksonoomiad

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
et: Nimekiri taksonoomia terminitest, mida kasutatakse tellimuste/toodete olekutena.

en: Product Types
et: Toodete tüübid

en: Theme
et: Teema

en: The name of the current active theme.
et: Hetkel aktiivse teema nimi.

en: Version
et: Versioon

en: The installed version of the current active theme.
et: Hetkel aktiivse teema paigaldusversioon.

en: %s is available
et: %s on saadaval

en: Author URL
et: Autori URL

en: The theme developers URL.
et: Teema arendaja URL.

en: Child Theme
et: Alamteema

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
et: Näitab, kas praegune teema on alamteema.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
et: Kui muudad WooCommerce-i või ülemteemat, mida sina isiklikult ei ole ehitanud, soovitame kasutada alamteemat. Vaata: <a href="%s" target="_blank">kuidas luua alamteema</a>

en: Parent Theme Name
et: Ülemteema nimi

en: The name of the parent theme.
et: Ülemteema nimi

en: Parent Theme Version
et: Ülemteema versioon

en: The installed version of the parent theme.
et: Ülemteema paigaldusversioon.

en: Parent Theme Author URL
et: Ülemteema autori URL

en: The parent theme developers URL.
et: Ülemteema arendaja URL.

en: WooCommerce Support
et: WooCommerce'i tugi

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
et: Näitab, kas hetkel aktiivne teema deklareerib end WooCommerce-i toetavaks.

en: Not Declared
et: Ei ole avaldatud

en: Templates
et: Mallid

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
et: See sektsioon näitab faile, mida kasutatakse WooCommerce vaikimisi mallide asemel.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
et: <code>%s</code> versioon <strong style="color:red">%s</strong> on aegunud. Plugina versioon on %s

en: Overrides
et: Ülekirjutamised

en: Learn how to update outdated templates
et: Õpi aegunud malle uuendama

en: Tools
et: Tööriistad

en: Shipping Debug Mode
et: Tarne veaotsingu režiim

en: This tool will disable shipping rate caching.
et: See tööriist lülitab tarneviiside vahemälu välja.

en: Template Debug Mode
et: Malli veaotsing

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
et: See tööriist lülitab mallide ülekirjutamise sisseloginud haldurite jaoks veaotsingu eesmärkidel välja.

en: Remove All Data
et: Eemalda kõik andmed

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
et: See tööriist kustutab kõik WooCommerce-i, toodete ja tellimuste andmed, kui kasutada pluginate ekraanil olevat "Kustuta" linki.

en: Logs
et: Logid

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: — No Change —
et: — Muutmata—

en: Change to:
et: Muuda:

en: Increase by (fixed amount or %):
et: Suurenda (kindel summa või %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
et: Vähenda (kindel summa või %):

en: Enter price (%s)
et: Sisesta hind (%s)

en: Sale
et: Allahindlus

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
et: Vähenda tavahinda (kindel summa või %):

en: Enter sale price (%s)
et: Sisesta soodushind (%s)

en: L/W/H
et: P/L/K

en: Length (%s)
et: Pikkus (%s)

en: Width (%s)
et: Laius (%s)

en: Height (%s)
et: Kõrgus (%s)

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Catalog &amp; search
et: Kataloog &amp; otsing

en: In stock?
et: Laos?

en: Backorders?
et: Järeltellimused?

en: Sold Individually?
et: Müüakse üksikuna?

en: Run the Setup Wizard
et: Käivita paigaldusabiline

en: Skip Setup
et: Jäta paigaldus vahele

en: Learn More About Templates
et: Loe veel mallide kohta

en: Hide This Notice
et: Peida see teade

en: Read More About Storefront
et: Loe veel Storefronti kohta

en: Theme Integration Guide
et: Teema liidestamise juhend

en: No, do not bother me again
et: Ei, ning ära mind rohkem tüüta.

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
et: <strong>WooCommerce'i tõlge saadaval</strong> &#8211; Paigalda või uuenda oma  <code>%s</code> tõlge versioonile <code>%s</code>.

en: Update Translation
et: Uuenda tõlget

en: Force Update Translation
et: Sunni tõlget uuendama

en: Hide This Message
et: Peida see teade

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
et: <strong>WooCommerce'i andmeid on vaja uuendada </strong> &#8211; Sinu poodi on seoses versiooniuuendusega tarvis veidi uuendada.

en: Run the updater
et: Käivita uuendus

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
et: On tungivalt soovitatav, et sa teeksid oma andmebaasist enne jätkamist varukoopia. Oled sa kindel, et soovid uuendusega jätkata?

en: Custom:
et: Kohandatud:

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
et: E-kaubanduse tööriist, mis võimaldab sul müüa ükskõik mida. Kaunilt.

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
et: Üks tulemus, selle valimiseks vajuta Enter-klahvi.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
et: %qty% tulemust, navigeerimiseks kasuta nooleklahve.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
et: Tulemusi pole

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
et: Laadimine ebaõnnestus

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
et: Palun sisesta vähemalt 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
et: Palun sisesta vähemalt %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
et: Palun kustuta 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
et: Palun kustuta %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
et: Sa võid valida ainult 1 variandi

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
et: Sa võid valida ainult %qty% varianti

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
et: Laadin rohkem tulemusi&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
et: Otsin&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
et: Tellimused

[ctx: slug]
en: product-category
et: tootekategooria

[ctx: slug]
en: product-tag
et: tootesilt

[ctx: slug]
en: product
et: toode

[ctx: default-slug]
en: shop
et: pood

[ctx: default-slug]
en: product
et: toode

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
et: %s - %s

[ctx: Page title]
en: Shop
et: Pood

[ctx: Page title]
en: Cart
et: Ostukorv

[ctx: Page title]
en: Checkout
et: Kassa

[ctx: Page title]
en: My Account
et: Minu konto

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Üks <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
et: %d %b %Y @ %k:%M

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
et: Piiramatu kasutusega

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
et: Rakenda kõikidele kvalifitseeruvatele toodetele ostukorvis

[ctx: placeholder]
en: Buy product
et: Osta toode

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
et: Alates&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
et: kuni&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
et: -

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
et: Maksa %s tagasi %s kaudu

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
et: Maksa %s käsitsi tagasi

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
et: -

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
et: Kassa

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
et: Kassa

[ctx: Version info]
en: %s is available
et: %s on saadaval

[ctx: by author]
en: by %s
et: - %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
et: Poe alusaadress

[ctx: Page setting]
en: Cart
et: Ostukorv

[ctx: Page setting]
en: Checkout
et: Kassa

[ctx: Page setting]
en: My Account
et: Minu konto

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
et: Muuda %s lehte
