WooCommerce - en to hu_HU translation catalogue (1448 entries)

en: Afghanistan
hu_HU: Afganisztán

en: &#197;land Islands
hu_HU: Aland-szigetek

en: Albania
hu_HU: Albánia

en: Algeria
hu_HU: Algéria

en: Antarctica
hu_HU: Antarktisz

en: Antigua and Barbuda
hu_HU: Antigua és Barbuda

en: Argentina
hu_HU: Argentína

en: Armenia
hu_HU: Örményország

en: Australia
hu_HU: Ausztrália

en: Austria
hu_HU: Ausztria

en: Azerbaijan
hu_HU: Azerbajdzsán

en: Bahamas
hu_HU: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu_HU: Bahrein

en: Bangladesh
hu_HU: Banglades

en: Belarus
hu_HU: Belarusz

en: Bhutan
hu_HU: Bhután

en: Bolivia
hu_HU: Bolívia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
hu_HU: Bonaire, Saint Eustatius és Saba

en: Bosnia and Herzegovina
hu_HU: Bosznia-Hercegovina

en: Bouvet Island
hu_HU: Bouvet-sziget

en: Brazil
hu_HU: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
hu_HU: Brit Indiai-óceáni Terület

en: British Virgin Islands
hu_HU: Brit Virgin-szigetek

en: Bulgaria
hu_HU: Bulgária

en: Cambodia
hu_HU: Kambodzsa

en: Cameroon
hu_HU: Kamerun

en: Canada
hu_HU: Kanada

en: Cape Verde
hu_HU: Zöld-foki-szigetek

en: Cayman Islands
hu_HU: Kajmán-szigetek

en: Central African Republic
hu_HU: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu_HU: Csád

en: China
hu_HU: Kína

en: Christmas Island
hu_HU: Karácsony-sziget

en: Cocos (Keeling) Islands
hu_HU: Kókusz-szigetek/Keeling-szigetek

en: Colombia
hu_HU: Kolumbia

en: Comoros
hu_HU: Comore-szigetek

en: Congo (Brazzaville)
hu_HU: Kongó

en: Congo (Kinshasa)
hu_HU: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Cook Islands
hu_HU: Cook-szigetek

en: Croatia
hu_HU: Horvátország

en: Cuba
hu_HU: Kuba

en: Cyprus
hu_HU: Ciprus

en: Czech Republic
hu_HU: Csehország

en: Denmark
hu_HU: Dánia

en: Djibouti
hu_HU: Dzsibuti

en: Dominica
hu_HU: Dominika

en: Dominican Republic
hu_HU: Dominikai Köztársaság

en: Egypt
hu_HU: Egyiptom

en: El Salvador
hu_HU: Salvador

en: Equatorial Guinea
hu_HU: Egyenlítői-Guinea

en: Estonia
hu_HU: Észtország

en: Ethiopia
hu_HU: Etiópia

en: Falkland Islands
hu_HU: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu_HU: Feröer-szigetek

en: Fiji
hu_HU: Fidzsi-szigetek

en: Finland
hu_HU: Finnország

en: France
hu_HU: Franciaország

en: French Guiana
hu_HU: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu_HU: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu_HU: Francia Déli Területek

en: Georgia
hu_HU: Grúzia

en: Germany
hu_HU: Németország

en: Ghana
hu_HU: Ghána

en: Gibraltar
hu_HU: Gibraltár

en: Greece
hu_HU: Görögország

en: Greenland
hu_HU: Grönland

en: Guinea-Bissau
hu_HU: Bissau-Guinea

en: Heard Island and McDonald Islands
hu_HU: Heard-sziget és McDonald-szigetek

en: Hong Kong
hu_HU: Hongkong

en: Hungary
hu_HU: Magyarország

en: Iceland
hu_HU: Izland

en: Indonesia
hu_HU: Indonézia

en: Iran
hu_HU: Irán

en: Iraq
hu_HU: Irak

en: Republic of Ireland
hu_HU: Írország

en: Isle of Man
hu_HU: Man

en: Israel
hu_HU: Izrael

en: Italy
hu_HU: Olaszország

en: Ivory Coast
hu_HU: Elefántcsontpart

en: Japan
hu_HU: Japán

en: Jordan
hu_HU: Jordánia

en: Kazakhstan
hu_HU: Kazahsztán

en: Kuwait
hu_HU: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu_HU: Kirgizisztán

en: Laos
hu_HU: Laosz

en: Latvia
hu_HU: Lettország

en: Lebanon
hu_HU: Libanon

en: Liberia
hu_HU: Libéria

en: Libya
hu_HU: Líbia

en: Lithuania
hu_HU: Litvánia

en: Luxembourg
hu_HU: Luxemburg

en: Macao S.A.R., China
hu_HU: Makaó

en: Macedonia
hu_HU: Macedónia

en: Madagascar
hu_HU: Madagaszkár

en: Malaysia
hu_HU: Malajzia

en: Maldives
hu_HU: Maldiv-szigetek

en: Malta
hu_HU: Málta

en: Marshall Islands
hu_HU: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu_HU: Mauritánia

en: Mexico
hu_HU: Mexikó

en: Micronesia
hu_HU: Mikronézia

en: Mongolia
hu_HU: Mongólia

en: Montenegro
hu_HU: Montenegró

en: Morocco
hu_HU: Marokkó

en: Mozambique
hu_HU: Mozambzik

en: Myanmar
hu_HU: Mianmar

en: Namibia
hu_HU: Namíbia

en: Nepal
hu_HU: Nepál

en: Netherlands
hu_HU: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu_HU: Holland Antillák

en: New Caledonia
hu_HU: Új-Kaledónia

en: New Zealand
hu_HU: Új-Zéland

en: Nigeria
hu_HU: Nigéria

en: Norfolk Island
hu_HU: Norfolk-sziget

en: North Korea
hu_HU: Észak-Korea

en: Norway
hu_HU: Norvégia

en: Oman
hu_HU: Omán

en: Pakistan
hu_HU: Pakisztán

en: Palestinian Territory
hu_HU: Palesztina

en: Papua New Guinea
hu_HU: Pápua Új-Guinea

en: Philippines
hu_HU: Fülöp-szigetek

en: Pitcairn
hu_HU: Pitcairn-szigetek

en: Poland
hu_HU: Lengyelország

en: Portugal
hu_HU: Portugália

en: Qatar
hu_HU: Katár

en: Reunion
hu_HU: Réunion

en: Romania
hu_HU: Románia

en: Russia
hu_HU: Oroszország

en: Rwanda
hu_HU: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
hu_HU: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
hu_HU: Szent Ilona

en: Saint Kitts and Nevis
hu_HU: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Martin (French part)
hu_HU: Saint Martin (Francia rész)

en: Saint Martin (Dutch part)
hu_HU: Saint Martin (Holland rész)

en: Saint Pierre and Miquelon
hu_HU: Saint-Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu_HU: Saint Vincent és Grenadine-szigetek

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
hu_HU: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe

en: Saudi Arabia
hu_HU: Szaúd-Arábia

en: Senegal
hu_HU: Szenegál

en: Serbia
hu_HU: Szerbia

en: Seychelles
hu_HU: Seychelle-szigetek

en: Singapore
hu_HU: Szingapúr

en: Slovakia
hu_HU: Szlovákia

en: Slovenia
hu_HU: Szlovénia

en: Solomon Islands
hu_HU: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu_HU: Szomália

en: South Africa
hu_HU: Dél-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
hu_HU: Dél-Georgia és Déli-Sandwish-szigetek

en: South Korea
hu_HU: Dél-Korea

en: South Sudan
hu_HU: Dél-Szudán

en: Spain
hu_HU: Spanyolország

en: Sri Lanka
hu_HU: Srí Lanka

en: Sudan
hu_HU: Szudán

en: Svalbard and Jan Mayen
hu_HU: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu_HU: Szváziföld

en: Sweden
hu_HU: Svédország

en: Switzerland
hu_HU: Svájc

en: Syria
hu_HU: Szíria

en: Taiwan
hu_HU: Tajvan

en: Tajikistan
hu_HU: Tádzsikisztán

en: Tanzania
hu_HU: Tanzánia

en: Thailand
hu_HU: Thaiföld

en: Timor-Leste
hu_HU: Kelet-Timor

en: Tokelau
hu_HU: Tokelau-szigetek

en: Trinidad and Tobago
hu_HU: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu_HU: Tunézia

en: Turkey
hu_HU: Törökország

en: Turkmenistan
hu_HU: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu_HU: Turks- és Caicos-szigetek

en: Tuvalu
hu_HU: Tuvalue

en: Ukraine
hu_HU: Ukrajna

en: United Arab Emirates
hu_HU: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom (UK)
hu_HU: Egyesült Királyság

en: United States (US)
hu_HU: Amerikai Egyesült Államok

en: Uzbekistan
hu_HU: Üzbegisztán

en: Vatican
hu_HU: Vatikán

en: Vietnam
hu_HU: Vietnám

en: Wallis and Futuna
hu_HU: Wallis és Futuna

en: Western Sahara
hu_HU: Nyugat-Szahara

en: Western Samoa
hu_HU: Nyugat-Szamoa

en: Yemen
hu_HU: Jemen

en: Consumption tax
hu_HU: Fogyasztói adó

en: Australian Capital Territory
hu_HU: Ausztráliai fővárosi terület

en: New South Wales
hu_HU: Új-Dél-Wales

en: Northern Territory
hu_HU: Északi terület

en: South Australia
hu_HU: Dél-Ausztrália

en: Western Australia
hu_HU: Nyugat-Ausztrália

en: Newfoundland and Labrador
hu_HU: Új-Fundland és Labrador

en: Telangana
hu_HU: Telangána

en: Khuzestan  (خوزستان)
hu_HU: Huzesztán (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
hu_HU: Teherán  (تهران)

en: Ilaam (ایلام)
hu_HU: Ilám (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
hu_HU: Busehr (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
hu_HU: Ardabíl (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
hu_HU: Iszfahán (اصفهان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
hu_HU: Kermánsáh (کرمانشاه)

en: Kerman (کرمان)
hu_HU: Kermán (کرمان)

en: Hamadan (همدان)
hu_HU: Hamadán (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
hu_HU: Kazvin (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
hu_HU: Zandzsán (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
hu_HU: Loresztán (لرستان)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
hu_HU: Kelet-Azerbajdzsán (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
hu_HU: Nyugat-Azerbajdzsán  (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
hu_HU: Csahármahál és Bahtijári  (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
hu_HU: Dél-Horászán (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
hu_HU: Razavi Horászán (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
hu_HU: Észak-Horászán (خراسان جنوبی)

en: Semnan (سمنان)
hu_HU: Szemnán (سمنان)

en: Fars (فارس)
hu_HU: Fársz (فارس)

en: Qom (قم)
hu_HU: Kom (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
hu_HU: Kurdisztán (کردستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
hu_HU: Kohgiluyeh és Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Golestan (گلستان)
hu_HU: Golesztán (گلستان)

en: Gilan (گیلان)
hu_HU: Gilán (گیلان)

en: Mazandaran (مازندران)
hu_HU: Mázandarán (مازندران)

en: Hormozgan (هرمزگان)
hu_HU: Hormozgán (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
hu_HU: Szisztán és Beludzsisztán  (سیستان و بلوچستان)

en: Kyoto
hu_HU: Kiotó

en: Nuevo León
hu_HU: Új-León

en: Baja California
hu_HU: Alsó-Kalifornia

en: Baja California Sur
hu_HU: Déli-Alsó-Kalifornia

en: Edo. de México
hu_HU: México

en: Illam
hu_HU: Ilám

en: Udayapur
hu_HU: Udaipur

en: Ramechha
hu_HU: Ramechhap

en: Kathmandu
hu_HU: Katmandu

en: Sindhupalchowk
hu_HU: Sindhupalchok

en: Parbat
hu_HU: Nanga Parbat

en: Agrghakanchi
hu_HU: Arghakhanchi

en: Kapilbastu
hu_HU: Kapilvastu

en: &#304;stanbul
hu_HU: Isztambul

en: Alaska
hu_HU: Alaszka

en: California
hu_HU: Kalifornia

en: District Of Columbia
hu_HU: Columbia Kerület

en: New Mexico
hu_HU: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu_HU: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu_HU: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu_HU: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu_HU: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu_HU: Nyugat-Virginia

en: American Samoa
hu_HU: Amerikai Szamoa

en: Northern Mariana Islands
hu_HU: Északi-Mariana-szigetek

en: US Minor Outlying Islands
hu_HU: Amerikai Egyesült Államok lakatlan külbirtokai

en: US Virgin Islands
hu_HU: Amerikai Virgin-szigetek

en: Eastern Cape
hu_HU: Kelet-Fokföld

en: Northern Cape
hu_HU: Észak-Fokföld

en: Western Cape
hu_HU: Nyugat-Fokföld

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Backordered
hu_HU: Utánrendelve

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
hu_HU: &nbsp;<small>%s %s</small>

en: Free!
hu_HU: Ingyenes!

en: Subtotal:
hu_HU: Részösszeg:

en: Discount:
hu_HU: Kedvezmény:

en: Shipping:
hu_HU: Szállítás:

en: Fee
hu_HU: Díj

en: Payment Method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Total:
hu_HU: Végösszeg:

en: Download %d
hu_HU: %d letöltése

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Order status changed from %s to %s.
hu_HU: Rendelés állapota %s volt, majd %s lett.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
hu_HU: #%s termék #%s variációjának készlete csökkentve: %s volt, majd %s lett.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
hu_HU: #%s termék készlete csökkentve: %s volt, majd %s lett.

en: Card Number
hu_HU: Kártyaszám

en: Expiry (MM/YY)
hu_HU: Lejárat (HH/ÉÉ)

en: MM / YY
hu_HU: HH / ÉÉ

en: Card Code
hu_HU: Kártyakód

en: CVC
hu_HU: CVC kód

en: Add to cart
hu_HU: Kosárba rakom

en: Read more
hu_HU: Tovább

en: In stock
hu_HU: Készleten

en: Only %s left in stock
hu_HU: Csak %s maradt készleten

en: (can be backordered)
hu_HU: (utánrendelhető)

en: %s in stock
hu_HU: %s készleten

en: Available on backorder
hu_HU: Engedélyezett utánrendelésre

en: Out of stock
hu_HU: Elfogyott

en: Rated %s out of 5
hu_HU: Értékelés: %s / 5

en: out of 5
hu_HU: / 5

en: Consumer Secret is invalid
hu_HU: A fogyasztói titok érvénytelen

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
hu_HU: WooCommerce alkalmazásprogramozási felület. A felhasználónév mezőben egy fogyasztói kulcsot, a jelszó mezőben pedig egy fogyasztói titkot használj

en: %s parameter is missing
hu_HU: %s paraméter hiányzik

en: Consumer Key is invalid
hu_HU: A fogyasztói kulcs érvénytelen

en: API user is invalid
hu_HU: Az API felhasználónév érvénytelen

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
hu_HU: Érvénytelen aláírás - a paraméterek sorbarendezése sikertelen

en: Invalid Signature - signature method is invalid
hu_HU: Érvénytelen aláírás - a metódus aláírása érvénytelen

en: Invalid Signature - provided signature does not match
hu_HU: Érvénytelen aláírás - a megadott aláírás nem egyezik

en: Invalid timestamp
hu_HU: Érvénytelen időbélyeg

en: Invalid nonce - nonce has already been used
hu_HU: Érvénytelen egyszer használatos szám - a szám már fel lett használva

en: The API key provided does not have read permissions
hu_HU: A megadott API kulcs nem rendelkezik olvasási jogokkal

en: The API key provided does not have write permissions
hu_HU: A megadott API kulcs nem rendelkezik írási jogokkal

en: Invalid coupon ID
hu_HU: Érvénytelen kuponazonosító

en: You do not have permission to read the coupons count
hu_HU: Nincs jogosultságod a kuponok számának kiolvasásához

en: Invalid coupon code
hu_HU: Érvénytelen kuponkód

en: No %1$s data specified to create %1$s
hu_HU: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s létrehozásához

en: You do not have permission to create coupons
hu_HU: Nincs jogosultságod kuponok létrehozásához

en: Missing parameter %s
hu_HU: Hiányzó %s paraméter

en: The coupon code already exists
hu_HU: A kuponkód már létezik

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
hu_HU: Érvénytelen kupontípus - a kupon típusa a következők valamelyike kell legyen: %s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
hu_HU: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s szerkesztéséhez

en: Failed to update coupon
hu_HU: A kupon frissítése sikertelen

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
hu_HU: Nincs %1$s adat megadva a(z) %1$s létrehozásához/szerkesztéséhez

en: Unable to accept more than %s items for this request
hu_HU: A kérésben nem fogadható több, mint %s tétel

en: Invalid customer Email
hu_HU: Érvnytelen vásárlói e-mail

en: You do not have permission to read the customers count
hu_HU: Nincs jogosultságod a vásárlók számának kiolvasásához

en: You do not have permission to create this customer
hu_HU: Nincs jogosultságod a vásárló létrehozásához

en: Invalid customer ID
hu_HU: Érvénytelen vásárlóazonosító

en: Invalid customer
hu_HU: Érvénytelen vásárló

en: You do not have permission to read this customer
hu_HU: Nincs jogosultságod a vásárló olvasásához

en: You do not have permission to edit this customer
hu_HU: Nincs jogosultságod a vásárló szerkesztéséhez

en: You do not have permission to delete this customer
hu_HU: Nincs jogosultságod a vásárló törléséhez

en: JSONP support is disabled on this site
hu_HU: A JSONP támogatás ki van kapcsolva ezen az oldalon

en: The JSONP callback function is invalid
hu_HU: A JSONP callback függvény érvénytelen

en: You do not have permission to read the orders count
hu_HU: Nincs jogosultságod a rendelések számának kiolvasásához

en: You do not have permission to create orders
hu_HU: Nincs jogosultságod rendelések létrehozásához

en: Customer ID is invalid
hu_HU: A vásárló azonosítója érvénytelen

en: Cannot create order: %s
hu_HU: A rendelés nem hozható létre: %s

en: Payment method ID and title are required
hu_HU: A fizetési mód azonosítója és neve kötelező

en: Provided order currency is invalid
hu_HU: A megadott rendelési pénznem érvénytelen

en: Order ID is invalid
hu_HU: A rendelési azonosító érvénytelen

en: Order item ID is required
hu_HU: A rendelési tétel azonosítója kötelező

en: Order item ID provided is not associated with order
hu_HU: A megadott rendelési tételazonosító nincs a rendeléshez kapcsolva

en: Product ID or SKU is required
hu_HU: A termékazonosító vagy cikkszám megadása kötelező

en: Product ID provided does not match this line item
hu_HU: A megadott termékazonosító nem egyezik a sortétellel

en: The product variation is invalid
hu_HU: A termékvariáció érvénytelen

en: Product is invalid
hu_HU: A termék érvénytelen

en: Product quantity must be a positive float
hu_HU: A termékmennyiség egy pozitív lebegőpontos szám kell legyen

en: Product quantity is required
hu_HU: A termékmennyiség megadása kötelező

en: Cannot create line item, try again
hu_HU: Nem hozható létre a sortétel, próbáld újra

en: Cannot update line item, try again
hu_HU: A sortétel nem frissíthető, próbáld újra

en: Shipping total must be a positive amount
hu_HU: A szállítási végösszeg pozitív kell legyen

en: Shipping method ID is required
hu_HU: A szállítási mód azonosítójának megadása kötelező

en: Cannot create shipping method, try again
hu_HU: A szállítási mód nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot update shipping method, try again
hu_HU: A szállítási mód nem frissíthető, próbáld újra

en: Fee title is required
hu_HU: A díj neve kötelező

en: Fee tax class is required when fee is taxable
hu_HU: A költség adó osztálya szükséges, ha a költség adóköteles

en: Cannot create fee, try again
hu_HU: Költség nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot update fee, try again
hu_HU: Költség nem frissíthető, próbáld újra

en: Coupon discount total must be a positive amount
hu_HU: A kupon teljes kedvezménye számnak nullánál nagyobbnak kell lennie

en: Coupon code is required
hu_HU: A kuponkód megadása kötelező

en: Cannot create coupon, try again
hu_HU: A kupon nem hozható létre, próbáld újra

en: Cannot update coupon, try again
hu_HU: A kupon nem frissíthető, próbáld újra

en: Invalid order note ID
hu_HU: Nem helyes rendelési jegyzet azonosító

en: An order note with the provided ID could not be found
hu_HU: Nem található rendelési megjegyzés a megadott azonosítóval

en: You do not have permission to create order notes
hu_HU: Nincs jogosultságod rendelési megjegyzések létrehozásához

en: Order note is required
hu_HU: A rendelési megjegyzés kötelező

en: Cannot create order note, please try again
hu_HU: A rendelési megjegyzés nem hozható létre, kérlek, próbáld újra

en: The order note ID provided is not associated with the order
hu_HU: A megadott rendelési megjegyzés azonosító nincs a rendeléshez társítva

en: This order note cannot be deleted
hu_HU: A rendelési megjegyzés nem törölhető

en: Permanently deleted order note
hu_HU: Véglegesen törölt rendelési megjegyzés

en: Invalid order refund ID
hu_HU: Érvénytelen rendelési visszatérítési azonosító

en: An order refund with the provided ID could not be found
hu_HU: Nem található rendelési visszatérítés a megadott azonosítóval

en: You do not have permission to create order refunds
hu_HU: Nincs jogosultságod rendelési visszatérítések létrehozására

en: Refund amount is required
hu_HU: A visszatérítés összege kötelező

en: Refund amount must be positive
hu_HU: A visszatérítés összege pozitív kell legyen

en: Cannot create order refund, please try again
hu_HU: A rendelési visszatérítés nem hozható létre, kérlek, próbáld újra

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
hu_HU: Hiba történt a visszatérítés elkészítésekor a fizetési kapunál: gateway API

en: The order refund ID provided is not associated with the order
hu_HU: A megadott rendelés visszatérítési azonosító nincs a rendeléshez társítva

en: You do not have permission to read the products count
hu_HU: Nincs jogosultságod a termékek számának kiolvasásához

en: You do not have permission to create products
hu_HU: Nincs jogosultságod termékek létrehozásához

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
hu_HU: Érvénytelen terméktípus -a terméktípus a következők egyike kell legyen: %s

en: You do not have permission to read product categories
hu_HU: Nincs jogosultságod a termékkategóriák megtekintéséhez

en: Invalid product category ID
hu_HU: Érvénytelen termékkategória azonosító

en: A product category with the provided ID could not be found
hu_HU: Nem található termékkategória a megadott azonosítóval

en: The SKU already exists on another product
hu_HU: Ez a cikkszám már hozzá van rendelve egy másik termékhez

en: Variation #%s of %s
hu_HU: #%s variációja %s terméknek

en: Placeholder
hu_HU: Helytartó

en: Invalid URL %s
hu_HU: Érvénytelen URL %s

en: Error getting remote image %s
hu_HU: Hiba a távoli kép lekérdezésekor %s

en: Zero size file downloaded
hu_HU: Zéró méretű fájl letöltve

en: You do not have permission to read product attributes
hu_HU: Nincs jogosultságod a termékattribútumok megtekintéséhez

en: Invalid product attribute ID
hu_HU: Érvénytelen termékattribútum azonosító

en: A product attribute with the provided ID could not be found
hu_HU: Nem található termékattribútum a megadott azonosítóval

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név túl hosszú (max 28 karakter). Rövidítsd, kérlek.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név nem érvényes, mivel ez egy fenntartott kifejezés. Változtasd meg, kérlek.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hu_HU: A(z) "%s" keresőbarát név már használatban van. Változtasd meg, kérlek.

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
hu_HU: Érvénytelen termékattribútum-típus - a termékattribútum-típus a következők egyike kell legyen: %s

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
hu_HU: Érvénytelen termékattribútum order_by típus - a termékattribútum order_by típusa a következők egyike kell legyen: %s

en: You do not have permission to create product attributes
hu_HU: Nincs jogosultságot termékattribútumok létrehozásához

en: You do not have permission to edit product attributes
hu_HU: Nincs jogosultságot termékattribútumok szerkesztéséhez

en: Could not edit the attribute
hu_HU: Az attribútum szerkesztése sikertelen volt

en: You do not have permission to delete product attributes
hu_HU: Nincs jogosultságod a termékattribútumok törléséhez

en: Could not delete the attribute
hu_HU: Az attribútum törlése sikertelen volt

en: Deleted %s
hu_HU: Törölt %s

en: You do not have permission to read this report
hu_HU: Nincs jogosultságod a jelentés kiolvasásához

en: Invalid %s ID
hu_HU: Érvénytelen %s azonosító

en: No %s found with the ID equal to %s
hu_HU: Nem található %s a következő azonosítóval: %s

en: Invalid %s
hu_HU: Érvénytelen %s

en: You do not have permission to read this %s
hu_HU: Nincs jogosultságod a %s kiolvasásához

en: You do not have permission to edit this %s
hu_HU: Nincs jogosultságod a %s szerkesztéséhez

en: You do not have permission to delete this %s
hu_HU: Nincs jogosultságod a %s törléséhez

en: Permanently deleted customer
hu_HU: Véglegesen törölt vásárló

en: The customer cannot be deleted
hu_HU: A vásárló nem törölhető

en: This %s cannot be deleted
hu_HU: Ez a %s nem törölhető

en: Permanently deleted %s
hu_HU: Véglegesen törölt %s

en: Invalid authentication method
hu_HU: Érvénytelen hitelesítési mód

en: Unsupported request method
hu_HU: Nem támogatott lekérési mód

en: The handler for the route is invalid
hu_HU: Az útvonal kezelője érvénytelen

en: No route was found matching the URL and request method
hu_HU: Nem található az URL-hez és lekérési módhoz tartozó útvonal

en: You do not have permission to read the webhooks count
hu_HU: Nincs jogosultságod a webhookok számának kiolvasásához

en: You do not have permission to create webhooks
hu_HU: Nincs jogosultságod webhookok létrehozásához

en: Webhook topic is required and must be valid
hu_HU: A webkapocs témaköre kötelező és érvényes kell legyen

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
hu_HU: A webkapocs kézbesítési címe egy http:// vagy https:// kezdetű, érvényes URL kell legyen

en: Webhook created on %s
hu_HU: Webkapocs létrehozva %s

en: Cannot create webhook: %s
hu_HU: A webhook nem hozható létre: %s

en: Webhook topic must be valid
hu_HU: A webkapocs témaköre érvényes kell legyen

en: Invalid webhook delivery ID
hu_HU: Érvénytelen webkapocs kézbesítési azonosító

en: Invalid webhook delivery
hu_HU: Érvénytelen webkapocs kézbesítés

en: Consumer Key is missing
hu_HU: A fogyasztói kulcs hiányzik

en: Consumer Secret is missing
hu_HU: A fogyasztói titok hiányzik

en: Invalid product SKU
hu_HU: Érvénytelen termék cikkszám

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hu_HU: Sajnáljuk, egy hiba történt a kupon eltávolításakor.

en: Coupon has been removed.
hu_HU: A kupon eltávolításra került.

en: Sorry, your session has expired.
hu_HU: Sajnáljuk, a munkamenet lejárt.

en: Return to homepage
hu_HU: Vissza a főoldalra

en: Do not allow
hu_HU: Nincs engedélyezve

en: Allow, but notify customer
hu_HU: Engedélyezve a vásárló értesítésével

en: Allow
hu_HU: Engedélyezve

en: File %d
hu_HU: Fájl %d

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
hu_HU: Egy termék készlete sem csökkent - lehet, hogy nincs engedélyezve a készletkezelés.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
hu_HU: #%s termék készlete megemelve: %s volt, majd %s lett.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
hu_HU: Egy termék készlete sem növekedett - lehet, hogy nincs engedélyezve a készletkezelés.

en: Name
hu_HU: Név

en: Value
hu_HU: Érték

en: Delete note
hu_HU: Megjegyzés törlése

en: Invalid refund amount
hu_HU: Helytelen visszatérítési összeg

en: Refund failed
hu_HU: A visszatérítés sikertelen

en: Description is missing.
hu_HU: A leírás hiányzik

en: User is missing.
hu_HU: A felhasználó hiányzik

en: Permissions is missing.
hu_HU: A jogosultságok hiányoznak.

en: API Key updated successfully.
hu_HU: API kulcs sikeresen frissítve

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
hu_HU: API kulcs sikeresen legenerálva. Győződj meg róla, hogy lemásoltad az új API kulcsokat. Többet nem tudod megtekinteni őket!

en: Revoke Key
hu_HU: Kulcs visszavonása

en: Dismiss this notice.
hu_HU: Üzenet mellőzése.

en: Read
hu_HU: Olvasás

en: Write
hu_HU: Írás

en: Read/Write
hu_HU: Olvasás/Írás

en: View coupons
hu_HU: Kuponok megtekintése

en: View customers
hu_HU: Vásárlók megtekintése

en: View orders and sales reports
hu_HU: Rendelések és eladási jelentések megtekintése

en: View products
hu_HU: Termékek megtekintése

en: Create webhooks
hu_HU: Webkapcsok létrehozása

en: Create coupons
hu_HU: Kuponok létrehozása

en: Create customers
hu_HU: Ügyfelek létrehozása

en: Create orders
hu_HU: Rendelések létrehozása

en: Create products
hu_HU: Termékek létrehozása

en: View and manage coupons
hu_HU: Kuponok megtekintése és kezelése

en: View and manage customers
hu_HU: Vásárlók megtekintése és kezelése

en: View and manage orders and sales reports
hu_HU: Rendelések és eladási jelentések megtekintése és kezelése

en: View and manage products
hu_HU: Termékek megtekintése és kezelése

en: Invalid scope %s
hu_HU: Érvénytelen hatáskor %s

en: The %s is not a valid URL
hu_HU: %s nem érvényes URL

en: The callback_url need to be over SSL
hu_HU: A callback_url-t SSL-en keresztül kell meghívni

en: %s - API %s (created on %s at %s).
hu_HU: %s - API %s (létrehozva %s - %s).

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hu_HU: Egy hiba történt a kérésben és jelen pillanatban nem tudtuk a fogyasztói adatokat elküldeni

en: API disabled!
hu_HU: API kikapcsolva!

en: Invalid nonce verification
hu_HU: Érvénytelen egyszer használatos megerősítési szám

en: You do not have permissions to access this page!
hu_HU: Nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez!

en: Error: %s
hu_HU: Hiba: %

en: Access Denied
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: Error 404
hu_HU: 404-es hiba

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező termékek

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező bejegyzések

en: Author: %s
hu_HU: Szerző: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: Keresési eredmények a következőre: &ldquo;%s&rdquo;

en: Page %d
hu_HU: %d. oldal

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
hu_HU: Ahhoz, hogy az <strong>adatbázis gyorsítótárazás</strong> működjön a WooCommerce-el, fel kell venned a <code>_wc_session_</code> sort a "Mellőzött query stringek" közé a W3 Total Cache <a href="%s">beállításaiban</a>.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hu_HU: %s el lett távolítva a kosaradból, mivel már nem megvásárolható. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hu_HU: Egy már nem elérhető termék el lett távolítva a kosaradból.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu_HU: Sajnáljuk, "%s" elfogyott. Kérlek, szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu_HU: Sajnáljuk, jelenleg nincs elég "%s" készleten a rendelésed teljesítéséhez (%s van készleten). Kérlek, szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu_HU: Sajnáljuk, jelenleg nincs elég "%s" készleten a rendelésed teljesítéséhez. Kérlek, próbáld újra %d percen belül vagy szerkeszd a kosaradat és próbálkozz újra. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hu_HU: A kosárt nem kellene a wp_loaded lefutása előtt meghívni.

en: View Cart
hu_HU: Kosár megtekintése

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
hu_HU: Nem adhatsz hozzá még egy &quot;%s&quot; a kosaradhoz.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hu_HU: Sajnáljuk, ez a termék nem megvásárolható.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hu_HU: &quot;%s&quot; nem adható a kosárhoz, mert a termék elfogyott.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
hu_HU: Ekkora mennyiségű &quot;%s&quot; nem rakható a kosárba, mivel nincs elég készleten (%s maradt).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
hu_HU: Ezt a mennyiséget nem tudod a kosaradba tenni&mdash; %s van készleten, ebből %s a kosaradban.

en: Cheatin&#8217; huh?
hu_HU: Csalunk-csalunk?

en: Account username
hu_HU: Fiók felhasználónév

en: Account password
hu_HU: Fiók jelszó

en: Order Notes
hu_HU: Megjegyzés

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
hu_HU: Hiba %d: A rendelés létrehozása sikertelen. Kérlek, próbáld újra.

en: We were unable to process your order, please try again.
hu_HU: A rendelés feldolgozása sikertelen volt, kérlek, próbáld újra.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
hu_HU: Sajnáljuk, lejárt a munkameneted. <a href="%s" class="wc-backward">Vissza a főoldalra</a>

en: is a required field.
hu_HU: mező kitöltése kötelező.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
hu_HU: Kérlek, valós irányítószámot írj be.

en: is not a valid phone number.
hu_HU: nem érvényes telefonszám.

en: is not a valid email address.
hu_HU: érvénytelen e-mail cím.

en: is not valid. Please enter one of the following:
hu_HU: érvénytelen. Kérlek, a következők valamelyikét írd be:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
hu_HU: A felhasználási feltételek elfogadása kötelező.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
hu_HU: Sajnos <strong>nem szállítunk ide: %s</strong>. Kérlek, írj be egy másik szállítási címet.

en: Invalid shipping method.
hu_HU: Érvénytelen szállítási mód.

en: Invalid payment method.
hu_HU: Érvénytelen fizetési mód.

en: Please rate the product.
hu_HU: Kérlek, értékeld a terméket.

en: to the
hu_HU: -

en: to
hu_HU: -

en: the
hu_HU: -

en: VAT
hu_HU: ÁFA

en: Tax
hu_HU: Adó

en: (incl. VAT)
hu_HU: (ÁFA-val)

en: (incl. tax)
hu_HU: (adóval)

en: (ex. VAT)
hu_HU: (ÁFA nélkül)

en: (ex. tax)
hu_HU: (adó nélkül)

en: First Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last Name
hu_HU: Keresztnév

en: Company Name
hu_HU: Cégnév

en: Country
hu_HU: Ország

en: Address
hu_HU: Cím

en: Town / City
hu_HU: Város

en: State / County
hu_HU: Állam / Megye

en: Postcode / Zip
hu_HU: Irányítószám

en: Suburb
hu_HU: Előváros

en: Postcode
hu_HU: Irányítószám

en: State
hu_HU: Állam

en: District
hu_HU: Kerület

en: Province
hu_HU: Tartomány

en: Canton
hu_HU: Kanton

en: Region
hu_HU: Régió

en: Town / District
hu_HU: Város / Kerület

en: County
hu_HU: Megye

en: Prefecture
hu_HU: Prefektúra

en: Municipality
hu_HU: Község

en: Zip
hu_HU: Irányítószám

en: Email Address
hu_HU: E-mail cím

en: Phone
hu_HU: Telefonszám

en: Coupon code applied successfully.
hu_HU: A kuponkód sikeresen alkalmazva.

en: Coupon code removed successfully.
hu_HU: Kuponkód sikeresen eltávolítva.

en: Coupon is not valid.
hu_HU: A kupon nem érvényes.

en: Coupon "%s" does not exist!
hu_HU: A(z) "%s" kupon nem létezik!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hu_HU: Sajnáljuk, de úgy tűnik ez a kupon érvénytelen: "%s" - eltávolítottuk a rendelésedből.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hu_HU: Sajnáljuk, de úgy tűnik ez a kupon nem a tiéd: "%s" - eltávolítottuk a rendelésedből.

en: Coupon code already applied!
hu_HU: A kuponkódot már felhasználták!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hu_HU: Sajnáljuk, de a(z) "%s" kupon már alkalmazva lett és nem használható együtt más kuponokkal.

en: Coupon usage limit has been reached.
hu_HU: A kupon felhasználási korlátját elérték.

en: This coupon has expired.
hu_HU: Ez a kupon lejárt.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
hu_HU: A minimálisan elköltendő összeg a kuponhoz %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
hu_HU: A maximálisan elkölthető összeg a kuponhoz %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
hu_HU: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a kosaradban lévő termékekre.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
hu_HU: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a következő termékekre: %s

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
hu_HU: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható a következő kategóriákra: %s

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
hu_HU: Sajnáljuk, de ez a kupon nem alkalmazható akciós termékekre.

en: Coupon does not exist!
hu_HU: A kupon nem létezik!

en: Please enter a coupon code.
hu_HU: Kérlek, írj be egy kuponkódot.

en: Invalid download link.
hu_HU: Érvénytelen letöltési link.

en: Invalid order.
hu_HU: Érvénytelen rendelés.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hu_HU: Sajnáljuk, elérted a letöltési korlátot ehhez a fájlhoz

en: Sorry, this download has expired
hu_HU: Sajnáljuk, ez a letöltés lejárt

en: You must be logged in to download files.
hu_HU: A fájlok letöltéséhez be kell jelentkezned.

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Log in to Download Files
hu_HU: Jelentkezz be a fájlok letöltéséhez

en: This is not your download link.
hu_HU: Ez nem a te letöltési linked.

en: No file defined
hu_HU: Nincs fájl megadva

en: File not found
hu_HU: Fájl nem található

en: Go to homepage
hu_HU: Ugrás a főoldalra

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Email
hu_HU: E-mail cím

en: Customer details
hu_HU: Vásárló adatai

en: Your details
hu_HU: Adataid

en: Product low in stock
hu_HU: A termék alacsony készleten van

en: %s is low in stock.
hu_HU: %s alacsony készleten van.

en: There are %d left
hu_HU: %d maradt készleten

en: Product out of stock
hu_HU: A termék nincs készleten.

en: %s is out of stock.
hu_HU: %s nincs készleten.

en: Product Backorder
hu_HU: Termék utánrendelés

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
hu_HU: %s darab %s termék utánrendelése megtörtént a #%s számú rendelésben.

en: Address changed successfully.
hu_HU: Cím sikeresen megváltoztatva.

en: Please enter your name.
hu_HU: Kérlek, írd be a nevedet.

en: Please provide a valid email address.
hu_HU: Kérlek, írj be egy érvényes e-mail címet.

en: This email address is already registered.
hu_HU: Ez az e-mail cím már regisztrálva van.

en: Your current password is incorrect.
hu_HU: A jelenlegi jelszavad hibásan adtad meg.

en: Please fill out all password fields.
hu_HU: Kérlek, töltsd ki az összes jelszó mezőt.

en: Please enter your current password.
hu_HU: Kérlek, írd be a jelenlegi jelszavadat.

en: Please re-enter your password.
hu_HU: Kérlek, ismételd meg a jelszavadat.

en: New passwords do not match.
hu_HU: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: Account details changed successfully.
hu_HU: Fiókadatok sikeresen megváltoztatva.

en: Payment method added.
hu_HU: Fizetési mód hozzáadva.

en: %s removed. %sUndo?%s
hu_HU: %s eltávolítva. %sMégsem?%s

en: Item
hu_HU: Termék

en: You can only have 1 %s in your cart.
hu_HU: Csak 1 %s lehet a kosárban.

en: Cart updated.
hu_HU: Kosár frissítve.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hu_HU: A kosárt feltöltöttük a korábbi rendelésedben szereplő termékekkel.

en: Order cancelled by customer.
hu_HU: Rendelés visszamondva a vásárló által.

en: Your order was cancelled.
hu_HU: A rendelésed visszamondva.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hu_HU: A rendelés már nem visszamondható. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hu_HU: Kérlek, válaszd ki a kosárba helyezni kívánt termékek mennyiségét&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hu_HU: Kérlek, válassz egy terméket, amit a kosárba szeretnél tenni&hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
hu_HU[0]: %s kötelező mező
hu_HU[1]: %s kötelező mezők

en: Please choose product options&hellip;
hu_HU: Kérlek, válassz termék opciókat&hellip;

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Username is required.
hu_HU: A felhasználónév kötelező.

en: Password is required.
hu_HU: A jelszó kötelező.

en: A user could not be found with this email address.
hu_HU: Nem található felhasználó ezzel az e-mail címmel.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
hu_HU: Bejelentkezve, mint <strong>%s</strong>

en: Please enter your password.
hu_HU: Kérlek, írd be a jelszavadat.

en: Passwords do not match.
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek.

en: Anti-spam field was filled in.
hu_HU: Az anti-spam mező ki lett töltve.

en: Please select a rating
hu_HU: Kérlek, válassz egy értékelést

en: Error processing checkout. Please try again.
hu_HU: Hiba a fizetés feldolgozásakor. Kérlek, próbáld újra.

en: required
hu_HU: kötelező

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hu_HU: Sajnáljuk, de egy termék sem felelt meg a feltételeknek. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hu_HU: Sajnáljuk, ez a termék nem elérhető. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Select an option&hellip;
hu_HU: Válassz egy opciót&hellip;

en: Customer
hu_HU: Vásárló

en: Shop Manager
hu_HU: Üzlet kezelő

en: View WooCommerce Settings
hu_HU: WooCommerce beállítások megtekintése

en: View WooCommerce Documentation
hu_HU: WooCommerce dokumentáció megtekintése

en: Docs
hu_HU: Dokumentáció

en: View WooCommerce API Docs
hu_HU: WooCommerce API dokumentáció megtekintése

en: API Docs
hu_HU: API Dokumentáció

en: Visit Premium Customer Support Forum
hu_HU: Prémium ügyféltámogatási fórum megtekintése

en: Premium Support
hu_HU: Prémium támogatás

en: Failed to install/update the translation:
hu_HU: Nem sikerült telepíteni / frissíteni a fordítást:

en: Seems you don't have permission to do this!
hu_HU: Úgy tűnik, hogy nincs jogosultságod ehhez!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
hu_HU: Hitelesítési hiba történt a fordítás frissítése közben. Kérlek, próbálkozz újra, vagy állítsd be a %sFrissítési konstansokat%s.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
hu_HU: Sajnáljuk, de fordítás ezen a nyelven nem elérhető =/

en: Translations installed/updated successfully!
hu_HU: Fordítás telepítése/frissítése sikeresen végrehajtva!

en: (Includes %s)
hu_HU: (tartalmazza %s)

en: Product Categories
hu_HU: Termékkategóriák

en: Product Category
hu_HU: Termékkategória

en: Search Product Categories
hu_HU: Termékkategóriák keresése

en: All Product Categories
hu_HU: Összes termékkategória

en: Parent Product Category
hu_HU: Szülő termékkategória

en: Parent Product Category:
hu_HU: Szülő termékkategória:

en: Edit Product Category
hu_HU: Termékkategória szerkesztése

en: Update Product Category
hu_HU: Termékkategória frissítése

en: Add New Product Category
hu_HU: Új termékkategória hozzáadása

en: New Product Category Name
hu_HU: Új termékkategória neve

en: Product Tags
hu_HU: Termékcímkék

en: Product Tag
hu_HU: Termékcímke

en: Search Product Tags
hu_HU: Termékcímkék keresése

en: All Product Tags
hu_HU: Összes termékcímke

en: Edit Product Tag
hu_HU: Termékcímke szerkesztése

en: Update Product Tag
hu_HU: Termékcímke frissítése

en: Add New Product Tag
hu_HU: Új termékcímke hozzáadása

en: New Product Tag Name
hu_HU: Új termékcímke neve

en: Popular Product Tags
hu_HU: Népszerű termék címkék

en: Separate Product Tags with commas
hu_HU: Termékcímkéket vesszővel kell elválasztani

en: Add or remove Product Tags
hu_HU: Termékcímkék hozzáadása vagy törlése

en: Choose from the most used Product tags
hu_HU: Válassz a leggyakoribb Termékcímkékből

en: No Product Tags found
hu_HU: A termékcímkék nem találhatóak

en: Shipping Classes
hu_HU: Szállítási osztályok

en: Shipping Class
hu_HU: Szállítási osztály

en: Search Shipping Classes
hu_HU: Szállítási osztályok keresése

en: All Shipping Classes
hu_HU: Összes szállítási osztály

en: Parent Shipping Class
hu_HU: Szülő szállítási osztály

en: Parent Shipping Class:
hu_HU: Szülő szállítási osztály:

en: Edit Shipping Class
hu_HU: Szállítási osztály szerkesztése

en: Update Shipping Class
hu_HU: Szállítási osztály frissítése

en: Add New Shipping Class
hu_HU: Új szállítási osztály hozzáadása

en: New Shipping Class Name
hu_HU: Új szállítási osztály neve

en: Search %s
hu_HU: %s keresése

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: Parent %s
hu_HU: Szülő %s

en: Parent %s:
hu_HU: Szülő %s:

en: Edit %s
hu_HU: %s szerkesztése

en: Update %s
hu_HU: %s frissítése

en: Add New %s
hu_HU: Új %s hozzáadása

en: New %s
hu_HU: Új %s

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Product
hu_HU: Termék

en: Add Product
hu_HU: Termék hozzáadása

en: Add New Product
hu_HU: Új termék hozzáadása

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Product
hu_HU: Termék szerkesztése

en: New Product
hu_HU: Új termék

en: View Product
hu_HU: Termék megtekintése

en: Search Products
hu_HU: Termékek keresése

en: No Products found
hu_HU: Nem találhatóak termékek

en: No Products found in trash
hu_HU: Nem találhatóak termékek a lomtárban

en: Parent Product
hu_HU: Szülő termék

en: Product Image
hu_HU: Termékkép

en: Set product image
hu_HU: Termékkép beállítása

en: Remove product image
hu_HU: Termékkép eltávolítása

en: Use as product image
hu_HU: Beállítás termékképként

en: This is where you can add new products to your store.
hu_HU: Itt adhatsz hozzá új termékeket az üzlethez.

en: Variations
hu_HU: Variációk

en: Orders
hu_HU: Rendelések

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Add Order
hu_HU: Rendelés hozzáadása

en: Add New Order
hu_HU: Új rendelés hozzáadása

en: Edit Order
hu_HU: Rendelés szerkesztése

en: New Order
hu_HU: Új rendelés

en: View Order
hu_HU: Rendelés megtekintése

en: Search Orders
hu_HU: Rendelések keresése

en: No Orders found
hu_HU: Nem találhatóak rendelések

en: No Orders found in trash
hu_HU: Nem találhatóak rendelések a lomtárban

en: Parent Orders
hu_HU: Szülő rendelések

en: This is where store orders are stored.
hu_HU: Itt kerülnek tárolásra az üzletben történő rendelések.

en: Refunds
hu_HU: Visszatérítések

en: Coupons
hu_HU: Kuponok

en: Coupon
hu_HU: Kupon

en: Add Coupon
hu_HU: Kupon hozzáadása

en: Add New Coupon
hu_HU: Új kupon hozzáadása

en: Edit Coupon
hu_HU: Kupon szerkesztése

en: New Coupon
hu_HU: Új kupon

en: View Coupons
hu_HU: Kuponok megtekintése

en: View Coupon
hu_HU: Kupon megtekintése

en: Search Coupons
hu_HU: Kuponok keresése

en: No Coupons found
hu_HU: Nem találhatóak kuponok

en: No Coupons found in trash
hu_HU: Nem találhatóak kuponok a lomtárban

en: Parent Coupon
hu_HU: Szülő kupon

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hu_HU: Itt hozhatsz létre új kuponokat, amiket a vásárlók felhasználhatnak az üzletben.

en: Webhooks
hu_HU: Webhookok

en: Webhook
hu_HU: Webkapocs

en: Add Webhook
hu_HU: Webkapocs hozzáadása

en: Add New Webhook
hu_HU: Új webkapocs hozzáadása

en: Edit Webhook
hu_HU: Webkapocs szerkesztése

en: New Webhook
hu_HU: Új webkapocs

en: View Webhooks
hu_HU: Webkapcsok megtekintése

en: View Webhook
hu_HU: Webkapocs megtekintése

en: Search Webhooks
hu_HU: Webkapcsok keresése

en: No Webhooks found
hu_HU: Nem találhatóak webkapcsok

en: No Webhooks found in trash
hu_HU: Nem találhatóak webkapcsok a lomtárban

en: Parent Webhook
hu_HU: Szülő webkapocs

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Fizetésre váró <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Fizetésre váró <span class="count">(%s)</span>

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Visszatartott <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Visszatartott <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
hu_HU: Termék megvásárlása

en: Read More
hu_HU: Tovább

en: Select options
hu_HU: Opciók választása

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
hu_HU: Ennek a variálható terméknek nincsenek aktív variációi és nem publikálható. Vázlatra módosul a státusza.

en: Pay for Order
hu_HU: Rendelés kifizetése

en: Order Received
hu_HU: Rendelés megérkezett

en: Order #%s
hu_HU: Rendelés #%s

en: Edit Account Details
hu_HU: Fiókadatok szerkesztése

en: Edit Address
hu_HU: Cím szerkesztése

en: Add Payment Method
hu_HU: Fizetési mód hozzáadása

en: Lost Password
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Cancelled order
hu_HU: Visszamondott rendelés

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hu_HU: A visszamondott rendelés e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelés visszamondottnak lett jelölve (ha korábban feldolgozás alatt volt vagy vissza volt tartva).

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
hu_HU: [{site_title}] Visszamondott rendelés ({order_number})

en: Enable/Disable
hu_HU: Bekapcsolás/Kikapcsolás

en: Enable this email notification
hu_HU: E-mail értesítés bekapcsolása

en: Recipient(s)
hu_HU: Címzett(ek)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
hu_HU: Írd be a címzetteket (vesszővel elválasztva). Alapértelmezésként <code>%s</code>.

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
hu_HU: Az e-mail tárgy mezője. Hagyd üresen az alapértelmezett tárgyhoz: <code>%s</code>.

en: Email Heading
hu_HU: E-mail fejléc

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
hu_HU: Az e-mail értesítésben szereplő fő fejléc. Hagyd üresen az alapértelmezett fejléchez: <code>%s</code>.

en: Email type
hu_HU: E-mail típus

en: Choose which format of email to send.
hu_HU: Válaszd ki milyen formátumban kerüljön kiküldésre az e-mail.

en: Completed order
hu_HU: Teljesített rendelés

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hu_HU: A teljesített rendelés e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelés teljesítettnek jelölt és általában a szállítás megtörténését jelzik.

en: Your order is complete
hu_HU: A rendelésed teljesítve

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
hu_HU: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel teljesítve

en: Your order is complete - download your files
hu_HU: A rendelés teljesítve - letöltheted a fájlokat

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
hu_HU: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel teljesítve - letöltheted a fájlokat

en: Defaults to <code>%s</code>
hu_HU: Alapértelmezésként <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
hu_HU: Tárgy (letölthető)

en: Email Heading (downloadable)
hu_HU: E-mail fejléc (letölthető)

en: Customer invoice
hu_HU: Vásárlói számla

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hu_HU: A vásárlói számla e-mailek a vásárlóknak küldhetők ki és a rendeléssel kapcsolatos adatokat és fizetési linkeket tartalmaznak.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
hu_HU: {order_date} keltezésű {order_number} rendelés számlája

en: Invoice for order {order_number}
hu_HU: {order_number} rendelés számlája

en: Your {site_title} order from {order_date}
hu_HU: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel

en: Order {order_number} details
hu_HU: {order_number} rendelés adatai

en: Email Subject
hu_HU: E-mail tárgy

en: Email Subject (paid)
hu_HU: E-mail tárgy (kifizetett)

en: Email Heading (paid)
hu_HU: E-mail fejléc (kifizetett)

en: Email Type
hu_HU: E-mail típus

en: New account
hu_HU: Új fiók

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
hu_HU: Az új vásárlói fiók e-mailek a Pénztár vagy Fiókom oldalakon való regisztráció után kerülnek kiküldésre.

en: Your account on {site_title}
hu_HU: {site_title} azonosítód

en: Welcome to {site_title}
hu_HU: Üdvözöl a {site_title}

en: Customer note
hu_HU: Vásárlói megjegyzés

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hu_HU: A vásárlói megjegyzés e-mailek a rendeléshez való megjegyzés hozzáadásakor kerülnek kiküldésre.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hu_HU: {site_title} rendelésedhez {order_date} dátummal megjegyzést fűztek

en: A note has been added to your order
hu_HU: Egy megjegyzést fűztek a rendelésedhez

en: Processing order
hu_HU: Rendelés feldolgozása

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
hu_HU: Ez egy rendelési értesítő amit a vásárló fizetés után kap, tartalmazva a rendelés adatait.

en: Thank you for your order
hu_HU: Köszönjük rendelésed

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
hu_HU: {order_date} keltezésű {site_title} rendelés számlája

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
hu_HU: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel részlegesen vissza lett térítve

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
hu_HU: {site_title} rendelésed {order_date} keltezéssel vissza lett térítve

en: Your order has been fully refunded
hu_HU: A rendelésed teljes mértékben vissza lett térítve

en: Your order has been partially refunded
hu_HU: A rendelésed részlegesen vissza lett térítve

en: Partially Refunded order
hu_HU: Részlegesen visszatérített rendelés

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
hu_HU: A részlegesen visszatérített e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelésük részlegesen vissza lett térítve.

en: Refunded order
hu_HU: Visszatérített rendelés

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
hu_HU: A rendelés visszatérítve e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelésük visszatérítettnek lett jelölve.

en: Full Refund Subject
hu_HU: Teljes visszatérítés tárgy

en: Partial Refund Subject
hu_HU: Részleges visszatérítés tárgy

en: Full Refund Email Heading
hu_HU: Teljes visszatérítés e-mail fejléc

en: Partial Refund Email Heading
hu_HU: Részleges visszatérítés e-mail fejléc

en: Reset password
hu_HU: Új jelszó igénylése

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
hu_HU: Az új jelszó igénylő e-mailek a vásárló jelszó megváltoztatási igényének jelzésekor kerülnek kiküldésre.

en: Password Reset for {site_title}
hu_HU: {site_title} jelszó megváltoztatása

en: Password Reset Instructions
hu_HU: Jelszó megváltoztatásának lépései

en: New order
hu_HU: Új rendelés

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
hu_HU: Az új rendelésről értesítő e-mailek a rendelések beérkezésekor kerülnek kiküldésre.

en: New customer order
hu_HU: Új vásárlói rendelés

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
hu_HU: [{site_title}] Új vásárlói rendelés ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
hu_HU: Szöveges

en: Could not write to template file.
hu_HU: Nem írható a sablonfájl.

en: Template file copied to theme.
hu_HU: A sablonfájl le lett másolva a sablonba.

en: Template file deleted from theme.
hu_HU: A sablonfájl törölve a sablonból.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu_HU: A művelet sikertelen. Kérlek, frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: HTML template
hu_HU: HTML sablon

en: Plain text template
hu_HU: Szöveges sablon

en: Delete template file
hu_HU: Sablonfájl törlése

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
hu_HU: Ez a fájl felül lett írva a sablonból és itt található: <code>%s</code>.

en: Copy file to theme
hu_HU: Fájl másolása a sablonba

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
hu_HU: Az e-mail sablon felülírásához és szerkesztéséhez másold ezt a fájlt: <code>%s</code> a sablonod mappájába: <code>%s</code>.

en: File was not found.
hu_HU: Fájl nem található.

en: View template
hu_HU: Sablon megtekintése

en: Hide template
hu_HU: Sablon elrejtése

en: Are you sure you want to delete this template file?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a sablonfájlt?

en: BACS
hu_HU: Közvetlen banki átutalás

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
hu_HU: Fizetés lehetősége közvetlen banki átutalással.

en: Enable Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás engedélyezése

en: Title
hu_HU: Cím

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hu_HU: A vásárlók által a pénztárban látott cím.

en: Direct Bank Transfer
hu_HU: Közvetlen banki átutalás

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hu_HU: Fizetési mód leírása, amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
hu_HU: Fizetés közvetlenül a bankszámlánkra. Megjegyzésként, kérlek, tüntesd fel a rendelés azonosítóját. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.

en: Instructions
hu_HU: Instrukciók

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hu_HU: A köszönet oldalon és e-mailekben megjelenő instrukciók.

en: Sort Code
hu_HU: Rendezési kód

en: Account Details
hu_HU: Fiókadatok

en: Account Name
hu_HU: Kedvezményezett

en: Account Number
hu_HU: Számlaszám

en: Bank Name
hu_HU: Bank neve

en: + Add Account
hu_HU: + Fiók hozzáadása

en: Remove selected account(s)
hu_HU: Kiválasztott fiók(ok) eltávolítása

en: Our Bank Details
hu_HU: Bank adatai

en: Awaiting BACS payment
hu_HU: Banki átutalásra várakozik

en: Bank Transit Number
hu_HU: Bankszámla száma

en: Branch Sort
hu_HU: Fiókkód

en: Bank Code
hu_HU: Banki kód

en: Routing Number
hu_HU: Irányítószám

en: Branch Code
hu_HU: Fiókkód

en: Cheque
hu_HU: Csekk

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
hu_HU: Csekkes fizetés engedélyezése. De miért akarna bárki is manapság csekket elfogadni? Valószínűleg te sem akarsz, de tökéletes arra, hogy teszt vásárlásokat végezz és megtekintsd a visszaigazoló e-maileket, a 'köszönöm' oldalakat, stb.

en: Enable Cheque Payment
hu_HU: Csekkes fizetés engedélyezése

en: Cheque Payment
hu_HU: Csekkes fizetés

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hu_HU: Kérlek, a csekket az üzlet neve, üzlet címe, üzlet városa, üzlet irányítószáma címre küldd.

en: Awaiting cheque payment
hu_HU: Csekkes fizetésre várakozik

en: Cash on Delivery
hu_HU: Utánvétel

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
hu_HU: A vásárló készpénzben (vagy más módon) fizet átvételkor.

en: Enable COD
hu_HU: Utánvétel engedélyezése

en: Enable Cash on Delivery
hu_HU: Utánvétel engedélyezése

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hu_HU: Fizetési mód leírása amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Pay with cash upon delivery.
hu_HU: Fizetés készpénzben átvételkor.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hu_HU: A köszönet oldalon megjelenő instrukciók.

en: Enable for shipping methods
hu_HU: Szállítási módoknál engedélyezett

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hu_HU: Ha az utánvétel csak bizonyos szállítási módoknál engedélyezett, akkor azokat itt add meg. Hagyd üresen az összes módnál való engedélyezéshez.

en: Select shipping methods
hu_HU: Válassz szállítási módokat

en: Accept for virtual orders
hu_HU: Elfogadott virtuális rendeléseknél

en: Accept COD if the order is virtual
hu_HU: Utánvétel elfogadása, ha a rendelés virtuális

en: Payment to be made upon delivery.
hu_HU: A fizetés átvételkor történik.

en: Proceed to PayPal
hu_HU: Tovább a PayPalhoz

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
hu_HU: A PayPal Standard átküldi a vásárlókat a PayPal oldalára a fizetési adataik megadásához. Ahhoz, hogy fizetés után a PayPal IPN frissíteni tudja a rendelések állapotát, fsockopen/cURL támogatás szükséges. További információkért tekintsd meg a %srendszerállapot%s oldalt.

en: PayPal Acceptance Mark
hu_HU: PayPal védjegy

en: What is PayPal?
hu_HU: Mi is az a PayPal?

en: Gateway Disabled
hu_HU: Fizetési mód kikapcsolva

en: PayPal does not support your store currency.
hu_HU: A PayPal nem támogatja az üzleted pénznemét.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
hu_HU: %s visszatérítve - visszatérítés azonosítója: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hu_HU: Validációs hiba: PayPal pénznemek nem egyeznek (kód: %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hu_HU: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (bruttó %s).

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hu_HU: Validációs hiba: a PayPal IPN válasz más e-mail címről érkezett (%s).

en: IPN payment completed
hu_HU: IPN fizetés befejeződött

en: Payment pending: %s
hu_HU: Fizetés függőben: %s

en: Payment %s via IPN.
hu_HU: IPN-en keresztüli fizetés: %s.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
hu_HU: #%s rendelés fizetése visszatérítve/visszafordítva

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
hu_HU: A(z) #%s rendelés visszatérítettként lett megjelölve - PayPal indoklási kód: %s

en: Payment for order #%s reversed
hu_HU: A(z) #%s rendelés fizetése visszafordítva

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
hu_HU: A(z) #%s rendelés visszatartottként lett megjelölve visszafordítás miatt - PayPal indoklási kód: %s

en: Reversal cancelled for order #%s
hu_HU: Visszafordítás törölve a #%s rendelésnél

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
hu_HU: A #%s rendelés visszafordulása törölve lett. Kérlek, ellenőrizd a fizetés állapotát és ennek megfelelően frissítsd a rendelés állapotát itt: %s

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hu_HU: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (%s).

en: PDT payment completed
hu_HU: PDT fizetés befejeződött

en: Shipping via %s
hu_HU: Szállítás %s segítségével

en: Enable PayPal standard
hu_HU: PayPal standard engedélyezése

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hu_HU: A vásárlók által fizetéskor látott leírás.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hu_HU: Fizessen PayPal-on keresztül; fizethet hitelkártyával is, ha esetleg nem rendelkezne PayPal számlával.

en: PayPal Email
hu_HU: PayPal e-mail cím

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hu_HU: Kérlek, írd be a PayPal e-mail címedet; ez szükséges a fizetések fogadásához.

en: PayPal Sandbox
hu_HU: PayPal homokozó

en: Enable PayPal sandbox
hu_HU: PayPal homokozó engedélyezése

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
hu_HU: A PayPal homokozó használható teszt fizetésekre. Regisztrálj fejlesztői fiókot <a href="%s">itt</a>.

en: Debug Log
hu_HU: Hibakeresési napló

en: Enable logging
hu_HU: Naplózás engedélyezése

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
hu_HU: PayPal események naplózása, úgymint IPN lekérések, helye <code>%s</code>

en: Advanced options
hu_HU: Speciális beállítások

en: Receiver Email
hu_HU: Címzett e-mail címe

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hu_HU: Ha a fő PayPal e-mail címed eltér a fent megadott e-mail címtől, akkor írd be ide a PayPal fiókod elsődleges fogadó e-mail címét. Ez használatos az IPN kérések validálásához.

en: PayPal Identity Token
hu_HU: PayPal azonosítótoken

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hu_HU: Opcionálisan engedélyezheted a "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) beállítást és bemásolhatod ide az azonosítótokent. Ez lehetővé teszi a fizetések hitelesítését a PayPal IPN nélkül.

en: Invoice Prefix
hu_HU: Számla előtag

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hu_HU: Kérlek, írj be egy előtagot a számlák sorszámának. Ha a PayPal azonosítódat más üzletekhez is használod, akkor győződj meg róla, hogy ez az előtag egyedi, mivel a PayPal nem engedélyez azonos számlasorszámmal rendeléseket.

en: Shipping Details
hu_HU: Szállítási adatok

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hu_HU: A szállítási adatokat küldje a PayPal felé a számlázási adatok helyett.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
hu_HU: A PayPal egyetlen cím elküldését teszi lehetővé. Ha a PayPal-t használod a szállítások felcímkézésére, akkor lehet, hogy a szállítási címet akarod inkább elküldeni, mint a számlázásit.

en: Address Override
hu_HU: Cím felülírása

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
hu_HU: "address_override" engedélyezése a cím információk megváltoztatásának megakadályozásához.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
hu_HU: A PayPal megerősíti a címeket, így ez a beállítás problémákat okozhat (azt javasoljuk hagyd kikapcsolva).

en: Payment Action
hu_HU: Fizetési művelet

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hu_HU: Válaszd ki, hogy azonnal be szeretnéd-e gyűjteni az összegeket vagy csak hitelesíteni akarod a fizetést.

en: Capture
hu_HU: Begyűjtés

en: Authorize
hu_HU: Hitelesítés

en: Page Style
hu_HU: Oldal stílus

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
hu_HU: Opcionálisan megadhatod a használni kívánt oldal stílusát. Ezek a PayPal azonosítódban találhatók.

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: API Credentials
hu_HU: API Hitelesítési adatok

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
hu_HU: A PayPal-en keresztül történő visszatérítéshez add meg a PayPal API hozzáférésedet. A PayPal API hozzáférésekről bővebb információt %sitt találsz%s.

en: API Username
hu_HU: API felhasználónév

en: Get your API credentials from PayPal.
hu_HU: Az API hozzáféréseket a PayPal oldalán találod meg.

en: API Password
hu_HU: API jelszó

en: API Signature
hu_HU: API aláírás

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
hu_HU: Kérlek, győződj meg róla, hogy a megadott kártyaadatok helyesek és a böngésződ támogatja a JavaScript-et.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
hu_HU: Fejlesztők: kérlek, győződjetek meg róla, hogy a jQuery be van töltve az oldalon és nincsenek JavaScript hibák.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
hu_HU: Hiba a Simplify Commerce felhasználó létrehozásakor.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
hu_HU: Sajnáljuk, a minimum engedélyezett rendelési végösszeg 0.50 a fizetési mód használatakor.

en: Customer not found
hu_HU: A vásárló nem található

en: %s - Order #%s
hu_HU: %s - Rendelés #%s

en: Simplify payment error: %s
hu_HU: Simplify fizetési hiba: %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
hu_HU: Simplify fizetés megerősítve (azonosító: %s, hiteleső kód: %s)

en: Simplify payment declined
hu_HU: Simplify fizetés megtagadva

en: Payment was declined - please try another card.
hu_HU: A fizetés megtagadva - kérlek, próbálkozz egy másik kártyával.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
hu_HU: Sikertelen Simplify tranzakció (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
hu_HU: %s - Előrendelés a következőre: "%s"

en: (Order #%s)
hu_HU: (#%s rendelés)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
hu_HU: A fizetés sikertelen. - A vásárló használjon másik kártyát.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
hu_HU: A fizetést megtagadta a Simplify Commer

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
hu_HU: Fogadj fizetéseket a Simplify Commerce segítségével - a kártya tokenek létrehozásához a simplify.js-t és a Simplify Commerce SDK-t használja. Kikapcsolt homokozó esetén SSL szükséges a használatához.

en: Simplify Commerce by Mastercard
hu_HU: Simplify Commerce a MasterCard által

en: Getting started
hu_HU: Első lépések

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
hu_HU: A Simplify Commerce a kereskedői fiókod és a fizetési módod is egyben. Válaszd a Simplify Commerce-t a WooCommerce fizetési módodként, így gyorsan pénzedhez juthatsz a MasterCard által készített erőteljes, biztonságos fizetési rendszerrel.

en: Sign up for Simplify Commerce
hu_HU: Simplify Commerce regisztráció

en: Learn more
hu_HU: További információk

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
hu_HU: Simplify Commerce hiba: a Simplify Commerce használatához PHP 5.3 vagy újabb verzió szükséges. Az általad használt verzió: %s.

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
hu_HU: Simplify Commerce hiba: Kérlek, add meg a publikus és privát kulcsokat

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
hu_HU: A Simplify Commerce engedélyezve van, de a <a href="%s">az SSL kényszerítése beállítás</a> ki van kapcsolva; a fizetés így nem biztonságos! Kérlek, engedélyezd az SSL-t és győződj meg róla, hogy a szervereden érvényes SSL tanúsítvány van - a Simplify Commerce így csak homokozó modban fog működni.

en: Enable Simplify Commerce
hu_HU: Simplify Commerce engedélyezése

en: Credit card
hu_HU: Hitelkártya

en: Payment Mode
hu_HU: Fizetési mód

en: Enable Hosted Payments
hu_HU: Hosztolt fizetések engedélyezése

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
hu_HU: A szabványos mód esetén a bankkártya mezők az üzletedben jelennek meg (SSL szükséges). %1$sHosztolt fizetés esetén a Simplify Commerce modális ablak fog megjelenni az oldaladon (ha van SSL) vagy átirányítja a vásárlót a Simplify Commerce hosztolt oldalára (ha nincs SSL).%1$s Megjegyzés: hosztolt fizetés esetén új API kulcspár szükséges, ahol a hosztolt fizetés engedélyezve van. %2$sTovábbi információkért tekintsd meg a Simplify Commerce dokumentációját%3$s.

en: Hosted Payments
hu_HU: Hosztolt fizetés

en: Modal Color
hu_HU: Modális ablak színe

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
hu_HU: A modális ablakban megjelenő gombok és címek színe.

en: Sandbox
hu_HU: Homokozó

en: Enable Sandbox Mode
hu_HU: Homokozó mód engedélyezése

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
hu_HU: A homokozó módba lépéshez a homokozós API kulcsokat add meg (nem kerülnek feldolgozásra a valódi fizetések).

en: Sandbox Public Key
hu_HU: Homokozó publikus kulcs

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
hu_HU: A Simplify fiókod API kulcsait itt találod: Settings > API Keys.

en: Sandbox Private Key
hu_HU: Homokozó privát kulcs

en: Public Key
hu_HU: Publikus kulcs

en: Private Key
hu_HU: Privát kulcs

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
hu_HU: TESZT MÓD ENGEDÉLYEZVE. Teszt kártyát használj: %s

en: Expiry Month
hu_HU: Lejárat hónapja

en: Expiry Year
hu_HU: Lejárat éve

en: is invalid
hu_HU: érvénytelen

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
hu_HU: Köszönjük rendelésed, kérjük, kattints a lenti gombra a Simplify Commerce by MasterCard-on keresztüli bankkártyás fizetéshez.

en: Pay Now
hu_HU: Fizetés

en: Cancel order &amp; restore cart
hu_HU: Rendelés visszavonása és kosár helyreállítása

en: Refund was declined.
hu_HU: A visszatérítés megtagadva.

en: %s - Subscription for "%s"
hu_HU: %s - Feliratkozás a következőre: "%s"

en: Flat Rate
hu_HU: Átalánydíj

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hu_HU: Az átalánydíjas kiszállítással egy fix egységár alkalmazható a szállításra.

en: Enable this shipping method
hu_HU: Szállítási mód engedélyezése

en: Method Title
hu_HU: Mód neve

en: Availability
hu_HU: Elérhetőség

en: All allowed countries
hu_HU: Összes engedélyezett ország

en: Specific Countries
hu_HU: Kiválasztott országok

en: Select some countries
hu_HU: Válassz országokat

en: Tax Status
hu_HU: Adó állapot

en: Taxable
hu_HU: Adóköteles

en: Cost
hu_HU: Költség

en: Shipping Class Costs
hu_HU: Szállítási osztályok költségei

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
hu_HU: Ezek a költségek opcionálisan megadhatók a %stermékek szállítási osztályai%s alapján.

en: "%s" Shipping Class Cost
hu_HU: "%s" szállítási osztály költsége

en: N/A
hu_HU: nincs feltételhez kötve

en: No Shipping Class Cost
hu_HU: Szállítási osztály nélküli költség

en: Calculation Type
hu_HU: Számítás módja

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
hu_HU: Osztályonként: minden egyes szállítási osztályra külön számítson szállítási költséget

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hu_HU: Rendelésenként: a legdrágább szállítási osztályra számítson szállítási költséget

en: Additional Rates
hu_HU: További ráták

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hu_HU: Ezek a díjak további szállítási opciók extra költségekkel (az átalánydíj alapján).

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hu_HU: Soronként egy: Opció neve | Extra költség [+- százalék] | Költség típusa (order, class vagy item) Példa: <code>Elsőbbségi kiszállítás | 1360 [+ 0.2%] | order</code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
hu_HU: Opció neve | Extra költség [+- százalék%] | Költség típusa (order, class vagy item)

en: Free Shipping
hu_HU: Ingyenes kiszállítás

en: Enable Free Shipping
hu_HU: Ingyenes kiszállítás engedélyezése

en: Method availability
hu_HU: Mód elérhetősége

en: Free Shipping Requires...
hu_HU: Az ingyenes kiszállításhoz kötelező...

en: A valid free shipping coupon
hu_HU: egy érvényes ingyenes kiszállítás kupon

en: A minimum order amount (defined below)
hu_HU: egy minimális rendelési összeg (alább meghatározható)

en: A minimum order amount OR a coupon
hu_HU: egy minimális rendelési összeg VAGY egy kupon

en: A minimum order amount AND a coupon
hu_HU: egy minimális rendelési összeg ÉS egy kupon

en: Minimum Order Amount
hu_HU: Minimális rendelési összeg

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hu_HU: A vásárlóknak ekkora összegben kell rendelniük, hogy ingyenes szállítást kapjanak (ha fent engedélyezett).

en: International Flat Rate
hu_HU: Nemzetközi átalánydíj

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hu_HU: A nemzetközi átalánydíjas kiszállítással egy fix egységár alkalmazható a szállításra.

en: Selected countries
hu_HU: Kiválasztott országok

en: Excluding selected countries
hu_HU: A kiválasztott országokat kivéve

en: Local Delivery
hu_HU: Helyi kézbesítés

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
hu_HU: A helyi kézbesítés egy egyszerű szállítási mód a rendelések helyi kézbesítésére.

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable local delivery
hu_HU: Helyi kézbesítés engedélyezése

en: Fee Type
hu_HU: Díj típus

en: How to calculate delivery charges
hu_HU: A szállítási költségek számítási módja

en: Fixed amount
hu_HU: Fix összeg

en: Percentage of cart total
hu_HU: Kosár végösszeg százaléka

en: Fixed amount per product
hu_HU: Fix összeg termékenként

en: Delivery Fee
hu_HU: Szállítási díj

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hu_HU: Mekkora összeget szeretnél felszámolni helyi kézbesítésre, mellőzésre kerül ha az ingyenest választod. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: Allowed Zip/Post Codes
hu_HU: Engedélyezett irányítószámok

en: What zip/post codes are available for local delivery?
hu_HU: Milyen irányítószámok esetén érhető el a helyi kézbesítés?

en: Local Pickup
hu_HU: Személyes átvétel

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
hu_HU: A személyes átvétel egy egyszerű szállítási mód a rendelések üzletben való átvételére.

en: Enable local pickup
hu_HU: Személyes átvétel engedélyezése

en: What zip/post codes are available for local pickup?
hu_HU: Milyen irányítószámok esetén érhető el a személyes átvétel?

en: Shipping costs updated.
hu_HU: Szállítási költségek frissítve.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
hu_HU: Érvénytelen rendelés. Ha rendelkezel azonosítóval, kérlek, jelentkezz be és próbáld újra.

en: My Account
hu_HU: Fiókom

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hu_HU: A rendelés állapota &ldquo;%s&rdquo;&mdash;nem lehet kifizetni. Kérjük, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hu_HU: Sajnáljuk, ez a rendelés érvénytelen és nem kifizethető.

en: Order Number:
hu_HU: Rendelés szám:

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
hu_HU: A rendelés végösszege frissítésre került. Kérlek, erősítsd meg rendelésed az oldal alján található Megrendelés elküldése gombbal.

en: Your password has been reset.
hu_HU: A jelszavad visszaállításra került.

en: Log in
hu_HU: Bejelentkezés

en: Enter a username or e-mail address.
hu_HU: Írd be a felhasználónevedet vagy e-mail címedet.

en: Invalid username or e-mail.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév vagy e-mail cím.

en: Password reset is not allowed for this user
hu_HU: Az új jelszó igénylése nem engedélyezett a felhasználónak

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu_HU: Ellenőrizd az e-mail fiókodat a megerősítő linkért.

en: Invalid key
hu_HU: Érvénytelen kulcs

en: Add a new payment method.
hu_HU: Új fizetési mód hozzáadása.

en: Please enter a valid order ID
hu_HU: Kérlek, írj be egy érvényes rendelési azonosítót

en: Please enter a valid order email
hu_HU: Kérlek, írj be egy érvényes rendelési e-mail címet

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
hu_HU: Sajnálom, ezt a rendelés ID-t nem találtam meg az adatbázisban.

en: Order Fully Refunded
hu_HU: Rendelés teljesen visszatérítve

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: This product is protected and cannot be purchased.
hu_HU: Ez a termék védett és nem megvásárolható.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hu_HU[0]: %s hozzá lett adva a kosaradhoz.
hu_HU[1]: %s hozzá lettek adva a kosaradhoz.

en: Continue Shopping
hu_HU: Vásárlás folytatása

en: and
hu_HU: és

en: Coupon:
hu_HU: Kupon:

en: Free shipping coupon
hu_HU: Ingyenes szállítás kupon

en: [Remove]
hu_HU: [Eltávolítás]

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Order &ndash; %s
hu_HU: Rendelés &ndash; %s

en: Invalid order status
hu_HU: Érvénytelen rendelési állapot

en: Invalid order ID
hu_HU: Érvénytelen rendelés azonosító

en: United Arab Emirates Dirham
hu_HU: Egyesült Arab Emírségek  dirham

en: Argentine Peso
hu_HU: argentin peso

en: Australian Dollars
hu_HU: ausztrál dollár

en: Brazilian Real
hu_HU: brazíliai real

en: Bulgarian Lev
hu_HU: bolgár leva

en: Canadian Dollars
hu_HU: kanadai dollár

en: Chilean Peso
hu_HU: Chilei peso

en: Chinese Yuan
hu_HU: kínai jüan

en: Colombian Peso
hu_HU: Kolumbiai peso

en: Czech Koruna
hu_HU: cseh korona

en: Danish Krone
hu_HU: dán korona

en: Dominican Peso
hu_HU: dominikai peso

en: Euros
hu_HU: euró

en: Hong Kong Dollar
hu_HU: hongkongi dollár

en: Croatia kuna
hu_HU: Horvát kuna

en: Hungarian Forint
hu_HU: magyar forint

en: Icelandic krona
hu_HU: izlandi korona

en: Indonesia Rupiah
hu_HU: indonéz rúpia

en: Indian Rupee
hu_HU: indiai rúpia

en: Nepali Rupee
hu_HU: Nepáli Rúpia

en: Israeli Shekel
hu_HU: izraeli sékel

en: Japanese Yen
hu_HU: japán yen

en: South Korean Won
hu_HU: dél-koreai von

en: Malaysian Ringgits
hu_HU: maláj ringgit

en: Mexican Peso
hu_HU: mexikói peso

en: Nigerian Naira
hu_HU: Nigériai naira

en: Norwegian Krone
hu_HU: norvég korona

en: New Zealand Dollar
hu_HU: új-zélandi dollár

en: Paraguayan Guaraní
hu_HU: paraguayi guaraní

en: Philippine Pesos
hu_HU: fülöp-szigeteki peso

en: Polish Zloty
hu_HU: lengyel zloty

en: Pounds Sterling
hu_HU: font sterling

en: Romanian Leu
hu_HU: román lej

en: Russian Ruble
hu_HU: orosz rubel

en: Singapore Dollar
hu_HU: szingapúri dollár

en: South African rand
hu_HU: dél-afrikai rand

en: Swedish Krona
hu_HU: svéd korona

en: Swiss Franc
hu_HU: svájci frank

en: Taiwan New Dollars
hu_HU: tajvani új dollár

en: Thai Baht
hu_HU: thai bát

en: Turkish Lira
hu_HU: török líra

en: Ukrainian Hryvnia
hu_HU: ukrán hrivnya

en: US Dollars
hu_HU: USA-dollár

en: Vietnamese Dong
hu_HU: vietnám dong

en: Egyptian Pound
hu_HU: egyiptomi font

en: Cart Discount
hu_HU: Kosár kedvezmény

en: Cart % Discount
hu_HU: Kosár % kedvezmény

en: Product Discount
hu_HU: Termék kedvezmény

en: Product % Discount
hu_HU: Termék % kedvezmény

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hu_HU: A shop_order_status taxonómia már nem létezik a WooCommerce 2.2-ben! Érdemes helyette az új WooCommerce post_status instead taxiómát használni, <a href="%s">bővebb információ erről itt...</a>

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hu_HU: A "publish" rendelési állapot már nem létezik a WooCommerce 2.2-ben! Érdemes helyette az új WooCommerce post_status taxonómiát használni, <a href="%s">bővebb információk erre...</a>

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hu_HU: Ez a függvény nem hívható meg a woocommerce_init előtt.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hu_HU: Ki nem fizetett rendelés visszamondva - időkorlát elérve.

en: Refund &ndash; %s
hu_HU: Visszatérítés &ndash; %s

en: Simple product
hu_HU: Egyszerű termék

en: Grouped product
hu_HU: Csoportosított termék

en: External/Affiliate product
hu_HU: Külső/Partner termék

en: Variable product
hu_HU: Variálható termék

en: New products
hu_HU: Új termékek

en: New products added to %s
hu_HU: Új termékek hozzáadva: %s

en: New products tagged %s
hu_HU: Új termékek %s címkével

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hu_HU: Ez egy demó áruház tesztelési célokból &mdash; a rendelések nem kerülnek teljesítésre.

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: Keresési eredmények: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
hu_HU: &nbsp;&ndash; %s. oldal

en: Default sorting
hu_HU: Alapértelmezett rendezés

en: Sort by popularity
hu_HU: Rendezés népszerűség szerint

en: Sort by average rating
hu_HU: Rendezés átlag értékelés szerint

en: Sort by newness
hu_HU: Rendezés újdonságok szerint

en: Sort by price: low to high
hu_HU: Rendezés ár szerint: olcsótól a drágáig

en: Sort by price: high to low
hu_HU: Rendezés ár szerint: drágától az olcsóig

en: Additional Information
hu_HU: További információk

en: Reviews (%d)
hu_HU: Vélemények (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
hu_HU: Az $args argumentumot egy tömbként add át. Az elavult argumentum eltávolításra kerül a WC 2.2-ben.

en: Place order
hu_HU: Megrendelés elküldése

en: Select a country&hellip;
hu_HU: Válassz országot&hellip;

en: Update country
hu_HU: Ország frissítése

en: Select a state&hellip;
hu_HU: Válassz megyét&hellip;

en: Choose an option
hu_HU: Válassz egy lehetőséget

en: Select a category
hu_HU: Válassz egy kategóriát

en: Uncategorized
hu_HU: Nem kategorizált

en: An account is already registered with your email address. Please login.
hu_HU: Már regisztráltak egy fiókot ezzel az e-mail címmel. Kérlek, jelentkezz be.

en: Please enter a valid account username.
hu_HU: Kérlek, írj be egy érvényes felhasználónevet.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hu_HU: Már regisztráltak egy fiókot ezzel a felhasználónévvel. Kérlek, válassz másikat.

en: Please enter an account password.
hu_HU: Kérlek, válassz egy jelszót a fiókodhoz.

en: ERROR
hu_HU: HIBA

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
hu_HU: A regisztráció sikertelen&hellip; kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha a probléma továbbra is fennáll.

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Paused
hu_HU: Szüneteltetve

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Display the user's Cart in the sidebar.
hu_HU: Megjeleníti a vásárló kosarát az oldalsávban.

en: WooCommerce Cart
hu_HU: WooCommerce kosár

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: Hide if cart is empty
hu_HU: Rejtse el, ha üres a kosár

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
hu_HU: A rétegezett navigáció aktív szűrőit jeleníti meg, így a felhasználók látják és kikapcsolhatják azokat.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
hu_HU: WooCommerce réteges navigáció szűrők

en: Active Filters
hu_HU: Aktív szűrők

en: Remove filter
hu_HU: Szűrő eltávolítása

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
hu_HU: Egy egyedi attribútumot jelenít meg amivel a terméklista szűkíthető kategória nézetben.

en: WooCommerce Layered Nav
hu_HU: WooCommerce réteges navigáció

en: Filter by
hu_HU: Szűrés módja

en: Attribute
hu_HU: Attribútum

en: Display type
hu_HU: Megjelenítési mód

en: List
hu_HU: Lista

en: Dropdown
hu_HU: Legördülő

en: Query type
hu_HU: Lekérés típusa

en: AND
hu_HU: ÉS

en: OR
hu_HU: VAGY

en: Any %s
hu_HU: Bármely %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
hu_HU: Egy árszűrő csúszkát jelenít meg amivel a terméklista szűkíthető kategória nézetben.

en: WooCommerce Price Filter
hu_HU: WooCommerce árszűrő

en: Filter by price
hu_HU: Szűrés ár szerint

en: Min price
hu_HU: Min ár

en: Max price
hu_HU: Max ár

en: Filter
hu_HU: Szűrés

en: Price:
hu_HU: Ár:

en: A list or dropdown of product categories.
hu_HU: A termékkategóriák listában vagy legördülő menüben.

en: WooCommerce Product Categories
hu_HU: WooCommerce termékkategóriák

en: Order by
hu_HU: Rendezés

en: Category Order
hu_HU: Kategória sorrend

en: Show as dropdown
hu_HU: Megjelenítés legördülőként

en: Show product counts
hu_HU: Termékek számának megjelenítése

en: Show hierarchy
hu_HU: Hierarchia megjelenítése

en: Only show children of the current category
hu_HU: Csak a jelenlegi kategória alkategóriáit mutassa

en: No product categories exist.
hu_HU: Nincsenek termékkategóriák.

en: A Search box for products only.
hu_HU: Keresődoboz kizárólag a termékeknek.

en: WooCommerce Product Search
hu_HU: WooCommerce termékkereső

en: Your most used product tags in cloud format.
hu_HU: A leggyakrabban használt termékcímkék felhő formában.

en: WooCommerce Product Tags
hu_HU: WooCommerce termékcímkék

en: Display a list of your products on your site.
hu_HU: A termékek listáját jeleníti meg.

en: WooCommerce Products
hu_HU: WooCommerce termékek

en: Number of products to show
hu_HU: Megjelenítendő termékek száma

en: Show
hu_HU: Megjelenítés

en: All Products
hu_HU: Összes termék

en: Featured Products
hu_HU: Kiemelt termékek

en: On-sale Products
hu_HU: Akciós termékek

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Price
hu_HU: Ár

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Sales
hu_HU: Eladások

en: ASC
hu_HU: NÖV

en: DESC
hu_HU: CSÖKK

en: Hide free products
hu_HU: Ingyenes termékek elrejtése

en: Show hidden products
hu_HU: Rejtett termékek megjelenítése

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
hu_HU: A legutóbbi értékelések listáját jeleníti meg.

en: WooCommerce Recent Reviews
hu_HU: WooCommerce legújabb értékelések

en: Recent Reviews
hu_HU: Legújabb értékelések

en: Number of reviews to show
hu_HU: Megjelenítendő értékelések száma

en: Display a list of recently viewed products.
hu_HU: A legutóbb megtekintett termékek listáját jeleníti meg.

en: WooCommerce Recently Viewed
hu_HU: WooCommerce legutóbb megtekintett

en: Recently Viewed Products
hu_HU: Legutóbb megtekintett termékek

en: Display a list of your top rated products on your site.
hu_HU: A legjobbra értékelt termékek listáját jeleníti meg.

en: WooCommerce Top Rated Products
hu_HU: WooCommerce legjobbra értékelt termékek

en: Top Rated Products
hu_HU: Legjobbra értékelt termékek

en: %s would like to connect to your store
hu_HU: %s szeretne az üzletedhez csatlakozni

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
hu_HU: Ezzel "%s" <strong>%s</strong> jogot fog kapni, ami feljogosítja az alábbiakra:

en: Logged in as %s
hu_HU: Bejelentkezve, mint %s

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Approve
hu_HU: Engedélyezés

en: Deny
hu_HU: Megtagadás

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
hu_HU: A(z) %1$s alkalmazáshoz való kapcsolódáshoz be kell jelentkezned. Jelentkezz be az üzletbe lentebb, vagy %2$slépj vissza a(z) %1$s alkalmazáshoz%3$s

en: Username or email address
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Application Authentication Request
hu_HU: Alkalmazáshitelesítési kérés

en: Your cart is currently empty.
hu_HU: A kosarad jelenleg üres.

en: Return To Shop
hu_HU: Vissza az üzletbe

en: Shipping #%d
hu_HU: Szállítás #%d

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
hu_HU: Kérlek, használd a szállítási kalkulátort az elérhető szállítási módok megtekintéséhez.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
hu_HU: Kérlek, lépj tovább a pénztárhoz és írd be a teljes címed az esetlegesen elérhető szállítási módok megjelenítéséhez.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
hu_HU: Kérlek, töltsd ki adataidat a szállítási módok megjelenítéséhez.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hu_HU: Nincsenek elérhető szállítási módok. Kérlek, ellenőrizd újból a címed vagy lépj kapcsolatba velünk ha segítségre van szükséged.

en: Cart Totals
hu_HU: Kosár végösszeg

en: Subtotal
hu_HU: Részösszeg

en: Total
hu_HU: Összeg

en:  (taxes estimated for %s)
hu_HU: (becsült adó alapja: %s)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
hu_HU: Megjegyzés: a szállítási díj és az adó becsült értékek%s és a pénztárnál a szállítási és számlázási információk alapján frissülni fog.

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Remove this item
hu_HU: Termék eltávoíltása

en: Coupon code
hu_HU: Kuponkód

en: Apply Coupon
hu_HU: Kupon alkalmazása

en: Update Cart
hu_HU: Kosár frissítése

en: You may be interested in&hellip;
hu_HU: Érdekelhet még&hellip;

en: No products in the cart.
hu_HU: Nincsenek termékek a kosárban.

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Proceed to Checkout
hu_HU: Tovább a pénztárhoz

en: Calculate Shipping
hu_HU: Szállítási díj kiszámítása

en: State / county
hu_HU: Megye

en: City
hu_HU: Város

en: Update Totals
hu_HU: Végösszeg frissítése

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hu_HU: Problémák merültek fel a kosaraddal kapcsolatban (fentebb látható). Kérlek, lépj vissza a kosár oldalra és javítsd a hibákat fizetés előtt.

en: Return To Cart
hu_HU: Vissza a kosárhoz

en: Billing &amp; Shipping
hu_HU: Számlázás és szállítás

en: Billing Details
hu_HU: Számlázási adatok

en: Create an account?
hu_HU: Fiók létrehozása?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
hu_HU: Az alábbi mezők kitöltésével regisztrálhatsz egy fiókot. Ha visszatérő vásárló vagy, kérlek, jelentkezz be az oldal tetején.

en: You must be logged in to checkout.
hu_HU: A fizetéshez be kell jelentkezned.

en: Your order
hu_HU: Rendelésed

en: Have a coupon?
hu_HU: Van kuponod?

en: Click here to enter your code
hu_HU: Kattints ide a kód megadásához

en: Returning customer?
hu_HU: Visszatérő vásárló vagy?

en: Click here to login
hu_HU: Kattints ide a bejelentkezéshez

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
hu_HU: Ha már vásároltál nálunk, kérlek, írd be adataidat az alábbi mezőkbe. Ha új vásárló vagy, kérlek, lépj tovább a Számlázási és Szállítási szekciókra.

en: Qty
hu_HU: Mny

en: Totals
hu_HU: Végösszeg

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu_HU: Sajnáljuk, úgy tűnik nincs elérhető fizetési mód a címedhez. Kérlek, lépj velünk kapcsolatba, ha további segítségre van szükséged vagy ha más módon szeretnéd rendezni.

en: Pay for order
hu_HU: Rendelés kifizetése

en: Ship to a different address?
hu_HU: Szállítás másik címre?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hu_HU: Kérlek, töltsd fel fent az adataidat az elérhető fizetési módok megjelenítéséhez.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu_HU: Sajnáljuk, úgy tűnik nem elérhető egyetlen fizetési mód sem a választott országban. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha támogatásra van szükséged vagy alternatív megoldást javasolnál.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hu_HU: Mivel a böngésződ nem támogatja a JavaScript-et vagy ki van kapcsolva, kérlek, kattints a <em>Végösszeg frissítése</em> gombra a rendelésed elküldése előtt. Ha nem így teszel, akkor elképzelhető, hogy drágább lesz a rendelésed, mint a fenti összeg.

en: Update totals
hu_HU: Végösszeg frissítése

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
hu_HU: Elolvastam és elfogadom a <a href="%s" target="_blank">felhasználási és rendelési feltételeket</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
hu_HU: A rendelésed feldolgozása sikertelen, mivel a származó bank/kereskedő elutasította a tranzakciót.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
hu_HU: Kérlek, próbálkozz meg újból a vásárlással vagy menj a fiókod oldalára.

en: Please attempt your purchase again.
hu_HU: Kérlek, próbálkozz újra a fizetéssel.

en: Pay
hu_HU: Fizetés

en: Thank you. Your order has been received.
hu_HU: Köszönjük! Rendelésed megkaptuk.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
hu_HU: A(z) %d. számú rendelés, melyet %s adott fel, vissza lett mondva. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: Order: %s
hu_HU: Rendelés: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
hu_HU: %s egy új rendelést adott fel. A rendelés részletei a következők:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
hu_HU: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed feldolgoztuk. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
hu_HU: %s új rendelést készített számodra. A fizetéshez, kérlek, használd a következő linket: %s

en: pay
hu_HU: fizetés

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
hu_HU: Köszönjük, hogy a(z) %s regisztrált felhasználója lettél. Felhasználóneved <strong>%s</strong>.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
hu_HU: A jelszavad automatikusan legeneráltuk: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
hu_HU: Rendelések megtekintése a fiókja felületén érhető el és itt módosítható a jelszava is: %s.

en: Hello, a note has just been added to your order:
hu_HU: Szervusz, egy megjegyzést fűztünk a rendelésedhez:

en: For your reference, your order details are shown below.
hu_HU: Emlékeztetőül alább láthatóak a rendelés részletei.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
hu_HU: Rendelésed megkaptuk és jelenleg feldolgozás alatt áll. Emlékeztetőül alább láthatóak a rendelés részletei:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
hu_HU: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed részlegesen visszatérítettük.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
hu_HU: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed visszatérítettük.

en: Amount Refunded
hu_HU: Visszatérített összeg

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
hu_HU: Valakit új jelszót igényelt a következő fiókhoz:

en: Username: %s
hu_HU: Felhasználónév: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hu_HU: Ha ez egy tévedés volt, kérlek, mellőzd ezt a levelet és semmi sem fog történni.

en: To reset your password, visit the following address:
hu_HU: A jelszavad megváltoztatásához látogasd meg a következő címet:

en: Click here to reset your password
hu_HU: Kattints ide a jelszavad megváltoztatásához

en: Billing address
hu_HU: Számlázási cím

en: Shipping address
hu_HU: Szállítási cím

en: Order number: %s
hu_HU: Rendelés száma: %s

en: jS F Y
hu_HU: Y F j.

en: View order: %s
hu_HU: Rendelés megtekintése: %s

en: You have received an order from %s.
hu_HU: %s egy új rendelést adott fel.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
hu_HU: A jelszavad <strong>%s</strong>.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
hu_HU: Szervusz. %s oldalon leadott rendelésed visszatérítettük. A rendelés részletei alább láthatóak:

en: Quantity: %s
hu_HU: Mennyiség: %s

en: Cost: %s
hu_HU: Összeg: %s

en: Username or email
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Remember me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Lost your password?
hu_HU: Elfelejtetted a jelszavadat?

en: No products were found matching your selection.
hu_HU: Egy termék se felelt meg a keresésnek.

en: Showing the single result
hu_HU: Egyetlen találat van

en: Showing all %d results
hu_HU: Mind a(z) %d találat megjelenítve

en: Sale!
hu_HU: Akció!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu_HU: Sajnáljuk, úgy tűnik nincsenek fizetési módok, melyek támogatnák új fizetési mód hozzáadását. Kérlek, lépj velünk kapcsolatba, ha további segítségre van szükséged vagy ha más módon szeretnéd rendezni.

en: First name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last name
hu_HU: Keresztnév

en: Email address
hu_HU: E-mail cím

en: Password Change
hu_HU: Jelszó módosítás

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
hu_HU: Jelenlegi jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
hu_HU: Új jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: Confirm New Password
hu_HU: Új jelszó megerősítése

en: Save changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Billing Address
hu_HU: Számlázási cím

en: Shipping Address
hu_HU: Szállítási cím

en: Save Address
hu_HU: Cím mentése

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu_HU: Elfelejtetted a jelszavadat? Kérlek, írd be a felhasználónevedet vagy e-mail címedet. Küldeni fogunk egy linket e-mailben az új jelszó készítéséhez.

en: Enter a new password below.
hu_HU: Írd be az új jelszavadat.

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: Re-enter new password
hu_HU: Új jelszó megismétlése

en: Reset Password
hu_HU: Új jelszó igénylése

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
hu_HU: Helló <strong>%1$s</strong> (nem %1$s vagy? <a href="%2$s">Kijelentkezés</a>).

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
hu_HU: A fiókodban megtekintheted legutóbbi rendeléseid, kezelheted szállítási és számlázási címeidet és <a href="%s">megváltoztathatod a jelszavadat</a>.

en: My Addresses
hu_HU: Címeim

en: My Address
hu_HU: Címem

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hu_HU: Az alábbi címek lesznek alapértelmezésként használva fizetéskor.

en: You have not set up this type of address yet.
hu_HU: Még nem állítottál be ilyen címet.

en: Available Downloads
hu_HU: Elérhető letöltések

en: Recent Orders
hu_HU: Legutóbbi rendelések

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Order Number
hu_HU: Rendelés szám

en: %s for %s item | %s for %s items
hu_HU[0]: %s %s termékért
hu_HU[1]: %s %s termékért

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
hu_HU:  <mark class="order-number">%s</mark> rendelés leadva <mark class="order-date">%s</mark> dátummal és jelenleg <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order Updates
hu_HU: Rendelési frissítések

en: l jS \o\f F Y, h:ia
hu_HU: Y-m-d H:i:s

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hu_HU: A rendelésed követéséhez kérlek írd be a rendelési azonosítót az alábbi dobozba, majd nyomd meg az "Keresés" gombot. A rendelési azonosítót a nyugtán és a megerősítő e-mailben találod.

en: Order ID
hu_HU: Rendelés azonosítója

en: Found in your order confirmation email.
hu_HU: A rendelést megerősítő e-mailben található.

en: Billing Email
hu_HU: Számlázási e-mail cím

en: Email you used during checkout.
hu_HU: A vásárláskor használt e-mail cím.

en: Track
hu_HU: Követés

en: Order Again
hu_HU: Újrarendelés

en: Customer Details
hu_HU: Vásárló adatai

en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:

en: Email:
hu_HU: E-mail cím:

en: Telephone:
hu_HU: Telefonszám:

en: Order Details
hu_HU: Rendelés részletei

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
hu_HU: #%s számú rendelés %s keltezéssel és &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
hu_HU: óta

en: and was completed
hu_HU: és teljesítésre került

en:  ago
hu_HU: óta

en: Search for:
hu_HU: Keresés a következőre:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hu_HU: Ez a termék jelenleg nincs készleten és nem megvásárolható.

en: Clear selection
hu_HU: Kiválasztás törlése

en: SKU:
hu_HU: Cikkszám:

en: Category: | Categories:
hu_HU[0]: Kategória:
hu_HU[1]: Kategóriák:

en: Tag: | Tags:
hu_HU[0]: Címke:
hu_HU[1]: Címkék:

en: Weight
hu_HU: Súly

en: Dimensions
hu_HU: Méretek

en: out of %s5%s
hu_HU: az %s5%s-ből

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
hu_HU[0]: %s vásárlói értékelés alapján
hu_HU[1]: %s vásárlói értékelés alapján

en: %s customer review | %s customer reviews
hu_HU[0]: %s vásárlói értékelés
hu_HU[1]: %s vásárlói értékelés

en: Related Products
hu_HU: Kapcsolódó termékek

en: Rated %d out of 5
hu_HU: Értékelés: %d / 5

en: Your comment is awaiting approval
hu_HU: A hozzászólásod megerősítésre vár

en: verified owner
hu_HU: megerősített tulajdonos

en: Product Description
hu_HU: Termékleírás

en: You may also like&hellip;
hu_HU: Érdekelhetnek még&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
hu_HU[0]: %s értékelés a termékre: %s
hu_HU[1]: %s értékelés a termékre: %s

en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: There are no reviews yet.
hu_HU: Még nincsenek értékelések.

en: Add a review
hu_HU: Mondd el a véleményed

en: Be the first to review
hu_HU: Mondd el a véleményed elsőként:

en: Leave a Reply to %s
hu_HU: Válasz %s véleményére

en: Submit
hu_HU: Elküld

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
hu_HU: A termék értékeléséhez <a href="%s">be kell jelentkezned</a>.

en: Your Rating
hu_HU: Értékelésed

en: Rate&hellip;
hu_HU: Értékelés&hellip;

en: Perfect
hu_HU: Tökéletes

en: Good
hu_HU: Jó

en: Average
hu_HU: Átlagos

en: Not that bad
hu_HU: Nem olyan rossz

en: Very Poor
hu_HU: Nagyon rossz

en: Your Review
hu_HU: Véleményed

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hu_HU: Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hu_HU: Egy e-kereskedelmi eszköztár, ami segít eladni bármit. Gyönyörűen.

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hu_HU: Grúzia

[ctx: min_price]
en: From:
hu_HU: Legolcsóbb:

[ctx: placeholder]
en: Username
hu_HU: Felhasználónév

[ctx: placeholder]
en: Password
hu_HU: Jelszó

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hu_HU: Megjegyzések a rendeléssel kapcsolatban, pl. külön kérés a szállítással kapcsolatban.

[ctx: placeholder]
en: Street address
hu_HU: Utca

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
hu_HU: Kapucsengő, ajtó, stb. (nem kötelező)

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
hu_HU: Termék keresés&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
hu_HU: Egy találat elérhető, nyomd meg az Enter gombot a kiválasztásához.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hu_HU: %qty% találat elérhető, a navigáláshoz használd a fel és le nyilakat.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hu_HU: Nincsenek találatok

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hu_HU: A betöltés sikertelen

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hu_HU: Kérlek, írj be 1 vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hu_HU: Kérlek, írj be %qty% vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hu_HU: Kérlek, törölj 1 karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hu_HU: Kérlek, törölj %qty% karaktert

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hu_HU: Csak 1 elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hu_HU: Csak %qty% elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hu_HU: További találatok betöltése&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hu_HU: Keresés&hellip;

[ctx: Page slug]
en: shop
hu_HU: uzlet

[ctx: Page slug]
en: cart
hu_HU: kosar

[ctx: Page slug]
en: checkout
hu_HU: penztar

[ctx: Page slug]
en: my-account
hu_HU: fiokom

[ctx: Page title]
en: Shop
hu_HU: Üzlet

[ctx: Page title]
en: Cart
hu_HU: Kosár

[ctx: Page title]
en: Checkout
hu_HU: Pénztár

[ctx: Page title]
en: My Account
hu_HU: Fiókom

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hu_HU: Kategóriák

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hu_HU: Címkék

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
hu_HU: Szállítási osztályok

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hu_HU: Termékek

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hu_HU: Rendelések

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hu_HU: Kuponok

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
hu_HU: Webkapcsok

[ctx: slug]
en: product-category
hu_HU: termekkategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
hu_HU: termekcimke

[ctx: slug]
en: product
hu_HU: termek

[ctx: slug]
en: uncategorized
hu_HU: nem-kategorizalt

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
hu_HU: Fizetésre vár

[ctx: Order status]
en: Processing
hu_HU: Feldolgozás alatt

[ctx: Order status]
en: On Hold
hu_HU: Fizetésre vár

[ctx: Order status]
en: Completed
hu_HU: Teljesítve

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hu_HU: Visszamondva

[ctx: Order status]
en: Refunded
hu_HU: Visszatérítve

[ctx: Order status]
en: Failed
hu_HU: Sikertelen

[ctx: Tax status]
en: None
hu_HU: Nincs

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hu_HU: számlázás

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hu_HU: szállítás

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hu_HU: Kezdőlap

[ctx: Sorting order]
en: Order
hu_HU: Rendelés

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
hu_HU: Szerző: %1$s

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hu_HU: Mny

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hu_HU: Megjelenítve %1$d&ndash;%2$d / %3$d találat

[ctx: label]
en: Search for:
hu_HU: Keresés a következőre:

[ctx: submit button]
en: Search
hu_HU: Keresés
