WooCommerce - en to bg_BG translation catalogue (1364 entries)

en: "%s" separate terms
bg_BG: "%s" отделни термини

en: "From" Email Address
bg_BG: "От" Email адрес

en: "From" Name
bg_BG: "От" Име

en: %d Transients Rows Cleared
bg_BG: %d реда от временния кеш са изтрити

en: %d item | %d items
bg_BG[0]: %d артикул
bg_BG[1]: %d артикули

en: %d note | %d notes
bg_BG[0]: %d бележка
bg_BG[1]: %d бележки

en: %qty% variation
bg_BG: %qty% вариация

en: %qty% variations
bg_BG: %qty% вариации

en: %s %s details
bg_BG: %s %s детайли

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
bg_BG: %s - Препоръчваме минимална версия на PHP от 5.4. Вижте: <a href="%s" target="_blank">Как да обновим PHP</a>

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
bg_BG: %s - Препоръчваме настройка за памет поне 64MB. Вижте още на: <a href="%s" target="_blank">Увеличаване на паметта използвана от PHP</a>

en: %s Actions
bg_BG: %s действия

en: %s Data
bg_BG: %s данни

en: %s Items
bg_BG: %s артикули

en: %s Notes
bg_BG: %s бележки

en: %s Rates
bg_BG: %s ставки

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
bg_BG: %s WooCommerce %s е още по-мощен, стабилен и сигурен от всякога. Надяваме се, че ще ви хареса.

en: %s average daily sales
bg_BG: %s средно дневни продажби

en: %s average monthly sales
bg_BG: %s средно месечни продажби

en: %s charged for shipping
bg_BG: %s готови за доставка

en: %s discounts in total
bg_BG: %s общо намаления

en: %s gross sales in this period
bg_BG: %s увеличение на продажбите в този период

en: %s is available
bg_BG: %s е наличен

en: %s item | %s items
bg_BG[0]: %s артикул
bg_BG[1]: %s артикули

en: %s items purchased
bg_BG: %s поръчани артикула

en: %s net sales in this period
bg_BG: %s нетни продажби в този период

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
bg_BG[0]: %s поръчка не е обновена, защото някой я редактира в момента.
bg_BG[1]: %s поръчки не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s order updated. | %s orders updated.
bg_BG[0]: %s поръчка е обновена.
bg_BG[1]: %s поръчки са обновени.

en: %s orders placed
bg_BG: %s заявени поръчки

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
bg_BG[0]: %s предишна свързана поръчка
bg_BG[1]: %s предишни свързани поръчки

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
bg_BG[0]: %s продукт е преместен в кошчето.
bg_BG[1]: %s продукта са преместени в кошчето.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
bg_BG[0]: %s продукт не е обновен, защото някой го редактира в момента.
bg_BG[1]: %s продукта не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
bg_BG[0]: %s продукт е безвъзвратно изтрит.
bg_BG[1]: %s продукти са безвъзвратно изтрити.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
bg_BG[0]: %s продукт е възстановен от кошчето.
bg_BG[1]: %s продукта са възстановени от кошчето.

en: %s product updated. | %s products updated.
bg_BG[0]: %s продукт е обновен.
bg_BG[1]: %s продукта са обновени.

en: %s purchases for the selected items
bg_BG: %s поръчки за избраните артикули

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
bg_BG[0]: %s върната %d поръчка
bg_BG[1]: %s върнати %d поръчки

en: %s sales for the selected items
bg_BG: %s продажби за избраните артикули

en: %s sales in %s
bg_BG: %s продажби за %s

en: %s signups in this period
bg_BG: %s регистрации за период

en: %s top seller this month (sold %d)
bg_BG: %s бест-селъри този месец (продадени %d)

en: %s worth of coupons used
bg_BG: %s стойност от използвани купони

en: &larr; Choose a category to view stats
bg_BG: &larr; Избор на категория за преглед на статистиката

en: &larr; Choose a product to view stats
bg_BG: &larr; Избор на продукт за преглед на статистика

en: &lsaquo; Previous
bg_BG: &lsaquo; Предишни

en: (Copy)
bg_BG: (Копиране)

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
bg_BG[0]: 1 уеб-кука е преместена в кошчето.
bg_BG[1]: %d уеб-куки са преместени в кошчето.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
bg_BG[0]: 1 уеб-кука е безвъзвратно изтрита.
bg_BG[1]: %d уеб-куки са безвъзвратно изтрити.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
bg_BG[0]: 1 уеб-кука е възстановена от кошчето.
bg_BG[1]: %d уеб-куки са възстановени от кошчето.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
bg_BG: <code>%s</code> версия <strong style="color:red">%s</strong> не е актуална. Версията на ядрото е %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
bg_BG: <strong class="red">Важно</strong> използвайте с повишено внимание. Тази опция ще изтрие ВСИЧКИ такси.

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
bg_BG: <strong class="red">Бележка:</strong> Тази опция ще задейства принудителното обновяване на преводът за вашият език.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
bg_BG: <strong class="red">Важно</strong> Този инструмент ще създаде всички липсващи на WooCommerce страници. Страниците които вече съществуват и се използват, няма да бъдат презаписани.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
bg_BG: <strong class="red">Предупреждение:</strong> Този инструмент ще изтрие всички клиентски сесии и колички от базата данни, включително тези на текущите клиенти.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
bg_BG[0]: <strong>%s поръчка</strong> очаква обработка
bg_BG[1]: <strong>%s поръчки</strong> очакват обработка

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
bg_BG[0]: <strong>%s поръчка</strong> е задържана
bg_BG[1]: <strong>%s поръчки</strong> са задържани

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
bg_BG[0]: <strong>%s продукт</strong> с ниска наличност
bg_BG[1]: <strong>%s продукти</strong> с ниска наличност

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
bg_BG[0]: <strong>%s продукт</strong> е изчерпан
bg_BG[1]: <strong>%s продукти</strong> са изчерпани

en: <strong>%s</strong> sales this month
bg_BG: <strong>%s</strong> от продажби този месец

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
bg_BG: <strong>Нужно е обновяване</strong> &#8211; Нужно е обновяване на вашата инсталация към последна версия

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
bg_BG: <strong>Наличен е езиков превод за WooCommerce</strong> &#8211; Инсталиране или обновяване на <code>%s</code> към версия <code>%s</code>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
bg_BG: 2-символен държавен код, пример. BG Оставете празно за прилагане към всички.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
bg_BG: 2-символен код на областта, пример. 01 Оставете празно за прилагане към всички.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
bg_BG: Списък от тагове които могат да бъдат използвани за описаие на статуси за поръчка/продукти.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
bg_BG: Продукт трябва да е в тази категория за да се активира купона или Продуктовите намаления от тези категории да бъдат начислени.

en: API Enabled
bg_BG: API е включено

en: API Key
bg_BG: API ключ

en: API Key revoked successfully.
bg_BG: API ключът е отказан успешно.

en: API Version
bg_BG: Версия на API

en: About WooCommerce
bg_BG: За WooCommerce

en: Access Expires
bg_BG: Достъпът изтича

en: Access Restriction
bg_BG: Контрол на достъпа

en: Account Creation
bg_BG: Създаване на профил

en: Account Pages
bg_BG: Профилни страници

en: Account Settings
bg_BG: Профилни настройки

en: Accounting
bg_BG: Сметки

en: Accounts
bg_BG: Профили

en: Action
bg_BG: Действие

en: Action Event
bg_BG: Събитие при действие

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg_BG: Действието беше неуспешно. Опитайте отново.

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
bg_BG: Активирана <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
bg_BG: Активни разширения

en: Add
bg_BG: Добавяне

en: Add Attribute
bg_BG: Добавяне на атрибут

en: Add File
bg_BG: Добавяне файл

en: Add Images to Product Gallery
bg_BG: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add Key
bg_BG: Добавяне на ключ

en: Add New Attribute
bg_BG: Добавяне на нов атрибут

en: Add Payment Method
bg_BG: Добавяне метод за разплащане

en: Add Tax
bg_BG: Добавяне на такса

en: Add Webhook
bg_BG: Добавяне на уеб кука

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
bg_BG: Добавете лична бележка за ваша информация, или добавете клиентска бележка, за която клиентът ще бъде уведомен.

en: Add fee
bg_BG: Добавяне на такса

en: Add line item(s)
bg_BG: Добавяне на продукт(и)

en: Add new
bg_BG: Добавяне на нов

en: Add note
bg_BG: Добавяне на бележка

en: Add product gallery images
bg_BG: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add product(s)
bg_BG: Добавяне на продукт(и)

en: Add products
bg_BG: Добавяне на продукти

en: Add shipping cost
bg_BG: Добавяне стойност на доставка

en: Add tax
bg_BG: Добавяне на такса

en: Add to Menu
bg_BG: Добавяне към менюто

en: Add to cart behaviour
bg_BG: Поведение при добавяне в количката

en: Add to gallery
bg_BG: Добавяне към галерията

en: Add variation
bg_BG: Добавяне на вариация

en: Add&nbsp;meta
bg_BG: Добавяне&nbsp;мета

en: Add-ons
bg_BG: Добавки

en: Additional Tax Classes
bg_BG: Допълнителни класове за таксите

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Address 1
bg_BG: Адрес 1

en: Address 2
bg_BG: Адрес 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bg_BG: Поръчки

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
bg_BG: След като %sпрочетете документацията%s, за по-нататъчна помощ, може да използвате %sфорумите%s в WordPress.org за да говорите с други потребители. Ако все пак сте WooThemes клиент, или имате нужда от помощ с премиум разширенията закупени от WooThemes, %sизползвайте помощния център%s.

en: After pre-tax discounts.
bg_BG: След намаленията на таксите

en: All
bg_BG: Всички

en: All coupons
bg_BG: Всички купони

en: All done!
bg_BG: Всичко приключи успешно!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
bg_BG: Липсващите страници за WooCommerce бяха създадени успешно.

en: Allow
bg_BG: Позволяване

en: Allow Backorders?
bg_BG: Позволяване на предварителните продажби?

en: Allow free shipping
bg_BG: Безплатна доставка

en: Allow, but notify customer
bg_BG: Позволяване, но с уведомление към клиента

en: Allows customers to checkout without creating an account.
bg_BG: Позволяване на клиентите да поръчват без да е необходимо да се регистрират.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
bg_BG: Винаги да се показва наличността (пр. налични - 12)

en: Amount already refunded
bg_BG: Вече върната сума

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
bg_BG: Решение и набор от инструменти за онлайн магазин, което ще ви позволи да продадете всичко. Чудесийка!

en: Any
bg_BG: Всички

en: Any category
bg_BG: Всички категории

en: Application/Software
bg_BG: Софтуер и програми

en: Apply
bg_BG: Прилагане

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете всички вариации? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
bg_BG: Желаете ли да изтриете този атрибут?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
bg_BG: Сигурни ли сте, че желаете да свържете всички вариации? Това ще създаде нови вариации за всички възможни комбинации на вариращите атрибути (ограничение 50 на опит)

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете избраните артикули? Ако сте намалили количеството на артикулите предварително или ако поръчката е направена от клиент, ще трябва ръчно да възстановите количеството на артикулите.

en: Are you sure you want to remove this variation?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази вариация?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да преустановите достъпа до файла за изтегляне?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази такса? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изпълните това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: As a single total
bg_BG: Представяне на общо

en: Attribute updated successfully
bg_BG: Атрибутите са обновени успешно

en: Attributes
bg_BG: Атрибути

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
bg_BG: Атрибутите ви дават възможност да добавяте допълнителна информация за продуктите, като цвят, големина, дата. Може да използвате тези атрибути и във филтрите в страничния панел на магазина. Имайте в предвид, че не може да преименувате атрибутите си по-късно.

en: Author URL
bg_BG: URL адрес на автора

en: Automatically generate customer password
bg_BG: Автоматично генериране на парола

en: Automatically generate username from customer email
bg_BG: Автоматично генериране на потребителско име за клиента от email-а на поръчката

en: Average Rating
bg_BG: Среден рейтинг

en: Average sales amount
bg_BG: Средна сума продажба

en: Background Colour
bg_BG: Цвят на фона

en: Backorders?
bg_BG: Предварителни продажби?

en: Base Colour
bg_BG: Основен цвят

en: Base Location
bg_BG: Седалище

en: Basic Shipping Setup
bg_BG: Основни настройки за доставка

en: Basic Tax Setup
bg_BG: Опростена настройка за такси

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
bg_BG: Преди да добавите вариация, добавете и запишете някой атрибут от раздел - <strong>Атрибути</strong>.

en: Before pre-tax discounts.
bg_BG: Преди намаленията от таксите.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
bg_BG: Преди да може да качите файл за импорт, е нужно да разрешите следния проблем:

en: Billing Details
bg_BG: Адрес за фактуриране

en: Billing:
bg_BG: Фактуриране:

en: Both
bg_BG: Всичко

en: Browse all extensions
bg_BG: Всички разширения

en: Button text
bg_BG: Текст на бутон

en: Calculate Tax Based On:
bg_BG: Калкулиране на таксата на база на:

en: Calculate Taxes
bg_BG: Изчисляване на такси

en: Calculate Total
bg_BG: Изчисляване на общата сума

en: Calculate coupon discounts sequentially
bg_BG: Последователно изчисляване на отстъпките

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
bg_BG: Калкулиране на таксите? Това ще калкулира таксите на база на държавата на клиента. Ако не са зададени адреси за доставка/фактуриране, ще се вземат под внимание тези от седалището на магазина.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
bg_BG: Изчисляване на общата сума на база на поръчаните артикули, отстъпки и доставка?

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cancel schedule
bg_BG: Отмени планираното събитие

en: Capabilities
bg_BG: Позволения

en: Cart Page
bg_BG: Страница за количката

en: Cash on Delivery
bg_BG: Наложен платеж

en: Catalog
bg_BG: Каталог

en: Catalog &amp; search
bg_BG: Каталог и търсене

en: Catalog Images
bg_BG: Картинки в каталога

en: Catalog visibility:
bg_BG: Видимост в каталога:

en: Catalog/search
bg_BG: Каталог/търсене

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Change to:
bg_BG: Промени на:

en: Cheatin&#8217; huh?
bg_BG: Мамиме&#8217; а?

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
bg_BG: Изберете тази опция, ако желаете купонът да не може да бъде използван заедно с други купони.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
bg_BG: Купонът дава право на безплатна доставка за поръчката. Методът <a href="%s">безплатна доставка</a> трябва да бъде разрешен и опцията за изискване трябва да бъде зададена на "Валиден купон за безплатна доставка" (WooCommerce - Настройки - Доставка - Безплатна доставка)

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
bg_BG: Изберете тази опция ако купонът не трябва да се прилага към артикули, които са в разпродажба.

en: Checkout Endpoints
bg_BG: Наставки на страниците за поръчка

en: Checkout Options
bg_BG: Опции при плащането

en: Checkout Page
bg_BG: Страница за поръчка

en: Checkout Pages
bg_BG: Страница за поръчка

en: Checkout Process
bg_BG: Процес на поръчка

en: Checkout Settings
bg_BG: Настройки за поръчки

en: Cheque Payments
bg_BG: Разплащания с чек

en: Child Theme
bg_BG: Дъщерна тема

en: Choose Product Type
bg_BG: Избор на тип на продукт

en: Choose a country&hellip;
bg_BG: Избор на държава&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
bg_BG: Избор тип за изтегляне - контрол на <a href="%s">протокола</a>.

en: Choose a file from your computer:
bg_BG: Избор на файл от вашият компютър:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
bg_BG: Изберете приоритет за тази такса. Само 1 съвпадение за приоритет ще бъде използвано. За да зададете повече от една такса за една зона е нужно да определите различни приоритети за ставките.

en: Choose an image
bg_BG: Избор на изображение

en: Choose countries&hellip;
bg_BG: Избор на държави&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
bg_BG: Избор на купони&hellip;

en: Choose file
bg_BG: Избор файл

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
bg_BG: Избор дали ставката да бъде обединена. Обединените ставки на таксите се прилагат преди всички други такси.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg_BG: Избор дали да се използва и прилага ставка за такса към доставката.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
bg_BG: Избор на страните до които се доставя <a href="%s">дестинации</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
bg_BG: Градове за това правило. За разделител се използва точка и запетая (;). Оставете празно за прилагане към всички градове.

en: City
bg_BG: Град

en: Clear all sessions
bg_BG: Изтриване на всички сесии

en: Clear expired transients
bg_BG: Изчистване на изтеклия временен кеш

en: Clear transients
bg_BG: Изчистване на временния кеш

en: Click to toggle
bg_BG: Превключване

en: Close
bg_BG: Затваряне

en: Code
bg_BG: Код

en: Company
bg_BG: Компания

en: Complete
bg_BG: Завършен

en: Compound
bg_BG: Обединение

en: Configure terms
bg_BG: Конфигурация на търмове.

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Continue
bg_BG: Продължи

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg_BG: Контролира се дали продукта да бъде отбелязван като наличен или неналичен на клиентската част.

en: Copied!
bg_BG: Копирано!

en: Copy
bg_BG: Копиране

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg_BG: Копиране на данните за фактуриране към тези за доставка? Това ще премахне всички въведени към момента данни за доставка.

en: Copy for Support
bg_BG: Копиране до отдела по поддръжка

en: Copy from billing
bg_BG: Копиране от фактурирането

en: Copy to a new draft
bg_BG: Копиране като нова чернова

en: Cost
bg_BG: Цена

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
bg_BG: Не може да се даде достъп - клиентът може вече да има достъп за този файл или имейл адресът за фактуриране да не е зададен. Уверете се, че има зададен имейл адрес за фактуриране и запазете поръчката.

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
bg_BG: Невъзможност за определяне на PHP версията поради неналичност на функцията phpversion().

en: Country
bg_BG: Държава

en: Country Code
bg_BG: Държавен код

en: Country&nbsp;Code
bg_BG: Държава&nbsp;Код

en: Coupon Created
bg_BG: Купонът е създаден

en: Coupon Data
bg_BG: Данни за купон

en: Coupon Deleted
bg_BG: Купонът е изтрит

en: Coupon Updated
bg_BG: Купонът е обновен

en: Coupon amount
bg_BG: Стойност

en: Coupon code
bg_BG: Код на купона

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
bg_BG: Купонът вече съществува - клиентите ще използват обновения купон с този код.

en: Coupon draft updated.
bg_BG: Черновата на куона е обновена.

en: Coupon expiry date
bg_BG: Валидност

en: Coupon restored to revision from %s
bg_BG: Купонът е върнат до версията от %s

en: Coupon saved.
bg_BG: Купонт е записан

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg_BG: Купонът е отложен за <strong>%s1$s</strong>

en: Coupon submitted.
bg_BG: Купонът е пратен.

en: Coupon type
bg_BG: Тип купон

en: Coupon updated.
bg_BG: Купонът е обновен.

en: Coupon(s) Used
bg_BG: Използвани купон(и)

en: Coupons
bg_BG: Купони

en: Coupons by date
bg_BG: Купони по дата

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
bg_BG: Купоните могат да бъдат приложени от страниците на количката и поръчката.

en: Create variations from all attributes
bg_BG: Създаване на вариации от всички атрибути

en: Created at
bg_BG: Създадена на

en: Credits
bg_BG: Заслуги

en: Cross-Sells
bg_BG: Свързани

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
bg_BG: "Свързани" са промотирани предложения за покупка, имащи връзка с текущите продукти в страницата на количката.

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Currency Options
bg_BG: Опции за валутата

en: Currency Position
bg_BG: Позиция на символа за валута

en: Custom
bg_BG: Персонален

en: Custom Base
bg_BG: Персонализирана

en: Custom Topic
bg_BG: Персонализирана тема

en: Custom field deleted.
bg_BG: Персонализираното поле е изтрито.

en: Custom field updated.
bg_BG: Персонализираното поле е обновено.

en: Custom ordering
bg_BG: Персонализирана подредба

en: Custom ordering position.
bg_BG: Потребителска подредба.

en: Custom product attribute
bg_BG: Персонализиран атрибут за продукта

en: Custom:
bg_BG: Персонализиран:

en: Customer
bg_BG: Клиент

en: Customer Billing Address
bg_BG: Адрес

en: Customer Created
bg_BG: Клиентът е създаден

en: Customer Deleted
bg_BG: Клиентът е изтрит

en: Customer IP
bg_BG: IP на клиента

en: Customer List
bg_BG: Списък клиенти

en: Customer Message
bg_BG: Клиентско съобщение

en: Customer Orders
bg_BG: Поръчки от регистрирани

en: Customer Provided Note
bg_BG: Бележка от клиента

en: Customer Sales
bg_BG: Продажби на регистрирани

en: Customer Sessions
bg_BG: Сесии на клиенти

en: Customer Shipping Address
bg_BG: Адрес за доставка

en: Customer Updated
bg_BG: Клиентът е обновен

en: Customer billing address
bg_BG: Адрес за фактуриране

en: Customer shipping address
bg_BG: Адрес за доставка

en: Customer's notes about the order
bg_BG: Клиентски бележки по поръчката

en: Customer:
bg_BG: Клиент:

en: Customers
bg_BG: Клиенти

en: Customers vs. Guests
bg_BG: Клиенти срещу Гости

en: Database
bg_BG: База данни

en: Date
bg_BG: Дата

en: Decimal Separator
bg_BG: Десетичен знак

en: Decrease by (fixed amount or %):
bg_BG: Намали с (фиксирана ставка или %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
bg_BG: Намаляне на редовната цена с (фиксирана ставка или %):

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Category Display
bg_BG: Категория по подразбиране

en: Default Customer Address
bg_BG: Клиентски адрес по подразбиране

en: Default Product Sorting
bg_BG: Сортиране по подразбиране

en: Default Timezone is UTC
bg_BG: По подразбиране часовата зона е UTC

en: Default sort order
bg_BG: Ред на сортиране по подразбиране

en: Default sorting (custom ordering + name)
bg_BG: Сортиране по подразбиране (персонализирано подреждане + име)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
bg_BG: Часова зона по подразбиране %s - трябва да бъде по UTC

en: Default to billing address
bg_BG: По подразбиране до адреса за фактуриране

en: Default to shipping address
bg_BG: По подразбиране до адреса за доставка

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
bg_BG: Задаване на ставки за таксите за страни и държави. <a href="%s">Вижте тук</a> дали е наличен двусимволен символен държавен код.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
bg_BG: Избиране на страниците в които ще се показва продукта. Продуктът все пак ще продължи да се показва директно.

en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Delete ALL tax rates
bg_BG: Изтриване на ВСИЧКИ такси

en: Delete Permanently
bg_BG: Безвъзвратно изтриване

en: Delete all WooCommerce tax rates
bg_BG: Изтриване на всички WooCommerce такси

en: Delete all variations
bg_BG: Изтриване на всички вариации

en: Delete image
bg_BG: Изтриване на изображения

en: Delete note
bg_BG: Изтриване бележка

en: Delete selected line item(s)
bg_BG: Изтриване на избраните продукт(и)

en: Delete this item permanently
bg_BG: Безвъзвратно изтриване на този продукт

en: Delimiter
bg_BG: Разделител

en: Delivery URL
bg_BG: URL за доставка

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description (optional)
bg_BG: Описание (по желание)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
bg_BG: Избор на административното представяне на продуктите. В администраторския панел -> продукти -> информация за продукта -> атрибути -> стойности, <strong>Текст</strong> позволява въвеждане на свободно избрана стойност <strong>Избор</strong> дава възможност за избор от предварително зададени такива.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
bg_BG: Задаване на ред на подреждане на атрибутите на клиентската част и продуктовата страница. Ако се използва персонализирано подреждане, ще имате възможност да пренаредите атрибутите по свой избор.

en: Developer API Docs
bg_BG: API документация за разработчици

en: Dimensions
bg_BG: Размери

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
bg_BG: Размери (Д&times;Ш&times;В)

en: Dimensions Unit
bg_BG: Мерни единици за размер

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
bg_BG: Изключена <span class="count">(%s)</span>

en: Discount
bg_BG: Намаления

en: Discount amount
bg_BG: Обща сума на отстъпките

en: Discount type
bg_BG: Тип намаление:

en: Display
bg_BG: Изглед

en: Display Prices During Cart and Checkout:
bg_BG: Показване на цените в Количката и при Плащане

en: Display Prices in the Shop:
bg_BG: Показване на цените в магазина:

en: Display Tax Totals:
bg_BG: Показване на общи такси:

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
bg_BG: Показване на съобщение на завръщащите се клиенти на страницата за поръчки

en: Display shipping methods in a dropdown
bg_BG: Показване на методите за доставка, като падащ списък

en: Display shipping methods with "radio" buttons
bg_BG: Показване на методите за доставка с радио бутони

en: Display type
bg_BG: Вид на изглед

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
bg_BG: Показва дали WordPress е в режим на проследяване на грешки.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
bg_BG: Показва дали понастоящем активната тема е обявила поддръжка за WooCommerce приставката

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
bg_BG: Да се показва или не, дали темата е дъщерна.

en: Do not allow
bg_BG: Не е позволено

en: Docs
bg_BG: Документация

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
bg_BG: Вашият сайт използва ли принудително SSL сертификат при транзакциите?

en: Does your site have REST API enabled?
bg_BG: Разрешен ли е REST API във вашият сайт?

en: Download &amp; install
bg_BG: Изтегляне и инсталиране

en: Download Expiry
bg_BG: Изтеглянията приключват

en: Download Expiry:
bg_BG: Изтеглянията приключват:

en: Download Limit
bg_BG: Лимит за изтегляния

en: Download Limit:
bg_BG: Лимит за изтегляния:

en: Download Type
bg_BG: Тип на свалянето

en: Download limit
bg_BG: Лимит изтегляния

en: Downloadable
bg_BG: За изтегляне

en: Downloadable Files
bg_BG: Файлове за изтегляне

en: Downloadable Product Permissions
bg_BG: Права за изтеглянето на продукта

en: Downloadable Products
bg_BG: Продукти за изтегляне

en: Downloadable products
bg_BG: Продукти за изтегляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg_BG: Достъп до файла на продуктите за изтегляне се дава при поръчка.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
bg_BG[0]: Изтеглено %s път
bg_BG[1]: Изтеглено %s пъти

en: Downloads Remaining
bg_BG: Оставащи изтегляния

en: Downloads require login
bg_BG: Изтеглянията изискват авторизация

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
bg_BG: Контролирането на реда на показване може да се настройва, чрез влачене и пускане с мишката.

en: Duplicate
bg_BG: Дублиране

en: Duration
bg_BG: Продължителност

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Edit Account
bg_BG: Редакция на профил

en: Edit Address
bg_BG: Редакция на адрес

en: Edit Attribute
bg_BG: Редакция атрибут

en: Edit this item
bg_BG: Редакиране на този продукт

en: Edit this item inline
bg_BG: Бързо редактиране на този продукт

en: Education
bg_BG: Образование

en: Email Body Background Colour
bg_BG: Цвят на фона на съобщението

en: Email Body Text Colour
bg_BG: Цвят на текста на основния цвят

en: Email Footer Text
bg_BG: Текст в долната част

en: Email Options
bg_BG: Настройки на email

en: Email Sender Options
bg_BG: Email настройки на изпращача

en: Email Settings
bg_BG: Email настройки

en: Email Template
bg_BG: Email шаблон

en: Email restrictions
bg_BG: Ограничения на email

en: Emails
bg_BG: Email-и

en: Empty Trash
bg_BG: Изпразване на кошчето

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
bg_BG: Използване на AJAX при добавяне в количката

en: Enable Archives?
bg_BG: Позволяване на директории

en: Enable Lightbox for product images
bg_BG: Включване на Lightbox функцията за продуктовите изображения

en: Enable Registration
bg_BG: Позволяване на регистрациите

en: Enable Taxes
bg_BG: Позволяване на на такси

en: Enable guest checkout
bg_BG: Разрешаване на поръчки от анонимни

en: Enable low stock notifications
bg_BG: Включване на уведомления за ниска наличност

en: Enable out of stock notifications
bg_BG: Включване на уведомления за изчерпана наличност

en: Enable ratings on reviews
bg_BG: Разрешаване рейтинга в отзивите

en: Enable registration on the "Checkout" page
bg_BG: Позволяване на регистрацията по време на поръчка

en: Enable registration on the "My Account" page
bg_BG: Позволяване на регистрация от профилната страница

en: Enable reviews
bg_BG: Ревюта

en: Enable shipping
bg_BG: Позволяване на доставката

en: Enable site-wide store notice text
bg_BG: Показване на глобално съобщение за магазина

en: Enable stock management
bg_BG: Позволяване на упревление на наличности

en: Enable stock management at product level
bg_BG: Включване на управлението на наличностите на ниво продукт

en: Enable taxes and tax calculations
bg_BG: Разрешаване на начисляването на такси

en: Enable the REST API
bg_BG: Включване на REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
bg_BG: Включване на калкулатора на страницата с количката

en: Enable the use of coupons
bg_BG: Разрешаване използването на купони

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
bg_BG: Позволяване на атрибута да има отделна директория в продуктовия каталог/архив.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
bg_BG: Задайте тази опция ако продуктът не е доставен или няма такса за доставка.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
bg_BG: Задайте тази опция ако достъпът до файла за изтегляне се дава при поръчка на продукт

en: Enable this option to enable stock management at variation level
bg_BG: Включване на управлението за управление на наличностите на ниво вариация

en: Enable this option to feature this product.
bg_BG: Изберете тази опция за да отличите този продукт.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
bg_BG: Използвайте тази настройка за да дадете достъп за сваляне когато поръчките са в режим "обработка" вместо в "приключен".

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
bg_BG: Изберете тази опция, ако желаете само по един продукт да бъде купуван за поръчка.

en: Enabled
bg_BG: Разрешен

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
bg_BG: Наставка за страницата Поръчка &rarr; Добавяне метод за разплащане

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
bg_BG: Наставка за страницата Поръчване &rarr; Приета поръчка

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
bg_BG: Наставка на страницата за поръчка &rarr; плащане

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
bg_BG: Наставки за Моя профил &rarr; Страница за редакция на профил

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
bg_BG: Наставки за Моя профил &rarr; Страница за редакция на адрес

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
bg_BG: Наставки за Моя профил &rarr; Страница за изгубена парола

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
bg_BG: Наставки за Моя профил &rarr; Страница за преглед  на поръчка

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
bg_BG: Наставка за определяне на страницата за изход. Може да бъде добавено чрез менютата и персонализиран линк: vashiatsait.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
bg_BG: Наставките представляват малки части от текст които се добавят след URL адреса с цел да се специфицира действието в процеса на поръчка. Те трябва да бъдат уникални.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
bg_BG: Наставките представляват малки части от текст които се добавят след URL адреса с цел да се специфицира действието в процеса на поръчка. Те трябва да бъдат уникални.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
bg_BG: Въведете СЕП за тази вариация или оставете празно за да се използва тази от самия продукт.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
bg_BG: URL адрес към изображение което ще се показва в заглавната част. Възможно е да се качи ново <a href="%s">качването на файлове</a>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
bg_BG: Въведете собствена основа за използване към продуктите. Тази настройка е <strong>задължителна</strong>, ако не е зададена WordPress, ще използва по подразбиране друга такава.

en: Enter a name for the new attribute term:
bg_BG: Въведете име на новия атрибут:

en: Enter a name for this tax rate.
bg_BG: Въведете име на тази такса.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
bg_BG: Въведи брой за да се разреши управлението на наличности на ниво вариация, или остави празно за да се използват оригиналните настройки.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
bg_BG: Въведете ставка за таксата (процентно изражение) до 4 знака след десетичната точка.

en: Enter a value
bg_BG: Въведете стойност

en: Enter a value (fixed or %)
bg_BG: Въведете стойност (точна или %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
bg_BG: Въведете тежест на тази вариация или оставете празно за да се използва оригиналната.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
bg_BG: Въведете по желание бележка която да бъде изпратена на клиента след покупка.

en: Enter price (%s)
bg_BG: Въведете цена (%s)

en: Enter sale price (%s)
bg_BG: Въведете цена при разпродажба (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
bg_BG: Въведете някакъв текст, или някой атрибут разделен с "%s".

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
bg_BG: Въведете текст или атрибути, разделени с права черта (|)

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
bg_BG: Въведете действие което ще активира уеб-куката.

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
bg_BG: Въведете персонална тема, която ще активира уеб-куката.

en: Enter the external URL to the product.
bg_BG: Въведете външен URL адрес към продукта.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
bg_BG: Въведете брой дни до изтичане на валидността за връзката за изтегляне, или оставете празно.

en: Error: %s
bg_BG: Грешка: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
bg_BG: Грешка: несъществуващ номер на атрибут.

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
bg_BG: от

en: Exclude categories
bg_BG: Не за категории

en: Exclude products
bg_BG: Не за продукти

en: Exclude sale items
bg_BG: Не в разпродажба

en: Excluding tax
bg_BG: Пропускане на такси

en: Expired Transients
bg_BG: Изтекли кеширани обекти

en: Expiry date
bg_BG: Дата на изтичане

en: Export CSV
bg_BG: Експорт към CSV

en: External/Affiliate
bg_BG: Външен/Афилейт

en: External/Affiliate product
bg_BG: Външен/Афилейт продукт

en: Featured
bg_BG: Отличени

en: Featured Product
bg_BG: Отличени продукти

en: Fee
bg_BG: Такса

en: Fee Name
bg_BG: Име на вноска

en: File %d
bg_BG: Файл %d

en: File Download Method
bg_BG: Метод при изтегляне

en: File Name
bg_BG: Име на файл

en: File URL
bg_BG: Адрес на файла

en: Filter by coupon
bg_BG: Филтър по купон

en: Finally, external products are for linking off-site.
bg_BG: Най-накрая, външните продукти са за свързване на продукти извън сайта.

en: First Name
bg_BG: Име

en: First name
bg_BG: Име

en: For more information:
bg_BG: За повече информация:

en: Force Downloads
bg_BG: Принудително изтегляне

en: Force HTTP when leaving the checkout
bg_BG: Принудително преминаване към HTTP при излизане от страниците за поръчка

en: Force SSL
bg_BG: Принудително използване на SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
bg_BG: Задължително използване на SSL (HTTPS) на страниците за поръчка (нужен е SSL сертификат).

en: Force Translation Upgrade
bg_BG: Принудително обновяване на превода

en: Force Update Translation
bg_BG: Принудително обновяване на преводите

en: Force secure checkout
bg_BG: Принудително използване на подсигурена връзка

en: Found a bug?
bg_BG: Намерена е неизправност?

en: Free
bg_BG: Безплатни

en: Free Shipping
bg_BG: Безплатна доставка

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
bg_BG: Описателно име за идентификация на уеб-куката, по подразбиране е Уеб-кука създадена на %s.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
bg_BG: GZip (gzopen) се използва при GEOIP базата данни от MaxMind.

en: Gateway
bg_BG: Метод

en: Gateway Display Order
bg_BG: Показване на методи за плащане

en: Gateway ID
bg_BG: Идент

en: Gateways
bg_BG: Разплащателни методи

en: General
bg_BG: Основни

en: General Details
bg_BG: Основна информация

en: General Options
bg_BG: Основни настройки

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Generate API Key
bg_BG: Генериране на API ключ

en: Generate download permissions
bg_BG: Генериране на права за изтегляне

en: Geolocate
bg_BG: Гео позициониране

en: Geolocate (with page caching support)
bg_BG: Гео позициониране (с поддръжка за кеширани страници)

en: Get System Report
bg_BG: Изтегляне на системния доклад

en: Github Project
bg_BG: Проекта в GitHub

en: Go
bg_BG: Иди

en: Go to WooCommerce Settings
bg_BG: Към настройките на WooCommerce

en: Grant Access
bg_BG: Даване на достъп

en: Grant access to downloadable products after payment
bg_BG: Даване на достъп за сваляне на продукти след получаване на плащане

en: Gross Sales amount
bg_BG: Брутна стойност на продажби

en: Grouped
bg_BG: Групирани

en: Grouped product
bg_BG: Групиран продукт

en: Grouping
bg_BG: Групиране

en: Guest
bg_BG: Гост

en: Guest Orders
bg_BG: Поръчки от гости

en: Guest Sales
bg_BG: Продажби на анонимни

en: HTML Email Template
bg_BG: HTML Email шаблон

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
bg_BG: HTML/Multipart email-и използва DOMDocument за да генерира вграден CSS в шаблоните.

en: Hard Crop?
bg_BG: Изрязване?

en: Header Image
bg_BG: Заглавна картинка

en: Headers
bg_BG: Заглавия

en: Height
bg_BG: Височина

en: Height (%s)
bg_BG: Височина (%s)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
bg_BG: Качване на CSV файл, съдържащ таксите готови за импорт във вашият магазин. Изберете .csv файл за качване и натиснете "Качване и импортиране от файл".

en: Hidden
bg_BG: Скрит

en: Hide This Message
bg_BG: Скриване на това съобщение

en: Hide This Notice
bg_BG: Скриване на това съобщение

en: Hide out of stock items from the catalog
bg_BG: Скриване на изчерпаните артикули от каталога

en: Hide shipping costs until an address is entered
bg_BG: Скриване на ставките за доставка докато не се въведе адрес

en: Hold Stock (minutes)
bg_BG: Задържане на стока (минути)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
bg_BG: Задържане на стоката (за неплатени поръчки) за Х минути. Когато лимитът е достигнат, чакащите поръчки ще бъдат отказани. Оставете празно за изключване.

en: Home URL
bg_BG: Начален адрес

en: How many times this coupon can be used before it is void.
bg_BG: Колко пъти този купон може да бъде използван преди да стане невалиден.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
bg_BG: Колко пъти да се използва този купон за всеки индивидуален потребител. Използвайте email от данните за фактура и ID на потребител за логнатите.

en: ID: %d
bg_BG: №: %d

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
bg_BG: Ако се поддържат наличности, с това поле се контролира дали са позволени поръчки на временно изчерпани продукти. Също така това може да доведе до спад на наличността до под 0.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
bg_BG: Ако определите страница за "Условия за ползване", клиентите ще бъдат запитвани дали приемат правилата преди заплащането.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
bg_BG: Ако намерите неизправност в WooCommerce разширението, може да създадете билет <a href="%s">Github issues</a>. Уверете се, че сте прочели <a href="%s">наръчник за настройките</a> преди да заявите открития проблем. За да ни помогнете да решим  по-лесно вашият проблем, бъдете колкото се може по-описателни, и молим да включите <a href="%s">системния доклад</a>.

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
bg_BG: Ако харесвате <strong>WooCommerce</strong> гласувайте ни %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s. Ние от WooThemes ви благодарин предварително!

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
bg_BG: Ако искате да научите как да използвате WooCommerce от някой експерт, обмислете включването си към WooCommerce курс към някой от нашите партньори.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
bg_BG: Ако модифицирате WooCommerce или родителска тема може да имате проблеми с обновленията. Препоръчваме ви да използвате дъщерна тема. Вижте повече на <a href="%s" target="_blank">Как се прави дъщерна тема</a>

en: Image
bg_BG: Картинка

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
bg_BG: Импорт на <strong>такси</strong> във вашият магазин, чрез csv файл.

en: Import CSV
bg_BG: Импорт от CSV

en: Import Tax Rates
bg_BG: Импорт на такси

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
bg_BG: Импортирането приключи - импортирани <strong>%s</strong> ставки на такси.

en: Import/export
bg_BG: Импорт/Експорт

en: In stock
bg_BG: Налично

en: In stock?
bg_BG: В наличност?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
bg_BG: Включване на вградения в WooCommerce lightbox. Снимките на продуктите ще излизат в прозорчета на затъмнен фон.

en: Including tax
bg_BG: Включително такси

en: Increase by (fixed amount or %):
bg_BG: Увеличи с (фиксирана ставка или %):

en: Increase line item stock
bg_BG: Увеличаване на броя на продуктите

en: Individual use only
bg_BG: Самостоятелно

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
bg_BG: Информация за уеб-сървъра на който се помещава вашият сайт.

en: Insert file URL
bg_BG: Вмъкнете URL на файла

en: Insert into %s
bg_BG: Вмъкване към %s

en: Insert row
bg_BG: Вмъкване на ред

en: Install Translation
bg_BG: Инсталиране на превод

en: Install WooCommerce Pages
bg_BG: Създаване на WooCommerce системни страници

en: Install pages
bg_BG: Инсталиране на страниците

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
bg_BG: Списък с инсталираните методи за разплащане. С придърпване с мишката може да се променя реда при показване на клиентската част.

en: Integration
bg_BG: Интеграция

en: Introduction
bg_BG: Въведение

en: Inventory
bg_BG: Инвентар

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
bg_BG: Препоръчително е да направите резервно копие на базата данни преди да продължите. Желаете ли да стартирате обновяването сега?

en: Item
bg_BG: Артикул

en: Itemized
bg_BG: По продукти

en: Key Details
bg_BG: Детайли на ключа

en: Keys/Apps
bg_BG: Ключове/Приложения

en: L/W/H
bg_BG: Д/Ш/В

en: Language
bg_BG: Език

en: Last 7 Days
bg_BG: Последните 7 дни

en: Last Access
bg_BG: Последен достъп

en: Last Month
bg_BG: Последен месец

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Last order
bg_BG: Последна поръчка

en: Last warning, are you sure?
bg_BG: Последно предупреждение, сигурне ли сте?

en: Learn More
bg_BG: Научете повече

en: Learn More About Templates
bg_BG: Научете повече за шаблоните

en: Learn how to update outdated templates
bg_BG: Научете, как да обновите остарелите шаблони

en: Learn more
bg_BG: Научи повече

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
bg_BG: Оставете празно за неограничени изтегляния.

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Left with space
bg_BG: Ляво с интервал

en: Length
bg_BG: Дължина

en: Length (%s)
bg_BG: Дължина (%s)

en: Let's Go!
bg_BG: Да започваме!

en: Limit usage to X items
bg_BG: Ограничи ползването до Х артикула

en: Link previous orders
bg_BG: Свържи предишни поръчки

en: Linked Products
bg_BG: Свързани

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
bg_BG: Списък от допълнителни класове за доставка (по 1 на ред). Тази опция допълва подразбиращата се "Стандартна ставка".

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
bg_BG: Списък от позволени email адреси за проверка на клиентският такъв, когато е направена поръчка. Разделете различните адреси със запетая.

en: Load billing address
bg_BG: Зареждане на адрес за фактуриране

en: Load shipping address
bg_BG: Зареждане адрес за доставка

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
bg_BG: Зареждане на клиентски данни за фактуриране? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg_BG: Зареждане на клиентски данни за доставка? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Local Delivery
bg_BG: Местна доставка

en: Local Pickup
bg_BG: Вземане от магазина

en: Location
bg_BG: Местонахождение

en: Log Directory Writable
bg_BG: Директорията за регистрите е с позволения за запис.

en: Log file: %s (%s)
bg_BG: Файл за регистъра: %s (%s)

en: Logout
bg_BG: Изход

en: Logs
bg_BG: Регистри

en: Looking for a WooCommerce theme?
bg_BG: Търсите WooCommerce тема?

en: Lost Password
bg_BG: Изгубена парола

en: Low Stock Threshold
bg_BG: Праг за ниска наличност

en: Low in stock
bg_BG: Ниска наличност

en: LxWxH in decimal form
bg_BG: ДxШxВ в десетичен формат

en: M j, Y @ G:i
bg_BG: d M Y @ G:i

en: Make a duplicate from this product
bg_BG: Дублиране на този продукт

en: Manage Stock
bg_BG: Управление на наличности

en: Manage stock?
bg_BG: С наличности?

en: Managing Orders
bg_BG: Управление на поръчки

en: Mark complete
bg_BG: Маркиране в завършени

en: Mark on-hold
bg_BG: Маркиране в задържани

en: Mark processing
bg_BG: Маркиране в обработка

en: Marketing
bg_BG: Маркетинг

en: Max Upload Size
bg_BG: Максимален позволен размер за качване

en: Maximum size: %s
bg_BG: Максимален размер: %s

en: Maximum spend
bg_BG: Максимална сума

en: Measurements
bg_BG: Мерки

en: Menu order
bg_BG: Ред на подредба

en: Method
bg_BG: Метод

en: Minimum spend
bg_BG: Минимална сума

en: Money Spent
bg_BG: Оборот

en: Most Discount
bg_BG: Най-намаляни

en: Most Popular
bg_BG: Най-популярни

en: Most Stocked
bg_BG: Най-зареждани

en: Move this item to the Trash
bg_BG: Премести този продукт в кошчето

en: Move to Trash
bg_BG: Преместване в коша

en: Music
bg_BG: Музика

en: My Account Endpoints
bg_BG: Наставки за профилните страници

en: My Account Page
bg_BG: Страница за моя профил

en: MySQL Version
bg_BG: MySQL версия

en: N/A
bg_BG: Няма

en: Name
bg_BG: Име

en: Name (Last, First)
bg_BG: Име (Име, Фамилия)

en: Name (numeric)
bg_BG: Име (числов вид)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
bg_BG: Име на атрибут (както ще бъде показвано на клиентската част)

en: Need a theme? Try Storefront
bg_BG: Нуждаете се от тема? Изпробвайте Storefront

en: Net Sales amount
bg_BG: Нетна стойност на продажби

en: Net profit
bg_BG: Нетна печалба

en: Network enabled
bg_BG: Включена мрежа

en: Never
bg_BG: Никога

en: Never show stock amount
bg_BG: Скриване на наличността

en: Next &rsaquo;
bg_BG: Следващи &rsaquo;

en: Next Steps
bg_BG: Следващи стъпки

en: Next you'll need to give your product a price.
bg_BG: Сега трябва да сложите цена на продукта си.

en: No
bg_BG: Не

en: No address
bg_BG: Без адрес

en: No attributes currently exist.
bg_BG: В момента не съществуват атрибути.

en: No billing address set.
bg_BG: Няма зададен адрес за фактуриране.

en: No categories
bg_BG: Без категории

en: No coupons found in range
bg_BG: Няма намерени купони в периода

en: No customer selected
bg_BG: Няма избрани клиенти

en: No customers found.
bg_BG: Не са намерени клиенти.

en: No default
bg_BG: Няма предефинирана

en: No longer exists
bg_BG: Вече не съществува

en: No low in stock products found.
bg_BG: Няма продукти с намалели бройки.

en: No maximum
bg_BG: Без максимум

en: No minimum
bg_BG: Без минимум

en: No out of stock products found.
bg_BG: Не са намерени изчерпани продукти

en: No product to duplicate has been supplied!
bg_BG: Няма представени дубликати на продуктите!

en: No products found in range
bg_BG: Не са намерени продукти в периода

en: No products found.
bg_BG: Не са намерени продукти

en: No restrictions
bg_BG: Без ограничение

en: No row(s) selected
bg_BG: Няма избрани редове

en: No shipping address set.
bg_BG: Няма зададен адрес за доставка.

en: No shipping class
bg_BG: Няма клас на доставка

en: No taxes found in this period
bg_BG: Не са намерени такси за периода

en: No thanks
bg_BG: Не благодаря

en: No used coupons found
bg_BG: Не са намерени използвани купони

en: No variations added
bg_BG: Не са добавени вариации

en: No, I will enter prices exclusive of tax
bg_BG: Цените ще се въвеждат чисти (без такси)

en: No, do not bother me again
bg_BG: Не, не ме подсещай отново

en: None
bg_BG: Нищо

en: Not Declared
bg_BG: Не е дефиниран

en: Not right now
bg_BG: Не сега

en: Note to customer
bg_BG: Бележка към клиента

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
bg_BG: Бележка: Позволенията за поръчаните артикули ще бъде дадени, когато статусът на поръчката бъде променен от "обработва се" на "завършен".

en: Notification Recipient
bg_BG: Получател на уведомленията

en: Notifications
bg_BG: Уведомления

en: Number of Decimals
bg_BG: Дължина след десетичния знак

en: Number of Orders
bg_BG: Брой поръчки

en: Number of coupons used
bg_BG: Брой използвани купони

en: Number of items sold
bg_BG: Брой на продадените артикули

en: Number of orders
bg_BG: Брой поръчки

en: OK
bg_BG: Добре

en: OR enter path to file:
bg_BG: ИЛИ въведете път до файла:

en: Official Extensions
bg_BG: Официални добавки

en: Official Themes
bg_BG: Официални теми

en: Offline Payments
bg_BG: Офлайн плащания

en: Only allow reviews from "verified owners"
bg_BG: Позволяване на ревюта само от "проверени собственици"

en: Only ship to the customer's billing address
bg_BG: Доставките да стават само до адресите от фактурата

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
bg_BG: Да се показва наличността само когато е ниска (пр. Остават само 2) вместо "Налично"

en: Optional
bg_BG: По желание

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
bg_BG: Избирателно контролиране, кои класове за таксите за доставка да се вземат под внимание, или оставете празно за вземане на таксите на база на артикулите.

en: Or, enter tax rate ID:
bg_BG: Или, въведете ID на такса:

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Order Created
bg_BG: Поръчката е създадена

en: Order Deleted
bg_BG: Поръчката е изтрита

en: Order Notes
bg_BG: Бележки към поръчката

en: Order Received
bg_BG: Получена поръчка

en: Order Total
bg_BG: ОБЩО:

en: Order Updated
bg_BG: Поръчката е обновена

en: Order by
bg_BG: Подредба по

en: Order date:
bg_BG: Дата на поръчката:

en: Order draft updated.
bg_BG: Черновата на поръчката е обновена

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
bg_BG: %s от %s

en: Order restored to revision from %s
bg_BG: Поръчката е върната до версията от %s

en: Order saved.
bg_BG: Поръчката е записана.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg_BG: Поръчката е насрочена за: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
bg_BG: Статуса на поръчката е променен от груповата редакция:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
bg_BG[0]: Статусът на поръчката е променен.
bg_BG[1]: %s поръчки с променен статус.

en: Order status:
bg_BG: Поръчка статус:

en: Order submitted.
bg_BG: Поръчката е изпратена.

en: Order updated and email sent.
bg_BG: Поръчката е обновена и беше изпратен email.

en: Order updated.
bg_BG: Поръчката е обновена.

en: Orders
bg_BG: Поръчки

en: Other
bg_BG: Друго

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
bg_BG: Нашият каталог от WooCommerce разширения може да намерите на WooThemes.com или <a href="%s">каталог от WooCommerce разширения</a>

en: Out Of Stock Threshold
bg_BG: Праг при изчерпване

en: Out Of Stock Visibility
bg_BG: Видимост при изчерпване

en: Out of stock
bg_BG: Изчерпан

en: Overrides
bg_BG: Замени

en: PHP Version
bg_BG: PHP версия

en: Page Name
bg_BG: Име на страница

en: Page contents:
bg_BG: Страницата съдържа:

en: Page does not contain the shortcode: %s
bg_BG: Страницата не съдържа краткия код: %s

en: Page does not exist
bg_BG: Страницата не съществува

en: Page not set
bg_BG: Не е зададена страница

[ctx: Page setting]
en: Cart
bg_BG: Количка

[ctx: Page setting]
en: Checkout
bg_BG: Поръчка

[ctx: Page setting]
en: My Account
bg_BG: Моят профил

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
bg_BG: Адрес до магазина

[ctx: Page title]
en: Cart
bg_BG: Количка

[ctx: Page title]
en: Checkout
bg_BG: Поръчка

[ctx: Page title]
en: My Account
bg_BG: Моят профил

[ctx: Page title]
en: Shop
bg_BG: Магазин

en: Parent
bg_BG: Родителски

en: Parent Theme Author URL
bg_BG: URL на автора на родителската тема

en: Parent Theme Name
bg_BG: Име на родителската тема

en: Parent Theme Version
bg_BG: Версия на родителската тема

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
bg_BG: Пауза <span class="count">(%s)</span>

en: Pay
bg_BG: Плащане

en: PayPal Standard
bg_BG: Стандартен PayPal

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
bg_BG: PayPayl използва този метод за комуникация когато обратно информация за транзакцията.

en: Payment Gateway
bg_BG: Метод за разплащане

en: Payment Gateways
bg_BG: Системи за разплащане

en: Payment Method:
bg_BG: Начин за плащане:

en: Payment via %s
bg_BG: Плащане чрез %s

en: Payments
bg_BG: Плащания

en: Period
bg_BG: Период

en: Permissions
bg_BG: Права

en: Phone
bg_BG: Телефон

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
bg_BG: Приложете копие на тази информация при връзка с техническата поддръжка:

en: Please enter in a value less than the regular price.
bg_BG: Въведете стойност, по-ниска от обикновената цена.

en: Please enter in country code with two capital letters.
bg_BG: Въведете двусимволния код на държава с главни букви.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
bg_BG: Въведете в десетичен (%s) формат, без разделител за хилядите.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
bg_BG: Въведете валутен десетичен (%s) формат, без разделител за хилядите и символ за валута.

en: Please select some items.
bg_BG: Изберете някой артикул.

en: Please, provide an attribute name and slug.
bg_BG: Определете име и кратко име за атрибута.

en: Popular
bg_BG: Популярни

en: Popularity (sales)
bg_BG: Популярност (продажби)

en: Postcode
bg_BG: Пощенски код

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
bg_BG: Пощенски код за това правило. За разделител се използва точка и запетая (;). Оставете празно за прилагане към всички зони. Позволени са и шаблоните. Граници от типа (12345-12350) ще бъдат преобразувани в индивидуални пощенски кодове.

en: Powered by WooCommerce
bg_BG: Задвижено от WooCommerce

en: Preview
bg_BG: Предварителен преглед

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bg_BG: Предварителен преглед &#8220;%s&#8221;

en: Price
bg_BG: Цена

en: Price Display Suffix:
bg_BG: Представка за цените:

en: Prices
bg_BG: Цени

en: Prices Entered With Tax
bg_BG: Цени с включени такси

en: Pricing
bg_BG: Ценообразуване

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Private note
bg_BG: Лична бележка

en: Processing
bg_BG: Обработка

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Product Categories
bg_BG: Категории продукти

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
bg_BG: Категории на продукт, Етикети, Класове за доставка &amp; атрибути

en: Product Created
bg_BG: Продуктът е създаден

en: Product Data
bg_BG: Данни за продукт

en: Product Deleted
bg_BG: Продуктът е изтрит

en: Product Description
bg_BG: Описание на продукта:

en: Product Gallery
bg_BG: Галерия на продукт

en: Product ID:
bg_BG: Продукт ID:

en: Product IDs
bg_BG: ID-та на продукти

en: Product Image Gallery
bg_BG: Продуктова галерия

en: Product Images
bg_BG: Продуктови снимки

en: Product Name
bg_BG: Име на продукт

en: Product Ratings
bg_BG: Рейтинг на продукти

en: Product SKU must be unique.
bg_BG: Складовата единица на продукта, трябва да бъде уникална.

en: Product SKU:
bg_BG: Складова единица на продукт:

en: Product Search
bg_BG: Търсене на продукт

en: Product Settings
bg_BG: Продуктови настройки

en: Product Short Description
bg_BG: Кратко описание на продукта

en: Product Tags
bg_BG: Етикети на продукта

en: Product Thumbnails
bg_BG: Картинки в продукт

en: Product Transients Cleared
bg_BG: Временния кеш за продуктите е изчистен

en: Product Type
bg_BG: Типове продукти

en: Product Types
bg_BG: Типове продукти

en: Product URL
bg_BG: URL на продукта

en: Product Updated
bg_BG: Продуктът е обновен

en: Product attribute base
bg_BG: Представка на атрибутите в магазина

en: Product categories
bg_BG: Категории продукти

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
bg_BG: Категориите на продуктите във вашият магазин могат да бъдат управлявани от тук. За да промените реда на категориите на клиентската част, може просто да ги пренаредите чрез дърпане и пускане. За преглед на по-голям брой категории в списъка, може да използвате настройката от менюто "Настройки на изгледа", на тази страница.

en: Product category base
bg_BG: Представка на категориите в магазина

en: Product creation failed, could not find original product:
bg_BG: Създаването на продукта не бе успешно, не може да се намери оригинален такъв:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bg_BG: Черновата на продукта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
bg_BG: За да остане купонът валиден, продуктът не трябва да е в категория или да е от намалените продукти. Продуктите от следните категории няма да бъдат намалявани.

en: Product name
bg_BG: Име на продукт

en: Product permalink base
bg_BG: Структура на връзките в магазина

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
bg_BG: Продуктът е публикуван. <a href="%s">Преглед продукт</a>

en: Product restored to revision from %s
bg_BG: Продуктът беше възстановен до ревизия %s

en: Product saved.
bg_BG: Продуктът е записан.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
bg_BG: Продуктът е планиран за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Предварителен преглед</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bg_BG: Продуктът е подаден. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product tag base
bg_BG: Представка на етикетите в магазина

en: Product updated.
bg_BG: Продуктът е обновен.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
bg_BG: Продуктът е обновен. <a href="%s">Преглед</a>

en: Products
bg_BG: Продукти

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
bg_BG: Продукти които не трябва да бъдат в количката за да се използва този купон или продукти в намаление за които не може да бъде начислявана отстъпка с купон.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
bg_BG: Продукти които е нужно да бъдат в количката за да използвате този купон или за "Намаления за продукти" които продукти са намалени.

en: Public
bg_BG: Публичен

en: Publish Your Product!
bg_BG: Публикувайте вашия продукт!

en: Purchase Note
bg_BG: Бележка при поръчка

en: Purchased
bg_BG: Поръчано

en: QRCode
bg_BG: QRкод

en: Qty
bg_BG: Кол.

en: Quick&nbsp;Edit
bg_BG: Бърза&nbsp;редакция

en: Rate
bg_BG: Оценка

en: Rate %
bg_BG: Оценка %

en: Rate (%)
bg_BG: Ставка (%)

en: Rate code
bg_BG: Код ставка

en: Rate name
bg_BG: Име ставка

en: Rate&nbsp;%
bg_BG: Оценка&nbsp;%

en: Rating
bg_BG: Рейтинг

en: Ratings are required to leave a review
bg_BG: Рейтингите са задължителни за да се остави ревю

en: Read
bg_BG: Четене

en: Read all about it
bg_BG: Прочетете всичко за това

en: Read/Write
bg_BG: Четене/Писане

en: Ready!
bg_BG: Готово!

en: Reason for refund (optional)
bg_BG: Причина за връщане (по желание)

en: Recount terms
bg_BG: Преброяване на термините

en: Redirect only
bg_BG: Само пренасочване

en: Redirect to the cart page after successful addition
bg_BG: Прехвърляне към страницата на количката след успешно добавяне на продукт

en: Reduce line item stock
bg_BG: Редуциране на броя на продуктите

en: Reduced Rate%sZero Rate
bg_BG: Намалена ставка%sНулева ставка

en: Refresh stats
bg_BG: Обновяване на статистиката

en: Refreshed stats for %s
bg_BG: Обновена статистика за %s

en: Refund
bg_BG: Връщане

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
bg_BG: Връщане %s чрез %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
bg_BG: Ръчно върнати %s

en: Refund amount
bg_BG: Сума за връщане

en: Refunded
bg_BG: Възстановени

en: Registration Options
bg_BG: Опции при регистрация

en: Regular Price
bg_BG: Редовна цена

en: Regular Price:
bg_BG: Редовна цена:

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Remove All Data
bg_BG: Премахване на всички данни

en: Remove image
bg_BG: Премахни изображение

en: Remove selected row(s)
bg_BG: Отмяна на избраните редове

en: Remove this attribute?
bg_BG: Премахване на атрибута?

en: Remove this item meta?
bg_BG: Премахване на данните за този продукт?

en: Report a bug
bg_BG: Доклад за неизправност

en: Reports
bg_BG: Доклади

en: Request
bg_BG: Заявка

en: Resend order emails
bg_BG: Изпращане на email-ите за поръчките

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Reset Usage Tracking Settings
bg_BG: Връщане на настройките за следене към подразбиращите се стойности

en: Reset capabilities
bg_BG: Нулиране на позволенията

en: Reset usage tracking settings
bg_BG: Връщане на настройките за следене към подразбиращите се стойности

en: Response
bg_BG: Отговор

en: Restock refunded items
bg_BG: Попълване на наличности от върнатите артикули

en: Restore
bg_BG: Връщане

en: Restore this item from the Trash
bg_BG: Върни този продукт от кошчето

en: Restrict shipping to Location(s)
bg_BG: Дестинациите за доставка

en: Return to the WordPress Dashboard
bg_BG: Връщане към WordPress таблото

en: Reviews
bg_BG: Отзиви

en: Revoke
bg_BG: Отказване

en: Revoke API Key
bg_BG: Отмени API ключа

en: Revoke Access
bg_BG: Преустанови достъп

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Right with space
bg_BG: Дясно с интервал

en: Roles successfully reset
bg_BG: Ролите са нулирани успешно

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
bg_BG: Закръгляне на общата такса, вместо закръгляне на всеки продукт.

en: Rounding
bg_BG: Закръгляне

en: Run the Setup Wizard
bg_BG: Стартиране на съветника за настройки

en: Run the updater
bg_BG: Стратиране на обновяването

en: SKU
bg_BG: СЕП

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
bg_BG: Складова единица на продукт, или накратко СЕП,  означава продуктов код, уникален идентификатор за всеки отделен продукт по който се осъществява пазаруването и воденето на складовите наличности.

en: SUHOSIN Installed
bg_BG: SUHOSIN Инсталиран

en: Sale
bg_BG: Разпродажба

en: Sale Price
bg_BG: Цена в разпродажба

en: Sale Price Dates
bg_BG: Дати на разпродажбите

en: Sale Price:
bg_BG: Цена в разпродажба:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg_BG: Крайна дата на разпродажба (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale end date:
bg_BG: Крайна дата на разпродажбата:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg_BG: Начална дата на разпродажбата (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale start date:
bg_BG: Разпродажбата започва на:

en: Sales Reports
bg_BG: Доклад за продажбите

en: Sales amount
bg_BG: Направени продажби

en: Sales by category
bg_BG: Продажби по категория

en: Sales by date
bg_BG: Продажби по дата

en: Sales by product
bg_BG: Продажби по продукт

en: Same as parent
bg_BG: Също като родителя

en: Save
bg_BG: Записване

en: Save %s
bg_BG: Запис %s

en: Save Attributes
bg_BG: Запис

en: Save Changes
bg_BG: Запис на промените

en: Save Webhook
bg_BG: Запазване

en: Save changes
bg_BG: Запазване на промените

en: Save changes before changing page?
bg_BG: Запис на промените преди да продължите към новата страница?

en: Save/update the %s
bg_BG: Запис/обновяване на %s

en: Schedule
bg_BG: Планиране

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search Key
bg_BG: Търсене на ключ

en: Search Webhooks
bg_BG: Търсене на уеб куки

en: Search customers
bg_BG: Търсене на клиенти

en: Search for a customer&hellip;
bg_BG: Търсене за клиенти&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
bg_BG: Търсене за продукт за изтегляне&hellip;

en: Search for a product&hellip;
bg_BG: Търсене на продукт&hellip;

en: Secret
bg_BG: Таен

en: Select All
bg_BG: Избор на всичко

en: Select a country&hellip;
bg_BG: Избор на държава&hellip;

en: Select a page&hellip;
bg_BG: Избор страница&hellip;

en: Select all
bg_BG: Всички

en: Select an option&hellip;
bg_BG: Избор на опция&hellip;

en: Select categories&hellip;
bg_BG: Избор категории&hellip;

en: Select none
bg_BG: Изчистване

en: Select terms
bg_BG: Избор термини

en: Select when the webhook will fire.
bg_BG: Изберете кога уеб-къката ще бъде изпълнена

en: Sell to all countries
bg_BG: Продажба във всички държави

en: Sell to specific countries only
bg_BG: Продажба само в определени държави

en: Selling Location(s)
bg_BG: Продажба в

en: Server Environment
bg_BG: Среда на сървъра

en: Server Info
bg_BG: Информация за сървъра

en: Sessions successfully cleared
bg_BG: Сесиите са изчистени успешно

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
bg_BG: Изберете тази опция за да направите този продукт част от група.

en: Set variation image
bg_BG: Задаване на изображение за вариацията

en: Settings
bg_BG: Настройки

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
bg_BG: Поръчка

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
bg_BG: Поръчка

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
bg_BG: Някои WooCommerce разширения могад да записват активност в регистрите, което прави откриването на проблеми по лесно. За да е налична тази опция, директорията трябва да има позволения за запис.

en: Ship to
bg_BG: Доставка до

en: Ship to all countries
bg_BG: Доставяне до всички държави

en: Ship to all countries you sell to
bg_BG: Доставяне до всички страни в които се продава

en: Ship to specific countries only
bg_BG: Доставяне до определени държави

en: Shipping
bg_BG: Доставка

en: Shipping Calculations
bg_BG: Изчисления по доставката

en: Shipping Classes
bg_BG: Класове за доставка

en: Shipping Debug Mode
bg_BG: Режим за дебъгване при доставка

en: Shipping Destination
bg_BG: Дестинация за доставка

en: Shipping Details
bg_BG: Допълнение към доставката

en: Shipping Display Mode
bg_BG: Визия на вида на доставката

en: Shipping Method
bg_BG: Метод за доставка

en: Shipping Methods
bg_BG: Методи за доставка

en: Shipping Name
bg_BG: Име на доставка

en: Shipping Options
bg_BG: Настройки за доставка

en: Shipping Settings
bg_BG: Настройки за доставки

en: Shipping Tax Amount
bg_BG: Такса за доставка

en: Shipping Tax Class:
bg_BG: Клас на таксите за доставка:

en: Shipping amount
bg_BG: Стойност на доставката

en: Shipping class
bg_BG: Клас на доставка

en: Shipping class:
bg_BG: Клас на доставка:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
bg_BG: Класовете за доставки се използват за някой методи при групирането на сходни продукти.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
bg_BG: Класовете за доставка, дават възможност за групиране на продукти от сходен тип. Тези групи могат да бъдат използвани за определени методи за доставка и начисляване на различни стойности за различните продукти.

en: Shipping only
bg_BG: Само доставка

en: Shipping tax class based on cart items
bg_BG: Клас на таксата за доставка, базиран на артикулите в количката

en: Shop & Product Pages
bg_BG: Магазин и продуктови страници

en: Shop Page
bg_BG: Страница на магазина

en: Shop Page Display
bg_BG: Показване в архива

en: Shop base
bg_BG: Магазин

en: Shop base address
bg_BG: Седалище на магазина

en: Shop base with category
bg_BG: Магазин, категории

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
bg_BG: Имате ли нужда от помощ за разбирането, използването и разширяването на WooCommerce възможносите? Прочетете нашата документация, там ще намерите всякакъв тип ресурси, включително и готови фрагменти от код, уроци и много други.

en: Show
bg_BG: Показване

en: Show "verified owner" label for customer reviews
bg_BG: Показване на значка - "проверен собственик" към ревютата

en: Show all product types
bg_BG: Показване на всички типове

en: Show all types
bg_BG: Показване на всички типове

en: Show both
bg_BG: Показване на всички

en: Show categories &amp; subcategories
bg_BG: Показване на категории и под-категории

en: Show products
bg_BG: Показване на продукти

en: Show subcategories
bg_BG: Показване на подкатегории

en: Showing reports for:
bg_BG: Показване на доклади за:

en: Signups
bg_BG: Регистрации

en: Simple
bg_BG: Обикновен

en: Simple Products
bg_BG: Обикновени продукти

en: Simple product
bg_BG: Обикновен продукт

en: Single Product Image
bg_BG: Изображение на продукт

en: Site URL
bg_BG: Адрес на сайта

en: Skip Setup
bg_BG: Пропускане на настройването

en: Skip this step
bg_BG: Пропусни

en: Slug
bg_BG: Кратко-име

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" вече е заето. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" не е позволено, понеже е резервирано. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bg_BG: Краткото име "%s" е твърде дълго (до 28 символа). Трябва да го съкратите.

en: Sold %s worth in the last %d days
bg_BG: Продажби на стойност %s за последните %d дни

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
bg_BG[0]: Продаден е 1 артикул за последните %d дни
bg_BG[1]: Продадени са %s артикули за последните %d дни

en: Sold Individually
bg_BG: Разделно продаване

en: Sold Individually?
bg_BG: Индивидуално продаване?

en: Sorry, there has been an error.
bg_BG: Съжаляваме, станала е някаква грешка.

en: Sort Products
bg_BG: Подредба на продукти

en: Sort by most recent
bg_BG: Подреди по най-скорошни

en: Sort by price (asc)
bg_BG: Подредба по цена (възх.)

en: Sort by price (desc)
bg_BG: Подредба по цена (низх.)

en: Specific Countries
bg_BG: Само избрани държави

en: Standard
bg_BG: Стандарт

en: Standard Product
bg_BG: Стандартен продукт

en: Standard Rates
bg_BG: Стандартни ставки

en: State
bg_BG: Област

en: State Code
bg_BG: Код на област

en: State&nbsp;Code
bg_BG: Област&nbsp;Код

en: State/County
bg_BG: Община/Област

en: State/County or state code
bg_BG: Област или код.

en: Status
bg_BG: Статус

en: Status code: %s
bg_BG: Статус код: %s

en: Stock
bg_BG: Наличност

en: Stock Actions
bg_BG: Действия с количества

en: Stock Display Format
bg_BG: Формат за наличности

en: Stock Keeping Unit
bg_BG: Уникален стоков номер

en: Stock Qty
bg_BG: Брой наличност

en: Stock Qty:
bg_BG: Брой наличност:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
bg_BG: Стокова наличност. Ако този продукт е вариращ, тази стойност ще се използва за контрол на всички вариации, докато не зададете наличността да бъде на ниво вариация.

en: Stock status
bg_BG: Статус на наличност

en: Store Notice
bg_BG: Съобщения в магазина

en: Store Notice Text
bg_BG: Текст на съобщението

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
bg_BG: Storefront е интуитивна, гъвкава и %sбезплатна%s WordPress тема, която предлага цялостна интеграция с WooCommerce и много други популярни клиентски разширения.

en: Subcategories
bg_BG: Подкатегории

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: System Status
bg_BG: Система

en: Table does not exist
bg_BG: Таблицата не съществува

en: Tags
bg_BG: Етикети

en: Tax
bg_BG: Такси

en: Tax Amount
bg_BG: Стойност на такса

en: Tax Class
bg_BG: Клас на такса

en: Tax Name
bg_BG: Име на таксономия

en: Tax Options
bg_BG: Опции на таксите

en: Tax Rates for the "%s" Class
bg_BG: Ставка на таксата за клас "%s"

en: Tax Settings
bg_BG: Настройки на данъци и такси

en: Tax Status
bg_BG: Статус на такса

en: Tax class
bg_BG: Клас на такса

en: Tax class:
bg_BG: Клас на такса:

en: Tax rate ID
bg_BG: ID на такса

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
bg_BG: Файлът с таксите трябва да бъде във формат от 10 колони в строго определен ред. <a href="%s">Примерен файл може да си изтеглите от тук</a>.

en: Tax rates successfully deleted
bg_BG: Таксите са изтрити успешно

[ctx: Tax status]
en: None
bg_BG: Нищо

en: Tax&nbsp;Name
bg_BG: Такса&nbsp;Име

en: Taxable
bg_BG: Таксуван

en: Taxes
bg_BG: Такси

en: Taxes by code
bg_BG: Такси по код

en: Taxes by date
bg_BG: Такси по дата

en: Taxonomies
bg_BG: Таксономии

en: Tel:
bg_BG: Тел.:

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Template Debug Mode
bg_BG: Режим на проследяване на грешки в шаблоните

en: Templates
bg_BG: Шаблони

en: Term ID
bg_BG: Термин Номер

en: Term counts
bg_BG: Преброяване на търмовете

en: Terms
bg_BG: Термин

en: Terms and Conditions
bg_BG: Условията за ползване

en: Terms successfully recounted
bg_BG: Търмовете са преброени успешно

en: Thank you for selling with WooCommerce.
bg_BG: Благодарим, че използвате WooCommerce.

en: Thank you for updating to the latest version!
bg_BG: Благодарим за обновяването!

en: Thanks :)
bg_BG: Благодарим :)

en: Thanks for installing!
bg_BG: Благодарим за инсталирането!

en: Thanks, all done!
bg_BG: Добре, вичко приключи!

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
bg_BG: Ако използвате гео-позициониране, %sMaxMind GeoLite Database%s ще изтегля периодично данни във вашата wp-content директория.

en: The CSV is invalid.
bg_BG: CSV файла е невалиден.

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
bg_BG: Секретния ключ се използва за генериране на хеш за уеб-куките и се подава в headers часта на заявката. Подразбиращата му стойност е от API consumer secret.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
bg_BG: URL на WooCommerce количката (заедно с ID на страницата).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
bg_BG: URL на WooCommerce страницата за поръчка (заедно с ID на страницата).

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
bg_BG: URL на WooCommerce началната страница (заедно с ID на страницата).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
bg_BG: URL на WooCommerce профилната страница (заедно с ID на страницата).

en: The URL of your site's homepage.
bg_BG: URL на вашата начална страница.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
bg_BG: Количеството време (в секунди) което сайта ви ще прекара в изпълнението на една операция преди да бъде прекъсната (за да избегне блокиране на сървъра)

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
bg_BG: Фонов цвят на шаблоните. По подразбиране е <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
bg_BG: Основен цвят на шаблоните. По подразбиране е <code>#557da1</code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
bg_BG: Тази страница ще бъде използвана като база за вашите <a href="%s">постоянни връзки</a>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bg_BG: Промените които правите ще бъдат изгубени ако излезете от текущата страница.

en: The current language used by WordPress. Default = English
bg_BG: Текущ език използван от WordPress. По подразбиране = Англиийски

en: The decimal separator of displayed prices.
bg_BG: Десетичен разделител при показване на цените.

en: The default timezone for your server.
bg_BG: Часова зона по подразбиране на сървъра.

en: The file does not exist, please try again.
bg_BG: Файлът не съществува, опитайте отново.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
bg_BG: Следните настройки се отнасят до това как да се презентират цените в клиентската част.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
bg_BG: Следните опции влияят само на изпращача (адрес и име) използвани в email-ите от WooCommerce

en: The installed version of the current active theme.
bg_BG: Версия на инсталираната активна тема.

en: The installed version of the parent theme.
bg_BG: Версия на инсталираната родителска тема.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
bg_BG: Възможност за най-голям файл който може да бъде качен с една публикация.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
bg_BG: Възможност за най-голям файл който мобе да бъде качен на WordPress инсталацията.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
bg_BG: Основен цвят на фона на шаблоните за текстовата част. По подразбиране е <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
bg_BG: Цвят на текста. По подразбиране е <code>#505050</code>.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
bg_BG: Максималният размер памет (RAM), която вашият сайт може да използва в даден момент.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
bg_BG: Максимален брой на индивидуални артикули за, които този купон може да се приложи. Оставете празно за прилагане към всички отговарящи артикули от количката.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
bg_BG: Максимален брой на променливите, които вашият сървър може да обработи в единична функция с цел защита от претоварване.

en: The name of the current active theme.
bg_BG: Име на текущо активната тема

en: The name of the parent theme.
bg_BG: Име на родителска тема.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
bg_BG: Брой на цифрите след десетичния знак при показване на цените.

en: The parent theme developers URL.
bg_BG: Уеб-сайтът (URL) на авторите на темата

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
bg_BG: Платежния метод, който е използван за поръчката не поддържа автоматично връщане на парите от поръчката.

en: The position of the currency symbol.
bg_BG: Позиция на валутния символ.

en: The root URL of your site.
bg_BG: Основен URL на вашия сайт.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
bg_BG: Разпродажбата ще приключи в началото на зададената дата.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
bg_BG: Настройките за този размер картинки бяха изключени, защото стойността се подменя от филтър.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
bg_BG: Текст, който да се показва в долната част (футър) на email-ите от WooCommerce.

en: The theme developers URL.
bg_BG: URL на автора на темата

en: The thousand separator of displayed prices.
bg_BG: Разделител на хилядните при показване на цените.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
bg_BG: Версия на MySQL, която е инсталирана на хостинг сървъра.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
bg_BG: Версия на PHP инсталиран на вашия хостинг сървър.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
bg_BG: Версия на WooCommerce инсталирана на вашия сайт.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
bg_BG: Версията на WooCommerce с която е настроена вашата база данни. Това трябва да бъде същата версия на както и версията на WooCommerce разширението с което разполагате.

en: The version of WordPress installed on your site.
bg_BG: Версия на WordPress на вашият сайт.

en: Theme
bg_BG: Тема

en: Theme Integration Guide
bg_BG: Напътствия за интеграция на теми

en: There are currently no logs to view.
bg_BG: В момента няма регистри за преглед.

en: There are no notes yet.
bg_BG: Все още няма бележки.

en: There are no product reviews yet.
bg_BG: Все още няма ревюта.

en: There was an error calling %s
bg_BG: Възникна грешка при извикването на %s

en: There was an error calling %s::%s
bg_BG: Възникна грешка при извикването на %s::%s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
bg_BG: Това са атрибутите които ще бъдат предварително зададени в клиентската част на сайта.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
bg_BG: Тези страници е нужно да бъдат зададени в WooCommerce, за да се знае къде да се препраща потребителя за различните функционалности.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
bg_BG: Нужно е тези страници да бъдат зададени, така, че WooCommerce да знае къде да изпрати клиентите за при поръчка.

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
bg_BG: Тези настройки влияят на изгледа и размерите на изображенията във вашия каталог - изгледа на предната част на сайта ви ще продължи да е повлиян и от CSS стиловете. След промяна на тези настройки може да се нуждаете да <a href="%s">регенерирате изображенията си</a>.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
bg_BG: Тези настройките контролират постоянните връзки за продуктите. Настройките се прилагат единствено, когато <strong>не се използва "по подразбиране" опцията от общите настройки</strong>.

en: Third-party
bg_BG: Трети страни

en: This Month
bg_BG: Този месец

en: This Webhook has no log yet.
bg_BG: Тази уеб-кука все още няма история.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
bg_BG: Как ще бъдат показвани методите за доставка, на клиентската част, когато са повече от един.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
bg_BG: Контрол върху визуализацията в клиентската част.

en: This controls the default sort order of the catalog.
bg_BG: Контрол на реда за подреждане на каталога по подразбиране.

en: This controls the position of the currency symbol.
bg_BG: Контрол на позицията на знака за валутата.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg_BG: Тази опция контролира в каква валута ще се показват цените в каталога, също и валутата с която ще работят методите за разплащане.

en: This controls what is shown on category archives.
bg_BG: Контрол над това какво да се показва в категориите.

en: This controls what is shown on the product archive.
bg_BG: Контрол какво да се показва на основната страница на магазина.

en: This controls what unit you will define lengths in.
bg_BG: Тази опция контроли какви мерни единици ще се използват.

en: This controls what unit you will define weights in.
bg_BG: От тук се контролира каква ще е мерната единица за тежест.

en: This controls which shipping address is used by default.
bg_BG: Избор на метод за доставка по подразбиране.

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
bg_BG: Възможност за задаване на максимум сума разрешена при използване на този купон.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
bg_BG: Тази опция позволява задаването на минимална сума която е нужна за влизането в сила на купона.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
bg_BG: Това е примерен магазин за тестови цели &mdash; поръчки няма да се изпълняват.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
bg_BG: Това е централното седалище на вашият бизнес. Всички такси ще бъдат базирани на тази страна.

en: This is the name of the download shown to the customer.
bg_BG: Това е текста който ще се показва като има на връзката за сваляне към клиента.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
bg_BG: Това е общата сума за доставка и обработка по тази поръчка.

en: This is the size used by the main image on the product page.
bg_BG: Този размер се използва от основното изображение на продуктовата страница.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
bg_BG: Това е сумата от всички такси за доставка във вашите поръчки.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
bg_BG: Това е сумата от всички такси във вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
bg_BG: Това е сумата от общата стойност на вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
bg_BG: Това е сумата от общата стойност на доставките за вашите доставки.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
bg_BG: Това е сумата от стойността на поръчката след възстановяване на пари по поръчката и изключващо доставка и данъци.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
bg_BG: Това е сумата от стойностите на поръчките след като са извадени всички връщания от клиенти и с включени цени доставка и данъци.

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
bg_BG: Това е общото намаление. Намаленията се дефинират за всяка група от продукти.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
bg_BG: Това е цялата такса на ставката (доставка + продуктова такса).

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
bg_BG: Тази опция указва клиентските адреси по подразбиране (преди те да въведат техни)

en: This option determines which address is used to calculate tax.
bg_BG: Определяне на адрес за използване при калкулирането на таксата.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
bg_BG: Тази настройка е важна защото се отнася до това какви стойности се въвеждат за цените. Промяната няма да засегне съществуващи продукти.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
bg_BG: Това са държавите до които ще доставяте.

en: This order has been paid for and is no longer editable
bg_BG: Тази поръчка е заплатена и вече не може да бъде променяна.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
bg_BG: Следните настройки позволяват персонализиране на email-ите от WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Преглед на шаблоните</a>. За повече контрол може да се използват шаблонтие от <code>woocommerce/templates/emails/</code> като се копират в <code><вашата тема>/woocommerce/emails/</code>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
bg_BG: Тази секция показва всички файлови шаблони които заменят тези от WooCommerce разширението

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
bg_BG: Задава основна страница за вашият магазин - това е мястото където ще бъде архива с продуктите.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
bg_BG: Символ с който ще бъдат разделяни нецелите цени при показването.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
bg_BG: Колко цифри след десетичния знак  да бъдат показвани в цените.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
bg_BG: Символ с който ще бъдат разделяни хилядните в показаните цени.

en: This setting does not apply to guest purchases.
bg_BG: Тази настройка не е приложима за поръчки от гости.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
bg_BG: Този размер обикновено се използва за галериите на продуктовата страница.

en: This size is usually used in product listings
bg_BG: Този размер обикновено се използва в списък с продукти

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
bg_BG: Този текст ще бъде показван на бутона за свързване на външни продукти.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
bg_BG: Този инструмент ще изчисти всички неактуални кеширани ресурси от WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
bg_BG: Изтриване на продуктовия временен кеш.

en: This tool will disable shipping rate caching.
bg_BG: Тази опция ще изключи кеширането при методите за доставка.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
bg_BG: Този инструмент ще изключи използването на шаблони от разширенията и темите за влезнали администратори, използва се за проследяване на грешки.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
bg_BG: Този инструмент е полезен в случаите в които съответната категоризация не показва верен брой продукти под себе си, и след промяна на видимостта на продукти.

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
bg_BG: Този инструмент ще премахне всички WooCommerce продукти, поръчки и съпътстваща информация при използване на "Изтриване" от екрана с разширенията.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
bg_BG: Нулиране на администраторската, клиентската и мениджърската роли с настройки по подразбиране. Използвайте при проблем с достъпа до администраторската част на WooCommerce.

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
bg_BG: Това ще върне настройките за следене към стойностите по подразбиране, което означава, че отново ще се показва банерът за записване без да се изпраща информация

en: Thousand Separator
bg_BG: Разделител на хилядите

en: Thumbnail
bg_BG: Картинка

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
bg_BG: За да позволите докладите, направете <code>%s</code> с възможност за запис или дефинирайте своя чрез <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: To edit this order change the status back to "Pending"
bg_BG: За да промените тази поръчка е нужно да върнете статуса и отново на "Очакване"

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
bg_BG: Превключване &quot;За изтегляне&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
bg_BG: Превключване &quot;Включен&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
bg_BG: Превключване &quot;Управление на стоки&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
bg_BG: Превключване &quot;Виртуален&quot;

en: Toggle featured
bg_BG: Превключване &quot;отличени&quot;

en: Tools
bg_BG: Инструменти

en: Top Earners
bg_BG: Най-печеливши

en: Top Freebies
bg_BG: Топ безплатни

en: Top Sellers
bg_BG: Бест-селъри

en: Topic
bg_BG: Тема

en: Total
bg_BG: Общо

en: Total Sales
bg_BG: Общо продажби

en: Total Shipping
bg_BG: Общо доставка

en: Total Tax
bg_BG: Общо такси

en: Total available to refund
bg_BG: Общо налични за връщане

en: Total sales minus shipping and tax.
bg_BG: Общо продажби без доставка и такси.

en: Totals
bg_BG: Общо

en: Transaction ID
bg_BG: № на транзакция

en: Translation Upgrade
bg_BG: Обновяване на превода

en: Translators
bg_BG: Преводачи

en: Trash
bg_BG: Кошче

en: Type
bg_BG: Тип

en: URL where the webhook payload is delivered.
bg_BG: URL на който резултата от уеб-куката ще бъде съобщаван.

en: Understanding the Status Report
bg_BG: Помощ при разбирането на системния доклад

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
bg_BG: Уникално кратко име за атрибута; трябва да е по-късо от 28 символа.

en: Units in stock
bg_BG: Бройки на склад

en: Unknown
bg_BG: Непознат

en: Unlimited
bg_BG: Неограничено

en: Unpublished
bg_BG: Непубликуван

en: Up-Sells
bg_BG: По-скъпи

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
bg_BG: "По-скъпи" са предложения на продукти които са с по-висока цена от показаните, пример за това са алтернативни продукти с по-високо качество или по-удобни, но и по-скъпи.

en: Update
bg_BG: Обнови

en: Update Translation
bg_BG: Обновяване на превода

en: Updated at
bg_BG: Обновена на

en: Upload file and import
bg_BG: Качване на файл и импорт

en: Upload/Add image
bg_BG: Качване/Добавяне изображение

en: Uploaded to this %s
bg_BG: Качено към %s

en: Usage / Limit
bg_BG: Използване / Лимит

en: Usage Limits
bg_BG: Ограничения

en: Usage Restriction
bg_BG: Ограничения

en: Usage limit per coupon
bg_BG: Общ

en: Usage limit per user
bg_BG: За потребител

en: Usage tracking settings successfully reset.
bg_BG: Настройките за следене на използването са успешно върнати към стойностите по подразбиране

en: Use image
bg_BG: Използване изображение

en: Used for variations
bg_BG: Използван при вариации

en: User
bg_BG: Потребител

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Value of the coupon.
bg_BG: Стойността на купона спрямо избрания тип на намаление.

en: Value(s)
bg_BG: Стойност(и)

en: Variable
bg_BG: Вариация

en: Variable product
bg_BG: Продукт с вариации

en: Variation #%s of %s
bg_BG: Вариация #%s от %s

en: Variation ID:
bg_BG: Вариациа ID:

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
bg_BG: Подредба на менюто за вариации (определя позицията в списъка на вариациите)

en: Variation price (required)
bg_BG: Цена на вариацията (задължително)

en: Variations
bg_BG: Вариации

en: Version
bg_BG: Версия

en: Version %s
bg_BG: Версия %s

[ctx: Version info]
en: %s is available
bg_BG: %s е наличен

en: Via
bg_BG: чрез

en: View
bg_BG: Преглед

en: View %s
bg_BG: Преглед %s

en: View &#8220;%s&#8221;
bg_BG: Преглед &#8220;%s&#8221;

en: View Education Partners
bg_BG: Партньори в обучението

en: View Order
bg_BG: Преглед поръчка

en: View Tax Rates
bg_BG: Преглед на таксите

en: View orders
bg_BG: Преглед поръчки

en: View other orders
bg_BG: Преглед на други поръчки

en: View/Edit
bg_BG: Преглед/Редакция

en: Virtual
bg_BG: Виртуален

en: Virtual Products
bg_BG: Виртуални продукти

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
bg_BG: Виртуалните продукти са нематериални, и за това не могат да бъдат доставяни.

en: Visibility
bg_BG: Видим

en: Visible on the product page
bg_BG: Видим на страницата на продукта

en: Visit Store
bg_BG: Към магазина

en: Visit plugin homepage
bg_BG: Към началната страница

en: WC Database Version
bg_BG: WC версия на БД

en: WC Pages
bg_BG: Страници на магазина

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
bg_BG: Редактиране на страницата „%s“

en: WC Transients
bg_BG: WC временен кеш

en: WC Version
bg_BG: WC версия

en: WP Debug Mode
bg_BG: WP Debug режим

en: WP Memory Limit
bg_BG: WP лимит за паметта

en: WP Multisite
bg_BG: WP мултисайт

en: WP Version
bg_BG: WP версия

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
bg_BG: Искате да помогнете да направим WooCommerce още по готин? Позволете на WooThemes да събира нечувствителни аналитични данни и информация за ползваемостта, и получете %s намаление за вашата следваща WooThemes покупка. %sВижте още%s.

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
bg_BG: Препоръчваме ви StoreFront, %sофициалната%s WooCommerce тема.

en: Webhook Actions
bg_BG: Действия с уеб-куки

en: Webhook Data
bg_BG: Информация за уеб-куката

en: Webhook Logs
bg_BG: Доклади на уеб-куки

en: Webhook Settings
bg_BG: Настройки за уебкуки

en: Webhook created on %s
bg_BG: Уеб куката е създадена за %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
bg_BG: %d %b %Y @ %I:%M %p

en: Webhook created successfully.
bg_BG: Уеб-куката е създадена успешно.

en: Webhook updated successfully.
bg_BG: Уеб-куката е обновена успешно.

en: Webhooks
bg_BG: Уеб куки

en: Weight
bg_BG: Тегло

en: Weight Unit
bg_BG: Мерна единица за тежест

en: Weight in decimal form
bg_BG: Тежест в десетичен формат

en: Welcome to WooCommerce
bg_BG: Добре дошли в WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
bg_BG: Добре дошли в WooCommerce %s

en: Welcome to the world of WooCommerce!
bg_BG: Добре дошли в света на WooCommerce!

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg_BG: Какви валутни цени да бъдат показвани в каталога, и какви валути да се използват при методите на разплащане.

en: What's New
bg_BG: Какво ново

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
bg_BG: При прилагане на множество купони, прилагането става последователно. Първия купон е за пълната цена, втория е за цената с отстъпка след първия и т.н.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
bg_BG: Независимо дали използвате WordPress Multisite функцията

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Width (%s)
bg_BG: Ширина (%s)

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
bg_BG: WooCommerce &rsaquo; помощник за настройка

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
bg_BG: WooCommerce разширения и добавки

en: WooCommerce Documentation
bg_BG: WooCommerce документация

en: WooCommerce Endpoints
bg_BG: WooCommerce наставки

en: WooCommerce Recent Reviews
bg_BG: WooCommerce скорошни отзиви

en: WooCommerce Settings
bg_BG: WooCommerce настройки

en: WooCommerce Status
bg_BG: Статус на магазина (WooCommerce)

en: WooCommerce Support
bg_BG: WooCommerce поддръжка

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
bg_BG: WooCommerce такси (CSV)

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
bg_BG: WooCommerce е преведен на много различни езици, благодарение на любезното съдействие на нашите екипи по превода. Искате да се включите?  <a href="%s">Помощ с превода на WooCommerce</a>.

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
bg_BG: WooCommerce е наличен на %s. Желаете ли да използвате този превод?

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
bg_BG: Разработката на WooCommerce е осъществена от екипи по цял свят, a силната общност зад гърба му, му дава още повече сила и подкрепа. <a href="%s">Искате ли да станете част от WooCommerce ентусиастите?</a>.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
bg_BG: WooCommerce разширението използва този метод на комуникация при проверка за обновления.

en: WooThemes Customer Support
bg_BG: WooThemes поддръжка за клиенти

en: WordPress Environment
bg_BG: WordPress среда

en: WordPress.org Forums
bg_BG: WordPress.org форуми

en: WordPress.org Project
bg_BG: WordPress.org проекта

en: Write
bg_BG: Писане

en: Year
bg_BG: Година

en: Yes
bg_BG: Да

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
bg_BG: Цените ще се въвеждат с включени такси

en: You cannot add the same tax rate twice!
bg_BG: Не можете да добавите една и съща такса два пъти!

en: You don't have permissions to create Webhooks!
bg_BG: Нямате необходимите позволения за да създавате уеб-куки!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
bg_BG: Нямате необходимите позволения за да изтривате уеб-куки!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
bg_BG: Нямате необходимите позволения за да редактирате уеб-куки!

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
bg_BG: Ще трябва ръчно да възстановите парите за поръчката през платежният метод след като използвате това.

en: Your Store is Ready!
bg_BG: Вашият магазин е готов!

en: Your changes have been saved.
bg_BG: Вашите промени бяха записани.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
bg_BG: Вашият продукт съдържа вариации! Преди да промените типа на продукта, изтрийте вариациите, за да избегнете грешките в стоковите доклади.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
bg_BG: Вашият сървър не разполага с включени fsockopen или cURL - PayPal IPN и други услуги които работят със сървъри от трети страни няма да работят. Свържете се с вашият хостинг доставчик.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
bg_BG: Вашият сървър няма <a href="%s">DOMDocument</a> class включен  - HTML/Multipart email, и някои разширения, няма да работят без DOMDocument.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
bg_BG: Вашият сървър няма класът <a href="%s">SOAP Client</a> включен - някои методи за разплащане го използват и могат да не работят както се очаква.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
bg_BG: Вашият сървър не поддържа <a href="%s">gzopen</a> функцията, използвана от GeoIP базата данни от MaxMind. Ще бъде използвано резервен API вариант вместо geolocation.

en: Your settings have been saved.
bg_BG: Настройките ви са записани.

en: ZIP/Postcode
bg_BG: Пощенски код/ZIP

en: added on %1$s at %2$s
bg_BG: добавена на %1$s в %2$s

en: by %s
bg_BG: от %s

[ctx: by author]
en: by %s
bg_BG: от %s

en: cm
bg_BG: см.

en: customer orders
bg_BG: поръчки от регистрирани

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
bg_BG: %1$s при %2$s

[ctx: default-slug]
en: product
bg_BG: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
bg_BG: magazin

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
bg_BG: %qty% резултата са налични, използвайте стрелките - нагоре и надоло за да навигирате.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
bg_BG: Зареждането се провали

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bg_BG: Зареждане на още резултати&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
bg_BG: Няма съвпадения

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
bg_BG: Наличен е един резултат, натиснете Enter за да го изберете.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bg_BG: Изтрийте %qty% символи

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bg_BG: Изтрийте 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
bg_BG: Въведете %qty% или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
bg_BG: Въведете 1 или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bg_BG: Търсене&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bg_BG: Може да изберете само %qty%

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bg_BG: Може да изберете само 1

en: g
bg_BG: г.

en: guest orders
bg_BG: поръчки от анонимни

en: h
bg_BG: ч

[ctx: hash before order number]
en: #
bg_BG: №

en: in
bg_BG: инч

en: key
bg_BG: ключ

en: keys
bg_BG: ключове

en: kg
bg_BG: кг.

en: lbs
bg_BG: лб.

en: m
bg_BG: м

en: mm
bg_BG: мм.

en: new users
bg_BG: нови потребители

[ctx: number of pages]
en: of
bg_BG: от

en: orders
bg_BG: поръчки

en: out of 5
bg_BG: от 5

en: oz
bg_BG: оз.

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
bg_BG: Прилагане към всички артикули в количката

[ctx: placeholder]
en: Buy product
bg_BG: купи продукт

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
bg_BG: От&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
bg_BG: За&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
bg_BG: Неограничено използване

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
bg_BG: ГГГГ-ММ-ДД

en: plus %d other note | plus %d other notes
bg_BG[0]: и %d друга бележка
bg_BG[1]: и %d други бележки

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: product
bg_BG: продукт

en: reviewed by
bg_BG: прегледано от

[ctx: slug]
en: product
bg_BG: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
bg_BG: produkt-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
bg_BG: produkt-etiket

en: variation added
bg_BG: вариацията е добавена

en: variations added
bg_BG: вариациите са добавени

en: webhook
bg_BG: уеб-кука

en: webhooks
bg_BG: уеб-куки

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
bg_BG: wp_remote_get() се провали. WooCommerce обновяването няма да работи на вашият сървър. Свържете се с вашият хостинг доставчик.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
bg_BG: wp_remote_post() се провали. PayPal IPN няма да работи на вашият сървър. Свържете се с вашият хостинг доставчик.

en: yd
bg_BG: ярдове

en: — No Change —
bg_BG: — Без промяна —
