WooCommerce - en to hr translation catalogue (1209 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
hr: (procjena poreza za %s)

en:  ago
hr: Prije

en: "%s" Shipping Class Cost
hr: "%s" Klasa troškova isporuke

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hr: Prikazujem %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata

en: %s - API %s (created on %s at %s).
hr: %s - API %s (kreirano %s u %s).

en: %s - Order #%s
hr: %s - Narudžba #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
hr: %s - Prednarudžba za "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
hr: %s - Pretplata za "%s"

en: %s customer review | %s customer reviews
hr[0]: %s recenzija korisnika
hr[1]: %s recenzije korisnika
hr[2]: %s recenzije korisnika

en: %s download remaining | %s downloads remaining
hr[0]: Ostalo %s preuzimanje
hr[1]: Ostalo %s preuzimanja
hr[2]: Ostalo %s preuzimanja

en: %s for %s item | %s for %s items
hr[0]: %s za %s stavka
hr[1]: %s za %s stavke
hr[2]: %s za %s stavke

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hr[0]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[1]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[2]: %s je dodano u vašu košaricu.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hr: %s je uklonjen iz vaše košarice jer više ne može biti kupljen. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: %s in stock
hr: %s na zalihi

en: %s is a required field | %s are required fields
hr[0]: %s je obavezno polje
hr[1]: %s je obavezno polje
hr[2]: %s su obavezna polja

en: %s is low in stock.
hr: Zalihe %s su niske.

en: %s is out of stock.
hr: Nema %s na zalihi.

en: %s parameter is missing
hr: &s parametar nedostaje

en: %s removed. %sUndo?%s
hr: %s je uklonjen. %sPoništi?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
hr[0]: %s recenzija za %s
hr[1]: %s recenzije za %s
hr[2]: %s recenzije za %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
hr: %s komada od %s je predbilježeno u narudžbi %s.

en: %s would like to connect to your store
hr: %s se želi povezati s vašom trgovinom

en: &Aacute;vila
hr: Ávila

en: &nbsp;&ndash; Page %s
hr: &nbsp;&ndash; Stranica %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
hr: &nbsp;<small>%sputem %s</small>

en: (Includes %s)
hr: (uključuje %s)

en: (Order #%s)
hr: (Narudžba #%s)

en: (can be backordered)
hr: (može se unaprijed naručiti)

en: (ex. VAT)
hr: (bez PDV-ea)

en: (ex. tax)
hr: (bez poreza)

en: (incl. VAT)
hr: (uključen PDV-e)

en: (incl. tax)
hr: (uklj, porez)

en: + Add Account
hr: + Dodaj račun

en: A Coru&ntilde;a
hr: Coruña

en: A Search box for products only.
hr: Forma za pretraživanje samo za proizvode.

en: A list or dropdown of product categories.
hr: Lista ili padajući izbornik kategorija proizvoda.

en: A minimum order amount (defined below)
hr: Minimalna iznos za narudžbu (definirana ispod)

en: A minimum order amount AND a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe I kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe ILI kupon

en: A note has been added to your order
hr: Poruka je dodana uz vašu narudžbu

en: A product attribute with the provided ID could not be found
hr: Atribut proizvoda s ovim ID uvjetom se ne može pronaći

en: A product category with the provided ID could not be found
hr: Kategorija proizvoda za navedeni identifikacijski broj nije pronađena.

en: A user could not be found with this email address.
hr: Korisnik sa ovom e-mail adresom nije pronađen.

en: A valid free shipping coupon
hr: Važeći kupon za besplatnu dostavu

en: AND
hr: I

en: API Credentials
hr: API identifikacijski podaci

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
hr: API Ključ je generiran uspješno. Kopirajte sada vaš novi API Ključ. Nećete ga moći vidjeti ponovo!

en: API Key updated successfully.
hr: API Ključ je ažuriran uspješno

en: API Password
hr: API lozinka

en: API Signature
hr: API Signatura

en: API Username
hr: API korisničko ime

en: API disabled!
hr: API je onemogućen!

en: API user is invalid
hr: API korisnika nije valjan

en: Accept COD if the order is virtual
hr: Prihvati COD ako je narudžba virtualna

en: Accept for virtual orders
hr: Prihvati virtualne narudžbe

en: Access Denied
hr: Pristup Odbijen

en: Account Details
hr: Detalji računa

en: Account Name
hr: Ime računa

en: Account Number
hr: Broj računa

en: Account details changed successfully.
hr: Detalji računa uspješno uređeni.

en: Account password
hr: Lozinka računa

en: Account username
hr: Korisničko ime računa

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hr: Akcija nije uspjela. Osvježite stranicu i pokušajte ponovo.

en: Active
hr: Aktivan

en: Active Filters
hr: Aktivni filteri

en: Add Coupon
hr: Dodaj kupon

en: Add New %s
hr: Dodaj novi %s

en: Add New Coupon
hr: Dodaj novi kupon

en: Add New Order
hr: Dodaj novu narudžbu

en: Add New Product
hr: Dodaj novi proizvod

en: Add New Product Category
hr: Dodaj novu kategoriju proizvoda

en: Add New Product Tag
hr: Dodaj novu oznaku proizvoda

en: Add New Shipping Class
hr: Dodaj nove klase dostave

en: Add New Webhook
hr: Dodaj novi Webhook

en: Add Order
hr: Dodaj narudžbu

en: Add Payment Method
hr: Dodaj metodu plaćanja

en: Add Product
hr: Dodaj proizvod

en: Add Webhook
hr: Dodaj Webhook

en: Add a new payment method.
hr: Dodaj novu metodu plaćanja.

en: Add a review
hr: Napiši recenziju

en: Add or remove Product Tags
hr: Dodaj ili ukloni oznake proizvoda

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Additional Information
hr: Dodatne informacije

en: Additional Rates
hr: Dodatne stope

en: Address
hr: Adresa

en: Address Override
hr: Nadjačavanje adrese

en: Address changed successfully.
hr: Adresa uspješno promijenjena.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hr: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hr: Narudžbe

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hr: Proizvodi

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
hr: Klase dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hr: Oznake

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
hr: Webkuke

en: Advanced options
hr: Napredne opcije.

en: All %s
hr: Sve %s

en: All Product Categories
hr: Sve kategorije proizvoda

en: All Product Tags
hr: Sve oznake proizvoda

en: All Products
hr: Svi proizvodi

en: All Shipping Classes
hr: Sve klase dostave

en: All allowed countries
hr: Sve dozvoljene države

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Allow, but notify customer
hr: Dozvoli, ali obavijesti kupca

en: Allowed Zip/Post Codes
hr: Dopušteni poštanski brojevi

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
hr: Omogućava plaćanje čekovima. Zašto nebite primali čekove? Možda i nebi ali vam omogućuje testitranje vaše stranice.

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
hr: Dopusti plaćanje internet bankarstvom.

en: Almer&iacute;a
hr: Almería

en: Amap&aacute;
hr: Amapá

en: Amount Refunded
hr: Vraćeni iznos

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hr: Račun sa ovim korisničkim imenom je registriran. Molimo izaberite drugo korisničko ime

en: An account is already registered with your email address. Please login.
hr: Račun sa ovom email adresom je već registriran. Molimo da se ulogirate.

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
hr: Pojavila se autentifikacijska greška za vrijeme ažuriranja prijevoda. Molimo Vas, pokušajte ponovno ili promijenite Vaše parametre za nadogradnju.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hr: E-commerce alat koji pomaže vam prodavati bilo što. U prekrasnom obliku.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hr: Došlo je do pogreške u zahtjevu i nismo mogli poslati potrošačke podatke

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
hr: Pojavila se greška prilikom kreiranja zahtjeva za refundaciju koristeći API gatewaya za plaćanje.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hr: Proizvod koji nije više dostupan je uklonjen iz vaše košarice.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
hr: Narudžba za vas je izrađena na %s. Za plaćanje narudžbe molimo koristite sljedeći link: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
hr: Bilješka o narudžbi sa pripadajućim identifikacijskim brojem nije pronađena.

en: An order refund with the provided ID could not be found
hr: Refundacija narudžbe sa pripadajućim identifikacijskim brojem nije pronađena.

en: Antalya
hr: Antalija

en: Anti-spam field was filled in.
hr: Anti-spam polje je ispunjeno.

en: Any %s
hr: Bilo koji %s

en: Application Authentication Request
hr: Zahtjev aplikacijske autentifikacije

en: Apply Coupon
hr: Primjeni kupon

en: Approve
hr: Odobri

en: Are you sure you want to delete this template file?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu datoteku predloška?

en: Attribute
hr: Atributi

en: Australian Dollars
hr: Australijski dolari

en: Author: %s
hr: Autor: %s

en: Authorize
hr: Odobravanje

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Available Downloads
hr: Dostupna Preuzimanja

en: Available on backorder
hr: Dostupno uz narudžbu

en: Average
hr: Prosjećan

en: Awaiting BACS payment
hr: Uplata Internet bankarstvom na čekanju

en: Awaiting cheque payment
hr: Očekujemo plaćanje čekom

en: BACS
hr: Internet bankarstvo

en: Backordered
hr: Po narudžbi

en: Bank Name
hr: Ime banke

en: Be the first to review
hr: Budite prvi koji će recenzirati proizvod

en: Bhojpur
hr: Bhojpuri

en: Billing &amp; Shipping
hr: Plaćanje &amp; Dostava

en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: Billing Details
hr: Detalji za naplatu

en: Billing Email
hr: Email za naplatu

en: Billing address
hr: Adresa za naplatu

en: Bulgarian Lev
hr: Bugarski Lev

en: Buy product
hr: Kupi proizvod

en: C&aacute;ceres
hr: Cáceres

en: C&aacute;diz
hr: Cádiz

en: Calculate Shipping
hr: Izračunaj troškove dostave

en: Calculation Type
hr: Vrsta izračuna

en: Canadian Dollars
hr: Kanadski dolari

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cancel order &amp; restore cart
hr: Otkaži narudžbu &amp; vrati košarcu

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
hr: Otkazana narudžba

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hr: Otkazane narudžbe, email poruke se šalju na popis primatelja kada su narudžbe označene kao otkazane (ako su ranije bile u obradi ili na čekanju).

en: Cannot create coupon, try again
hr: Kupon nije moguće kreirati, molimo Vas pokušajte ponovno.

en: Cannot create fee, try again
hr: Trošarinu nije moguće kreirati, molimo pokušajte ponovno.

en: Cannot create line item, try again
hr: Stavku nije moguće kreirati, pokušajte ponovno.

en: Cannot create order note, please try again
hr: Nije moguće kreirati bilješku o narudžbi, molimo Vas pokušajte ponovno.

en: Cannot create order refund, please try again
hr: Nije moguće kreirati refundaciju narudžbe. Molimo pokušajte ponovno.

en: Cannot create order: %s
hr: Nije moguće kreirati narudžbu: %s

en: Cannot create shipping method, try again
hr: Način slanja nije moguće kreirati, pokušajte ponovno.

en: Cannot create webhook: %s
hr: Ne može se kreirati webhook: %s

en: Cannot update coupon, try again
hr: Kupon nije moguće ažurirati, pokušajte ponovno.

en: Cannot update fee, try again
hr: Trošarinu nije moguće ažurirati, molimo pokušajte ponovno.

en: Cannot update line item, try again
hr: Stavku nije moguće ažurirati, pokušajte ponovno.

en: Cannot update shipping method, try again
hr: Način slanja nije moguće ažurirati, pokušajte ponovno.

en: Canterbury
hr: Kanterberi

en: Canton
hr: Kanton

en: Capture
hr: Hvatanje

en: Card Code
hr: Kod kartice

en: Card Number
hr: Broj kartice

en: Cart
hr: Košarica

en: Cart % Discount
hr: Popust košarice %

en: Cart Discount
hr: Popust na košaricu:

en: Cart Totals
hr: Sveukupno

en: Cart updated.
hr: Košarica ažurirana.

en: Cash on Delivery
hr: Plaćanje prilikom preuzimanja

en: Category Order
hr: Kategorija narudžbe

en: Category: | Categories:
hr[0]: Kategorija:
hr[1]: Kategorije:
hr[2]: Kategorije:

en: Cear&aacute;
hr: Ceará

en: Cheatin&#8217; huh?
hr: Varate&#8217; ups?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hr: Provjerite svoj e-mail za potvrdni link.

en: Checkout
hr: Plaćanje

en: Cheque
hr: Ček

en: Cheque Payment
hr: Plaćanje čekom

en: Chilean Peso
hr: Čileanski pezo

en: Chinese Yuan
hr: Kineski juan

en: Choose an option
hr: Odaberi opciju

en: Choose from the most used Product tags
hr: Odaberi među najkorištenijim oznakama proizvoda.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hr: Odaberi želite li prihvatiti odmah uplate ili želite pričekati autorizirane uplate.

en: Choose which format of email to send.
hr: Odluči koji format Emaila poslat

en: City
hr: Grad

en: Clear selection
hr: Poništi odabir

en: Click here to enter your code
hr: Kliknite ovdje za unos kupona

en: Click here to login
hr: Kliknite ovdje kako bi ste se prijavili

en: Click here to reset your password
hr: Kliknite ovdje za reset lozinke

en: Colombian Peso
hr: Kolumbijski pezo

en: Company Name
hr: Ime poduzeća

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
hr: Završena narudžba

en: Confirm New Password
hr: Potvrdite novu lozinku

en: Connecticut
hr: Konektikat

en: Consumer Key is invalid
hr: Ključ kupca je pogrešan

en: Consumer Key is missing
hr: Ključ kupca nedostaje

en: Consumer Secret is invalid
hr: Tajna riječ kupca je pogrešna

en: Consumer Secret is missing
hr: Tajna riječ kupca nedostaje

en: Consumption tax
hr: Porez na dodanu vrijednost

en: Continue Shopping
hr: Nastavite kupnju

en: Copy file to theme
hr: Kopiraj datoteku u temu

en: Cost
hr: Trošak

en: Cost: %s
hr: Troškovi: %s

en: Could not delete the attribute
hr: Nije moguće obrisati atribut

en: Could not edit the attribute
hr: Nije moguće urediti atribut

en: Could not write to template file.
hr: Ne mogu pisati po datoteci predloška.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
hr: Nismo&#8217; vas mogli registrirati. Molimo da nas kontaktirate ako se problemi nastave.

en: Country
hr: Država

en: County
hr: Država

en: Coupon
hr: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
hr: Kupon "%s" ne postoji!

en: Coupon code
hr: Kod kupona

en: Coupon code already applied!
hr: Kupon je već unešen!

en: Coupon code applied successfully.
hr: Kupon je unešen uspješno

en: Coupon code is required
hr: Šifra kupona je obavezna.

en: Coupon code removed successfully.
hr: Kod kupona je uspješno uklonjen.

en: Coupon discount total must be a positive amount
hr: Ukupan popust na kuponu mora biti pozitivan.

en: Coupon does not exist!
hr: Kupon ne postoji!

en: Coupon has been removed.
hr: Kupon je uklonjen.

en: Coupon is not valid.
hr: Kopon nije ispravan

en: Coupon usage limit has been reached.
hr: Dosegnuta je kvota korištenja kupona .

en: Coupon:
hr: Kupon

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
hr: Ispunite informacije ispod za registraciju ili ako ste naš član prijavite se na vrhu stranice.

en: Create an account?
hr: Napravi račun?

en: Create coupons
hr: Kreiraj kupone

en: Create customers
hr: Kreiraj kupce

en: Create orders
hr: Kreiraj narudžbe

en: Create products
hr: Kreiraj proizvode

en: Create webhooks
hr: Kreiraj webhooks

en: Credit card
hr: Kreditna kartica

en: Croatia kuna
hr: Hrvatska kuna

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
hr: Trenutna lozinka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
hr: Kupac "novi račun", email poruka se šalje kupcu kada se kupac registrira kroz stranicu za naplatu ili registraciju računa.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
hr: Kupac "Zaporka Resetirana", email poruke poslane kupcima kada oni resetiraju zaporke.

en: Customer Details
hr: Detalji o kupcu

en: Customer ID is invalid
hr: Identifikacijski broj kupca je neispravan.

en: Customer details
hr: Detalji o kupcu

en: Customer invoice
hr: Račun za kupca

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hr: Račun kupcu, email poruke mogu biti poslane kupcima i sadrže njihove podatke o narudžbi i linkove za uplatu.

en: Customer not found
hr: Kupac nije pronađen

en: Customer note
hr: Bilješka kupca

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hr: Email napomena kupca je poslan kada dodate napomenu u narudžbu

en: Czech Koruna
hr: Češka kruna

en: Daman and Diu
hr: Daman i Diu

en: Danish Krone
hr: Danska kruna

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum

en: Default sorting
hr: Zadano sortiranje

en: Defaults to <code>%s</code>
hr: Osnovno je <code>%s</code>

en: Delete note
hr: Izbriši bilješku

en: Delete template file
hr: Izbriši fajl predloška

en: Deleted %s
hr: Izbrisan %s

en: Delivery Fee
hr: Trošak dostave

en: Deny
hr: Zabrani

en: Description
hr: Opis

en: Description is missing.
hr: Opis nedostaje.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
hr: Developeri: Molimo Vas da koristite jQuery te da nema JavaScript grešaka na stranici.

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Direct Bank Transfer
hr: Direktna bankovna transakcija

en: Disabled
hr: Onemogućen

en: Discount:
hr: Popust:

en: Dismiss this notice.
hr: Zanemari ovu obavijest.

en: Display a list of recently viewed products.
hr: Prikaži listu nedavno pregledanih proizvoda.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
hr: Prikaži listu vaših nedavnih komentara na vašoj stranici.

en: Display a list of your products on your site.
hr: Prikaži listu proizvoda na vašoj stranici.

en: Display a list of your top rated products on your site.
hr: Prikaži listu najbolje ocjenjenih proizvoda na stranici.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
hr: Prikažite košaricu korisnika u sidebaru.

en: Display type
hr: Način prikaza

en: District
hr: Predio

en: Do not allow
hr: Nemoj dozvoliti

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Dominican Peso
hr: Dominikanski pezo

en: Dropdown
hr: Padajući izbornik

en: ERROR
hr: Greška

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Account Details
hr: Uredi detalje računa

en: Edit Address
hr: Uredi adresu

en: Edit Coupon
hr: uredi kupon

en: Edit Order
hr: Uredi narudžbu

en: Edit Product
hr: Uredi proizvod

en: Edit Product Category
hr: Uredi kategoriju proizvoda

en: Edit Product Tag
hr: Uredi oznake proizvoda

en: Edit Shipping Class
hr: Uredi klase dostave

en: Edit Webhook
hr: Uredi Webhook

en: Egypt
hr: Egipat

en: Egyptian Pound
hr: Egipatska funta

en: Email Address
hr: Email adresa

en: Email Heading
hr: Zaglavlje Emaila

en: Email Heading (downloadable)
hr: Zaglavlje emaila(moguće preuzeti)

en: Email Heading (paid)
hr: Email Zaglavlje (plaćeno)

en: Email Subject
hr: Email Predmet

en: Email Subject (paid)
hr: Email Predmet (plaćeno)

en: Email Type
hr: Email Vrsta

en: Email address
hr: Email adresa

en: Email type
hr: Tip Emaila

en: Email you used during checkout.
hr: Email koji ste koristili prilikom plaćanja.

en: Enable
hr: Uključi

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
hr: Uključi "nadjačavanje adrese" kako nebi se adrese mjenjale.

en: Enable Bank Transfer
hr: Omogući bankovnu transakciju

en: Enable COD
hr: Omogući PPD

en: Enable Cash on Delivery
hr: Uključi plaćanje prilikom dostave

en: Enable Cheque Payment
hr: Omogući plaćanje čekom

en: Enable Free Shipping
hr: Uključi besplatnu dostavu

en: Enable Hosted Payments
hr: Omogućite hostano plaćanje

en: Enable PayPal sandbox
hr: Omogući PayPal sandbox

en: Enable PayPal standard
hr: Omogući PayPal standard

en: Enable Sandbox Mode
hr: Omogući sandbox mod

en: Enable Simplify Commerce
hr: Omogući Simplify Commerce

en: Enable for shipping methods
hr: Omogućite za metode dostave

en: Enable local delivery
hr: Omogući lokalnu dostavu

en: Enable local pickup
hr: Omogućo lokalno preuzimanje

en: Enable logging
hr: Uključi logiranje

en: Enable this email notification
hr: Omogući dostavljanje obavjesti Emailom

en: Enable this shipping method
hr: Omogući ovu metodu dostave

en: Enable/Disable
hr: Uključi/Isključi

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
hr: Unesite cijenu (bez poreza) ili zbroj, npr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a new password below.
hr: Unesi novu lozinku ispod.

en: Enter a username or e-mail address.
hr: Unesite korisničko ime ili e-mail adresu

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
hr: Unesite primatelje (odvojene zarezom) za ovaj email. Osnovno je <code>%s</code>

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
hr: Upišite vaše PayPal API identifikacijske podatke kako bi obradili povrat novca preko PayPal-a. %sOvdje%s naučte kako pristupiti vašim PayPal identifikacijskim podacima.

en: Error
hr: Greška

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
hr: Pogreška %d: Neuspjelo kreiranje narudžbe. Molimo pokušajte ponovno.

en: Error 404
hr: Greška 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
hr: Greška pri kreiranju korisnika u Simplify Commerceu

en: Error getting remote image %s
hr: Pogreška kod preuzimanja slike %s na udaljenom računalu.

en: Error processing checkout. Please try again.
hr: Greška prilikom obrade naplate. Molimo pokušajte ponovo.

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Esp&iacute;rito Santo
hr: Espirito Santo

en: Euros
hr: Euro

en: Excluding selected countries
hr: Isključi odabrane države.

en: Expiry (MM/YY)
hr: Istječe (MM/GG)

en: Expiry Month
hr: Mjesec isteka valjanosti

en: Expiry Year
hr: Godina isteka valjanosti

en: External/Affiliate product
hr: Vanjskil/Affiliate proizvod

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to install/update the translation:
hr: Neuspjela instalacija/ažuriranje prijevoda:

en: Failed to update coupon
hr: Greška u kreiranju kupona

en: Featured Products
hr: Istaknuti proizvodi

en: Fee
hr: Naknada

en: Fee Type
hr: Vrsta troška

en: Fee tax class is required when fee is taxable
hr: Porezni razred trošarine je obvezan kada se trošarina oporezuje.

en: Fee title is required
hr: Naziv trošarine je obvezan.

en: File %d
hr: Datoteka %d

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena.

en: File was not found.
hr: Datoteka nije pronađena.

en: Filter by
hr: Filtriraj prema

en: Filter by price
hr: Filtriraj po cijeni

en: First Name
hr: Ime

en: First name
hr: Prvo ime

en: Fixed amount
hr: Fiksni iznos

en: Fixed amount per product
hr: Fiksni iznos po proizvodu

en: Flat Rate
hr: Fiksna cijena

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hr: Flat Rate Shipping omogućuje vam naplatiti fiksnu cijenu za otpremu.

en: For your reference, your order details are shown below.
hr: Za vašu referencu, detalji narudžbe su prikazani ispod.

en: Found in your order confirmation email.
hr: Pronađi u emailu potvrde narudžbe.

en: Free
hr: Besplatno

en: Free Shipping
hr: Besplatna dostava

en: Free Shipping Requires...
hr: Besplatna dostava zahtijeva...

en: Free shipping coupon
hr: Kupon za besplatnu dostavu

en: Free!
hr: Besplatno!

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
hr: Iz upravljačke ploče vašeg računa možete pogledati vaše bivše narudžbe, upravljati vašim pošiljakama kao i vašom adresom za slanje i adresom za dostavu računa a možete <a href="%s">urediti i vašu lozinku i detalje računa</a>.

en: Full Refund Email Heading
hr: U cijelosti refundirano Zaglavlje

en: Full Refund Subject
hr: U cijelosti refundirano Predmet

en: Gateway Disabled
hr: Sustav onemogućen

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hr: Get cart se ne bi smio pozvati prije wp_loaded akcije.

en: Get your API credentials from PayPal.
hr: Zatražite vaše API identifikacijske podatke od PayPal-a

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
hr: Dohvatite API ključeve sa Vašeg Simplify računa: Postavke > API Ključevi

en: Getting started
hr: Početak

en: Go to homepage
hr: Idi na početnu stranicu

en: Goi&aacute;s
hr: Goiás

en: Good
hr: Dobar

en: Grouped product
hr: Grupirani proizvod

en: HTML template
hr: HTML predložak

en: Have a coupon?
hr: Imate kupon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
hr: Da li vaši kupci plaćaju u gotovini (ili drugim sredstvima) prilikom dostave.

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
hr: Pozdrav <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Odjavi se</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
hr: Pozdrav, poruka je dodana uz vašu narudžbu:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
hr: Pozdrav. Vaša narudžba od %s je djelomično refundirana.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
hr: Pozdrav. Vaša narudžba od %s je refundirana.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
hr: Pozdrav. Vaša narudžba od %s je refundirana. Detalji vaše narudžbe su prikazani ispod, vama na uvid:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
hr: Pozdrav. Vaša nedavna narudžba na %s je završena. Detalji narudžbe nalaze se ispod za vašu referencu:

en: Hide free products
hr: Sakrij besplatne proizvode

en: Hide if cart is empty
hr: Sakrij ako je košarica prazna

en: Hide template
hr: Sakrij predložak

en: Hong Kong Dollar
hr: Hong Kong dolar

en: How to calculate delivery charges
hr: Kako izračunati troškove dostave

en: Hungarian Forint
hr: Mađarska forinta

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
hr: Pročitajte i prihvatite <a href="%s" target="_blank">Uvjete kupnje</a>

en: IPN payment completed
hr: IPN plaćanje izvršeno

en: Icelandic krona
hr: Islandska kruna

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hr: Ako je PPD dostupan samo za neke metode, postavite ga ovdje. Ostavite prazno za omogućavanje kod svih metoda.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
hr: Ako je ovo pogreška jednostavno ignorirajte ovaj email i ništa se neće dogoditi.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
hr: Ako ste već kupovali kod nas, molimo unesite vaše detalje u kućice ispod. Ako ste novi kupac molimo nastavite do dijela plaćanje i dostava.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hr: Ukoliko se vaš glavni PayPal email razlikuje od gore upisanog PayPal emaila, ovdje upišite vaš glavni PayPal email. Ovo se koriti kako bi se validirali IPN zahtjevi.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
hr: Da  bi <strong>database caching</strong> radile sa WooCommercom moreta dodati<code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">Ovdje</a>.

en: In stock
hr: Na zalihi

en: Indian Rupee
hr: Indijska rupija

en: Indonesia Rupiah
hr: Indonezijska rupija

en: Instructions
hr: Instrukcije

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hr: Instrukcije koje će bit dodane na stranici za zahvalu i emailove.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hr: Upute koje će biti dodane na stranicu zahvale.

en: International Flat Rate
hr: Međunarodna fiksna cijena - flat rate

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
hr: Međunarodna flat rate dostava omogućuje vam naplatiti fiksnu cijenu za otpremu.

en: Invalid %s
hr: Pogrešan %s

en: Invalid %s ID
hr: Pogrešan %s identifikacijski broj

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
hr: Nevažeći potpis - sortiranje parametara nije uspjelo

en: Invalid Signature - provided signature does not match
hr: Nevažeći potpis - potpisi se ne podudaraju

en: Invalid Signature - signature method is invalid
hr: Nevažeći potpis - način potpisa je nevažeći

en: Invalid URL %s
hr: Neispravan URL %s.

en: Invalid authentication method
hr: Neispavna metoda autorizacije

en: Invalid coupon ID
hr: Neispravan identifikacijski broj kupona

en: Invalid coupon code
hr: Neispravni kod kupona

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
hr: Neispravan tip kupona - tip kupona mora biti jedan od ovih: %s

en: Invalid customer
hr: Kupac nije valjan

en: Invalid customer Email
hr: Pogrešana email adresa kupca

en: Invalid customer ID
hr: ID kupca nije valjan

en: Invalid download link.
hr: Pogrešan link za preuzimanje.

en: Invalid key
hr: Neispravni ključ

en: Invalid nonce - nonce has already been used
hr: Neispravan nonce - nonce je već korišten

en: Invalid nonce verification
hr: Pogrešna provjera ovaj put

en: Invalid order ID
hr: Neispravni identifikacijski broj narudžbe

en: Invalid order note ID
hr: Neispravan Identifikacijski broj bilješke o narudžbi.

en: Invalid order refund ID
hr: Neispravan identifikacijski broj refundacije narudžbe.

en: Invalid order status
hr: Neispravan status narudžbe

en: Invalid order.
hr: Pogrešna narudžba.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
hr: Greška u narudžbi. Ako imate račun molimo da se prijavite i probate ponovno.

en: Invalid payment method.
hr: Pogrešna metoda plaćanja.

en: Invalid product SKU
hr: Nevažeća šifra proizvoda

en: Invalid product attribute ID
hr: ID atribut proizvoda nije važeći

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
hr: Nije valjan atribut proizvoda order_by type - atributa proizvoda order_by type mora biti samo jedan od slijedećih: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
hr: Nije valjana vrsta atributa proizvoda - vrsta atributa proizvoda može biti samo jedna od slijedećih: %s

en: Invalid product category ID
hr: Neispravan identifikacijski broj kategorije.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
hr: Neispravan tip proizvoda - tip proizvoda može biti samo jedan od sljedećih: %s

en: Invalid refund amount
hr: Nepravilan iznos za povrat novca.

en: Invalid scope %s
hr: Opseg nije valjan %s

en: Invalid shipping method.
hr: Pogrešna metoda dostave.

en: Invalid timestamp
hr: Vremenska oznaka nije važeća

en: Invalid username or e-mail.
hr: Neispravno korisničko ime ili e-mail

en: Invalid webhook delivery
hr: Nepravilna webhook dostava.

en: Invalid webhook delivery ID
hr: Nepravilan identifikacijski broj webhook dostave.

en: Invoice Prefix
hr: Prefiks računa

en: Invoice for order {order_number}
hr: Račun za narudžbu {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
hr: Račun za narudžbu {order_number} od {order_date}

en: Israeli Shekel
hr: Izraelski Šekala

en: Item
hr: Proizvod

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
hr: Zaliha proizvoda #%s je porasla sa %s na %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
hr: Zaliha prizvoda #%s smanjuje se sa %s na %s.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
hr: Stavka #%s varijacija #%s zaliha smanjena s %s na %s.

en: JSONP support is disabled on this site
hr: JSONP podrška je onemogućena za ovaj sajt

en: Japanese Yen
hr: Japanski Jen

en: Lao Kip
hr: Laoski kip

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last name
hr: Prezime

en: Learn more
hr: Saznajte više

en: Leave a Reply to %s
hr: Napiši odgovor na %s

en: List
hr: Lista

en: Local Delivery
hr: Lokalna dostava

en: Local Pickup
hr: Lokalno preuzimanje

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
hr: Lokalna dostava je jednostavna metoda za dostavu u blizini.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
hr: Lokalno podizanje je jednostavna metoda koja omogućuje korisnicima da sami podignu narudžbe.

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
hr: PayPay događaji zapisani u dnevnik kao što su IPN zahtjevi, unutar <code>%s<code>.

en: Log in
hr: Prijava

en: Log in to Download Files
hr: Prijavite se za preuzimanje datoteka

en: Logged in as %s
hr: Prijavljen kao %s

en: Login
hr: Prijava

en: Logout
hr: Odjava

en: Lost Password
hr: Izgubljena lozinka

en: Lost your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hr: Izgubili ste lozinku? Molimo unesite vaše korisničko ime ili email adresu. Primiti ćete link za izradu nove lozinke putem email poruke.

en: MM / YY
hr: MM / GG

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
hr: Molimo uplatite direktno na naš račun u banci. Koristite identifikacijski broj narudžbe kao za poziv na broj. Vaša narudžba neće biti isporučena dok sredstva ne budu vidljiva na našem računu.

en: Malaysian Ringgits
hr: Malezijski Ringgits

en: Maranh&atilde;o
hr: Maranhão

en: Max
hr: Maks

en: Max price
hr: Maksimalna cijena

en: Method Title
hr: Naslov metode

en: Method availability
hr: Dostupnost metode

en: Mexican Peso
hr: Meksički peso

en: Min price
hr: Minimalna cijena

en: Minimum Order Amount
hr: Minimalan iznos narudžbe

en: Missing parameter %s
hr: Nedostaju parametri %s

en: Modal Color
hr: Modalna Boja

en: Multipart
hr: Iz više djelova

en: Municipality
hr: Općina

en: My Account
hr: Moj račun

en: My Address
hr: Moja adresa

en: My Addresses
hr: Moje adrese

en: Name
hr: Ime

en: Namibia
hr: Namibija

en: Nepal
hr: Napal

en: Nepali Rupee
hr: Nepalska rupija

en: New %s
hr: Novi %s

en: New Coupon
hr: Novi kupon

en: New Order
hr: Nova narudžba

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
hr: Nova lozinka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: New Product
hr: Novi proizvod

en: New Product Category Name
hr: Naziv nove kategorije proizvoda

en: New Product Tag Name
hr: Novo ime oznake proizvoda

en: New Shipping Class Name
hr: Nove ime za klasu dostave

en: New Webhook
hr: Novi Webhook

en: New Zealand Dollar
hr: Novo Zelandski dolar

en: New account
hr: Novi račun

en: New customer order
hr: Nova narudžba od kupca

en: New order
hr: Nova narudžba

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
hr: Nova narudžba, email poruka poslana na popis primatelja kad je narudžba zaprimljena.

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New passwords do not match.
hr: Nove zaporke se ne podudaraju.

en: New products
hr: Novi proizvodi:

en: New products added to %s
hr: Novi proizvodi su dodani %s

en: New products tagged %s
hr: Novi proizvodi su tagirani %s

en: Nigerian Naira
hr: Nigerijski Naira

en: No %1$s data specified to create %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za kreiranje %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za kreiranje/uređivanje %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za uređivanje %1$s

en: No %s found with the ID equal to %s
hr: Nije pronađen %s kojem je ID jednak %s

en: No Coupons found
hr: Kuponi nisu pronađeni

en: No Coupons found in trash
hr: Nema pronađenih kupona u smeću

en: No Orders found
hr: Narudžba nije pronađena

en: No Orders found in trash
hr: Nema pronađenih narudžbi u smeću

en: No Product Tags found
hr: Oznake proizvoda nisu pronađene.

en: No Products found
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: No Products found in trash
hr: Nema pronađenih proizvoda u smeću

en: No Shipping Class Cost
hr: Nema klase troškova isporuke

en: No Webhooks found
hr: Nema pronađenih Webhookova

en: No Webhooks found in trash
hr: Nema pronađenih Webhookova u smeću

en: No file defined
hr: Nije definirana datoteka

en: No product categories exist.
hr: Ne postoje kategorije proizvoda.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
hr: Nijednom proizvodu zaliha nije povećana - možda nemaju uključenu mogućnost upravljanja zalihama.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
hr: Nijednom proizvodu zaliha nije smanjena - možda nemaju uključenu mogućnost upravljanja zalihama.

en: No products in the cart.
hr: Nema proizvoda u košarici

en: No products were found matching your selection.
hr: Nisu pronađeni proizvodi koji odgovaraju vašem odabiru.

en: No route was found matching the URL and request method
hr: Nije pronađena ruta sa odgovarajućim URL i metodu zahtjeva

en: Norwegian Krone
hr: Norveška kruna

en: Not that bad
hr: Zadovoljavajući

en: Note
hr: Bilješka

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hr: Bilješka dodana na {site_title} za narudžbu {order_date}

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
hr: Info: Dostava i porez su okvirni%s i biti će ažurirani na stranici naplate ovisno o vašim podacima za plaćanje i dostavu.

en: Number of products to show
hr: Broj proizvoda za prikaz

en: Number of reviews to show
hr: Broj recenzija za prikaz

en: OR
hr: Ili

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

en: On-sale Products
hr: Proizvodi na akciji

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hr: Jedna po retku: Naziv opcije | Dodatna cijena [+- postotak] | Po vrsti cijene (narudžba, klasa, ili stavka) Primjer: <code>Prioritetna Pošta | 6,95 [+ 0,2%] | narudžba </code>.

en: Only %s left in stock
hr: Samo %S komada na zalihi

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hr: Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

en: Only show children of the current category
hr: Prikazuj samo pod kategorije trenutne kategorije.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
hr: Ime opcije | dodatni trošak [+-postotak%] | Prema tipu troška (narudžba, klasa ili stavka)

en: Optional
hr: Opcionalno

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hr: Po želji, uključite "Plaćanje Prijenos Podataka" (Profil > Web stranica Plaćanje Postavke) a zatim ovdje kopirajte token idetiteta. Ovo će omogućiti verifikaciju plaćanja bez potrebe za PayPal IPN.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
hr: Opcionalno unesite ime stila stranice koji želite koristiti. To je definirano unutar vašeg PayPal računa.

en: Order
hr: Narudžba

en: Order #%s
hr: Narudžba #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
hr: Narudžba #%s je označena kao refundirana - PayPal reason code: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
hr: Narudžba #%s je označena kao na-čekanju zbog obrata - PayPal reason code: %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
hr: Narudžba #%s ima otkazan obrat. Provjerite status plaćanja i s tim u skladu ovdje ažurirajte status narudžbe: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
hr: Narudžba #%s koja je napravljena %s ima status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
hr: Narudžba #<mark class="order-number">%s</mark> je izvršena dana <mark class="order-date">%s</mark> i trenutno je <mark class="order-status">%s</mark>.

en: Order &ndash; %s
hr: Narudžba &ndash; %s

en: Order Again
hr: Naruči opet

en: Order Details
hr: Detalji narudžbe

en: Order Fully Refunded
hr: Narudžba u cijelosti refundirana

en: Order ID
hr: Identifikacijski broj narudžbe

en: Order ID is invalid
hr: ID narudžbe je neispravan.

en: Order Notes
hr: Bilješke uz narudžbu

en: Order Number
hr: Broj narudžbe

en: Order Number:
hr: Broj narudžbe:

en: Order Received
hr: Narudžba primljena

en: Order Updates
hr: Ažuriranje narudžbe

en: Order by
hr: Sortiraj po

en: Order cancelled by customer.
hr: Narudžba je otkazana od strane kupca.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hr: Dovršene narudžbe, email poruke se šalju kupcima kada su njihove narudžbe označene kao dovršene i obično upućuju na to da su njihove narudžbe isporučene.

en: Order item ID is required
hr: Identifikacijski broj stavke narudžbe je obavezan.

en: Order item ID provided is not associated with order
hr: Pripadajući Identifikacijski broj stavke u narudžbi nije povezan sa narudžbom.

en: Order note is required
hr: Bilješka o narudžbi je obavezna.

en: Order number: %s
hr: Broj narudžbe: %s

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
hr: Narudžba djelomično refundirana, email poruke poslane kupcima kada su njihove narudžbe djelomično refundirane.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
hr: Narudžba refundirana, email poruke poslane kupcima kada su njihove narudžbe označene kao refundirane.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hr: Otkazano

[ctx: Order status]
en: Completed
hr: Završeno

[ctx: Order status]
en: Failed
hr: Neuspješno

[ctx: Order status]
en: On Hold
hr: Na čekanju

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
hr: Obrada uplate

[ctx: Order status]
en: Processing
hr: Procesuiranje

[ctx: Order status]
en: Refunded
hr: Refundirano

en: Order status changed from %s to %s.
hr: Status narudžbe promjenjen iz %s u %s.

en: Order {order_number} details
hr: Detalji narudžbe {order_number}

en: Order: %s
hr: Narudžba: %s

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Our Bank Details
hr: Detalji o našoj banci

en: Out of stock
hr: Van zaliha

en: PDT payment completed
hr: PDT naplata završena

en: Page %d
hr: Stranica %d

en: Page Style
hr: Stil stranice

[ctx: Page slug]
en: cart
hr: Košarica

[ctx: Page slug]
en: checkout
hr: Plaćanje

[ctx: Page slug]
en: my-account
hr: Moj račun

[ctx: Page slug]
en: shop
hr: trgovina

[ctx: Page title]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
hr: Plaćanje

[ctx: Page title]
en: My Account
hr: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Shop
hr: Trgovina

en: Par&aacute;
hr: Pará

en: Para&iacute;ba
hr: Paraíba

en: Paraguayan Guaraní
hr: Paragvajski gvaran

en: Paran&aacute;
hr: Paraná

en: Parent %s
hr: Glavni %s

en: Parent %s:
hr: Glavni %s

en: Parent Coupon
hr: Glavni kupon

en: Parent Orders
hr: Glavne narudžbe

en: Parent Product
hr: Glavni proizvod

en: Parent Product Category
hr: Glavna kategorija proizvoda

en: Parent Product Category:
hr: Glavna kategorija proizvoda

en: Parent Shipping Class
hr: Glavna klasa dostave

en: Parent Shipping Class:
hr: Glavna klasa dostave

en: Parent Webhook
hr: Roditelj Webhook

en: Partial Refund Email Heading
hr: Djelomično refundirano Zaglavlje

en: Partial Refund Subject
hr: Djelomično refundirano Predmet

en: Partially Refunded order
hr: Djelomično refundirana narudžba

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Change
hr: Promijeni lozinku

en: Password Reset Instructions
hr: Instrukcije za resetiranje lozinke

en: Password Reset for {site_title}
hr: Resetirana lozinka za {site_title}

en: Password is required.
hr: Lozinka je obavezna

en: Password reset is not allowed for this user
hr: Resetiranje lozinke nije dozvoljeno za ovog korisnika

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Paused
hr: Pauziran

en: Pay
hr: Platite

en: Pay Now
hr: Uplati odmah

en: Pay for Order
hr: Platite narudžbu

en: Pay for order
hr: Platite narudžbu

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hr: Platite preko PayPal-a; ukoliko nemate PayPal račun, možete platiti kreditnom karticom.

en: Pay with cash upon delivery.
hr: Plaćanje gotovinom prilikom dostave

en: PayPal Acceptance Mark
hr: PayPal Prihvaćanje Oznaka

en: PayPal Identity Token
hr: PayPal indetitet token

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
hr: PayPal dopušta slanje na jednu adresu. Ako koristite PayPal za dostavu možda je bolje da pošaljete adresu za dostavu umjesto za naplatu.

en: PayPal does not support your store currency.
hr: PayPal ne podržava valutu vaše trgovine.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
hr: PayPal sandbox možete koristiti za testiranje plaćanja. Prijavite se za developerski račun <a href=\"%s\">ovdje</a>.

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
hr: PayPal standard šalje kupce na PayPal gdje unose svoje podatke o plaćanju. PayPal IPN zahtijeva fsockopen/cURL podršku za ažuriranje statusa narudžbe nakon uplate. Provjerite status %ssystem status% stranicu za više detalja.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
hr: PayPal provjerava adrese koje mu pošaljemo pa ovo može izazvati greške (preporučujemo da onemogućite ovu opciju).

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment %s via IPN.
hr: Plaćanje %s putem IPN-a.

en: Payment Action
hr: Akcija plaćanja

en: Payment Method:
hr: Način plaćanja:

en: Payment Mode
hr: Način plaćanja

en: Payment for order #%s refunded/reversed
hr: Uplata za narudžbu %s vraćena/poništena

en: Payment for order #%s reversed
hr: Uplata za narudžbu %s poništena

en: Payment method ID and title are required
hr: Identifikacijski broj načina plaćanja te naslov su obavezni.

en: Payment method added.
hr: Metoda plaćanja dodana.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hr: Opis metode plaćanja kupac može naći na stranici za plaćanje.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hr: Opis metode plaćanja koju kupac vidi na vašem website-u.

en: Payment pending: %s
hr: Plaćanje na čekanju: %s

en: Payment to be made upon delivery.
hr: Plaćanje će biti izvršeno prilikom dostave.

en: Payment was declined - please try another card.
hr: Plaćanje je odbijeno - molimo vas pokušajte s drugom karticom.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
hr: Plaćanje je odbijeno - neka kupac pokuša sa drugom karticom

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
hr: Uplata odbijena od strane Simplify Commerce.

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
hr: Po klasi: Naplati dostavu za svaku klasu isporuke pojedinačno

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hr: Po narudžbi: Naplati dostavu za najskuplju klasu dostave

en: Percentage of cart total
hr: Postotak ukupne narudžbe

en: Perfect
hr: Odlično

en: Permanently deleted %s
hr: Trajno izbrisan %s

en: Permanently deleted customer
hr: Trajno izbrisan kupac

en: Permanently deleted order note
hr: Trajno izbrisana bilješka o narudžbi.

en: Permissions is missing.
hr: Dopuštenje nedostaje.

en: Philippine Pesos
hr: Filipinski peso

en: Phone
hr: Telefon

en: Piau&iacute;
hr: Piauí

en: Place order
hr: Naručite

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
hr: Postavite gateway za plaćanje u sandbox mod koristeći sandbox API ključeve (stvarna plaćanja neće biti uzeta u obzir)

en: Placeholder
hr: Držać mjesta

en: Plain text
hr: Običan tekst

en: Plain text template
hr: Predložak od oibčnog teksta

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
hr: Molimo pokušajte ponovno s kupnjom ili idite na stranicu vašeg računa.

en: Please attempt your purchase again.
hr: Molimo pokušajte ponovno s kupnjom.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite proizvod koji želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
hr: Molimo odaberite opciju proizvoda&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite količinu proizvoda koju želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
hr: Molimo da nastavite na stranicu naplate kako bi unesli svoju punu adresu te saznali koje su vam dostupne metode dostave.

en: Please enter a coupon code.
hr: Molimo unesite kod kupona.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hr: Molimo unesite prefiks za brojeve vaših računa. Ako koristite vaš PayPal račun za više trgovina, pazite da je ovaj prefiks jedinstven jer PayPal neće dopustiti narudžbe sa istim brojem računa.

en: Please enter a valid account username.
hr: Molimo unesite važeće korisničko ime.

en: Please enter a valid order ID
hr: Molimo unesite ispravni identifikacijski broj narudžbe

en: Please enter a valid order email
hr: Molimo unesite ispravni e-mail narudžbe

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
hr: Molimo vas unesite ispravan poštanski broj.

en: Please enter an account password.
hr: Molimo unesi lozinku za račun

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hr: Molimo unesite vašu PayPal adresu; ovo je potrebno kako bi mogli primati uplate.

en: Please enter your current password.
hr: Molimo unesite Vašu trenutnu lozinku

en: Please enter your name.
hr: Molimo unesite vaše ime.

en: Please enter your password.
hr: Molimo unesite svoju lozinku.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hr: Molimo iznad unesite svoje podatke kako bi vidjeli dostupne metode plaćanja.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
hr: Molimo unesite vaše podatke kako bi odabrali metodu dostave.

en: Please fill out all password fields.
hr: Molimo unesite sva polja lozinke.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
hr: Molimo Vas, provjerite jeste li unijeli točne podatke sa kartice te podržava li vaš preglednik JavaScript.

en: Please provide a valid email address.
hr: Molimo unesite ispravni e-mail.

en: Please rate the product.
hr: Molimo ocjenite ovaj proizvod

en: Please re-enter your password.
hr: Molimo unesite još jednom svoju lozinku

en: Please select a rating
hr: Molimo odaberite svoju ocjenu

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hr: Molimo pošaljite vaš ček na Ime tvrtke, Adresa tvrtke, Grad tvrtke, Poštanski broj tvrtke, Zemlja tvrtke, OIB tvrtke

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
hr: Molimo da koristite kalkulator za transport kako bi vidjeli koje su vam dostupne metode dostave.

en: Polish Zloty
hr: Poljski zlot

en: Popular Product Tags
hr: Popularne oznake proizvoda

en: Postcode
hr: Poštanski broj

en: Postcode / Zip
hr: Poštanski broj

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Članci označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
hr: Funti sterlinga

en: Prefecture
hr: Prefektura

en: Premium Support
hr: Plaćena podrška

en: Price
hr: Cijena

en: Price:
hr: Cijena:

en: Prince Edward Island
hr: Princ Edward Otok

en: Private Key
hr: Privatni ključ

en: Proceed to Checkout
hr: Kreni na plaćanje

en: Proceed to PayPal
hr: Nastavi prema PayPalu

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Obrada <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
hr: Narudžba u obradi

en: Product
hr: Proizvod

en: Product % Discount
hr: Popust na proizvod %

en: Product Backorder
hr: Proizvod možete naručiti

en: Product Categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product Category
hr: Kategorije proizvoda

en: Product Description
hr: Opis proizvoda

en: Product Discount
hr: Popust na proizvod

en: Product ID or SKU is required
hr: ID ili SKU proizvoda je obaveyan

en: Product ID provided does not match this line item
hr: Pripadajući Identifikacijski broj proizvoda se ne podudara sa stavkom.

en: Product Image
hr: Slika proizvoda

en: Product Tag
hr: oznaka-proizvoda

en: Product Tags
hr: Oznake-proizvoda

en: Product is invalid
hr: Proizvod nije ispravan.

en: Product low in stock
hr: Niska zaliha proizvoda

en: Product out of stock
hr: Proizvoda nema na zalihi

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hr: Količina

en: Product quantity is required
hr: Količina proizvoda je obavezna.

en: Product quantity must be a positive float
hr: Količina proizvoda mora biti pozitivan broj.

en: Products
hr: Proizvodi

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Proizvodi označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Provided order currency is invalid
hr: Pripadajuća valuta narudžbe nije ispravna.

en: Province
hr: Županija

en: Public Key
hr: Javni ključ

en: Qty
hr: Količina

en: Quantity
hr: Količina

en: Quantity: %s
hr: Količina: %s

en: Query type
hr: Vrsta upita

en: Random
hr: Sakrij ako je košarica prazna

en: Rate&hellip;
hr: Ocijeni&hellip;

en: Rated %d out of 5
hr: Ocjenjeno %d od 5

en: Rated %s out of 5
hr: Ocjenjeno %s od 5

en: Re-enter new password
hr: Unesite ponovo novu lozinku

en: Read
hr: Pričitaj

en: Read More
hr: Pročitaj više

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Read/Write
hr: Pročitaj/Piši

en: Receiver Email
hr: Email primatelja

en: Recent Orders
hr: Nedavne narudžbe

en: Recent Reviews
hr: Nedavne recenzije

en: Recently Viewed Products
hr: Nedavno pregledani proizvodi

en: Recipient(s)
hr: Primatelj(i)

en: Refund &ndash; %s
hr: Refundiraj &ndash; %s

en: Refund amount is required
hr: Iznos za povrat novca je obavezan.

en: Refund amount must be positive
hr: Iznos za povrat novca mora biti pozitivan.

en: Refund failed
hr: Refundacija neuspjela.

en: Refund was declined.
hr: Povrat novca je odbijen.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
hr: Refundirano %s - Identifikacijski broj refundacije: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
hr: Refundirana narudžba

en: Refunds
hr: Refundacije

en: Region
hr: Regija

en: Register
hr: Registracija

en: Related Products
hr: Povezani proizvodi

en: Remember me
hr: Sjeti me se

en: Remove filter
hr: Ukloni filtere

en: Remove product image
hr: Ukloni sliku proizvoda

en: Remove selected account(s)
hr: Ukloni odabrane račun(e)

en: Remove this item
hr: Ukloni ovu stavku

en: Reset Password
hr: Resetiraj lozinku

en: Reset password
hr: Resetiraj lozinku

en: Return To Cart
hr: Vrati se u košaricu

en: Return To Shop
hr: Vrati se u trgovinu

en: Return to homepage
hr: Vrati se na početnu stranicu

en: Returning customer?
hr: Kupac sa računom?

en: Reversal cancelled for order #%s
hr: Poništenje za narudžbu #%s otkazano

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Reviews (%d)
hr: Recenzije(%d)

en: Revoke Key
hr: Ukini Ključ

en: Romanian Leu
hr: Rumunjski lei

en: Rond&ocirc;nia
hr: Rondonia

en: Russian Ruble
hr: Ruska rublja

en: S&atilde;o Paulo
hr: São Paulo

en: Sale!
hr: Akcija!

en: Sales
hr: Prodaja

en: Sandbox Private Key
hr: Sandbox privatni ključ

en: Sandbox Public Key
hr: Sandbox javni ključ

en: Save
hr: Spremi

en: Save Address
hr: Spremi adresu

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Search %s
hr: Pretraži %s

en: Search Coupons
hr: Pretraži kupone

en: Search Orders
hr: Pretraži narudžbe

en: Search Product Categories
hr: Pretraži kategorije proizvoda

en: Search Product Tags
hr: Pretraži oznake proizvoda

en: Search Products
hr: Pretraži proizvode

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
hr: Pretraži klase dostave

en: Search Webhooks
hr: Pretraži Webhookove

en: Search for:
hr: Pretraži:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage za &ldquo;%s&rdquo;

en: Seems you don't have permission to do this!
hr: Čini se da nemate dozvolu da to učinite!

en: Select
hr: Odaberite

en: Select a category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select a country&hellip;
hr: Izaberi državu&hellip;

en: Select a state&hellip;
hr: Izaberi regiju&hellip;

en: Select an option&hellip;
hr: Odaberite opciju&hellip;

en: Select options
hr: Odaberi opcije

en: Select shipping methods
hr: Odaberi metodu dostave

en: Select some countries
hr: Odaberi neke države

en: Selected countries
hr: Odabrane države

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hr: Pošalji informacije za dostavu na PayPal umjesto informacija za naplatu.

en: Separate Product Tags with commas
hr: Razdvoji oznake proizvoda sa zarezima.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
hr: Odvojite kodove zarezom. Prihvaća zamjenske znakove, npr. <code>P*</code> će odgovarati poštanskom broju PE30. Također se prihvaća obrazac, npr. <code>NG1___</code> će odgovarati NG1 1AA ali ne NG10 1AA

en: Set product image
hr: Postavi sliku proizvoda

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
hr: Postavite boju dugmeta i naslova na modalni dijalog.

en: Settings
hr: Postavke

en: Ship to a different address?
hr: Dostaviti na drugu adresu?

en: Shipping
hr: Dostava

en: Shipping #%d
hr: Dotava #%d

en: Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping Class
hr: Klasa dostave

en: Shipping Class Costs
hr: Klasa troškova isporuke

en: Shipping Classes
hr: Klasa dostave

en: Shipping Details
hr: Detalji dostave

en: Shipping address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping costs updated.
hr: Troškovi dostave ažurirani.

en: Shipping method ID is required
hr: Identifikacijski broj načina slanja je obavezan.

en: Shipping total must be a positive amount
hr: Ukupan iznos kod slanja mora biti pozitivan.

en: Shipping via %s
hr: Dostava putem %s

en: Shipping:
hr: Dostava:

en: Shop Manager
hr: Menadžer trgovine

en: Show
hr: Prikaži

en: Show as dropdown
hr: Prikaži kao padajući izbornik

en: Show hidden products
hr: Prikaži skrivene proizvode

en: Show hierarchy
hr: Prikaži hijerarhijski

en: Show product counts
hr: Prikaži broj proizvoda

en: Showing all %d results
hr: Prikazujemo svih %d rezultata

en: Showing the single result
hr: Prikazujemo jedan rezultat

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
hr: Pokazuje prilagođene atribute u widgetu koji vam omogućuje filtriranje proizvoda prilikom pregleda kategorije.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
hr: Pokazuje widget filter cijena koji vam omogućuje filtriranje proizvoda prilikom pregleda kategorije proizvoda.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
hr: Prikazuje aktivne filtere kako bi ih korisnici mogli vidjeti i deaktivirati.

en: Sign up for Simplify Commerce
hr: Prijavite se za Simplify Commerce

en: Simple product
hr: Osnovni proizvod

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
hr: Simplify Commerce greška: Molimo upišite vaš javni i privatni ključ

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
hr: Simplify Commerce greška: Simplify Commerce zahtjeva PHP 5.3 ili noviju verziju. Vi koristite verziju %s.

en: Simplify Commerce by Mastercard
hr: Simplify Commerce od MasterCarda

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
hr: Simplify Commerce je omogućen, ali <a href="%s">forsiraj SSL postavka</a> je onemogućena; vaša košarica možda neće biti sigurna! Molimo omogućite SSL i pobrinite se da Vaš server ima valjani SSL certifikat - Simplify Commerce će raditi samo u sandbox modu.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
hr: Simplify Commerce je vaš trgovački račun i gateway za plaćanje u jednom. Odaberite Simplify Commerce za vaš WooCommerce gateway za plaćanje kako bi dobili brzi pristup novcu pomoću moćnog i sigurnog mehanizma plaćanja poduprtog od strane MasterCarda.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
hr: Neuspjeli Simplify prijevod (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
hr: Simplifiy plaćanje odobreno (Identifikacijski broj: %s, Autentifikacijski kod: %s)

en: Simplify payment declined
hr: Simplify plaćanje odbijeno

en: Simplify payment error: %s
hr: Pojednostavljenje greške prilikom plaćanja: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hr: Pošto vaš web preglednik ne podržava JavaScript ili on nije uključen obavezno kliknite na gumb <em>Ažurirajte ukupno</a> prije stvaranja narudžbe. Može vam biti previše naplaćeno ako ne kliknete.

en: Singapore Dollar
hr: Singapurski dolar

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hr: Slug "%s" se već koristi. Molimo da to promjenite.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hr: Slug "%s" nije dopušten jer je to rezerviran izraz. Molimo da to promjenite.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hr: Slug "%s" je predugačak (28 znakova maks). Molimo, skratite.

en: Sofia
hr: Sofija

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
hr: Netko je poslao zahtjev za reset lozinke za sljedeći račun:

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
hr: Žao nam je, ali ne postoji prijevod na Vaš jezik =/

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hr: Došlo je do pogreške prilikom uklanjanja ovog kupona.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hr: Oprostite "%s" trenutno nemamo na skladišti. Molimo uredite vašu košaricu i probajte ponovno. Ispričavamo se ako smo vas doveli u neugodnosti.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Oprostite, kupon "%s" je već upotrebljen i ne može biti korišten uz druge kupone.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Na žalost izgleda da nemamo dostupne metode plaćanja za vašu lokaciju. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna asistencija ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Na žalost izgleda da nemamo dostupne metode plaćanja za vašu državu. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna asistencija ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Oprostite, čini se da ne postoji metoda plaćanja koja podržava novu metodu plaćanja.Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna asistencija ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hr: Oprostie, čini nam se da kupon %s je nevažeći - i sad je uklonjen iz vaše narudžbe.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hr: Oprostie, čini nam se da kupon %s nije vaš - i sad je uklonjen iz vaše narudžbe.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hr: Oprostite, nema proizvoda koji zadovoljavaju vašu selekciju. Molimo probajte sa drugom kombinacijom.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
hr: Žao nam je, za korištenje ovog načina plaćanja, minimalni iznos narudžbe je 0.50.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
hr: Žao nam je, ovaj kupon nije primjenjiv na kategorijama: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
hr: Žao nam je, ovaj kupon nije primjenjiv na proizvodima: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
hr: Ispričavamo se, ali ovaj kupon nije primjenljiv sadržaju vaše košarice.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
hr: Ispričavamo se, ali ovaj kupon nije važeći za proizvode na sniženju.

en: Sorry, this download has expired
hr: Oprostite, ovo preuzimanje je isteklo

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hr: Oprostite ali narudžba nije valjana te ne može biti naplaćena.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hr: Žao nam je, ovaj proizvod se ne može kupiti.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hr: Oprostite ali ovaj proizvod nije dostupan. Molimo izaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
hr: Isprtičavamo se, ali ne možemo pronaći taj ID narudžbe u našoj bazi.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hr: Oprostite ali trenutno nemamo dovoljno "%s" na skladištu (%s na skladištu). Molimo uredite vašu košaricu i probajte ponovo. Ispričavamo vam se ako smo vas doveli u neugodnosti

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hr: Oprostite ali nema dovoljno %s na zalihi kako bi se ispunila vaša narudžba. Molimo probajte ponovno za %d minuta ili uredite svoju košaricu i probajte ponovno. Ispričavamo se radi smetnje.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hr: Žao nam je, ali dosegli ste limit preuzimanja za ovu datoteku

en: Sorry, your session has expired.
hr: Žao nam je , vaša sesija je istekla.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
hr: Oprostite vaša sesija je istekla  <a href="%s" class="wc-backward">Vrati se na početnu stranicu</a>

en: Sort Code
hr: Sort kod

en: Sort by average rating
hr: Razvrstaj po prosječnoj ocjeni

en: Sort by newness
hr: Razvrstaj po datumu dodavanja

en: Sort by popularity
hr: Razvrstaj po popularnosti

en: Sort by price: high to low
hr: Razvrstaj po cijeni: veće do manje

en: Sort by price: low to high
hr: Razvrstaj po cijeni: manje do veće

[ctx: Sorting order]
en: Order
hr: Narudžba

en: South African rand
hr: Južnoafrički rand

en: South Korean Won
hr: Južnokorejski won

en: Specific Countries
hr: Određene države

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
hr: Standard će prikazati polja za kreditnu karticu u vašoj trgovini (SSL potreban). %1$s Hosted Payments će prikazati Simplify Commerce modal dijalog u vašoj trgovini (ako ima SSL) ili će preusmjeriti kupca u Simplify Commerce hostanu stranicu (ako nije SSL). %1$s Napomena: Hosted Payments treba novi API Key par s hostanim plaćanjem, odabrana zastavica. %2$sZa više detalja pogledajte Simplify Commerce docs%3$s.

en: State
hr: Država

en: State / County
hr: Regija

en: State / county
hr: Država / županija

en: Subject
hr: Naslov

en: Subject (downloadable)
hr: Naslov(moguće preuzeti)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Subtotal:
hr: Ukupno:

en: Suburb
hr: Predgrađe

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
hr: Podržava slijedeći zamjenski tekst: <code>[qty]</code> = broj stavki, <code>[cost]</code> = cijena stavki, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Naknada na temelju postotka.

en: Swedish Krona
hr: Švedska kruna

en: Swiss Franc
hr: Švicarski franak

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
hr: TESTNI MOD JE OMOGUĆEN. Koristite testnu karticu: %s

en: Tag: | Tags:
hr[0]: Oznaka:
hr[1]: Oznake:
hr[2]: Oznake

en: Taiwan New Dollars
hr: Tajwanski novi dolar

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
hr: Primajte uplate preko Simplify Commercea koji koristi simplify.js za kreiranje kartičnih tokena te Simplify Commerce SDK. Zahtjeva SSL ukoliko je sandbox isključen.

en: Tax
hr: Porez

en: Tax Status
hr: Status poreza

[ctx: Tax status]
en: None
hr: Ništa

en: Taxable
hr: Oporezivo

en: Telephone:
hr: Telefon:

en: Template file copied to theme.
hr: Datoteka predloška kopirana u temu.

en: Template file deleted from theme.
hr: Datoteka predloška obrisana iz teme.

en: Text
hr: Tekst

en: Thai Baht
hr: Tajlandski bat

en: Thank you for your order
hr: Hvala vam na vašoj narudžbi.

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
hr: Zahvaljujemo na narudžbi, molimo kliknite na dugme ispod za plaćanje s MasterCard kroz Simplify Commerce.

en: Thank you. Your order has been received.
hr: Hvala. Vaša narudžba je zaprimljena.

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
hr: Hvala što ste postali član na %s. Vaše korisničko ime je <strong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hr: Starud narudžbe "publish" više nije dio WooCommercea 2.2! Umjesto toga, koristite novi post_status, <a href="%s">pročitaj više...</a>

en: The %s is not a valid URL
hr: %s nije valjan URL

en: The API key provided does not have read permissions
hr: Predani API ključ nema privilegije za čitanje

en: The API key provided does not have write permissions
hr: Predani API ključ nema privilegije za pisanje

en: The JSONP callback function is invalid
hr: Povratni poziv funkcija JSONP nije valjan

en: The SKU already exists on another product
hr: SKU već postoji za drugi proizvod.

en: The callback_url need to be over SSL
hr: callback_url treba biti preko SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hr: Košarica je napunjena proizvodima iz vaše prethodne narudžbe.

en: The coupon code already exists
hr: Kupon već postoji

en: The customer cannot be deleted
hr: Kupac ne može biti izbrisan

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hr: Slijedeća adresa će biti zadana za korištenje na stranici za plaćanje.

en: The handler for the route is invalid
hr: Vodič za rutu nije valjan

en: The maximum spend for this coupon is %s.
hr: Maksimalni iznos potrošnje za ovaj kupon iznosi %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
hr: Minimalni iznos za ovaj kupon je %s

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
hr: Narudžba #%d od %s je otkazana. Stavke narudžbe su sljedeće:

en: The order note ID provided is not associated with the order
hr: Navedeni ID bilješke o narudžbi nije povezan sa narudžbom

en: The order refund ID provided is not associated with the order
hr: Identifikacijski broj refundacije narudžbe nije povezan sa narudžbom.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
hr: Ukupna iznos narudžbe je ažuriran. Molimo potvrdite narudžbu klikom na gumb naručite na dnu stranice.

en: The product variation is invalid
hr: Varijacija proizvoda je neispravna.

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
hr: Taksonomija shop_order_status više nije dio WooCommercea 2.2! Umjesto toga, koristite novi post_status, <a href="%s">pročitaj više...</a>

en: There are %d left
hr: Ovdje je %d preostalo

en: There are no reviews yet.
hr: Još nema recenzija.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hr: Dostava nije moguća. Molimo provjerite svoju adresu, ili nas kontaktirajte za pomoć.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hr: Postoje neki problemi sa stavkama u vašoj košaricu (detalji ispod). Molimo vratite se na stranicu košarice i ispravite pogreške prije plaćanja.

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
hr: Ovi troškovi, neobavezno, mogu biti dodani na temelju %sproduct shipping class%s.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hr: Ove cijene su dodatne opcije dostave s dodatnim troškovima (na temelju fiksne cijene - flat rate).

en: This %s cannot be deleted
hr: Ovaj %s ne može biti izbrisan

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira opis koji korisnici vide za vrijeme plaćanja.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
hr: Ovo kontrolira naslov email poruke. Ostavite prazno za osnovni naslov: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
hr: Ovo kontrolira glavno zaglavlje unutar email poruka. Ostavite prazno za osnovno zaglavlje: <code>%s</code>.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira naslov koji korisnik vidi prilikom plaćanja.

en: This coupon has expired.
hr: Kupon je istekao

en: This email address is already registered.
hr: Ova email adresa je već registrirano.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hr: Ova funkcija ne bi smjela biti pozvana prije nego woocommerce_init.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hr: Ovo je demo prodavaonica samo za testiranje &mdash; narudžbe neće biti provedene.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi poslana kupcu nakon plaćanja a sadrži podatke o naručivanju.

en: This is not your download link.
hr: Ovo nije vaš link za preuzimanje.

en: This is where store orders are stored.
hr: Ovdje su spremljene narudžbe u trgovini

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hr: Ovdje možeš dodavati nove kupone koji kupci mogu iskoristiti u trgovini

en: This is where you can add new products to your store.
hr: Ovdje možeš dodat nove proizvode u trgovinu.

en: This order note cannot be deleted
hr: Ova narudžba ne može se izbrisati.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hr: Ova narudžba&rsquo;skojoj status &ldquo;%s&rdquo;&mdash;se ne može potvrdit  plaćanje.. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hr: Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

en: This product is protected and cannot be purchased.
hr: Ovaj proizvod je zaštićen i ne može biti kupljen

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
hr: Ovaj predložak je pobijen u vašoj temi i može se naći u: <code>%s</code>.

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
hr: Ovaj složeni proizvod nema akrivne varijacije te ne može biti objavljen. Mjenjam status u skicu.

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
hr: Ovo će dati "%s" <strong>%s</strong> pristup koji će omogućiti da:

en: Title
hr: Naslov

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
hr: Da biste se povezali na %1$s vi trebate biti prijavljeni. Prijavite se u vašu trgovinu ispod, ili %2$sodustanite i vratite se na %1$s%3$s

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
hr: Za pobijanje i uređivanje ovog email predloška, kopirajte <code>%s</code> u folder vaše teme: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
hr: Za reset vaše lozinke posjetite sljedeću adresu:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hr: Kako bi pratili svoju narudžbu, molimo da unesete ID narudžbe u polje ispod i pritisnite dugme "Prati". Ovo je dodano na vaš račun i u email potvrdi koju trebate primiti.

en: Top Rated Products
hr: Najbolje ocjenjeni proizvodi

en: Total
hr: Ukupno

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Totals
hr: Ukupno

en: Town / City
hr: Grad

en: Town / District
hr: Grad

en: Track
hr: Prati

en: Translations installed/updated successfully!
hr: Prijevodi uspješno instalirani/ažurirani!

en: Turkish Lira
hr: turska lira

en: US Dollars
hr: Američki dolar

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hr: Gruzija

en: Ukrainian Hryvnia
hr: Ukrajinska grivna

en: Unable to accept more than %s items for this request
hr: Nije moguće prihvatiti više od % s stavki za ovaj zahtjev

en: Uncategorized
hr: Bez kategorije

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
hr: Nažalost, <strong>ne šaljemo u %s</strong>. Molimo unesite drugu adresu za dostavu.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
hr: Nažalost vaša narudžba ne može biti provedena jer je banka odbila vašu transakciju.

en: United Arab Emirates Dirham
hr: Dirham Ujedinjenih Arapskih Emirata

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hr: Neplaćena narudžba obustavljena - dosegnut je vremenski rok.

en: Unsupported request method
hr: Nepodržana metoda upita

en: Update %s
hr: Ažuriraj %s

en: Update Cart
hr: Ažuriraj košaricu

en: Update Product Category
hr: Ažuriraj kategoriju proizvoda

en: Update Product Tag
hr: Updejtaj oznake proizvoda

en: Update Shipping Class
hr: Uphejdtaj klase dostave

en: Update Totals
hr: Ažurirajte sveukupnu cijenu

en: Update country
hr: Ažuriraj državu

en: Update totals
hr: Ažurirajte račune

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
hr: Koristi $args argumente kao arrey. Zastarjela argumente će se ukloniti u WC 2.2.

en: Use as product image
hr: Koristi kao sliku proizvoda

en: User is missing.
hr: Korisnik nedostaje.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username is required.
hr: Korisničko ime je obavezno

en: Username or email
hr: Korisničko ime ili email

en: Username or email address
hr: Korisničko ime ili email adresa

en: Username: %s
hr: Korisničko ime: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hr: Kupci će morati potrošiti ovaj iznos da bi dobili besplatnu dostavu(ako je omogućeno iznad).

en: VAT
hr: PDV

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hr: Greška provjere: PayPal IPN odgovor sa druge email adrese (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne poklapaju (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne podudaraju (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hr: Greška validacije: Paypal valute se ne podudaraju (code %s).

en: Value
hr: Vrijednost

en: Variable product
hr: Promjenjivi proizvod

en: Variation #%s of %s
hr: Varijacija #%s od %s

en: Variations
hr: Varijacije

en: Very Poor
hr: Jako loš

en: Vietnamese Dong
hr: Vijetnamski Dong

en: View
hr: Vidi

en: View Cart
hr: Pogledaj košaricu

en: View Coupon
hr: Pogledaj kupon

en: View Coupons
hr: Pogledaj kupone

en: View Order
hr: Vidi narudžbu

en: View Product
hr: Pogledaj proizvod

en: View Webhook
hr: Pregledaj Webhook

en: View Webhooks
hr: Pregledaj Webhookove

en: View WooCommerce API Docs
hr: Pregledaj WooCommerce API Docs

en: View WooCommerce Documentation
hr: Pregledaj WooCommerce dokumentaciju

en: View WooCommerce Settings
hr: Pregledaj WooCommerce postavke

en: View and manage coupons
hr: Vidi i upravljaj kuponima

en: View and manage customers
hr: Vidi i upravljaj kupcima

en: View and manage orders and sales reports
hr: Vidi i upravljaj narudžbama i izvještajima o prodaji

en: View and manage products
hr: Vidi i upravljaj proizvodima

en: View coupons
hr: Vidi kupone

en: View customers
hr: Vidi kupce

en: View order: %s
hr: Pregledaj narudžbu: %s

en: View orders and sales reports
hr: Vidi narudžbe i izvještaje o prodaji

en: View products
hr: Pogledaj proizvode

en: View template
hr: Pogledaj predložak

en: Visit Premium Customer Support Forum
hr: Posjetite Forum Premium korisničke podrške

en: We were unable to process your order, please try again.
hr: Nismo u mogućnosti procesirati vašu narudžbu, molimo pokušajte ponovno.

en: Webhook created on %s
hr: Webhook kreiran na %s

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
hr: Webhook URL za dostavu mora biti ispravan URL te započinjati sa http:// ili https://

en: Webhook topic is required and must be valid
hr: Webhook tema je obvezna te mora biti ispravna.

en: Webhook topic must be valid
hr: Webhook tema mora biti valjana.

en: Webhooks
hr: Webhookovi

en: Weight
hr: Težina

en: Welcome to {site_title}
hr: Dobrodošli {site_title}

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hr: Koliku naknadu želite zaračunati za lokalnu dostavu, zanemareno ako je odabrano besplatno. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: What is PayPal?
hr: Što je PayPal?

en: What zip/post codes are available for local delivery?
hr: Koji su zip/poštanski brojevi dostupni za lokalnu dostavu?

en: What zip/post codes are available for local pickup?
hr: Koji poštanski brojevi su dostupni za lokalno preuzimanje?

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
hr: WooCommerce API. Koristite potrošački ključ u polju s korisničkim imenom i potrošačku tajnu u polje za zaporku

en: WooCommerce Cart
hr: WooCommerce košarica

en: WooCommerce Layered Nav
hr: WooCommerce slojevita Nav

en: WooCommerce Layered Nav Filters
hr: WooCommerce filteri

en: WooCommerce Price Filter
hr: WooCommerce cijenovni filter

en: WooCommerce Product Categories
hr: WooCommerce kategorije proizvoda

en: WooCommerce Product Search
hr: WooCommerce pretraga proizvoda

en: WooCommerce Product Tags
hr: WooCommerce oznake proizvoda

en: WooCommerce Products
hr: WooCommerce proizvodi

en: WooCommerce Recent Reviews
hr: Nedavne WooCommerce recenzije

en: WooCommerce Recently Viewed
hr: WooCommerce nedavno pregledani

en: WooCommerce Top Rated Products
hr: WooCommerce najbolje ocjenjeni proizvodi

en: Write
hr: Piši

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
hr: Prijavljeni ste kao <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
hr: Možete pristupiti svojem korisničkom računu za pregled narudžbi i promjene lozinke ovdje: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
hr: Možete imati samo 1 %s u svojoj košarici.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hr: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u vašu košaricu jer proizvoda trenutno nemamo na zalihi.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
hr: Ne možete dodati još  &quot;%s&quot; u vašu košaricu.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
hr: Ne može dodati toliku količinu &quot;%s&quot; u vašu košaricu jer je trenutno nema toliko na skladištu (%s preostalo).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
hr: <a href=\"%s\" class=\"button\">%s</a> Ne možete dodati tu količinu ku košaricu &mdash; imamo %s na zalihi, a vi već imate %s u vašoj košarici.

en: You do not have permission to create coupons
hr: Nemate dopuštenje kreirati kupone

en: You do not have permission to create order notes
hr: Nemate dozvolu za kreiranje bilješki o narudžbama.

en: You do not have permission to create order refunds
hr: Nemate dozvolu za kreiranje refundacija narudžbi.

en: You do not have permission to create orders
hr: Nemate dopuštenje za napraviti narudžbu

en: You do not have permission to create product attributes
hr: Nemate odobrenje za kreiranje atributa proizvoda

en: You do not have permission to create products
hr: Nemate dozvolu za kreiranje proizvoda.

en: You do not have permission to create this customer
hr: Vi nemate dopuštenje za stvaranje kupca

en: You do not have permission to create webhooks
hr: Nemate dozvolu za kreiranje webhookova.

en: You do not have permission to delete product attributes
hr: Nemate odobrenje za brisanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to delete this %s
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog %s

en: You do not have permission to delete this customer
hr: Nemate dopuštenje za brisanje ovog kupca

en: You do not have permission to edit product attributes
hr: Nemate odobrenje za uređivanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to edit this %s
hr: Nemate ovlasti za uređivanje ovog %s

en: You do not have permission to edit this customer
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ovog kupca

en: You do not have permission to read product attributes
hr: Nemate odobrenje za čitanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to read product categories
hr: Nemate dozvolu za čitanje kategorija proizvoda.

en: You do not have permission to read the coupons count
hr: Nemate doupuštenje za čitanje iznosa kupona

en: You do not have permission to read the customers count
hr: Nemate doupuštenje za čitanje iznosa kupona kupca

en: You do not have permission to read the orders count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja narudžbi

en: You do not have permission to read the products count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja proizvoda

en: You do not have permission to read the webhooks count
hr: Nemate dozvolu za uvid u broj webhookova.

en: You do not have permission to read this %s
hr: Nemate dopuštenje za čitanje ovoga %s

en: You do not have permission to read this customer
hr: Nemate dopuštenje za čitanje od ovog kupca

en: You do not have permission to read this report
hr: Nemate dopuštenje za čitanje ovog izvješća

en: You do not have permissions to access this page!
hr: Nemate potrebno odobrenje za pristup ovoj stranici!

en: You have not set up this type of address yet.
hr: Još niste postavili ovu vrstu adrese.

en: You have received an order from %s.
hr: Zaprimili ste narudžbu od %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
hr: Zaprimili ste narudžbu od %s. Stavke narudžbe su sljedeće:

en: You may also like&hellip;
hr: Možda će vam se također svidjeti&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
hr: Možda vas zanima&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
hr: Morate prihvatiti naše uvjete korištenja.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
hr: Trebate biti <a href="%s">prijavljeni</a> da objavite recenziju.

en: You must be logged in to checkout.
hr: Morate biti prijavljeni za plaćanje

en: You must be logged in to download files.
hr: Morate biti prijavljeni kako bi preuzeli datoteke.

en: Your Rating
hr: Vaša ocjena

en: Your Review
hr: Vaša recenzija:

en: Your account on {site_title}
hr: Vaš račun na {site_title}

en: Your cart is currently empty.
hr: Vaša košarica je trenutno prazna.

en: Your comment is awaiting approval
hr: Vaš komentar čeka odobrenje

en: Your current password is incorrect.
hr: Vaša trenutna lozinka je pogrešna.

en: Your details
hr: Vaši detalji

en: Your most used product tags in cloud format.
hr: Vaše najkorištenije oznake proizvoda u obliku oblaka.

en: Your order
hr: Vaša narudžba

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hr: Vaša narudžba više se ne može otkazati. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: Your order has been fully refunded
hr: Vaša narudžba je u potpunosti refundirana

en: Your order has been partially refunded
hr: Vaša narudžba je djelomično refundirana

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
hr: Vaša narudžba je zaprimljena i upravo je na obradi. Detalji narudžbe nalaze se ispod za vašu referencu:

en: Your order is complete
hr: Vaša narudžba je završena

en: Your order is complete - download your files
hr: Vaša narudžba je završena. Skinite vaše datoteke

en: Your order was cancelled.
hr: Vaša narudžba je otkazana.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
hr: Vaša lozinka je automatski generirana:<strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
hr: Vaša lozinka je resetirana

en: Your password is <strong>%s</strong>.
hr: Vaša lozinka je <strong>%s</strong>.

en: Your {site_title} order from {order_date}
hr: Vaša{site_title} narudžba od {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
hr: Vaša {site_title} narudžba od {order_date} je djelomično refundirana

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
hr: Vaša {site_title} narudžba od {order_date} je refundirana

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
hr: Vaša{site_title} narudžba od {order_date} je završena.

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
hr: Vaša{site_title} narudžba od {order_date} je završena - preuzmite vaše datoteke

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
hr: Vaš {site_title} zaprimljena narudžba od {order_date}

en: Zero size file downloaded
hr: Preuzeta datoteka veličine 0 kb.

en: Zip
hr: Poštanski broj

en: [Remove]
hr: [Ukloni]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
hr: [{site_title}] Otkazana narudžba ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
hr: [{site_title}] Nova narudžba kupca ({order_number}) - {order_date}

en: ago
hr: prije

en: and
hr: i

en: and was completed
hr: i završeno je

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
hr[0]: Na temelju %s ocjene
hr[1]: Na temelju %s ocjena
hr[2]: Na temelju %s ocjena

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hr: Početna

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
hr: od %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hr: Naplata

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hr: Dostava

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hr: Dostupno je %qty% rezultata, koristite tipke gore i dolje za navigaciju.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hr: Učitavanje neuspjelo

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hr: Učitavanje više rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hr: Nema rezultata pretrage.

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
hr: Dostupan je jedan rezultat, pritisnite tipku enter za selekciju.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hr: Molimo izbrišite %qty% znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hr: Molimo izbrišite 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hr: Molimo unesite %qty% ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hr: Molimo unesite 1 ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hr: Pretraživanje&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hr: Možete označiti %qty% stavki

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hr: Možete označiti samo 1 stavku

en: is a required field.
hr: je obavezno polje.

en: is invalid
hr: je neispravan

en: is not a valid email address.
hr: Email adresa nije dobra

en: is not a valid phone number.
hr: Nije ispravan broj telefona.

en: is not valid. Please enter one of the following:
hr: nije važeći. Molimo unesite nešto od sljedećeg:

[ctx: label]
en: Search for:
hr: Pretraži:

[ctx: min_price]
en: From:
hr: Od:

en: out of %s5%s
hr: od %s5%s

en: out of 5
hr: od 5

en: pay
hr: Platite

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
hr: Stan kat itd(opcionalno)

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hr: Bilješke o vašoj naruđbi.

[ctx: placeholder]
en: Password
hr: Lozinka

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
hr: Pretraži proizvode&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
hr: Adresa ulice

[ctx: placeholder]
en: Username
hr: Korisničko ime

en: required
hr: Obavezna

[ctx: slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: slug]
en: product-category
hr: kategorija-proizvoda

[ctx: slug]
en: product-tag
hr: oznaka-proizvoda

[ctx: slug]
en: uncategorized
hr: Bez kategorije

[ctx: submit button]
en: Search
hr: Pretraži

en: the
hr: i

en: to
hr: Za

en: to the
hr: za

en: verified owner
hr: Potvrđen vlasnik

en: Αττική
hr: Atika
